Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 21:44
http://dumapomorza.pl/w-pogoni-chca-zatrzymac-robaka-ale-wszystko-moze-sie-zdarzyc/

W tej sprawie można raczej spać spokojnie. Przestańmy także sprzedawać Robaka do Chin czy innego egzotycznego miejsca za 750 tyś ojro. Skupmy się wzmocnieniach, a nie wymyślonych osłabieniach klubu.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 21:57

  Wierny Pogoni napisał:  

  Shadowman napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Smolny dementuje
http://dumapomorza.pl/menadzer-wpycha-jurado-do-pogoni-klub-nie-podejmuje-tematu/



Smolny zawsze dementuje



Skoro dementuje to coś jest na rzeczy heh:D



Tym razem raczej prawdziwe info. Dodatkowo z kadry wypadną jeszcze 1-2 zawodnicy. Priorytetem w zwolnieniach jest porównanie aktualnej pensji do prezentowanych umiejętności. W czołówce jest Hernani.

Muszę chyba Was zasmucić ale co do wielkich transferów... powiem krótko... jak Azoty nie kupią to nie będzie nazwisk ani gotówki... niestety skończyło się na badaniu rynku.

Raczej dużo młodych i perspektywicznych niż nazwiska... Mi to pasuje, oceniając przez pryzmat Kuna. Z kartami na ręku oczywiście

A jeszcze jedno. Prezesi dużo mówią o stabilizacji... ale nie tylko piłkarskiej ale też finansowej. Ta druga stabilizacja jest jak na razie najważniejsza i do tego dążą. Nie będzie długów, będzie dalszy rozwój.

A temat Robak, Aka. Jeżeli będą konkretne pieniądze to sprawa otwarta, nie ma blokowania transferów.

Jeszcze jedno... ważny czas przed prezesami bo w następnym tygodniu nowa umowa z Azotami, może się ruszy później. :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 23:19
Nie wierzę, że nie będzie konkretnych wzmocnień po tylu pożegnaniach i z tego co mówisz, może dwóch kolejnych odjedzie. Mamy za wąską kadrę na takie cuda i nie wierzę żebyśmy tyle wolnych miejsc samymi młodymi, z niewyrobionymi jeszcze nazwiskami mieli to zapełnić. Dla mnie to zasłona dymna jest. A to, że te wzmocnienia oczekujemy od Azotów i tego jak mocno się szarpną było wiadome jeszcze na długo przed zakończeniem sezonu :D


PS I jak tam Twój Celban który kilkadziesiąt godzin temu w ciągu najbliższych godzin miał podpisać kontrakt ?:D


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 23:33

  szymonek007 napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  

  Shadowman napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Smolny dementuje
http://dumapomorza.pl/menadzer-wpycha-jurado-do-pogoni-klub-nie-podejmuje-tematu/



Smolny zawsze dementuje



Skoro dementuje to coś jest na rzeczy heh:D



Tym razem raczej prawdziwe info. Dodatkowo z kadry wypadną jeszcze 1-2 zawodnicy. Priorytetem w zwolnieniach jest porównanie aktualnej pensji do prezentowanych umiejętności. W czołówce jest Hernani.

Muszę chyba Was zasmucić ale co do wielkich transferów... powiem krótko... jak Azoty nie kupią to nie będzie nazwisk ani gotówki... niestety skończyło się na badaniu rynku.

Raczej dużo młodych i perspektywicznych niż nazwiska... Mi to pasuje, oceniając przez pryzmat Kuna. Z kartami na ręku oczywiście

A jeszcze jedno. Prezesi dużo mówią o stabilizacji... ale nie tylko piłkarskiej ale też finansowej. Ta druga stabilizacja jest jak na razie najważniejsza i do tego dążą. Nie będzie długów, będzie dalszy rozwój.

A temat Robak, Aka. Jeżeli będą konkretne pieniądze to sprawa otwarta, nie ma blokowania transferów.

Jeszcze jedno... ważny czas przed prezesami bo w następnym tygodniu nowa umowa z Azotami, może się ruszy później. :)



To ta Twoja matula tam sprząta czy sobie to wymyśliłeś?? Ostatnio Cele był pewny a dzisiaj żadnych transferów?? Albo przestań ćpać albo wyślij starą na badania słuchu ...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 23:51

  kosialdo napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  

  Shadowman napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Smolny dementuje
http://dumapomorza.pl/menadzer-wpycha-jurado-do-pogoni-klub-nie-podejmuje-tematu/



Smolny zawsze dementuje



Skoro dementuje to coś jest na rzeczy heh:D



Tym razem raczej prawdziwe info. Dodatkowo z kadry wypadną jeszcze 1-2 zawodnicy. Priorytetem w zwolnieniach jest porównanie aktualnej pensji do prezentowanych umiejętności. W czołówce jest Hernani.

