Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 15:07
Jeszcze do awansu do ekstraklasy jeszcze troche mamy, ale stadion warto byłoby juz zacząć budować stadion i druzynę na za rok... P.S Krzystek mówił, że stadion ma byc zbudowany jeszcze przed EURO 2012... No cóż plany zagospodarowania Dąbia są nic tylko, jak zacząć przetarg, wybrać wykonawcę/ów lub zacząć modernizację Stadionu na Twardowskiego np: tak jak w Poznaniu.


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 17:07

  pogoniarz96 napisał:  
No cóż plany zagospodarowania Dąbia są nic tylko, jak zacząć przetarg, wybrać wykonawcę/ów..



no tak, nic prostszego lol Stadionu w Dąbiu nie ma i nie będzie, bo jest to kompletnie nieopłacalna inwestycja..


Bukowe
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 18:29
ja cię kręcę, a wy znów o tych bujdach na resorach o nowym stadionie w Dąbiu, nie ma co, macie zdrowie :) poza tym wątek science fiction o stadionie znajduje sie trochę w innym miejscu ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 23:06

  ofi korony napisał:  
Bartłomiej Strzębski i Damian Czarnecki będą testowani w Stali Stalowa Wola. Do Korony Kielce z pewnością nie trafi za to Piotr Petasz.
W ubiegłym tygodniu pojawiły się w mediach informacje o rzekomym zainteresowaniu Korony Kielce pomocnikiem Pogoni Szczecin – Piotrem Petaszem. – To nieprawda, nie jesteśmy zainteresowani tym zawodnikiem – informuje dyrektor do spraw sportowych Korony, Jarosław Niebudek.



smutny


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 23:21

  Hasor napisał:  

  ofi korony napisał:  
Bartłomiej Strzębski i Damian Czarnecki będą testowani w Stali Stalowa Wola. Do Korony Kielce z pewnością nie trafi za to Piotr Petasz.
W ubiegłym tygodniu pojawiły się w mediach informacje o rzekomym zainteresowaniu Korony Kielce pomocnikiem Pogoni Szczecin – Piotrem Petaszem. – To nieprawda, nie jesteśmy zainteresowani tym zawodnikiem – informuje dyrektor do spraw sportowych Korony, Jarosław Niebudek.



smutny



Pewnie przeczytali te wpisy na forum odnosnie Petiego :D


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/01/2011 23:54

  Maciej Mysiak napisał:  

- Na koniec chciałem podziękować wszystkim kibicom. Na pewno pojawią się krytyczne głosy, że odchodzę, a wcześniej mocno okazywałem swoje przywiązanie do klubu i po zdobytej bramce całowałem herb naszego klubu. Takie gesty są dla mnie ważne. Grałem w wielu drużynach, ale herb całowałem tylko w Pogoni i nigdzie indziej tego nie zrobię. Od małego chodziłem na mecze w Szczecinie. Wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mojego odejścia. Mam 27 lat i chciałbym jak najszybciej spróbować zaistnieć w polskiej piłce. To może być dla mnie ostatni gwizdek. Pogoni bardzo wiele zawdzięczam. Kiedy nie miałem problemów z urazami, występowałem w większości meczów. Nigdy nie odstawiałem nogi i zawsze wkładałem w grę dużo serca. Żałuję, że nie udało się zagrać z Pogonią w europejskich pucharach bo w ostatnim sezonie było bardzo blisko, ale może jeszcze kiedyś będzie mi to dane.


cały wywiad


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 00:07

  majster007 napisał:  

  Hasor napisał:  

  ofi korony napisał:  
Bartłomiej Strzębski i Damian Czarnecki będą testowani w Stali Stalowa Wola. Do Korony Kielce z pewnością nie trafi za to Piotr Petasz.
W ubiegłym tygodniu pojawiły się w mediach informacje o rzekomym zainteresowaniu Korony Kielce pomocnikiem Pogoni Szczecin – Piotrem Petaszem. – To nieprawda, nie jesteśmy zainteresowani tym zawodnikiem – informuje dyrektor do spraw sportowych Korony, Jarosław Niebudek.



smutny



Pewnie przeczytali te wpisy na forum odnosnie Petiego :D



to było do przewidzenia że tak sie skończy, przecież nikt nie jest ślepy i każdy widzi jakim on jest bublem. ja wam mowie, będziemy zmuszeni jeszcze dopłacić by ktoś go od nas wziął :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6618 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 03:47
Wywiad z Mysiakiem

fragment:

