Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5603 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 07:01
Wiadomo nie od dzis ze Platek wystawial sklad jaki on chcial .
A jak jest teraz chyba widac :/.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3722 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 17:57
http://pogonszczecin.info/Yoki_Kumada_pilkarzem_Pogoni_-ab1276-1276-5305.html

Drugi Akahoshi? Nie mam nic przeciwko


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3762 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 18:02
Ponoć trenował od maja, ktoś go widział na treningach i może coś o nim powiedzieć?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3726 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 18:40

  wamude napisał:  
http://pogonszczecin.info/Yoki_Kumada_pilkarzem_Pogoni_-ab1276-1276-5305.html

Drugi Akahoshi? Nie mam nic przeciwkoA ja mam. Teraz może zrobimy zaciąg japoński, bo jeden dobrze gra? A kurwa Wólek i Frączczak? Im dać szansę! Jak można pozwalać marnować takich chłopaków?! Już jeden był niedoceniany i co? I gra w Rodzie! Chociaż może całe szczęście dla niego/ Coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać polityka klubu - odnośnie wszystkiego.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5662 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 19:36
No i Wólek chyba zostanie na ławce. Sasal łamie karierę zdolnemu chłopakowi. No chyba że ten Japończyk z Nike ma być uzupełnieniem środka pola do pary z Łuszkiewiczem. Mącą tymi transferami.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3582 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 19:54

  Cytat:  
- Od początku bardzo spodobało mi się miasto i budynki. W Japonii budynki są zupełnie inne. Podobają mi się zamki i duże kościoły! Oczywiście zdążyłem już spróbować polskiego jedzenia, które jest bardzo dobre! Szczególnie lubię żurek! - mówił chwilę po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Portowej Jedenastki. - Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Pogonią. To duży klub, który może awansować do Ekstraklasy. Na pewno dam tu z siebie wszystko, i mam nadzieję, że przyczynie się do coraz lepszej gry Pogoni!Niedługo razem ze swoimi nowymi kolegami spróbuje polskiego piwa , pozna polskie kluby, i będzie się żywić jak prawdziwy polski piłkarz z kapitanem na czele !


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5002 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 20:19

  Owczarek napisał:  

  Cytat:  
- Od początku bardzo spodobało mi się miasto i budynki. W Japonii budynki są zupełnie inne. Podobają mi się zamki i duże kościoły! Oczywiście zdążyłem już spróbować polskiego jedzenia, które jest bardzo dobre! Szczególnie lubię żurek! - mówił chwilę po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Portowej Jedenastki. - Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Pogonią. To duży klub, który może awansować do Ekstraklasy. Na pewno dam tu z siebie wszystko, i mam nadzieję, że przyczynie się do coraz lepszej gry Pogoni!Niedługo razem ze swoimi nowymi kolegami spróbuje polskiego piwa , pozna polskie kluby, i będzie się żywić jak prawdziwy polski piłkarz z kapitanem na czele !Już pewnie ma to za sobą;)

Ja pierdole, kto mi napisał ten oklepany slogan, z trywialnymi tekstami o wielkim klubie i dobrym żarciu (oby ten żurek nie okazał sie barszczem ukraińskim :D ) Dwa uszka w tym barszczu , to może być o jeden za dużo. Obym sie mylił.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4627 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 21:12
Ja takiego podobnego gościa jak ten Yoki Kumada albo właśnie jego widziałem na trybunach na bocznym boisku jak chłopaki trenowali to ten Yoki mówił mi że Aka to jego przyjaciel czy coś w ten deseń.


PS 1948
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 21:33
Co do Wólka to nie ogarniam, czemu przegrywa walkę z Lewandowskim, który moim zdaniem nic wielkiego nie wnosi. Być może przy ustawieniu jakie prezentujemy, czyli Vuk z przodu a za nim tak naprawdę 3 ofensywnych pomocników (Edi, Ława, Aka) + na skrzydle Kolendowicz to chce mieć kogoś, kto trochę więcej da w defensywie, a tu Lewandowski jest lepszy od Wólka.
Co do Frączczaka to rzeczywiście jest problem gdzie go umieścić. Niby mógłby grać na lewej pomocy, ale tam też ma ostrą konkurencję w postaci Kolendowicza (szybki, ale słabe wrzutki) i Pietruszki (trochę wolniejszy, ale lepiej dogrywa). Na prawej stronie gra Lewandowski, Wólkiewicz, mogą ganiać też Szałek no i najnowszy nabytek. W ataku jest dla niego jeszcze trudniej, bo moim zdaniem z czwórki Vuk, Donald, Klatt i Frączczak to ten ostatni jest najmniej nadający się na tego jedynego wysuniętego. Jego przekleństwem jest wymóg młodzieżowca.
Pogoń to niestety nie jest Barcelona i nie mamy tylu wychowanków i takiej szkoły. Trzeba sobie zadać pytanie, czy stawiamy na wychowanków i męczymy się w I lidze, czy robimy zaciąg i walczymy o awans. Swoją drogą sprawdźcie sobie też ilu jest ludzi z zagranicy w klubach ekstraklasy.

