Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 21:18
Panowie bez dwóch zdań i bez pierd.... farmazonów Budka w tej chwili to wzmocnienie i tyle. Faktem jest ryzyko jego przejścia w Lipcu..Ale z drugiej strony po co kreślić takie scenariusze, ok trzeba to brać pod uwagę ale czasem nie rozumiem tego pesymizmu..Z całym szacunkiem ale grając młodzieżą i tylko młodzieżą moglibyśmy co najwyżej kolejne parę lat grać w I lidze a nie o to w tym wszystkim chodzi. Ustalmy czego My chcemy, bo chcąc stadionu w sensie mieć argumenty do naciskania Krzystka, musimy mieć E-klasę i widownie, bo jak zapewne wszyscy zauważyli, jest u nas z tym krucho przy okazji meczów z mało uznanymi firmami..Reasumując,ściągnęli Budke,Golle, plus jeszcze zapewne kogoś, nie po to żeby wydać szmal tylko po to, że to ostatni gwizdek na awans, bo w razie jego braku,kreślenie czarnych scenariuszy nabierze sensu.


No One Like Us....We don't Care...
Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 21:51
Budka = bardzo dobre wzmocnienie!! Zarzad BRAVOOOO za tegoroczne transfery


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 22:06
Trafność transferów zweryfikuje dopiero liga, czasem grajek u jednych pogra dobrze, a u drugich kopie się po czole.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 22:25

  waszkiel napisał:  


No niestety wychowankami byśmy nie awansowali...



  Cytat:  

Trudno byśmy się dowiedzieli, bo u nas niestety nie ma takiego "problemu"... poza tym - nie wychowankami też jakoś nie awansowaliśmy, tak więc po co przepłacać???



Ja wiem że to sie fajnie mówi i fajnie na to patrzy gdy grają wychowankowie, ale najpierw trzeba ich mieć. Tylko po prostu nie mamy nawet jedenastki żeby sie w tej 1 lidze nimi utrzymać. To nie jest ich wina czy trenerów...wystarczy spojrzeć na kadry choćby Ruchu czy Legii - kilku chłopaków uciekło. Będzie nam się odbijało jeszcze długo czkawką Ptakowe "zostań z nami" po awansie z 2 ligi za jego czasów.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 22:52

  Ambasador napisał:  

Nie wiem, ale czy to ma jakieś znaczenie???:) Przestańmy się oglądać na innych. Róbmy tak jak chcemy, a nie tak samo jak robią inni .


ma, bo skoro inne drużyny nie maja to skąd niby my mielibyśmy ich mieć? Nawet Ci chłopcy z Salosu co uciekli do Chorzowa wiedzieli ze będą grali w zespole ME. Ciężko powiedzieć czy lepiej mieć rezerwy nawet w III lidze czy ME, ale chyba wszystkie zespoły ekstraklasowe (oprocz Lechii) zrezygnowały z rezerw na korzyść ME. To o czymś świadczy.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 23:15

  Tobb napisał:  


To tylko I liga, poziom żenujący, tu powinno się grać młodymi




Chyba sobie żartujesz. W Ekstraklasie można pograć młodymi bo tam jak na polskie warunki można grać piłką. W I to głównie ostra jazda bez trzymanki :D gdzie liczy się by nie odstawić nogi. Ci młodzi po meczach z Flotą czy Stróżami nie mieliby nóg. Taka jest niestety prawda naszej ligi. Tu się nie gra pięknie tylko jak drwale. Przykład to Podbeskidzie.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 23:19
Zgadzam się w 100% z Ambasadorem.

Transfer co najmniej zastanawiający, ze względu na to że zdecydował się przejść do I ligi, choć na pewno nie dostawał małej kasy od Widzewa. Z oceną poczekałbym jak trochę pogra. Przykładem Klatt jak przyszedł z Warty, pograł...piach i wrócił do "siebie"(Poznania).

