Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2940 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 22:44

  szymonek007 napisał:  

  dann napisał:  
Jak juz podajecie Brosza i Stokowca to czemu mieliby wylecieć ze swoich klubów skoro wykonali dobra robotę, zwłaszcza Stokowiec?Jak Stokowiec? Ten co w Lubinie wywalczył puchary? Słyszysz siebie?
Brosz- leci bo Koronę przejmuje od miasta jakieś konsorcjum. Sprawę dopina Citko, który będzie również dyrektorem sportowym Korony. Zmienia wszystko począwszy od wrzucenia w Koronę swoich piłkarzy, skończywszy na zmianie trenera (aktualnie Dźwigała ma największe szansę)
Zanim zapytasz, poczytaj, poszukaj to nie boli.Zluzuj poslady chlopczyku, ktos rzucil wyzej Stokowca to sie pytam z jakiej paki niby mialby odejsc z Lubina


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5096 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 22:59

  kryta napisał:  
Dodajmy jeszcze że jest to też trener który preferuje raczej ofensywny styl gry w porównaniu do zachowawczego CM.Mówisz o trenerze, który na mecz u siebie z Górnikiem Łęczna wystawia ośmiu defensywnych piłkarzy?
Obrazek jpg wstawiony na forum


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2667 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 23:27
Co do Brosza to nie sposób chłopa nie lubić. Mało gada, a dużo robi. Problemy są dwa. Pierwszy jest taki, że Brosz nigdy nie prowadził drużyny, która ma za zadanie zająć wysoką pozycję w lidze. Zawsze prowadził zespoły z dolnych rejonów tabeli (fakt, że osiągał świetne wyniki). Nigdy nie miał presji na puchary. A to jest troszkę inna trenerka. Zarówno Brosz jak i Michniewicz wraz ze stylem, który preferują nadają się do klubów z marnym potencjałem, gdzie styl gry to sprawa drugorzędna. Nie wiem czy Brosz odnalazłby się mając za zadanie grać ofensywnie. Mam nadzieję, że tak. Drugi problem jest taki, że chłop sprawia wrażenie bardzo mało charyzmatycznego więc nie jest to raczej trener z przysłowiowymi jajami. Skorży za to nie lubię, ale gdzie nie był tam grał o coś dużego więc na pewno doświadczenie w prowadzeniu zespołów z aspiracjami ma bardzo duże.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4788 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 23:44
Jeśli kolejnym ma być ktoś z grupy Skorża, Moskal, Brosz itd., to już serio wolę Cześka. Jedyna sensowna opcja to zagraniczny.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2667 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 00:01

  szpadel* napisał:  
Jeśli kolejnym ma być ktoś z grupy Skorża, Moskal, Brosz itd., to już serio wolę Cześka. Jedyna sensowna opcja to zagraniczny.Z tymi zagranicznymi trenerami to jest na takiej zasadzie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wszystko z zagranicy wydaje nam się lepsze, a na jakiej podstawie? Ilu trenerów zagranicznych zrobiło w Ekstraklasie jakiś znaczący wynik? Latal i ktoś jeszcze? Może Moniz, ale on pracował tylko przez chwilę po czym zwiał. W Lechii z Portugalczykiem był dramat, to samo w Zawiszy. Był Szatałow, a więc też nic nadzwyczajnego no i Berg (wiadomo jak skończyła Legia za jego rządów). Teraz jest Czerczesow i nie chcę chłopa przedwcześnie oceniać, ale na razie wyróżnił się wyłącznie tym, że jest mega burakiem. A poza tym wiadomo, że nas na takich trenerów nie stać jakich zatrudnia Legia. Cały czas się przewija temat trenerów z jakiś Niemiec czy skądś. Prawda jest taka, że każdy szkoleniowiec z takich Niemiec mając niezły warsztat jest wychwytywany przez tamtejsze kluby, ewentualnie austryjackie czy szwajcarskie. Takiego Tuchela Borussia obserwowała już od czasów jak pracował z juniorami w Mainz. Tak jak nie mamy co liczyć, że zakontraktujemy dobrego niemieckiego piłkarza, tak samo jest z ichniejszymi trenerami. Nie stać nas na zakontraktowanie żadnego znaczącego szkoleniowca z zagranicy, ewentualnie może trafić się jakiś złoty strzał jak Latal w Gliwicach.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2943 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 00:04

