Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5097 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 13:38
Wszyscy jarają się tym Tatajem... a warto zwrócić uwagę, że spośród 13 bramek jakie strzelił, aż 9 zdobył na kartoflisku w Ząbkach. W Szczecinie zagrał beznadziejnie do tego nie należy do najmłodszych. Lepiej dać sobie z nim spokój. Mam nadzieję, że news na 90minut o Dżuldinowie nie jest prawdziwy - bo jest on nam w ogóle nie potrzebny :]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4605 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 14:14

  kiko napisał:  
Wszyscy jarają się tym Tatajem... a warto zwrócić uwagę, że spośród 13 bramek jakie strzelił, aż 9 zdobył na kartoflisku w Ząbkach. W Szczecinie zagrał beznadziejnie do tego nie należy do najmłodszych. Lepiej dać sobie z nim spokój. Mam nadzieję, że news na 90minut o Dżuldinowie nie jest prawdziwy - bo jest on nam w ogóle nie potrzebny :]Pyskaty swoje lata juz ma. Ten Rusek jest chyba z 1987 r. wiec moze Dlugosz cos z neigo zrobi. Inna srpawa, ze jakis czas temu za frajer oddalismy Waskowa.

Szczota tez chetnie bym w Pogoni widzial, ale raz, ze jego pozycja jest u nas dosc dobrze obsadzona, a dwa, ze on zapewne bedzie szukal klubu w ekstraklasie i spokojnie go tam znajdzie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 14:26
Dodam, że ten Rusek to dezerter i chcą się go pozbyć. Takich ambitnych ludzi nam nie trzeba w Pogoni.

Szczot jest poza zasięgiem ze względu na wysokość kontraktu - był jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy Górnika.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4605 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 15:07

  eJay napisał:  
Dodam, że ten Rusek to dezerter i chcą się go pozbyć. Takich ambitnych ludzi nam nie trzeba w Pogoni.

Szczot jest poza zasięgiem ze względu na wysokość kontraktu - był jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy Górnika.Janukiewicz tez dezerter. Dziwne, ze jak mu nie placa to nie chce grac?


Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4003 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 16:17
Marcin Sasal trenerem Korony Kielce - czyli Tataj zimą zawita u scyzoryków. Szczot absolutnie poza zasięgiem a co do ruska to mozna go sprawdzic.

P.S. Czy moze ktoś chociaż trochę orientuje się jaki Pogoń ma przypuszczalnie budżet tranferowy.


ad unum omnes - oderint dum metuant !
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5605 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 17:48
Najprawdopodbniej okragle 0 zl. Wszystko bedzie sie opierac na zawodnikach bez kontraktu podobnie jak przed ta runda. Wylaczajac z tego Dziube. Jednak jest opcja (na ktora bardzo licze), ze firma ktora podpisala z nami umowe o przejecie akcji czyt. EPA rzuci wiekszym groszem i wtedy bedzie mozna myslec o lepszych zawodnikach. Mysle, ze EPA nie bedzie chciala przepuscic okazji jak jest teraz czyli awans do Ekstraklasy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4061 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 18:06

  eJay napisał:  
Dodam, że ten Rusek to dezerter i chcą się go pozbyć. Takich ambitnych ludzi nam nie trzeba w Pogoni.Dokładnie, ale uważam, że warto go przetestować, bo przecież Pyskaty ma już swoje lata (jak na piłkarza) tylko żeby i u nas takich fochów nie walił, po za tym, nie mam nic przeciwko testom, ale jednak bramkarz powinien mieć psychikę ze stali...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 19:10
Pyskaty jak na bramkarza jest w kwiecie wieku że tak napiszę:) Piotr Lech był starszy o wyczyniał niesamowite cuda i ratował punkty. Naprawdę nie sądzę, aby akurat bramkarz był nam potrzebny, tym bardziej, że w rezerwie pozostaje zdolny Zomerski. Moim zdaniem na gwałt trzeba szukać napastnika i środkowego pomocnika, który niestety jest newralgiczną pozycją w całej Polsce.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4012 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 20:05
za duze ryzyko ze odwali taki sam gnoj jak w miedzi, jak bramkarza to Fabiniaka ;) ale podobnie do przedmowcy uwazam ze bramkarz nam nie jest potrzebny na chwile obecna, moze po sezonie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Orzeł.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4011 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 21:49
Moim zdaniem trener Mandrysz troche przesadzil z transferami latem mowie tu przedewszystkim o niewypałach transferowych np.Khadi... Jezeli ten bramkarz jest naprawde dobry to ok nic sie nie stanie jeżeli nawet bedzie wieksza rywalizacja, ale jeżeli to ma tak byc jak z Khadim lub Przytuła to bedzie kiepsko.Bo klub potrzebuje paru dobrych transferów...ale to jest tylko moje zdanie


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5883 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 22:02

  piterinho10 napisał:  
Moim zdaniem trener Mandrysz troche przesadzil z transferami latem mowie tu przedewszystkim o niewypałach transferowych np.Khadi... Jezeli ten bramkarz jest naprawde dobry to ok nic sie nie stanie jeżeli nawet bedzie wieksza rywalizacja, ale jeżeli to ma tak byc jak z Khadim lub Przytuła to bedzie kiepsko.Bo klub potrzebuje paru dobrych transferów...ale to jest tylko moje zdanieCzłowieku, Mandrysz w lato zrobił jak widać bardzo dobre transfery. Przy takiej ilości zawodników co do nasz doszło to jeden, dwa niewypały to na prawdę pikuś:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4782 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 22:37