Do wypowiedzi Ambasadora dodał bym tylko jeszcze jedno, co mi do głowy przychodzi.
Ok, może wszystkim zależeć na awansie i pewnie tak jest, tylko czy cena jaką za to płacimy jest słuszna. Ile Szczecina jest w Pogoni? O wychowankach nie będę się rozpisywał, bo widzę, że dla wielu to drażliwy temat, ale wkurwia mnie mocno jak koleś typu Spacerovic wchodzi za końcówki, a młodzi nawet w kadrze na mecz nie są. No kurwa... SASAL SŁABY TRENER!!!

I co mi się nasuwa na myśl to to, że Płatek miał wizję ROZWOJU KLUBU, a Sasal ma wizję AWANSU! Ja jestem za pierwszym rozwiązaniem, ale ciekawy jestem na czym Wam zależy. Bo z komentarzy wynika, że większość chyba ma przed sobą tylko jeden cel, jakim jest awans. A co my zrobimy po awansie? Będziemy jak ŁKS? Kim będziemy grać jak Budka (i wielu innych w tym zespole) po roku, no może dwóch już nie będzie miał formy? Sprowadzimy kolejnych trydziestoparolatków? I znów nimi pogramy 2 lata o utrzymanie? Płatek chciał młodych, głodnych sukcesów i pełnych ambicji, a Sasal chce doświadczonych, którzy takich celów nie mają, a i z ambicją u wielu kiepsko, bo czymże dla nich jest ekstraklasa skoro rozegrali tam kilkaset spotkań? Chciałbym się mylić, ale niestety wygląda to coraz gorzej. Mydlą wszystkim oczy awansem, a my chcieliśmy potęgi... tylko jak budować potęgę na tak "doświadczonych" i "głodnych sukcesu" piłkarzach...?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 23:23
Wy naprawdę jesteście tacy naiwni i wierzycie w altruizm Budki że rzekomo zrezygnował z wielkich milionów? W imię czego? Przecież nie ma 100% gwarancji że awansujemy i w skrajnie fatalnym rozwoju sytuacji zamiast ciepłej posadki w ekstraklasowym Widzewie może zdarzyć sie że wyląduje ligę niżej. Oczywiscie to czarny scenariusz, ale Ambasador powyżej słusznie zauważył że już pakę mieliśmy montowaną na awans z wiadomym skutkiem. oczyścicie jak teraz to spierdolimy to chyba aspiracje związane z promocją do najwyższej klasy rozgrywkowej możemy odłożyć na lata. Gosc ma juz 32 lata, pamiętajmy że ambicje sportowe w tym wieku zazwyczaj odchodzą na dalszy plan, tu nawiązuje do pierwszej części swojej wypowiedzi. Ja mam może nie tyle co sceptyczne, ale dość mocno ambiwalentne odczucia co do tego typu transferów.

Z drugiej strony nie obawiałbym sie tego, że coś może sie przydarzyć przez ten okres zanim wyląduje ostatecznie u nas, są klauzule która niejako zabezpieczają pewne kwestie np odnośnie kontuzji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 23:51
Marcin Sasal: Napisać na płocie: "Słabi kibice"?

Przedstawiamy fragment wywiadu gazety "Mili dla Ciebie" z Marcinem Sasalem o tym jak ocenia szczecińskich kibiców!

(...)

Kibice jako pierwsi chcieli Pana zwolnić po słabym występie...

Marcin Sasal: Z Dolcanem rzeczywiście zagraliśmy najsłabsze spotkanie. Jednak wyciągnęliśmy wnioski i wybrnęliśmy z kryzysu. Ktoś wtedy napisał i wywiesił na płocie napis: "Sasal - słaby trener". I co ja mam powiedzieć? Zrobić to samo? Napisać na płocie: "Słabi kibice"?! Mnie obroniły wyniki, dobra i skuteczna gra. Ja nie jestem tutaj od walki z kibicami, tylko od walki na boisku. Pytają mnie o konflikt kibiców z Sotiroviciem. Czy powinienem urządzić wieczorek zapoznawczy?! Przecież nikt nie oczekuje przeprosin. (...) Gdzieś po drodze ktoś coś mocno popsuł w Szczecinie. I to jest przykre. Zamiast świetnej atmosfery na boisku, mamy kibiców sukcesu, którzy są z drużyną tylko wtedy, gdy jej dobrze idzie.


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 00:03

  Mike Tyson napisał:  
Marcin Sasal: Napisać na płocie: "Słabi kibice"?

