Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 08:47
To co napisał M.K - ironizował, a już komentarze bzdurne są :)


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 12:19
Wiadomo że Wdowczyk nie powie : miałem dość Grzesia i wreszcie mnie zwolnili.Każdy na jego miejscu by powiedział : jestem zaskoczony bo chciałem wypełnić kontrakt.Pożegnał się z klasą ,znajdzie inną robotę ....takie jest życie.Ktoś kto ma mgliste pojęcie o naszej lidze i nie zna realiów to sobie myśli heheh ale jaja, zwolnili faceta za brak wyników i zatrudnili innego zwolnionego... też za brak wyników.Jak się polubi z piłkarzykami i będzie robił to co bedzie" sugerował" Grzesiu, to popracuje 1,5 -2 lata .W naszej lidze , trener który "zadziera" z działaczami lub z piłkarzykami nie pracuje długo.Zobaczymy ....pożyjemy a tymczasem w sobotę mecz....mega ważny ,życzę w tym meczu mega udanego debiutu Kocianowi....takiego na 3:0....albo na 4:1 .Jedziemy z kurwami panowie !!!


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 12:59
kurwa tyle gadki na jeden temat przez tyle dni :) i to w kółko to samo. zmienili trenera to zmienili, jutro jest mecz więc zapierdalać i namawiać znajomych bo na razie to coś marnie wygląda sprzedaż biletów (poszło 1000, + 2800 karnetów)


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 13:17
Del.

Ostatnio edytowany przez: polanski93, 24 października 2014, 14:06 [1 raz(y)]


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 15:36

  [MKS napisał:  
]kurwa tyle gadki na jeden temat przez tyle dni :) i to w kółko to samo. zmienili trenera to zmienili, jutro jest mecz więc zapierdalać i namawiać znajomych bo na razie to coś marnie wygląda sprzedaż biletów (poszło 1000, + 2800 karnetów)



No właśnie. Skończcie temat i już było minęło. Teraz musimy się skupić na meczu z krakusami.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 16:39

  Niepokonany napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  szymonek007 napisał:  

O czym Wy mówicie, ludzie! Od rundy mistrzowskiej tamtego sezonu coś w Pogoni zgasło i trwało do dziś, widzieli to wszyscy którzy byli blisko klubu, zrobiła się monotonia. Początkiem tego kryzysu było zgrupowanie w Pogorzelicy, gdy Wdowczyk fizycznie zajeździł zespół przed rundą mistrzowską.



Nie można z Tobą poważnie rozmawiać skoro uważasz, że Wdowczyk zajechał piłkarzy. WBIJ SOBIE DO ŁBA TY I RESZTA GIMBAZY: w polskiej lidze piłkarz jest zajechany jak ma zrobić dwa przewroty w przód. Ten cały biznes kręci się tylko dlatego, że tacy "kibice" jak ty wiecznie bronią tych patologicznych leni. Kurwa zajechać to może Felix Magath a nie polska ekstraklasa.



Dobrze, że jesteś takim zajebistym specjalistą od przygotowania fizycznego. To prawda, że piłkarze płaczą u nas jak małe dziewczynki jak im się tylko mocniej śrubę przykręci, ale problem jest taki, że 80% z nich nie prowadzi się jak powinna i nie mają takiej wydolności, aby wytrzymać treningi np. takiego Petrescu. Większość z nich nie powinna nawet zawodowo uprawiać sportu. Taki Klich np. w Cracovii gwiazda, pojechał do Magatha i po tygodniu treningów go zesłali do rezerw, bo nie dawał rady. Zgadzam się, że to niepoważne i powinno być inaczej, ale Wdowczyk przesadził, bo organizmy naszych piłkarzy są przystosowane do chlania, a nie ciężkich treningów i Darek musiał o tym wiedzieć. Wiem, że t brzmi jak żart, ale tak to będzie wyglądało dopóki widząc zawodników na mieście o nie odpowiedniej porze będziemy prosić o autograf zamiast głośno mówić co o tym sądzimy.



