Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3200 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 12:22
A kim ty jesteś żeby dawać "ściągi" Michniewiczowi?


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 15:38

  Porcja Piwa napisał:  
A kim ty jesteś żeby dawać "ściągi" Michniewiczowi?
A ty kim żeby się napinać?? Po to jest forum żeby wypowiadać swoje zdanie i poglądy,a nikogo nie obraził tym co napisał.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3200 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 19:05
Zdanie i poglądy to nie to samo co aroganckie narzucanie składu jak nie patrzeć człowiekowi który jednak pojęcie o piłce i swoich zawodnikach ma większe.Wygłosiłby swoje zdanie gdyby nie dopisał "ściąga dla Michniewicz a. Proszę i nie dziękuj."


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 19:32

  Porcja Piwa napisał:  
Zdanie i poglądy to nie to samo co aroganckie narzucanie składu jak nie patrzeć człowiekowi który jednak pojęcie o piłce i swoich zawodnikach ma większe.Wygłosiłby swoje zdanie gdyby nie dopisał "ściąga dla Michniewicz a. Proszę i nie dziękuj."Zapewne nie jedna osoba już tu napisała jak jej zdaniem powinien wyglądać skład,cofnij 3,4 strony do tyłu i zastanów się czy to było aroganckie. Aroganckie jest to że kupuje zawodnika który jest jego pupilem a jest dużo słabszy od Janukiewicza,a co lepsze największe pojecie to On ma o ustawaniu spotkań z fryzjerem......


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3200 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 20:04
Wdowczyk też całkiem spoko radził sobie z ustawianiem spotkań, czemu po nim nie jechaleś? Słowik jest młody i jeszcze wystrzeli z formą a nawet jeśli nie to warto zaryzykować. Co do tego, że inni też piszą o składach to owszem, ale nie widziałem żeby ktoś dawał jakieś idiotyczne dopiski o ściągach dla trenera czy "proszę i nie dziękuj".


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 20:48
Janusz Surdykowski - myślę , że mógłby to być ciekawy zmiennik Zwolaka

Problemem pewnie byłaby ewentualna cena wykupu tego zawodnika , bo jak większość z was pewnie wie w Bytowie kasa jest spora i klub ma plan awansować do Ekstraklasy w najbliższej przyszłości.


PS 1948
Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 20:50

  Porcja Piwa napisał:  
Wdowczyk też całkiem spoko radził sobie z ustawianiem spotkań, czemu po nim nie jechaleś? Słowik jest młody i jeszcze wystrzeli z formą a nawet jeśli nie to warto zaryzykować. Co do tego, że inni też piszą o składach to owszem, ale nie widziałem żeby ktoś dawał jakieś idiotyczne dopiski o ściągach dla trenera czy "proszę i nie dziękuj".Tyle że Wdowczyk odbębnił swoje czego o Czesiu powiedzieć nie można... Nie byłem za tym żeby zatrudnić Wdowczyka więc nie wyskakuj tu "czemu po nim nie jechałeś " Zresztą co się tak dojebałeś do tego co On napisał?? Nie takie mocne słowa tu padały na piłkarzy i trenerów i jakoś nikt się o to nie srał. Proszę i nie dziękuj:), to też jest dla Ciebie aroganckie?


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5647 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 20:51

  Łukasz85 napisał:  

  EPSON napisał:  

  lukas86 napisał:  