Przedstawiamy fragment wywiadu gazety "Mili dla Ciebie" z Marcinem Sasalem o tym jak ocenia szczecińskich kibiców!

(...)

Kibice jako pierwsi chcieli Pana zwolnić po słabym występie...

Marcin Sasal: Z Dolcanem rzeczywiście zagraliśmy najsłabsze spotkanie. Jednak wyciągnęliśmy wnioski i wybrnęliśmy z kryzysu. Ktoś wtedy napisał i wywiesił na płocie napis: "Sasal - słaby trener". I co ja mam powiedzieć? Zrobić to samo? Napisać na płocie: "Słabi kibice"?! Mnie obroniły wyniki, dobra i skuteczna gra. Ja nie jestem tutaj od walki z kibicami, tylko od walki na boisku. Pytają mnie o konflikt kibiców z Sotiroviciem. Czy powinienem urządzić wieczorek zapoznawczy?! Przecież nikt nie oczekuje przeprosin. (...) Gdzieś po drodze ktoś coś mocno popsuł w Szczecinie. I to jest przykre. Zamiast świetnej atmosfery na boisku, mamy kibiców sukcesu, którzy są z drużyną tylko wtedy, gdy jej dobrze idzie.



Co jak co, ale troche racji ma - wyniki go bronią i zdawało sie bezpodstawne zwolnienie Płatka pokierowało negatywne fluidy właśnie w stronę Sasala. Oberwał rykoszetem, a od początku wszyscy byli mu nieprzychylni, w tym ja. A jednak jakos sobie radzi. Mysle, że w jakimś stopniu powinniśmy posypać głowę popiołem. To że histoia lubi zatacząc koło to analogicznie przypomina mi sie historia sprzed prawie, o zgrozo 20 laty z Romualdem Szukiełowiczem, gdzie wszyscy dosłownie jechali po nim jak po burej suce włącznie z "wypierdalaj Szukiełowicz" by ostatecznie nosić go na rękach. Dla dobra nas wszystkich, szczególnie klubu oby to sie sprawdziło.Tego sobie życzmy.

A ze Spacerowiczem to trochę inna sprawa, ale o ironio kilka punktów nam uratował...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
MK Dons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 00:55

  Lemon napisał:  
Zgadzam się w 100% z Ambasadorem.

Transfer co najmniej zastanawiający, ze względu na to że zdecydował się przejść do I ligi, choć na pewno nie dostawał małej kasy od Widzewa. Z oceną poczekałbym jak trochę pogra. Przykładem Klatt jak przyszedł z Warty, pograł...piach i wrócił do "siebie"(Poznania).

Do wypowiedzi Ambasadora dodał bym tylko jeszcze jedno, co mi do głowy przychodzi.
Ok, może wszystkim zależeć na awansie i pewnie tak jest, tylko czy cena jaką za to płacimy jest słuszna. Ile Szczecina jest w Pogoni? O wychowankach nie będę się rozpisywał, bo widzę, że dla wielu to drażliwy temat, ale wkurwia mnie mocno jak koleś typu Spacerovic wchodzi za końcówki, a młodzi nawet w kadrze na mecz nie są. No kurwa... SASAL SŁABY TRENER!!!

I co mi się nasuwa na myśl to to, że Płatek miał wizję ROZWOJU KLUBU, a Sasal ma wizję AWANSU! Ja jestem za pierwszym rozwiązaniem, ale ciekawy jestem na czym Wam zależy. Bo z komentarzy wynika, że większość chyba ma przed sobą tylko jeden cel, jakim jest awans. A co my zrobimy po awansie? Będziemy jak ŁKS? Kim będziemy grać jak Budka (i wielu innych w tym zespole) po roku, no może dwóch już nie będzie miał formy? Sprowadzimy kolejnych trydziestoparolatków? I znów nimi pogramy 2 lata o utrzymanie? Płatek chciał młodych, głodnych sukcesów i pełnych ambicji, a Sasal chce doświadczonych, którzy takich celów nie mają, a i z ambicją u wielu kiepsko, bo czymże dla nich jest ekstraklasa skoro rozegrali tam kilkaset spotkań? Chciałbym się mylić, ale niestety wygląda to coraz gorzej. Mydlą wszystkim oczy awansem, a my chcieliśmy potęgi... tylko jak budować potęgę na tak "doświadczonych" i "głodnych sukcesu" piłkarzach...?


