Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/05/2014 23:10

  Przema napisał:  
W takim razie Wdowczyk do wyjebania, ze taki sabotaz stosuje i nie widzi oczywistych oczywistosci, skoro bramkarz prezentuje sie lepiej niz obronca. Gratuluje spostrzegawczosci. Sam bym na to nie wpadl:)



Skoro po tamtym poście wyciągasz wniosek, że "wdowczyk do wyjebania" to ja Tobie gratuluję umiejętności interpretacji tekstu. Podstawa na dzisiejszej maturze.
end of topic. chcesz bronić Frączczaka - broń, masz do tego prawo, ale poziom jaki prezentuje na obronie czy to prawej czy lewej jest poniżej jakiegokolwiek ekstraklasowego minimum


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 11/05/2014 23:36

  giepe napisał:  

  Przema napisał:  
W takim razie Wdowczyk do wyjebania, ze taki sabotaz stosuje i nie widzi oczywistych oczywistosci, skoro bramkarz prezentuje sie lepiej niz obronca. Gratuluje spostrzegawczosci. Sam bym na to nie wpadl:)



Skoro po tamtym poście wyciągasz wniosek, że "wdowczyk do wyjebania" to ja Tobie gratuluję umiejętności interpretacji tekstu. Podstawa na dzisiejszej maturze.
end of topic. chcesz bronić Frączczaka - broń, masz do tego prawo, ale poziom jaki prezentuje na obronie czy to prawej czy lewej jest poniżej jakiegokolwiek ekstraklasowego minimum



Przema broni Frączczaka odkąd pamiętam.Ostatnio trochę mniej bo ma świadomość że było by to już groteskowe.Adam babole walił nawet jak grał w pomocy, ponieważ jego wyszkolenie piłkarskie jest po prostu na bardzo słabym poziomie.Wdowczyk jest dobrym trenerem ,ale nie mega wybitnym, a już z pewnością nie cudotwórcą.Realizuje swoją koncepcje grania tym co ma i dlatego nie gra Lisowski bo jest to obrońca który swa charakterystyka do tej wizji nie pasuje.Świadczy o tym tez wypadnięcie ze składu Rudola po meczach gdzie był wyróżniany bo jemu bliżej do stylu Lisowskiego niż Lewego.
Lisowski i Rudol zdecydowanie lepiej zabezpieczają tyły ale Wdowiec lansuje styl Lewandowskiego i
Frączczaka.Jesli środkowi obrońcy są pod forma i defensywni tez (a tak jest obecnie) to w obronie robi się dramat i mamy z tym do czynienia.
Mówiąc oględnie wydaje mi się że Wdowczyk popełnia błąd widząc słaba formę kilku graczy i lansuje cały czas swoją taktykę licząc że coś zaskoczy.
W Poznaniu jak tak zagramy i dostaniemy szybko bramkę to Lech z nawiązka sobie odbije lanie z początku roku.
Dla mnie na dzisiaj skład obrony to:Lisowski,Hernani(Koj),Dąbrowski,Rudol i granie niestety środkiem bez wsparcia bocznych obrońców.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 12/05/2014 06:40
Epson racja.Dlatego przy formie środkowych i Adama musimy przejść na bardziej defensywne ustawienie boków obrony.Lisowsku wirtuozem nie jest ale te parę meczów miał względnie udanych.Dlatego ja stwierdziłem,że trener nie do końca wyciąga wnioski bo pewnie Adam znów zacznie z Zawiszą


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 12/05/2014 07:44
EPSON - racja. Mam nadzieję, że na Lecha wyjdziemy z bardziej "defensywnymi" bocznymi obrońcami. Tym bardziej, że mamy bardzo słabe skrzydła i wysoka gra obrońców i tak nie przynosi efektów. A skoro nieco klockowaty Grzelczak tak kręcił Frączczakiem, to aż strach pomyśleć co z nim będą robić Lovrencsis lub Pawłowski.

Patrząc na to co od jakiegoś czasu gra Lech, a co teraz gramy my, to obawiam się, że nam się udanie zrewanżują za ostatnie lanie. Piłkarze Lecha z pewnością będą do tego dążyć.


