Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6443 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 20:30
Zaznaczam wpierw że info nie jest w 100% pewne ale coś jest na rzeczy... Mianowicie , od jakiegoś czasu wróbelki w trójmieście ćwierkają że pan Ława być może wkrótce wróci w rodzinne strony ;)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 20:42
Moglby ktos objasnic obecna forme Ławy ? Niestety nie interesowalem sie za bardzo gra Arki.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Woold
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 21:00

  Macias napisał:  

Świątka trzeba by brać od razu, chłopak ma talent i co najważniejsze go pokazuje. Tak samo zresztą jak Kujawa. Gikiewicz niech spierdala, gwiazdorek jebany.

Na obecną I ligę duet stoperów: Adamski, Hrymowicz byłby właściwie nie do przejścia- warte przemyślenia ale ŁKS raczej nie odda takiego grajka.

Z I ligi warto byłoby zainteresować się Sobotą z Kluczborka, Kaliciakiem i Hołotą z GKS-u choć to raczej nierealne, Matawu z Podbeskidzia i Nakoulumą z Łęcznej- każdy z nich na pewno wprowadziłby nową jakość do zespołu.



Podobno Kaliciak na wiosnę idzie do Widzewa - takie plotki słyszałem....


kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 21:08

  RodowityPolak napisał:  
Moglby ktos objasnic obecna forme Ławy ? Niestety nie interesowalem sie za bardzo gra Arki.



Z tego co widzialem to nie najgorzej gra,wolne ładuje niezle,ale od tego akurat mamy specjalistów ;) Raczej bylby wzmocnieniem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 21:13
Ja natomiast z tego co wiem Pogon bedzie mocno naciskac na transfer Fraczczaka z Kotwicy Kolobrzeg :)

A Ława ostatnio chyba nawet zalapal sie do '11 miesiaca' PN.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 21:15

  kondzik napisał:  
Z tego co widzialem to nie najgorzej gra,wolne ładuje niezle,ale od tego akurat mamy specjalistów ;) Raczej bylby wzmocnieniem.



Dzieki wielkie ;)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7598 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 21:38

  Macias napisał:  

Na obecną I ligę duet stoperów: Adamski, Hrymowicz byłby właściwie nie do przejścia- warte przemyślenia ale ŁKS raczej nie odda takiego grajka.



ŁKS nie ma tu nic do rzeczy bo jesli prawda jest ze im nie placa to po 3 miesiacach bez wyplaty (media podaja ze jest dluzej) kieruje zawodnik sprawe do PZPN o rozwiazanie z winy klubu i ma sprawe wygrana.. Tu jest racze kwestia tego ze Adams nie bedzie sie chcial ruszac z Łodzi..

Co do Ławy to jak dla mnie pobozne zyczenia choc nie ukrywam ze chetnie bym go zobaczyl w Pogoni pod warunkiem ze nie spedzalby wiekszosci weekendow w nocnych klubach jak to bywalo kiedys ;)

Łabedzki? Po co on nam? Defensywny jest Koman moze grac Mysiak i starczy.. Kreowanie gry za mocna strona u niego nie jest..

Kolejne po Łabedzkim nazwisko (tu pewnie sie wielu nie zgodzi) to Drozdowicz. Mowicie o nim jakby mial zbawic nasz atak a kiedy rozegral on ostatni mecz? Jakby byl faktycznie dobry to w slabej Arce by zagral.. Jak ma przyjsc ktos taki to juz chyba lepiej nie zmieniac Dziuby, Predoty i Kowala..


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 22:26
Dajmy już spokój ŁKS-owi i jego rzekomo fatalnej sytuacji ekonomiczno-organizacyjnej. Karmiąc sie tymi głodnymi kawałkami,wpajamy sobie,niesłusznie zresztą, brak czujności i świadomości że właśnie ŁKS obok Górnika będą naszymi głównymi rywalami o awans do ekstraklasy. To że ŁKS spokojnie sobie z tym poradzi i nie będzie żadnego exodusu piłkarzy z tego klubu jestem z tym zgodny.