  Niepokonany napisał:  
Co do Brosza to nie sposób chłopa nie lubić. Mało gada, a dużo robi. Problemy są dwa. Pierwszy jest taki, że Brosz nigdy nie prowadził drużyny, która ma za zadanie zająć wysoką pozycję w lidze. Zawsze prowadził zespoły z dolnych rejonów tabeli (fakt, że osiągał świetne wyniki). Nigdy nie miał presji na puchary. A to jest troszkę inna trenerka. Zarówno Brosz jak i Michniewicz wraz ze stylem, który preferują nadają się do klubów z marnym potencjałem, gdzie styl gry to sprawa drugorzędna. Nie wiem czy Brosz odnalazłby się mając za zadanie grać ofensywnie. Mam nadzieję, że tak. Drugi problem jest taki, że chłop sprawia wrażenie bardzo mało charyzmatycznego więc nie jest to raczej trener z przysłowiowymi jajami. Skorży za to nie lubię, ale gdzie nie był tam grał o coś dużego więc na pewno doświadczenie w prowadzeniu zespołów z aspiracjami ma bardzo duże.Nie wiemy jaką ma charyzme w szatni, może w mediach jest cicha myszka, a w szatni szatan? I co do posta Kiko, Jeden mecz mega defensywny, nie znaczy, że tak zawsze gra. Akurat ten mecz był taki, że nie mogli sobie pozwolić na strate choćby 1 punktu.

Wyniki Korony w 2015

Pogoń - Korona 3:2
Korona - Lechia 4:2
Górnik Ł - Korona 2:3
Korona - Wisła 1:1
Podbeskidzie - Korona 1:1
Korona - Śląsk 2:2
Korona - Piast 1:1
Termalika - Korona 0:1
Korona - Górnik Z 2:1
Korona - Śląsk 1:1
Termalicka - Korona 0:0
Korona - Górnik Ł 1:1
Korona - Wisła 3:2
Podbeskidzie - Korona 1:1
Górnik Z - Korona 0:0

15 meczy , 5 wygranych, 9 remisów i 1 porazka ( z nami )
2 mecze tylko bez strzelonej bramki
a strzelili ich razem 23

całkiem nieźle jak na Korone


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2667 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 00:12
2 porażki, bo z Łęczną przegrali 2:3, a nie wygrali.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2506 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 00:46
Tak swoją drogą, to Korona z ośmioma defensywnymi piłkarzami stworzyła sobie w pierwszej połowie tego meczu więcej sytuacji niż Pogoń przez środkowe pół rundy razem licząc. Zresztą, ciężko, żeby Brosz miał tam robić ofensywny styl gry, skoro do gry tam się nadaje Cabrera, może Pawłowski, który zrobi trochę wiatru, a reszta jest do piachu. To i tak spory wyczyn, że Koronę udało się utrzymać, jakieś Fertovsy, Gabovsy czy Pilipczuki raczej nigdy nie zapiszą się w historii futbolu. Mniej bramek niż oni straciła tylko Legia i... Pogoń. A mniej strzelił tylko Górnik Zabrze, więc nie ma tu ofensywnego stylu gry, ale gdyby był, to strzelonych bramek byłoby trochę więcej, a straconych dużo więcej, a konsekwencją zapewne spadek.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3561 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 04:04
Będzie Brosz na 99%

Razem z Broszem pojawi się Sylwestrzak...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 14 maja 2016, 04:11 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2393 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 07:37

  M.K 74 napisał:  
Będzie Brosz na 99%

Razem z Broszem pojawi się Sylwestrzak...Dokładnie. Ale nie tylko Sylwestrzak. Jest jeszcze kilka młodych opcji.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2792 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 07:54

  szymonek007 napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Będzie Brosz na 99%

Razem z Broszem pojawi się Sylwestrzak...Dokładnie. Ale nie tylko Sylwestrzak. Jest jeszcze kilka młodych opcji.Cabrera mile widziany.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 08:36

  Niepokonany napisał:  

  szpadel* napisał:  
Jeśli kolejnym ma być ktoś z grupy Skorża, Moskal, Brosz itd., to już serio wolę Cześka. Jedyna sensowna opcja to zagraniczny.(...) Wszystko z zagranicy wydaje nam się lepsze, a na jakiej podstawie? Ilu trenerów zagranicznych zrobiło w Ekstraklasie jakiś znaczący wynik? Latal i ktoś jeszcze?(...)Dan Petrescu, coś w ten deseń. A tak poważnie jak czytam że trenerem może być Moskal, Broź czy Broś czy jakmu tam Brosz to bierze mnie na wymioty. Do naszego klimatu potrzebny jest ktoś charyzmatyczny jak Baniak czy "Napoleon", dlatego Wdowczyk czy Płatek tak bardzo przypadli nam do gustu.

