Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 16:58
Ale poza długością kontraktu trzeba brać pod uwagę również chęci zawodnika. Pogoń odrzuci ofertę, a Węgier kolejny dobry mecz zagra za dwa lata, bo się zbiesi, albo co innego do głowy mu strzeli. Jak wpłynie oferta, trzeba przeanalizować wszystkie "za" i "przeciw".
Sam uważam, że 600 tys. Euro to dobra cena za tego piłkarza. Pytanie, czy On chce odejść i czy nie będziemy później szukać kasy, bo to rynek mimo wszystko grecki.


INDIOS BRAVOS
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 17:21
600 tys. Euro to żadna cena za reprezentanta Węgier. Zdobędzie dla nas PP, pokaże się w pucharach i za rok odejdzie za 1,5mln. Gdybyśmy brali pod uwagę, że się "zbiesi" to sprzedajmy na pniu Deleva i Drygasa a Korta oddajmy za free do Krakowa.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 17:39
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 14 grudnia 2016, 17:51 [1 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 17:50
Klub podobno na oferty poniżej miliona euro za niego nie patrzy, więc spokojnie. Dumapomorza.pl wspominała, że już wiosną chcieli go wyjąc, ale nie byli w stanie spełnić oczekiwań finansowych Pogoni. To co dopiero teraz, gdy jego wartość znacznie wzrosła.

Poza tym liczy się Puchar. Już brak jednego kluczowego zawodnika, pokazuje ile jakości tracimy a tu ktoś chciałby innego kluczowego za dosłownie jałmużnę sprzedać :D


Grecki klub nie jest skory do wydawania pieniędzy na transfery, szuka raczej piłkarzy wolnych. W poprzednim okienku transferowym wzmocnił się aż dziesięcioma zawodnikami, a zapłacił tylko za dwóch – nie wydał nawet miliona euro


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 18:26

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 19:06

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 19:14

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 21:24

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 14/12/2016 21:38

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Niestety tak pięknie to nie działa. Najlepszym przykładem Jagiellonia. W krótkim czasie rozprzedali drużynę za bardzo dobre pieniądze (sprzedali Pazdana, Gajosa, Dzalamidze Tuszyńskiego). Pewnie nawet nie wymieniłem wszystkich. Zarobili mnóstwo jak na nasze realia, kupili za to m. in. Burlige, Gutiego, Vasillieva, Góralskiego czy Cernycha. I co? I po świetnym poprzednim sezonie nie awansowali do górnej ósemki. Teraz znów dostali przed sezonem kilka dobrych ofert m. in. za Vasillieva, Romańczuka. Tym razem ich nie sprzedali, a dokupili piłkarzy na słabo obsadzone pozycje (Kelemen, Runje). Jak na razie są liderem, zgodnie z twoją teorią znów powinni sprzedać każdego za kogo przyszła dobra oferta. Znowu trzeba byłoby budować drużynę od nowa. Wracając do naszego Węgra, nie jest to aż taka gwiazda żebyśmy sobie bez niego nie poradzili jeżeli przyszedłby inny dobry skrzydłowy, ale to my w tej sytuacji rozdajemy karty i nie ma co się spieszyć.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 03:01
.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 15 grudnia 2016, 04:27 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 06:50

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Klub piłkarski to nie kiosk z kapustą. Lub -to nie drużyna siatkówki, gdzie co rok 3/4 rotacji składu. Mądrze ci kolega wyżej odpisał, polecam tą refleksje jeżeli jest w zakresie twoich możliwości oczywiście.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 07:35

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Klub piłkarski to nie kiosk z kapustą. Lub -to nie drużyna siatkówki, gdzie co rok 3/4 rotacji składu. Mądrze ci kolega wyżej odpisał, polecam tą refleksje jeżeli jest w zakresie twoich możliwości oczywiście.



Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 08:35
Jakby ktos rzucal banke euro za Wegra, to nawet nie ma sie co zastanawiac. Cena i tak bedzie wywindowana przez jego osiagniecia w rodzimej lidze i reprze, a nie w Pogoni. Ile u nas zagral spotkan na miere oczekiwan? Palce jednej reki wystarcza do policzenia, a i tak nie wykorzysta sie ich w komplecie.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 08:55

  Przema napisał:  
Jakby ktos rzucal banke euro za Wegra, to nawet nie ma sie co zastanawiac. Cena i tak bedzie wywindowana przez jego osiagniecia w rodzimej lidze i reprze, a nie w Pogoni. Ile u nas zagral spotkan na miere oczekiwan? Palce jednej reki wystarcza do policzenia, a i tak nie wykorzysta sie ich w komplecie.