Dla mnie do opuszczenia klubu obok Kołca nadaje sie Hazadi, Ropiejko i Przytuła (swoją drogą nie wiem po co go ściągano w środku sezonu) Mam wątpliwości co do Dymka,Kowala czy Prędoty. Tych dwóch pierwszych bym wypożyczył podobnie ma sie sytuacja z zapomnianym Rydzakiem.

Dziuba czy Parzy pewnie zostaną choć pierwszy na kredyt a drugi "za zasługi"

Co do nabytków póki co to wróżenie z fusów,jeśli nie pojawią sie konkretne nazwiska takie dywagacje sensu nie maja najmniejszego. Wiem za to kogo nie chce-nie chcę odgrzewania kotletów typu Łabędzki czy Ława-nic nowego nie wniosą,a sentymentalizm nie raz nam wyszedł bokiem. A i odcinanie kuponów nie ma racji bytu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 12/11/2009 23:10

  GRZ napisał:  

  Macias napisał:  

Na obecną I ligę duet stoperów: Adamski, Hrymowicz byłby właściwie nie do przejścia- warte przemyślenia ale ŁKS raczej nie odda takiego grajka.



ŁKS nie ma tu nic do rzeczy bo jesli prawda jest ze im nie placa to po 3 miesiacach bez wyplaty (media podaja ze jest dluzej) kieruje zawodnik sprawe do PZPN o rozwiazanie z winy klubu i ma sprawe wygrana.. Tu jest racze kwestia tego ze Adams nie bedzie sie chcial ruszac z Łodzi..

Co do Ławy to jak dla mnie pobozne zyczenia choc nie ukrywam ze chetnie bym go zobaczyl w Pogoni pod warunkiem ze nie spedzalby wiekszosci weekendow w nocnych klubach jak to bywalo kiedys ;)

Łabedzki? Po co on nam? Defensywny jest Koman moze grac Mysiak i starczy.. Kreowanie gry za mocna strona u niego nie jest..

Kolejne po Łabedzkim nazwisko (tu pewnie sie wielu nie zgodzi) to Drozdowicz. Mowicie o nim jakby mial zbawic nasz atak a kiedy rozegral on ostatni mecz? Jakby byl faktycznie dobry to w slabej Arce by zagral.. Jak ma przyjsc ktos taki to juz chyba lepiej nie zmieniac Dziuby, Predoty i Kowala..


W Arce mial zagrac, ale w Gdyni ludzie sie zmienili, odszedl Burlikowski, chciano wykiwac Lechie ZG i nie placic jej ani grosza. Sprawa zostala skierowana do PZPN i moze z miesiac temu podana zostala informacja, ze Drozdowicz zawodnikiem Arki nie bedzie. Mial byc na testach w Wisle P., ale ostatecznie chyba nigdize nie dotarl (trening w Gorzowie?). Ja bym mu dal szanse. W poprzednim sezonie ladnie ciupal bramki i na pewno nie jest to ten sam kaliber co Dziuba, bo ten nawet calej rudny udanej nie mial...


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 13:25
http://www.radio.szczecin.pl/serwis_informacyjny/pliki/2009/2009-11-13_1258095520.mp3


  Cytat:  
Na piątek organizatorzy pobytu Szczecinian w USA przewidzieli dla swoich gości pierwszą nie lada atrakcję. W ramach poznawania Stanów Zjednoczonych wszyscy otrzymają 20 dolarów na szczęście i zostaną zabrani do prawdziwego amerykańskiego kasyna.



To by się opel ucieszył jakby u nas grał. Ciekawe jaki jest następny punkt programu. Wizyta w prawdziwym amerykańskim barze ze striptizem?


