Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3594 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 00:10

  goral1982 napisał:  
Co do twoich nazwiska kosa jezeli pamiec mnie nie myli .
Klatt kupiony
Dziuba Kupiony
Zawadzki kupiony
Petasz- kilka miesiecy temu proponowano za niego spore pieniadze i pewnie licza , ze uda sie w przyszlosci cos jeszcze zarobic.
Skoro za kogos sie placilo lub mozna na nim zarobic to wyrzuca sie takich na samym koncu.Zdaje sobie z tego sprawę ,ale dla mnie to PATOLOGIA którą będziemy musieli znosić dalej.Olo strzlił 4 bramki w lidze a ja jestem pewien że Klatt i Dziuba razem wzięci nawet tyle nie strzelą.Dziuba tylko dlatego że za niego zapłacili dalej tu jest.2 sezon kopie się w czoło.Wolę "swojaka" Moskalewicza który mimo upływu lat chociaż walczył.A to "drewno z lasu"dalej będzie kroic siano i śmiac nam się w ryj lansując się po Galaxy


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 00:18
Trochę przesadzasz kosa i z tym Płatkiem i teoriami spiskowymi. Wiadomo było, że to końcówka kariery w wykonaniu Olgierda i wątpliwe, żeby znalazł się na niego kupiec z dużą kasą, a Twój warunek, żeby rozwiązać z Nim kontrakt tylko jeśli polecą wszystkie kaleki jest zbyt naiwny, między innymi z przyczyn finansowych, z dążeniem do odmłodzenia składu i zwiększenia ambicji. Jeżeli mają kontrakty, których zerwanie będzie sporo kosztować to lepiej jak ktoś ich kupi nawet za grosze (może mają takie nadzieje w przypadku piłkarzy o których mówisz) niż zapłacić im za zerwanie kontraktu i dać kartę do ręki... Wiadomo, że chciałoby się wypierdolić wszystkich leni ale to się nie stanie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4767 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 14:05
Wg 90minut.pl Mysiaka chce GKS Bełchatów....


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4759 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 14:29
Mysiak ma ważny kontrakt dlatego Bełchatów nie ma zamiaru wydawać dużej kasy na niego i testuje jakiegoś 23-letniego obrońcę z Łotwy za którego nie trzeba płacić, bo 31 grudnia wygaśnie mu kontrakt ze Skonto Ryga.


PS 1948
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5814 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 15:19

  ManeS napisał:  
Trochę przesadzasz kosa i z tym Płatkiem i teoriami spiskowymi. Wiadomo było, że to końcówka kariery w wykonaniu Olgierda i wątpliwe, żeby znalazł się na niego kupiec z dużą kasą, a Twój warunek, żeby rozwiązać z Nim kontrakt tylko jeśli polecą wszystkie kaleki jest zbyt naiwny, między innymi z przyczyn finansowych, z dążeniem do odmłodzenia składu i zwiększenia ambicji. Jeżeli mają kontrakty, których zerwanie będzie sporo kosztować to lepiej jak ktoś ich kupi nawet za grosze (może mają takie nadzieje w przypadku piłkarzy o których mówisz) niż zapłacić im za zerwanie kontraktu i dać kartę do ręki... Wiadomo, że chciałoby się wypierdolić wszystkich leni ale to się nie stanie.Tylko narazie nie wypierdzielamy leni..
Parzy nie pasował do koncepcji mandrysza, stracił formę i jak widać nie dostał szansy by się jeszcze pokazać - ok, to jeszcze da się zrozumieć. Woźniak? Jak znajdziemy dobrego obrońcę na jego miejsce to ok - niech będzie. Pyskatego żal nie będzie, Prędkiego też, ale Nowak? Jako obrońca sprawował się dobrze - jeden z niewielu, któremu zależało na grze. Myślałem, że pierwsze polecą gwiazdeczki...

Ostatnio edytowany przez: Plum, 30 listopada 2010, 15:24 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5201 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 15:24

  Plm napisał:  

  ManeS napisał:  
Trochę przesadzasz kosa i z tym Płatkiem i teoriami spiskowymi. Wiadomo było, że to końcówka kariery w wykonaniu Olgierda i wątpliwe, żeby znalazł się na niego kupiec z dużą kasą, a Twój warunek, żeby rozwiązać z Nim kontrakt tylko jeśli polecą wszystkie kaleki jest zbyt naiwny, między innymi z przyczyn finansowych, z dążeniem do odmłodzenia składu i zwiększenia ambicji. Jeżeli mają kontrakty, których zerwanie będzie sporo kosztować to lepiej jak ktoś ich kupi nawet za grosze (może mają takie nadzieje w przypadku piłkarzy o których mówisz) niż zapłacić im za zerwanie kontraktu i dać kartę do ręki... Wiadomo, że chciałoby się wypierdolić wszystkich leni ale to się nie stanie.To czemu wywalają Nowaka? Jako obrońca sprawował się dobrze - jeden z niewielu, któremu zależało na grze. Myślałem, że pierwsze polecą gwiazdeczki...Nowak podobno robi syf w szatni. Też mi sie wydawalo, ze gral neizle ale skoro to ma poprawic atmosfere to niech bedzie. Jesli przez gwiazdewczki masz na mysli Petasza to jestem jak najbardziej za, chociaz wydaje sie ze zostanie bo zal im kasy na zerwnie kontraktu.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5814 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 15:30

  grzela07 napisał:  