Jeśli zmiana ma być dokonana na jakiegoś trenera o nieznanej reputacji, to jak jestem za tym aby Michniewicz został. Na pewno z Cześkiem Zarząd usiądzie do rozmów. Na tym fundamencie można zbudować sukces. Wystarczyłoby żeby z 10 remisów było 10 zwycięstw i dzisiaj świętowalibyśmy MP. Może faktycznie zarżnięcie radości z gry wynika z faktu braku bramkostrzelnego napastnika czy 10 z prawdziwego zdarzenia. Im bliżej końca sezonu tym bardziej jestem przekonany do tego aby CM został. Myślę, że Czesław też ma mieszane uczucia, bo w pewnym sensie coś tam zbudował. Trochę z tym PR pod koniec zaczął szwankować. Czas pokaże.

Jeżeli CM zostanie, to uszanuję tą decyzję, ale w kolejnym sezonie na tych fundamentach chciałbym zobaczyć "Domek".


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2384 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 09:22
@Trapen ale wszystkie sygnały z klubu wskazują, że żadnych rozmów z CM nie będzie.To co już pisano tu wcześniej.

Był już u nas trener z charyzmą, jest specjalista od PR, może czas na faceta
, który nie wrzeszczy i nie lansuje się tylko w ciszy robi swoje.
Brosz nie ma renomy?Faktycznie, nie ma "nazwiska", jak Skorża czy inni, za którym nic często nie idzie.
Ma renomę dobrej roboty wszędzie gdzie się pojawił. W Koronie dopasował styl gry do tego co miał (a miał niewiele, jakąś przypadkową zbieraninę) i wycisnąl z tych grajków 120 %.Jak u nas z każdego wyjmie z 80 % mozliwosci bedzie ok. Nagle Aka znów zacznie rozgrywać, Fojut bronić, Zwolak strzelać a Węgier szaleć na skrzydle. Krezusem nie jesteśmy, Mroczka nie stać na 3-4 klasowe transfery stąd trener, który znajdzie potencjał pogrzebany przez Czesia.


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 09:32
W sumie dobrze mówisz o tym zaciszu warsztatu, ale trochę szkoda mi Cześka...


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 09:35
Serio Brosz ? To ja już wolę Czesława. Znowu będą przychodzić trenerzy z naszego podwórka. Co sezon będzie zmiana. Dajcie spokój. Jakiś Rumak przyjdzie albo inny Smuda i będzie to samo..


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2393 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 09:59

  Trapen napisał:  
W sumie dobrze mówisz o tym zaciszu warsztatu, ale trochę szkoda mi Cześka...Wszystkie sygnały jakie dochodzą do opinii publicznej świadczą o tym, że za wesoło to już w klubie nie było za rządów Cześka.

Na początku było fajnie, gdy angażował się 24 h w Pogoń. Takie zachowanie pozwoliło mu przedstawić się w świetle pozytywnego pracoholika z dobrym kontaktem z zawodnikami. To było super.
Jednak po rundzie, rozpoczęło się bujanie w obłokach, z trenera stał się gwiazdą. Poczuł się na tyle silny, że zaczął rządzić wszystkim. Przelało się po Zabrzu, gdy go prezes wyrzucił z gabinetu bo ten przyszedł donieść na swoich pomocników i zawodników. Od tego czasu był już obok drużyny i wszystko siadło. Ale zamiast zastanowić się i to skorygować to brnął w to głębiej, uważając, że to on ma zawsze racje a inni to śmiecie. Postępowało to do tego stopnia, że jego współpracownicy powiedzieli, że jeżeli kontrakt zostanie z nim przedłużony to połowa odchodzi. Ta połowa, która nie zawdzięcza pracy jemu.
Czesiek dalej bujał w obłokach, myśląc, że jest mistrzem świata i najlepszym trenerem na świecie ale w momencie gdy zrozumiał, że z Mroczkiem już ma sprawę przegraną to rozpoczął się show medialny przez Stanowskiego, po kolegów z C+ i innych. Myślał, że tym coś ugra i pokaże jaki to on jest zajebisty i jak go krzywdzą w Szczecinie. Czy to się udało? Nie wiem, zobaczymy ile będzie siedział na dupie po Szczecinie.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2934 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 11:11