<edit>
Troszke w chujowym temacie napisałem. Ale trudno już nie będę się dublował w innym, choć swoją drogą przydałaby się możliwość usuwania własnych postów. Na pewno mniejszy burdel by był i mniej roboty dla moderatorów.

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 13 listopada 2009, 13:31 [1 raz(y)]


kakarotto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5311 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 13:39
Wszyscy tu mówicie kogo Pogoń by mile widziała...Ja raczej zastanawiam się kogo Pogoń sprzeda...Mamy teraz dosc dobrze poukładany skład i uwazam ze nie jeden klub dybie na naszych zawodników...Jak zaczyna się przetasowania w składzie z powodu transferów w obie strony to znowu gra się nie będzie kleiła i zespół zacznie sie staczać...Zwycięskiego składu sie nie zmienia Ale to tylko moje zdanie...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 14:08
Co do sprzedaży kluczowych zawodników to myślę, że Mandrysz i Dymkowski na to nie pozwolą. Nie po to grali tak dobrze, rozgrywali tyle spotkań - by teraz to zaprzepaścić.
Nie którzy piszą o wywaleniu Wróbla i Prędoty. Dla mnie oni powinni zostać i jestem przekonany, że tak będzie. Nie są to gracze na I-skład, ale jako zmiennicy dobrze się spisywali. Wróbel miał jeden gorszy mecz z Widzewem, ale resztę grał na dobrym poziomie - do tego pamiętny mecz w Zabrzu, gdzie grając na nietypowej dla siebie pozycji zagrał super mecz.
Prędota strzelił w rundzie 5 bramek, był razem z Dziubą i Rogalem trzecim strzelcem zespołu. Ma spore możliwości, pokazywał to nie raz. Druga część rundy trochę słabiej niż na początku, ale powodem mogą być urazy przez które musiał kilka spotkań pauzować. Poza tym ciężko znaleźć zawodników podobnej klasy, którzy pełnili by ich role - czyli jako uzupełnienie zespołu.
Do odstrzału na pewno są; Kazadi, Dymek, Przytuła, Kołc i niestety Ropiejko. W ich miejsce potrzebujemy nowych zawodników: czyli obrońca (potrafiący grać w środku i na prawej stronie), środkowy pomocnik i napastnik. Co do napastnika to dalej jestem zdania, że przydałby się wysoki, silny gracz, dobrze grający głową - bo napastników mamy dużo, a takowego nie posiadamy. Może warto rozejrzeć się w II lidze gdzie dobrze spisują się: Hajduk (Resovia), Kudyba (Bałtyk) czy Zjawiński (Świt). Zawodników z I ligi czy Ekstraklasy będzie pewnie trudno wyciągnąć. Chyba, że jakieś wypożyczenia. Ogólnie nawet przy braku super transferów wiemy, że ten zespół stać na wiele, więc na wiosnę tragedii być nie powinni :]


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 14:30
Według mnie Kowal, Dymek, Rydzak i młody Mandrysz do wypozyczenia, do słabszych klubow pierwszej ligi ewentualnei do drugiej. Po sezonie ocenilibysmy ich wartosc. Z Ropiejem lub Prędotą mozna sie pozegnac i w to miejsce sprowadzic tego "bramkostrzelnego napastnika" o ktorym mowił Mandrysz.
Tak juz jest, ze jesli chcemy kogos sprowadzic to kogos trzeba sie pozbyć. W obronie byłby to Wrobel, a w pomocy Przytuła.


