Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 18:51

  Przema napisał:  
aż mi się przypominają czasy Pavla Malury czy Artura Skowronka



Skowronek przy Moskalu to był jednak wulkan energii...Nawet Strejlau ma więcej pasji podczas komentowania niż nasz szkoleniowiec gdy przemawia.

@Przema: ale z tym ubolewaniem za Czesiem to powiedz, że żart... Drużyna była przeciwko Czesławowi "nie ma przymusu oglądania" Michniewiczowi. Gość pozorował robotę, jednocześnie lansując się tłitami jak zapierdala w pocie czoła (to samo teraz w Niecieczy - fotki z ćwiczenia treningów taktycznych, zdjęcia z drona itp.) wciskał szmelc do klubu (Przybeś, Słowik), ego miał rozdęte do granic, wiele wyników na mega farcie. Czesia trzeba było Pogońić ale zamienić go na kogoś kto bardziej tu pasuje niż Moskal.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 3 sierpnia 2016, 18:59 [2 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 19:55

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Przema napisał:  
aż mi się przypominają czasy Pavla Malury czy Artura Skowronka



Skowronek przy Moskalu to był jednak wulkan energii...Nawet Strejlau ma więcej pasji podczas komentowania niż nasz szkoleniowiec gdy przemawia.

@Przema: ale z tym ubolewaniem za Czesiem to powiedz, że żart... Drużyna była przeciwko Czesławowi "nie ma przymusu oglądania" Michniewiczowi. Gość pozorował robotę, jednocześnie lansując się tłitami jak zapierdala w pocie czoła (to samo teraz w Niecieczy - fotki z ćwiczenia treningów taktycznych, zdjęcia z drona itp.) wciskał szmelc do klubu (Przybeś, Słowik), ego miał rozdęte do granic, wiele wyników na mega farcie. Czesia trzeba było Pogońić ale zamienić go na kogoś kto bardziej tu pasuje niż Moskal.


To nie jest żart. Patrząc na to kto go zastąpił - ubolewam i to bardzo. Nie wiem skąd ten mit, że drużyna była przeciwko niemu, z takimi opiniami spotkałem się tylko na forum. Na treningach czy z wypowiedzi piłkarzy nic takiego nie wynikało, a atmosfera w drużynie była dobra, co było widać gołym okiem. Może i ego miał rozdęte do granic możliwości, może i wkurzały drony i co tam jeszcze chcecie, uważam, że padł ofiarą własnych wyników, o czym również pisałem w przerwie zimowej. Proponuję przypomnieć sobie co się pisało przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu i skonfrontować to z wynikiem końcowym i realnie ocenić (czyli wyśrodkować) potencjał naszej drużyny. Chcieliście ładnej gry kosztem nawet punktów no to mamy zalążek, oby to poszło w dobrym kierunku, mimo wszystko moja opinia jest taka, że w Szczecinie nie ma piłkarzy do takiej gry, a jak ktoś chce ładną piłkę oglądać to może obejrzeć sobie ligę hiszpańską czy angielską. Końcowa lokata jak na pierwszy w całości przepracowany sezon dawała nadzieje na lepsze, teraz już się nie dowiemy, wiadomo tyle, że Moskal postanowił wszystko robić od zera i póki co wygląda to na wielką lipę.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 20:30

  Przema napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Przema napisał:  
aż mi się przypominają czasy Pavla Malury czy Artura Skowronka



Skowronek przy Moskalu to był jednak wulkan energii...Nawet Strejlau ma więcej pasji podczas komentowania niż nasz szkoleniowiec gdy przemawia.

@Przema: ale z tym ubolewaniem za Czesiem to powiedz, że żart... Drużyna była przeciwko Czesławowi "nie ma przymusu oglądania" Michniewiczowi. Gość pozorował robotę, jednocześnie lansując się tłitami jak zapierdala w pocie czoła (to samo teraz w Niecieczy - fotki z ćwiczenia treningów taktycznych, zdjęcia z drona itp.) wciskał szmelc do klubu (Przybeś, Słowik), ego miał rozdęte do granic, wiele wyników na mega farcie. Czesia trzeba było Pogońić ale zamienić go na kogoś kto bardziej tu pasuje niż Moskal.


