Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2390 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 20:52
Statystyk nie należy brać na poważnie, ale czasami warto rzucić okiem:

Łukasz Zwoliński: czas gry 1578 - 8 bramek (ok. 197 minut - 1 bramka)
Jurado: czas gry 2103 - 12 bramek (ok. 175 minut - 1 bramka).

Powyższe porównanie dotyczy występów w I lidze.
Przy czym Jurado co do zasady gra na pozycji 10, a nie 9 (ewentualnie na skrzydle), a Zwolak to typowy napadzior.

Moim zdaniem Jurado w formie to kawał piłkarza jak na naszą ligę.
Ktoś pisał o Quintanie... Jaga pewnie by chciała za niego pierdylion złotych. Jak dla nas - nie do wyciągnięcia z Jagi.

O Możdżeniu nie wspominając... Niby wolny zawodnik, ale utrzymanie go pewnie zjadłoby znaczącą część budżetu. Pożegnaliśmy się z kilkoma piłkarzami. Zaoszczędzimy na ich pensach pewnie 120-190 tysięcy miesięcznie. Czy chcemy wydawać więcej jak połowę tej kasy na wypłatę dla Możdżenia?... Gdyby przyszedł - fajnie, ale nie za taką kapustę.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2382 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 21:12
Co do Quintany to przy jego wahaniach formy Aka jawi się jako mistrz stabilizacji. Do tego jak już było napisane on kosztuje tonę złota.

Jurado pograć może i na skrzydle i w środku zastąpił by Akę. Do tego ma taką specyfikę, że mógłby mocno w razie konieczności wspomóc Zwolińskiego w ataku. Za 175 tys. euro warto.


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2407 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 21:21
Tez jestem za jeżeli chodzi o Jurado,do tego dobry stoper(np.Celeban)ktos za Ake do srodka w razie jego odejscia i prawy obrońca.Taka paka wydawałaby się sensowna jak na naszą Ekstraklasą:)


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 21:28
Czytając takie komentarze jak te poniższe można zacząć się martwić o tą nową umowę z Azotami


  Cytat:  
Mam smutną nowinę. W biurowcu na zakładach w Policach chodzi informacja ze sponsoring Azorów będzie skupiał się na siatkarkach a Pogoń zostanie odstawiona na boczny tor jako mało intratna inwestycja ! Info pochodzi od osoby związanej z pracą w biurowcu.
  Cytat:  
Wiesz nie mogę powiedzieć więcej bo sam jestem pracownikiem ZCHP i osoba która mnie poinformowała jest „blisko” Jałosińskiego i nie chce robić sobie problemów. Ale wiem że Zakłady bardzo napaliły się na sukcesy i Chemiczki im je przyniosły a jak wiadomo Pogoń z większym nakładem finansowym NIE. Jak będę wiedział coś więcej to dam znać.
  Cytat:  
Ja nie mówię że na pewno nie będzie sponsoringu przez „ZCHP Azoty” dla Pogoni ale „Grupa” jest bliżej siatkarek niż Pogoni. Mam nadzieję że jednak są to tylko rozmowy a nie już podjęta decyzja.
  Cytat:  
A co do informatora to wiem gdyż jest on zatrudniony w dziale INWESTYCJI, więc jak sama nazwa mówi może mieć wgląd do pieniędzy u naszego sponsora. Ja tylko powtarzam co dowiedziałem się od niego co na temat sponsoringu mówi się wśród kierowników i Wice-prezesów i prezesów. Ja sam przyznam się że znam osobiście prezesa na zakładach odpowiedzialnego w JB Nawozy (ale z niego nie idzie nic wyciągnąć).PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 21:31