Muszę chyba Was zasmucić ale co do wielkich transferów... powiem krótko... jak Azoty nie kupią to nie będzie nazwisk ani gotówki... niestety skończyło się na badaniu rynku.

Raczej dużo młodych i perspektywicznych niż nazwiska... Mi to pasuje, oceniając przez pryzmat Kuna. Z kartami na ręku oczywiście

A jeszcze jedno. Prezesi dużo mówią o stabilizacji... ale nie tylko piłkarskiej ale też finansowej. Ta druga stabilizacja jest jak na razie najważniejsza i do tego dążą. Nie będzie długów, będzie dalszy rozwój.

A temat Robak, Aka. Jeżeli będą konkretne pieniądze to sprawa otwarta, nie ma blokowania transferów.

Jeszcze jedno... ważny czas przed prezesami bo w następnym tygodniu nowa umowa z Azotami, może się ruszy później. :)



To ta Twoja matula tam sprząta czy sobie to wymyśliłeś?? Ostatnio Cele był pewny a dzisiaj żadnych transferów?? Albo przestań ćpać albo wyślij starą na badania słuchu ...



Smolny zawsze dementuje, ale nie w ten sposób. Gdy faktycznie był temat jakiegoś zawodnika mówił, że nie ma tematu, a o ewentualnych transferach będą mówić dopiero po podpisaniu umowy itd. Teraz szczerze opowiedział o sytuacji z Jurado i szczerze wątpię, żeby przyszedł on do nas.

Co do reszty transferów. Też wydawało mi się, że skoro żegnamy się z trzema zawodnikami, a czwarty dostaje wolną rękę, to znaczy, że 3-4 zawodników do nas przyjdzie. Po konferencji nie jestem optymistą i faktycznie jest realne, że poza Matrasem uzupełnieniem kadry będą zawodnicy rezerw.
Prezesi chcą zacząć nowy sezon domykając ostatnie zaległe zobowiązania - czyli mniej więcej wyjść na zero - bez długów. Mówiąc językiem forum - wcale nie sramy kasą na lewo i prawo. Ewentualne transfery to już kwestia Azotów, ale też nie są to miliony monet czy wypożyczanie kogoś z OL (zresztą współpraca z OL to za drogi biznes dla nas). Azoty wolą inwestować w klub, który całkowicie mają pod kontrolą, czyli siatkarskiego Chemika, który szasta kasą na lewo i prawo.

Jedziecie po chłopaku, trochę bez sensu. Info ma ciekawe i większości sprawdzone. Temat Celebana był, ale na przeszkodzie stoją jego wymagania finansowe. To nie pierwszy raz, że zawodnik ma podpisać kontrakt już za moment, a za godzinę sytuacja wygląda inaczej.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 6 czerwca 2014, 23:59 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/06/2014 23:52
Gutowski i Zwoliński zostają , inni pójdą na wypożyczenie

Skoro klub chce się pozbyć Ławy to niech odstrzelą jeszcze Hernaniego i kasa na kontrakt dla Celebana by się znalazła , a tak jak nie było wzmocnień w obronie tak nie ma w dalszym ciągu. :( Bo przecież jeden Matras nie odmieni gry w defensywie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 6 czerwca 2014, 23:59 [1 raz(y)]


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 00:16
Zwłaszcza, że jeśli się potwierdzi, że ten też odejdzie, to z obrony zniknie już 2 graczy :D A nawet z nimi dwoma mieliśmy deficyt na obronie. Więc serio nie chcę mi się wierzyć, żeby specjalnie pchali się w buty Wisły z tego sezonu, gdzie mieli problem ze stworzeniem 11 gdy zaczęły się kontuzje i kartki.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 00:35

  zach-pom napisał:  
Bo przecież jeden Matras nie odmieni gry w defensywie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Matras moze i nie . Ale kto wie czy jeden doswiadczony obronca nie podtrafilby ustawic tych naszych pomocnikow w obronie. Dabrowski tego nie potrafi a to jedyny obronca obok Hernaniego w skladzie.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 01:29
A mnie sie marzy wyciagniecie Pawlowskiego z Widzewa...Jak dla mnie najwiekszy talent obecnych lat polskiej pilki. Niestety slyszalem ze w Legii juz czeka na niego kontrkat, ale zobaczymy moze przebijemy:D