  Plm napisał:  

  ManeS napisał:  
Trochę przesadzasz kosa i z tym Płatkiem i teoriami spiskowymi. Wiadomo było, że to końcówka kariery w wykonaniu Olgierda i wątpliwe, żeby znalazł się na niego kupiec z dużą kasą, a Twój warunek, żeby rozwiązać z Nim kontrakt tylko jeśli polecą wszystkie kaleki jest zbyt naiwny, między innymi z przyczyn finansowych, z dążeniem do odmłodzenia składu i zwiększenia ambicji. Jeżeli mają kontrakty, których zerwanie będzie sporo kosztować to lepiej jak ktoś ich kupi nawet za grosze (może mają takie nadzieje w przypadku piłkarzy o których mówisz) niż zapłacić im za zerwanie kontraktu i dać kartę do ręki... Wiadomo, że chciałoby się wypierdolić wszystkich leni ale to się nie stanie.To czemu wywalają Nowaka? Jako obrońca sprawował się dobrze - jeden z niewielu, któremu zależało na grze. Myślałem, że pierwsze polecą gwiazdeczki...Nowak podobno robi syf w szatni. Też mi sie wydawalo, ze gral neizle ale skoro to ma poprawic atmosfere to niech bedzie. Jesli przez gwiazdewczki masz na mysli Petasza to jestem jak najbardziej za, chociaz wydaje sie ze zostanie bo zal im kasy na zerwnie kontraktu.Właśnie nie wierzę w to, że akurat Nowak mógł robić syf. Wydawał mi się właśnie zaangażowanym graczem, robiącym swoje i nie patrzącym na innych - cóź pozory mogą mylić... co do Petasza to zostawił bym go, gdybym miał pewność, że Płatek będzie rządził silną ręką i będzie potrafił pokierować jego cechy charakteru w dobrym kierunku. Jeśli tak, to Petasz jako specjalista od wolnych może być przydatny - musi być w formie i musi się przykładać i nie imprezować - czy to da się zrobić - liczę, że Płatek przynajmniej spróbuje...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4902 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 16:25
A o pozbyciu się Dziuby i Petasza to możemy zapomnieć... Podobno pupilki Płatka.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 16:54

  Plm napisał:  

Właśnie nie wierzę w to, że akurat Nowak mógł robić syf. Wydawał mi się właśnie zaangażowanym graczem, robiącym swoje i nie patrzącym na innych - cóź pozory mogą mylić... co do Petasza to zostawił bym go, gdybym miał pewność, że Płatek będzie rządził silną ręką i będzie potrafił pokierować jego cechy charakteru w dobrym kierunku. Jeśli tak, to Petasz jako specjalista od wolnych może być przydatny - musi być w formie i musi się przykładać i nie imprezować - czy to da się zrobić - liczę, że Płatek przynajmniej spróbuje...Cała nadzieja w tym, że Płatek tych wszystkich nierobów będzie potrafił tak zmotywować skoro nie zanosi się, żeby wszystkich wypierdolono.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4671 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 18:47
Podobno Adam Frączczak z Kotwicy i Piotr Mastalerz z Rakowa Częstochowa są najbliżej kontraktów z testowanych graczy.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 19:36
Szacunek dla Ola za to co zrobił dla Pogoni, mimo wszystko ostatnie mecze miał po prostu katastrofalne. Więcej razy odbijał się od przeciwników niż miał piłkę przy nodze. Ciekawe czy decyzja została podjęta na gorąco, czy tez Olo zauważył, że nic więcej z siebie nie wyciśnie. A może namaścił Mikiego przy okazji:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 19:47
...

"Bezpieczni o pozycję na wiosnę mogą być chyba tacy gracze jak Janukiewicz, Klatt, Mysiak, Dymkowski, Hrymowicz, Rydzak, Matuszczyk, Pietruszka, Mandrysz, Wólkiewicz, Ława, Kolendowicz i Lebedyński."

Ten sam Pietruszka którego jebie gra w Pogoni? Supersnajper Klatt wiecznie połamany? Matuszczyk? Mandrysz? Dymkowski? Ciekawe że nie ma Petasza i byśmy mieli komplet... Widze że poza Nowakiem nikt kluczowy z rundy jesiennej nie poleci. Serio zaczynam sie obawiać o rewanżową runde.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 20:09

  Cytat:  
Propozycje do szczecińskiego I-ligowca wpływały już w sprawie Janukiewicza, Mysiaka,
Pietruszki, czy Lebedyńskiego. Prezesi klubu będą chcieli zatrzymać tych zawodników
w Szczecinie.


