Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 16:38

  Piotrek1522 napisał:  

  Zen napisał:  
No to Grzelak i Kaźmierczak zostają definitywnie.Ptak się wypowieda na oficjalce że zostają.



no to kazek na ataku bedzie pomykał :D


chyba w rezerwach


http://e-dieselservice.pl/
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 16:51
noi dobrze skoncza sie wreszcie te prasowe przepychanki gdzie ktory zagra


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 18:43

  Zen napisał:  
No to Grzelak i Kaźmierczak zostają definitywnie.Ptak się wypowieda na oficjalce że zostają.


wyjdzie jeszcze na to,że największe szanse na gre będzie mieć Celeban.....
A.Ptak...."Zdaję sobie sprawę, że teraz będzie mu trudno przebić się do podstawowej jedenastki, ale mam nadzieję, że będzie wartościowym zmiennikiem. Tym bardziej, że na pozycji, na której gra mamy tylko Valdira. A wiadomo, że w meczu może się wiele zdarzyć. Po przesunięciu Mineiro do linii pomocy, a której ten ostatni się sprawdził i potwierdził słuszność tego posunięcia swoją grą, wszystko wskazuje na to, że Celeban może być zawodnikiem wchodzącym z ławki."


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 20:28

  eF^ napisał:  
Jedna z rzeczy ktora mi sie podoba w nowej druzynie Pogoni, to to ze wszyscy sa do siebie przyjaznie nastawieni i jak narazie nie tworza sie zadne osobne grupy. Zobaczymy jak to dalej bedzie funkcjonowac.




A kto ma sie z kim potykac? Brasil vs. Brasil?

Mnie tylko zastanawia kiedy ludzie typu Amaral (W Europie występował z powodzeniem w włoskiej Serie A w Parmie. Grał również w Benefice Lizbona, Fiorentinie, z którą w 2001 zbobył Puchar Włoch oraz Besiktasie Instanbuł, z którym zdobył mistrzostwo Turcji. Z klubów brazylijskich oprócz aktualnego grał w Palmeiras, Corinthians, Vasco de Gama, oraz Gremio.) wyloza laske na klub ktory ze Szczecinem nie ma juz nic wspolnego :/ Gosc ktory "zazyl" juz wielkiego swiata skoszarowany w Gutowie?! (polska wioska a'la "koniec swiata") Wogole co to ma k... byc! Goscinne wystepy w Szczecinie?! Kiedys w latach powojennych raz w tygodniu male miasteczka i wsie odwiedzało "kino objazdowe". Cieszyło sie sporym powodzeniem bo byla to nowosc i "kontakt z wielkim swiatem"! Z czasem padło na cycki bo sie okazłao ze to zwykle oszustwo! Jak długo pociagnie taka Pogon(?)Do czasu gdy nie awansuje do pucharów czy dopiero wtedy gdy sie spierdloli z hukiem do II ligi?!

Rozkminke pozostawiam kazdemu indywidualanie ! (czytaj - w dupie mam komentarze do tego posta)

Ostatnio edytowany przez: ch., 12 lutego 2006, 20:50 [3 raz(y)]


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 21:38
Pomimo tego, że "w dupie masz komentarze", pozwolę sobie skomentować... Argumenty Ptaka w tej kwestii przekonują mnie - runda jest wyjątkowo krótka, sporo meczów co 3 dni, wiele kilometrów do pokonania. Z Gutowa wszędzie jest bliżej, a zatem więcej czasu na treningi i regenerację, są też lepsze warunki do treningu.
Wydaje mi się, że jest to pomysł tymczasowy i w kolejnej rundzie piłkarze mieszkać będą w Szczecinie, tak jak ostatnio.

