Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2613 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:11

  szymonek007 napisał:  
A tak z innej beczki. Po tej rundzie cena za Eduardsa Visnakovsa na pewno poszła stosunkowo w dół w porównaniu do poprzedniej rundy dlatego też może on byłby dobrą alternatywą dla Marcina?Ale po co te gadanie?! Marcin gra w Pogoni i nigdzie się nie wybiera, no na litość...


Fanatycznie
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2216 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:15

  nieugięty napisał:  

  szymonek007 napisał:  
A tak z innej beczki. Po tej rundzie cena za Eduardsa Visnakovsa na pewno poszła stosunkowo w dół w porównaniu do poprzedniej rundy dlatego też może on byłby dobrą alternatywą dla Marcina?Ale po co te gadanie?! Marcin gra w Pogoni i nigdzie się nie wybiera, no na litość...Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o drugiego równorzędnego napastnika aby stabilniej wyglądała pozycja numer 9. Wogóle nie brałem pod uwagę tego, że nie będzie Marcina. :)


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2613 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:17
Mamy Kozłowskiego. A wzmocnień to należy szukać na inne pozycje, tam jest dużo gorzej niż w napadzie.


Fanatycznie
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2216 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:21
Nie zgodzę się w tej kwestii, chociażby mecz z Podbeskidziem pokazał, że w momencie gdy nie ma Marcina to jest kłopot. A mając Visniakovsa nie trzeba by było bardzo zmieniać strategii ze względu na podobieństwa (głowa, szybkość, walka w polu karnym).


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:29
Oczywiście, pięknie. Zakładamy więc, że Wiśnia by przyszedł do nas na zasadzie wolnego transferu i grałby za grosze? Robak nie jest kontuzjogenny, 1 czy 2 nieobecności w sezonie można rozwiązać inaczej


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2216 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:36

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście, pięknie. Zakładamy więc, że Wiśnia by przyszedł do nas na zasadzie wolnego transferu i grałby za grosze? Robak nie jest kontuzjogenny, 1 czy 2 nieobecności w sezonie można rozwiązać inaczejBudowanie silnej i stabilnej drużyny polega na posiadaniu przynajmniej dwóch wartościowych zawodników na każdej pozycji i tym się kierowałem dając taką propozycję. Oczywiście zgodzę się, że to by kosztowało, dlatego też nie musi być to oczywiście Visniakovs ale na pewno szukałbym kogoś młodego o podobnych warunkach jak Marcin. Wiem, że jest Kozłowski ale w jego przypadku uważam, że potrzeba czasu aby zaczął grac na pewnym, stabilnym poziomie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 18:55
A ja mam nadzieję, że z Kozłowskim może być jak z Rudolem czy Kunem. Jak dostaną szansę to ją wykorzystają. Kozłowski wczoraj dał nam swoją szarżą 1 pkt więc miejmy nadzieję, że będzie tylko lepszy


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3022 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 21:01

  szymonek007 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście, pięknie. Zakładamy więc, że Wiśnia by przyszedł do nas na zasadzie wolnego transferu i grałby za grosze? Robak nie jest kontuzjogenny, 1 czy 2 nieobecności w sezonie można rozwiązać inaczejBudowanie silnej i stabilnej drużyny polega na posiadaniu przynajmniej dwóch wartościowych zawodników na każdej pozycji i tym się kierowałem dając taką propozycję. Oczywiście zgodzę się, że to by kosztowało, dlatego też nie musi być to oczywiście Visniakovs ale na pewno szukałbym kogoś młodego o podobnych warunkach jak Marcin. Wiem, że jest Kozłowski ale w jego przypadku uważam, że potrzeba czasu aby zaczął grac na pewnym, stabilnym poziomie.Więc zacznijmy od obrony bo tam na prawej i lewej stronie nie mamy żadnego wartościowego zawodnika (teraz pokazuje się Rudol)...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 21:04
Jest Lewandowski tylko coś do zdrowia nie może dojść. Przydałby się ktoś dla kogo lewa czy prawa strona obrony nie stanowi różnicy ale chyba nie ma nikogo takiego w naszej lidze


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2216 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 21:09
Lewandowski to ma kontuzje odkąd przyszedł do nas, dlatego lewa strona to moim zdaniem nr. 1 na liście Wdowca. Co do Robaka, musi czuć oddech na plecach inaczej zacznie się najzwyczajniej mniej starać (przy całym szacunku do niego - a mam do niego wielki). Ja w pracy jak nie mam ciśnienia to też mi się nie chce:).


