Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6368 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 10:46

  M.K 74 napisał:  
Kurier 24 . pl sądzi a jest wręcz przekonany że Robak przebywa i trenuje wraz z Miedzią Legnica.

Jeśli to jest prawda i chinole pozwolili mu trenować z innym klubem, dlaczego nie robi tego z Pogonią.? Tak wogóle to sprawa Robaka robi się zagadkowa. Nie żebym coś "gdybał" ale przez tą sytuację jaka jest, możemy być pozbawieni Robaka. Na tą chwilę jest zawodnikiem chińczyków, bo podobno podpisał umowę. I klub może swobodnie wypożyczyć go gdzie chce. Trener Ruchu Chorzów wspomniał ostatnio że przed rozgrywkami pucharowym(europejskimi)i wzmocnią się napastnikiem znanym dobrze z boisk Ex. Coś mi tu śmierdzi ....

Treningi na śląsku a stamtąd blisko do Chorzowa.
A nie przyszło Ci do głowy, że Robak urodził się w Legnicy i to tam w klubie zaczynał swoją przygodę z piłką?


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6136 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 10:49

  Cytat:  
Kurier 24 . pl sądzi a jest wręcz przekonany że Robak przebywa i trenuje wraz z Miedzią Legnica.

Nie wiem z jakiego dnia ta informacja, ale Robak wczoraj widziany w Szczecinie (w jednym ze sklepów sportowych). Ja natomiast słyszałem plotkę, że Robak jest blisko Pogoni i w okolicach weekendu ma to zostać oficjalnie potwierdzone.


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4552 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 13:45
W temacie Akahoshiego, info z tt

Paweł Muzyka ‏@pawelmuzyka 52 sek.
Akahoshi wraca z Ufy… bo od początku tak było ustalone, bilety wykupione itd.. Piłkarsko się spodobał, ale może być problem z sumą transferu


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 14:15
Hiszpański Związek Piłkarzy przywiózł właśnie do Gniewina 23 graczy aktualnie bez kontraktów, którzy w czasie 10-dniowego obozu mają szlifować formę i grać sparingi z polskimi klubami. Szef Hiszpańskiego Związku Piłkarzy Vicente Blanco „Tito” rozesłał do polskich klubów informację – właściwie zaproszenie do Gniewina, gdzie trenerzy, skauci i dyrektorzy będą mogli do woli przyglądać się bezrobotnym Hiszpanom i umawiać się z nimi, o ile któryś wpadnie im w oko.

Można nazwiska nie powalają, ale warto kogoś wysłać do Gniewina, żeby przyjrzał się tym zawodnikom. Quintana i Jurado też byli anonimowi zanim przyjechali do Polski. Najciekawszym graczem jest z pewnością Eneko Satrustegui - 23 lata, obrońca. Do niedawna w Osasunie. W sumie ma na koncie 9 występów w najwyższej lidze.

Może będzie miał mniejsze wymagania niż Celeban ;)


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2691 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 14:30
Ja bym tylko prosił forumowych kolegów komentatorów o nie jeżdżenie po Celebanie na każdym kroku. Nawet jeśli by się porozumiał z Pogonią to i tak ten kontrakt byłby finansowany przez Azoty - a jak wiemy nowej umowy z nimi nasz zarząd póki co nie podpisał. Ile więc Celeban miałby czekać? Parafki miały być złożone już dawno, a sprawa jest odwlekana - każdy piłkarz musi się dobrze przygotować do sezonu, więc może zwyczajnie Piotr przestał być cierpliwy i nie chciał dłużej sprawy przeciągać bo mógłby zostać na lodzie? Oczywiście nie wykluczam także sprawy stawiania zaporowych warunków zarobkowych. Celem mojego postu jest jedynie przypomnienie, iż szczegółów negocjacji nie znamy i nie ma sensu stawiać daleko idących wniosków (jak niektórzy w tym temacie).


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 15:20
Oficjalnie:
Zarząd Śląska uzgodnił warunki kontraktu z Piotrem Celebanem. Jeśli piłkarz przejdzie testy medyczne, zostanie zawodnikiem tego klubu. Agencja menedżerska "Fabryka Futbolu", wynegocjował we Wrocławiu roczna umowę.