Nie kolego oni Was ze tak powiem sie nie boja, jedyne kogo mogliby sie bac to wlasnie trenera. I jezeli nasi dzialacze tego nie rozumimeja to w Pogoni powaznych wynikow i stabilnosci nigdy nie bedzie. Gdzies mam ekeftky nowej miotrly, jak mam byc szczery to po tej zmianie szkoleniowca wszystkiego mi sie odechcialo. A gdybys uslyszal slowa niektorych pilkarzy na temat kibicow po przegranym meczu w Bialymstoku to bys sie zdziwil....Myslisz ze im sie chce grac o cos wiecej?!? Wdowiec w zeszlym sezonie wycisnal z tej kadry wszystko co sie dalo, a to i tak bylo ponad ich mozliwosci...malo tego mielismy do tego jeszcze Ake i RObaka w zyciowej formie. Mimo dobrych wynikow ludzie znajacy sie na pilce wiedzieli ze Ci kopacze nic wiecej nie osiagna a bez znaczacych wzmocnien jeyna droga tej druzyny jest zjazd w doll, co wlasnie obeserwujemy. Jezeli ty myslisz ze to wina Wdowczyka to ja nie mam pytan. Kopaczy zarabiajacych 50 000 kola miesiecznie trzeba nauczyc pracy, a do tego potrebny jest trener z pelnym poparciem zarzadu, gdzie kopacze beda wiedzieli ze jak graja slabo to oni poleca a nie trener. Poki to sie nie zmieni to bedziemy ogladac taki poziom jaki mamy od XX lat, czyli miernota i zgrzytanie zebami..Przecietnosc czy srodek tabeli to jest max tego materialu..


PORTOWCY
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 17:10
@Papricanos85 Zabawne jest to, że piszesz "piłkarze mówią to, piłkarze mówią tamto o kibicach" ale nikogo konkretnego z nazwiska nie wymieniasz, strasznie wygodne.


Kocian do końca rundy drugim trenerem


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 17:26

  Icar napisał:  
@Papricanos85 Zabawne jest to, że piszesz "piłkarze mówią to, piłkarze mówią tamto o kibicach" ale nikogo konkretnego z nazwiska nie wymieniasz, strasznie wygodne.


Kocian do końca rundy drugim trenerem



Chyba nie chcesz powiedzieć, że wierzysz we frazesy klepane przez pilkarzy nt.kibicow w oficjalnych wypowiedziach? Jest jeden czy dwóch dla ktorych ma to znaczenie a reszta ma w dupie czy gra dla kibicow Pogoni czy Lecha. Hajd się zgadza i to najważniejsze, a reszta zwisa i powiewa. Nie trzeba szczególnie dobrego wzroku żeby to zauważyć, ale w tym przypadku akurat nie można bylo mówić o wzajemnym szacunku co kibice udowadniaja po kilku slabszych meczach obojetnie na ktorym szczeblu ligowym.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 17:38
Panowie a jaki sens ma ta przepychanka " ja słyszałem" " ja wiem piłkarze mówią" " kiero powiedział".To informacje nie do zweryfikowania jedni kupią wszystko inni wezmą to na żarty i tak bez końca zaśmiecamy forum bezsensu. Zwolnili trenera i powodów decyzji nigdy nie poznamy mozemy wymyślać kombinować analizować. Jest jak jest przyjmujemy do wiadomości dziś Kocian jutro Smuda dziś Hernani jutro Sadlok. Odchodza przychodza z nami czy bez nas i tak zarzad zwolni zatrudni kogo zechce. My jutro mamy isc na mecz kibicowac Pogon to My.
A co kto slyszal na treningu na miescie itd to sianie glupich teorii psucie i tak dramatycznej ( chwilowo) opini o Pogoni . Nie ma co trzeba chwilowo odpuscic pilkarzom. Poczekamy jak dalej beda balowac i slabo grac to trzeba bedzie powaznie porozmawiac. Teraz trzeba ich wesprzec!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 17:38

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
@Papricanos85 Zabawne jest to, że piszesz "piłkarze mówią to, piłkarze mówią tamto o kibicach" ale nikogo konkretnego z nazwiska nie wymieniasz, strasznie wygodne.


Kocian do końca rundy drugim trenerem



Chyba nie chcesz powiedzieć, że wierzysz we frazesy klepane przez pilkarzy nt.kibicow w oficjalnych wypowiedziach? Jest jeden czy dwóch dla ktorych ma to znaczenie a reszta ma w dupie czy gra dla kibicow Pogoni czy Lecha. Hajd się zgadza i to najważniejsze, a reszta zwisa i powiewa. Nie trzeba szczególnie dobrego wzroku żeby to zauważyć, ale w tym przypadku akurat nie można bylo mówić o wzajemnym szacunku co kibice udowadniaja po kilku slabszych meczach obojetnie na ktorym szczeblu ligowym.



