Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2262 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 22:37

  Papricanos85 napisał:  
Czemu by tak Radka w bramce nie zmienic skoro od 6 miesiecy niczego nie obronil, a jedyne czego mu przybywa to kg na wadze i pieniedzy na koncie...No nie lepiej zmienic trenera!A zauważyłeś co odpierdala przy wychodzeniu na boisko? Najpierw dotyka murawy, potem się żegna a na koniec całuje swoje przedramię, na którym ma wytatuowany portret dziecka. Profesjonalny piłkarz a zamiast skupić się na meczu i treningu to kurwa odczynia gusła niczym czarownik z buszu. Nie dziwota, że zanim się skupi to Pogoń już najczęściej przegrywa 0-1.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2471 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 22:38

  Cytat:  
Pogoń SportNet (www.pogon.v.pl)
1 min ·
Kocian jutro w Szczecinie na finalnych rozmowach. Wdowczyk został wezwany dziś po drugim treningu przed zarząd i uzgodniono warunki rozstania - informacje jakie udało nam się zdobyć na ten moment i raczej więcej dziś się nie dowiemy.zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2675 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 22:42

  Maxymalny napisał:  
A zauważyłeś co odpierdala przy wychodzeniu na boisko? Najpierw dotyka murawy, potem się żegna a na koniec całuje swoje przedramię, na którym ma wytatuowany portret dziecka. Profesjonalny piłkarz a zamiast skupić się na meczu i treningu to kurwa odczynia gusła niczym czarownik z buszu. Nie dziwota, że zanim się skupi to Pogoń już najczęściej przegrywa 0-1.Musisz być takim cholernym ignorantem?


Fanatycznie
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3596 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 22:53

  Niepokonany napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Moim zdaniem to błąd i ta zmiana w dłuższej perspektywie nic nie da. Kopacze i Smolny dopięli swego. Z artykułu PS wynika że "Smolny już dawno stracił zaufanie do warsztatu szkoleniowego Wdowczyka". Ależ mu się zmieniło. Ciekawe czemu? Bo Wdowczyk miał swoje zdanie i pewnie mu wygarnął że ściągnął "próchno" do klubu w ostatnim okienku. A Grzesiu przecież sprzeciwu nie lubi. Żeby z taką częstotliwością jak trenerów rozliczał kopaczy. No ale przecież to jego koledzy.... Stwierdziłem i powtórzę raz jeszcze że głównym problemem polskiej piłki są sami kopacze- przepłacani, słabi, rozpuszczeni, leniwi itd. Kocian wydaje się być dobrym trenerem, ale w dłuższej perspektywie nowi "podopieczni" w pewnym momencie i jego "powiozą".....Grzesiu też nie lubi jak ktoś jest myślami w innym klubie.Myślami w innych klubach ale przede wszystkim tych nocnych są bożyszcze których tak chyba bronisz, a którzy są w stosunku do swoich zarobków beznadziejnie słabi odpadając w pucharach z zespołami z Kazachstanu itp. Za niedługo będziecie na tym forum ogłaszać konkurs na kolejnego trenera bo Kociana też zwolnią. Owszem trener w głównej mierze odpowiada za wyniki ale do odpowiedzialności powinni być też pociągani zawodnicy. W Pogoni to pojęcie obce mimo prezentowanej formy i już niejednokrotnie udowodnionego niezbyt sportowego prowadzenia się.. Temat przerabiany nie od dziś. . Ale co tam kółko menadżersko-piłkarsko- właścicielskie się kręci.... I między innymi dlatego "nasz futbol" jest w czarnej dupie i długo jeszcze tam będzie.... Karuzela się kręci...Kasa też się zgadza.....