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5463 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 15:26

  M.K 74 napisał:  

  Bengoro napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Dla mnie Zwolak jest pomyłką i módlmy się aby Robak wrócił, bo ten gość to zwykły pierwszoligowiec i jak strzeli max 3-bramki w Ekstraklasie to będzie cud. To nie jest napastnik który może Nam wywalczyć pierwszą ósemkę.A jak strzeli więcej, to będziesz się kajał za tę wypowiedź? Trzeba dać Łukaszowi szansę, a nie na dzień dobry jeb..ć komentarzem o pomyłce...
Co do dywagacji do Robaka, niech trenuje nawet z Małopanewem Ozimek... I tak nie byłby brany pod uwagę podczas ustalania składu.
Trzeba tylko czekać...Uwierz mi że kajać się nie będę musiał. W meczu z Werderem pokazał jakim jest fizolem dwa razy uderzająć nad poprzeczką , raz marnując setkę, a zarazem przy tym był samolubem nie zostawiając piłki Kunowi. Powiem Ci tak "gwiazda" która po przebłysku w Łęcznej będzie uważać że tylko on jest egzekutorem, marnując przy tym wiele okazji.Tylko weź pod uwagę, że wynik meczu z Werderem był od początku ustalony, podobnie zresztą jak zeszłoroczny z Lyonem. Jakby chcieli zrobili by z nami podobnie jak ostatnio Szwaby z Brazylią ;-)


- Tylko Pogoń -
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5342 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 15:35
Dobrze, że to napisałeś. Już dawno na forum nie było porządnej teorii spiskowej. Znasz już może wynik sparingu z Błękitnymi?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2958 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 15:47

  Gonzalez13 napisał:  
Oficjalnie:
Zarząd Śląska uzgodnił warunki kontraktu z Piotrem Celebanem. Jeśli piłkarz przejdzie testy medyczne, zostanie zawodnikiem tego klubu. Agencja menedżerska "Fabryka Futbolu", wynegocjował we Wrocławiu roczna umowę.to jest jakaś farsa , rzekomo bankrutujący Śląsk jest w stanie wyłożyć Celebanowi konkretną ofertę w porównaniu do nas ? Wzmocnienie obrony powinno być dla nas priorytetem. Ktoś wie co z tym Lisowskim i Leonardo ?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 15:51
Celeban kolejny przykład wychowanka który ma w dupie klub który pozwolił mu trenować będąc wolnym zawodnikiem. Obserwując taką sytuację coraz mniej mi przeszkadza jak tacy zawodnicy jak Golla czy Murawski przychodzą do nas z Pyrlandii.


PS 1948
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 4146 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 16:04
Jakim cudem Śląsk jest w stanie dać mu więcej niż my? Przecież to się w głowie nie mieści...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3585 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 16:08

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Bengoro napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Dla mnie Zwolak jest pomyłką i módlmy się aby Robak wrócił, bo ten gość to zwykły pierwszoligowiec i jak strzeli max 3-bramki w Ekstraklasie to będzie cud. To nie jest napastnik który może Nam wywalczyć pierwszą ósemkę.A jak strzeli więcej, to będziesz się kajał za tę wypowiedź? Trzeba dać Łukaszowi szansę, a nie na dzień dobry jeb..ć komentarzem o pomyłce...
Co do dywagacji do Robaka, niech trenuje nawet z Małopanewem Ozimek... I tak nie byłby brany pod uwagę podczas ustalania składu.
Trzeba tylko czekać...Uwierz mi że kajać się nie będę musiał. W meczu z Werderem pokazał jakim jest fizolem dwa razy uderzająć nad poprzeczką , raz marnując setkę, a zarazem przy tym był samolubem nie zostawiając piłki Kunowi. Powiem Ci tak "gwiazda" która po przebłysku w Łęcznej będzie uważać że tylko on jest egzekutorem, marnując przy tym wiele okazji.Ochłoń trochę.Robak teź nie jest wirtuozem techniki.Wiele zawdzięcza mozolnej pracy.Zwoliński to podobny typ napastnika ma wszystko żeby się rozwinąć.Jeżeli taki Zachara mógł strzelić kilkanaście goli to czemu nie Zwoliński.
Kurier to często bajki pisze więc tu bym uważał.Napisali,że mogą tylko sądzić,że jest i trenuje w Legnicy.Co to za news,na podstawie wymysłów redaktora?Równie dobrze można napisać iż sądzą
,że jest w stolicy i trenuje z LegiąOchłoń trochę? Buahahaha. Jak przy takiej pogodzie można ochłonąć :)
A tak na powaznie , to jest moje prywatne zdanie i nie musisz się z Nim zgadzać. Zwoliński dla mnie nie jest napastnikiem zasługującym na grę w podstawowym składzie , w drużynie występującej w Ex. Tak jak napisałem wcześniej jest to typowy pierwszoligowiec , ewentualnie zmiennik w Ex. Piszesz że Zwoliński ma wszystko aby się rozwinąć? Rozwijać to się mógł cztery czy trzy sezony temu jak został królem strzelców IV- ligi z paredziesięcioma trafieniami (nie pamiętam ile, ale było tego dużo). Po takim sezonie jakby był perspektywicznym zawodnikiem to teraz powinien być przynajmniej w takiej dyspozycji jak Kownacki z Lecha. Reasumując Zwolak wyląduje wcześniej na ławce niż się spodziewa... bo to nie jest żaden talent.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3855 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 16:17
Ten Zwolak to jakaś rodzina forumowiczów? Czy może dlatego, że młody i z regionu to jest tu tak broniony? Tylko u nas 21 latek dopiero powinien się rozwijać, śmiech na sali, już wcześniej jak grał u nas to nic nie pokazywał, a mieliśmy już talenty z 1 ligi typu Tadrowski, chciałbym, żeby było inaczej ale raczej Łukasz nas nie zbawi