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 21:30
Robak, Zwoliński, Kozłowski lub ewentualnie Bąk i Frączczak. Napastnik to zbędny wydatek.


POGOŃ SZCZECIN MKS
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 22:25
Jeśli chodzi o wzmocnienia to oczywiście najbardziej potrzebne są w obronie. Przydało by sie ze 2 obrońców i może jeszcze jeden środkowy pomocnik. Ława powoli emerytura, Popara i Rogalski jakoś nie przekonują. Murawski na razie też nie, ale licze, ze jak dojdzie do formy to będzie rządził w środku. No i jeśli odejdzie Aka to dobrze by było rozejrzeć się za jakimś rozgrywającym. Akurat atak i skrzydła w tej chwili nie wymagają wzmocnień.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 29/03/2014 23:44
Murawski nie przekonuje? Z Ruchem był najlepszy na boisku, wczoraj pierwsza połowa cienka druga już lepiej. Według mnie lepszego środkowego w naszej lidze nie znajdziemy. Popara też jest dobry, nie wiem czemu wszyscy wkoło tak negatywnie (bezpodstawnie) go oceniają w momencie kiedy gra stosunkowo niewiele, a jak już gra to zazwyczaj pewnie i bez większych błędów.

Priorytet to obrona - fajnie byłoby na środek załatwić kogoś bardzo ogarniętego, ale nie oszukujmy się w naszej lidze takich nie ma a trio Hernani, Golla, Dąbrowski pomimo popełniania co jakiś czas baboli tak czy siak jest (według mnie) jedną z najlepszych środków obrony w lidze. Obowiązkowo musimy obsadzić boki obrony.


Master P
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3867 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 00:04
Wczoraj najgorzej zagrała defensywa szczególnie nie wiem co ten Hernani wczoraj robił w pierwszej 11stce. Golla jest od niego lepszy o 100 razy.
Dąbrowski to w ogóle człowiek gra w kratkę, a pierwsza bramka wpadła przez niego.
No i wczoraj rzuciło się w oczy mocno słaba gra Rogalskiego.. nie wiem czemu Popara nie wszedł szybciej.
Żeby w przyszłym sezonie powalczyć na serio o miejsce 1-3 to priorytet to kupienie jednego a najlepiej dwóch środkowych obrońców i pomocnika środkowego bo reszta jest na poziomie.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5728 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 03:13

  eF^ napisał:  
Murawski nie przekonuje? Z Ruchem był najlepszy na boisku, wczoraj pierwsza połowa cienka druga już lepiej. Według mnie lepszego środkowego w naszej lidze nie znajdziemy. Popara też jest dobry, nie wiem czemu wszyscy wkoło tak negatywnie (bezpodstawnie) go oceniają w momencie kiedy gra stosunkowo niewiele, a jak już gra to zazwyczaj pewnie i bez większych błędów.

Priorytet to obrona - fajnie byłoby na środek załatwić kogoś bardzo ogarniętego, ale nie oszukujmy się w naszej lidze takich nie ma a trio Hernani, Golla, Dąbrowski pomimo popełniania co jakiś czas baboli tak czy siak jest (według mnie) jedną z najlepszych środków obrony w lidze. Obowiązkowo musimy obsadzić boki obrony.Wiesz dlaczego ludzie nie dostrzegają gry zawodników, typu Murawski czy Popara?? bo żeby docenić gre defensywnego pomocnika, trzeba rozumieć i widzieć troszkę wiecej w piłce nożnej niż tylko ładną bramkę czy fajna parade bramkarza..to są zawodnicy których przeciętny kibic nie dostrzega,bo zadania mają typowo destrukcyjne, nie grają ładnie dla oka a mimo wszystko robią wręcz najgorszą robotę na boisku... Zufajmy Wdowcowi, człowiek na prawde nie jest w ciemie bity i doskonale wie czego i kogo drużynie potrzeba.. Uważam że jeśli będzie grosz, to wszystkie newralgiczne pozycje, zdaniem trenera, zostaną wzmocnione, narazie gramy tym co mamy, mamy top 8 nie mamy kompleksów i co najważniejsze pełen luz, bo cel został osiągnięty a wszystko co chłopaki zrobią ponad to ,będzie można nazwać małym ukłonem w naszą strone. Lód na głowę i pamiętajmy gdzie jeszcze niedawno byliśmy...Wiadomo, apetyt rośnie w miare jedzenia, ale ja jestem zadowolony z tego co mamy, z trenera, drużyny, i co by nie mówić z władz klubowych.


