Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 00:42

  bizon napisał:  
A co myślicie o Fojucie, prawdopodobnie rozwiązał kontrakt z Tromso ? Lewczuk idzie do Legii, więc może Broź który tam grzeje ławę a u nas chyba by się przydał. No i Ntzibazonkiza nie przedłużył ze srakowią. Taka trójka u nas myślę że by się przydała :)W roku nie robimy transferów więc nawet nie ma co o tym myślec :D


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 00:53
Dyrektor sportowy pan Smolny z miłą chęcią powitałby u nas Saidiego ale on podobno blisko PAOK-u jest. Oczywiście Fojut z Celebanem w formie ze Śląska Wrocław też by się przydali. A tymczasem narazie słychać tylko o takim info:
Trzech 17-latków w kręgu zainteresowań Pogoni


PS 1948
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2765 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 09:47

  Icar napisał:  

  bizon napisał:  
A co myślicie o Fojucie, prawdopodobnie rozwiązał kontrakt z Tromso ? Lewczuk idzie do Legii, więc może Broź który tam grzeje ławę a u nas chyba by się przydał. No i Ntzibazonkiza nie przedłużył ze srakowią. Taka trójka u nas myślę że by się przydała :)W roku nie robimy transferów więc nawet nie ma co o tym myślec :DBeda w swoim czasie cierpliwosci:)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4842 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 10:17
Jak mamy być cierpliwi skoro w piątek zaczynamy przygotowania a nie sklepiemy nawet meczowej 18...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 10:19
Tak krawiec kraje... Nie ma kasy, nie ma transferów. Będziemy bazować na juniorach - finalistach i zapewne medalistach rozgrywek.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2320 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 12:00
Większość piłkarzy jest pewnie niezdecydowana i czeka na różne "opcje". Nikt pewnie nie podejmuje od razu decyzji, że chce w Pogoni grać. Czekają na rozwój wydarzeń, na inne oferty i będą dokonywać wyboru. Nic innego mi do głowy po prostu nie przychodzi ...


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3545 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 12:47
Łukasik w Lechii, Skaba w Ruchu, Ślusarski i Telichowski w Bełchatowie, Buchalik w Wiśle, Centnarski i Rymaniak w Cracovii, Wasiluk w Jagielloni, a tylko u nas cisza z transferami !!! MASAKRA !!! Mam nadzieje, że szykują jakaś bombe bo jak totalnie nic nie będzie to ja nas z takim składem nie widze w "8" .


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 13:00
My nie jesteśmy Legia coby sobie przeglądać polski rynek transferowy jak reklamówkę Netto - tego biere, tego biere, tego nie bo rudy, jak nie będzie dobry to się wywali... Na początku okienka zapewne trzeba kopaczom porządną sumkę zapewnić, a chyba wszyscy się zgodzimy że 3/4 zawodników dobrych w tej lidze jest przepłacanych. Czasami aby zdobyć solidnego piłkarza na rozsądnym kontrakcie trzeba jednak się naczekać - mam nadzieję, że tak jest w tym przypadku. Jestem przekonany, że nikt w klubie nie śpi i wiedzą co się na rynku dzieje - tym bardziej cieszy mnie, że nikt nie panikuje, że nie ściąga nazwisk na pęczki. Co jak co, ale pod tym kątem jednak się w naszym klubie sytuacja poprawiła. Dlatego wzmocnienia na pewno będą, musimy jeszcze jakoś wytrzymać. :)

Co do Plizgi to mam nadzieję, że jakoś uda nam się go tutaj ściągnąć - co prawda stadion Wisły (i pewnie dla zawodnika same miasto) to atrakcyjny atrybut, ale nie wierzę że Krakowianie w obecnej sytuacji finansowej są w stanie przebić Pogoń kontraktem - nawet bez udziału Azotów. Przydałby się nam taki zawodnik, dynamicznych skrzydeł nam brakuje.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4427 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 13:07
Nie sadze by ktoś przyszedł. W klubie zapewne żyją w innym świecie i nie wiedzą, że jest otwarte okienko transferowe.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 13:22
Ale Wy płaczecie ja pierdole. A zawsze było "dać szansę młodzieży". Hipokryzja, jeden z drugim już prorokuje, że się nie dostaniemy do ósemki. Ręce opadają.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5734 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 14:09