To nie jest żart. Patrząc na to kto go zastąpił - ubolewam i to bardzo. Nie wiem skąd ten mit, że drużyna była przeciwko niemu, z takimi opiniami spotkałem się tylko na forum. Na treningach czy z wypowiedzi piłkarzy nic takiego nie wynikało, a atmosfera w drużynie była dobra, co było widać gołym okiem. Może i ego miał rozdęte do granic możliwości, może i wkurzały drony i co tam jeszcze chcecie, uważam, że padł ofiarą własnych wyników, o czym również pisałem w przerwie zimowej. Proponuję przypomnieć sobie co się pisało przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu i skonfrontować to z wynikiem końcowym i realnie ocenić (czyli wyśrodkować) potencjał naszej drużyny. Chcieliście ładnej gry kosztem nawet punktów no to mamy zalążek, oby to poszło w dobrym kierunku, mimo wszystko moja opinia jest taka, że w Szczecinie nie ma piłkarzy do takiej gry, a jak ktoś chce ładną piłkę oglądać to może obejrzeć sobie ligę hiszpańską czy angielską. Końcowa lokata jak na pierwszy w całości przepracowany sezon dawała nadzieje na lepsze, teraz już się nie dowiemy, wiadomo tyle, że Moskal postanowił wszystko robić od zera i póki co wygląda to na wielką lipę.


Daj se już na luz z CM711. Niech idzie w zapomnienie on i jego historyczne 6 miejsce nic nie dające tejże historii klubu.
Moskal słabo zaczął, ale faktem jest że ma zmienić nasz styl grania o jakieś 180 stopni. CM711 zostawił drużynę w ofensywnych zgliszczach.
Teraz preciętny Moskal musi to odbudować i jeszcze ich rozwinąć. Czy mu się uda? Wątpię ale dam mu czas. Choćby i rok. Choćbyśmy mieli nie wejść do ósemki to przyszłościowo to może być na plus. Bo i tak nic w tej ósemce teraz nie robimy.
Zostawcie Moskala w spokoju, za nim dopiero 3 mecze, nie ma sensu wyciągać jakichkolwiek wniosków.
Mam nadzieję że prezes wytrzyma ciśnienie i wymieni graczy którzy nie pasują i zawodzą a nie trenera.
Do tych co wyzywali Moskala po 3 meczach - szkoda że mamy takich kibiców w Szczecinie!


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 20:35
A moim zdaniem trener bez charyzmy gówno osiągnie z kopaczami z naszej ligi.


Pogoń Szczecin MKS!
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 20:37

  Taktyk napisał:  

  Przema napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Przema napisał:  
aż mi się przypominają czasy Pavla Malury czy Artura Skowronka



Skowronek przy Moskalu to był jednak wulkan energii...Nawet Strejlau ma więcej pasji podczas komentowania niż nasz szkoleniowiec gdy przemawia.

@Przema: ale z tym ubolewaniem za Czesiem to powiedz, że żart... Drużyna była przeciwko Czesławowi "nie ma przymusu oglądania" Michniewiczowi. Gość pozorował robotę, jednocześnie lansując się tłitami jak zapierdala w pocie czoła (to samo teraz w Niecieczy - fotki z ćwiczenia treningów taktycznych, zdjęcia z drona itp.) wciskał szmelc do klubu (Przybeś, Słowik), ego miał rozdęte do granic, wiele wyników na mega farcie. Czesia trzeba było Pogońić ale zamienić go na kogoś kto bardziej tu pasuje niż Moskal.


To nie jest żart. Patrząc na to kto go zastąpił - ubolewam i to bardzo. Nie wiem skąd ten mit, że drużyna była przeciwko niemu, z takimi opiniami spotkałem się tylko na forum. Na treningach czy z wypowiedzi piłkarzy nic takiego nie wynikało, a atmosfera w drużynie była dobra, co było widać gołym okiem. Może i ego miał rozdęte do granic możliwości, może i wkurzały drony i co tam jeszcze chcecie, uważam, że padł ofiarą własnych wyników, o czym również pisałem w przerwie zimowej. Proponuję przypomnieć sobie co się pisało przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu i skonfrontować to z wynikiem końcowym i realnie ocenić (czyli wyśrodkować) potencjał naszej drużyny. Chcieliście ładnej gry kosztem nawet punktów no to mamy zalążek, oby to poszło w dobrym kierunku, mimo wszystko moja opinia jest taka, że w Szczecinie nie ma piłkarzy do takiej gry, a jak ktoś chce ładną piłkę oglądać to może obejrzeć sobie ligę hiszpańską czy angielską. Końcowa lokata jak na pierwszy w całości przepracowany sezon dawała nadzieje na lepsze, teraz już się nie dowiemy, wiadomo tyle, że Moskal postanowił wszystko robić od zera i póki co wygląda to na wielką lipę.


