Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 10:56
Moge się założyć, że Ptak na transfery nie wyda ani złotówki. Będzie brał tylko tych którzy będą mieli swoją karte w ręku i tylko takich graczy trzeba brać pod uwage naszych wzmocnień. Weźcie mnie nie rozsmieszajcie z "propozycjami" typu Jeleń czy Bania. To są gracze którzy mają już wyrobioną swoją marke i kosztują niemałe pieniądze.
Jest sporo graczy z I ligi jak i z II, którzy mają swoje karty w ręku, albo w każdej chwili mogą rozwiązać kontrakt z klubem, bo zalegają mu z płatnościami.
A co do Moskały z Grocilnu to Przegląd Sportowy coś pisał o jego rozmowach z Cracovią.
Odra Wodzisław, GKS Katowice czy KSZO ma kilku zawodników godnych uwagi, a ich kluby spisują się słabo, więc jest jakaś szansa ściągnięcia np.Kaczmarka, Szarego, Fonfary. O Rafale Murawskim zrobiło się ostatnio głośno, niejeden klub z naszej ekstraklasy chciałby go mieć w swoich szeregach...
Marzy mi się Kaczmarek, Kolendowicz, Chmiest i Jeziorny;)

Ostatnio edytowany przez: Pit., 11 listopada 2004, 14:51 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7084 dni

*




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 11:22
A może by tak Bartka Ławe z tej śmierdzącej Arki wyciągnąć. Jak patrze to skubany sie rozstrzelal a on jest jeszcze młody i do tego jest wychowankiem Pogoni. Powiem więcej że był może nadal jest diamentem ktory tzebabyło wyszlifować który przez złe sytuacje w klubie i szlajanie się z KAczorowskim po baletach stracił na wartości. Myśle jednak że mogłby wrócić stworzyłby konkurencje dla Grzelaka i raczej Ptak nie pozwoliłby na takie ciągłe latanie na balety i olewanie treningów bo by go wtedy wyjeba... z druzyny.


No Pain, No Glory
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 13:49

  PiteRek napisał:  

Marzy mi się Kaczmarek, Kolendowicz, Chmiest czy Jeziorny;)



Piterek tych 3 zawodników by sie przydało,ale Chmiest?!...przecież to żółw jakich mało....



  999 napisał:  

Co do ataku - a Moskalewicz Poza tym są też młodzi zdolni gracze w rezerwach.....



A no rzeczywiście całkiem zapomniałem o Olku ponieważ dawno niegrał na ataku tylko na pomocy,ale trzeba pamiętać,że zawsze jest w zanadrzu.Czyli napastników nam niepotrzeba,bo jest przecież Bejnierowicz jeszcze w rezerwach.


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 14:58

  Gucio napisał:  

  PiteRek napisał:  

Marzy mi się Kaczmarek, Kolendowicz, Chmiest i Jeziorny;)



Piterek tych 3 zawodników by sie przydało,ale Chmiest?!...przecież to żółw jakich mało.....



W poprzednim sezonie strzelił 12 goli dla GKSu Bełchatów, interesowała się nim Legia i jeszcze kilka innych klubów. Pod koniec tamtego sezonu złapał kontuzje i leczy ją chyba do tej pory, dlatego nie zagrał w tym sezonie ani minuty.
Może napisałem jego "kandydature" troche na wyrost, ale gdyby ten chłopak zaczął grać to naprawde byłby doskonałym uzupełnieniem Milara.
Ale raczej Chmiest tak jak i Kolendowicz to raczej strefa nierealna dla nas;)
Trzeba "zgarniać" młodych i wyrózniających się w II lidze...znakomitym przykładem jest dzisiaj Smoliński, który przebił się do pierwszego składu Legii.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jebudubu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 15:02
Jacek Kowalczyk do niedawna wraz z Michałem Stasiakiem tworzył duet stoperów w reprezentacji młodzieżowej. Przejście z GKS Katowice do Wisły Kraków miało być dla niego krokiem w przód, skończyło się na dwóch krokach wstecz - pisze "Przegląd Sportowy".