  Cytat:  
Liczba cudzoziemców - 132 (29.5%)
- Lech Poznań - 12 (46.2%)
- Legia Warszawa - 11 (37.9%)
- Śląsk Wrocław - 6 (20.7%)
- Polonia Warszawa 8 (32%) - a JW jest przecież nastawiany pro Polaków jak żaden inny w ekstraklasie
- Zagłębie Lubin - 10 (41.7%)
- Jagiellonia Białystok - 12 (37.5%)
- Wisła Kraków - 16 (64%)
- Pogoń Szczecin - 7 (21,85%)


Dane pochodzą z transfermarkt.de tak więc na tle drużyn ekstraklasy nie ma u nas ich aż tak wielu. Ogólnie w samej ekstraklasie najwięcej jest ich w Wiśle - 16, a najmniej w Bełchatowie - 4.
W naszej lidze tylu samo obcokrajowców ma Bogdanka. Drużyny które są przed nami mają odpowiednio 1 (Nieciecza) i 5 (Piast) obcokrajowców.
Mecz z Sandecją wystąpiło 4 obcokrajowców w I składzie. W kadrze rywali 3.
Mecz z Piastem znów 4 obcokrajowców w I składzie.W kadrze rywali 2.
Mecz z Wartą znów 4. U rywali 0.
Mecz z Polkowicami też 4. U rywali brak danych.
Mecz z Polonią też 4. U rywali 1.

Tak więc same te dane pokazują, że obecna Pogoń różni się znacznie od Pogoni za czasów ptaka. Rozumiem, że jest strach przed powrotem i moda na dopierdalanie się do działań klubu (w znacznej mierze słuszne), ale nie przesadzajmy że Pogoń już tylko zagranicznymi stoi.

Lemon Miki został tylko wypożyczony z szansą pierwokupu przez Holendrów.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6127 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 21:45

  Lemon napisał:  

  wamude napisał:  
http://pogonszczecin.info/Yoki_Kumada_pilkarzem_Pogoni_-ab1276-1276-5305.html

Drugi Akahoshi? Nie mam nic przeciwkoA ja mam. Teraz może zrobimy zaciąg japoński, bo jeden dobrze gra? A kurwa Wólek i Frączczak? Im dać szansę! Jak można pozwalać marnować takich chłopaków?! Już jeden był niedoceniany i co? I gra w Rodzie! Chociaż może całe szczęście dla niego/ Coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać polityka klubu - odnośnie wszystkiego.Nieprzesadzałbym z tą gloryfikacją. Być a grać to dwie zupełnie inne sprawy.


Babilon Team
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 21:53

  Cytat:  
Nieprzesadzałbym z tą gloryfikacją. Być a grać to dwie zupełnie inne sprawy.To raz, ostatnio niektórzy widzieli go nawet w pierwszym składzie, a w pierwszym meczu nawet na ławce nie wylądował. Druga sprawa, to nie ma też co przesadzać z 'talentem' Lebedyńskiego - jasne, że fajnie jak wychowanek gra w składzie i do tego gra dobrze, ale z Mikołajem jest o tyle ciężka sprawa, że on jest od kilku sezonów 'wielkim talentem', który 'na dniach' ma eksplodować i pokazać na co go stać - i nie ma co pisać, że nie dostawał szansy, bo swojego czasu ją dostawał i grał przeciętnie, napastnika rozlicza się z bramek, a on miał trudności z dochodzeniem do sytuacji, a co dopiero z ich wykorzystaniem.

Co do Frączczaka i Wólkiewicza - pisałem już o tym wcześniej, jak najbardziej jestem za tym, żeby grali, a jeśli nie to na pewno na ławce i wchodzić w meczach gdzie wynik jest już przesądzony (np. jak mecz z Polonią Bytom przy wyniku 3:0).

Co do obcokrajowców, na razie nie ma co dramatyzować - jeśli sprowadzani gracze byliby ogórami jak 'brazyliana' za Ptaka to wiadomo, ze takie coś trzeba ganić i gasić w zarodku, ale nie czarujmy się w tym momencie na Edim i Akahoshim opiera się cała nasza gra ofensywna i gdyby nie oni Pogoń straciłaby pół swojej siły w ataku. Obcokrajowcy jako uzupełnienie składu - jak najbardziej tak, drużyna opierająca się na składzie złożonym z większości obcokrajowców - przeżywaliśmy to już za Ptaka, zdecydowanie NIE.