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 13/05/2014 09:09
ja podpisuję się pod Marudnickiego. Skoro o puchary nie walczymy, skoro ogrywamy się i raczej szukamy alternatyw (ciągle?) to dlaczego nie spróbować z Kojem i Gollą? Z Kojem i Gollą, którzy zagrali całą drugą połówkę z Widzewem (?)? Dlaczego nie? Dąbrowski na defensywnym z Zawiszą byłby ciekawym rozwiązaniem i strasznie mnie ciekawi ewentualna współpraca z Murawskim. Skrzydła Kun i Bąk. Kun dlatego, że ma wielki potencjał i niech się klaruje jego osoba jako piłkarza. Bąk nieprzewidywalny, może akurat nie trafiłby w słupek a w końcu do bramki x3.
Co d samego meczu z Lechią (bo nie miałem okazji komentować) to wydaje mi się, że sama gra źle nie wyglądała. Wiele popsuł "sędzia", zabrakło znowu szczęścia. Najbardziej jednak intryguje mnie postawa Murawskiego. Jak "zapuszczony" zawodnik przed rundą wygląda najlepiej na boisku w 10 meczu na wiosnę to ja nie pojmuję. Widać, że facet ma w głowie, za przeproszeniem, zapierdalanie. Ta porażka ma swoje plusy... Wątpię, ażeby ktoś chciał kogoś nam zabrać latem, sądząc po wynikach, więc drużyna może się tylko zgrać i szykować na następny sezon.


Portowcu noś ze sobą barwy...
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 13/05/2014 09:37

  Cin napisał:  
Ta porażka ma swoje plusy... Wątpię, ażeby ktoś chciał kogoś nam zabrać latem, sądząc po wynikach, więc drużyna może się tylko zgrać i szykować na następny sezon.



Spojrzałbym jeszcze na to z drugiej strony. Po tych 2 meczach sztab szkoleniowy oraz prezesi mogą zobaczyć, że raczej zawodnicy grający w Pogoni na pozycjach defensywnych nie są tak pewni i stabilni z formą jak to uważano w przerwie, kiedy to mówiono, że trzeba wzmacniać tylko pozycje ofensywne.
Teraz okazuje się, że jest to błąd w ich strategii i dobrze, że to wyszło jeszcze w tym sezonie, ponieważ mają jeszcze szansę na przemyślenia i transfery aby wyciągnąć wnioski na przyszły sezon. Pytanie, czy to zrobią.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/05/2014 13:19
Wspominany tutaj często Szwoch od nowego sezonu będzie piłkarzem Legii.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/05/2014 23:22

  giepe napisał:  

  Przema napisał:  
W takim razie Wdowczyk do wyjebania, ze taki sabotaz stosuje i nie widzi oczywistych oczywistosci, skoro bramkarz prezentuje sie lepiej niz obronca. Gratuluje spostrzegawczosci. Sam bym na to nie wpadl:)



Skoro po tamtym poście wyciągasz wniosek, że "wdowczyk do wyjebania" to ja Tobie gratuluję umiejętności interpretacji tekstu. Podstawa na dzisiejszej maturze.
end of topic. chcesz bronić Frączczaka - broń, masz do tego prawo, ale poziom jaki prezentuje na obronie czy to prawej czy lewej jest poniżej jakiegokolwiek ekstraklasowego minimum


Nim bedziesz gratulowal innym, to polecam w pierwszej kolejnosci nauczyc sie interpretowac ironie.
[cytat]
  EPSON napisał:  

  giepe napisał:  

  Przema napisał:  
W takim razie Wdowczyk do wyjebania, ze taki sabotaz stosuje i nie widzi oczywistych oczywistosci, skoro bramkarz prezentuje sie lepiej niz obronca. Gratuluje spostrzegawczosci. Sam bym na to nie wpadl:)



Skoro po tamtym poście wyciągasz wniosek, że "wdowczyk do wyjebania" to ja Tobie gratuluję umiejętności interpretacji tekstu. Podstawa na dzisiejszej maturze.
end of topic. chcesz bronić Frączczaka - broń, masz do tego prawo, ale poziom jaki prezentuje na obronie czy to prawej czy lewej jest poniżej jakiegokolwiek ekstraklasowego minimum



