Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6171 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 10:20

  Przema napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  Przema napisał:  
Nic nie zrobil, nie przypominam sobie chocby jednego meczu, w ktorym zaliczylby spektakularne interwencje ratujace nam punkty.


Lechia - Pogoń 5/11/2016, 20:30
Popatrz jeszcze raz na pierwszą połowę. Gdyby nie Kudła byłby ostry wpierdol.A bramka padła po czyim błędzie?


Mecz się skończył remisem dzięki bramkarzowi. Nie ma kozaka, który w tych warunkach, przy tej ilości strzałów nie popełnił by błędu. Pada deszcz, piłka jest śliska, ułamki sekund przy podjęciu decyzji, jak próbować bronić piłkę z taką rotacją. Tylko nam przed TV się wydaje - jakie to proste. Jeszcze raz napiszę - obejrzyj jeszcze raz pierwszą połowę i podejdź do gry Kudły systemowo. Jego błąd również był konsekwencją błędu w obronie. Gdzie byli obrońcy przy zagraniu drewnianego Wawrzyniaka i co zrobił Murawski?

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 6 listopada 2016, 10:31 [2 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5097 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 11:15

  tm_tomcio napisał:  

  Przema napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  Przema napisał:  
Nic nie zrobil, nie przypominam sobie chocby jednego meczu, w ktorym zaliczylby spektakularne interwencje ratujace nam punkty.


Lechia - Pogoń 5/11/2016, 20:30
Popatrz jeszcze raz na pierwszą połowę. Gdyby nie Kudła byłby ostry wpierdol.A bramka padła po czyim błędzie?


Mecz się skończył remisem dzięki bramkarzowi. Nie ma kozaka, który w tych warunkach, przy tej ilości strzałów nie popełnił by błędu. Pada deszcz, piłka jest śliska, ułamki sekund przy podjęciu decyzji, jak próbować bronić piłkę z taką rotacją. Tylko nam przed TV się wydaje - jakie to proste. Jeszcze raz napiszę - obejrzyj jeszcze raz pierwszą połowę i podejdź do gry Kudły systemowo. Jego błąd również był konsekwencją błędu w obronie. Gdzie byli obrońcy przy zagraniu drewnianego Wawrzyniaka i co zrobił Murawski?Próba usprawiedliwiania Kudły jest przegraną sprawą. Każdą bramkę możesz opisać w ten sposób, że gdzieś tam wcześniej ktoś inny popełnił błąd. Pozycja bramkarza jest specyficzna i nawet jeśli wcześniej koledzy z zespołu pomylili się to bramkarz nie może wpuszczać takich szmat.
Kudła ma problemy z najprostszymi piłkami, ma wyraźne braki w technice bramkarskiej. Zobaczcie jak on się ustawia, w jaki sposób rzuca, jak interweniuje. To często nie przypomina profesjonalnego bramkarza. To jak się zebrał do strzału Wolskiego to szkoda komentować. A w pierwszej połowie był też strzał z dystansu, który leciał delikatnie nad murawą i minął o kilka cm słupek, a Kudła rzucił się do tego na kompletnie innej wysokości niż powinien. Jakby piłka leciała w bramkę to znowu wyciągnąłby ją z siatki, a był to prosty strzał.

Bronić powinien Słowik z odgórny zakazem grania nogami do obrońców gdy jest atakowany. Niech wybija wszystko wpizdu, a na linii złapie dużo więcej piłek niż Kudła.

W obliczu dobrej skuteczności Frączczaka i póki co niezłej grze Lewandowskiego na środku obrony to pozycja bramkarza jest priorytetem do wzmocnienia.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6171 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 11:28
To w takim razie inaczej oceniamy postawę całego bloku defensywnego. Nie wziąłeś pod uwagę warunków atmosferycznych. Nie uważam, by obrona Kudły była przegrana z istoty sprawy. Nie uważam, by szukanie bramkarza w obecnej sytuacji było priorytetem. Mamy dwóch/trzech solidnych bramkarzy jak na polskie warunki plus niezłą obronę. Nie mamy trenera bramkarzy. Mimo wszystko trzeba wzmocnić środek pola, mając z tyłu głowy odejście Matrasa i zakończenie kariery przez Murawskiego. Plus napastnik, gwarantujący 10 - 15 bramek.A ocenę złej gry, czy braku techniki z punktu widzenia nie tej wysokości lotu przy rzucie do piłki przy strzale mimo wszystko niecelnym - jako były bramkarz traktuję w kategoriach żartu ;) dobra, koniec tych analiz i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji a i tak za dużo coś się udzielam. ;) Wolę jednak czytać niż pisać. Pzdr
Ps. Piłka nożna jest grą błędów - jak mawiał klasyk... I ja tak do futbolu podchodzę. Dużo więcej widać - tak myślę

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 6 listopada 2016, 13:28 [7 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2930 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 12:07
Kudły nie da się ocenic po tym meczu zerojedynkowo.Błąd w ustawieniu i interwencji przy bramce ewidentny.Wiecej błędów nie było a kilka sytuacji wybronił dobrze plus jedna interwencja świetna (strzał w lewy górny róg).Jest przeciętnym wyrobnikiem i tyle.Słowik umiejętnościami czy refleksem bije go na głowę ale nogami gra bardzo słabo i tu jest problem.Mnie bardziej marwi forma Murasia i Drygasa w kontekście ew.odejścia Matrasa.Tutaj klub musi się mocno spiąć bo nam się wszystko rozleci.Dla mnie Aka jest do odstrzału i tu
też potrzebne jest wzmocnienie.Bramkarz w dalszej kolejności jak się trafi okazja.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 15:59
Wczoraj zakończyła się runda jesienna więc można zacząć powoli pisać o ewentualnych pozycjach do wzmocnienia. Moim zdaniem Pogoń powinna pozyskać bramkarza , stopera , środkowego pomocnika (jeśli Matras podpisze nowy kontrakt to zamiast defensywnego pomocnika typową 10 na rozegranie) i napastnika. A jakie pozycja tak naprawdę zostaną wzmocnione to zobaczymy po okienku transferowym.


