Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 10/03/2014 19:23

  eF^ napisał:  
Umknęła mi ta historia z nim związana. Całe szczęście.

Niemniej temat konferencji prasowej w środę jest aktualny i wiarygodny.Konferencja będzie i w środę po 13 wszystko będzie na on-lajnie ;) Na tę chwilę więcej nie wiem.
No może poza tym, że nie chodzi o Pawłowskiego. Póki co domysły idą w kierunku poznania nowego udziałowca.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2680 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 10/03/2014 20:12

  Plum napisał:  

  eF^ napisał:  
Umknęła mi ta historia z nim związana. Całe szczęście.

Niemniej temat konferencji prasowej w środę jest aktualny i wiarygodny.Konferencja będzie i w środę po 13 wszystko będzie na on-lajnie ;) Na tę chwilę więcej nie wiem.
No może poza tym, że nie chodzi o Pawłowskiego. Póki co domysły idą w kierunku poznania nowego udziałowca.pytanie czy to dobre wieści czy nie.Jesli to podniesie kapitał spółki to jestem za.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4279 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 10/03/2014 20:17
Dumapomorza.pl na twitterze:

DumaPomorzaPl ‏@DumaPomorzaPl
Z tego co się udało dowiedzieć, to może tym gościem specjalnym będzie Piotr Krzystek. Inne źródła mówią o udziałowcu, ale raczej to pierwsze

Czyli wiadomo. Są wybory, jest i Krzystek.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2896 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 10/03/2014 20:44
Żaden Krzystek.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2143 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 13/03/2014 15:13
Z wywiadu z Rubenem Jurado na Weszło wynika, że Pogoń złożyła ofertę. Poniżej fragment:

"Nie myślałeś nigdy o zmianie otoczenia?
Po awansie - nie. Chciałem spróbować sił w Ekstraklasie z Piastem. Potem przyszły jakieś oferty, ale nie były wystarczająco przekonujące, więc przedłużyłem kontrakt.

Nie były przekonujące dla ciebie czy dla klubu?
Nie wiem, na ile konkretne były te oferty, które spłynęły do klubu, bo nikt mi ich nie przedstawił. Ze mną kontaktowały się Lechia i Pogoń, ale nie udało nam się porozumieć."

Byłby to niezły ruch. Może zagrać na szpicy i jest bardzo dynamiczny, rozruszałby środek pola, jeśli trener wstawiłby go do linii pomocy.

Najwięcej informacji o niedoszłych transferach pojawia się w wywiadach z piłkarzami, jak już transfery nie dochodzą do skutku, a nie z prasy, kiedy rozmowy są jeszcze prowadzone. To chyba dobry znak, pieniądze lubią ciszę.


loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/03/2014 20:52
Taka ciekawostka zahaczająca o nasz klub - Marek Jóźwiak jest niemile widziany w loży Legii.


  Cytat:  
W czwartek rano „;Przegląd Sportowy” opublikował wywiad z Markiem Jóźwiakiem, byłym piłkarzem i dyrektorem sportowym Legii, a dziś współpracownikiem agencji piłkarskiej „QFactor”. – Dostałem zakaz stadionowy od prezesa Bogusława Leśnodorskiego – mówił Jóźwiak. Choć okazało się, że powyższe stwierdzenie nie jest prawdą, a Jóźwiak jest niemile widziany w części biznesowej stadionu przy ul. Łazienkowskiej, lożach, ale i tak w środowisku sportowym, kibicowskim i dziennikarskim zawrzało. Co wywołało taki gniew? Co się wydarzyło? O szczegółach w przyszłym tygodniu obszernie poinformują „;Przegląd Sportowy” i serwis „weszlo.com”. My chcielibyśmy pokazać na dwóch przykładach skąd się wzięły takie decyzje przy ul. Łazienkowskiej.

Generalnie poszło o młodych zawodników, a w zasadzie o młodych chłopaków, który rokują dopiero na to, by w przyszłości zostać piłkarzami.


Znamienny jest przykład Kamila Wojtkowskiego, który grał w drużynach Akademii Piłkarskiej Legii - przyszedł na Łazienkowską w 2011 r. w wieku 12 lat i występował w juniorskich drużynach Legii. Gdy Legia zaoferowała 15-letniemu Kamilowi pierwszy profesjonalny kontrakt i rozpoczęła negocjacje z jego rodzicami, pojawił się Marek Jóźwiak i poinformował, że reprezentuje interesy chłopaka.


