Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 21:33
Szanowny Panie Zygmuncie Wasilewski Szymonek napisał ...że mama pracuje w szatni ,że tata odśnieża boisko...takie aluzje , metafory, przenośnie ogólnie ma ciekawe informacje. Ale ...Azoty chcą dać kasę na grube transfery typu Celeban itd. ale Zarząd Pogoni nie chce robić kominów płacowych i nie chce robić na siłę drużyny na jeden sezon. Ewidentnie chcą budować zespół powoli ale skutecznie. Można zatrudnić dobrych piłkarzy za dużą kasę gdzie Azoty będą głównym sponsorem tych transferów ale to nie koniecznie gwarantuje sukces w postaci gry w pucharach...i co dalej? Panowie Mroczek I Smolny całkiem słusznie zakładają, że Azoty nie koniecznie będą dozgonnym sponsorem Pogoni. Azoty całkiem słusznie chcą szybkiego sukcesu marketingowego. Przykład Lubina jest tu bardzo adekwatny. Reasumując...Władze Pogoni oraz Azotów muszą dojść do jakiegoś konsensusu , jeżeli to osiągną będzie dobrze, już niedługo wiele się wyjaśni. Bo np. zatrudniając Celebana za powiedzmy ..80 tyś czyli sporo więcej niż ma Robak, Janukiewiwicz, Murawski może doprowadzić do podziałów w szatni.... serdecznie pozdrawiam


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 22:07
Trafna uwaga. Można jednak wywnioskować z wcześniejszych informacji od Azotów, że chcą budować silną Pogoń. Pojawienie się Robaka jest tego przykładem. Mowa ciągle o pucharach, a zarząd "zablokował" poniekąd ingerowanie Azotów w transfery w klubie na chwilę obecną. Tak jak właśnie wcześniej zauważyliście i mówią prezesi "kominy płacowe" czy też narzucanie nowych piłkarzy wbrew ich woli. Wiem, iż świadczy to o dojrzałości naszego zarządu. A co jak sponsorowi skończy się cierpliwość? Klub zabezpiecza się na przyszłość, bo może dojść do tragedii jak po sezonie 2000/2001 ...


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 23:08

  pablo8511 napisał:  
Trafna uwaga. Można jednak wywnioskować z wcześniejszych informacji od Azotów, że chcą budować silną Pogoń. Pojawienie się Robaka jest tego przykładem. Mowa ciągle o pucharach, a zarząd "zablokował" poniekąd ingerowanie Azotów w transfery w klubie na chwilę obecną. Tak jak właśnie wcześniej zauważyliście i mówią prezesi "kominy płacowe" czy też narzucanie nowych piłkarzy wbrew ich woli. Wiem, iż świadczy to o dojrzałości naszego zarządu. A co jak sponsorowi skończy się cierpliwość? Klub zabezpiecza się na przyszłość, bo może dojść do tragedii jak po sezonie 2000/2001 ...



A więc niech dojdą do jakiegoś konsensusu tak żeby każdy był zadowolony :)

Ostatnio edytowany przez: ArP, 8 czerwca 2014, 01:56 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 07/06/2014 23:32

  Maxvell napisał:  
W Dolcanie niezły jest ten nominalny pomocnik Piesio, w tym sezonie 13 bramek, w zeszłym 6, do tego sporo asyst. Ma 25 lat i wydaje mi się, że może pokazać jeszcze więcej. Do tego Zjawiński 27 lat, 21 goli w tym sezonie, król strzelców. W ubiegłym sezonie Dolcan miał Piątkowskiego (29 lat), 13 goli - poszedł do Jagi na ten sezon i 8 goli w TME. Uważam, że Zjawiński podobnie może odpalić.



