Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
neno01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 19:09
Smolny nie potwierdza zainteresowania Budką. Możliwe że to tylko plotka. Tak samo było z plotką Ropiejki. A on woli zostać w kotwicy


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 19:18
Macie rozkminy,jakby przynajmniej Messi miał przyjść.Transfer totalnie bez sensu,no ale u nas to normalne,że raz im w jedną stronę wieje raz w drugą,na prawej mamy Frączczaka,Wólko,obaj waleczni chcący coś osiągnąć,wypromować się,to się bierze Bude po 30stce,który ma bliżej końca niż początku.Sasal słaby trener.


neno01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 19:40
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener? Jesteśmy liderem! Kogo wolałeś? Stolarczyka który wystawiał właśnie i Wólkiewicza , Rydzaka i strefa spadkowa ! ? Wólkiewicz i inni młodzi oprócz Frączczaka są zasłabi na 1 lige. Taka jest prawda. Sasal jest dobrym trenerem i wprowadzi nas do ekstraklasy. A transfery typu Cieśliński, Szałachowski i Budka potwierdza tylko, że zbroimy się na awans


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 19:42

  neno01 napisał:  
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener? Jesteśmy liderem! Kogo wolałeś? Stolarczyka który wystawiał właśnie i Wólkiewicza , Rydzaka i strefa spadkowa ! ? Wólkiewicz i inni młodzi oprócz Frączczaka są zasłabi na 1 lige. Taka jest prawda. Sasal jest dobrym trenerem i wprowadzi nas do ekstraklasy. A transfery typu Cieśliński, Szałachowski i Budka potwierdza tylko, że zbroimy się na awans



Z jakiej choinki ty się urwałeś chłopie?
W Szczecinie nie ma trenera.


MM95
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 19:46

  neno01 napisał:  
Ale Budka jest doświadczony. Żaden z wymienionych pomocników nie ma takeigo ciągu na bramkę jak on. Wólkiewicz jest młody, ale dostawał szanse w niektórych meczach i wystąpił słabo. Fraczczak jest dobry, jest to zawodnik na extraklase ale nawet w Orange Sport mówili że on ma mecze dobre i słabe. Więc średnio. Lewandowski jest młody, ale Ekstraklasa (jeśli awansujemy) to za wysokie progi.



Kieruj się opinią tych pseudo ekspertów z OS to daleko zajdziesz.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 20:01

  neno01 napisał:  
Jesteśmy liderem!


Wystarczy zabrac ze skladu Ediego i mamy kilknascie punktow mniej na koncie.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 20:56

  neno01 napisał:  
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener?



tak dokładnie jak mowisz. sasal slaby trener i koniec kropka!.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 21:09

  neno01 napisał:  
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener? Jesteśmy liderem! Kogo wolałeś? Stolarczyka który wystawiał właśnie i Wólkiewicza , Rydzaka i strefa spadkowa ! ? Wólkiewicz i inni młodzi oprócz Frączczaka są zasłabi na 1 lige. Taka jest prawda. Sasal jest dobrym trenerem i wprowadzi nas do ekstraklasy. A transfery typu Cieśliński, Szałachowski i Budka potwierdza tylko, że zbroimy się na awans



Może jeszcze Reiss i Gajtkowski ?] Szczecińska albo żadna !
Wie ktoś może jak ma się sprawa z Kapeluszem ? Na tych sparingach wypadł dobrze ma chłopak talent.


Tylko Pogoń !
ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 21:38
Moim zdaniem:
Po 1 dokonane dotąd transfery Mosnikova i Golla uważam za udane. Mosnikov na testach dobrze się prezentował a Golla powiem szczerze nigdy nie widziałem ale w internecie czytałem opinie na jego temat, że to podobno bardzo utalentowany zawodnik i przypominam, że on ma dopiero 19 lat i Pogoń może mieć go na lata.
Po 2 jeśli transfer Budki okaże się prawdą to moim zdaniem to będzie kolejny dobry transfer ponieważ Budka ma bardzo duże doświadczenie z ekstraklasy i to jego doświadczenie nam się bardzo przyda w przyszłej rundzie.
Po 3 moim zdaniem Wólkiewicz powinien wylecieć ponieważ oglądałem parę meczów rezerw i nawet tam Wólkiewicz nie był wyróżniającym się graczem. Dlatego jeśli działacze Pogoni zdecydują się rozwiązać z nim kontrakt to nie bedzie dla mnie niespodzianka.
Po 4 gdy będziemy mieli 3 zawodników na prawą pomoc czyli Frączczak, Lewandowski i Budka to ja mam taką nadzieje, że podczas treningów będzie ostra rywalizacja o miejsce w składzie i z tej rywalizacji wygra najlepszy mam nadzieje że z korzyścią dla zespołu.
Po 5 na początku pracy Sasala uważałem go za słabego trenera i byłem załamany decyzja zarządu Pogoni, że go zatrudnili ale z biegiem czasu się do niego przekonałem i mam nadzieję , że nie będę musiał zmieniać tej opinii po rundzie wiosennej.