  Shadowman napisał:  
Tez jestem za jeżeli chodzi o Jurado,do tego dobry stoper(np.Celeban)ktos za Ake do srodka w razie jego odejscia i prawy obrońca.Taka paka wydawałaby się sensowna jak na naszą Ekstraklasą:)Jesli chodzi o stopera to nam potrzebny jest ktos kto bedzie umial nimi dyrygowac na bosiku. Obawiam sie, ze Celeban mimo wysokich indywidualnych umiejetnosci zwlaszcza w ofensywie to przy Dabrowskim czy Golli tez wygladalby jak dziecko we mgle.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 21:58
Odnoszę wrażenie że Azoty chciałyby na już na teraz, tak jak z siatkarkami. Tak się nie da. Zdrowy klub powinien być budowany krok po kroku. Jeśli zabraknie tego sponsora to będzie ciężko, ale... już wielokrotnie było ciężko. Lepiej bez nich na spokojnie krok po kroku niż z nimi na huuurrrraaaa rok czy dwa.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2584 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 22:02

  Bartas napisał:  
Odnoszę wrażenie że Azoty chciałyby na już na teraz, tak jak z siatkarkami. Tak się nie da. Zdrowy klub powinien być budowany krok po kroku. Jeśli zabraknie tego sponsora to będzie ciężko, ale... już wielokrotnie było ciężko. Lepiej bez nich na spokojnie krok po kroku niż z nimi na huuurrrraaaa rok czy dwa.Od dawna było mówione, że Azoty były gotowe wyłożyć grubą kasę na wielkie nazwiska bo chciały Pucharów. Jesli teraz juz ględzą, ze się wycofują bo Pucharów nie będzie.To przynajmniej wiemy jakby to wyglądało, jakby klub zgodził się na ich politykę. Oni dają gruby hajs, my nie wchodzimy do Pucharów i Azoty odchodzą zostawiając nas w gównie. A tak przynajmniej jakąś stabilizację mamy. A przynajmniej mam nadzieję, że zarząd nie kłamał, że w ten sezon bez długów będziemy wchodzić.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3201 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 22:05
http://www.weszlo.com/2014/07/03/futbolowe-jaja-czyli-abwo-na-podboj-iv-ligi/

Grzesiu, bierz telefon i dzwoń !


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 22:18

  pogol napisał:  
http://www.weszlo.com/2014/07/03/futbolowe-jaja-czyli-abwo-na-podboj-iv-ligi/

Grzesiu, bierz telefon i dzwoń !Chyba się Grzesiu spóźnił troszeczkę bo Abwo już podpisał kontrakt z LZS Piotrówką


PS 1948
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3201 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 22:23
Ja pierdziele... byłby niezłą alternatywą na boku pomocy... a jak widać wymagań wielkich nie miał...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5094 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 22:28

  pogol napisał:  
Ja pierdziele... byłby niezłą alternatywą na boku pomocy... a jak widać wymagań wielkich nie miał...Z nim podobno jest pewien feler. W Jadzę oblał testy medyczne ze względu na wiek lub...testy na obecność w organizmie "czegoś mocniejszego". W Piotrówce ma dużo kumpli, a po wpadce w Białymstoku nikt inny go nie chciał.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5929 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 03/07/2014 23:09

  Bartas napisał:  
Odnoszę wrażenie że Azoty chciałyby na już na teraz, tak jak z siatkarkami. Tak się nie da. Zdrowy klub powinien być budowany krok po kroku. Jeśli zabraknie tego sponsora to będzie ciężko, ale... już wielokrotnie było ciężko. Lepiej bez nich na spokojnie krok po kroku niż z nimi na huuurrrraaaa rok czy dwa.No właśnie nie ma co panikować. Większa kasa od Azotów = zrobienie z Pogoni swojego prywatnego folwarku. Siatkarki dały im sukces, ale Chemik jest wydmuszką - bez kasy od Azotów nie zostałoby nic. Dobrze, że jest stowarzyszenie, które ma swoją drużynę w II lidze.

Mamy solidny klub i może nie wywalczymy pucharów za rok czy dwa, ale przynajmniej wiemy, że nikt nie będzie nam wciskał biało-niebieskich szalików.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 07:44
Jeżeli Azoty miałyby się wycofać to na pewno po rundzie odszedłby Murawski, co oznacza jednocześnie spadek jakości 2 linii, ale z drugiej strony - może taka stabilizacja przyda się. Skoro mamy w sezon wejść bez długów, to może uda się w zimie ściągnąć z 2-3 wartościowych zawodników.