Piesio, Zjawiński i Leszczyński są na dobrej drodze by dołączyć do Podolińskiego w Cracovii.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 11:59
Zjawiński pod 30 stkę to nie ten kierunek. Kogoś do środka musimy jeszcze mieć bo sam Matras to za mało.Czy Kaźmierczak dałby radę nie wiem ale w formie byłby naszym filarem.Dobry odbiór,nieźle do przodu,dobry strzał,gra głową.Przydałby się o ile nie chce fortuny

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 8 czerwca 2014, 14:02 [1 raz(y)]


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 12:09
Kaz na pewno zejdzie z oczekiwań finansowych z prostego warunku - nikt w Polsce nie da mu takiej pensji, jaką miał. Mógłby ewentualnie próbować na Wschodzie, Azerbejdżany, Albanie, inne tego typu państwa.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 14:39
Kierunek jest prosty i oczywisty i nie trzeba zbyt dużo czasu poświęcać na analizę, tylko uważnie słuchać bądź czytać zapisy z konferencji lub wywiadów.

Perspektywiczna polska młodzież, która nie zaistniała jeszcze na polskim rynku a mogła ale albo słaby pi-ar albo brak menadżera z jajem albo pchani koledzy z nazwiskiem po ojcu. To jest droga, którą obiera Pogoń Szczecin.

Taki młodzieniaszek może nawet zarabiać tyle samo co w I lub II lidze ale dla niego ekstraklasa to spełnienie marzeń i tu jest po części klucz do sukcesu.

Było już powiedziane przed sezonem, połączenie doświadczenia z młodością. Doświadczenie już mamy, w takim razie potrzeba jeszcze więcej młodości. Bo po pierwsze taki piłkarz widzi, że po przejściu do Pogoni będzie miał szansę na dość szybki debiut w ekstraklasie a nie jak to jest w innych klubach, czeka po 3 lata i wraca w II ligę. Po drugie Pogoń w końcu chce zacząć zarabiać na transferach a nie tracić, sprzedając coś starego za połowę ceny tego co kupili.

Fajnie mieć mistrza czy wicemistrza ale jak się nie ma takich możliwości bo jest hujowy stadion, budżet 10 razy mniejszy od aktualnych mistrzów to trzeba być cwanym i sobie radzić w inny sposób, sposób prosty i oczywisty, kupujesz tanio sprzedajesz drogo.

Dodatkowo na plus:
1. Charyzmatyczny trener, który dość dużo stracił w moich oczach po jednym z faktów o którym się dowiedziałem ale nie chcę upubliczniać, żeby nie podsycać atmosfery na jego temat. Który nie boi się stawiać na młodzież i umie ją dość dobrze ogarnąć.
2. Dobre zaplecze i techniczne i ludzkie (Akademia).
3. Stabilna sytuacja finansowa.
4. Dużo młodych już grających w Pogoni, co pomaga w szybszym zaaklimatyzowaniu się.

Więc po co ryzykować i ściągać szrot z zagranicy aż się zaaklimatyzuje a później out, przykład Popary. Gość z zagranicy musi być 2 razy lepszy od Polaka, żeby od razu grał bo nawet jak jest hujowy to zarabia tyle co trzech 18 latków z pierwszej ligi.

Jeszcze nie wiem ale logicznie myśląc na treningu 20 czerwca powinniśmy zobaczyć trochę szczecińskiej młodzieży, obym się nie mylił...


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 14:42

  szymonek007 napisał:  
Kierunek jest prosty i oczywisty i nie trzeba zbyt dużo czasu poświęcać na analizę, tylko uważnie słuchać bądź czytać zapisy z konferencji lub wywiadów.

Perspektywiczna polska młodzież, która nie zaistniała jeszcze na polskim rynku a mogła ale albo słaby pi-ar albo brak menadżera z jajem albo pchani koledzy z nazwiskiem po ojcu. To jest droga, którą obiera Pogoń Szczecin.

Taki młodzieniaszek może nawet zarabiać tyle samo co w I lub II lidze ale dla niego ekstraklasa to spełnienie marzeń i tu jest po części klucz do sukcesu.

Było już powiedziane przed sezonem, połączenie doświadczenia z młodością. Doświadczenie już mamy, w takim razie potrzeba jeszcze więcej młodości. Bo po pierwsze taki piłkarz widzi, że po przejściu do Pogoni będzie miał szansę na dość szybki debiut w ekstraklasie a nie jak to jest w innych klubach, czeka po 3 lata i wraca w II ligę. Po drugie Pogoń w końcu chce zacząć zarabiać na transferach a nie tracić, sprzedając coś starego za połowę ceny tego co kupili.