A kiedy Brazylijczycy wyłożą laskę na klub? Niby dlaczego miałoby to nastąpić? To ich miejsce pracy, nie muszą kochać tego miasta, ważne by wykonywali swoje obowiązki. Przecież mało który zachodni klub opiera swój skład na wychowankach - grają tam ludzie, którzy z danym miastem "nie mają nic wspólnego". To wszystko kwestia profesjonalnego podejścia do zawodu - Polakom niestety tego brakuje (wystarczy spojrzeć na to, jak nasi kopacze "wypruwali sobie żyły dla klubu" na jesieni - identyczna sytuacja panuje w Wiśle, a całkiem niedawno w Legii), może Brazylijczycy posiadają tę cechę.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 12/02/2006 23:46
Szołn powiem ci tak - szacunek za optymizm :) Tego - czytajac twoje posty nie sposob CI przyznac!
Ja jednak po 23 latach smiagania na Pogon "i tu i tam" nie jedno juz zapewnienie słyszałem...
Dla mnie to co jest obecnie z prawdziwa Pogonia nie wiele ma wspolnego. Wiem jedno - nie bedzie wynikow i 80% dzisiejszych "wielbicieli" czerpiacych suche info na podstawie www.pogonszczecin.pl pierwsze bedzie bluzgac Ptaka. Dzisiejszy zespol .... przypomina mi 1.FC Koln ktorego zawodnicy na codzien chuja sie z klubem identyfikowali i .... mieszkali w Holandii (nizsze podatki) Kibole z charakterem pokazli odrazu (nie czekajac na wyniki) co o tym mysla! Po sezonie 1.FC Koln spierdolił sie do II ligi ale kibole zachowali twarz na GER scenie kibicowskiej! Dzis jest w Polsce smiech bo kibice POGONI omamieni wizja sukcesów klaszcza Ptakowi a po ewentualnej porazce beda go bluzgac! Wkurwia mnie to ze kibice Pogoni zatracili swoj charakter i stali sie jak to gdzies wyczytałem (v.pl?) - "miłosnikami dobrej piłki" Kiedys bylo tak ze byl szacunek - ziomki z Legii cfaniakowali ilu to ich chodzi na mecze. Ale w priv rozmowach jak porownalismy sukscesy sportowe z frekwencja na stadionie naszych klubow to .... zbastowali. Pogon bez mistrza, bez pucharu a ciagle czolowka. Legia bez gry w UEFA i juz na trybunach mniej ludzikow.

Porownywanie do klubow zachodnich typu Chelsea (czesto w komentarzach) jest dla mnie smiechem. Nie ten swiat - nie ta póleczka :) To tak jakby porownac Romana Abramowicza z Antkiem Ptakiem :p
Mysle ze zadajac pytanie temu pierwszemu kim jest ten drugi padły by odpowiedzi

a/ aktorem ;)
b/ hokeista na trawie :)
c/ naprawde nie wiem


"To wszystko kwestia profesjonalnego podejścia do zawodu - Polakom niestety tego brakuje (wystarczy spojrzeć na to, jak nasi kopacze "wypruwali sobie żyły dla klubu" na jesieni - identyczna sytuacja panuje w Wiśle, a całkiem niedawno w Legii), może Brazylijczycy posiadają tę cechę."

Kolejny raz szacunek za optymizm :)

Przykład Milara (choc nie brazylijczyka) i innych "wypruwajacych sobie zyły" w meczu z Cracovia,Arka czy Lechem juz mi wystarczy ....


Na koniec - niech was wiara nie opuszcza ale ja juz nie wierze w czasy gdy w 1997 roku - mimo iz Pogon nie miala juz szans na mistrza a tylko teoretyczne szanse na vice pojechał ponad 1 tys. granatowo-bordowych fanatykow na ostatni mecz do Łodzi (Widzew) Wtedy to bowiem byli "nasi" ludzie z ktorymi sie indentyfikowalismy w 100%. (poczytajcie sobie wywiady ze starymi Portowcami) A dzis? Ilu z was wymieni jednym tchem cała "11" tke? Kto z tych zawodnikow wskoczy po bramce na plot? Kto zrobi sobie dziare Pogoni z potrzeby serca? Wogole co dla nich znaczy Pogon? Szczecin?

Koles za praca pojechal do Madrytu. Byl na meczu Realu i na meczu Atletico. Po tych dwoch meczach postanowil chodzic juz tylko na "biedne" Atletico. Dlaczego? Bo tylko atmosfera tego stadionu przypominała mu Twardowskiego. Real - to dzis juz tylko "maszynka do robienia" kasy dla jego włascicieli.
Kibiców z krwi i kosci ktorzy "tracili zęby" za Real wmieniono na krawaciarzy i japonczykow z karnetami.
Oprawy robi specjalnie wynajeta firma (!) , "młyn" ,,,, zenada.Jednym słowem - komercja!

