Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2170 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 08:13
Weszło ocenia, że przejście Czerwińskiego jest bardzo, bardzo prawdopodobne.
Szkoda, załatamy Rudolem i Adamczukiem juniorem.Ciężko będzie coś ugrać z tak wąską kadrą chyba, że kontuzji będzie zero, a Matras szybko wróci do zdrowia.
Miejmy nadzieję, że za kasę za Kubę wciągną jednak jakiegoś stopera i napastnika (oczywiście z kartami na ręku).
Both twierdzi, że mamy przygotowanych 2 potencjalnych zastępców za Jakuba. Oby tym razem miał rację.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 31 sierpnia 2016, 08:24 [2 raz(y)]


Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1399 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 09:04
Szkoda, że przespaliśmy Malarczyka


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2715 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 09:23
Tego się obawiałem że tak się stanie.
Czerwo trzymał ta obronę w ryzach i na pewno lepiej jakby odszedł Fojut a nie Czerwiński.To dobry gracz w idealnym wieku i dla nas to spora strata.
Jeśli zaczna sie kontuzje i kartki to raczej o punktowanie łatwo nie będzie.Drygas oprócz kontuzji jest zawodnikiem łapiącym sporo kartek.Fojut kontuzjogenny i kartkowicz.Jesli się to zgra to będziemy rzeźbić na maxa przesuwając ludzi po pozycjach co nie wróży zbyt dobrze.
Inna sprawa to fakt ze ciągną sie za nami długi z I ligii i lepiej skoncentrować ten sezon na walce o utrzymanie i zaoszczędzić(spłacić długi) niż teraz kupować na ostatnia chwilę graczy którzy niekoniecznie się sprawdzą a obciążą budżet.W grudniu sie okaze o co gramy na wiosne.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2720 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:03

  Baszczu_PS napisał:  
Szkoda, że przespaliśmy MalarczykaDyspozycja Malarczyka to jedna wielka niewiadoma, okres spędzony w Anglii miał całkowicie stracony.

Szkoda że "banda łysego" przechodzi do historii, a tymbardziej że powstałą lukę mamy zamiar łatać Rudolem...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2372 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:25
Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
Czerwiński już spakowany i dogadany, czeka na transfer Lewczuka do Bordeaux. Francuzi od 7:30 w Warszawie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4662 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:27
I chuj bombki strzelił świąt nie będzie. Nie dość , że nie mamy napastnika to jeszcze tracimy najlepszego obrońcę. Brawo kurwa.


PS 1948
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5697 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:42

  pogol napisał:  
Nie rozumiem do końca pretensji do Stolarczyka. Jego aktywność na polu transferowym zależy tylko i wyłącznie od finansów klubów, czytaj Mroczka. Nie jest ślepy i na pewno widzi braki, ale co ma zrobić? Tak krawiec kraje, jak mu materii staje...Patrząc na dzisiejsze ekscesy transferowe na polskim rynku to niestety, ale moja teoria się sprawdza - Maciek baluje i jest słabym dyrektorem sportowym. Nie ma znajomości, nie zna menadżerów, bazuje wyłącznie na swojej świadomości, że może 1 zawodnik załatwi wszystko. Skoro Śląsk stać na kilka realnych wzmocnień, nie wspominając o biednej Koronie to my tym bardziej powinniśmy się bić o jakieś ciekawe nazwiska. Tymczasem jedynym niusem transferowym na dzisiaj jest prawie przyklepane odejście Czerwińskiego za pół miliona euro. Brawo Maciek! O takie transfery walczyłem brawa