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2513 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 22:57
Jedyne co może zrobić Kocian mając takich kopaczy to pochrząkać sobie na odprawach. Jeśli ogladaliscie transmisje naszego ostatniego meczu z Ruchem to skumacie.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2552 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:10

  kosa1749 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Moim zdaniem to błąd i ta zmiana w dłuższej perspektywie nic nie da. Kopacze i Smolny dopięli swego. Z artykułu PS wynika że "Smolny już dawno stracił zaufanie do warsztatu szkoleniowego Wdowczyka". Ależ mu się zmieniło. Ciekawe czemu? Bo Wdowczyk miał swoje zdanie i pewnie mu wygarnął że ściągnął "próchno" do klubu w ostatnim okienku. A Grzesiu przecież sprzeciwu nie lubi. Żeby z taką częstotliwością jak trenerów rozliczał kopaczy. No ale przecież to jego koledzy.... Stwierdziłem i powtórzę raz jeszcze że głównym problemem polskiej piłki są sami kopacze- przepłacani, słabi, rozpuszczeni, leniwi itd. Kocian wydaje się być dobrym trenerem, ale w dłuższej perspektywie nowi "podopieczni" w pewnym momencie i jego "powiozą".....Grzesiu też nie lubi jak ktoś jest myślami w innym klubie.Myślami w innych klubach ale przede wszystkim tych nocnych są bożyszcze których tak chyba bronisz, a którzy są w stosunku do swoich zarobków beznadziejnie słabi odpadając w pucharach z zespołami z Kazachstanu itp. Za niedługo będziecie na tym forum ogłaszać konkurs na kolejnego trenera bo Kociana też zwolnią. Owszem trener w głównej mierze odpowiada za wyniki ale do odpowiedzialności powinni być też pociągani zawodnicy. W Pogoni to pojęcie obce mimo prezentowanej formy i już niejednokrotnie udowodnionego niezbyt sportowego prowadzenia się.. Temat przerabiany nie od dziś. . Ale co tam kółko menadżersko-piłkarsko- właścicielskie się kręci.... I między innymi dlatego "nasz futbol" jest w czarnej dupie i długo jeszcze tam będzie.... Karuzela się kręci...Kasa też się zgadza.....Chlanie piłkarzy to inny temat. Sam jestem za tym, żeby jednego czy drugiego kopnąć w dupę jak widzi się go na jakiiś baletach, a ten japoński pijak Murayama to wogle mniedo szału doprowadza. Trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy, że piłkarze to jedno, a Wdowczyk już dawno był myślami w Lechii, a możecie mi wierzyć, że gdyby nie podpisał z nami nowego kontraktu, to Skorża by do Lecha nie przyszedł.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2513 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:15
Trzeba było przed sezonem usunąć najsłabsze ogniwa i zakupić konkretnych piłkarzy a nie sprzedawać najlepszych i ściągać drewna Matrasy i Lisowskie. Teraz wymiana trenera. O co chodzi naszym wlodarzom? Bo chyba nie o mistrza a coś odwrotnego.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2471 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:17

  Cytat:  
PogonOnline.pl
3 min ·
Z naszych informacji wynika, że prawdopodobne jest pożegnanie się z całym sztabem trenerskimDla mnie to potwierdzenie, że chcą Słowaka, który przyjdzie tradycyjnie z własnymi ludźmi.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2513 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:19

  Icar napisał:  