  Cytat:  
Co do Wólka to nie ogarniam, czemu przegrywa walkę z Lewandowskim, który moim zdaniem nic wielkiego nie wnosi.A moim zdaniem wnosi i to sporo, widać że ma ciąg na bramkę (podobny właśnie do Wólkiewicza) nie boi się pojedynku jeden na jeden, czy pójścia 'na biegi' - póki co prezentuje się na swojej stronie zdecydowanie lepiej niż jego ewentualni zmiennicy Szałek czy Rogalski.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 22 sierpnia 2011, 22:03 [1 raz(y)]


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 22:46

  Krks napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Ogarnia ktoś, czemu Fabiniaka nie było na ławce ?KontuzjaI to dość poważna - na rozgrzewce uszkadza sobie krąg szyjny.


Pogoń to My
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3323 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 23:05
Też się zgadzam, że Lewandowski wnosi dużo do zespołu, problemem jest natomiast lewa flanka, ponieważ Kolendowicz jest szybki i umie przechodzić rywali, ale wrzutki idą mu już znacznie gorzej. Strzały też nie są najlepsze, choćby ta główka po wrzutce Frączczaka w Polkowicach. Przydałby się też ktoś kto potrafiłby zastąpić Matuszczyka.
A co do Nolla to zwykła zapchaj-dziura z powodów kontuzji na środku obrony.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3875 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 22/08/2011 23:19
Ściągają na siłę obcokrajowców, a nie dają szans Frączczakowi czy Wólkowi. Niedaleko jest Chemik Police, który wywalczył MPJ. Za chwilę się okaże, że zawodnicy z Polic będą się łapać gdzieś w składach ekstraklasy, bo po prostu ktoś dostrzegł ich umiejętności. Mam nadzieję, że szybko awansujemy do wyższej ligi i młodzi zawodnicy z województwa będą mieli okazję grać choćby w młodzieżowej ekstraklasie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3845 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 00:24

  TheOskiPrO napisał:  
Kolendowicz jest szybki i umie przechodzić rywali, ale wrzutki idą mu już znacznie gorzej.Czytajac opinie wielu osob ze Kolendowicz to szybki i przebojowy zawodnik przypomina mi sie anegdota Piotrka Swierczewskiego który kiedys stwierdzil, ze "wiele osob uwaza kolendowicza za szybkiego pilkarza, jednak nikt nie zauwaza ze on poprostu szybko przebiera nogami... w miejscu"

Tez kiedys myslalem ze kolendowicz jest szybki, jednak po tej wypowiedzi spojrzalem na to z innej strony i musze przyznac, ze jest w tym duzo racji ;] Jak dla mnie to on gra piach od kiedy przyszedl do Pogoni, o wiele chetniej widzialbym fraczczaka albo wolkiewicza probujacych swoich sil na lewej flance...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 01:06

  xrone napisał:  

  TheOskiPrO napisał:  
Kolendowicz jest szybki i umie przechodzić rywali, ale wrzutki idą mu już znacznie gorzej.Czytajac opinie wielu osob ze Kolendowicz to szybki i przebojowy zawodnik przypomina mi sie anegdota Piotrka Swierczewskiego który kiedys stwierdzil, ze "wiele osob uwaza kolendowicza za szybkiego pilkarza, jednak nikt nie zauwaza ze on poprostu szybko przebiera nogami... w miejscu"

Tez kiedys myslalem ze kolendowicz jest szybki, jednak po tej wypowiedzi spojrzalem na to z innej strony i musze przyznac, ze jest w tym duzo racji ;] Jak dla mnie to on gra piach od kiedy przyszedl do Pogoni, o wiele chetniej widzialbym fraczczaka albo wolkiewicza probujacych swoich sil na lewej flance...Co by nie mówić o Kolendowiczu to zaangażowania odmówić mu nie można - nie wnikam czy szybko przebiera nogami, czy jest szybki - ważne, że wkłada w dużo z siebie [:

Ostatnio edytowany przez: Plum, 23 sierpnia 2011, 01:20 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 01:41
Marcin Klatt idzie na wypozyczenie do Warty Poznan na rok.


ranking kasyn online 2020 Polecamy darmowe spiny oraz kasyno bez depozytu a także online casino + Online Slot Reviews
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5373 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 06:59

  Junior napisał:  
Marcin Klatt idzie na wypozyczenie do Warty Poznan na rok.Czyli osłabiamy głównego przeciwnika do awansu :D


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4213 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 08:28
Nic nie bede mówil na polityke transferowa, bo mi sie chce zygi

Wladze klubu ! Jeszcze Jeden !!


abstrakcja!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5951 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 23/08/2011 09:05
Jeszcze dojdzie do nich Platek to znajac zycie Klatt bedzie po 2 bramki na mecz sadzil:/


,,Vi är överallt,,- POGON
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005