Fajnie mieć mistrza czy wicemistrza ale jak się nie ma takich możliwości bo jest hujowy stadion, budżet 10 razy mniejszy od aktualnych mistrzów to trzeba być cwanym i sobie radzić w inny sposób, sposób prosty i oczywisty, kupujesz tanio sprzedajesz drogo.

Dodatkowo na plus:
1. Charyzmatyczny trener, który dość dużo stracił w moich oczach po jednym z faktów o którym się dowiedziałem ale nie chcę upubliczniać, żeby nie podsycać atmosfery na jego temat. Który nie boi się stawiać na młodzież i umie ją dość dobrze ogarnąć.
2. Dobre zaplecze i techniczne i ludzkie (Akademia).
3. Stabilna sytuacja finansowa.
4. Dużo młodych już grających w Pogoni, co pomaga w szybszym zaaklimatyzowaniu się.

Więc po co ryzykować i ściągać szrot z zagranicy aż się zaaklimatyzuje a później out, przykład Popary. Gość z zagranicy musi być 2 razy lepszy od Polaka, żeby od razu grał bo nawet jak jest hujowy to zarabia tyle co trzech 18 latków z pierwszej ligi.

Jeszcze nie wiem ale logicznie myśląc na treningu 20 czerwca powinniśmy zobaczyć trochę szczecińskiej młodzieży, obym się nie mylił...



Wszytko prawda, niemniej jeden doświadczony, charyzatyczny obrońca byłby niesamowicie przydatny.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 14:51

  Niepokonany napisał:  

  szymonek007 napisał:  
Kierunek jest prosty i oczywisty i nie trzeba zbyt dużo czasu poświęcać na analizę, tylko uważnie słuchać bądź czytać zapisy z konferencji lub wywiadów.

Perspektywiczna polska młodzież, która nie zaistniała jeszcze na polskim rynku a mogła ale albo słaby pi-ar albo brak menadżera z jajem albo pchani koledzy z nazwiskiem po ojcu. To jest droga, którą obiera Pogoń Szczecin.

Taki młodzieniaszek może nawet zarabiać tyle samo co w I lub II lidze ale dla niego ekstraklasa to spełnienie marzeń i tu jest po części klucz do sukcesu.

Było już powiedziane przed sezonem, połączenie doświadczenia z młodością. Doświadczenie już mamy, w takim razie potrzeba jeszcze więcej młodości. Bo po pierwsze taki piłkarz widzi, że po przejściu do Pogoni będzie miał szansę na dość szybki debiut w ekstraklasie a nie jak to jest w innych klubach, czeka po 3 lata i wraca w II ligę. Po drugie Pogoń w końcu chce zacząć zarabiać na transferach a nie tracić, sprzedając coś starego za połowę ceny tego co kupili.

Fajnie mieć mistrza czy wicemistrza ale jak się nie ma takich możliwości bo jest hujowy stadion, budżet 10 razy mniejszy od aktualnych mistrzów to trzeba być cwanym i sobie radzić w inny sposób, sposób prosty i oczywisty, kupujesz tanio sprzedajesz drogo.

Dodatkowo na plus:
1. Charyzmatyczny trener, który dość dużo stracił w moich oczach po jednym z faktów o którym się dowiedziałem ale nie chcę upubliczniać, żeby nie podsycać atmosfery na jego temat. Który nie boi się stawiać na młodzież i umie ją dość dobrze ogarnąć.
2. Dobre zaplecze i techniczne i ludzkie (Akademia).
3. Stabilna sytuacja finansowa.
4. Dużo młodych już grających w Pogoni, co pomaga w szybszym zaaklimatyzowaniu się.

Więc po co ryzykować i ściągać szrot z zagranicy aż się zaaklimatyzuje a później out, przykład Popary. Gość z zagranicy musi być 2 razy lepszy od Polaka, żeby od razu grał bo nawet jak jest hujowy to zarabia tyle co trzech 18 latków z pierwszej ligi.

