Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:12

  EPSON napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?



bardziej łopatologicznie nie moglem ci tego wytumaczyc jezeli ty dalej uwazasz ze nasz srodek pola jest silniejszy od obrony to powodzenia.



PAPRICANOS... czy Ty jesteś na etapie pisania pracy doktorskiej z zachowań ludzi i badania momentu w którym nie wytrzymają Twoich poglądów i zaczynają Ci wrzucać?
Najpierw wmawiasz ludziom że remont naszego zabytku to świetny i realny pomysł w porównaniu do budowy nowego obiektu teraz chcesz wszystkim wmówić że obrona która składa się z kilku przeciętnych graczy bez dublerów,tracąca po 4 ,5 goli z Flotą czy inna Chojniczanka jest dużo mocniejsza niż nasza pomoc której nawet słabo grający Aka w meczu z Lechia i tak zostaje uznany graczem całej kolejki?




Po 1 nikomu nic nie wmawiam zwykla dyskusja(mamy demokracje) po 2 jezeli ty uwazasz ze miarodajnym odzwierciedleniem poziomu obrony sa pierwsze mecze kontrolne w ktorych swoja droga w skladzie grali prawie sami mlodziezwocy to kto tutaj wmawia ludziom jakes pierdoly? Uszzanuj innych zdanie nawet jak sie z nim nie zgadzasz.Chesz mozemy podyskutowac na temat stadionu wzmocnien itd mozemy sie spotkac i pogadac i zobaczymy kto ma lepsze argumenty i nie chodzi mi tutaj o mierzenie dlugosci chuja.


PORTOWCY
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:13

  Papricanos85 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?



bardziej łopatologicznie nie moglem ci tego wytumaczyc jezeli ty dalej uwazasz ze nasz srodek pola jest silniejszy od obrony to powodzenia.



PAPRICANOS... czy Ty jesteś na etapie pisania pracy doktorskiej z zachowań ludzi i badania momentu w którym nie wytrzymają Twoich poglądów i zaczynają Ci wrzucać?
Najpierw wmawiasz ludziom że remont naszego zabytku to świetny i realny pomysł w porównaniu do budowy nowego obiektu teraz chcesz wszystkim wmówić że obrona która składa się z kilku przeciętnych graczy bez dublerów,tracąca po 4 ,5 goli z Flotą czy inna Chojniczanka jest dużo mocniejsza niż nasza pomoc której nawet słabo grający Aka w meczu z Lechia i tak zostaje uznany graczem całej kolejki?




Po 1 nikomu nic nie wmawiam zwykla dyskusja(mamy demokracje) po 2 jezeli ty uwazasz ze miarodajnym odzwierciedleniem poziomu obrony sa pierwsze mecze kontrolne w ktorych swoja droga w skladzie grali prawie sami mlodziezwocy to kto tutaj wmawia ludziom jakes pierdoly? Uszzanuj innych zdanie nawet jak sie z nim nie zgadzasz.Chesz mozemy podyskutowac na temat stadionu wzmocnien itd mozemy sie psotkac i pogadac i zobaczymy kto ma lepsze argumenty i nie chodzi mi tutaj o mierze dlugosci chuja.



A nie widziałeś co działo się zz obroną w tamtej rundzie?


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:17

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?



bardziej łopatologicznie nie moglem ci tego wytumaczyc jezeli ty dalej uwazasz ze nasz srodek pola jest silniejszy od obrony to powodzenia.



PAPRICANOS... czy Ty jesteś na etapie pisania pracy doktorskiej z zachowań ludzi i badania momentu w którym nie wytrzymają Twoich poglądów i zaczynają Ci wrzucać?
Najpierw wmawiasz ludziom że remont naszego zabytku to świetny i realny pomysł w porównaniu do budowy nowego obiektu teraz chcesz wszystkim wmówić że obrona która składa się z kilku przeciętnych graczy bez dublerów,tracąca po 4 ,5 goli z Flotą czy inna Chojniczanka jest dużo mocniejsza niż nasza pomoc której nawet słabo grający Aka w meczu z Lechia i tak zostaje uznany graczem całej kolejki?




Po 1 nikomu nic nie wmawiam zwykla dyskusja(mamy demokracje) po 2 jezeli ty uwazasz ze miarodajnym odzwierciedleniem poziomu obrony sa pierwsze mecze kontrolne w ktorych swoja droga w skladzie grali prawie sami mlodziezwocy to kto tutaj wmawia ludziom jakes pierdoly? Uszzanuj innych zdanie nawet jak sie z nim nie zgadzasz.Chesz mozemy podyskutowac na temat stadionu wzmocnien itd mozemy sie psotkac i pogadac i zobaczymy kto ma lepsze argumenty i nie chodzi mi tutaj o mierze dlugosci chuja.