PS 1948
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3832 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 16:03

  zach-pom napisał:  
Wczoraj zakończyła się runda jesienna więc można zacząć powoli pisać o ewentualnych pozycjach do wzmocnienia. Moim zdaniem Pogoń powinna pozyskać bramkarza , stopera , środkowego pomocnika (jeśli Matras podpisze nowy kontrakt to zamiast defensywnego pomocnika typową 10 na rozegranie) i napastnika. A jakie pozycja tak naprawdę zostaną wzmocnione to zobaczymy po okienku transferowym.wszystko ok po za napastnikiem..... jezeli sprowadzimy napastnika znowu Adama rzucac beda po roznych pozycjach. Na ta chwile napastnika mamy....


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2629 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 18:26
Zgadza się, AF dostał szansę na tej pozycji i spisuje się na niej bez zastrzeżeń.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2668 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 20:29

  Pyrgol napisał:  
Na ta chwile napastnika mamy....To samo mówiliśmy gdy Kitano miał kilka solidnych meczy... Jasne, Frączczak gwarantuje w ataku określoną jakość, aczkolwiek uważam iż nie powinniśmy się limitować. Jeśli trafi się dobra okazja i jeśli trener uzna, iż nie da rady doprowadzić Zwolińskiego do zadowalającego poziomu, to powinniśmy dokonać na pozycji napastnika wzmocnienia.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2385 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 20:30

  zach-pom napisał:  
Wczoraj zakończyła się runda jesienna więc można zacząć powoli pisać o ewentualnych pozycjach do wzmocnienia. Moim zdaniem Pogoń powinna pozyskać bramkarza , stopera , środkowego pomocnika (jeśli Matras podpisze nowy kontrakt to zamiast defensywnego pomocnika typową 10 na rozegranie) i napastnika. A jakie pozycja tak naprawdę zostaną wzmocnione to zobaczymy po okienku transferowym.Problem w tym, że nie stać nas na taką ilość wzmocnień. Jak przyjdzie jeden zawodnik na którąkolwiek z tych pozycji to będzie sukces.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3562 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/11/2016 23:38
Czas powiedzieć sobie to prosto w oczy , że z zawodnika na którego tak bardzo liczyliśmy , i z którym wiązaliśmy nadzieję nic nie będzie. Odblokowuje się prawie dwa lata , rusza się jak "słoń" na boisku , motywacje trybun nie pomagają.. Trudno! Żal tylko że turcy nie doprowadzili transferu do końca i nie sypneli groszem. Oficjalnie trzeba Zwolińskiego wystawić na listę transferową... Nie ma co obciażać budżetu klubowego...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 7 listopada 2016, 01:03 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6535 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 07/11/2016 10:33

  M.K 74 napisał:  
Czas powiedzieć sobie to prosto w oczy , że z zawodnika na którego tak bardzo liczyliśmy , i z którym wiązaliśmy nadzieję nic nie będzie. Odblokowuje się prawie dwa lata , rusza się jak "słoń" na boisku , motywacje trybun nie pomagają.. Trudno! Żal tylko że turcy nie doprowadzili transferu do końca i nie sypneli groszem. Oficjalnie trzeba Zwolińskiego wystawić na listę transferową... Nie ma co obciażać budżetu klubowego...wypozyczyc do 1 ligi, moze kilka bramek strzeli i znajdzie się jakiś frajer na jego usługi.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 12:15
Pierwsze jesienne testy w Pogoni Szczecin


PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3562 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 12:37

  zach-pom napisał:  Napadzior arabski ... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2587 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 13:05
Ciekawe po co go testują . Żeby rozgrzać się przed poważnymi kandydaturami ?

Jedynie z czego jest znany, to :

"Napastnik Stali Stalowa Wola Mohamed Essam został zdyskwalifikowany na cztery mecze za odepchnięcie sędziego w czasie meczu II ligi z Kotwicą Kołobrzeg"

I do tego spoza Unii ...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4125 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 13:05

  zach-pom napisał:  W Stali gra na skrzydle, często fauluje i łapie kartki. Moim zdaniem pachnie szrotem max I liga. Szkoda czasu na takiego grajka.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2793 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 13:19
Może sprawdzają ich pod kątem gry w drugiej drużynie.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4125 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 13:51
Jak tak to nie rozumiem po co.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 14:00
chłopaki to jest "arabska" zasłona dymna
odwracają uwagę od właściwego transferu, nad którym na pewno Pan Stolarczyk pracuje :P


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2385 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 16:42
3 bramki na jesień. Mega napadzior. Może przyda się w rezerwach.Arabskiej wiosny z tego nie będzie


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2668 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 09/11/2016 17:45

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
3 bramki na jesień. Mega napadzior.Gra u nich jako skrzydłowy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005