Jeszcze nie wiem ale logicznie myśląc na treningu 20 czerwca powinniśmy zobaczyć trochę szczecińskiej młodzieży, obym się nie mylił...



Wszytko prawda, niemniej jeden doświadczony, charyzatyczny obrońca byłby niesamowicie przydatny.



Oczywiście. Zgadzam się w 100% ale tutaj przydałby się wkład Azotów, które wezmą go w całości na siebie, tak jak Robaka.

Nawet nie wiecie jak mocno wszyscy wierzyli w Wojtka Gollę, masakra a tu taki klopsik się z chłopakiem stał. Okazało się, że psychicznie dużo brakuje.

Ale to i tak nie zmienia faktu, że W orką w Pogorzelicy w kwietniu zgładził cały zespół. Kurwa mać, długo będę jeszcze wkurwiał się wewnętrznie jak można było tak duży sukces jak ten sezon zaorać w 3 nadmorskie dni... to jest kurwa żenada. Nie wytrzymałem i napisałem.

A żeby nie być gołosłownym to dobrym przykładem jest Rafał Murawski, ten kto myśli logicznie sklei w jedną całość.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 15:02
Hehe widzę, że nie przepadasz za Wdowcem. Cóż miejmy nadzieję, że w następnym sezonie takiego błędu z przygotowaniami nie popełni.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 15:57

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  szymonek007 napisał:  
Kierunek jest prosty i oczywisty i nie trzeba zbyt dużo czasu poświęcać na analizę, tylko uważnie słuchać bądź czytać zapisy z konferencji lub wywiadów.

Perspektywiczna polska młodzież, która nie zaistniała jeszcze na polskim rynku a mogła ale albo słaby pi-ar albo brak menadżera z jajem albo pchani koledzy z nazwiskiem po ojcu. To jest droga, którą obiera Pogoń Szczecin.

Taki młodzieniaszek może nawet zarabiać tyle samo co w I lub II lidze ale dla niego ekstraklasa to spełnienie marzeń i tu jest po części klucz do sukcesu.

Było już powiedziane przed sezonem, połączenie doświadczenia z młodością. Doświadczenie już mamy, w takim razie potrzeba jeszcze więcej młodości. Bo po pierwsze taki piłkarz widzi, że po przejściu do Pogoni będzie miał szansę na dość szybki debiut w ekstraklasie a nie jak to jest w innych klubach, czeka po 3 lata i wraca w II ligę. Po drugie Pogoń w końcu chce zacząć zarabiać na transferach a nie tracić, sprzedając coś starego za połowę ceny tego co kupili.

Fajnie mieć mistrza czy wicemistrza ale jak się nie ma takich możliwości bo jest hujowy stadion, budżet 10 razy mniejszy od aktualnych mistrzów to trzeba być cwanym i sobie radzić w inny sposób, sposób prosty i oczywisty, kupujesz tanio sprzedajesz drogo.

Dodatkowo na plus:
1. Charyzmatyczny trener, który dość dużo stracił w moich oczach po jednym z faktów o którym się dowiedziałem ale nie chcę upubliczniać, żeby nie podsycać atmosfery na jego temat. Który nie boi się stawiać na młodzież i umie ją dość dobrze ogarnąć.
2. Dobre zaplecze i techniczne i ludzkie (Akademia).
3. Stabilna sytuacja finansowa.
4. Dużo młodych już grających w Pogoni, co pomaga w szybszym zaaklimatyzowaniu się.

Więc po co ryzykować i ściągać szrot z zagranicy aż się zaaklimatyzuje a później out, przykład Popary. Gość z zagranicy musi być 2 razy lepszy od Polaka, żeby od razu grał bo nawet jak jest hujowy to zarabia tyle co trzech 18 latków z pierwszej ligi.

Jeszcze nie wiem ale logicznie myśląc na treningu 20 czerwca powinniśmy zobaczyć trochę szczecińskiej młodzieży, obym się nie mylił...



Wszytko prawda, niemniej jeden doświadczony, charyzatyczny obrońca byłby niesamowicie przydatny.