No One Like Us....We don't Care...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4427 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 03:15
Tadrowski wraca, ale po nim niczego wielkiego sobie nie obiecuje szczerze mowiac...


Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3907 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 04:11
Szczerze mówiąc, Rogalski zagrał na swojej nominalnej pozycji, według mnie Murawski miał być defensywnym pomocnikiem. Kreować grę miał Aka, ale gdy mial piłkę zawsze miał jednego lub dwóch przeciwników obok siebie. Mówiąc, że Murawski jak i Rogalski zagrali poprawnie, trzeba uwzględnić to, że defensywni pomocnicy są chwaleni PRZEWAŻNIE gdy drużyna gra w defensywie. Wtedy jest najwięcej przecięć podań lub destrukcji gdy przeciwna drużyna gra piłkę środkiem boiska. Według mnie Murawski zagrał lepiej mecz od Rogalskiego, więcej podań plus uderzenia na bramkę (tak wiem, że nie celnych)

Trzeba wzmocnić boki obrony, minimum to lewa obrona. Frączczak, Rudol, Tadrowski mają o co powalczyć(chociaż Frączczak o każdą pozycje walczy((napastnik, skrzydłowy,obrońca)), najbardziej ubolewam nad lewą obroną, ktoś musi się pojawić, żeby była rywalizacja pomiędzy Lewandowskim, a próbowanym na tą obronę Frączczakiem (on chyba nie grał tylko na trzech pozycjach, jako bramkarz, środkowy i defensywny pomocnik).


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2215 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 10:45

  eF^ napisał:  

Priorytet to obrona - fajnie byłoby na środek załatwić kogoś bardzo ogarniętego, ale nie oszukujmy się w naszej lidze takich nie ma a trio Hernani, Golla, Dąbrowski pomimo popełniania co jakiś czas baboli tak czy siak jest (według mnie) jedną z najlepszych środków obrony w lidze. Obowiązkowo musimy obsadzić boki obrony.Zgadzam się w 100%!


maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2759 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 13:14

  j.badlewski napisał:  

  eF^ napisał:  

Priorytet to obrona - fajnie byłoby na środek załatwić kogoś bardzo ogarniętego, ale nie oszukujmy się w naszej lidze takich nie ma a trio Hernani, Golla, Dąbrowski pomimo popełniania co jakiś czas baboli tak czy siak jest (według mnie) jedną z najlepszych środków obrony w lidze. Obowiązkowo musimy obsadzić boki obrony.Zgadzam się w 100%!Tylko, że jest mały problem.

Środek mamy mimo wszystko jeden z pewniejszych w lidze. Jednak boki hmm. Na lewej mamy Lewandowskiego, który jest traktowany jako jeden z najlepszych lewych obrońców w lidze, i gra całkiem nieźle. A na prawej na tą chwilę mamy Rudola, który jest traktowany jako jedno z odkryć tej rundy.
Więc albo ściągamy kogoś super i sadzami ich na ławce na rok, przez co klub sporo traci, albo ściągamy dla nich zmienników, co nie ma sensu bo wraca Tadrowski, który może być zmiennikiem Rudola i mamy Lisowskiego, który moze być zmiennikiem Lewandowskiego.

Szczerze to jesteśmy tak trochę pomiędzy młotem a kowadłem. Chciało by sie coś lepszego (o co w naszej lidze może być problem ;) ) tylko szkoda młodych.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 30/03/2014 13:35
Jeżeli chcemy być coraz lepsi i w niedalekiej przyszłości chcemy walczyć nawet o mistrzostwo Polski to włodarze Pogoni muszą ściągać zawodników lepszych od tych co obecnie posiadamy w kadrze zespołu. I tylko zdrowa rywalizacja sportowa na treningach czy zgrupowaniach meczowych powinna decydować czy wychodzi w pierwszym składzie Golla , Dąbrowski ,Lewandowski , Rudol czy inny zawodnik który miałby wzmocnić Pogoń przy okazji najbliższego okienka transferowego.

Moustapha ostatecznie odpalony

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 30 marca 2014, 13:45 [1 raz(y)]


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005