Real kosztem ligi smiga pozniej na tournee po kraju Kwitnacej Wisni (wszelkie skojarzenia z jesienna wyprawa do Brasil Ptaka jak najbardzie wskazene :) ) Chcecie takiej Pogoni? Ja mowie szczerze ze NIE!


Powiem tak - przyjmujac tak bezkrytycznie poczynania Antka i jego synka za chwile nas juz nie bedzie :/
Czy ten jego klub bedzie juz na zawsze w Szczecinie? Hmmm.... smiem twierdzic ( na podstawie jego dotychczasowych fochow i szantazy) ze - nie! Wraz z tym jego klubem zgina takze i kibice ktorzy w odpowiednim momencie nie potrafili powiedziec - "stop"! Honor albo sie ma - albo nie!

Szołn - jak według Ciebie zareaguja dzisiejsi "wielbiciele Ptaka" jesli Pogon nie awansuje do pucharów?
Co w konsekwencji tej reakcji zrobi Ptak? :D
Jak długo mamy drzec o losy klubu uzaleznione od fochow Antka? (budujacego juz osrodek w Brazylii?)

Wiem,wiem poki co nie mamy wyboru :)

Miejmy jednak swoj honor ktory powinnismy wyrazic podczas spotkan Pogoni i nie płaszczmy sie przed typem ktory tak naprawde nie mysli o Pogoni i Szczecinie. Ptak mysli tyko o swojej kieszeni i ... reklamie na ktora jest juz niemal chory ( szczegolnie po przegranych :p wyborach "Czlowieka Łodzi " w roku gdy zdobyl(?)/kupił(?) ;) z/dla ŁKS Mistrza)


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 00:19
Żeby było jasne :) Ja Ptakowi nie klaszczę - mówię "zobaczymy" (to nie optymizm, lecz realizm). Wiem natomiast dwie rzeczy:
- większość piłkarzy grająca w Pogoni na jesień absolutnie nie zasłużyła sobie na dalsze noszenie koszulki tego klubu; nie mówię tu już o braku I-ligowych umiejętności (to mogę przeboleć), rzecz w kompletnym braku jakiejkolwiek woli walki. Jestem bardzo rad, że nie będę musiał więcej oglądać tych patałachów w akcji. Chyba się zgodzisz ze mną w tej kwestii?
- nie sposób zbudować dobrej drużyny w oparciu o Polaków, bo wszyscy jako-tako grający kopacze grają już w najlepszych klubach, a za dobrych graczy z innych klubów prezesi żądają sum siedmiocyfrowych, a jeśli sześciocyfrowych, to liczonych w euro ;)

Wniosek prosty: jak nie można zrobić polskiego składu, to trzeba go oprzeć na obcokrajowcach. A co z tego wyjdzie, to "zobaczymy" - pewne przesłanki do optymizmu są (chociażby taka, że w składzie jest co najmniej sześciu graczy pokroju Andradiny - a Edi był powszechnie uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy w lidze), z drugiej strony ten "przeszczep" może się nie przyjąć w polskich warunkach.


Co do bazy w Gutowie - ja również będę wkurwiony, jeżeli piłkarze zamieszkają tam na STAŁE. Ale póki co nie widzę powodu do nerwów - Ptak stwierdził, że jest to rozwiązanie na 1 rundę i myślę, że dotrzyma słowa.
A co, jeśli Pogoń nie zakwalifikuje się do pucharów? Ano NIC, bo Ptak w tym roku żadnych pucharów nie obiecuje - już się sparzył i teraz bardziej waży słowa...
"Ptak myśli o swojej kieszeni" - no oczywiście, jak każdy właściciel klubu. Jeżeli znasz jakiegoś filantropa z kontem w banku szwajcarskim, to daj mu namiar do klubu - Ptak zapewne odda udziały z pocałowaniem ręki.
No i na koniec - nie płaszczmy się, to oczywiste. Ale nie krytykujmy też drużyny, której nie widzieliśmy na oczy - przyjdzie na to czas po ewentualnych porażkach (odpukać).