PORTOWCY
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 09:44

  kosialdo napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  

  Shadowman napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Smolny dementuje
http://dumapomorza.pl/menadzer-wpycha-jurado-do-pogoni-klub-nie-podejmuje-tematu/



Smolny zawsze dementuje



Skoro dementuje to coś jest na rzeczy heh:D



Tym razem raczej prawdziwe info. Dodatkowo z kadry wypadną jeszcze 1-2 zawodnicy. Priorytetem w zwolnieniach jest porównanie aktualnej pensji do prezentowanych umiejętności. W czołówce jest Hernani.

Muszę chyba Was zasmucić ale co do wielkich transferów... powiem krótko... jak Azoty nie kupią to nie będzie nazwisk ani gotówki... niestety skończyło się na badaniu rynku.

Raczej dużo młodych i perspektywicznych niż nazwiska... Mi to pasuje, oceniając przez pryzmat Kuna. Z kartami na ręku oczywiście

A jeszcze jedno. Prezesi dużo mówią o stabilizacji... ale nie tylko piłkarskiej ale też finansowej. Ta druga stabilizacja jest jak na razie najważniejsza i do tego dążą. Nie będzie długów, będzie dalszy rozwój.

A temat Robak, Aka. Jeżeli będą konkretne pieniądze to sprawa otwarta, nie ma blokowania transferów.

Jeszcze jedno... ważny czas przed prezesami bo w następnym tygodniu nowa umowa z Azotami, może się ruszy później. :)



To ta Twoja matula tam sprząta czy sobie to wymyśliłeś?? Ostatnio Cele był pewny a dzisiaj żadnych transferów?? Albo przestań ćpać albo wyślij starą na badania słuchu ...




Niestety ale kolega ma rację. Azoty są bardzo zaborcze i chcą pewnych pucharów. Powiedzieli co mogą dać, jest lista nazwisk i parę tych nazwisk wymieniłem ale Prezesi nie do końca tak widzą strategię klubu. Dużo może zmienić się w poniedziałek lub we wtorek jak się dogadają i podpiszą umowę z Azotami. Jeżeli będzie to trwało dłużej to znaczy, że nie mogą za bardzo się dogadać.

Jest pewna kwestia, która boli Prezesów. Wszyscy w kontekście Pogoni mówią o Azotach a nie widzą, że to oni robią kawał dobrej roboty. Chociażby to, że bodajże już w lipcu Pogoń będzie na czysto z zadłużeniami.

I teraz odpowiedź do kolegi posądzającego mnie o narkomanie. Celeban jest dobrym przykładem na to co chciały dać Azoty a czego nie chcieli Prezesi. Czyli Azoty chciały dalej napędzać karuzelę nazwisk i kupić Celebana za grubą kasę ale Prezesi powiedzieli, że ich na to nie stać i powstał mały konflikt... A jeszcze jedno... Kolego, przestań się błaźnić i zadawać mi pytania czy moja matka sprząta szatnie, żałosne... tak tak a mój stary kosi główną i weekendami boisko nr 4.

A wracając. Na pierwszy rzut oka co drugi może się wkurwić, że Prezesi nie chcą wielkiej Pogoni ale... tak na trzeźwo myśląc, robią kawał dobrej roboty bo po co nam kolos na słomianych nogach.
Odejdą Azoty a nam zostaną długi. Widzę, że w tym wszystkim chodzi o to żebyśmy poradzili sobie nawet bez Azotów, żebyśmy nie byli od nich zależni i to jest fajne.

Ostatnio edytowany przez: szymonek007, 7 czerwca 2014, 09:57 [2 raz(y)]


michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3783 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 10:34
Wiem, ale każdy z sezonu na sezon chciałby silniejszego składu i większej walki na boisku. Na następny sezon znowu mamy postawiony cel zajęcia miejsca w 1-szej 8, szkoda, że nie celujemy w podium... Bynajmniej kimś muszą załatać dziury w składzie, bo Matras nie uczyni naszej obrony lepszą i tyle. Dalej będzie parodia na kółkach.

Jasne, że prezesi robią kawał świetnej roboty, ale wydaje mi się, że powinni pamiętać, że to Azoty kupiły Robaka, dzięki któremu nie biliśmy się o utrzymanie.