Nie ma co siać paniki. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2644 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 08:01
Zgadzam sie z powyzszym postem w 100%

Nie ma co plakac, ja wiem ze kazdy przyzwyczail sie do niezlych wynikow Pogoni z poprzedniego sezonu, ale spokojnie panowie.
Moze lepiej budowac krok po kroczku druzyne i po prostu liczyc sie z tym, ze bedzie walczyc o utrzymanie?
Taka walka tez ma swoje plusy :)

Zreszta nawet gdybysmy spadli.
"Jak Fenix z popiolow" :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 08:33

  eJay napisał:  
Jeżeli Azoty miałyby się wycofać to na pewno po rundzie odszedłby Murawski, co oznacza jednocześnie spadek jakości 2 linii, ale z drugiej strony - może taka stabilizacja przyda się. Skoro mamy w sezon wejść bez długów, to może uda się w zimie ściągnąć z 2-3 wartościowych zawodników.

Nie ma co siać paniki. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.Murawski jest na kontrakcie Pogoni. Małecki by grał w Chemiku :)


MW'03
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2391 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 08:35
Myślę, że spadek to ostatnie czego nam trzeba, cios w morale nie mówiąc już o kasie (frekwencja, z c+ kasa). Tajemnicą nie jest że włodarze nie chcą na masę kupować szrotu bo skończy się to kominami płacowymi i grą w rezerwach. Nie chcemy Traore etc... Nie uważam, że trzeba kupować 5-6 zawodników w okienku. Nie mamy takiego złego składu mimo wszystko. Przypomnijmy ostatnie transfery i ilu z tych zawodników grało regularnie na dobrym poziomie? Jedynie Murawski coś dawał jakości...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2382 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 09:19
Były deklaracje,że kasa za Robaka pójdzie na wzmocnienia.To też już nieaktualne?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2932 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 10:32

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Były deklaracje,że kasa za Robaka pójdzie na wzmocnienia.To też już nieaktualne?A czy jest oprócz forumowych rozkminek i tajemniczych wieści jakiekolwiek oficjalne info ? Z tego co mi wiadomo Azoty nie zamierzają rezygnowac z finansowania Pogoni a jedyne o co się rozchodzi to stworzenie tutaj prywatnego "azotowego" folwarku w przypadku którego scenariusz na przyszłość byłby dość zbliżony do obecnego we Flocie Świnoujście. Przypominam że Flota próbowała wyszarpać awans zaciągając kredyty i kontraktując drogich graczy dwa sezony temu. Postawili wszystko na jedną kartę, zakończyło się to klęską i obecną dramatyczną walką o przetrwanie bez wsparcia miasta. Reasumując Mroczek ze Smolnym którzy przecież zbudowali klub w obecnej postaci , rzekomo bez zadłużenia, nie chcą podjąć takiego ryzyka. Nie trzeba być jasnowidzem by dojść do tego jaka przyszłość czeka siatkarski Chemik. Wystarczy że dziewczyny będą miały spadek formy w którymś następnym sezonie i zacznie się robić ferment wokół kwestii finansowania... Azoty chcą natychmiastowego sukcesu, sport jest dla nich reklamą no i tyle. Mozolne budowanie drużyny to dla nich strata czasu.
Wsparcie Azotów będzie ale nie takie byśmy walczyli o coś więcej niż o grupę mistrzowską. Raczej czekają nas czasy typowej ligowej przeciętności.
Niemniej walka tylko ze Zwolińskim w ataku zakończy się raczej słabym rezultatem....


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 10:35

  strzyga napisał:  
Postawili wszystko na jedną kartę, zakończyło się to klęską i obecną dramatyczną walką o przetrwanie bez wsparcia miasta. .


Niejeden klub chcialby miec taki brak wsparcia ze strony miasta :).

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 4 lipca 2014, 10:41 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2584 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 11:52

  goral1982 napisał:  

  strzyga napisał:  
Postawili wszystko na jedną kartę, zakończyło się to klęską i obecną dramatyczną walką o przetrwanie bez wsparcia miasta. .


Niejeden klub chcialby miec taki brak wsparcia ze strony miasta :).A coś się zmieniło bo z tego co można było poczytać ostatnio to miasto odcięło kurek z kasą dla klubu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005