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 00:32
Tak samo porownanie do Realu jest conajmniej na wyrost;) A tak na serio to Ch. ma wiele racji. Kazdy wolalby szczecinska Pogon z pilkarzami tutaj, z ktorymi moznaby sie utozsamiac. Niestety jest jak jest... i Ptak zdaje sobie sprawe ze jak nie wyjdzie mu to jest skonczony... bedzie mogl spakowac manatki i odleciec. Bedzie mial wymowke ze nie ma przyjaznej atmosfery wokol jego osoby hehe. Ale taki nasz dziwny los (kibicow Pogoni). Widzicie jednak sami jak niektore kluby upadaja, zasluzone dla polskiej pilki i co? I niewiele z nich rzeczywiscie sie podnosi. a jak to robi to do tego samego marnego poziomu jaki teraz reprezentuje nasza ligowa kopana. Niestety ale prawda jest okrutna. Nasza pilka jest strasznie slaba. Reprezentacja prezentuje jeszcze jaki taki poziom bo wielu pilkarzy gra od lat za granica i sie czegos zdazyli nauczyc (vide Smolarek). Nie wiem czy Ci Brazylijczycy sa rzeczywiscie dobrzy czy nie ale moze to jest jakis sposob na ozywienie naszego systemu szkolenia? Moze ktos w koncu pojdzie po rozum do glowy i zacznie sie jakies szkolenie mlodych pilkarzy bo to co jest teraz to kpina i tyle. Moze i nie wynik jest najwazniejszy ale jednak po wielu latach chodzenia na Pogon marzy mi sie jakis powazny sukces druzyny ubranej w trykot Pogoni. Nie wiem czy jest to mozliwe z pomyslem Ptaka ale moze. Na tą chwile nie ma innego wiec nie ma co biadolic na wstepie. Napewno jednak masz racje co do tego ze krytyka zawsze jest wskazana. Ptakowi nie wierze i nigdy nie bede bo zawsze moze wpasc na pomysl przeniesienia swoich manatkow wpizdu. Tez mnie sie nie podoba pomysl mieszkania pilkarzy gdzies Gutowie no ale co zrobic. Moze to jego taktyka nacisku na miasto...


ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 00:50
Jeszcze raz powtorze - szacunek za optymizm i tu nie ma zadnej zgryzliwosci. Robisz naprawde dobra robote na tym forum tłumaczac co nieco z "ichniego" na nasz. Rezcz jednak w tym aby to info dzieciaki odpowiednio interpretowalły a nie 'jarały" sie jak swego czasu ich starzy na imprezach 1-majowych :)

"Ptak myśli o swojej kieszeni" - no oczywiście, jak każdy właściciel klubu."

Problem tylko w tym ze ten człowiek ma w dupie czy to Łodz,Piotrkow,Szczecin czy Wrocław.
Jak nie tu to tam - byle sie kasa zgadzała. Nazwa klubu czy miasto jest dla niego najmniej wazna.


I własnie z tego powodu kibice Pogoni nie powinni sie "sprzedawac jak..."


Jak czytam te hymny pochwalne na czesc Ptaka, pomysły z flagami czy ... budowa mu pomnika :) to juz sam nie wiem czy to pisza znudzone dziciaki czy oddelegowani do tego pracownicy CH "PTAK" :)

P.S

Moze jakas rozkminka w 'realu' przy browarze?


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 07:00
niestety część ślepo wierzy że Ptak jest jakimś zbawca, a tak naprawdę jeżeli zobaczy że gdzieś jest dużo większa kasa do zrobienia niż w Szczecinie to powtórzy się sytuacja jak za Bekdasa...ciekawe ilu zostanie na meczach tych ,,prawdziwych kibiców" ?? znowu będzie frekwencja wahająca się w granicach 1500-3000 i to jest najgłupsze, bo na stadionie ,,trochę" więcej osób (przy dobrej grze zespołu) śpiewa ,,czy wygrywasz,czy nie.." pozdro