A nie widziałeś co działo się zz obroną w tamtej rundzie?



Tak widzialem i znane mi sa jej problemy zwlaszcza na lewej obronie i w srodku. Tyle ze moim zdaniem wiekszosc meczy przegralismy nie przez obrone a przez srodek pola ktory nie potrafil zdominowac nawet takieg potentata jak Widzew...


PORTOWCY
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:18
Ja też uważam, że priorytetem powinno być ściągnięcie obrońcy, a nie opłacanie Murawskiego, ale spójrzmy na to inaczej.

Murawski, nawet napierdolony, nawet z 10 kilogramami nadwagi jest wciąż jednym z najlepszych defensywnych pomocników w tym kraju. Temu nie zaprzeczymy. Owszem, swoje lata ma, ale jeśli ominie kontuzje, to jeszcze pogra na wysokim poziomie te 2,5 roku. Niektórzy porównują tutaj Murawskiego do Ławy - ja pytam, co osiągnął Murawski przed przyjściem do Pogoni (występy w Lidze Mistrzów, mistrzostwo Polski, występ na Euro, występy w kadrze), a co osiągnął Ława (awans do ekstraklasy?). I dlaczego Murawski był podporą czołowej drużyny w kraju, i gdyby nie kłótnia z drugim trenerem - wciąż by był.

Nie chcę w tym poście ukryć przesłania, żeby dać Murawskiego czystą kartę, nie o to mi chodzi. Wiem, że grał dla Lecha, wiem, że przyłapano go ostatnio na imprezowaniu, wiem, że miewał kłopoty z nadwagą (już ich zresztą nie ma), ale to jest naprawdę czołowy zawodnik na swojej pozycji w całej Polsce. Jakieś dwadzieścia razy lepszy od Ławy, a do tego przydatny również w destrukcji.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:18
xxjarek05xx
"A nie widziałeś co działo się zz obroną w tamtej rundzie? "
Nie widział bo nie oglądał :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:19

  krzysiek48 napisał:  
Ja też uważam, że priorytetem powinno być ściągnięcie obrońcy, a nie opłacanie Murawskiego, ale spójrzmy na to inaczej.

Murawski, nawet napierdolony, nawet z 10 kilogramami nadwagi jest wciąż jednym z najlepszych defensywnych pomocników w tym kraju. Temu nie zaprzeczymy. Owszem, swoje lata ma, ale jeśli ominie kontuzje, to jeszcze pogra na wysokim poziomie te 2,5 roku. Niektórzy porównują tutaj Murawskiego do Ławy - ja pytam, co osiągnął Murawski przed przyjściem do Pogoni (występy w Lidze Mistrzów, mistrzostwo Polski, występ na Euro, występy w kadrze), a co osiągnął Ława (awans do ekstraklasy?). I dlaczego Murawski był podporą czołowej drużyny w kraju, i gdyby nie kłótnia z drugim trenerem - wciąż by był.

Nie chcę w tym poście ukryć przesłania, żeby dać Murawskiego czystą kartę, nie o to mi chodzi. Wiem, że grał dla Lecha, wiem, że przyłapano go ostatnio na imprezowaniu, wiem, że miewał kłopoty z nadwagą (już ich zresztą nie ma), ale to jest naprawdę czołowy zawodnik na swojej pozycji w całej Polsce. Jakieś dwadzieścia razy lepszy od Ławy, a do tego przydatny również w destrukcji.



I dokladnie o to mi chodzilo..


PORTOWCY
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:21

  xxjarek05xx napisał:  
Ciekawe jak będziesz śpiewał jak np. Dąbrowski i Golla się wykartkują a Hernani znów złapie kontuzje.



Ale Ty serio myślisz, że dobry, solidny gracz przyjdzie do nas grzać ławkę aby zagrać te trzy, cztery mecze w przypadku zawieszenia podstawowych zawodników? Od uzupełniania składu są juniorzy i wychowankowie. Środkowych obrońców mamy pod dostatkiem.

