Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 14:31

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



jeżeli to zmiana z inicjatywy klubu to jakaś pomyłka kto jak kto ale Długosz to najjaśniejsza postać w sztabie trenerskim, nie od dziś.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 14:35

  Steryd napisał:  

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Jesli rzeczywiscie tak bedzie, to ja sie pytam co da ta zmiana? Dlugosz od kilku lat pracuje bardzo dobrze.



Ostatnio były plotki właśnie o zmianie trenera bramkarzy, wtedy już wyraziłem swoją dezaprobatę dla takiej ewentualnej decyzji, a jeśli faktycznie Szypowski ma zastąpić Długosza, to tak jak Steryd, pytam się po co i dlaczego, skoro efekty pracy Pana Długosza widać bardzo dobrze... jebane układy i układziki.... won z tą Barańską z tego klubu wreszcie!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 14:40
Dzisiaj albo jutro ma podpisać kontrakt z klubem.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 14:52
jak chcą zrobić taki ruch niech dokładnie wytłumaczą kibicom dlaczego Długosz odchodzi


Pogoń Szczecin MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 15:03
Bo może z Wielkim treneiro Mandryszem nie da się pracować.Zaczyna mnie to co raz bardziej wkurzać.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 15:24

  Randall McMurphy napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Baran drogi w utrzymaniu, za drogi.

Jezeli Matuszczyk nic nie pokazal w ostatnim czasie, to ja wymiekam :D
Z tego co wyczytalem, to pol roku temu Ruch chcial podpisac z nim kontrakt, ale KSZO wolalo za niego zbyt wiele kasy mimo, ze za pol roku byl wolnym zawdonikiem. Te 2 transfery potwierdzaja jednak tylko forme pozyskiwania zawodnikow. Obaj przyszli za friko. Fajnie ,ze chociaz tych udaje sie wylapac.



No i tu widzę ten problem- koleś zagra przyzwoicie pół rundy, ba, nawet sezon i już widzi sie w nim niezłego grajka. Nieważne że ma juz 3 dychy na swoim karku i jakoś do tej pory prześlizgał sie przez swoją "karierę" Casus Zawadzkiego czy paru innych powinno nas czegoś nauczyć, przede wszystkim dystansu i chłodnej, a raczej bardziej realnego postrzegania kwestii transferowych. Fajnie że przyszli gracze wybijający sie, ograni, ale pamiętamy sie że ktoś to wszystko musi sensownie poukładać. Powiem szczerze-brak stabilizacji i zbyt częste rotacje personalne w składzie źle świadczą o warsztacie trenerskim Mandrysza. Bo innej opcji nie widze. oles ciągle szuka-eksperymentuje a to tylko dobitnie obrazuje brak spojnej wizji i konsekwencji w tym co robi. My nie jesteśmy Bizonem Cerkwica tylko Pogonia Szczecin. Mandrysz jako były gracz powinien sobie wziąć kilka rzeczy do serca. Bo inaczej po rundzie jesiennej będziemy w głębokiej dupie , bez awansu, szukając nowego szkoleniowca.

Dlaczego tak stawiam sprawę? Ano dlatego bo od jakiegoś czasu przestałem ufać w warsztat trenerski baszego coucha. A zaufaniee to klucz do sukcesu.



Daj kase na transfery, to penwie bedzie mial takich zawdonikow jacy mu odpowiadaja i bedzie wiedzial co z nimi zrobic na boisku. W tej chwili lapiemy kogo mozna za free. Sa to najlepsi zawodnicy do wyciagniecia i pozyskujac ta metoda lepszych nie znajdziemy. Jest to zgubne, zwlaszcza w chwili awansu do ekstraklasy gdzie nie wyobrazam sobie takeij druzyny na dluzsza mete. Jesli chodzi o Matuszczyka, to polecam przyjrzec sie jego grze tak powiedzmy do 3 sezonow wstecz. :)



Jak ja lubie takie jałowe argumenty "daj kase" a moze najlepiej abys sam wyszedł i zagrał? Na możliwosci potencjał posiada i dobrze o tym wiemy. Tu rozbija sie o to jak on to poukłada. Najgorsze że idzie mu to miernie. Nie wnikam juz w analize taktyczną , motoryke i kondycja bo to truizm.



Tak, ten potencjal szczegolnie byl widoczny w meczach z Ruchem czy Jagiellonia. Oprocz Lebedynskiego i podstarzalego bez formy Moskaleiwcza brak napastnika, brak rozgrywajacego, brak lewego pomocnika. Obrone jakos udalo sie ustawic.