No jeśli ktoś się uważa za dobrze poinformowanego i chwali się tym na forum to niech rzuca konkretami a nie "jakbyście wiedzieli co niektórzy piłkarze..." to są najczystsze insynuacje ... W ten sposób każdy cwaniak może grac tutaj "poinformowanego" a ile ich było, to wystarczy spojrzeć tutaj na forum z okresu transferów..
Takie osoby które rzucają tego typu teksty niczym nie różnią się od pierdolonych polityków, rzucają pomówienie bez żadnych konkretów, typu wiem ale nie powiem a przeciętny wyborca sobie to zapamiętuje i podaje dalej i w ten sposób rodzi się plotka która opiera się jedynie na tym, że kiedyś coś tam wspomniał, chuj, ze bez konkretów, ważne, że opinia zostaje a to, że bez fundamentów to kogo to potem obchodzi ? Dlatego jak coś wie to niech wprost wymienia nazwiska a nie kurwa pomawia o coś piłkarzy i to wszystkich bez wyjątków skoro nie podaje konkretnych nazwisk ...


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 18:04

  Icar napisał:  

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
@Papricanos85 Zabawne jest to, że piszesz "piłkarze mówią to, piłkarze mówią tamto o kibicach" ale nikogo konkretnego z nazwiska nie wymieniasz, strasznie wygodne.


Kocian do końca rundy drugim trenerem



Chyba nie chcesz powiedzieć, że wierzysz we frazesy klepane przez pilkarzy nt.kibicow w oficjalnych wypowiedziach? Jest jeden czy dwóch dla ktorych ma to znaczenie a reszta ma w dupie czy gra dla kibicow Pogoni czy Lecha. Hajd się zgadza i to najważniejsze, a reszta zwisa i powiewa. Nie trzeba szczególnie dobrego wzroku żeby to zauważyć, ale w tym przypadku akurat nie można bylo mówić o wzajemnym szacunku co kibice udowadniaja po kilku slabszych meczach obojetnie na ktorym szczeblu ligowym.



No jeśli ktoś się uważa za dobrze poinformowanego i chwali się tym na forum to niech rzuca konkretami a nie "jakbyście wiedzieli co niektórzy piłkarze..." to są najczystsze insynuacje ... W ten sposób każdy cwaniak może grac tutaj "poinformowanego" a ile ich było, to wystarczy spojrzeć tutaj na forum z okresu transferów..
Takie osoby które rzucają tego typu teksty niczym nie różnią się od pierdolonych polityków, rzucają pomówienie bez żadnych konkretów, typu wiem ale nie powiem a przeciętny wyborca sobie to zapamiętuje i podaje dalej i w ten sposób rodzi się plotka która opiera się jedynie na tym, że kiedyś coś tam wspomniał, chuj, ze bez konkretów, ważne, że opinia zostaje a to, że bez fundamentów to kogo to potem obchodzi ? Dlatego jak coś wie to niech wprost wymienia nazwiska a nie kurwa pomawia o coś piłkarzy i to wszystkich bez wyjątków skoro nie podaje konkretnych nazwisk ...



Nawet jak Ktoś poda nazwisko itd to skad pewnosc ze tak bylo? Jest jak jest kazdy gada co chce a informacje nie sa do zweryfikowania niestety. Dlatego nie robmy z forum Pudelka!
Do niczego to nie prowadzi a jedynie do plot i fermentu bo kazdy moze napisac ze slyszal ze pilkarz Y zrobil powiedzial itd.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 20:18
Piłkarze - zwykli ludzie, raz się napierdolą, raz się opierdalają, tak jak normalni ludzie, jak ja i wy. Nieraz się nie chce a nie raz się chce. Tak samo wkurwiają się na swoich szefów jak my, tak samo robią to dla pieniędzy. Umierać to można za rodzinę a nie za robotę.
Choć od nas różnią się dwoma znaczącymi rzeczami.
1. Nas można wyjebać z dnia na dzień a oni mają kontrakty, więc mogą zimować.
2. A do tego zarabiają miesięcznie nasze roczne pensje.
Takim to kurwa dobrze ale jak sobie pomyślę, że taki idiota jak Bąk w wieku 21 bierze miesięcznie roczną wypłatę niejednego z nas to bym huja na kasę w Tesco posadził, żeby zobaczył rzeczywistość i się otrząsnął. On ma głęboko w piździe gdzie gra, ważne, że kasa się zgadza.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 21:05
Źle się działo, że dostawał te ogony po 30 min. Jakby Wdowiec go odsunął na trochę to może chlopczyna zauwazylby że musi ciężej pracować. Taki Małecki właśnie znalazł się w takiej sytuacji. Należą się chłopakowi słowa uznania bo można go spotkać wszędzie tylko nie w nocnych klubach, szacunek.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 21:08
Pilkarze sa przeplacenie w calej Ekstraklasie, takie sa niestety realia (no moze poza jakims Piastem albo Pobeskidziem)