Ciężko wyczuć ile tak naprawdę wart jest nasz Węgier. Gorsi zawodnicy szli za większe pieniądze, więc moim zdaniem nie ma też co rozważać propozycji rzędu 600tys €. Z drugiej strony jednak nie możemy nikogo zatrzymywać na siłę, od początku wiadomo było że Pogoń będzie dla Adama tylko przystankiem w drodze na Zachód, a sprowadzony był przede wszystkim dlatego że liczyli na profity z Jego występu na Euro.

W pamięci cały czas mam sytuację ze Zwolakiem. Także optowałem za tym, żeby jeszcze u nas pograł i Jego wartość wzrosła, a jak wyszło wszyscy widzimy...

W mojej opinii powinniśmy skupić się bardziej na Dziku, On przyniesie nam więcej pożytku.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 09:20

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Klub piłkarski to nie kiosk z kapustą. Lub -to nie drużyna siatkówki, gdzie co rok 3/4 rotacji składu. Mądrze ci kolega wyżej odpisał, polecam tą refleksje jeżeli jest w zakresie twoich możliwości oczywiście.



Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.



O, kultura dyskusji przez wielkie K. Czyli nie "opierdolić" jednak? Brak argumentów i od razu się rzucasz, cóż jak przewidziałem, pewne rzeczy jednak ciebie przerastają. W jednym racja- nie rozumiem tego twojego bełkotu. Zmień ton, uprzejmię proszę bo nie ten adres.Bez pozdrowień


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3803 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 10:35
Zakładając, że dostaniemy te półtora bańki za naszych piłkarzy, to nie jest pewne, że Ci rzekomo lepsi będą chcieli w Pogoni grać.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 12:28

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Klub piłkarski to nie kiosk z kapustą. Lub -to nie drużyna siatkówki, gdzie co rok 3/4 rotacji składu. Mądrze ci kolega wyżej odpisał, polecam tą refleksje jeżeli jest w zakresie twoich możliwości oczywiście.



Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.



O, kultura dyskusji przez wielkie K. Czyli nie "opierdolić" jednak? Brak argumentów i od razu się rzucasz, cóż jak przewidziałem, pewne rzeczy jednak ciebie przerastają. W jednym racja- nie rozumiem tego twojego bełkotu. Zmień ton, uprzejmię proszę bo nie ten adres.Bez pozdrowień



Jesteś imbecylem i przynosisz wstyd dla tego forum. Ciebie piszemy z dużej literki człowieczku. Nie pisz nic na forum bo sam widzisz, że każdy Cię olewa.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 15 grudnia 2016, 13:22 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 12:34
Obydwoje wrzućcie na luz. Jeżeli macie jakieś prywatne wrzuty w swoim kierunku - proponuję załatwić to poza Internetem.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 13:03
Zygmunt muszę Cię rozczarować - nie masz monopolu na miłość do klubu, wiarę w jego lepsze czasy oraz na jedyna i słuszną rację. Nie zestawiaj zgody na sprzedaż Węgra z życzeniem źle Pogoni - nie wydajesz się być tak ograniczony.


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 13:33

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)



No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.



Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.



Racja, opierdolić. W pakiecie z Delevem. Kiedy ostatnio byliśmy w półfinale PP - rok temu?



Skąd wiesz że za rok nie będziemy??? Tak z Delevem za drugie półtorej wtedy kupimy jeszcze lepszych zawodników.



Klub piłkarski to nie kiosk z kapustą. Lub -to nie drużyna siatkówki, gdzie co rok 3/4 rotacji składu. Mądrze ci kolega wyżej odpisał, polecam tą refleksje jeżeli jest w zakresie twoich możliwości oczywiście.



Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.



O, kultura dyskusji przez wielkie K. Czyli nie "opierdolić" jednak? Brak argumentów i od razu się rzucasz, cóż jak przewidziałem, pewne rzeczy jednak ciebie przerastają. W jednym racja- nie rozumiem tego twojego bełkotu. Zmień ton, uprzejmię proszę bo nie ten adres.Bez pozdrowień



Jesteś imbecylem i przynosisz wstyd dla tego forum. Ciebie piszemy z dużej literki człowieczku. Nie pisz nic na forum bo sam widzisz, że każdy Cię olewa.



Brawo, czapki z głów, czekam na jeszcze.Pofolguj sobie, może lepiej ci się zrobi. Dzięki za cenne wskazówki ortograficzne ale sprawdź dokładniej kiedy i jak stosujemy pisownię ciebie i/lub Ciebie.
Zakoo, nie o jakieś rozczarowanie tu chodzi a o kulturę dyskusji. Różniimy się ale z szacunkiem a nie obrzucaniem błotem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005