Daj se już na luz z CM711. Niech idzie w zapomnienie on i jego historyczne 6 miejsce nic nie dające tejże historii klubu.
Moskal słabo zaczął, ale faktem jest że ma zmienić nasz styl grania o jakieś 180 stopni. CM711 zostawił drużynę w ofensywnych zgliszczach.
Teraz preciętny Moskal musi to odbudować i jeszcze ich rozwinąć. Czy mu się uda? Wątpię ale dam mu czas. Choćby i rok. Choćbyśmy mieli nie wejść do ósemki to przyszłościowo to może być na plus. Bo i tak nic w tej ósemce teraz nie robimy.
Zostawcie Moskala w spokoju, za nim dopiero 3 mecze, nie ma sensu wyciągać jakichkolwiek wniosków.
Mam nadzieję że prezes wytrzyma ciśnienie i wymieni graczy którzy nie pasują i zawodzą a nie trenera.
Do tych co wyzywali Moskala po 3 meczach - szkoda że mamy takich kibiców w Szczecinie!




Taktyk problem jest inny. To nie Moskal prowadzi ta drużynę i to nie Moskal robi transfery .... tu jest patologia. Z takim zarządzaniem to niestety i 10 lat nic nie da Moskalowi ... ba nic nie da Cześkowi ... ba nic nie da nawet Nawałce ...... nikt z tego nic nie zrobi o ile tego g.... z samej góry się nie usunie ......


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 21:18
Patologia, niestety jak w większości naszej ligi. Zobaczycie co się będzie zaraz działo w Krakowie jak się rozkręci ten młody byczek - właściciel i Citko pomagier - manago. Wątpię żeby Wdowczyk dotrwał tam do grudnia.

U nas powinno zrobić się tak - Mroczek łączy funkcje prezesa i dyr. sportowego a Stolarczyk "trenuje". Jasno, przejrzyście i taniej. Po co brać jakiegoś tam trenera? U nas nie do pomyślenia żeby np. tak jak w Płocku jakiś tam Pogońiony u nas Kaczmarek pracował 4 lata i aby były widoczne tego efekty. W czerwcu wypierdolą Moskala a prezes ogłosi kolejnego trenera "na lata" a przy okazji zmianę koncepcji, że np. teraz mamy grać defensywnie i przede wszystkim skutecznie.

Z tego co słyszałem od jednego z dziennikarzy Stolarczyk kręci teraz Mroczkiem jak chce, tak jak dawniej mydlił mu oczy Smolny. Najwidoczniej prezes nie wyciąga żadnych wniosków z przeszłości.

Co do Czesia - to ja w dupie mam te 6 miejsce, Niech zajmą 10 lub 13 ale niech wreszcie grają w piłkę a nie w warcaby. Założę się, że gdyby Czesiu został to byśmy mieli teraz tyle samo punktów co mamy z Moskalem. To NIE szło w dobrą stronę, a ciągłe fochy i pierdolenie Michniewicza było żenujące.

A tymczasem sympatyczny Pan Wojciech wg.którego Moskal to (obiecany) bardzo dobry trener informuje, że: "Byłem w poprzednim tygodniu na wszystkich treningach Pogoni z wyłączeniem piątku i na żadnym nie widziałem typowych zajęć taktycznych"

I jeszcze jak to u nas z kasą jest - jak Prezes chciał wykupić Drygasa na raty. Chyba ktoś już o tym tu pisał. Czyli bieda i wegatacja, w tym świetle cieszmy się tym co mamy...

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 3 sierpnia 2016, 21:42 [3 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 21:40

  ArP napisał:  
A moim zdaniem trener bez charyzmy gówno osiągnie z kopaczami z naszej ligi.