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 21:47

  goral1982 napisał:  

  neno01 napisał:  
Jesteśmy liderem!


Wystarczy zabrac ze skladu Ediego i mamy kilknascie punktow mniej na koncie.



Dokładnie, Edi zapierdala jak niejeden młodzieniec.

a co do tego Budki. Skoro został "Widzewiakiem roku 2011" to dlaczego chce odejść do niższej klasy rozgrywkowej?


neno01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 21:54
ZIOMEK Łukasz

Brawo ziomuś! Zgadzam sie w 100% !!

Oby był awans :D


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 22:27

  neno01 napisał:  
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener? Jesteśmy liderem! Kogo wolałeś? Stolarczyka który wystawiał właśnie i Wólkiewicza , Rydzaka i strefa spadkowa ! ? Wólkiewicz i inni młodzi oprócz Frączczaka są zasłabi na 1 lige. Taka jest prawda. Sasal jest dobrym trenerem i wprowadzi nas do ekstraklasy. A transfery typu Cieśliński, Szałachowski i Budka potwierdza tylko, że zbroimy się na awans



Tia jesteśmy liderem !!! Nie rozkmniłeś, że to właśnie Stolarczyka konto obarcza ta "strefa spadkowa". Dobry trener, układa taktykę pod mający kapitał ludzki, a nie na odwrót. Ciekawe jest, że taki Fornalik z Ruchu jakoś potrafi utrzymywać Ruch w czubie tabeli, pomimo co półrocznych wyprzedaży w Ruchu. Zbroimy się i zbroimy, i później my będziemy ciężar tej zbroi znosić... Trenowanie powinno być czymś w rodzaju swoistej misji. Wielu dzisiejszych trenerów sprzedałoby własne matki tylko i wyłącznie po to, by coś osiągnąć. Pisałem już to raz, napiszę i drugi - dlatego zajebiście cenię takiego Wengera, który pomimo potężnej komercjalizacji dyscypliny jaką jest piłka nożna, ma "wyje***e" na to wszystko niczym kibol śpiewający hasło " Against Modern Football".


  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Moim zdaniem:
Po 1 dokonane dotąd transfery Mosnikova i Golla uważam za udane. Mosnikov na testach dobrze się prezentował a Golla powiem szczerze nigdy nie widziałem ale w internecie czytałem opinie na jego temat, że to podobno bardzo utalentowany zawodnik i przypominam, że on ma dopiero 19 lat i Pogoń może mieć go na lata.



Z punktem pierwszym mogę się zgodzić, aczkolwiek Golla może być największym talentem w Polsce i ... no właśnie... bez szans obywania się z meczami, zbierania doświadczenia dalej będzie uważany, za potencjalny talent i tylko potencjalny talent.

  ZIOMEK Łukasz napisał:  

Po 2 jeśli transfer Budki okaże się prawdą to moim zdaniem to będzie kolejny dobry transfer ponieważ Budka ma bardzo duże doświadczenie z ekstraklasy i to jego doświadczenie nam się bardzo przyda w przyszłej rundzie.



Nie znam tego Budki, ale opieranie siły zespołu na takich graczach jak on jest zajebiście perspektywiczną myślą zarządzania. Odnoszę wrażenie, że dla wielu w dzisiejszych czasach liczy się tylko zdobycie jakiegoś tam celu, niezależnie od konsekwencji, które z tego wynikną. Wszak, po trupach do celu.... jakże to prawdziwe dziś.

  ZIOMEK Łukasz napisał:  

Po 3 moim zdaniem Wólkiewicz powinien wylecieć ponieważ oglądałem parę meczów rezerw i nawet tam Wólkiewicz nie był wyróżniającym się graczem. Dlatego jeśli działacze Pogoni zdecydują się rozwiązać z nim kontrakt to nie bedzie dla mnie niespodzianka.



Działacze Pogoni i trener Sasal mają chyba takich podpowiadaczy jak Ty. Powiedz mi tak szczerze, jak gracz, który zagrał zaledwie 76 minut, w 5 spotkaniach, grając nie więcej niż 20 minut w spotkaniu miał być wyróżniającym się graczem??? Za każdym razem, gdy wchodził z ławki mimo wszystko było widać niesamowitą ambicję w tym chłopaku.