  PogońFaN napisał:  

  piterinho10 napisał:  
Moim zdaniem trener Mandrysz troche przesadzil z transferami latem mowie tu przedewszystkim o niewypałach transferowych np.Khadi... Jezeli ten bramkarz jest naprawde dobry to ok nic sie nie stanie jeżeli nawet bedzie wieksza rywalizacja, ale jeżeli to ma tak byc jak z Khadim lub Przytuła to bedzie kiepsko.Bo klub potrzebuje paru dobrych transferów...ale to jest tylko moje zdanieCzłowieku, Mandrysz w lato zrobił jak widać bardzo dobre transfery. Przy takiej ilości zawodników co do nasz doszło to jeden, dwa niewypały to na prawdę pikuś:)Zgadzam się. Aż trudno uwierzyć, że prawie cała nowa drużyna od razu walczy o awans. Super trafił z doborem piłkarzy.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5623 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/11/2009 23:09
Po prostu Mandrysz wie co robi- dobrał takich piłkarzy żeby powalczyć o awans a fakt, że na taką liczbę piłkarzy ściągniętych jest tak mało niewypałów to można tylko go pochwalić za to. Zresztą taki Przytuła w paru spotkaniach pokazał, że grać potrafi ale nie jest w swojej najwyższej formie- szczególnie mecz z Polonia w PP gdzie zagrał wg mnie bardzo dobre spotkanie.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5177 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 00:12

  eJay napisał:  
Pyskaty jak na bramkarza jest w kwiecie wieku że tak napiszę:) Piotr Lech był starszy o wyczyniał niesamowite cuda i ratował punkty. Naprawdę nie sądzę, aby akurat bramkarz był nam potrzebny, tym bardziej, że w rezerwie pozostaje zdolny Zomerski. Moim zdaniem na gwałt trzeba szukać napastnika i środkowego pomocnika, który niestety jest newralgiczną pozycją w całej Polsce.Pyskaty niestety nie jest bramkarzem na tą ligę . Wprawdzie może i ma jakiś tam refleks na linii ale na przedpolu gra beznadziejnie, według mnie powinien to być jeden z piłkarzy do odstrzału . Zomerski póki co jest melodią przyszłości , wierze jednak że pod okiem Długosza rozwinie skrzydła . Co do bramkarza Miedzi to ciężko cokolwiek powiedzieć skoro pewno wszyscy usłyszeliśmy o nim dopiero teraz kiedy pojawiło się info na necie.
Przytuła to typowy ligowy wyjadacz , napewno potrafi grać w piłkę i Mandrysz powinien dać mu szansę .

Jestem ciekawy tego Jamajczyka , zobaczymy co z tego będzie aczkolwiek piłkarz w jego wieku jeżeli posiada jakiś potencjał to powinien go rozwinąć wcześniej i popykać w piłe w profesjonalnej lidze a nie pół amatorskiej .


RotterdamTC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4198 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 14:30

  RodowityPolak napisał:  
Najprawdopodbniej okragle 0 zl. Wszystko bedzie sie opierac na zawodnikach bez kontraktu podobnie jak przed ta runda.Bez transferów porządnych daleko nie zajedziemy.Tym bardziej ze Łks depcze po piętach.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 16:06

  RotterdamTC napisał:  

  RodowityPolak napisał:  
Najprawdopodbniej okragle 0 zl. Wszystko bedzie sie opierac na zawodnikach bez kontraktu podobnie jak przed ta runda.Bez transferów porządnych daleko nie zajedziemy.Tym bardziej ze Łks depcze po piętach.Tylko skąd masz takie informacje, jakieś źródła?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4206 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 16:10

  Cytat:  
Obowiązuje mnie jeszcze półroczny kontrakt z GKS-em i nie chciałbym być zmuszony do jego rozwiązania - mówi Bartosz Iwan, lider GKS-u. Chęć jego pozyskania zgłosiło Zagłębie Sosnowiec. - To poukładany klub, ale gra w drugiej lidze mnie nie interesuje. Odejść mogę tylko do zespołu mocniejszego piłkarsko od GKS-u - mówi Iwan.Co sądzicie o Bartoszu Iwanie na środek pomocy?


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4180 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 16:12

  RotterdamTC napisał:  

  RodowityPolak napisał:  
Najprawdopodbniej okragle 0 zl. Wszystko bedzie sie opierac na zawodnikach bez kontraktu podobnie jak przed ta runda.Bez transferów porządnych daleko nie zajedziemy.Tym bardziej ze Łks depcze po piętach.ŁKS nie ma nawet na pensje, więc wymiękną szybko i moim zdaniem wiosną nie powalczą o awans. Mimo wszystkich zawirowań to Górnik powinien doskoczyć znów do czołówki.


Orzeł.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4011 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 16:39
Moim zdaniem Bartek Iwan by się przydał. Jest doświadczony (jak na swój wiek), ma takie cechy przywódcze jak nie idzie drużynie to sam przejmuje ciężar gry na swoje barki...


DumnyPortowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4172 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/11/2009 17:22
Niejaki Mateusz Witomski z Nielby Wągrowiec będzie testowany przez ekstraklasową Lechię Gdańsk. Ciekawy jestem czy dostanie kontrakt...;]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005