  Cytat:  
PogonOnline.pl
3 min ·
Z naszych informacji wynika, że prawdopodobne jest pożegnanie się z całym sztabem trenerskimDla mnie to potwierdzenie, że chcą Słowaka, który przyjdzie tradycyjnie z własnymi ludźmi.Ja bym wolał Płatka w raz ze swoim trenerem od przygotowania motorycznego ale to nierealne bo Grzesiu do bledu się nie przyzna.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3026 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:31
myslalem,ze Wdowczyka odstrzela po meczu ze srakowia jak przegramy lub zremisujemy,a tu taki news.
Wdowczyk to nie jest czarodziej trenerski i to juz wiadomo od dawna.od momentu wejscia do gornej 8 w poprzednim sezonie zaczał się początek konca Wdowczyka u nas i niestety po sezonie trzeba było zakonczyc współpracę.byloby lepiej dla wszystkich,a tak właściciele klubu zaryzykowali i mamy to co mamy.jesli to sie jutro potwierdzi to mi brakuje jeszcze informacji o odsuniecia od składu kilku pilkarzy i pozbycie sie ich zima.jesli pseudo pomocnicy Wdowczyka pozostaną z nowym trenerem to bedzie mial bardzo ciezka prace.chciałbym jesli ma juz dojsc do zmiany trenera ,zeby to był Płatek,ale to jest chyba nierealne,a Kocian to na ten moment najlepszy bezrobotny trener w zasiegu naszych mozliwosci.nasi prezesi juz nie raz nas zaskakiwali to i jutro moze bedzie jakas niespodzianka chociaz plotkarze sa zgodni kto ma byc nastepca Wdowczyka.mimo wszystko odejdzie z podniesiona głową,bo wygrana meczu z lechem 5:1 przeszedł juz do naszej skromnej historii i nie raz bedziemy to wspominac.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2276 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:36

  Icar napisał:  

  Cytat:  
PogonOnline.pl
3 min ·
Z naszych informacji wynika, że prawdopodobne jest pożegnanie się z całym sztabem trenerskimDla mnie to potwierdzenie, że chcą Słowaka, który przyjdzie tradycyjnie z własnymi ludźmi.Kocian nie buja się z własną watahą, bo w Ruchu jego asystentem był Karol Michalski, wychowanek niebieskich oraz Dariusz Fornalak, więc ludzie z klubu.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2552 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:43
Ciekawi mnie bardzo jakie stosunki będzie miał nowy trener z Małeckim. Co jak co, ale Wdowczyk miał do niego ogromną cierpliwość.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2276 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:52
Jeśli jest pożegnanie z całym sztabem to ciekawe co z Pawłem Sikorą, który na dniach podpisał kontrakt z Pogonią jako szef banku informacji?


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2262 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/10/2014 23:55

  nieugięty napisał:  

  Maxymalny napisał:  
A zauważyłeś co odpierdala przy wychodzeniu na boisko? Najpierw dotyka murawy, potem się żegna a na koniec całuje swoje przedramię, na którym ma wytatuowany portret dziecka. Profesjonalny piłkarz a zamiast skupić się na meczu i treningu to kurwa odczynia gusła niczym czarownik z buszu. Nie dziwota, że zanim się skupi to Pogoń już najczęściej przegrywa 0-1.Musisz być takim cholernym ignorantem?Widzisz, nic nie rozumiesz jak większość polskich piłkarzy. To są właśnie te detale, jak mawia Hajto.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 00:07
Szok, czy kiedyś w polskich klubach będzie normalnie? Czy jakiś trener popracuje u nas dłużej?
Co do zawodników - mam szacunek do wielu z obecnych piłkarzy Pogoni, ale prawda jest taka, że są sporo przepłacani - tak jak większość w tej lidze. Powinna być jakaś stosunkowo niska podstawa i resztę kasy zdobywasz na murawie wygrywając mecze, a nie, że z góry w chuj sosu przychodzi co miesiąc na konta.