  Łukasz85 napisał:  
Ja to w ogóle nie rozumiem jak to zawodnik może być dogadamy z klubem a później pytają czy mogą kupić ? To klub powinien wyrazić zezwolenie na rozmowę z zawodnikiem po wcześniejszym dogadaniu się odnośnie kwoty odstępnego. Teraz Zwolinski usłyszał ze będzie zarabiał 10 czy 15 razy więcej i będzie naciskał żeby go puścić za jakieś śrubki.A ja nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przecież piłkarz, to zawód jak każdy inny. Ja też kiedyś pracowałem w pewnej firmie na czas nieokreślony, a w międzyczasie dogadałem się z inną firmą w kwestii mojego "transferu". A później musiałem uzyskać zgodę na odejście z pierwszej firmy. ;) A już tym bardziej nie wyobrażam sobie, w jaki sposób chciałbyś zakazać/egzekwować ludziom negocjacji z innymi pracodawcami. Klub jest właścicielem karty danego piłkarza, ale to nie czyni z nich niewolników.Nic bardziej mylnego.Tu kontrakt nie jest na czas nieokreślony.Bardziej przypomina to umowe z operatorem np.sieci komórkowej.Możesz odejść kiedy chcesz (przecież nie jesteś niewolnikiem) ale złamanie obowiązków kontraktowych drogo kosztuje..łacznie z dyskwalfikacją i brakiem szans grania w nowym klubie.Dlatego albo te rozmowy prowadzi się równocześnie albo to właściciel karty zawodnika ma decydujący głos czy go puści i ewentualnie za ile.Miałem podobnie odpisać. W naszej pracy możesz dać wypowiedzenie kiedy chcesz z odpowiednim wyprzedzeniem żeby było fair. On takiej opcji nie ma. A że z niewolnika nie ma pracownika hmmm Lewandowski R pokazał jak się zachować profesjonalnie żeby chcieli go wszyscy.Bardzo dobre i trafne porównanie. Przyjmijmy, że jestem klientem sieci Play i mam jeszcze półroczną umowę. Czy to oznacza, że nie mogę iść na przykład do T-Mobile i negocjować indywidualnej oferty dla mnie? Owszem, mogę. Tylko, że albo poczekam do wygaśnięcia obecnej umowy, albo obecna sieć otrzyma odpowiednią kwotę gotówki. W świecie piłkarskim są drobne różnice, ale schemat jest ten sam. Ja tylko uważam, że piłkarze mają prawo rozmawiać z kim chcą. Bo i tak bez zgody klubu takowy grajek nigdzie nie pójdzie. A że z niewolnika, nie ma pracownika, to już temat na zupełnie inną historie.


TYLKO POGOŃ!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2587 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 15/08/2015 22:47
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 6 sek.6 sekund temu
Będą wkrótce minimum dwa wyjazdy z polskiej ligi. Prawdopodobnie jednym z nich może być wyjazd Radosława Janukiewicza do Japonii.

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski teraz52 sekundy temu
W kwestii transferu Zwolińskiego do Burspasporu pat. Nic się nie wydarzyło. Można zakładać, że temat umarł/umiera.


Te drugie to nic nowego ale to z Radkiem to ciekawe.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2264 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 11:29
Oby ta sytuacja z Janukiewiczem i Janotą rozwiązała się jak najszybciej, być może to jest jedna z przyczyn przez którą nie dzieje się nic w kwestii transferów do klubu. Mamy piątą kolejkę i już jedziemy do Bielska w siedemnastu, całego sezonu tak nie pociągnie ta drużyna. Nie wiem ile trwa zaleczenie takiego urazu co ma Murawski, w mojej opinii on ewidentnie cieniuje w tym sezonie póki co, gdyby był w drużynie jakiś wartościowy zmiennik to mógłby go zastąpić tak by Rafał mógł wyleczyć ten uraz i dawać nam tyle radości co sezon wcześniej.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 13:43

  Charry1948 napisał:  
Oby ta sytuacja z Janukiewiczem i Janotą rozwiązała się jak najszybciej, być może to jest jedna z przyczyn przez którą nie dzieje się nic w kwestii transferów do klubu. Mamy piątą kolejkę i już jedziemy do Bielska w siedemnastu, całego sezonu tak nie pociągnie ta drużyna. Nie wiem ile trwa zaleczenie takiego urazu co ma Murawski, w mojej opinii on ewidentnie cieniuje w tym sezonie póki co, gdyby był w drużynie jakiś wartościowy zmiennik to mógłby go zastąpić tak by Rafał mógł wyleczyć ten uraz i dawać nam tyle radości co sezon wcześniej.Widzisz dlatego cala ta sytuacja z Janota jest bardzo chora,nie ma kim grać mimo to Janota w rezerwach a grać będzie jakiś Przybecki który nawet nie wie gdzie jest jego pozycja na boisku....to jest normalne ??? Na bank Janota dał by więcej drużynie niż Miłosz,ale Michniewiczowi tego nie przetłumaczysz bo On dba o własny interes a nie klubu...... Tak to jest jak się ma za dużo znajomych menagerow!!