  Ostry napisał:  
Ale Wy płaczecie ja pierdole. A zawsze było "dać szansę młodzieży". Hipokryzja, jeden z drugim już prorokuje, że się nie dostaniemy do ósemki. Ręce opadają.Dać szansę młodzieży nie równa się "hej! Rudol na kapitana, a na lidera dajmy Korta!". Młodzi powinni być uzupełnieniem i walczyć o miejsce w składzie. Obecnie wygląda to niestety marnie jeśli chodzi o nazwiska. Plus jest taki, że pozbyliśmy się szrotu, który był spuszczony do rezerw. Ale samą młodzieżą ligi nie zawalczymy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4427 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 15:06
Jakoś nie widzę w naszej kadrze samej młodzieży.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4919 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 15:13
Nie ma co panikować. W tej chwili mamy w kadrze 20 zawodników, którzy w poprzednim sezonie grając więcej i mniej zrobili dobry wynik:
GK: Radek, Kudła
D: Golla, Dąbrowski, Hernani, Koj, Lewandowski, Rudol
M: Matras, Rogalski, Murawski, Aka, Walski, Małecki, Kun, Frączczak, Bąk, Murayama
S: Robak, Kozłowski

Do tego młodzi:
Rudnicki, Zieliński, Kapelusz, Matynia, Wojtkowski, Kotłowski, Paczuk + wracający z wypożyczenia Tadrowski, czyli na pierwszym treningu mamy jakieś 28 osób, do tego zapewne ktoś z młodych przyjedzie na testy. Pisanie, że nie złożymy z tego solidnej 18stki jest przesadą. Podpisać dwóch solidnych obrońców (lewa i środek) i można zaczynać.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 15:25
Jak dla mnie transferów może nie być. To co mamy wystarczy na 6,8 a może 9 miejsce. Najgorzej jednak, że wobec tego (bez)ruchu kadrowego, zapewne jesienią znów AF9 będzie głównym i jego popisy w defensywie tematem tego forum.

Z drugiej strony nie wierzę, że skoro taki Ruch, który groszem nie śmierdzi, wciąga zawodników to nas na to nie stać. Nędzarzami nie jesteśmy.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 16:23

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Z drugiej strony nie wierzę, że skoro taki Ruch, który groszem nie śmierdzi, wciąga zawodników to nas na to nie stać. Nędzarzami nie jesteśmy.Zły przykład - Ruch groszem nie śmierdzi BO wciąga zawodników, zobacz ile kasy zmarnowali np. w sprawie Niedzielana. Takie wywalanie pieniędzy żeby tylko ściągać piłkarzy moim zdaniem nie jest dobre, ciągle przewijają się te same nazwiska. Przytaczane tu transfery innych klubów jako bicie na alarm że rywale się wzmacniają do mnie nie przemawiają: naprawdę chcielibyście, aby Pogoń brała Skabę, Ślusarskiego, Cetnarskiego czy Wasiluka? Konkretne ruchy transferowe poza Legią i Lechem (no, może jeszcze hurtownia w Gdańsku się łapie) można policzyć na palcach jednej ręki. Nam zapchajdziury nie są potrzebne, my tak naprawdę potrzebujemy 2-3 nazwisk które mogą spłynąć po podpisaniu umowy z Azotami. Jeśli nie to wtedy zapewne sięgniemy bo jakichś zdesperowanych grajków pod koniec okienka.


Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2761 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 20:46