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 09:24
Ptak jest właścicielem klubu i może respektowac zdanie kibiców lub nie. Jego brocha:) Ale jego fanatzym na punkcie brazylijczykow jest niebezpieczny. Co za duzo to niezdrowo. Watpie, aby w tej rundzie ci pilkarze cos zdzialali. Nawet obawiam sie małej katastrofy, bo grajki zywczajnie dostana po kosciach od kazdej polskiej druzyny. A kibice niech idą swoją drogą - kazdy wybierze jak chce. Można lubic pilkarzy, ale nie identryfikowac sie z nimi. Mozna nie lubic i ich nienawidzic za to ze zyją:) Można też ich polubić i traktować jak kumpli (ale to by bylo już przesadzone:P). Każdy wariant jest możliwy i każdy nalezy uszanować. Czasy Dymka, Miazka, Jaskulskiego, Majdana, Pokladowskiego i Mandrysza minęły i trzeba wreszcie sobie powiedziec, ze takich pilkarzy ustawionych mentalnie na TAK dla klubu juz nie bedzie (dopoki Ptak bedzie rzadzil i dzielil).

Bo dzisiaj liczy się tylko kasa i wynik. Jak szukasz radosci z gry i lojalnosci to zostancie kibicami jakies B-klasowej wiejskiej druzyny, gdzie graja chlopcy z tej wsi i razem chodza na remizowe potańcówy:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Wojtas22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6612 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 09:50
hmmm dla mnie to jedna wielka nie wiadoma.Tyle sie pisze dobrego na temat Szczecińskiej Pogoni cieszy mnie to bardzo ale zarazem zastanawia czy Nasza Ukochana Pogoń Naprawde bedzie Hiteeem Rundy wiosennej czy te wszystkie dobre komentarze zamienia sie w czyn mam nadzieje ze TAK...pozdro dla Kibolow MKS i sektor 11.12
1:_miejsce:race


Cygan
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 12:23
Niestety takie czasy... GKS już chula się po podłodze, Ruch już jest na końcówce, Górnik Zabrze zaczyna widzięć światełko w tunelu... ale II ligi, Widzew i ŁKS może się podniosą ale raczej na krótko, Polonia już jest na koncu tunelu, a Amica kupuje Lecha - nie ściemniajmy się że to jakaś fuzja, raczej w miare kulturalne przejęcie (zresztą to jedyne wyjście dla Lecha bo z pewnych spraw nigdy by się nie wytłumaczyli... pieniądze to się pożycza w banku a nie od "znajomych") więc to że jest Ptak i wkłada kasę to po przygodach z Bekdasem i Leszkiem w miare dobre rozwiązanie... no, a to że chleb z tego pieca nie smakuje juz tak samo jak kiedys no cóż, gdyby El Ptaco wchodził w klub z ugruntowaną pozycja w lidze to siła negocjacyjna była by silniejsza... a tak to on dzieli i rządzi. I nawet jak by zechciał odfrunąc to za wiele się nie zmieni, zanim przyszedł praktycznie nie było klubu tylko Barwy, wieć jak odfrunie zostną też tylko Barwy... tyle że już chyba tylko w muzeum i ludzkiej pamięci a nie na stadionie.


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 12:54
www.slasknet.com polecam! oto dowód co niektórzy piłkarze byli bo byli Pogoni robia na swoich kibiców. Oto przykład jak można ze szczecianina zrobić wrocławską mendę! pozdrowienia D.Kamrowski ! hahaha


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 13:44

  rico napisał:  
Niestety takie czasy... GKS już chula się po podłodze, Ruch już jest na końcówce, Górnik Zabrze zaczyna widzięć światełko w tunelu... ale II ligi, Widzew i ŁKS może się podniosą ale raczej na krótko, Polonia już jest na koncu tunelu, a Amica kupuje Lecha - nie ściemniajmy się że to jakaś fuzja, raczej w miare kulturalne przejęcie (zresztą to jedyne wyjście dla Lecha bo z pewnych spraw nigdy by się nie wytłumaczyli... pieniądze to się pożycza w banku a nie od "znajomych") więc to że jest Ptak i wkłada kasę to po przygodach z Bekdasem i Leszkiem w miare dobre rozwiązanie... no, a to że chleb z tego pieca nie smakuje juz tak samo jak kiedys no cóż, gdyby El Ptaco wchodził w klub z ugruntowaną pozycja w lidze to siła negocjacyjna była by silniejsza... a tak to on dzieli i rządzi. I nawet jak by zechciał odfrunąc to za wiele się nie zmieni, zanim przyszedł praktycznie nie było klubu tylko Barwy, wieć jak odfrunie zostną też tylko Barwy... tyle że już chyba tylko w muzeum i ludzkiej pamięci a nie na stadionie.