  ŁUKASZ Ziomek napisał:  

Po 4 gdy będziemy mieli 3 zawodników na prawą pomoc czyli Frączczak, Lewandowski i Budka to ja mam taką nadzieje, że podczas treningów będzie ostra rywalizacja o miejsce w składzie i z tej rywalizacji wygra najlepszy mam nadzieje że z korzyścią dla zespołu.


Ta... przyjdzie 31 letni Budka, który ma x meczów w Ekstraklasie i będzie się jarał rywalizacją z Frączczakiem i Lewandowskim:) Jak raz się go posadzi na ławkę, to będzie psioczył niczym Spacerovic.

  ŁUKASZ Ziomek napisał:  

Po 5 na początku pracy Sasala uważałem go za słabego trenera i byłem załamany decyzja zarządu Pogoni, że go zatrudnili ale z biegiem czasu się do niego przekonałem i mam nadzieję , że nie będę musiał zmieniać tej opinii po rundzie wiosennej.



Heh, do ciekawych wniosków doszedłeś. Dla mnie osobiście niepojęte jest jak trener może sobie zdać sprawę, iż faktycznie w I lidze preferowany jest futbol siłowy, i tu trzeba zapier***ć oraz wymagać od swoich podopiecznych gryzienia trawy.

Tym, że mu zawadza obowiązek trzymania jednego(słownie: JEDNEGO] młodzieżowca na murawie totalnie dyskwalifikuję jego osobę w moich oczach.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 22:35

  Precelek napisał:  

  goral1982 napisał:  

  neno01 napisał:  
Jesteśmy liderem!


Wystarczy zabrac ze skladu Ediego i mamy kilknascie punktow mniej na koncie.



Dokładnie, Edi zapierdala jak niejeden młodzieniec.

a co do tego Budki. Skoro został "Widzewiakiem roku 2011" to dlaczego chce odejść do niższej klasy rozgrywkowej?


Bo beda mu wiecej placic?


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:20
neno01 skąd ty się urwałeś?

Twój argument, że Frączczak jest zły, bo według superekspertów śmiesznej stacji Orange Sport ma mecze "lepsze i słabsze" to szczerze gratuluję. Znajdź zawodnika na świecie grającego w każdym meczu przynajmniej na podobnym poziomie to pogratuluję na kolanach... W ogóle to co piszesz to jedna wielka abstrakcja hihi


Bukowe
Lemur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:24

  Ambasador napisał:  

  neno01 napisał:  
Co ty wygadujesz? Sasal słaby trener? Jesteśmy liderem! Kogo wolałeś? Stolarczyka który wystawiał właśnie i Wólkiewicza , Rydzaka i strefa spadkowa ! ? Wólkiewicz i inni młodzi oprócz Frączczaka są zasłabi na 1 lige. Taka jest prawda. Sasal jest dobrym trenerem i wprowadzi nas do ekstraklasy. A transfery typu Cieśliński, Szałachowski i Budka potwierdza tylko, że zbroimy się na awans



Tia jesteśmy liderem !!! Nie rozkmniłeś, że to właśnie Stolarczyka konto obarcza ta "strefa spadkowa". Dobry trener, układa taktykę pod mający kapitał ludzki, a nie na odwrót. Ciekawe jest, że taki Fornalik z Ruchu jakoś potrafi utrzymywać Ruch w czubie tabeli, pomimo co półrocznych wyprzedaży w Ruchu. Zbroimy się i zbroimy, i później my będziemy ciężar tej zbroi znosić... Trenowanie powinno być czymś w rodzaju swoistej misji. Wielu dzisiejszych trenerów sprzedałoby własne matki tylko i wyłącznie po to, by coś osiągnąć. Pisałem już to raz, napiszę i drugi - dlatego zajebiście cenię takiego Wengera, który pomimo potężnej komercjalizacji dyscypliny jaką jest piłka nożna, ma "wyje***e" na to wszystko niczym kibol śpiewający hasło " Against Modern Football".


  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Moim zdaniem:
Po 1 dokonane dotąd transfery Mosnikova i Golla uważam za udane. Mosnikov na testach dobrze się prezentował a Golla powiem szczerze nigdy nie widziałem ale w internecie czytałem opinie na jego temat, że to podobno bardzo utalentowany zawodnik i przypominam, że on ma dopiero 19 lat i Pogoń może mieć go na lata.