"Nie oczekiwałem, że będzie łatwo, ale liczyłem, że dostanę od trenera szansę wykazania się. Niestety, nic takiego nie miało miejsca. A nie czuję się gorszy od tych, którzy grają. Zagrałem raptem trzy mecze w pierwszym składzie. Jak mogłem pokazać swoje możliwości? Wiosną jeszcze to rozumiałem, ale po bardzo dobrze przepracowanym okresie letnim czułem, że jestem w dyspozycji jak nigdy, bo wcześniej nie spotkałem się z tak dobrymi warunkami do treningów. Tymczasem jesienią było to samo" - żali się Kowalczyk.

"Przypuszczam, że nawet w pełni zdrowy nie zagrałbym w pierwszej jedenastce. To niemal jak zmarnowany rok - nie powiem, że trenowanie przez ten czas dużo mi dało. Miałem propozycje z kilku innych klubów z kraju i z zagranicy. Zdecydowałem się na Kraków z własnej woli, wierząc w swoje możliwości. Rzeczywistość okazała się inna" - dodał.

"Rok siedzenia na ławce rezerwowych wystarczy, nie wyobrażam sobie, by to miało trwać następne pół roku. Nie oczekuję żadnych deklaracji od trenera, sam muszę zdecydować. Będę rozważał propozycje, biorąc przede wszystkim pod uwagę możliwość gry w pierwszym składzie" - zakończył.


Myślicie ze istnieje mozliwosc chociaz wypozyczenia go??


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 15:11
Robert Śliwiński
Dawid Kamrowski
Piotr Celeban
Patryk Bejnierowicz
Dawid Chwałek

Cudze chwalicie a swego nieznacie - a poza tym w klubie nie ma kasy na transfery i niewygląda na to żeby w najbliższym czasie spadły na nas z nieba miliony więc trzeba systematycznie wprowadzać młodzież do 1 składu bo mamy wielu wiekowych już piłkarzy i trzeba myśleć wcześniej o przyszłości bo później może być za późno.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 16:41
Najpierw narzekacie ze w druzynie jest brak wychowankow lub ludzi zwiazanych od dawna z Pogonia a teraz mowicie o dziwnych transferach typu Bania - przeciez to Cracovianin :( - a zwlaszcza ze piszecie o Drumlaku jak o judaszu (choc w tym temacie sie zgadzam), mamy młodziez w rezerwach ktora trzeba ogrywac, a napewno by szybko wypchnela z druzyny niektorych niechcianych brazylijczykow!!!

Flaga Pogoni


Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 17:13

  PiteRek napisał:  

  Gucio napisał:  

  PiteRek napisał:  

Marzy mi się Kaczmarek, Kolendowicz, Chmiest i Jeziorny;)



Piterek tych 3 zawodników by sie przydało,ale Chmiest?!...przecież to żółw jakich mało.....



W poprzednim sezonie strzelił 12 goli dla GKSu Bełchatów, interesowała się nim Legia i jeszcze kilka innych klubów. Pod koniec tamtego sezonu złapał kontuzje i leczy ją chyba do tej pory, dlatego nie zagrał w tym sezonie ani minuty.
Może napisałem jego "kandydature" troche na wyrost, ale gdyby ten chłopak zaczął grać to naprawde byłby doskonałym uzupełnieniem Milara.
Ale raczej Chmiest tak jak i Kolendowicz to raczej strefa nierealna dla nas;)
Trzeba "zgarniać" młodych i wyrózniających się w II lidze...znakomitym przykładem jest dzisiaj Smoliński, który przebił się do pierwszego składu Legii.




może i skuteczny,ale jest strasznie wolnyyyy.Widziałem go w niejednym meczu tak więc jakieś pojęcie o tym graczu mam.Tak więc do naszej taktyki,w której zazwyczaj gra 1 wysunięty napastnik nienadawał by się bardziej,bo obrońcy szybko by go doganiali i wybijali mu piłkę.