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3497 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:57
A czego Wy się spodziewaliście? Że Czerwiński zostanie? Jest to dla niego jakaś szansa( Liga Mistrzów, gra o najwyższe cele w lidze). A więc coś co Pogoń nie jest i nie wiem czy będzie w stanie zapewnić. No chyba że Azoty lub inne Bekdasy zainwestują porządnie w klub. Owszem mógłby zostać a potem podzielić los Zwolińskiego( może jeszcze odpali). Pogoń jest klubem stabilnym finansowo ale widać że każdą złotówkę oglądają kilkakrotnie. Ruchy transferowe a raczej ich brak o tym świadczą. Dlatego uważam że nie stać nas na odrzucanie ofert rzędu 500 tyś euro za gościa który trafił do nas za friko. Tym bardziej że nie ma ludzi niezastąpionych.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2578 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 10:58

  eJay napisał:  

  pogol napisał:  
Nie rozumiem do końca pretensji do Stolarczyka. Jego aktywność na polu transferowym zależy tylko i wyłącznie od finansów klubów, czytaj Mroczka. Nie jest ślepy i na pewno widzi braki, ale co ma zrobić? Tak krawiec kraje, jak mu materii staje...Patrząc na dzisiejsze ekscesy transferowe na polskim rynku to niestety, ale moja teoria się sprawdza - Maciek baluje i jest słabym dyrektorem sportowym. Nie ma znajomości, nie zna menadżerów, bazuje wyłącznie na swojej świadomości, że może 1 zawodnik załatwi wszystko. Skoro Śląsk stać na kilka realnych wzmocnień, nie wspominając o biednej Koronie to my tym bardziej powinniśmy się bić o jakieś ciekawe nazwiska. Tymczasem jedynym niusem transferowym na dzisiaj jest prawie przyklepane odejście Czerwińskiego za pół miliona euro. Brawo Maciek! O takie transfery walczyłem brawaZgadza się tym bardziej że nic nie dała sprawa Dąbrowskiego który poszedł za grosze, a teraz Czerwiński... a mogł przecież ponegocjować z nim nowy kontrakt na innych warunkach. Panie Mroczek zrób Pan wkońcu z tym wszystkim porządek!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2170 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 11:16
Szczecin prosi Grzesiu Smolny wróć! AF9 przecież i na stoperze da radę. Ciężko w tym wszystkim o optymizm, zostaje czarny humor.Zaraz się okaże, że Delev ma 300 tys.euro klauzuli, Drygas 100 tys., Muraś zawiesi buty na kołku a Matras w styczniu podpisze kontrakt np.z Lechem.

Dla Czerwińskiego to życiowa szansa, LM, możliwość wypromowania, za rok-dwa transfer na Zachód. I pewnie do reprezentacji będzie mu ewentualnie bliżej.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5697 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 11:28

  kosa1749 napisał:  
A czego Wy się spodziewaliście? Że Czerwiński zostanie? Jest to dla niego jakaś szansa( Liga Mistrzów, gra o najwyższe cele w lidze). A więc coś co Pogoń nie jest i nie wiem czy będzie w stanie zapewnić. No chyba że Azoty lub inne Bekdasy zainwestują porządnie w klub. Owszem mógłby zostać a potem podzielić los Zwolińskiego( może jeszcze odpali). Pogoń jest klubem stabilnym finansowo ale widać że każdą złotówkę oglądają kilkakrotnie. Ruchy transferowe a raczej ich brak o tym świadczą. Dlatego uważam że nie stać nas na odrzucanie ofert rzędu 500 tyś euro za gościa który trafił do nas za friko. Tym bardziej że nie ma ludzi niezastąpionych.Ale przecież nikt nie rozpacza nad odejściem Czerwa dla zasady, tylko nad brakiem realnych alternatyw i krótkowzroczność dyrektejro sportowego. Można przesunąć Rudola na środek i będzie ok, ale w razie problemów z prawej strony zostaje AF9 i....? Znając Maćka wrzuci tam jakiegoś juniora. Prawda jest taka, że środkowy obrońca powinien pojawić się u nas przed nowym sezonem jako realna konkurencja dla Fojuta/Czerwa. Bo Matras w środku pola to jest absolutnie TOP ekstraklasy. Aha, pewnie i on ma niską klauzulę odejścia.