Z punktem pierwszym mogę się zgodzić, aczkolwiek Golla może być największym talentem w Polsce i ... no właśnie... bez szans obywania się z meczami, zbierania doświadczenia dalej będzie uważany, za potencjalny talent i tylko potencjalny talent.

  ZIOMEK Łukasz napisał:  

Po 2 jeśli transfer Budki okaże się prawdą to moim zdaniem to będzie kolejny dobry transfer ponieważ Budka ma bardzo duże doświadczenie z ekstraklasy i to jego doświadczenie nam się bardzo przyda w przyszłej rundzie.



Nie znam tego Budki, ale opieranie siły zespołu na takich graczach jak on jest zajebiście perspektywiczną myślą zarządzania. Odnoszę wrażenie, że dla wielu w dzisiejszych czasach liczy się tylko zdobycie jakiegoś tam celu, niezależnie od konsekwencji, które z tego wynikną. Wszak, po trupach do celu.... jakże to prawdziwe dziś.

  ZIOMEK Łukasz napisał:  

Po 3 moim zdaniem Wólkiewicz powinien wylecieć ponieważ oglądałem parę meczów rezerw i nawet tam Wólkiewicz nie był wyróżniającym się graczem. Dlatego jeśli działacze Pogoni zdecydują się rozwiązać z nim kontrakt to nie bedzie dla mnie niespodzianka.



Działacze Pogoni i trener Sasal mają chyba takich podpowiadaczy jak Ty. Powiedz mi tak szczerze, jak gracz, który zagrał zaledwie 76 minut, w 5 spotkaniach, grając nie więcej niż 20 minut w spotkaniu miał być wyróżniającym się graczem??? Za każdym razem, gdy wchodził z ławki mimo wszystko było widać niesamowitą ambicję w tym chłopaku.

  ŁUKASZ Ziomek napisał:  

Po 4 gdy będziemy mieli 3 zawodników na prawą pomoc czyli Frączczak, Lewandowski i Budka to ja mam taką nadzieje, że podczas treningów będzie ostra rywalizacja o miejsce w składzie i z tej rywalizacji wygra najlepszy mam nadzieje że z korzyścią dla zespołu.


Ta... przyjdzie 31 letni Budka, który ma x meczów w Ekstraklasie i będzie się jarał rywalizacją z Frączczakiem i Lewandowskim:) Jak raz się go posadzi na ławkę, to będzie psioczył niczym Spacerovic.

  ŁUKASZ Ziomek napisał:  

Po 5 na początku pracy Sasala uważałem go za słabego trenera i byłem załamany decyzja zarządu Pogoni, że go zatrudnili ale z biegiem czasu się do niego przekonałem i mam nadzieję , że nie będę musiał zmieniać tej opinii po rundzie wiosennej.



Heh, do ciekawych wniosków doszedłeś. Dla mnie osobiście niepojęte jest jak trener może sobie zdać sprawę, iż faktycznie w I lidze preferowany jest futbol siłowy, i tu trzeba zapier***ć oraz wymagać od swoich podopiecznych gryzienia trawy.

Tym, że mu zawadza obowiązek trzymania jednego(słownie: JEDNEGO] młodzieżowca na murawie totalnie dyskwalifikuję jego osobę w moich oczach.



Możesz nie wygadywać bzdur? Pokaż mi chociaż jeden wywiad z Sasalem, w którym otwarcie powiedział "zawadza mi obowiązek trzymania młodzieżowca na murawie". Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. Sasal powiedział, że jest to kiepski zapis, ze względu na brak możliwości wprowadzenia czwartej zmiany. W tej chwili jedną zmianę trzyma na kontuzje, drugą na młodzieżowca, a trzecia mu służy do zmiany taktyki w czasie meczu. Więc się facetowi nie dziwię, że szlag go trafia. A cytując słowa Sasala z jednego z wywiadów "nie potrzebuję przepisu, żeby trzymać młodzieżowca na boisku".

Poza tym też myślę, że ten przepis jest do dupy. Za rok Mandrysz albo Szałek będą grali w rezerwach, bo będa musieli oddać miejsce młodzieżowcom.


Szymi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:41

  Lemur napisał:  


Poza tym też myślę, że ten przepis jest do dupy. Za rok Mandrysz albo Szałek będą grali w rezerwach, bo będa musieli oddać miejsce młodzieżowcom.