Po rozstaniu się Jóźwiaka z Łazienkowską ten podpisał z rodzicami zawodnika umowę cywilno-prawną. Co ważne, nie mógł tego zrobić jako menedżer gdyż nie ma licencji menedżerskiej, a po drugie nie można zawierać umów menedżerskich z niepełnoletnimi zawodnikami, którzy jeszcze nie podpisali profesjonalnego kontraktu poniżej 16 roku życia.


Jóźwiak oraz współpracujący z nim prawnicy postanowili jednak wykorzystać pewną lukę w przepisach i podpisywać umowy z rodzicami zawodników, które formalnie nie dotyczą samych zawodników, a de facto umożliwiają mu działanie jako ich menedżer. W ten sposób postanowiono obejść przepisy PZPN, bez konieczności przestrzegania standardów etycznych przy wykonywaniu czynności menedżerskich, postanowień zabraniających pobierania wynagrodzenia od dwóch stron tej samej transakcji, a także przepisów zabezpieczających zawodników przed działaniem nieuczciwych menedżerów. Krótko mówiąc – mechanizm ten pozwolił działać, nie narażając się na żadną odpowiedzialność przez PZPN. Jóźwiak przekonał rodziców piłkarza, że chce dobra Kamila, że bardziej mu zależy na jego przyszłości, niż korporacji jaką jest Legia. Rodzice uwierzyli. Wkrótce Jóźwiak wraz z agencją załatwił chłopakowi testy w Fulham. Na treningach młody gracz Legii wpadł w oko trenerom, którzy chcieli zatrzymać chłopaka na dłużej. Legia robiła cały czas co mogła, aby utrzymać chłopaka, zaoferowała mu niezwykle atrakcyjny kontrakt, jednakże rodzice chłopaka skuszeni wizją gry syna w Anglii, nie byli już zainteresowani pozostawieniem 15-letniego Kamila w Legii. Mamie zawodnika załatwiono pracę w Anglii, ale po miesiącu wróciła do Polski. Chłopak w sierpniu 2013 r. „zniknął z radaru” Legii, nie pojawił się na treningach, nie odbierał telefonu ani wiadomości. W rzeczywistości Kamil rozpoczął treningi w Fulham, zamieszkał w Londynie w rodzinie zastępczej, a Jóźwiak wkrótce rozpoczął podchody do Legii w celu sformalizowania transferu. Tutaj jednak zaistniał „pewien” problem z transferem 15-latka. Przepisy FIFA wprost regulują, iż zakazany jest międzynarodowy transfer zawodnika poniżej 16 roku życia, chyba że zaistnieją pewne przesłanki, o których w tym przypadku nie mogło być mowy. W związku z tym, transfer taki wiązałby się z odpowiedzialnością dyscyplinarną Legii przed FIFA, a zawodnik mógłby zostać zawieszony w prawach zawodnika na wiele miesięcy. Te argumenty jednak nie trafiały ani do młodego chłopaka, ani do osób go reprezentujących. Dla agencji była to sprawa prestiżowa, gdyby transfer doszedł do skutku, wskazywaliby podobną drogę innym młodym zawodnikom.


Innym problemem związanym z transferem był przysługujący Legii za przejście Kamila do Fulham ekwiwalent – wynoszący zgodnie z przepisami FIFA w wysokości około 180 tys. euro. Jóźwiak obiecał jednak włodarzom w Anglii, że dogada się z Legią by wynosił on około 20 tys. Nie dogadał się, więc postanowiono przeczekać aż piłkarz skończy 16 lat. Legia tymczasem szukała swojego piłkarza, pytała rodziców co się dzieje z Kamilem i usłyszała odpowiedz, że ten chodził do szkoły tylko nie mógł grać.


Legia, wściekła na działanie Jóźwiaka, nie zamierzała ponoć w żaden sposób ułatwić mu transferu ani obniżyć wysokości ekwiwalentu. To z kolei wiązało się z niechęcią do wydania aż tak wysokiej kwoty za Kamila przez Fulham, które było przekonane o tym, że transfer zamknie się w kwocie wielokrotnie niższej. Strony trwały w impasie, a osobą, która była najbardziej poszkodowana w całej tej sytuacji był sam Kamil – reprezentant Polski juniorów, który nie miał prawa do występowania w żadnym oficjalnym meczu przez ponad 6 miesięcy, a jedynie nieformalnie trenował w ośrodku Fulham. Ostatecznie Anglicy zrezygnowali z młodego gracza, a ten trafił do rezerw Pogoni Szczecin.