  Cytat:  
Na koniec chciałem podziękować wszystkim kibicom. Na pewno pojawią się krytyczne głosy, że odchodzę, a wcześniej mocno okazywałem swoje przywiązanie do klubu i po zdobytej bramce całowałem herb naszego klubu. Takie gesty są dla mnie ważne. Grałem w wielu drużynach, ale herb całowałem tylko w Pogoni i nigdzie indziej tego nie zrobię. Od małego chodziłem na mecze w Szczecinie. Wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mojego odejścia. Mam 27 lat i chciałbym jak najszybciej spróbować zaistnieć w polskiej piłce. To może być dla mnie ostatni gwizdek. Pogoni bardzo wiele zawdzięczam. Kiedy nie miałem problemów z urazami, występowałem w większości meczów. Nigdy nie odstawiałem nogi i zawsze wkładałem w grę dużo serca. Żałuję, że nie udało się zagrać z Pogonią w europejskich pucharach bo w ostatnim sezonie było bardzo blisko, ale może jeszcze kiedyś będzie mi to dane.



co o tym myślicie?


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 09:43

  msc. napisał:  
Wywiad z Mysiakiem

fragment:

  Cytat:  
Na koniec chciałem podziękować wszystkim kibicom. Na pewno pojawią się krytyczne głosy, że odchodzę, a wcześniej mocno okazywałem swoje przywiązanie do klubu i po zdobytej bramce całowałem herb naszego klubu. Takie gesty są dla mnie ważne. Grałem w wielu drużynach, ale herb całowałem tylko w Pogoni i nigdzie indziej tego nie zrobię. Od małego chodziłem na mecze w Szczecinie. Wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mojego odejścia. Mam 27 lat i chciałbym jak najszybciej spróbować zaistnieć w polskiej piłce. To może być dla mnie ostatni gwizdek. Pogoni bardzo wiele zawdzięczam. Kiedy nie miałem problemów z urazami, występowałem w większości meczów. Nigdy nie odstawiałem nogi i zawsze wkładałem w grę dużo serca. Żałuję, że nie udało się zagrać z Pogonią w europejskich pucharach bo w ostatnim sezonie było bardzo blisko, ale może jeszcze kiedyś będzie mi to dane.



co o tym myślicie?



Co tu myśleć, nikomu nie zależało tak na prawdę żeby go zatrzymac. Osobiście nic nie mam do Maćka i będę mu kibicował.Jest to jeden z ostatnich zawodników którzy emocjonalnie są związani z regionem..Co do działań zarządu to czuje żę nie śmierdzą groszem z drugiej strony kosa z Krzystkiem..znowu ciężkie czasy się szykują..ale co to dla NAS!heh


No One Like Us....We don't Care...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 09:55

  BadBoy napisał:  

  msc. napisał:  
Wywiad z Mysiakiem

fragment:

  Cytat:  
Na koniec chciałem podziękować wszystkim kibicom. Na pewno pojawią się krytyczne głosy, że odchodzę, a wcześniej mocno okazywałem swoje przywiązanie do klubu i po zdobytej bramce całowałem herb naszego klubu. Takie gesty są dla mnie ważne. Grałem w wielu drużynach, ale herb całowałem tylko w Pogoni i nigdzie indziej tego nie zrobię. Od małego chodziłem na mecze w Szczecinie. Wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mojego odejścia. Mam 27 lat i chciałbym jak najszybciej spróbować zaistnieć w polskiej piłce. To może być dla mnie ostatni gwizdek. Pogoni bardzo wiele zawdzięczam. Kiedy nie miałem problemów z urazami, występowałem w większości meczów. Nigdy nie odstawiałem nogi i zawsze wkładałem w grę dużo serca. Żałuję, że nie udało się zagrać z Pogonią w europejskich pucharach bo w ostatnim sezonie było bardzo blisko, ale może jeszcze kiedyś będzie mi to dane.



co o tym myślicie?