Oczywiście. Zgadzam się w 100% ale tutaj przydałby się wkład Azotów, które wezmą go w całości na siebie, tak jak Robaka.

Nawet nie wiecie jak mocno wszyscy wierzyli w Wojtka Gollę, masakra a tu taki klopsik się z chłopakiem stał. Okazało się, że psychicznie dużo brakuje.

Ale to i tak nie zmienia faktu, że W orką w Pogorzelicy w kwietniu zgładził cały zespół. Kurwa mać, długo będę jeszcze wkurwiał się wewnętrznie jak można było tak duży sukces jak ten sezon zaorać w 3 nadmorskie dni... to jest kurwa żenada. Nie wytrzymałem i napisałem.

A żeby nie być gołosłownym to dobrym przykładem jest Rafał Murawski, ten kto myśli logicznie sklei w jedną całość.




Miejmy nadzieję, że Wdowczyk z tej wpadki wyciągnie wnioski.

Zresztą sam Smolny przyznał publicznie, że w rundzie zasadniczej zespołowi brakowało "dynamiki" jak on to ładnie ujął. Sami piłkarze o tym przebąkiwali. Widać to było gołym okiem.

Szkoda, że sam trener nie zdobył się na powiedzenie prawdy tylko karmił nas jakimiś farmazonami. No ale na pewno chciał dobrze, wyszło kiepsko. Trudno. Reforma ligi, nowy system rozgrywek, można to tym częściowo tłumaczyć. Mamy materiał poglądowy czego nie robić za rok.

Ja bym 20 czerwca z chęcią zobaczył jednego wyjadacza do defensywy i paru młodych, perspektywicznych z I ligi w typie Kuna

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 8 czerwca 2014, 16:03 [1 raz(y)]


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 17:43

  Niepokonany napisał:  
Hehe widzę, że nie przepadasz za Wdowcem. Cóż miejmy nadzieję, że w następnym sezonie takiego błędu z przygotowaniami nie popełni.



Nie jest tak źle, lepszego trenera w zasięgu Pogoni aktualnie nie ma. Coś czuje, że on też sobie w brodę pluje. Boli tylko jedna rzecz. Tak jak Prezesi są kompetentni w stosunku do prowadzonego biznesu bo wyciągnęli Pogoń z długów, w których po części sami narobili, co jest mniej istotne. Tak w stosunku do Wdowczyka są za bardzo ufni i zostawiają mu zbyt duże pole manewru. Biznes to biznes, wystarczy chwila i na przykład Wdowczyk w Lechii...
Dlatego jedynie to podejście mi nie pasuje a tak to równy facet na poziomie. Oby wyciągał dobre wnioski ze swojej pracy.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 17:57

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  szymonek007 napisał:  
Kierunek jest prosty i oczywisty i nie trzeba zbyt dużo czasu poświęcać na analizę, tylko uważnie słuchać bądź czytać zapisy z konferencji lub wywiadów.

Perspektywiczna polska młodzież, która nie zaistniała jeszcze na polskim rynku a mogła ale albo słaby pi-ar albo brak menadżera z jajem albo pchani koledzy z nazwiskiem po ojcu. To jest droga, którą obiera Pogoń Szczecin.

Taki młodzieniaszek może nawet zarabiać tyle samo co w I lub II lidze ale dla niego ekstraklasa to spełnienie marzeń i tu jest po części klucz do sukcesu.

Było już powiedziane przed sezonem, połączenie doświadczenia z młodością. Doświadczenie już mamy, w takim razie potrzeba jeszcze więcej młodości. Bo po pierwsze taki piłkarz widzi, że po przejściu do Pogoni będzie miał szansę na dość szybki debiut w ekstraklasie a nie jak to jest w innych klubach, czeka po 3 lata i wraca w II ligę. Po drugie Pogoń w końcu chce zacząć zarabiać na transferach a nie tracić, sprzedając coś starego za połowę ceny tego co kupili.

Fajnie mieć mistrza czy wicemistrza ale jak się nie ma takich możliwości bo jest hujowy stadion, budżet 10 razy mniejszy od aktualnych mistrzów to trzeba być cwanym i sobie radzić w inny sposób, sposób prosty i oczywisty, kupujesz tanio sprzedajesz drogo.