Cała ta sytuacja bardzo oburzyła ludzi pracujących w Legii. Sposób wyprowadzenia zawodnika z klubu, próba przeprowadzenia transferu w oderwaniu od przepisów FIFA oraz postawienie Legii w oczach rodziców zawodnika jako źródła wszelkich problemów Kamila, budziło duży niesmak w Legii oraz brak woli współpracy z tak działającym Jóźwiakiem i jego agencją.


Nie była to jedyna sytuacja z udziałem Marka Jóźwiaka, która mocno zirytowała wszystkich przy Łazienkowskiej. Podobnie było w przypadku Dominika Prusaczyka, kapitana reprezentacji Polski do lat 16. Legia interesowała się tym chłopakiem od lat i przekonała go do wizji rozwoju w Legii. Piłkarz, prywatnie wielki kibic drużyny z Łazienkowskiej, chciał przejść do Warszawy, identycznego zdania była mama chłopaka, wszelkie szczegóły kontraktu były dograne. Nagle jednak wystąpił podobny scenariusz jak w przypadku Wojtkowskiego – pojawił się Marek Jóźwiak, który nakłonił matkę Dominika do podpisania umowy cywilno-prawnąej z firmą z nim związaną. Mama odsyłała przedstawicieli naszego klubu właśnie do członka agencji piłkarskiej. Temu zaś nie było po drodze z Legią, mając świadomość (choć zupełnie ponoć tego nie rozumiejąc, jak mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego), iż Legia oględnie mówiąc za nim nie przepada, twierdził, że lepsze warunki proponuje Jagiellonia. Podczas zgrupowania reprezentacji Polski przekonał chłopaka i ten ostatecznie trafił do Białegostoku.


Po tym i kilku innych zdarzeniach, które zostaną wkrótce opisane na łamach prasy, w klubie uznano Jóźwiaka, za „persona non grata”. W tych sytuacjach szkoda nie tyle Legii, czy Jóźwiaka, ale tych młodych chłopców, którym namieszano w głowie. Otwartym pytaniem pozostaje również motywacja Jóźwiaka w przypadku współpracy z młodymi zawodnikami, którymi interesuje się Legia – czy jest to wyłącznie dbanie o ich interes i rozwój, czy też inne kwestie, które z powyższym nie są związane…Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 05:43
Wygląda na to, że przyjaźń Jóźwiaka z Wdowczykiem robi swoje. W tym przypadku o tyle dobrze, że ten Wojtkowski nie jest 35 letnim szrotem z Afryki.


INDIOS BRAVOS
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2144 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 06:14
Powraca temat Możdżenia w Pogoni. Z tweetów osób związanych z klubem LP wynika, że jeżeli nie uda się z Możdzeniem podpisać przedłużenia kontraktu to ten od czerwca stanie się zawodnikiem Dumy Pomorza.

Dodatkowo warto zauważyć, że pozytywnie zakończył się temat, o którym swego czasu było głośno, czyli transfer Marcina Listowskiego do Pogoni Szczecin.

Oprócz tego przyszło kilku młodych, perspektywicznych chłopaków, chociażby wyżej wspomniany Kamil Wojtkowski, więcej można przeczytać w poniższym artykule: http://dumapomorza.pl/wyspiarze-w-szczecinie-czyli-slowo-o-nowych-w-rezerwach/

Dodatkowo z zasłyszanych wiadomości dowiedziałem się, że jeżeli Pogoń zrealizuje cel stawiany im w tych rozgrywkach to dokona kilku fajnych transferów, kliku młodych zawodników, na pewno Polaków. Bardzo mocno drążony jest temat napastnika, zmiennika dla Robaka. Gdyż na tej pozycji w klubie ma być minimum 4 zawodników: Robak, Zwoliński, Kozłowski, nowy zawodnik.

Ostatnio edytowany przez: szymonek007, 15 marca 2014, 06:21 [1 raz(y)]


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 07:04
Mnie zastanawia sytuacja Juliena Tadrovskiego. Jak go Pogoń wyciągała z Arki, był najlepszym zawodnikiem I Ligi, teraz jakoś cicho wokół niego w Górniku Łęczna. Zresztą Dominik Kun też przychodził jako objawienie I Ligi, a póki co nie dostał jeszcze szansy.


INDIOS BRAVOS
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2143 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 09:01
Myślę, że Kun dostanie szansę dzisiaj. Nawet jeśli nie od pierwszej minuty (za Taku), to wejdzie w drugiej połowie. Nasi skrzydłowi nie błyszczą ostatnio. Nie zdziwi mnie, jeśli DW zechce dać szansę Kunowi, jednocześnie wywierając presję na Małeckim i Murayamie.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 09:43

  j.badlewski napisał:  
Nie zdziwi mnie, jeśli DW zechce dać szansę Kunowi, jednocześnie wywierając presję na Małeckim i Murayamie.