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 18:56

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City


Pogon Szczecin Mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 19:35

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



No ale moskala był realny


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 11/11/2004 22:43

  Pogon Szczecin Mks napisał:  

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



No ale moskala był realny



Moskała chcialby za duzo szmalu a i ponoc ma trudny charakter. Ja bym wzmocnil zdecydowanie obrone i wypozyczyl np. tego Kowalczyka z Wisły. W obwodzie moze byc jeszcze Fonfara z GKS. Naprawde utalentowany obronca, trzeba go zgarniac poki nie zrobia tego inni.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 12/11/2004 12:08
Majdan, Stolarczyk, Walburg, Ława, Dźwigała, Pokładowski, Dymkowski & Mario K. :)


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
dh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 17:48
dawid ptak szuka w brazyli napastnika duzego formatu!


tylko POGON
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 18:01

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



o ile sie dobrze orientuje to Brożek jest nadal pikarzem Wisełki, tylko został wypożyczony do Gieksy
dopiero teraz widać jak duzo dają regularne wystepy w pierwszej drużynie - na tle przecietnych pilkarzy GkS-u Paweł jest wyrózniajacym sie zawodnikiem (szybki, sprytny, świetnie wyszkolony technicznie)
jeśli Zurawski trafi gdzies na zachod zapewne Wisła upomni sie o swojego młodego snajpera


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 18:15

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



Czyzbys insynuowal fakt, ze Pogon na rynku transferowym nie jest w stanie przebic oferty jakiegos Cardiff City ?? hmmm To brzmi jak rzucenie rękawicą w twarz Antoniego P. On wielki biznesmen mialby przegrac z angielskim drugo czy trzecioligowcem???? :D
Serio mowiąc to moze Pogon nie przebije oferty Walijczyków, ale jesli Brozek wybralby Cardiff zamiast Pogoni to popelnilby olbrzymi blad. Wg mnie jest to transfer jak najbardziej realny, bo na wisle jest on za slaby, a na giekse za dobry. tak wiec Menadzerze Dawidzie do roboty!!


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 21:46

  ManU napisał:  

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



Czyzbys insynuowal fakt, ze Pogon na rynku transferowym nie jest w stanie przebic oferty jakiegos Cardiff City ?? hmmm To brzmi jak rzucenie rękawicą w twarz Antoniego P. On wielki biznesmen mialby przegrac z angielskim drugo czy trzecioligowcem???? :D
Serio mowiąc to moze Pogon nie przebije oferty Walijczyków, ale jesli Brozek wybralby Cardiff zamiast Pogoni to popelnilby olbrzymi blad. Wg mnie jest to transfer jak najbardziej realny, bo na wisle jest on za slaby, a na giekse za dobry. tak wiec Menadzerze Dawidzie do roboty!!



Z tego co wiem to Cardiff jest skłonne wydać 500 000 funtów na Brożka, wątpie aby Pogon nagle miała tyle kasy. Tak więc Brożek dla Pogoni jest nie realny


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 21:47

  ManU napisał:  

  Graciano napisał:  

  Jay-J napisał:  
Przede wszystkim boczni obroncy i atak. Lewy i prawy obrońca, najlepiej jacyś młodzi... Jeśli chodzi o atak, to marzy mi się już od dłuższego czasu Paweł Brożek ale to jest raczej nierealne... Może Łukasz Mierzejewski albo Karol Gregorek?



Co do Brożka to rzeczywiście nierealne ma ponoć ofertę z Cardiff City



Czyzbys insynuowal fakt, ze Pogon na rynku transferowym nie jest w stanie przebic oferty jakiegos Cardiff City ?? hmmm To brzmi jak rzucenie rękawicą w twarz Antoniego P. On wielki biznesmen mialby przegrac z angielskim drugo czy trzecioligowcem???? :D
Serio mowiąc to moze Pogon nie przebije oferty Walijczyków, ale jesli Brozek wybralby Cardiff zamiast Pogoni to popelnilby olbrzymi blad. Wg mnie jest to transfer jak najbardziej realny, bo na wisle jest on za slaby, a na giekse za dobry. tak wiec Menadzerze Dawidzie do roboty!!



Z tego co wiem to Cardiff jest skłonne wydać 500 000 funtów na Brożka, wątpie aby Pogon nagle miała tyle kasy. Tak więc Brożek dla Pogoni jest nie realny


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/11/2004 22:06

  ManU napisał:  

Czyzbys insynuowal fakt, ze Pogon na rynku transferowym nie jest w stanie przebic oferty jakiegos Cardiff City ?? hmmm To brzmi jak rzucenie rękawicą w twarz Antoniego P. On wielki biznesmen mialby przegrac z angielskim drugo czy trzecioligowcem???? :D
Serio mowiąc to moze Pogon nie przebije oferty Walijczyków, ale jesli Brozek wybralby Cardiff zamiast Pogoni to popelnilby olbrzymi blad. Wg mnie jest to transfer jak najbardziej realny, bo na wisle jest on za slaby, a na giekse za dobry. tak wiec Menadzerze Dawidzie do roboty!!