Odnośnie szkółki chciałbym Was zapytać. Nie mam w ogóle informacji w tej sprawie. Wiecie na jakim poziomie stoi nasza? Co można zrobić, żeby ją polepszyć, żeby za 10lat wychodzili już z niej fajniejsze chłopaki?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 10:42
Wreszcie to wszystko trzyma się kupy.Azoty to jeden ze sponsorów a nie właścicieli.Oni patrzą biznesowo.Szybki sukces,marketingowy boom...a potem idziemy szukać nowego wyzwania.To Mroczek wie...i słusznie nie chce stworzyć sztucznej sytuacji że jutro gramy w pucharach a za 2-3 sezony lądujemy w czwartej lidze i jest...koniec.
Porównywanie nas do Legii,Lecha ,Lechii a nawet Śląska czy Wisły to trochę śmieszne.My funkcjonujemy w innym świecie.W regionie biedy,bezrobocia,bez central dużych firm,z Prezydentem na poziomie Sołtysa jakieś wsi,bez stadionu i perspektyw.Wystarczy się wybrać w Polske by to zobaczyć.To że jest e-klapa to efekt walki kibiców oraz kilku pasjonatów którym Pogoń leży na sercu.
Jesli nie dogadają się z Azotami co do polityki i i ich roli w Pogoni....to w tym sezonie czeka nas walka o utrzymanie i balansowanie na granicy e-klasy i I ligi.Sorry...ale takie jest nasze maximum w tym otoczeniu co jest.Jesli nic się nie zmieni za kilka lat w e-klasie nas nie będzie...i nie jest to pesymizm tylko realne spojrzenie na to miasto.Stadiony powstają w Bielsku,Tychach,Lublinie etc. to napedza koniunkturę i tworzy klimat.Wymagania licencyjne też sie będą zaostrzać.
Konkurencja wiec bedzie wieksza.
Co do transferów to obrone uzupełnia...ale raczej bez gwiazd i tylko po to by nie było takiej tragedii jak jest.Reszta to rola Wdowca by odpalił Małecki,Aka znowu złapał formę a Robak jej nie stracił.Dzięki Szymonek za ważne informacje,dobra robota mimo wszystko...dająca potwierdzenie stanu rzeczy.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 7 czerwca 2014, 10:49 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 10:48
Akademia Pogoni stoi według mnie na dosyć dobrym poziomie, zwłaszcza, że jest to stosunkowo młody projekt. Nie ma wprawdzie zbyt wielu wychowanków, którzy byli z Pogonią "od zawsze" (bodajże jedynie Kort), ale siłą jest także umiejętność przechwycenia zdolnych graczy z regionu (Paczuk, Rudol), a także i z całego kraju (Walski, ogromny talent Listkowski, który ma chyba trenować z pierwszym zespołem). Już w tym sezonie mieliśmy kilka debiutów, a taki Rudol potrafił wywalczyć sobie stałe miejsce w składzie.
Do tego jest sporo zespołów młodzieżowych - rezerwy, dwa zespoły Juniorów Starszych, dwa zespoły Juniorów Młodszych - i wszystko to rywalizujące na najwyższym możliwym poziomie. Jedynie JM nie udało się dostać do finału ogólnopolskiego, JS w nim gra, drugie zespoły juniorskie bez problemu się utrzymały w swoich rozgrywkach makroregionalnych, a III liga wykręciła całkiem przyzwoity wynik grając o dziwo rzadko zawodnikami z I składu. Jakby spojrzeć na inne drużyny, to nie wiem czy znajdzie się którakolwiek z takimi osiągnięciami... może Legia i Lech.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 11:30
Albo ta cała otoczka ma służyć do tego, żeby nowa umowa z Azotami była znacznie bardziej atrakcyjna z lepszymi z lepszymi zabezpieczeniami finansowymi piłkarzy których sprowadzili za ich pieniądze w razie wycofania się Azotów ? Skoro taka konferencja jest na chwilę przed podpisaniem nowej umowy z nimi... :D