Przema broni Frączczaka odkąd pamiętam.Ostatnio trochę mniej bo ma świadomość że było by to już groteskowe.Adam babole walił nawet jak grał w pomocy, ponieważ jego wyszkolenie piłkarskie jest po prostu na bardzo słabym poziomie.Wdowczyk jest dobrym trenerem ,ale nie mega wybitnym, a już z pewnością nie cudotwórcą.Realizuje swoją koncepcje grania tym co ma i dlatego nie gra Lisowski bo jest to obrońca który swa charakterystyka do tej wizji nie pasuje.Świadczy o tym tez wypadnięcie ze składu Rudola po meczach gdzie był wyróżniany bo jemu bliżej do stylu Lisowskiego niż Lewego.
Lisowski i Rudol zdecydowanie lepiej zabezpieczają tyły ale Wdowiec lansuje styl Lewandowskiego i
Frączczaka.Jesli środkowi obrońcy są pod forma i defensywni tez (a tak jest obecnie) to w obronie robi się dramat i mamy z tym do czynienia.
Mówiąc oględnie wydaje mi się że Wdowczyk popełnia błąd widząc słaba formę kilku graczy i lansuje cały czas swoją taktykę licząc że coś zaskoczy.
W Poznaniu jak tak zagramy i dostaniemy szybko bramkę to Lech z nawiązka sobie odbije lanie z początku roku.
Dla mnie na dzisiaj skład obrony to:Lisowski,Hernani(Koj),Dąbrowski,Rudol i granie niestety środkiem bez wsparcia bocznych obrońców.


Nie bronie Fraczczaka, tylko prosze o podanie konkretnej alternatywy dla niego w sytuacji gdy Rudol jest zawieszony za kartki, a Lisowski w rezerwach gra jeszcze wieksza kaszane. Poki co sensownych odpowiedzi brak.
Owszem, bronilem Fraczczaka, ale do czasu kiedy w obronie gral troszke lepiej, a przede wszystkim byl bardziej przydatny z przodu. Na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada tak, ze Wdowczyk bardziej ceni sobie jego walory ofensywne, a indolencji w obronie woli nie zauwazac.

@Cin - co takigo napsul niby sedzia?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 00:18

  Cytat:  
Nie bronie Fraczczaka, tylko prosze o podanie konkretnej alternatywy dla niego w sytuacji gdy Rudol jest zawieszony za kartki, a Lisowski w rezerwach gra jeszcze wieksza kaszane. Poki co sensownych odpowiedzi brak.


Rudol pauzował jeden mecz ,ale z Lechią mógł grać a wybór padł na Lewandowskiego dlatego ze gra bardziej ofensywnie.Frączczak gra w obronie totalne zero wiec nawet jesli Lisowski gra słabo w rezerwach to nie oznacza że Adam tam nie grałby jeszcze gorzej.Lisowski wskoczył do składu na ta pozycje ..wcześniej nie grając i dawał rade.Dla mnie na dziś Frączczak z przodu nic nie daje a z tyłu....to wszyscy wiemy.Prędzej próbowałbym nawet Lewandowskiego albo Rudola tam przestawić i cokolwiek próbować niż wystawiać gościa który jest realnym osłabieniem zespołu i to już od dawna a cała liga wie że tamtą strona należy grać.
Wdowczyk gra cały czas jedną taktyką a forma kluczowych graczy w jej wersji jest beznadziejna.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 01:46
Lisowskiemu kończy się kontrakt w przyszłym miesiącu i patrząc na to co się z nim dzieje i tym ile gra i gdzie, pewnie nie zostanie on przedłużony. Wróci Tadrowski mogący grać na prawej defensywie, bądź w środku, ale Ekstraklasa to chyba jeszcze za wysokie progi dla niego. W Łęcznej wybitnie to nie gra. Ewidentnie priorytetem podczas najbliższego okienka powinno być wzmocnienie tyłów i tu nawet nie chodzi o obronę. Z całym szacunkiem do Kudły, ale po tym co można było zobaczyć w sparingach to nie jest on konkurentem, a jedynie "konkurentem" dla Janukiewicza. W bramce powinna być stała rywalizacja jak to miało miejsce w przypadku pary Pernis-Janukiewicz, oboje zapierdalali na 200%, żeby wygrać rywalizację. W tej chwili to nie wiem co musiałby zrobić Radek, żeby Kudła wszedł do bramki.. Chyba zacząć bronić skorpionem jak Higuita ;)

PS. Nie chodzi mi o zastąpienie Janukiewicza, tylko stałą rywalizację, bo co by nie mówić, ostatnio niestety opuścił loty. Wiadomo, że zdrowa rywalizacja zawsze wychodzi na dobre i moim zdaniem taka by się przydała, żeby Radek mógł czuć oddech na plecach.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 10:09

  Gonzalez13 napisał:  
W bramce powinna być stała rywalizacja jak to miało miejsce w przypadku pary Pernis-Janukiewicz, oboje zapierdalali na 200%, żeby wygrać rywalizację.