Podpisuję się pod tym obiema rękoma , takie "ciepłe kluchy" chodzi o trenera gówno zdziałają... Tu trzeba wziąść bata i napierdalać tych leni .. Trzeba żyć przy lini , a nie pytać się jak ciota sędziego "Panie sędzio a tam nie było ręki?".. Trzeba drzeć mordę , a nie prosić!!! Marzy mi się taki trener jak Czerczesow...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 22:06
Do Pogoni ostatnio niewiele było transferów gotówkowych. To czego wy się spodziewacie? Bieda raczej jest niż bogactwo.


Pogoń Szczecin MKS!
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 03/08/2016 22:14

  ArP napisał:  
Do Pogoni ostatnio niewiele było transferów gotówkowych. To czego wy się spodziewacie? Bieda raczej jest niż bogactwo.



Ja oczekuje wyłożenie kawy na ławę. Jest źle to niech to powiedza ... nie ma kasy walczymy o osemke i jest ok ..... a nie pierdolenie kotka za pomocą młotka i non stop walczymy o puchary walczymy i mistrza ..... a jeżeli już tak kasy faktycznie nie ma to na chuj trzymać dyrektora który wałki kręci na lewo i prawo ......


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/08/2016 07:43
Padło to na wtorkowym spotkaniu.Mroczek przyznał, że są momenty kiedy klub traci płynność i pojawiają się zaległości w wypłatach dla zawodników. Tak więc budżet jest na styk, trudno liczyć na jakieś fajerwerki, skoro odmawia nam nawet taki Nowak, 2 lata nie grający w piłkę i stać nas jedynie na ekonomicznego w utrzymaniu Moskala.


M.Wo-lski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/08/2016 10:47

  Pyrgol napisał:  

  ArP napisał:  
Do Pogoni ostatnio niewiele było transferów gotówkowych. To czego wy się spodziewacie? Bieda raczej jest niż bogactwo.



Ja oczekuje wyłożenie kawy na ławę. Jest źle to niech to powiedza ... nie ma kasy walczymy o osemke i jest ok ..... a nie pierdolenie kotka za pomocą młotka i non stop walczymy o puchary walczymy i mistrza ..... a jeżeli już tak kasy faktycznie nie ma to na chuj trzymać dyrektora który wałki kręci na lewo i prawo ......



Przecież jest raport EY dotyczący klubów ekstraklasy, tylko Nieciecza odmówiła audytu. Z tego wynika ze Pogoń jest od dwóch sezonów w TOP8 finansowo. Klub jest na plusie, jedynie wartość długów jest spora, ale ostatnio sezon do sezonu udział długów do wartości klubu zmniejszył się, wiec idzie to w dobra stronę. Potrzeba spokoju i jak dla mnie to największe pole do rozwoju to marketing i rozwój tych dopływów kasy (osobną kwestia jest stadion).


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/08/2016 14:29
Piłkarz Dundalk FC (rywal Legii w IV rundzie LM) mógł do nas trafić pół roku temu... tak twierdzi Parada


  Cytat:  
O słabości irlandzkiej drużyny niech świadczy fakt, że jeszcze nieco ponad pół roku temu jej najlepszy piłkarz Richie Towell był bliski podpisania kontraktu z Pogonią Szczecin. Bardzo chciał go mieć swoim zespole Czesław Michniewicz, ale klub szukał piłkarza o innym profilu

Towell był wolnym piłkarzem, jego wartość wyceniana była przez portal Transfermarkt.de na kwotę 250 tys. euro, ale Pogoń nie musiałaby za niego płacić, bo 31 grudnia kończył mu się kontrakt. Ostatecznie piłkarz odszedł do zespołu z angielskiej Championship Brighton, ale wiosną nie rozegrał żadnego meczu.



zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 01:03
Panie Prezesie przed sezonem był płacz , że nie mamy napastnika i to się potwierdza już w 4 meczu z rzędu , ale że nie będziemy mieli bramkarza choćby na średnim poziomie to wyszło dość niespodziewanie w tym sezonie.

Jeżeli Panie Prezesie nie potrafisz pogodzić się z Janukiewiczem , który i tak - i tak pobiera wysoką pensję trenując tylko w rezerwach, to niech Pan Prezes da zielone światło na przyzwolenie Stolarczykowi na zrobienie choćby jednego transferu który może - a właściwie jestem przekonany w 100 % , że wpłynąłby na zajęcie wyższego miejsca na koniec sezonu niż to zajmowane obecnie.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

O proszę weszło potwierdza całą prawdę czarno na białym -

klik

Panie Prezesie apeluję jeszcze raz przynajmniej o jeden transfer, bo gra na w/w pozycjach wygląda po prostu tragicznie!!!