Problemem są jedynie boczni obrońcy - tych z pewnością klub próbował ściągnąć, ale z racji że mamy zimowe okienko to jedyne co można wyrwać to niechcianych kopaczy którzy nie zawsze gwarantują jakość. Było dużo gdybań, przymiarek, ale w rezultacie uznano widocznie że nie ma wartościowych piłkarzy dostępnych w tym okienku i postawiono na młodych.

Osobiście uważam, że jak najbardziej mieliśmy braki na defensywnym pomocniku i Murawski może je rozwiązać. To dlatego tak słabo grają obrońcy u nas - rywal przebije się przez pomocników i ma przed sobą płaską linię defensorów, którą łatwo ograć jedną piłką. Nie mieliśmy odpowiedniego łącznika między tymi dwoma formacjami. Murawski może je rozwiązać, zobaczymy jak będzie wyglądała współpraca pod skrzydłami Wdowczyka. Przesuwanie Golli z powrotem do pomocy to kiepski żart - facet swoją grą na środku obrony dostaje powołania do reprezentacji Polski, niech tam gra jak najwięcej. Rogal jest bez formy, Ława gra jak zwykle, Popara to dla mnie piłkarz bardziej ofensywny, Mustafa raczej na wylocie. Skoro Wdowczyk uznał, że potrzebuje tego ogniwa to ja chętnie dam Murawskiemu szansę.

Kolejnego napastnika również na chwilę obecną nie potrzebujemy - jeśli mamy nie stawiać póki co na Kozłowskiego to na szpicy niech sobie grają Bąk, Murayama, Frączczak jeśli Lisowski będzie zdrowy. Więcej, nawet bym kiedyś tam z ciekawości Dąbrowskiego spróbował. Nie sądzę, aby w zimowym okienku była szansa na transfer na lata.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:22
A tym czasem kolejne źródło potwierdza podpisanie kontraktu przez Murawskiego. Tym razem gazeta.pl


INDIOS BRAVOS
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:23

  mefisto1969 napisał:  
xxjarek05xx
"A nie widziałeś co działo się zz obroną w tamtej rundzie? "
Nie widział bo nie oglądał :)



mierzysz swoja miarą? :)


PORTOWCY
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:28
Jeżeli Wdowiec ma jakiś chytry plan, to poczekajmy aż wprowadzi go w życie. Wtedy będziemy oceniać skutki. Radzę wszystkim się wyluzować bo za 2h wielkie widowisko. Szykujcie szale i gardła zamiast brnąć w niepotrzebne dyskusje...


Fanatycznie
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:40
Papricanos.Ja Ci nie wrzucam bo jestem innym typem człowieka...ale wiem że wielu się ograniczać nie będzie.Masz prawo do swoich poglądów ale Twoje są niekiedy tak absurdalne że czasem myślę czy piszesz serio czy żartujesz.
Skoro stać nas na podstarzałego Murawskiego to z pewności te same pieniądze starczą na bocznego obrońcę o lepszym poziomie niż przemalowany Frączczak.Przykład Floty jest tylko przykładem.W pierwszym meczu też straciliśmy dwie bramki.W większość bramek tracimy po wrzutkach i akcjach skrzydłami głownie stroną Frączczaka i Lisowskiego a nie po wejściach środkiem oraz po błędach indywidualnych a nie po tym że wychodzi na nas 5 na 3 po błędach defensywnych pomocników 5-6 razy w meczu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:44
Panowie, pora otwierać szampany - Ława dzięki temu transferowi powędruje na należne mu miejsce - na ławę. :)


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:51

  EPSON napisał:  
Papricanos.Ja Ci nie wrzucam bo jestem innym typem człowieka...ale wiem że wielu się ograniczać nie będzie.Masz prawo do swoich poglądów ale Twoje są niekiedy tak absurdalne że czasem myślę czy piszesz serio czy żartujesz.
Skoro stać nas na podstarzałego Murawskiego to z pewności te same pieniądze starczą na bocznego obrońcę o lepszym poziomie niż przemalowany Frączczak.Przykład Floty jest tylko przykładem.W pierwszym meczu też straciliśmy dwie bramki.W większość bramek tracimy po wrzutkach i akcjach skrzydłami głownie stroną Frączczaka i Lisowskiego a nie po wejściach środkiem oraz po błędach indywidualnych a nie po tym że wychodzi na nas 5 na 3 po błędach defensywnych pomocników 5-6 razy w meczu.