Znasz przykład dużego, dobrego klubu który ma dwóch równorzędnych bramkarzy w kadrze, którzy ciagle ze sobą rywalizują? Bramkarz to jest specyficzna pozycja w drużynie, gdzie numer 1 ma pewność, że dopiero kontuzja lub szereg błędów, a nie jeden powoduje, że siądzie na ławie.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 10:15

  londoner napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
W bramce powinna być stała rywalizacja jak to miało miejsce w przypadku pary Pernis-Janukiewicz, oboje zapierdalali na 200%, żeby wygrać rywalizację.



Znasz przykład dużego, dobrego klubu który ma dwóch równorzędnych bramkarzy w kadrze, którzy ciagle ze sobą rywalizują? Bramkarz to jest specyficzna pozycja w drużynie, gdzie numer 1 ma pewność, że dopiero kontuzja lub szereg błędów, a nie jeden powoduje, że siądzie na ławie.


Valencia CF, czy chociażby wczorajsza Benfica, przykładów jest co nie miara. Nawet Real Madryt ma 2 świetnych bramkarzy, chyba mocniejszego klubu nie znajdziesz?:)
Radek obniżył loty i czas na zmiane, nie ma świętych krów, a strzał = gol, to jego nowe motto chyba.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 10:30

  vcf napisał:  

Radek obniżył loty i czas na zmiane, nie ma świętych krów, a strzał = gol, to jego nowe motto chyba.



a ktory z ostatnich goli mozna calkowicie na jego konto zrzucic? W sumie chyba tylko bramke Brozka z 40 metrow ale tez nie mozna powiedziec, ze to tylko jego wina. Reszta to rykoszety, sytuacje sam na sam i piekny strzal Stilica przy ktorym nie mial nic do powiedzenia.


Oddajcie mi moj stary login...
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 10:38

  Gradus_new napisał:  

  vcf napisał:  

Radek obniżył loty i czas na zmiane, nie ma świętych krów, a strzał = gol, to jego nowe motto chyba.



a ktory z ostatnich goli mozna calkowicie na jego konto zrzucic? W sumie chyba tylko bramke Brozka z 40 metrow ale tez nie mozna powiedziec, ze to tylko jego wina. Reszta to rykoszety, sytuacje sam na sam i piekny strzal Stilica przy ktorym nie mial nic do powiedzenia.


Obejrzyj 3 ostatnie mecze od 1 do ostatniej minuty i przypatrz się dobrze co on robi, a raczej czego nie robi w bramce :)
Był w formie, bronił nawet karne, ale teraz nie broni nic, chociaż nawet jak bronił karne to klopsy wpuszczal, tzn. takie najbardziej frajerskie bramki, typu za kołnież z podajże Podbeskidziem u nas (mogę się mylić). Ogólnie taki typ bramkarza, że sam na sam czasem obroni, a wpuści frajerskiego klopsa lecącego 10 km/h pod nogą... Bramki po stałych fragmentach to w dużym procencie jego wina, bo do żadnej piłki chyba nie wyszedł? A już to jak go któryś cfaniak przytrzymał na lini i tak wpadło to już skandal, bo tak się robi z pachołkami.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 11:14

  vcf napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  vcf napisał:  

Radek obniżył loty i czas na zmiane, nie ma świętych krów, a strzał = gol, to jego nowe motto chyba.



a ktory z ostatnich goli mozna calkowicie na jego konto zrzucic? W sumie chyba tylko bramke Brozka z 40 metrow ale tez nie mozna powiedziec, ze to tylko jego wina. Reszta to rykoszety, sytuacje sam na sam i piekny strzal Stilica przy ktorym nie mial nic do powiedzenia.


Obejrzyj 3 ostatnie mecze od 1 do ostatniej minuty i przypatrz się dobrze co on robi, a raczej czego nie robi w bramce :)
Był w formie, bronił nawet karne, ale teraz nie broni nic, chociaż nawet jak bronił karne to klopsy wpuszczal, tzn. takie najbardziej frajerskie bramki, typu za kołnież z podajże Podbeskidziem u nas (mogę się mylić). Ogólnie taki typ bramkarza, że sam na sam czasem obroni, a wpuści frajerskiego klopsa lecącego 10 km/h pod nogą... Bramki po stałych fragmentach to w dużym procencie jego wina, bo do żadnej piłki chyba nie wyszedł? A już to jak go któryś cfaniak przytrzymał na lini i tak wpadło to już skandal, bo tak się robi z pachołkami.



Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Zgadzam się całkowicie z kolegą który ci odpowiedział wcześniej. Nie licząc bramki Brożka żadna nie obciąża konkretnie jego konta. Ma przed sobą obrone taką jaka ma i nic nie poradzi. Jak już tak dokładnie przeanalizowałeś jakim bramkarzem jest Radek to pokaż jakiegoś klopsa bo ja sobie nie przypominam nic takiego w ostatnim czasie. Po dwóch ostatnich meczach, tematów do narzekań jest już wystarczająco, nie wymyślaj kolejnego.


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 14:49

  grzela07 napisał:  

  vcf napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  vcf napisał:  

Radek obniżył loty i czas na zmiane, nie ma świętych krów, a strzał = gol, to jego nowe motto chyba.



a ktory z ostatnich goli mozna calkowicie na jego konto zrzucic? W sumie chyba tylko bramke Brozka z 40 metrow ale tez nie mozna powiedziec, ze to tylko jego wina. Reszta to rykoszety, sytuacje sam na sam i piekny strzal Stilica przy ktorym nie mial nic do powiedzenia.


Obejrzyj 3 ostatnie mecze od 1 do ostatniej minuty i przypatrz się dobrze co on robi, a raczej czego nie robi w bramce :)
Był w formie, bronił nawet karne, ale teraz nie broni nic, chociaż nawet jak bronił karne to klopsy wpuszczal, tzn. takie najbardziej frajerskie bramki, typu za kołnież z podajże Podbeskidziem u nas (mogę się mylić). Ogólnie taki typ bramkarza, że sam na sam czasem obroni, a wpuści frajerskiego klopsa lecącego 10 km/h pod nogą... Bramki po stałych fragmentach to w dużym procencie jego wina, bo do żadnej piłki chyba nie wyszedł? A już to jak go któryś cfaniak przytrzymał na lini i tak wpadło to już skandal, bo tak się robi z pachołkami.



Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Zgadzam się całkowicie z kolegą który ci odpowiedział wcześniej. Nie licząc bramki Brożka żadna nie obciąża konkretnie jego konta. Ma przed sobą obrone taką jaka ma i nic nie poradzi. Jak już tak dokładnie przeanalizowałeś jakim bramkarzem jest Radek to pokaż jakiegoś klopsa bo ja sobie nie przypominam nic takiego w ostatnim czasie. Po dwóch ostatnich meczach, tematów do narzekań jest już wystarczająco, nie wymyślaj kolejnego.



To w takim razie powinienes zakupic okulary. Radek jest dobrym bramkarzem ale jest strasznie niepewny moim zdaniem i co strzal w kierunku naszej bramki to prawie jestem pewny ze wpadnie.


PS
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 15:09
Nie no proszę Cię człowieku jaki niepewny...Ostatnią piłkę którą 'wypluł' to chyba mecz z Legią u nas co Ljuboja dobił.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 15:45
Janukiewicz to dobry bramkarz. Ale prawda jest taka, że odkąd nie ma konkurencji przestał być wartością dodaną. Tzn. broni to co trzeba, co trzeba to wpuści. Ale nie jest już tak jak kiedyś, że wygrywa nam mecze.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 15:53

  Maxymalny napisał:  
Janukiewicz to dobry bramkarz. Ale prawda jest taka, że odkąd nie ma konkurencji przestał być wartością dodaną. Tzn. broni to co trzeba, co trzeba to wpuści. Ale nie jest już tak jak kiedyś, że wygrywa nam mecze.



Jak kiedyś ? przecież jeszcze całkiem niedawno to było ... Ostatnio obrona dupy daje gdzie tylko można i już głupia gadka "kiedyś to bronił" ...."kiedyś" jakby to nie wiadomo ile tygodni temu było ... Owszem widać pewien spadek ale tylko i wyłącznie dlatego, że zdecydowanie rzadziej mu się zdarza bronic strzały nie do obrony. A już bredzenie, że każda akcja jaka leci ku nam, to pewność, że padnie niby przez Radka jest absolutną bzdurą. To dzięki obronie jest takie wrażenia a nie dzięki bramkarzowi !!!!


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/05/2014 15:59
"Ale prawda jest taka, że odkąd nie ma konkurencji przestał być wartością dodaną"

Ale pierdolenie. Znaczy mecz z Cracovią na wyjeździe Kudła nam wygrał? Czy może to odbyło się dzięki presji Pernisa, który jakimś cudem był nadal na naszej ławce?

Myślę, że faktycznie, ściągnijmy klasowego bramkarza, kosztem wzmocnienia obrony latem, bo to obecnie nasz największy problem


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.52 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005