Co tu myśleć, nikomu nie zależało tak na prawdę żeby go zatrzymac. Osobiście nic nie mam do Maćka i będę mu kibicował.Jest to jeden z ostatnich zawodników którzy emocjonalnie są związani z regionem..Co do działań zarządu to czuje żę nie śmierdzą groszem z drugiej strony kosa z Krzystkiem..znowu ciężkie czasy się szykują..ale co to dla NAS!heh



Szkoda, wiadomo. Ale co, chlopak ma ambicje, jest najlepszy, chce grac lepiej, niestety nie ma mozliwosci u nas, to chce wykorzystac i zagrac w E-klasie. A to ze za niego nawet grosza nie dostaniemy, to juz wina wiadomo kogo. A mogli by napewno skasowac pareset tysiecy zlotych za niego, gdyby inaczej zareagowali w pewnym momencie.

Moze na staz trzeba ich gdzies wyslac? mam na mysli zarzad, marketing i co jeszcze ?


abstrakcja!
Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 10:02

  BadBoy napisał:  

  msc. napisał:  
Wywiad z Mysiakiem

fragment:

  Cytat:  
Na koniec chciałem podziękować wszystkim kibicom. Na pewno pojawią się krytyczne głosy, że odchodzę, a wcześniej mocno okazywałem swoje przywiązanie do klubu i po zdobytej bramce całowałem herb naszego klubu. Takie gesty są dla mnie ważne. Grałem w wielu drużynach, ale herb całowałem tylko w Pogoni i nigdzie indziej tego nie zrobię. Od małego chodziłem na mecze w Szczecinie. Wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mojego odejścia. Mam 27 lat i chciałbym jak najszybciej spróbować zaistnieć w polskiej piłce. To może być dla mnie ostatni gwizdek. Pogoni bardzo wiele zawdzięczam. Kiedy nie miałem problemów z urazami, występowałem w większości meczów. Nigdy nie odstawiałem nogi i zawsze wkładałem w grę dużo serca. Żałuję, że nie udało się zagrać z Pogonią w europejskich pucharach bo w ostatnim sezonie było bardzo blisko, ale może jeszcze kiedyś będzie mi to dane.



co o tym myślicie?



Co tu myśleć, nikomu nie zależało tak na prawdę żeby go zatrzymac. Osobiście nic nie mam do Maćka i będę mu kibicował.Jest to jeden z ostatnich zawodników którzy emocjonalnie są związani z regionem..Co do działań zarządu to czuje żę nie śmierdzą groszem z drugiej strony kosa z Krzystkiem..znowu ciężkie czasy się szykują..ale co to dla NAS!heh



Wiesz nie śmierdza gorszem, ale to własnie jest paradoks tego wszystkiego, gdyż nawet pedały nie mają na to żeby podpisac kontrakt z Mysiakiem, tylko oddaja go za darmo. Myslę że warty Maciek jest spokoje z 300tysiecy złotycvh może nawet z pół bańki,a oni tak po prostu bez walki go oddają? Gdzie tu jest logika? Nie maja kasy to niech wezmą kredyt zapłaca za kontrakty Mysiakowi i sprzedadza go za jakies logiczne pieniadze po sezonie ;] Tak samo Ława skoro zarabia najwiecej w Pogoni chce odejsc to niech wypierdfala, p[rzynajmniej zarobia coś na nim, a i w regionie znajdzie się paru grajków co to nie odstają poziomem od tego co Ława prezentował w poprzedniej rundzie. Nie wiem czy oni po prostu az tak maja wyjebane w dobro Pogoni, czy poprostu sa aż tak słabi psychicznie że nie poitrafią czego kolwiek ogarnac, dla dobra własnego i dla dobra nas kibiców ;]


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 10:19
dajcie spokój Mysiakowi, koleś idzie bo tu zaczyna sie cofać w rozwoju. poza tym o jakie cele bedzie wealczyc w Pogońi a o jakie w Bełchatowie? każdy z nas by odszedł na jego miejscu, nie ma co sie tu rozwodzić i oszukiwać.. niestety znów będziemy w ciemnej dupie, na to wygląda. a ja sie teraz pytam-gdzie ten nasz zajebisty, najwyższy w tej lidze budżet?? wyszło szydło z worka. choc ja udaje zaskoczenie, bo tajemnica poliszynela był fakt jakich mamy golasów za prezesów.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 10:56

  BFC napisał:  

Moze na staz trzeba ich gdzies wyslac? mam na mysli zarzad,
marketing i co jeszcze ?



Żeby się dostać na staż w porządnej firmie trzeba posiadać jako takie kwalifikacje. Nasz "marketing" to się nadaje na studenckie praktyki w China Box.