  Marudnicki napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Z drugiej strony nie wierzę, że skoro taki Ruch, który groszem nie śmierdzi, wciąga zawodników to nas na to nie stać. Nędzarzami nie jesteśmy.Zły przykład - Ruch groszem nie śmierdzi BO wciąga zawodników, zobacz ile kasy zmarnowali np. w sprawie Niedzielana. Takie wywalanie pieniędzy żeby tylko ściągać piłkarzy moim zdaniem nie jest dobre, ciągle przewijają się te same nazwiska. Przytaczane tu transfery innych klubów jako bicie na alarm że rywale się wzmacniają do mnie nie przemawiają: naprawdę chcielibyście, aby Pogoń brała Skabę, Ślusarskiego, Cetnarskiego czy Wasiluka? Konkretne ruchy transferowe poza Legią i Lechem (no, może jeszcze hurtownia w Gdańsku się łapie) można policzyć na palcach jednej ręki. Nam zapchajdziury nie są potrzebne, my tak naprawdę potrzebujemy 2-3 nazwisk które mogą spłynąć po podpisaniu umowy z Azotami. Jeśli nie to wtedy zapewne sięgniemy bo jakichś zdesperowanych grajków pod koniec okienka.Podpisuje się pod tym oboma rękoma . Po co nam jakieś śmieszne uzupełnienia składu . W tym wypadku rzeczywiście wolę naszą młodzież. Do tego na tym forum cała masa "płaczków" . Nie sądzę żebyśmy na jednym transferze poprzestali. Zostawcie te sprawy zarządowi Pogoni i skupmy się na naszym własnym wizerunku jako kibiców.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 18/06/2014 22:20
Oczywiście Panowie. Macie rację. Czekajmy aż wszyscy warci uwagi będą zakontraktowani.
Jak pisałem wcześniej, dla mnie może nie być transferów. Po co jedynie było to gadanie, że w nowym sezonie będziemy piłkarsko silniejsi.
Jasiński z Floty w Jagiellonii. Może grać na lewej obronie. No ale pewnie też poza naszym zasięgiem. Lub też czekamy na Celebana, Fojuta czy kogo tam.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4427 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 19/06/2014 00:08

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście Panowie. Macie rację. Czekajmy aż wszyscy warci uwagi będą zakontraktowani.
Jak pisałem wcześniej, dla mnie może nie być transferów. Po co jedynie było to gadanie, że w nowym sezonie będziemy piłkarsko silniejsi.
Jasiński z Floty w Jagiellonii. Może grać na lewej obronie. No ale pewnie też poza naszym zasięgiem. Lub też czekamy na Celebana, Fojuta czy kogo tam.Przed tym sezonem bylo mowione, ze czeka nas ekstremalna walka o utrzymanie, a koniec koncow przez moment ocieralismy sie o puchary. Darujmy sobie takie wrozenie z fusow. W dalszym ciagu to jest druzyna na gorna polowke tabeli. Zabraklo moze i zmiennikow, ale przede wszystkim mentalnosci zwyciezcy, ktorej sie ciagle uczymy, a to wynika m.in. z zakompleksionego miasta i wiecznym narzekaniem na wszystko co sie dzieje wokol tej druzyny, co madrzejsi potrafili doszukiwac sie teorii spiskowych nawet po wygranych meczach.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 19/06/2014 08:28

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście Panowie. Macie rację. Czekajmy aż wszyscy warci uwagi będą zakontraktowani.
Jak pisałem wcześniej, dla mnie może nie być transferów. Po co jedynie było to gadanie, że w nowym sezonie będziemy piłkarsko silniejsi.O ile mnie pamięć nie myli, to... Klub nie wydawał żadnego oświadczenie nt. ewentualnych wzmocnień i kim jest zainteresowany. Kilku dobrze poinformowanych na tym forum zaczęło pompować balonik. I ów balonik lekko się przeciera i za chwilę pęknie :)


INDIOS BRAVOS
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5141 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 19/06/2014 12:59

  tm_tomcio napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście Panowie. Macie rację. Czekajmy aż wszyscy warci uwagi będą zakontraktowani.
Jak pisałem wcześniej, dla mnie może nie być transferów. Po co jedynie było to gadanie, że w nowym sezonie będziemy piłkarsko silniejsi.O ile mnie pamięć nie myli, to... Klub nie wydawał żadnego oświadczenie nt. ewentualnych wzmocnień i kim jest zainteresowany. Kilku dobrze poinformowanych na tym forum zaczęło pompować balonik. I ów balonik lekko się przeciera i za chwilę pęknie :)W ostatnim czasie jest wysyp ludzi na forum którzy rzekomo maja jakieś wewnętrzne info, szkoda tylko, że nic tej pisaniny się nie sprawdza. Mielismy już Celebana w ciągu godzin, Celebana w ciagu paru dni, transfery od poniedziałku.. Także albo bajkopisarstwo się tu uprawia albo te "źródła" są bardzo słabe ;p


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005