Ja sie zaloze, ze 95% forumowiczow marzylo w dziecinstwie, zeby grac w Pogoni, zeby zostac pilkarzem.
Komu sie udalo?
Oni wszyscy przeszli jakas tam selekcje (w Polsce marna, ale to juz inna sprawa)
Trzeba miec talent, trzeba zapieprzac i wtedy mozna duzo zarabiac jako pilkarz.
Nie mozna miec do pilkarza pretensji, ze za duzo zarabia, tyle mu placa i tyle.

Natomiast mozna miec pretensje, ze ktos nie daje z siebie wszystkiego.
Ale takich sie predzej czy pozniej rozlicza :)


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 23:05
Ostatnie parę stron..
to_koniec


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 23:25

  Papricanos85 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  szymonek007 napisał:  

O czym Wy mówicie, ludzie! Od rundy mistrzowskiej tamtego sezonu coś w Pogoni zgasło i trwało do dziś, widzieli to wszyscy którzy byli blisko klubu, zrobiła się monotonia. Początkiem tego kryzysu było zgrupowanie w Pogorzelicy, gdy Wdowczyk fizycznie zajeździł zespół przed rundą mistrzowską.



Nie można z Tobą poważnie rozmawiać skoro uważasz, że Wdowczyk zajechał piłkarzy. WBIJ SOBIE DO ŁBA TY I RESZTA GIMBAZY: w polskiej lidze piłkarz jest zajechany jak ma zrobić dwa przewroty w przód. Ten cały biznes kręci się tylko dlatego, że tacy "kibice" jak ty wiecznie bronią tych patologicznych leni. Kurwa zajechać to może Felix Magath a nie polska ekstraklasa.



Dobrze, że jesteś takim zajebistym specjalistą od przygotowania fizycznego. To prawda, że piłkarze płaczą u nas jak małe dziewczynki jak im się tylko mocniej śrubę przykręci, ale problem jest taki, że 80% z nich nie prowadzi się jak powinna i nie mają takiej wydolności, aby wytrzymać treningi np. takiego Petrescu. Większość z nich nie powinna nawet zawodowo uprawiać sportu. Taki Klich np. w Cracovii gwiazda, pojechał do Magatha i po tygodniu treningów go zesłali do rezerw, bo nie dawał rady. Zgadzam się, że to niepoważne i powinno być inaczej, ale Wdowczyk przesadził, bo organizmy naszych piłkarzy są przystosowane do chlania, a nie ciężkich treningów i Darek musiał o tym wiedzieć. Wiem, że t brzmi jak żart, ale tak to będzie wyglądało dopóki widząc zawodników na mieście o nie odpowiedniej porze będziemy prosić o autograf zamiast głośno mówić co o tym sądzimy.



Nie kolego oni Was ze tak powiem sie nie boja, jedyne kogo mogliby sie bac to wlasnie trenera. I jezeli nasi dzialacze tego nie rozumimeja to w Pogoni powaznych wynikow i stabilnosci nigdy nie bedzie. Gdzies mam ekeftky nowej miotrly, jak mam byc szczery to po tej zmianie szkoleniowca wszystkiego mi sie odechcialo. A gdybys uslyszal slowa niektorych pilkarzy na temat kibicow po przegranym meczu w Bialymstoku to bys sie zdziwil....Myslisz ze im sie chce grac o cos wiecej?!? Wdowiec w zeszlym sezonie wycisnal z tej kadry wszystko co sie dalo, a to i tak bylo ponad ich mozliwosci...malo tego mielismy do tego jeszcze Ake i RObaka w zyciowej formie. Mimo dobrych wynikow ludzie znajacy sie na pilce wiedzieli ze Ci kopacze nic wiecej nie osiagna a bez znaczacych wzmocnien jeyna droga tej druzyny jest zjazd w doll, co wlasnie obeserwujemy. Jezeli ty myslisz ze to wina Wdowczyka to ja nie mam pytan. Kopaczy zarabiajacych 50 000 kola miesiecznie trzeba nauczyc pracy, a do tego potrebny jest trener z pelnym poparciem zarzadu, gdzie kopacze beda wiedzieli ze jak graja slabo to oni poleca a nie trener. Poki to sie nie zmieni to bedziemy ogladac taki poziom jaki mamy od XX lat, czyli miernota i zgrzytanie zebami..Przecietnosc czy srodek tabeli to jest max tego materialu..