No to kopa w dupie Pietruszce na drogę i niech odpierdala fuszerkę gdzie indziej.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 20:10
Olo dziękujeMY!


Pogoń Szczecin MKS!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 20:27

  ArP napisał:  
Olo dziękujeMY!Szacunek OLO :)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5814 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 30/11/2010 22:48

  anathema napisał:  
...

"Bezpieczni o pozycję na wiosnę mogą być chyba tacy gracze jak Janukiewicz, Klatt, Mysiak, Dymkowski, Hrymowicz, Rydzak, Matuszczyk, Pietruszka, Mandrysz, Wólkiewicz, Ława, Kolendowicz i Lebedyński."

Ten sam Pietruszka którego jebie gra w Pogoni? Supersnajper Klatt wiecznie połamany? Matuszczyk? Mandrysz? Dymkowski? Ciekawe że nie ma Petasza i byśmy mieli komplet... Widze że poza Nowakiem nikt kluczowy z rundy jesiennej nie poleci. Serio zaczynam sie obawiać o rewanżową runde.Hej - spokojnie - nie jest to wypowiedz trenera. To najważniejsze, bo nie wiemy czy to domysł dziennikarza z dupy, czy na podstawie rozmowy z Płatkiem, kto zostanie w drużynie. Po drugie, żadne trener w takim okresie nie powiedziałby, że taki, a taki zawodnik może być pewien gry w drużynie na wiosnę.
Pewnie chodziło, kto zostanie w kadrze. Faktycznie, co do Pietruszki to można mieć zastrzeżenia, ale zaufajmy Płatkowi i jego wizji ułożenia drużyny, bo tak, z dystansu, zza klawiatury i z trybun każdy jest mądry, a nikt z nas nie jest przecież trenerem. Może Płatek próbuje zdziałać tyle ile może, a pewnych rzeczny nie przeskoczy - typu wywalenia Dziuby czy innych pupilków - dajmy mu czas.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Didek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 01/12/2010 11:40

  szpadel_85 napisał:  Szkoda. Szacunek Olo!


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4052 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 01/12/2010 20:06
Klub powinien mu zorganizować jakiś mecz pożegnalny lub coś w tym stylu a nie wypierdalać na zbity pysk.Jeszcze bezczelnie pierdolą prezesi że proponowali mu inna fuchę.Dla mnie osobiście taki piłkarz powinien zostać nawet jeśli miałby grzać ławkę i wchodzić tylko na końcówki.Młodzi piłkarze mogli by się przy nim nauczyć portowego charakteru a i jego doświadczenie przydało by się pewnie w nie jednym meczu.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5496 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 02/12/2010 15:39
Adamczuk Dyrektorem Technicznym

Dariusz Adamczuk, dotychczasowy asystent trenera Artura Płatka, pełni funkcję dyrektora technicznego, ściśle współpracującego ze szkoleniowcem I zespołu. Dodatkowo do zadań Dariusza Adamczuka należy koordynacja pracy zespołów juniorskich i seniorskich.Sławomir Rafałowicz został trener Pogoni II Szczecin, również ściśle współpracującym z trenerem Arturem Płatkiem.Kazimierz Biela został szkoleniowcem juniorów starszych Pogoni Szczecin.Ryszard Reczka objął funkcję trenera juniorów młodszych Dumy Pomorza.Włodzimierz Obst będzie szkolił najmłodsze roczniki Pogoni Szczecin (2004 i 2005). Dodatkowo trener Obst będzie odpowiedzialny za nabory najmłodszych piłkarzy, sprawy organizacyjne oraz koordynację prac grup młodzieżowych.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5554 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 02/12/2010 15:55

  Wolff napisał:  
Klub powinien mu zorganizować jakiś mecz pożegnalny lub coś w tym stylu a nie wypierdalać na zbity pysk.Jeszcze bezczelnie pierdolą prezesi że proponowali mu inna fuchę.Dla mnie osobiście taki piłkarz powinien zostać nawet jeśli miałby grzać ławkę i wchodzić tylko na końcówki.Młodzi piłkarze mogli by się przy nim nauczyć portowego charakteru a i jego doświadczenie przydało by się pewnie w nie jednym meczu.Trener Pogoni Artur Płatek, zdając sobie sprawę jak ważną rolę pełni w historii klubu Olgierd Moskalewicz, zaproponował zawodnikowi grę w barwach Dumy Pomorza, ale nie w charakterze gracza wiodącego lecz wspierającego drużynę w mniejszym wymiarze czasowym. Zawodnik jednak nie przyjął propozycji.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005