Ostatnio edytowany przez: Icar, 7 czerwca 2014, 12:02 [1 raz(y)]


michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3783 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 13:23

  krzysiek48 napisał:  
Akademia Pogoni stoi według mnie na dosyć dobrym poziomie, zwłaszcza, że jest to stosunkowo młody projekt. Nie ma wprawdzie zbyt wielu wychowanków, którzy byli z Pogonią "od zawsze" (bodajże jedynie Kort), ale siłą jest także umiejętność przechwycenia zdolnych graczy z regionu (Paczuk, Rudol), a także i z całego kraju (Walski, ogromny talent Listkowski, który ma chyba trenować z pierwszym zespołem). Już w tym sezonie mieliśmy kilka debiutów, a taki Rudol potrafił wywalczyć sobie stałe miejsce w składzie.
Do tego jest sporo zespołów młodzieżowych - rezerwy, dwa zespoły Juniorów Starszych, dwa zespoły Juniorów Młodszych - i wszystko to rywalizujące na najwyższym możliwym poziomie. Jedynie JM nie udało się dostać do finału ogólnopolskiego, JS w nim gra, drugie zespoły juniorskie bez problemu się utrzymały w swoich rozgrywkach makroregionalnych, a III liga wykręciła całkiem przyzwoity wynik grając o dziwo rzadko zawodnikami z I składu. Jakby spojrzeć na inne drużyny, to nie wiem czy znajdzie się którakolwiek z takimi osiągnięciami... może Legia i Lech.



Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, takie informację napawają bardziej optymizmem, że za jakiś czas będzie dobrze niż to co się słyszy na konferencji ;)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 13:41
Mi też się podoba taka rozsądna polityka ale mam też nadzieje, że jeżeli Azoty dadzą kasę na np. 3 dobre transfery to jakoś da się to wszystko pogodzić żeby każdy był zadowolony.
Podstawowy szkielet już mamy, jak Aka i Małecki odpalą pod okiem Wdowca (a potencjał mają ogromny i chyba coś do udowodnienia) będzie super. Jest Robak, Muraś, Rudol, Matras, Janukiewicz. Do tego 3 poważniejsze wzmocnienia do pierwszego składu (na ławkę graczy już raczej mamy) i możemy namieszać. Ja tak to widze :)


Pogoń Szczecin MKS!
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 16:29
oczywiste jest ze nawet jak maja lub beda miec wieksza kase na transfery to z racji biznesu nie moga tego oficjalnie powiedziec. Prosta zasada aby nie podbijac cen i klubow i menedzerow pilkarzy. Kazdy menedzer czy klub wiedzac ze komus bardzo zalezy na wzmocnieniu i dysponuje do tego spora gotowka bedzie robil wszystko aby wywalczyc dla siebie jak najwiecej.Smolny juz nie jeden raz transfery robil i widze ze uczy sie na bledach. Im bardziej cicho i mniej informacji tym lepiej. Ja i tak jestem przekonany ze sciagniemy jeszcze 2,3 dobrych grajkow a po tym okresie cel bedzie jasny puchary i to wszystko. Na dzien dzisiejszy niech wszyscy mysla ze Pogon nie ma kasy i nie chce grac o puchary ;)


PORTOWCY
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 18:11

  Cytat:  
Rafał Gutowski, Łukasz Zwoliński oraz Julien Tadrowski najprawdopodobniej pozostaną w swoich dotychczasowych klubach, na wypożyczeniach. Ponadto ich drogą podążą również Dawid Kort i Sebastian Murawski. Młody stoper będzie przygotowywał się do nowego sezonu pod okiem Marcina Sasala w Dolcanie Ząbki, a „Korcik” może trafić do innego zespołu I ligi.

- „Sprawa Łukasza Zwolińskiego cały czas się toczy. Jeśli Łęczna dogada się z zawodnikiem i sam Łukasz wyrazi zainteresowanie, to będziemy chcieli, aby został tam na kolejny sezon. Finalnie oczywiście widzimy go w Pogoni, jednak najprawdopodobniej dopiero za rok. Górnik gra teraz w Ekstraklasie, więc to dobre miejsce, aby zbierać doświadczenie” - skomentował sytuację dyrektor sportowy – Grzegorz Smolny.

Przygotowania z pierwszym zespołem rozpoczną z kolei Kamil Zieliński, Marcin Listkowski oraz Hubert Matynia, a także jeszcze jeden młody zawodnik. Cała czwórka pojedzie na obóz do Gniewina. Ponadto pod stałą obserwacją sztabu pozostają Sebastian Kowalczyk i Kamil Wojtkowski, jednak ten duet będzie w rozjazdach na kadrę, co uniemożliwi im wyjazd do Gniewina.