Tak teraz w sumie można patrzeć tylko jak Legia się zbroi i pozyskuje co lepszych grajków z tej śmiesznej ligi.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4662 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 11:48
Dziennikarz - Czyli, gdy ktoś sypnie milionami, można sprzedać każdego?

Stolarczyk - To jest też zadanie naszego działu scoutingu. Gdyby ktoś odszedł, musimy mieć przygotowane dla niego potencjalne zastępstwo.


Tak więc Panie Stolarczyk czekamy na zaprezentowanie tego zastępstwa, które dział skautingu Pogoni Szczecin pieczołowicie wyszukał na miejsce Czerwińskiego.


PS 1948
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2720 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 11:51

  eJay napisał:  

Można przesunąć Rudola na środek i będzie ok, ale w razie problemów z prawej strony zostaje AF9 i....?i Niepsuj choć dotychczas nikt go nie widział w akcji :)


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3567 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:04
PogońOnline przed chwilą na fejsie:

`To już niemal pewne, z klubem pożegna się Jakub Czerwiński. Żadnego transferu do klubu nie będzie.`


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2372 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:08
Nie dziwię się, że transferu nie będzie, jak już się mówi, że kasa za Czerwińskiego ma pójść na pokrycie długów za czasów I ligi.


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5886 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:16
No znowu nasi wszystkowiedzący i najlepsi na świecie komentatorzy z dupy wiedzą wszystko najlepiej.
Łatwo opluwać AF, trenera, czy Stolarczyka. Zamknijcie sie w końcu.
Co wiecie o kontrakcie Czerwińskiego, co wiecie o warunkach na jakich przeszedł, co wiecie o warunkach jakie postawił jego menago - nic kur..a nie wiecie a wymądrza się jeden przez drugiego.
Sytuacja jest zła - ale wiedzieliśmy że tak będzie od samego początku jak Czerwo się tu pojawił.
Klub nie ma kasy to czego sie spodziewacie.
Transferu???
Jak ktoś chce transferu to niech sie ruszy i załatwi sponsora. Jeśli ktoś to załatwi sam mu postawię Chivasa albo inną Sangrię. (co kto lubi) Ale teksty - Stolarczyk taki lub owaki, klub jeszcze gorszy - zakrawają na kpinę i świadczą o waszym charakterze, albo braku czegoś więcej np inteligencji.
Mi też zdarza sie powiedzieć coś czego potem żałuję - ale jesli mam coś napisać nie kieruję sie impulsem.
Ja też widzę wszystkie problemy, które piętrzą sie przed Pogonią - atak, obronę, mizerę zarządu - ale wiecie co - po prostu trzymam kciuki, co tydzień zbieram się by kibicować na stadionie, jak potrzeba robię zrzutki - takie jest nasze życie - kibiców Pogoni - nie potrzebuję wysłuchiwać obelg, żalów i problemów osobistych niektórych z was.
Nie mamy wpływu na wiele spraw - więc zajmijmy sie tym czym powinniśmy - kibicowaniem


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:21
Brawo Ty !!!


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2179 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:24
A może strategia klubu jest taka, żeby przebiedować sezon i wyjść finansowo na plus, kto wie...


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5638 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:42
Ja wszystko mogę zrozumieć liczy sie kasa .Ale akurat takiego Czerwinskiego można by sprzedać pózniej za lepsza kasę niż teraz . My za ochłapy a taka Legia za parenascie miesięcy za gruba kasę .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2372 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 31/08/2016 12:44

  Cortez napisał:  
Ja wszystko mogę zrozumieć liczy sie kasa .Ale akurat takiego Czerwinskiego można by sprzedać pózniej za lepsza kasę niż teraz . My za ochłapy a taka Legia za parenascie miesięcy za gruba kasę .Klub nie miał nic do gadania. Czerwiński miał klauzurę odstępnego.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005