Oby nie! W końcu w ekstraklasie nie obowiązuje przepis o młodzieżowcu ;)

Z drugiej strony mandrysz niech sobie gra w rezerwach. Nie nadaje się na pierwszą ligę, a tym bardziej na ekstraklasę. Jego poziom to obecny MKS Kluczbork i w tym klubie by się chyba spełnił ;)


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:42
Za trenerem przemawia wynik, koniec kropka. Nie zmienia sie czegos co dobrze funkcjonuje. Argumenty odnosnie mlodziezowca sa wyssane z palca, tak jak Lemur juz napisal. Tak samo nie rozumiem argumentu Ediego. "Gdyby nie Edi, to mielibysmy kilkanascie punktow mniej" Zgadzam sie, ze Edi ma za soba niesamowita runde, ale po to zostal sprowadzony, by pomogl w awansie do ekstraklasy. Nie ma tu co kombinowac i myslec, ze pierwsze miejsce w tabeli to tylko zasluga Ediego, bo bez niego to Sasal by lezal. Tabela pokazuje jasno ile bramek strzelonych i ile straconych. Ja sie wstrzymuje od oceny jego pracy, bo mamy sklad na ekstraklase i Sasal wykonuje nam wlasnie plan minimum, wiec ani nie jestem negatywnie ani jakos pozytywnie nastawiony. Jakim on jest trenerem bedzie nam mogl pokazac juz w ex...

Fraczczak spelnia swoja role i nadrabia swoje braki przede wszystkim ambicjami, gdzie niektory moglby troche sobie tego odkroic.

Budka - jak ma byc kosztem obroncy, to zdecydowanie nie, ale jesli zarzad ma w planach jeszcze doswiadczonego obronce ogarnac, to czemu nie.

Szczerze mowiac ja juz sobie nie wyobrazam NIE awansowac w tym roku i wszystkie znaki na niebie na to wskazuja, ze sie w koncu uda...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:44

  Lemur napisał:  


Możesz nie wygadywać bzdur? Pokaż mi chociaż jeden wywiad z Sasalem, w którym otwarcie powiedział "zawadza mi obowiązek trzymania młodzieżowca na murawie". Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. Sasal powiedział, że jest to kiepski zapis, ze względu na brak możliwości wprowadzenia czwartej zmiany. W tej chwili jedną zmianę trzyma na kontuzje, drugą na młodzieżowca, a trzecia mu służy do zmiany taktyki w czasie meczu. Więc się facetowi nie dziwię, że szlag go trafia. A cytując słowa Sasala z jednego z wywiadów "nie potrzebuję przepisu, żeby trzymać młodzieżowca na boisku".

Poza tym też myślę, że ten przepis jest do dupy. Za rok Mandrysz albo Szałek będą grali w rezerwach, bo będa musieli oddać miejsce młodzieżowcom.



Pierwszy lepszy wygooglowany wywiad:

  Cytat:  
Psioczył pan na konieczność wystawiania w składzie młodzieżowców, ale ten przepis w perspektywie czasu chyba może przynieść dobre efekty dla polskiej piłki.

- Z tym trzeba się już po prostu pogodzić, choć dla mnie nie było to łatwe. Ja lubię zabierać temat, jeśli coś mi się nie podoba. Ariel Borysiuk w Legii grał w wieku 17 lat i nie potrzeba było wprowadzenia jakichkolwiek przywilejów! Wystarczyło wyszkolić odpowiednio takiego zawodnika. Ale skoro tak, to dajmy też szanse tym młodzieżowcom szanse w Ekstraklasie i jeszcze w reprezentacji Polski niech gra jeden młodzieżowiec. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Myślę, że ten przepis jest sztuczny i nieprzygotowany, bo takie coś powinno wprowadzać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Po roku przyjdzie czas na ocenę tej sytuacji, ale na razie my trenerzy po prostu mordujemy się z tą sytuacją. Mnie osobiście brakuje teraz jednej dodatkowej zmiany, którą obecnie trzymamy dla młodzieżowca. Rozmawiałem z wieloma szkoleniowcami z pierwszej ligi i wszyscy mówią to samo.

Rozmawiał Konrad Kaźmierczak



Źródło

Nie trudno wydedukować, iż według Sasala młodzieżowiec w składzie = problem z taktyką, ze zmianami itp. Jeśli dla Ciebie to nie jest zawadzanie, to jak to nazwiesz???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 28/12/2011 23:54
Mozemy sie wymieniac cytatami, ale mysle ze tutaj spoko wyjasnil swoja polityke odnosnie mlodziezowcow. Z reszta wywiad z calkiem niedawna: zrodlo vka


Sasal o mlodziezowcach


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 29/12/2011 00:08
Ależ panowie, spokojnie. Przyjdą wieści to dopiero będziemy spekulować czy się nada czy nie. peace

edit: mowa o Budce oczywiście ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005