someone1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2127 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 13:46

  Szn85 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Oby ta sytuacja z Janukiewiczem i Janotą rozwiązała się jak najszybciej, być może to jest jedna z przyczyn przez którą nie dzieje się nic w kwestii transferów do klubu. Mamy piątą kolejkę i już jedziemy do Bielska w siedemnastu, całego sezonu tak nie pociągnie ta drużyna. Nie wiem ile trwa zaleczenie takiego urazu co ma Murawski, w mojej opinii on ewidentnie cieniuje w tym sezonie póki co, gdyby był w drużynie jakiś wartościowy zmiennik to mógłby go zastąpić tak by Rafał mógł wyleczyć ten uraz i dawać nam tyle radości co sezon wcześniej.Widzisz dlatego cala ta sytuacja z Janota jest bardzo chora,nie ma kim grać mimo to Janota w rezerwach a grać będzie jakiś Przybecki który nawet nie wie gdzie jest jego pozycja na boisku....to jest normalne ??? Na bank Janota dał by więcej drużynie niż Miłosz,ale Michniewiczowi tego nie przetłumaczysz bo On dba o własny interes a nie klubu...... Tak to jest jak się ma za dużo znajomych menagerow!!Gadanie, w poprzednim meczu z Lechią w ogóle Przybecki nie wszedł na boisko pomimo, że był na rezerwie. Z Łęczną był raczej najlepszym skrzydłowym w tym spotkaniu, napewno był lepszy od Danielaka i Murayamy ;)


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 13:52

  someone1 napisał:  

  Szn85 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Oby ta sytuacja z Janukiewiczem i Janotą rozwiązała się jak najszybciej, być może to jest jedna z przyczyn przez którą nie dzieje się nic w kwestii transferów do klubu. Mamy piątą kolejkę i już jedziemy do Bielska w siedemnastu, całego sezonu tak nie pociągnie ta drużyna. Nie wiem ile trwa zaleczenie takiego urazu co ma Murawski, w mojej opinii on ewidentnie cieniuje w tym sezonie póki co, gdyby był w drużynie jakiś wartościowy zmiennik to mógłby go zastąpić tak by Rafał mógł wyleczyć ten uraz i dawać nam tyle radości co sezon wcześniej.Widzisz dlatego cala ta sytuacja z Janota jest bardzo chora,nie ma kim grać mimo to Janota w rezerwach a grać będzie jakiś Przybecki który nawet nie wie gdzie jest jego pozycja na boisku....to jest normalne ??? Na bank Janota dał by więcej drużynie niż Miłosz,ale Michniewiczowi tego nie przetłumaczysz bo On dba o własny interes a nie klubu...... Tak to jest jak się ma za dużo znajomych menagerow!!Gadanie, w poprzednim meczu z Lechią w ogóle Przybecki nie wszedł na boisko pomimo, że był na rezerwie. Z Łęczną był raczej najlepszym skrzydłowym w tym spotkaniu, napewno był lepszy od Danielaka i Murayamy ;)Całe szczęście że nie wszedł..... Danielak to taki sam talent jak i Przybecki a samuraj to formy od dłuższego czasu już nie ma więc co to za porównanie?


someone1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2127 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 14:36

  Szn85 napisał:  

  someone1 napisał:  