Pogoń Szczecin MKS!
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2139 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 00:49
Płaczecie wszyscy po tym Wdowczyku jakby zdobył mistrzostwo z trzy razy z rzędu i wygrał Ligę Mistrzów.
Po za tym, wielu zarzuca zarządowi, że wyrzucają trenera a piłkarze zostają nietknięci. Czy wy w ogóle czytanie te swoje wypociny?
A mało to piłkarzy już klub zwolnił? Bo mi się wydaje, że paru co pół roku wręcz się żegna z Pogonią. Po rozum do głowy i panie Darku powodzenia w Gdańsku.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3446 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 03:49
Nie ma co się Panowie sprzeczać , i tak nie wpłyniemy na decyzję zarządu... Możemy co najwyżej podzielić się swoimi poglądami... Wdowczyk według mnie jest trenerem z jajami , i niby twardą ręką... Co do warsztatu trenerskiego , pogubił się ostatnio ciągle eksperymentując ze składem , oraz ustawieniem... Widać że w tym sezonie coś pękło , i chyba z tej współpracy na linii trener - piłkarze nic już nie wykrzesa... Podobają mi się trenerzy którzy żyją przy ławce, wykłucają się o swoje z sędziami itp.... Po Wdowczyku było to widać w tamtym sezonie , teraz mimo dużych porażek , siedzi spokojnie , tak jakby po Nim to wszystko spływało... Zero entuzjazmu , i wiary w sukces..... A to się udziela......
Jeżeli chodzi o piłkarzy i Ich balowanie , to jest kurwa przesada... Nie ma tygodnia aby nie byli widoczni na mieście nocą... Jedynym którego nie spotkałem to Małecki... Jedni wolą dziwki , drudzy go-go , inni zwykłe balety....... Co do Murayamy i Okuno scenariusz jest jeden , kolacja w Tratoria Toscana , póżniej Mc Donalds drive i dwie torby fastfoodów, stacja Shell i dwa czteropaki piwa , coodziennie.
Jak My sami nie zrobimy z nimi porządku , to i Wdowiec lub Kocian nie pomoże..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2269 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 07:08
Wydaje się, że gdyby nie to,że Kocian jest bez pracy do zmiany by nie doszło.A tak Smolny,który mentalnie jest na poziomie co poniektórych piłkarzyków i jest nieodrodnym dzieckiem naszej piłkarskiej patologii postanowił zmienić zabawkę na nową. Info o zwolnieniu lata od rana na pasku Polsatu nawet można "się" cieszyć, że znów o nas głośno.Wdowczyk wkurwiał nas wszystkich swoją postawą i decyzjami chyba faktycznie sam prosił się o zwolnienie niemniej jednak kończy się z nim u nas dłuższy okres stabilności i względnej normalności.
Kocian w Ruchu pokazał,że dosłownie z niczego potrafi coś zdobić chyba warsztat ma lepsY nkż Wdowczyk a i charakter bardziej układny i nie będzie jakiś bufonad na konferencjach odpierdał.Zobacczymy


Szymi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3091 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 07:14
Są pozytywy i negatywy tej decyzji. Ja mam tylko nadzieję, że skończy się faworyzowanie niektórych zawodników i pchanie ich do składu pomimo iż są bez formy. Wdowczykowi skończyły się pomysły i zaczął wykonywać nerwowe ruchy.

Mam nadzieję, że piłkarze zaczną w końcu walczyć o pierwszy skład.

Mimo to uważam, że decyzja trochę przedwczesna.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2827 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 22/10/2014 08:31

  Maxymalny napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Czemu by tak Radka w bramce nie zmienic skoro od 6 miesiecy niczego nie obronil, a jedyne czego mu przybywa to kg na wadze i pieniedzy na koncie...No nie lepiej zmienic trenera!A zauważyłeś co odpierdala przy wychodzeniu na boisko? Najpierw dotyka murawy, potem się żegna a na koniec całuje swoje przedramię, na którym ma wytatuowany portret dziecka. Profesjonalny piłkarz a zamiast skupić się na meczu i treningu to kurwa odczynia gusła niczym czarownik z buszu. Nie dziwota, że zanim się skupi to Pogoń już najczęściej przegrywa 0-1.I co masz jakis problem z tym ze sie zegna przed meczem i caluje przedramie z portretem dziecka? Idz na trening i mu to powiesz "co ty odpierdalasz"...

Ostatnio edytowany przez: Niezniszczalny, 22 października 2014, 09:55 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Maroon 55

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005