Z checia pogadalbym z Toba na te tematy ale juz nie mam sily,widocznie mamy inna wizjie gry w pilke. Dla przykladu uwazam Fraczczak jest naszym jednym z najlepszych zawodnikow no ale to juz inny temat. Gdybym byl wdowcem to pierwsze wzmocnienie zrobilbym na poz def pomocnika nastepnie lewego obroncy i nastepnie napastnika a na koncu srodek obrony. taka ja mam wizje ale ufam wdowcowi i poczekam na rezultaty.
Zauwaz tylko jeszcze jedno ze w polsce bardzo ciezko jest o dobrego bocznego obronce...nawet w rep mamy od wielu lat z tym problem.
Pozdro


PORTOWCY
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:55

  Arathorn napisał:  
Panowie, pora otwierać szampany - Ława dzięki temu transferowi powędruje na należne mu miejsce - na ławę. :)



to jakas sprawdzona informacja?? oby choc ja widze potencjal w Poparze i szczerze mowiac ten Murawski jest to potzebny jak piate kolo u wozu ale w jednym sie zgodze lawa na lawe... szkoda ze arkowca zamieniamy na stara pyre


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:59

  Arathorn napisał:  
Panowie, pora otwierać szampany - Ława dzięki temu transferowi powędruje na należne mu miejsce - na ławę. :)



Chyba coś ci się pomieszało. To Rogal idzie na ławkę, Bartosz Ł. ma dalej pewny plac.


leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 19:26
w przeciągu sezonu do Pogoni przychodzą Robak, Małecki , Murawski jak na Polską ligę można powiedzieć zawodnicy z wyższej półki ostatnia takie transfery w krótkim czasie były chyba za Bekdasa i do tego duża grupa młodzieży, którzy systematycznie dostają szansę na grę...rutyna i młodość co więcej trzeba. W obecnej chwili Małecki i Murawski mają chyba coś do udowodnienia , dawno nie było w Pogoni tak mądrze budowanej drużyny. Wierzę , że Wdowczyk robi super robotę tak budowany zespół może wiele osiągnąć. A z czasem w środku może grać Murawski z Poparą, Ława byłby dobrym zmiennikiem a z Rogala Wdowczyk może zrobi dobrego zmiennika na bocznej obronie gdzie jest obecnie deficyt. W zespole robi się powoli konkurencja. Co do ataku też nie ma tragedii Robak jest obecnie nie zastąpiony ale jest tez Bąk, Adaś, Kozłowski na którego liczy trener i przecież Małecki też może grać jako napastnik. Byle w szatni nie było kwasów a ta drużyna może wiele osiągnąć.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 21:57
Transfer Murawskiego nie jest wymysłem dziennikarzy Faktu czy PS. Temat istnienie i zmierza do finału.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 22:53
Dobra wiadomość, wszak brakuje nam jeszcze gracza mogącego grać na defensywnym pomocniku na dobrym poziomie!


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 00:18
Są dużo pilniejsze pozycje do obsadzenia niż defensywno - ofensywny pomocnik. Przypominam że ciągle Lewandowski nie ma godnego konkurenta na lewej obronie , podobnie sprawa ma się z atakiem. Teraz za kartki w meczu z Podbeskidziem nie zagra Robak i ciekawe czy Darek postawi na Kozłowskiego czy będzie próbował na szpicy Małeckiego czy Bąka. A druga strona medalu ciekawe czy Murawski przez swoje problemy z alkoholem i balowaniem nie rozwali atmosfery i dyscypliny w drużynie.


PS 1948
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 08:48

  Marudnicki napisał:  


Osobiście uważam, że jak najbardziej mieliśmy braki na defensywnym pomocniku i Murawski może je rozwiązać.



Czy aby na pewno? Gość, który nie przyszedł okresu przygotowawczego, w wieku 32 lat bez formy od dłuższego czasu. On będzie tylko słabszy niż lepszy bo niestety metryki się nie oszuka (np. Moskalewicz, Edi, Ława). Jak dla mnie kolejny piłkarski emeryt i jakoś pasuje mi to do koncepcji budowy Pogoni przez Smolnego sprzed około dwóch sezonów gdzie ściągaliśmy "znanych" grajków w podeszłym wieku piłkarskim. Rozumiem ewentualnie roczny kontrakt ale 2,5 roku dla spasionej pyry? Przesada, a za czapkę gruszek na pewno nie przyjdzie tutaj grać. Nie chce mi się też wierzyć że w przypadku braku formy Wdowiec nie będzie na niego stawiał, przykład Ławy. W przypadku tego transferu przyszłość Popary w Pogoni może być niepewna.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005