Jaki olbrzymi błąd ...!? Wisła go niszczy wypożyczjąc do GKSu . Jakiegoś tam Cardiff City , zastanów się ..a może sam jesteś olbrzymim blędem??
Co do transferów ( po gdybać zawsze można) niechce żadnych brazylijczyków Silviera wek. Klatta niech wciągną powinni też przypatrywac się Lechowi(problemy finansowe przyp.)... Wypożyczenie Kowalczyka dobry pomysł a może Stolarczyk..??
I apeluje dać szansę gry Celebanowi , Bodzionemu, Bejnierowiczowi Śliwińskiemu, no tyle w temacie.


ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 18/11/2004 15:24

  Graciano napisał:  
[cytat=ManU]
Czyzbys insynuowal fakt, ze Pogon na rynku transferowym nie jest w stanie przebic oferty jakiegos Cardiff City ?? hmmm To brzmi jak rzucenie rękawicą w twarz Antoniego P. On wielki biznesmen mialby przegrac z angielskim drugo czy trzecioligowcem???? :D
Serio mowiąc to moze Pogon nie przebije oferty Walijczyków, ale jesli Brozek wybralby Cardiff zamiast Pogoni to popelnilby olbrzymi blad. Wg mnie jest to transfer jak najbardziej realny, bo na wisle jest on za slaby, a na giekse za dobry. tak wiec Menadzerze Dawidzie do roboty!!



Jaki olbrzymi błąd ...!? Wisła go niszczy wypożyczjąc do GKSu . Jakiegoś tam Cardiff City , zastanów się ..a może sam jesteś olbrzymim blędem??

hmmm moze jednak nie jestem.......... Swoją drogą dziwne pytanie........
Wisla nie niszczy go wypozyczeniem do gieksy gdyz to i tak lepsze niz gdyby tylko siedzial na lawie przez caly rok (choc są lepsze opcje niz najslabsza chyba w naszej lidze gieksa, ale coz....). Po drugie Cardiff City to jest tyko jakiś tam klub przynajmniej dla mnie - a za co nibym mialbym szanować drugoligowego angielskiego beniaminka bodajze ??? To ze Pogon jest w stanie przebic ofertę finansowa angielskiego drugoligowca to byla tylko gorzka ironia, ktora chyba nie zostala wyczuta....Jak spiewamy ze ''bo najlepsza w Polsce jest - Pogon .... to tym bardziej jet lepsza od Cardiff i lepszym miejscem dla rozwoju kariery dla jednego z najbardziej utalentowanych polskich pilkarzy mlodego pokolenia niz druga liga angielska gdzie liczy sie tylko sila, szybkosc i wytrzymalość. Bo roznica miedzy druga ligą a Premiership jest przeolbrzymia - to zupelnie inne swiaty. Drewniak Rasialdo niech se tam gra, ale nie najlepszy pilkarz naszej mlodziezowki......
Dlatego jestem jak najbardziej za wypozyczeniem Brozka - atak Olo, Bugi, Milar ma razem prawie ze 100 lat


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia Pogoni w przerwie zimowej - 23/11/2004 13:11
Do piłkarzy Pogoni dołączył 27-letni czeski pomocnik Tomasz Kuchar, grający ostatnio w Rosji. Kuchar w czeskiej lidze rozegrał 199 spotkań i zdobył 19 bramek. - Uzgodniliśmy warunki kontraktu - powiedział prezes Pogoni Dawid Ptak.

zrodlo PS

Zdaje sie ze gosc gral w FK Teplice ale po czesku to ja gowno rozumiem :)
A jednak cos zrozumielem Návrat z hostování do FC Shinnik Jaroslavl zapewne oznacza to powrot z Shinnika Jaroslav.

A oficjalka potwierdza:
Uzgodniłem warunki kontraktu z czeskim pomocnikiem, 27 letnim Tomaszem Kucharem, którego widzę w Pogoni. - powiedzial prezes Ptak jr.

Ostatnio edytowany przez: muniek, 23 listopada 2004, 14:46 [3 raz(y)]


Kto nie pije ten donosi....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005