  Szn85 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Oby ta sytuacja z Janukiewiczem i Janotą rozwiązała się jak najszybciej, być może to jest jedna z przyczyn przez którą nie dzieje się nic w kwestii transferów do klubu. Mamy piątą kolejkę i już jedziemy do Bielska w siedemnastu, całego sezonu tak nie pociągnie ta drużyna. Nie wiem ile trwa zaleczenie takiego urazu co ma Murawski, w mojej opinii on ewidentnie cieniuje w tym sezonie póki co, gdyby był w drużynie jakiś wartościowy zmiennik to mógłby go zastąpić tak by Rafał mógł wyleczyć ten uraz i dawać nam tyle radości co sezon wcześniej.Widzisz dlatego cala ta sytuacja z Janota jest bardzo chora,nie ma kim grać mimo to Janota w rezerwach a grać będzie jakiś Przybecki który nawet nie wie gdzie jest jego pozycja na boisku....to jest normalne ??? Na bank Janota dał by więcej drużynie niż Miłosz,ale Michniewiczowi tego nie przetłumaczysz bo On dba o własny interes a nie klubu...... Tak to jest jak się ma za dużo znajomych menagerow!!Gadanie, w poprzednim meczu z Lechią w ogóle Przybecki nie wszedł na boisko pomimo, że był na rezerwie. Z Łęczną był raczej najlepszym skrzydłowym w tym spotkaniu, napewno był lepszy od Danielaka i Murayamy ;)Całe szczęście że nie wszedł..... Danielak to taki sam talent jak i Przybecki a samuraj to formy od dłuższego czasu już nie ma więc co to za porównanie?Porównanie do pozostałych naszych skrzydłowych ;)


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 15:11
Mam nadzieję , że Janukiewicz i Janota szybko znajdą sobie kluby i zejdą z listy płac , bo pożytku już z nich niestety nie będziemy mieć , ponieważ Radek i Michał mają zakaz gry zarówno w pierwszym zespole jak i nawet w rezerwach. Pewnie to czy ktoś do nas jeszcze przyjdzie zależy od tego czy Janukiewicz i Janota rozwiążą z Pogonią kontrakty za porozumieniem stron. O ile jeszcze Radek może gdzieś zagranicę trafić to z Michałem jest problem , bo ma coś nie tak z barkiem a podobno nie chce się poddać operacji.


PS 1948
BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3721 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 16:25
Michniewicz słaby trener.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3717 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 16:46
michniewicz wolał przybesia i słowika bo starzy kumple poza tym znajomosci menadżerskie itd tak to wlasnie wyglada

Janota, janukiewicz mieli za duzo to powiedzenia i tak to sie skonczylo


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2587 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 17:05
Zabawne z tym zakazem. Radek raz zagrał w rezerwach i chyba kogoś z zarządu wkurzyła ta sytuacja, że trener rezerw dostał zakaz z korzystania z nich.
Janota już dawno by sobie poszedł ale właśnie przez ten bark będzie tutaj u nas gnić. Pewnie już Śląsk by go zabrał a tak przez jego upór będzie tutaj siedział. Dziwne, że nie chce się podjąć tej operacji, zwłaszcza dopóki jest na garnuszku klubu i raczej nie powinno to go coś kosztować.
Swoją drogą Radek ma zakaz ale interesuje się grą rezerw i wypytuje po Twiterach o ich składy i gdzie można ich oglądać.


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 16/08/2015 20:09

  Icar napisał:  
Zabawne z tym zakazem. Radek raz zagrał w rezerwach i chyba kogoś z zarządu wkurzyła ta sytuacja, że trener rezerw dostał zakaz z korzystania z nich.
Janota już dawno by sobie poszedł ale właśnie przez ten bark będzie tutaj u nas gnić. Pewnie już Śląsk by go zabrał a tak przez jego upór będzie tutaj siedział. Dziwne, że nie chce się podjąć tej operacji, zwłaszcza dopóki jest na garnuszku klubu i raczej nie powinno to go coś kosztować.
Swoją drogą Radek ma zakaz ale interesuje się grą rezerw i wypytuje po Twiterach o ich składy i gdzie można ich oglądać.
To tylko kurwa pokazuje jak rozwalana jest kasa w tym klubie....Mroczka,Stolarczyka i Czesia powinno się ukarać bo w tym momencie działają na szkodę klubu,płacą piłkarzowi lekko 40 kola miesięcznie który nie może trenować ani grać czyli dostaje pensje za darmo!! Tak Mroczek płakał do miasta że za mało dostają kasy miejskiej a teraz widzimy jak ją rozdaje za DARMO!!! Czy tu kiedyś będzie normalnie??????


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2668 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 18/08/2015 16:24
Wiem, że nie lubicie tego "źródła" informacji, ale po twitterze śmiga plota, że Pogoń, Górnik i Nieciecza są zainteresowane powracającym po dyskwalifikacji Dawidem Nowakiem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005