mariusz81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5645 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 15:22
Myślę że Pogoni nie jest potrzebna żadna następna rewolucja kadrowa tylko 2-3 konkretne wzmocnienia.Napewno priorytetem jest środkowa pomoc.Tylko że tu potrzebny jest zawodnik ofensywny,grający do przodu,potrafiący wzciąśc ciężar gry na siebie,nie bojący się kiwnąc dzięki czemu stworzyłby przewage i oczywiście majacy umiejetnośc dogrania prostopadłej piłki.Takim zawodnikiem swego czasu był np.Drumlak czy nawet Mandrysz.Potrzebny jest rónież Naszej drużynie BRAMKOSTRZELNY napastnik,taki typowy lis pola karnego.Ostatnie wzmocnienie mogłoby byc również w obronie lub jeszcze jeden zawodnik do pomocy.Tylko żeby ktoś przyszedł musi ktoś odejśc.A więc odchodzą Przytuła(nie sprawdził się),Kołc,Kady(oni akurat nie grali).Bramkarzy bym nie ruszał bo Janukiewicz się jak najbardziej sprawdził,co do Pyskatego to może zostac ale zastnowiłbym się nad zamienieniem go na Fabiniaka który u Nas bronił dobrze,jest "swój" i co najważniejsze wyraził chęc powrotu.Obrońców mamy 7,także jednego brakuje i tu własnie owe wzmocnienie mogłoby "wpaśc" bo mimo ze obrona raczej na + to błędów się nie ustrzegła.Pomoc jak pisałem wyżej:Środek.Przy czym nikogo już bym się tu nie pozbywał bo pomocników rónież jest 7.Za to z napastników należy kogoś wypożyczyc.Optował bym między Kowalem a Ropiejem.Ale wypożyczyc a nie sprzedac póki co.Należy wspomniec że obaj są po kontuzji.Jesli Dziuba i Prędota którzy są starsi nie wystrzelą w nadchodzącej rundzie to nigdy nie wystrzelą.I dlatego choby właśnie z racji wieku i doświadczenia wymaga się od nich więcej.KANDYDACI na owe wzmocnienia:Klatt,Tataj,Gikiewicz,Sobota,Ława,Adamski(on bodajże jest ze Swinoujścia),Kaliciak,matawu,Nakoluma,Bartosz Iwan czy Świątek.Pewnie jeszcze paru by się znalazło


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 16:13

  kiko napisał:  
Co do sprzedaży kluczowych zawodników to myślę, że Mandrysz i Dymkowski na to nie pozwolą. Nie po to grali tak dobrze, rozgrywali tyle spotkań - by teraz to zaprzepaścić.
Nie którzy piszą o wywaleniu Wróbla i Prędoty. Dla mnie oni powinni zostać i jestem przekonany, że tak będzie. Nie są to gracze na I-skład, ale jako zmiennicy dobrze się spisywali. Wróbel miał jeden gorszy mecz z Widzewem, ale resztę grał na dobrym poziomie - do tego pamiętny mecz w Zabrzu, gdzie grając na nietypowej dla siebie pozycji zagrał super mecz.
Prędota strzelił w rundzie 5 bramek, był razem z Dziubą i Rogalem trzecim strzelcem zespołu. Ma spore możliwości, pokazywał to nie raz. Druga część rundy trochę słabiej niż na początku, ale powodem mogą być urazy przez które musiał kilka spotkań pauzować. Poza tym ciężko znaleźć zawodników podobnej klasy, którzy pełnili by ich role - czyli jako uzupełnienie zespołu.
Do odstrzału na pewno są; Kazadi, Dymek, Przytuła, Kołc i niestety Ropiejko. W ich miejsce potrzebujemy nowych zawodników: czyli obrońca (potrafiący grać w środku i na prawej stronie), środkowy pomocnik i napastnik. Co do napastnika to dalej jestem zdania, że przydałby się wysoki, silny gracz, dobrze grający głową - bo napastników mamy dużo, a takowego nie posiadamy. Może warto rozejrzeć się w II lidze gdzie dobrze spisują się: Hajduk (Resovia), Kudyba (Bałtyk) czy Zjawiński (Świt). Zawodników z I ligi czy Ekstraklasy będzie pewnie trudno wyciągnąć. Chyba, że jakieś wypożyczenia. Ogólnie nawet przy braku super transferów wiemy, że ten zespół stać na wiele, więc na wiosnę tragedii być nie powinni :]