Włącz Football Managera i spełnij swoje marzenia. Życie to nie bajka. Jak będziecie mieli 32 lata i ktoś wam powie że jesteście starzy to jestem ciekaw co wy na to :)
Pozdrawiam i cierpliwie czekam na wiosenne mecze.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 01:50
Moim zdaniem niektórzy narzekają dla samego narzekania, skład jest coraz lepszy i powinniśmy bardziej patrzeć z optymizmem. Pewnie, że by się chciało jak najwięcej młodych zdolnych wychowanków ale najpierw ich trzeba mieć, bo na razie z tym jest u nas bardzo krucho. TRZEBA ZACZĄĆ OD USPRAWNIENIA SYSTEMU SZKOLENIA i pilnować, żeby młodzi, zdolni z regionu nie musieli szukać angażu w innych klubach.
Jedno jest pewne awansować musimy TERAZ i TO WSZELKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI, bo takiej szansy i tak słabego poziomu 1 ligi może już nigdy nie być. Awans da nam spore możliwości, nie tylko finansowe, prestiż ale też argumenty żeby w Szczecinie jak najszybciej budować stadion. Młodzi będę mieli też wówczas szanse pokazania się w ME.

Za ostatnie transfery trzeba pochwalić zarząd, z tym wyjątkiem, żebyśmy też pomyśleli powoli bardziej perspektywicznie.


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 05:53
Po odejściu Płatka byłem bardzo rozgoryczony. Jak można rozwiązać kontrakt z trenerem który z niczego zrobił, drużynę gryzącą trawę, walczącą do końca. Po przyjściu Sasala, byłem także zły, jak można zatrudniać trenera który wyleciał i nic nie zawalczył z jakąś tam Koroną Kielce. Na początku było bardzo cienko "-Nie ma trenera, w Szczecinie nie ma trenera". Jak można non stop stawiać na jakieś beztalencie w postaci młodzieżowca Szałka? Przyszły wyniki! Szałek zaczął grać przyzwoicie! Sasal odzyskał poparcie! Wydaje mi się że ten facet ma dobry warsztat, i zna się na piłce. Naprawdę myślę że będziemy mieć z Niego pożytek! A może w pierwszym sezonie, ogarnia mnie hurraoptymizm puchary. Bo co to jest dla Pogonki walczyć z Legią, Wisłą czy Ślaskiem? Pryszcz! Golla, Mosnikov, Budka, pytam się który pierwszoligowiec ma takie wzmocnienia. Odpowiedż żaden. Jesteśmy pierwsi do awansu. Jeszcze jedno słowo na temat Sasala. W mediach mówi się że ten trener nie okazuje radości i zadowolenia po wygranych meczach. A z czego tu się cieszyć? Jak gramy z wioskami. Uśmiechnie się gdy zdobędziemy MISTRZA POLSKI!!! Może mnie poniosło, ale wierzę że tak będzie! Pogoń Szczecin w ciągu trzech sezonów będzie Mistrzem Polski.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
jonny90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 10:59
tak ponioslo Cie


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:02
Juz nie wychylaj sie z tym majstrem. Wiadomo, kazdy ma marzenia, ale niektore po prostu warto zachowac dla siebie ;)

Jestem ciekaw czy Budka ma zapis w kontrakcie, ze jak Pogon nie awansuje, to nici z kontraktu.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:07
Wg mnie włodarze Pogoni powinni sie postarac, aby Budka grał w Pogoni juz od wiosny, a nie od 1 lipca, bo juz wielokrotnie widzielismy jak kluby potrafiły gnoić piłkarzy, którzy mieli podpisane kontrakty od nastepnej rundy. Trudno bedzie wrocic mu do duzej formy jak działacze Widzewa sie na niego wkurza i beda go wystawiac w Młodej Ekstraklasie, albo w rezerwach.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:08
Ja pierdole jeszcze polowa sezonu w 1 lidze a niektorzy juz są myslami w ekstraklasie a jeszcze lepsze typy na 1 miejscu w niej :)

Ludize ochloncie... fajnie ,ze sa szanse, ze wzmocnienia ale nic nie jest przesadzone ,ze awansujemy...