Ja bym jeszcze dodał Stilon Gorzów i Stomil Olsztyn, które tułają się po 4 ligach.... I mimo wszystko Lechia.....A Stal Mielec?? Był największą Polską potęgo z najlepszym stadionem, wyprzedzającym nawet swoją epokę i co się z tym klubem stało??


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 14:52
Bo ja wiem czy Stilon Gorzów tradycji pierwszoligowych to oni nie mają druga trzecia liga to tak więc obecnie czwarta to w ich przypadku nie takie znowu dno :P


rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 18:31

  Mario74 napisał:  
www.slasknet.com polecam! oto dowód co niektórzy piłkarze byli bo byli Pogoni robia na swoich kibiców. Oto przykład jak można ze szczecianina zrobić wrocławską mendę! pozdrowienia D.Kamrowski ! hahaha



Zajżałem poczytałem... i jeden wniosek... stary dobry Bugaj znów rządzi, kiedyś Hierro występował w reklamie w której zmieniał się w pociąg ekspresowy haha... jak bym widział Bugiego jak dostaje piłkę i załącza podtlenek azotu... i bziuuuuuuuu.


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 19:23

  ch. napisał:  
Szołn powiem ci tak - szacunek za optymizm :) Tego - czytajac twoje posty nie sposob CI przyznac!
Ja jednak po 23 latach smiagania na Pogon "i tu i tam" nie jedno juz zapewnienie słyszałem...
Dla mnie to co jest obecnie z prawdziwa Pogonia nie wiele ma wspolnego. Wiem jedno - nie bedzie wynikow i 80% dzisiejszych "wielbicieli" czerpiacych suche info na podstawie www.pogonszczecin.pl pierwsze bedzie bluzgac Ptaka. Dzisiejszy zespol .... przypomina mi 1.FC Koln ktorego zawodnicy na codzien chuja sie z klubem identyfikowali i .... mieszkali w Holandii (nizsze podatki) Kibole z charakterem pokazli odrazu (nie czekajac na wyniki) co o tym mysla! Po sezonie 1.FC Koln spierdolił sie do II ligi ale kibole zachowali twarz na GER scenie kibicowskiej! Dzis jest w Polsce smiech bo kibice POGONI omamieni wizja sukcesów klaszcza Ptakowi a po ewentualnej porazce beda go bluzgac! Wkurwia mnie to ze kibice Pogoni zatracili swoj charakter i stali sie jak to gdzies wyczytałem (v.pl?) - "miłosnikami dobrej piłki" Kiedys bylo tak ze byl szacunek - ziomki z Legii cfaniakowali ilu to ich chodzi na mecze. Ale w priv rozmowach jak porownalismy sukscesy sportowe z frekwencja na stadionie naszych klubow to .... zbastowali. Pogon bez mistrza, bez pucharu a ciagle czolowka. Legia bez gry w UEFA i juz na trybunach mniej ludzikow.

Porownywanie do klubow zachodnich typu Chelsea (czesto w komentarzach) jest dla mnie smiechem. Nie ten swiat - nie ta póleczka :) To tak jakby porownac Romana Abramowicza z Antkiem Ptakiem :p
Mysle ze zadajac pytanie temu pierwszemu kim jest ten drugi padły by odpowiedzi

a/ aktorem ;)
b/ hokeista na trawie :)
c/ naprawde nie wiem


"To wszystko kwestia profesjonalnego podejścia do zawodu - Polakom niestety tego brakuje (wystarczy spojrzeć na to, jak nasi kopacze "wypruwali sobie żyły dla klubu" na jesieni - identyczna sytuacja panuje w Wiśle, a całkiem niedawno w Legii), może Brazylijczycy posiadają tę cechę."

Kolejny raz szacunek za optymizm :)

Przykład Milara (choc nie brazylijczyka) i innych "wypruwajacych sobie zyły" w meczu z Cracovia,Arka czy Lechem juz mi wystarczy ....