Mimo, że lubię Taku, to chciałbym, żeby dziś dostał maks 15 minut końcowych. Za to co grał z Craksą.


Dejv83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2337 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 09:46

  Rauliki napisał:  

  j.badlewski napisał:  
Nie zdziwi mnie, jeśli DW zechce dać szansę Kunowi, jednocześnie wywierając presję na Małeckim i Murayamie.


Mimo, że lubię Taku, to chciałbym, żeby dziś dostał maks 15 minut końcowych. Za to co grał z Craksą.zgadzam się z przedmowcą


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 09:57
O nowym kontrakcie Dąbrowskiego


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2418 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 16:10
Za chwilę skończy się kontrakt Deleu z Lechii Gdańsk. Uważam, że kandydatura warta rozważenia. Prawa obrona u nas nieco kuleje. Wiem, że Rudol fajnie zaczął, ale to był zaledwie jeden dobry mecz. Frączczak mmoim zdaniem dobrym obrońcą nigdy nie będzie.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2695 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 16:57

  Niepokonany napisał:  
Za chwilę skończy się kontrakt Deleu z Lechii Gdańsk. Uważam, że kandydatura warta rozważenia. Prawa obrona u nas nieco kuleje. Wiem, że Rudol fajnie zaczął, ale to był zaledwie jeden dobry mecz. Frączczak mmoim zdaniem dobrym obrońcą nigdy nie będzie.2 dobre mecze :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4539 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 17:30

  Niepokonany napisał:  
Za chwilę skończy się kontrakt Deleu z Lechii Gdańsk. Uważam, że kandydatura warta rozważenia. Prawa obrona u nas nieco kuleje. Wiem, że Rudol fajnie zaczął, ale to był zaledwie jeden dobry mecz. Frączczak mmoim zdaniem dobrym obrońcą nigdy nie będzie.A dajcie spokój ze ściąganiem jakiś ciemnych anonimów i to jeszcze z jakiegoś odludzia. Jest Rudol, w obwodzie Lisowski, na siłę Frączczak...mało?

edit: Co do Małeckiego to on więcej wiatru robił niż coś z tego wynikało,więc jakieś wielkie osłabienie to nie jest.


Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3956 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 18:01

  Niepokonany napisał:  
Za chwilę skończy się kontrakt Deleu z Lechii Gdańsk. Uważam, że kandydatura warta rozważenia. Prawa obrona u nas nieco kuleje. Wiem, że Rudol fajnie zaczął, ale to był zaledwie jeden dobry mecz. Frączczak mmoim zdaniem dobrym obrońcą nigdy nie będzie.Frączczak, Lisowski, Rudol, Tadrowski...

Ja bym szukał wzmocnień na innych pozycjach.

A podobno wciąż aktualny jest temat Możdżenia w Pogoni, któremu w czerwcu kończy się kontrakt.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3462 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 19:55

  Adam88 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Za chwilę skończy się kontrakt Deleu z Lechii Gdańsk. Uważam, że kandydatura warta rozważenia. Prawa obrona u nas nieco kuleje. Wiem, że Rudol fajnie zaczął, ale to był zaledwie jeden dobry mecz. Frączczak mmoim zdaniem dobrym obrońcą nigdy nie będzie.Frączczak, Lisowski, Rudol, Tadrowski...

Ja bym szukał wzmocnień na innych pozycjach.

A podobno wciąż aktualny jest temat Możdżenia w Pogoni, któremu w czerwcu kończy się kontrakt.Nam jest potrzebny LEWY obrońca a nie kolejny prawy. Lewandowski wypadł i na jego stronie musi grać Frączczak który radzi sobie tam średnio i jest krytykowany. Przypominam że Adam to przede wszystkim POMOCNIK i chwała że mamy takiego zawodnika w zespole


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2892 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/03/2014 22:20

  KAM napisał:  niech Dabrowski lepiej pomodli sie,zeby nie zaproponowali mu obnizki pensji,bo tak ostatnio gra.jak chce podwyzke to niech wraca skad przyszedl.typowy drewniak,zero techniki,tylko siła i warunki fizyczne i oczywiscie jak 90% polskich pilkarzy zero myslenia w trakcie gry.


B-B
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5734 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 16/03/2014 06:40
no środkowy obrońca to raczej nie musi być Ronaldo, siła i warunki fizyczne na tej pozycji są bardziej ważne, choć fakt że nie najważniejsze. Lepiej żeby go podpisali niż puszczać za darmo.


POGOŃ SZCZECIN!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Porcja Piwa

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005