Myśląc o utrzymaniu drugiego miejsca raczej nie powinniśmy ściągać zawodników z niższych lig. Tym bardziej, że już przed tą rundą większość wzmocnień to piłkarze z tego samego lub niższego szczebla. Teraz czas wyciągnąć 3-4 dobrych piłkarzy co nie jest przecież nie możliwe. Kwestia budżetu jaki będzie do dyspozycji.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 17:17

  Plum napisał:  

  kiko napisał:  
Co do sprzedaży kluczowych zawodników to myślę, że Mandrysz i Dymkowski na to nie pozwolą. Nie po to grali tak dobrze, rozgrywali tyle spotkań - by teraz to zaprzepaścić.
Nie którzy piszą o wywaleniu Wróbla i Prędoty. Dla mnie oni powinni zostać i jestem przekonany, że tak będzie. Nie są to gracze na I-skład, ale jako zmiennicy dobrze się spisywali. Wróbel miał jeden gorszy mecz z Widzewem, ale resztę grał na dobrym poziomie - do tego pamiętny mecz w Zabrzu, gdzie grając na nietypowej dla siebie pozycji zagrał super mecz.
Prędota strzelił w rundzie 5 bramek, był razem z Dziubą i Rogalem trzecim strzelcem zespołu. Ma spore możliwości, pokazywał to nie raz. Druga część rundy trochę słabiej niż na początku, ale powodem mogą być urazy przez które musiał kilka spotkań pauzować. Poza tym ciężko znaleźć zawodników podobnej klasy, którzy pełnili by ich role - czyli jako uzupełnienie zespołu.
Do odstrzału na pewno są; Kazadi, Dymek, Przytuła, Kołc i niestety Ropiejko. W ich miejsce potrzebujemy nowych zawodników: czyli obrońca (potrafiący grać w środku i na prawej stronie), środkowy pomocnik i napastnik. Co do napastnika to dalej jestem zdania, że przydałby się wysoki, silny gracz, dobrze grający głową - bo napastników mamy dużo, a takowego nie posiadamy. Może warto rozejrzeć się w II lidze gdzie dobrze spisują się: Hajduk (Resovia), Kudyba (Bałtyk) czy Zjawiński (Świt). Zawodników z I ligi czy Ekstraklasy będzie pewnie trudno wyciągnąć. Chyba, że jakieś wypożyczenia. Ogólnie nawet przy braku super transferów wiemy, że ten zespół stać na wiele, więc na wiosnę tragedii być nie powinni :]



Myśląc o utrzymaniu drugiego miejsca raczej nie powinniśmy ściągać zawodników z niższych lig. Tym bardziej, że już przed tą rundą większość wzmocnień to piłkarze z tego samego lub niższego szczebla. Teraz czas wyciągnąć 3-4 dobrych piłkarzy co nie jest przecież nie możliwe. Kwestia budżetu jaki będzie do dyspozycji.


Właśnie otworzyłem Kurier Szczeciński i jest tam lista kilku piłkarzy, którym wraz z końcem grudnia kończą się kontrakty:
Paweł Magdoń, Vlade Lazarevski, Mariusz Zganiacz, Tomasz Nowak, Marcin Wodecki, Robert Kolendowicz, Tomasz Wróbel, Marcin Wachowicz- nazwiska bądź co bądź ciekawe a taki Zganiacz do środa pola jest wręcz idealnym kandydatem.