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:09

  MK Dons napisał:  

  Lemon napisał:  
Zgadzam się w 100% z Ambasadorem.

Transfer co najmniej zastanawiający, ze względu na to że zdecydował się przejść do I ligi, choć na pewno nie dostawał małej kasy od Widzewa. Z oceną poczekałbym jak trochę pogra. Przykładem Klatt jak przyszedł z Warty, pograł...piach i wrócił do "siebie"(Poznania).

Do wypowiedzi Ambasadora dodał bym tylko jeszcze jedno, co mi do głowy przychodzi.
Ok, może wszystkim zależeć na awansie i pewnie tak jest, tylko czy cena jaką za to płacimy jest słuszna. Ile Szczecina jest w Pogoni? O wychowankach nie będę się rozpisywał, bo widzę, że dla wielu to drażliwy temat, ale wkurwia mnie mocno jak koleś typu Spacerovic wchodzi za końcówki, a młodzi nawet w kadrze na mecz nie są. No kurwa... SASAL SŁABY TRENER!!!

I co mi się nasuwa na myśl to to, że Płatek miał wizję ROZWOJU KLUBU, a Sasal ma wizję AWANSU! Ja jestem za pierwszym rozwiązaniem, ale ciekawy jestem na czym Wam zależy. Bo z komentarzy wynika, że większość chyba ma przed sobą tylko jeden cel, jakim jest awans. A co my zrobimy po awansie? Będziemy jak ŁKS? Kim będziemy grać jak Budka (i wielu innych w tym zespole) po roku, no może dwóch już nie będzie miał formy? Sprowadzimy kolejnych trydziestoparolatków? I znów nimi pogramy 2 lata o utrzymanie? Płatek chciał młodych, głodnych sukcesów i pełnych ambicji, a Sasal chce doświadczonych, którzy takich celów nie mają, a i z ambicją u wielu kiepsko, bo czymże dla nich jest ekstraklasa skoro rozegrali tam kilkaset spotkań? Chciałbym się mylić, ale niestety wygląda to coraz gorzej. Mydlą wszystkim oczy awansem, a my chcieliśmy potęgi... tylko jak budować potęgę na tak "doświadczonych" i "głodnych sukcesu" piłkarzach...?


Włącz Football Managera i spełnij swoje marzenia. Życie to nie bajka. Jak będziecie mieli 32 lata i ktoś wam powie że jesteście starzy to jestem ciekaw co wy na to :)
Pozdrawiam i cierpliwie czekam na wiosenne mecze.



Po pierwsze jeżeli już się odnosisz do pewnych słów, to weź pod uwagę, że mówimy o wieku piłkarza, a 32 lata w odniesieniu do tego zawodu, to nie jest mało, często się mówi, że są już "starzy" w tym wieku (specjalnie dla Ciebie napisałem w cudzysłowiu, żebyś nie wziął tego dosłownie), a i nawet mówi się o piłkarskiej emeryturze ;)
I wierz mi (mimo wszystko), że wcale nie tak dużo brakuje mi do tego wieku. A FM'a to sam sobie możesz pograć, nie mam w zwyczaju "spełniać marzeń" w ten sposób i wspomnę tylko jeszcze, że nie gram w FM'a. Również pozdrawiam.

Czyżby Cię zabolało, że 32 lata to starość? To nie było do Ciebie, naprawdę :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:47

  ArP napisał:  

Jedno jest pewne awansować musimy TERAZ i TO WSZELKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI, .



Taa, a potem do Wrocławia.


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 07/01/2012 11:52

  Klej napisał:  
Juz nie wychylaj sie z tym majstrem. Wiadomo, kazdy ma marzenia, ale niektore po prostu warto zachowac dla siebie ;)

Jestem ciekaw czy Budka ma zapis w kontrakcie, ze jak Pogon nie awansuje, to nici z kontraktu.



Wypluj to słowo ;) Ile przecież można czekać ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005