Ja do Mysiaka żalu nie mam. Jeden z nielicznych na którego zawsze mogliśmy liczyć. Jak widać ma jakieś ambicje, wykraczające poza zbieranie hajsu i lans na baletach.
Powodzenia w karierze, myślę, że jeszcze wróci do nas w lepszych czasach, jeśli nie jako zawodnik, to może jako trener :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 12:26
Sorry ale klub piłkarski to nie jest jakiś jogurt i to nie jest tak, że wpadnie gość po szkołach i nagle przyciągnie 15 tyś kibiców i zapewni sprzedaż wszystkich gadżetów to dość specyficzny "produkt" o ile go tam można nazwać, tutaj musi być ktoś kto czuje klimat, zna kibiców, a nie pan po szkole i tysiącach kursów. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Harma
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 14:28
Maciej Świdzikowski na testach w Szczecinie

21-letni defensor Radomiaka Maciej Świdzikowski wyjechał na kilkudniowe testy do I-ligowej Pogoni Szczecin. Zawodnik w barwach Portowców ma rozegrać dwa mecze kontrolne (w środę z Widzewem Łódź i drugi w sobotę). O możliwość sprawdzenia podstawowego stopera zielonych zabiegał od dłuższego czasu trener Pogoni, Artur Płatek. Asystentem Płatka w szczecińskim klubie jest Jerzy Rot.

Oferta ze Szczecina wpłynęła do Radomiaka wczoraj późnym popołudniem. "Świdzik" dostał zgodę władz klubu na wyjazd i dziś jest już po pierwszym treningu w ekipie "Portowców".

W tym sezonie rozegrał 14 meczy ( 13 meczy w pierwszej ,,11'') w barwach Radomiaka Radom ( 3 liga gr. łódzko-mazowiecka) , otrzymał 4 żółte kartki , jedną czerwoną kartkę . Strzelił 5 bramek co jak na obrońce to dużo .

Ostatnio edytowany przez: Harma, 25 stycznia 2011, 14:43 [2 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 15:42

  Dostojny kocur napisał:  
Sorry ale klub piłkarski to nie jest jakiś jogurt i to nie jest tak, że wpadnie gość po szkołach i nagle przyciągnie 15 tyś kibiców i zapewni sprzedaż wszystkich gadżetów to dość specyficzny "produkt" o ile go tam można nazwać, tutaj musi być ktoś kto czuje klimat, zna kibiców, a nie pan po szkole i tysiącach kursów. ;)



Tak, ale przyciągnąć nowych kibiców (bo przecież nie chcemy się kisić ciągle we własnym nielicznym obecnie gronie ;) ), którzy wcześniej z "produktem", czyli z klimatem stadionu nie mieli do czynienia też trzeba potrafić i tutaj jest miejsce dla profesjonalnego marketingu, gdyż odnoszenie się do barw, kibicowskiej historii, świetnego klimatu na trybunach czy nawet gry drużyny, na potencjalnego nowego "klienta" może nie zadziałać. Mam tu na myśli profesjonalny marketing, a nie "profesjonalny" w wersji ITI Truskawkowa Arena ;)
Chyba zgodzimy się, że najlepszym wyjściem jest wykształcona w kierunku marketingu osoba (albo mająca na tym polu doświadczenie), będąca jednocześnie prawdziwym kibicem, nawet fanatykiem swojego klubu:)
PS Pana po szkole i tysiącach kursów w dzisiejszych czasach nikt nie przyjmie, bo nie ma stażu pracy :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 16:04
Oprócz Świdzikowskiego na testach w Pogoni jest także Błażej Radler.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 16:40
Niech zakontraktują tego Radlera i postarają się o Tanżyne choć z powodu braku kasy raczej nie uda się go pozyskać i środek obrony by wtedy jakoś wyglądał.


PS 1948
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 16:41

  Bengoro napisał:  
Oprócz Świdzikowskiego na testach w Pogoni jest także Błażej Radler.



Radler w tym sezonie rozegrał 17 pełnych 90 minutowych, strzelajac 2 gole, był testowany przez Jagielonie, zagrał nawet w jej barwach w jednym sparingu przeciw Warcie Sieradz i strzelił w nim gola. Ponadto zagrał w Ekstraklasie 78 spotkań strzelajac 3 gole.


Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/01/2011 17:10
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7806.html

No no no Parzy bramke dał z Widzewem, Ropiejko tez coś pograł, ta Chojniczanka da rade w tym sezonie tak coś czuje.


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005