Na transfer napastnika nie ma co liczyć, bo jest Robak, Kozłowski + dojdzie Zieliński i Listkowski. W pomocy robią miejsce dla nowego (wypożyczenie Korta) i w obronie (wypożyczenie Tadrowskiego). Cały czas doświadczenie + młoda krew. Bardzo dobry ruch.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 20:32

  szymonek007 napisał:  

  kosialdo napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  

  Shadowman napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Smolny dementuje
http://dumapomorza.pl/menadzer-wpycha-jurado-do-pogoni-klub-nie-podejmuje-tematu/



Smolny zawsze dementuje



Skoro dementuje to coś jest na rzeczy heh:D



Tym razem raczej prawdziwe info. Dodatkowo z kadry wypadną jeszcze 1-2 zawodnicy. Priorytetem w zwolnieniach jest porównanie aktualnej pensji do prezentowanych umiejętności. W czołówce jest Hernani.

Muszę chyba Was zasmucić ale co do wielkich transferów... powiem krótko... jak Azoty nie kupią to nie będzie nazwisk ani gotówki... niestety skończyło się na badaniu rynku.

Raczej dużo młodych i perspektywicznych niż nazwiska... Mi to pasuje, oceniając przez pryzmat Kuna. Z kartami na ręku oczywiście

A jeszcze jedno. Prezesi dużo mówią o stabilizacji... ale nie tylko piłkarskiej ale też finansowej. Ta druga stabilizacja jest jak na razie najważniejsza i do tego dążą. Nie będzie długów, będzie dalszy rozwój.

A temat Robak, Aka. Jeżeli będą konkretne pieniądze to sprawa otwarta, nie ma blokowania transferów.

Jeszcze jedno... ważny czas przed prezesami bo w następnym tygodniu nowa umowa z Azotami, może się ruszy później. :)



To ta Twoja matula tam sprząta czy sobie to wymyśliłeś?? Ostatnio Cele był pewny a dzisiaj żadnych transferów?? Albo przestań ćpać albo wyślij starą na badania słuchu ...




Niestety ale kolega ma rację. Azoty są bardzo zaborcze i chcą pewnych pucharów. Powiedzieli co mogą dać, jest lista nazwisk i parę tych nazwisk wymieniłem ale Prezesi nie do końca tak widzą strategię klubu. Dużo może zmienić się w poniedziałek lub we wtorek jak się dogadają i podpiszą umowę z Azotami. Jeżeli będzie to trwało dłużej to znaczy, że nie mogą za bardzo się dogadać.

Jest pewna kwestia, która boli Prezesów. Wszyscy w kontekście Pogoni mówią o Azotach a nie widzą, że to oni robią kawał dobrej roboty. Chociażby to, że bodajże już w lipcu Pogoń będzie na czysto z zadłużeniami.

I teraz odpowiedź do kolegi posądzającego mnie o narkomanie. Celeban jest dobrym przykładem na to co chciały dać Azoty a czego nie chcieli Prezesi. Czyli Azoty chciały dalej napędzać karuzelę nazwisk i kupić Celebana za grubą kasę ale Prezesi powiedzieli, że ich na to nie stać i powstał mały konflikt... A jeszcze jedno... Kolego, przestań się błaźnić i zadawać mi pytania czy moja matka sprząta szatnie, żałosne... tak tak a mój stary kosi główną i weekendami boisko nr 4.

A wracając. Na pierwszy rzut oka co drugi może się wkurwić, że Prezesi nie chcą wielkiej Pogoni ale... tak na trzeźwo myśląc, robią kawał dobrej roboty bo po co nam kolos na słomianych nogach.
Odejdą Azoty a nam zostaną długi. Widzę, że w tym wszystkim chodzi o to żebyśmy poradzili sobie nawet bez Azotów, żebyśmy nie byli od nich zależni i to jest fajne.



Szymonek ale sam sugerowałeś, że szanowna matula ma wewnętrzny dostęp do klubu, a dokładniej do szatni poprzez fakt pracowania dla klubu w wiadomym charakterze.

Miejmy jednak nadzieję, że Azoty po finalizacji nowej umowy wyłożą kasę na 1-2 obrońców bo w takim stanie posiadania kiepsko to wygląda, szczególnie na bokach - nie ma Lisowskiego, Tadrowski zostanie najpewniej w Łęcznej. Znów będzie ból głowy.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 21:21
W Dolcanie niezły jest ten nominalny pomocnik Piesio, w tym sezonie 13 bramek, w zeszłym 6, do tego sporo asyst. Ma 25 lat i wydaje mi się, że może pokazać jeszcze więcej. Do tego Zjawiński 27 lat, 21 goli w tym sezonie, król strzelców. W ubiegłym sezonie Dolcan miał Piątkowskiego (29 lat), 13 goli - poszedł do Jagi na ten sezon i 8 goli w TME. Uważam, że Zjawiński podobnie może odpalić.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005