Dodatkowo na plus:
1. Charyzmatyczny trener, który dość dużo stracił w moich oczach po jednym z faktów o którym się dowiedziałem ale nie chcę upubliczniać, żeby nie podsycać atmosfery na jego temat. Który nie boi się stawiać na młodzież i umie ją dość dobrze ogarnąć.
2. Dobre zaplecze i techniczne i ludzkie (Akademia).
3. Stabilna sytuacja finansowa.
4. Dużo młodych już grających w Pogoni, co pomaga w szybszym zaaklimatyzowaniu się.

Więc po co ryzykować i ściągać szrot z zagranicy aż się zaaklimatyzuje a później out, przykład Popary. Gość z zagranicy musi być 2 razy lepszy od Polaka, żeby od razu grał bo nawet jak jest hujowy to zarabia tyle co trzech 18 latków z pierwszej ligi.

Jeszcze nie wiem ale logicznie myśląc na treningu 20 czerwca powinniśmy zobaczyć trochę szczecińskiej młodzieży, obym się nie mylił...



Wszytko prawda, niemniej jeden doświadczony, charyzatyczny obrońca byłby niesamowicie przydatny.



Oczywiście. Zgadzam się w 100% ale tutaj przydałby się wkład Azotów, które wezmą go w całości na siebie, tak jak Robaka.

Nawet nie wiecie jak mocno wszyscy wierzyli w Wojtka Gollę, masakra a tu taki klopsik się z chłopakiem stał. Okazało się, że psychicznie dużo brakuje.

Ale to i tak nie zmienia faktu, że W orką w Pogorzelicy w kwietniu zgładził cały zespół. Kurwa mać, długo będę jeszcze wkurwiał się wewnętrznie jak można było tak duży sukces jak ten sezon zaorać w 3 nadmorskie dni... to jest kurwa żenada. Nie wytrzymałem i napisałem.

A żeby nie być gołosłownym to dobrym przykładem jest Rafał Murawski, ten kto myśli logicznie sklei w jedną całość.



Calosc na siebie? Po tym co slychac tutaj Azoty sa bardzo nastawione na sukces najlepiej jak najszybciej, wiec nakupuja dobrych pilkarzy i skonczymy z reka w nocniku... Nie daj Boze zespol nie dostanie sie do pucharow i co bedzie? Azoty zwina manatki, wezma 5-6 zawodnikow, ktorych sprowadzili za swoje pieniadze i zespol sie rozpieprzy. Najlepsza bedzie zrownowaona polityka transferowa. Rok temu potrzebowalismy wzmocnien na ataku Azoty kupily Robaka, w tym roku potrzebujemy wzmocnien w obronie to niech Azoty kupia jednego zawodnika do obrony, a reszta transferow niech bedzie w kwestii wlodarzy naszego klubu.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 19:58
Czytam to co sie dzieje i nie wierze...

Na początku ubiegłego sezonu Mroczek i Smolny wspólnie sie wypowiadali, że cele postawione drużynie i trenerowi z roku na rok będą wyższe, i tak w sezonie ubiegłym było TOP 8, tak w tym na konferencji dalej słyszę jak mówią, że walczymy o TOP 8, a jak się uda to o coś więcej. To niech się wkońcu zdecydują czego oczekują od drużyniy i na co nas stać, a nie klepią co ślina na język przyniesie.

Zaraz większość napisze po co puchary itp. jak nie ma stadionu...

Stadion też jest ważny, ale może jak wkońcu cała Polska będzie się z nas śmiała to władze Szczecina pójda po rozum do głowy i zaczna coś w tym kierunku działać, wiadomo co robi telewizja, po drugie żeby wkońcu zdobyć upragnione i historyczne mistrzostwo.

Co do transferów to nie rozumiem dlaczego włodarze nie chcą pomocy od Azotów (tak to odebrałem czytając to forum) odnośnie kupienia nowych zawodników?