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 16:28
Mateusz Możdżen został piłkarzem Lechii Gdańsk. Więc kolejna spekulacja nieaktualna.

Z Lisowskim dziwna sytuacja, bo niby roczny kontrakt był już na biurku i czekał na podpis, a konkretów nadal brak. Chyba, że czekają i zatrudnią tylko jednego z dwójki Lisowski/Leonardo, bo nie bez przyczyny do 1. drużyny został zgłoszony lewy obrońca Matynia z rezerw.

Co do Azotów to moim zdaniem temat już ostatecznie upadł. Gdyby chcieli pompować kasę w Pogoń i ją promować to zaangażowaliby się od razu i przetrzepali rynek transferowy w celu wzmocnień, które dałyby czołowe lokaty w lidze. Teraz niby jeszcze okienko otwarte, ale nikt swoich najlepszych graczy nie wypuści. Przespaliśmy okazję.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2816 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 16:44
Cała sytuacja robi sie dziwna i mało klarowna.
Mielismy sie wzmocnic kilkoma pozycjami a tu... jeden Matras.
Mam obawy przed ty sezonem, że może sie to zakończyć żle.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2958 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 17:07
Niestety wyjdzie chyba na to że naszymi najlepszymi transferami w tym okienku będą powrót Robaka i rozwiązanie kontraktu Ławy ;)


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 17:19
Do powrotu Robaka to ... chyba jeszcze daleka droga , ale w związku z tym że chyba nikt ciekawy i w miarę dobry do nas nie przyjdzie to mam nadzieję że Aka i Robak będą biegać w granatowo bordowych barwach w tym sezonie co za 7 dni się zaczyna. :) Ciekawe czemu tak długo przeciąga się podpisanie lub nie podpisanie ale wtedy poinformowanie opinii publicznej o nowej umowie z Grupą Azoty?


PS 1948
Seventin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2807 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 17:37

  Cytat:  
Obrońca reprezentacji Polski Piotr Celeban został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 29-letni zawodnik ze Śląskiem związał się rocznym kontraktem.

Celeban przez ostatnie dwa sezony był zawodnikiem rumuńskiego FC Vaslui, w którym rozegrał 56 spotkań i strzelił jedenaście bramek. W kadrze Polski rozegrał 10 spotkań.

W przeszłości był już zawodnikiem wrocławskiego klubu.Widocznie to Śląsk posiada lepszy budżet od naszego ...


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2814 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 17:40
no i Celeban w Śląsku http://www.90minut.pl/news/235/news2356631-Piotr-Celeban-pilkarzem-Slaska.html


michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2540 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/07/2014 18:01

  kosialdo napisał:  
no i Celeban w Śląsku http://www.90minut.pl/news/235/news2356631-Piotr-Celeban-pilkarzem-Slaska.htmlJa już kur#a nic nie rozumiem...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005