Nie mamy informacji ile pieniędzy zostanie przeznaczone na transfery i ewentualne kontrakty więc narazie pozostaje nam tylko czekać :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 13/11/2009 21:23

  Macias napisał:  

  Plum napisał:  

  kiko napisał:  
Co do sprzedaży kluczowych zawodników to myślę, że Mandrysz i Dymkowski na to nie pozwolą. Nie po to grali tak dobrze, rozgrywali tyle spotkań - by teraz to zaprzepaścić.
Nie którzy piszą o wywaleniu Wróbla i Prędoty. Dla mnie oni powinni zostać i jestem przekonany, że tak będzie. Nie są to gracze na I-skład, ale jako zmiennicy dobrze się spisywali. Wróbel miał jeden gorszy mecz z Widzewem, ale resztę grał na dobrym poziomie - do tego pamiętny mecz w Zabrzu, gdzie grając na nietypowej dla siebie pozycji zagrał super mecz.
Prędota strzelił w rundzie 5 bramek, był razem z Dziubą i Rogalem trzecim strzelcem zespołu. Ma spore możliwości, pokazywał to nie raz. Druga część rundy trochę słabiej niż na początku, ale powodem mogą być urazy przez które musiał kilka spotkań pauzować. Poza tym ciężko znaleźć zawodników podobnej klasy, którzy pełnili by ich role - czyli jako uzupełnienie zespołu.
Do odstrzału na pewno są; Kazadi, Dymek, Przytuła, Kołc i niestety Ropiejko. W ich miejsce potrzebujemy nowych zawodników: czyli obrońca (potrafiący grać w środku i na prawej stronie), środkowy pomocnik i napastnik. Co do napastnika to dalej jestem zdania, że przydałby się wysoki, silny gracz, dobrze grający głową - bo napastników mamy dużo, a takowego nie posiadamy. Może warto rozejrzeć się w II lidze gdzie dobrze spisują się: Hajduk (Resovia), Kudyba (Bałtyk) czy Zjawiński (Świt). Zawodników z I ligi czy Ekstraklasy będzie pewnie trudno wyciągnąć. Chyba, że jakieś wypożyczenia. Ogólnie nawet przy braku super transferów wiemy, że ten zespół stać na wiele, więc na wiosnę tragedii być nie powinni :]



Myśląc o utrzymaniu drugiego miejsca raczej nie powinniśmy ściągać zawodników z niższych lig. Tym bardziej, że już przed tą rundą większość wzmocnień to piłkarze z tego samego lub niższego szczebla. Teraz czas wyciągnąć 3-4 dobrych piłkarzy co nie jest przecież nie możliwe. Kwestia budżetu jaki będzie do dyspozycji.


Właśnie otworzyłem Kurier Szczeciński i jest tam lista kilku piłkarzy, którym wraz z końcem grudnia kończą się kontrakty:
Paweł Magdoń, Vlade Lazarevski, Mariusz Zganiacz, Tomasz Nowak, Marcin Wodecki, Robert Kolendowicz, Tomasz Wróbel, Marcin Wachowicz- nazwiska bądź co bądź ciekawe a taki Zganiacz do środa pola jest wręcz idealnym kandydatem.

Nie mamy informacji ile pieniędzy zostanie przeznaczone na transfery i ewentualne kontrakty więc narazie pozostaje nam tylko czekać :)



Wszystkie te nazwiska, moze z wyjatkiem pierwszego sa dla nas nieosiagalne.


Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5269 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/11/2009 00:54
Jeżeli mozna wtrącić słówko... Zganiacz NIC niegra w Koronie i nic niezagra w Pogoni, wodecki jest wypozyczony z Górnika do Odry i wroci do Zabrza, Magdon to padaka, Lazarewski to juz chyba ma jakis klub na wschodzie, reszta poza zasięgiem. A moze by taki Paluchowski z Legii albo Zawistowski z Jagi? No bo chyba nie Witomski z Nielby ktory nic niegra w tym sezonie. Może Kudyba z Bałtyku G., ???


ad unum omnes - oderint dum metuant !
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/11/2009 17:10
A co sądzicie o Cantoro? ;P


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/11/2009 17:13
A ja mam takie pytanko nie do końca w temacie.. Jak długo w Pogoni trenerem bramkarzy jest Długosz?


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005