Przecież teraz nastąpi podpisanie nowej umowy, więc w czym jest problem, aby skonstruować ją tak by była korzystna i dla Pogoni i dla Azotów?
Można podpisac umowę na kilka sezonów itp.

A kompletnie nie rozumiem pisania, że podejście działaczy jest takie, że jak się trafi ciekawa oferta za zawodnika to sprzedajemy i liczy się kasa.

No kurwa to albo tworzymy zespół na miarę pierwszej trójki albo stańmy się taką "hurtownią" typu wypromować i opierdolić z zyskiem, i utrzymać sie w lidze.

Mam nadzieje, że podpisanie nowej umowy z Azotami wiele wyjaśni w tej kwestii.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 20:03
Ten sezon pokazał, że runda zasadnicza prawie w ogóle się nie liczy. Można zająć ósme miejsce, nie być rozpatrywanym w jakimkolwiek kontekście, ale trafić z formą na finisz - i końcowy wynik będzie lepszy niż równa gra w trakcie 30 kolejek, zajęcie drugiego czy trzeciego miejsca (teoretycznie - grali dobrze, powinni mieć europejskie puchary) i spadek w dół. Nie jest to według mnie sprawiedliwe, ale czołowa ósemka to jest KLUCZ do wszystkiego. Tam może zdarzyć się wszystko i oby tym razem zadziałało to z korzyścią dla nas.

Lechia Gdańsk weszła do ósemki z ostatniego miejsca. Nikt jej nie dawał szans na walkę o puchary. Do tego w pierwszych dwóch meczach zdobyła jeden punkt. A i tak koniec końców o mało co do pucharów nie weszła...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 20:51
A w oparciu o co ta dyskusja prowadzona? Chyba nie w oparciu o jakies wypociny, ktore ktos pisze na forum, zeby zaistniec. Niepotrzebny ferment siejecie, zupelnie niepotrzebnie :)


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 21:17
"przymiarki" ------ Dawid Szymonowicz (O - Stomil Olsztyn) , Marcin Warcholak (O - Stomil Olsztyn)

żródło 90 minut


http://e-dieselservice.pl/
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 21:18
Dwóch chłopaków ze Stomila, który już po spadku w kręgach zainteresowań.


Seventin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 21:24
Nie wiem czy na ten temat zamieszczono gdziekolwiek oficjalny artykuł, ale w zakładce "Transfery" na 90minut.pl zauważyłem info na temat ewentualnych nabytków ze spadkowicza z I ligi - Stomilu Olsztyn. Wynika z tego, że w kręgu zainteresowań Pogoni są dwaj obrońcy - Dawid Szymonowicz(18 lat) oraz Marcin Warcholak(24 lata).

Jak dla mnie to całkiem rozsądne posunięcie, w końcu mamy dość duży deficyt obrońców - szczególnie nominalnych, bo na swoich oryginalnych pozycjach w obronie o ile się nie mylę grają jedynie Hernani, Dąbrowski i Koj.

Jednak tak jak wcześniej poruszano sprawę naszej linii defensywnej, brak tam wyraźnego lidera, który odpowiednio pokierowałby resztą obrony. Dobrze by się stało, jeśli trafiłby do nas tego typu piłkarz, lecz najpewniej w tym przypadku bez pomocy Azotów się nie obejdzie ...

Więcej szczegółów o zawodnikach - http://dumapomorza.pl/dwaj-zawodnicy-stomilu-w-kregu-zainteresowan-pogoni/

Ostatnio edytowany przez: Seventin, 8 czerwca 2014, 21:34 [1 raz(y)]


neno01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 08/06/2014 21:42
Jeżeli przyjada na testy i Wdowczyk uzna, że się nadają to niech ich kupują. Ten drugi 1995 rocznik ma większe szanse, bo trafi do zespołu rezerw a od paru okienek również kupujemy młodych graczy. Bardziej jednak patrze i na jednego i na drugiego jako "melodia" przyszłości. Pogoń będzie szukała obrońców w Ekstraklasie. Wie ktoś jak toczy się spr Celebana, Jurado? Są tacy co twierdzą, że są blisko Pogoni a inni dementują.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005