Piłkarze się nie boją? To dobrze, bo w Lubinie na początku też się nie bali...Co do Wdowczyka to widzę, że jesteś w nim bardziej zakochany niż w Pogoni. On już dawno był myślami gdzie indziej, a podejście piłkarzy to inna sprawa i co do nich to popieram w zupełności twoje zdanie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/10/2014 00:32
A zreszta do usuniecia. Niektore fakty i wypowiedzi nie powinny wyjsc na swiatlo dzienne majac na uwadze dobro klubu.
Moge jedynie powiedziec, ze czlowieczek, ktory to wparowal z infem od Mizaka, najprawdopodobniej ograniczyl sie do fotorelacji a reszte sobie wymyslil, bo wiekszych glupot nie dalo sie tutaj napisac.

Ostatnio edytowany przez: Przema, 25 października 2014, 00:41 [2 raz(y)]


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/10/2014 02:50
Parę dni forum nie czytałem .... i teraz spróbowałem to ogarnąć ..... generalnie pierdolenie o Szopenie .... Primo Wdowiec nie mógł się pewnie ze smolnym dogadać, miał wizję kilku mocniejszych transferów no cóż nie wyszło, chuj z Azotami trudno .... mimo wielkiego szacunku dla Wdowczyka jest to trener pokroju stworzenia zespołu pod siebie a My w Pogoni mamy dyrektora od tego i trzeba to uszanować ...... secundo czy Kocian będzie lepszy ... czas pokaże .. kredyt zaufania i tyle..... fakt faktem mamy duży problem w klubie .... to zawodnicy decydują o trenerze a nie odwrotnie. Byłem przekonany że sławetny Ława był człowiekiem w szatni który próbował buntować zespół ... jak się okazuje są inni piłkarze ... ja życzę jednego trenerowi żeby faktycznie wypierdolił z drużyny zawodnika ( -ów) którzy tak mieszają i dyktują warunki. Bo to nie jest normalne że na początku sezonu drużyna wyglądała solidnie a po kilku meczach dno .....


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/10/2014 03:59

  Przema napisał:  
A zreszta do usuniecia. Niektore fakty i wypowiedzi nie powinny wyjsc na swiatlo dzienne majac na uwadze dobro klubu.
Moge jedynie powiedziec, ze czlowieczek, ktory to wparowal z infem od Mizaka, najprawdopodobniej ograniczyl sie do fotorelacji a reszte sobie wymyslil, bo wiekszych glupot nie dalo sie tutaj napisac.



Widzę że kolega wszechwiedzący jest , i wie że ograniczyłem się do fotorelacji , a to co napisałem wyssałem z przysłowiowego palca.... Gratulacje Panie jasnowidzu.... Tu nie można się podzielić informacjami z wiarygodnych zródeł , bo zaraz jesteś fantastą itp.... Lepiej nic nie pisać bo po co!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/10/2014 08:33

  M.K 74 napisał:  

  Przema napisał:  
A zreszta do usuniecia. Niektore fakty i wypowiedzi nie powinny wyjsc na swiatlo dzienne majac na uwadze dobro klubu.
Moge jedynie powiedziec, ze czlowieczek, ktory to wparowal z infem od Mizaka, najprawdopodobniej ograniczyl sie do fotorelacji a reszte sobie wymyslil, bo wiekszych glupot nie dalo sie tutaj napisac.



Widzę że kolega wszechwiedzący jest , i wie że ograniczyłem się do fotorelacji , a to co napisałem wyssałem z przysłowiowego palca.... Gratulacje Panie jasnowidzu.... Tu nie można się podzielić informacjami z wiarygodnych zródeł , bo zaraz jesteś fantastą itp.... Lepiej nic nie pisać bo po co!



Albo to wymysliles albo ktos zrobil sobie z Ciebie jaja i nawet nie ogarnales. Bo po co.
Z ta Lechia to w ogole jakis smiech na sali jest. W momencie gdy Kocian obejmowal Pogon, w Gdansku toczyly sie negocjacje z Monizem, a nie zadnym Wdowczykiem, ktory najprawdopodobniej w Gdansku nie zagosci dzieki decyzji zarzadu, ktora jego i Hajte ocenila negatywnie ze wzgledow wizerunkowych. Wdowczyk nie mial powodow zeby isc na bezrobocie, choc pewnie szybko temat nowy sie ukreci. Beda jaja jesli postanowia nim zastapic Tarasiewicza w Kielcach:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005