  kiko napisał:  

  kryta napisał:  
Dodajmy jeszcze że jest to też trener który preferuje raczej ofensywny styl gry w porównaniu do zachowawczego CM.Mówisz o trenerze, który na mecz u siebie z Górnikiem Łęczna wystawia ośmiu defensywnych piłkarzy?Sęk w tym że mimo tego Korona cały mecz siedziała na Łęcznej a remis wynikał z niestrzelonego karnego pod koniec meczu :)


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2263 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 11:16

  szymonek007 napisał:  

  Trapen napisał:  
W sumie dobrze mówisz o tym zaciszu warsztatu, ale trochę szkoda mi Cześka...Wszystkie sygnały jakie dochodzą do opinii publicznej świadczą o tym, że za wesoło to już w klubie nie było za rządów Cześka.

Na początku było fajnie, gdy angażował się 24 h w Pogoń. Takie zachowanie pozwoliło mu przedstawić się w świetle pozytywnego pracoholika z dobrym kontaktem z zawodnikami. To było super.
Jednak po rundzie, rozpoczęło się bujanie w obłokach, z trenera stał się gwiazdą. Poczuł się na tyle silny, że zaczął rządzić wszystkim. Przelało się po Zabrzu, gdy go prezes wyrzucił z gabinetu bo ten przyszedł donieść na swoich pomocników i zawodników. Od tego czasu był już obok drużyny i wszystko siadło. Ale zamiast zastanowić się i to skorygować to brnął w to głębiej, uważając, że to on ma zawsze racje a inni to śmiecie. Postępowało to do tego stopnia, że jego współpracownicy powiedzieli, że jeżeli kontrakt zostanie z nim przedłużony to połowa odchodzi. Ta połowa, która nie zawdzięcza pracy jemu.
Czesiek dalej bujał w obłokach, myśląc, że jest mistrzem świata i najlepszym trenerem na świecie ale w momencie gdy zrozumiał, że z Mroczkiem już ma sprawę przegraną to rozpoczął się show medialny przez Stanowskiego, po kolegów z C+ i innych. Myślał, że tym coś ugra i pokaże jaki to on jest zajebisty i jak go krzywdzą w Szczecinie. Czy to się udało? Nie wiem, zobaczymy ile będzie siedział na dupie po Szczecinie.Szymonek masz całkiem ciekawe informacje, jednak tak z czego kojarzę to Twoja intensywność na forum przeważnie wzrasta przy końcu sezonu lub przy okienku transferowym. Z Potwierdzeniem tych informacji już bywa różnie. Nie mniej jednak ciekawe to jest, tylko dlaczego akurat coś pękło w klubie po meczu z Górnikiem Zabrze i co miałby do zarzucenia CM swoim współpracownikom? Dla mnie osobiście kandydatura Brosza jest odpowiednia. Dlatego też z entuzjazmem czytam te wiadomości :)


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Adix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2119 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 11:42

  Charry1948 napisał:  
Szymonek masz całkiem ciekawe informacje, jednak tak z czego kojarzę to Twoja intensywność na forum przeważnie wzrasta przy końcu sezonu lub przy okienku transferowym. Z Potwierdzeniem tych informacji już bywa różnie. Nie mniej jednak ciekawe to jest, tylko dlaczego akurat coś pękło w klubie po meczu z Górnikiem Zabrze i co miałby do zarzucenia CM swoim współpracownikom? Dla mnie osobiście kandydatura Brosza jest odpowiednia. Dlatego też z entuzjazmem czytam te wiadomości :)Akurat to co pisze Szymonek pokrywa się z informacjami, które i ja posiadam. Od meczu z Zabrzem prezes i trener nie zamienili ze sobą słowa. A po słowie z naszym prezesem jest Brosz.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2263 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 14/05/2016 11:51
@up

Nie kwestionuję. Jego informacje są ciekawe, stąd moja ciekawość odnośnie przebiegu i tematu tej rozmowy po meczu z Górnikiem..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005