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 8 sierpnia 2016, 01:12 [1 raz(y)]


PS 1948
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 01:12
A może problemem nie są bramkarze, a trener goalkeeperów? Przecież widzieliśmy i Kudłę i Słowika w ubiegłym sezonie i byli to ludzie o klasę lepsi niż obecnie. Nie bronili na pewno na poziomie Kuciaka, czy Drągowskiego, ale nie puszczali wszystkiego co leci w bramkę. Kudła praktycznie puszcza każdy poważniejszy strzał, Słowik nie zawinił przy żadnym golu, ale tylko czekać jak go szczęście opuści i dostanie któregoś pięknego dnia czwórkę od jakiejś Łęcznej, czy Korony. To nie są orły, ale wydaje mi się, ze mogliby być lepsi, gdyby prowadził ich ktoś inny niż Peskovic.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 01:53
Owszem może to być właściwy trop. Ciekawi mnie jakby wypadli nasi 2 młodzi bramkarze na tle Kudły i Słowika czyli Adrian Henger - 20 lat i Patryk Brzozowski - 19 lat. Tak jak ktoś napisał na vałce Jagiellonia Białystok pewnego razu zdecydowała się postawić na młodego Drągowskiego, wypromowała go i poszedł za duże pieniądze do Fiorentiny. Może to jest drogowskaz dla Pogoni Szczecin jeśli chodzi o pozycję bramkarza w pierwszej drużynie Pogoni Szczecin.


PS 1948
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 02:55
Słowik chyba jest trochę lepszy od Kudly. Panie Prezesie prosimy ładnie o napadziora :)


Pogoń Szczecin MKS!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 10:09

  ArP napisał:  
Słowik chyba jest trochę lepszy od Kudly. Panie Prezesie prosimy ładnie o napadziora :)



Słowik jest o klasę lepszy od Kudły ,szkoda tylko że nie trenuje go prawdziwy trener bramkarzy ,tylko jakiś zamiennik .


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 10:31

  weteran58 napisał:  

  ArP napisał:  
Słowik chyba jest trochę lepszy od Kudly. Panie Prezesie prosimy ładnie o napadziora :)



Słowik jest o klasę lepszy od Kudły ,szkoda tylko że nie trenuje go prawdziwy trener bramkarzy ,tylko jakiś zamiennik .



Czyli norma w naszym klubie, zamiennik dyrektor sportowy, zamiennik napastnik, zamiennik bramkarz, zamiennik trener bramkarzy (o tym to z min 2 sezony temu pisałem już). Mnie rozbraja jedno, podobno Kudła i Słowik mieli grać lepiej nogami od Radka, jakoś nie widzę kolosalnej różnicy. Dwa, że Radek wiedział, że nie za bardzo radzi sobie na przedpolu i po prostu zostawał w bramce Kudła udaje, że potrafi i efekt widzimy, tracimy bramkę, a przy innej akcji nie dużo brakuje, żeby sam sobie wrzucił piłkę do siatki. Kolejne dośrodkowanie skacze z pięściami po czym odbija piłkę jakby komuś lepa chciał sprzedać i to tak delikatnie co by krzywdy nie zrobić... Przecież nasi obecni bramkarze (i ich trener), to jakaś parodia. Ale nie ma co Pesković musi mieć dobre plecy, bo jak widzimy trenerzy się zmieniają, sztab szkoleniowy się zmienia a on ciągle na stanowisku. Co można powiedzieć, mieliśmy kiedyś trenera bramkarzy w tym klubie... mieliśmy kiedyś jednych z najlepszych bramkarzy w kraju... wnioski nasuwają się same.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 10:51
Peskovica to powinni dawno Pogońić, wystarczy go na rybkach spotkać i się można dowiedzieć sporo rzeczy o klubie, które na jaw wychodzić nie powinny, ciężko język trzymać za zębami


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 08/08/2016 11:36
Ale czy Pan Boris to nie jest czasem "transfer" jeszcze czasów Smolnego? Kolega koledze załatwił ciepłą posadkę? Przecież i Janukiewicz przy treningach Peskovica mocno stracił na jakości.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005