Na koniec - niech was wiara nie opuszcza ale ja juz nie wierze w czasy gdy w 1997 roku - mimo iz Pogon nie miala juz szans na mistrza a tylko teoretyczne szanse na vice pojechał ponad 1 tys. granatowo-bordowych fanatykow na ostatni mecz do Łodzi (Widzew) Wtedy to bowiem byli "nasi" ludzie z ktorymi sie indentyfikowalismy w 100%. (poczytajcie sobie wywiady ze starymi Portowcami) A dzis? Ilu z was wymieni jednym tchem cała "11" tke? Kto z tych zawodnikow wskoczy po bramce na plot? Kto zrobi sobie dziare Pogoni z potrzeby serca? Wogole co dla nich znaczy Pogon? Szczecin?

Koles za praca pojechal do Madrytu. Byl na meczu Realu i na meczu Atletico. Po tych dwoch meczach postanowil chodzic juz tylko na "biedne" Atletico. Dlaczego? Bo tylko atmosfera tego stadionu przypominała mu Twardowskiego. Real - to dzis juz tylko "maszynka do robienia" kasy dla jego włascicieli.
Kibiców z krwi i kosci ktorzy "tracili zęby" za Real wmieniono na krawaciarzy i japonczykow z karnetami.
Oprawy robi specjalnie wynajeta firma (!) , "młyn" ,,,, zenada.Jednym słowem - komercja!

Real kosztem ligi smiga pozniej na tournee po kraju Kwitnacej Wisni (wszelkie skojarzenia z jesienna wyprawa do Brasil Ptaka jak najbardzie wskazene :) ) Chcecie takiej Pogoni? Ja mowie szczerze ze NIE!


Powiem tak - przyjmujac tak bezkrytycznie poczynania Antka i jego synka za chwile nas juz nie bedzie :/
Czy ten jego klub bedzie juz na zawsze w Szczecinie? Hmmm.... smiem twierdzic ( na podstawie jego dotychczasowych fochow i szantazy) ze - nie! Wraz z tym jego klubem zgina takze i kibice ktorzy w odpowiednim momencie nie potrafili powiedziec - "stop"! Honor albo sie ma - albo nie!

Szołn - jak według Ciebie zareaguja dzisiejsi "wielbiciele Ptaka" jesli Pogon nie awansuje do pucharów?
Co w konsekwencji tej reakcji zrobi Ptak? :D
Jak długo mamy drzec o losy klubu uzaleznione od fochow Antka? (budujacego juz osrodek w Brazylii?)

Wiem,wiem poki co nie mamy wyboru :)

Miejmy jednak swoj honor ktory powinnismy wyrazic podczas spotkan Pogoni i nie płaszczmy sie przed typem ktory tak naprawde nie mysli o Pogoni i Szczecinie. Ptak mysli tyko o swojej kieszeni i ... reklamie na ktora jest juz niemal chory ( szczegolnie po przegranych :p wyborach "Czlowieka Łodzi " w roku gdy zdobyl(?)/kupił(?) ;) z/dla ŁKS Mistrza)



brawa


POGOŃ SZCZECIN
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 21:52
Teraz pewnie przypominaja wam sie slowa Sandała jak ogarniał...
mniej wiecej
"Pierdolic to co sie dzieje na boisku, spiewamy dla POGONI, dla barw!"


(Misiek)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6657 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/02/2006 22:14
generalnie chodzić na Pogon nie przestane bo POGOŃ TO MY mam to w dupie kto tam gra, czy jakies juniory czy wagnery i inne ch...e trzeba reprezentowac kibiców Pogoni, barwy i nazwę nie bede płakał ze nie gra w w naszej drużynie polak i nie przestane chodzić na Pogon ale nie ciesze się że są sami zagraniczni jeżeli bedą efekty tego eksperymentu to bede się cieszył że wrescie Pogoń się wypromuje i wejdziemy na salony europejskie(jak dobrze pójdzie) czas wszystko pkaże teras to sobie mogą gadac co chce, kto chce, lub,i nie lubi, podba sie, nie podoba każdy ma swoje upodobania i choodzi na Pogon bo uważa że...? nie można miec 15tys kibiców ktorzy uważają ze w Pogoni nie mogą grac sami brazyliczycy a prawdziwi kibice powinni się zająć dobingiem jeżeli są prawdziwymi kibicami


>>>>>MKS POGOŃ SZCZECIN<<<<<
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005