Hm lewego brak? a Pietruszka?O Petaszu nie mowie bo to zaden pomocnik ale Pietruszka pewien poziom we Flocie trzymal i ladnie smigal na skrzydle a ze u nas nic gra (jak wiekszosc nowo pozyskanych pilkarzy) to inna sprawa.



Na sile moglbym sie z tym zgodzic, ale jednak to jest tylko jedna pozycja w dodatku najmniej wazna z tych wszystkich. Bez rozgrywajacego skrzydlowy traci polowe swej wartosci (zwlaszcza w naszej druzynie), o napastniku, ktorego nie ma, nawet nie wspominam.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 16:06

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Ja pierdole, jeżeli to pewne to nie ma bata - ktoś komuś zaszkodził i układy okazały się ważniejsze niż dobro klubu. Długosz natomiast może oczekiwać ofert z ekstraklasy bo tak świetnego trenera ze świecą szukać.

Żeby nie było - nie mam nic do Szypowskiego, swoje zagrał w Pogoni. Bardziej wkurza mnie ta wymiana sztabu, a nie głównego trenera.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 16:30

  eJay napisał:  

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Ja pierdole, jeżeli to pewne to nie ma bata - ktoś komuś zaszkodził i układy okazały się ważniejsze niż dobro klubu. Długosz natomiast może oczekiwać ofert z ekstraklasy bo tak świetnego trenera ze świecą szukać.

Żeby nie było - nie mam nic do Szypowskiego, swoje zagrał w Pogoni. Bardziej wkurza mnie ta wymiana sztabu, a nie głównego trenera.



Jakaś ofiara musi zostać złożona..najpierw Mazurek teraz Długi..No chyba że będą we dwóch pracować bo taka opcja też jest możliwa..Jednak jesli Długosz dostanie kopa to ja PROTESTUJE!!Chłop z miasta i do tego świetny fachowiec nie wiem co o tym mysleć..


No One Like Us....We don't Care...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 16:41

  badboy napisał:  

Jakaś ofiara musi zostać złożona..najpierw Mazurek teraz Długi..No chyba że będą we dwóch pracować bo taka opcja też jest możliwa..Jednak jesli Długosz dostanie kopa to ja PROTESTUJE!!Chłop z miasta i do tego świetny fachowiec nie wiem co o tym mysleć..



zmienić Mandrysza, a nie najlepszego trenera bramkarzy jakiego mieliśmy. Parodia.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 17:22
z gs24

Wywiad z Ławą

- Pojawiła się tego lata oferta z Pogoni?
- Tak, jestem po dwóch spotkaniach z władzami klubu. Przedstawiłem swoje warunki, Pogoń swoje. Prezesi chcieliby, bym jak najszybciej podjął decyzję odnośnie transferu. Trudno im się dziwić. Ale na razie muszą jeszcze poczekać, choć wiem, że w tym wypadku czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Jeżeli pojawi się zadowalająca mnie oferta z wyższej ligi, być może się na nią zdecyduje. Choć z drugiej strony, jeżeli miałbym wybierać między grą z Pogonią o awans, a kolejną walką o utrzymanie się w ekstraklasie, to wybieram powrót do Szczecina. Na tę chwilę szanse na przyjście do Pogoni oceniam na 50 procent.


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 17:29

  Junior napisał:  
z gs24

Wywiad z Ławą

- Pojawiła się tego lata oferta z Pogoni?
- Tak, jestem po dwóch spotkaniach z władzami klubu. Przedstawiłem swoje warunki, Pogoń swoje. Prezesi chcieliby, bym jak najszybciej podjął decyzję odnośnie transferu. Trudno im się dziwić. Ale na razie muszą jeszcze poczekać, choć wiem, że w tym wypadku czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Jeżeli pojawi się zadowalająca mnie oferta z wyższej ligi, być może się na nią zdecyduje. Choć z drugiej strony, jeżeli miałbym wybierać między grą z Pogonią o awans, a kolejną walką o utrzymanie się w ekstraklasie, to wybieram powrót do Szczecina. Na tę chwilę szanse na przyjście do Pogoni oceniam na 50 procent.



Co by nie mówić Ława byłby bardzo dużym wzmocnieniem jeśli grałby na swoim poziomie.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 17:55
przy okazji meczu rezerw mówił, że jest coś na rzeczy. Jego przyjście znacznie by wzmocniło drugą linię, ale czy Pogoń stać na to żeby złożyć mu zadowalającą ofertę? Przekonamy się na dniach...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 18:23
Na "v-ałce" można przeczytać wypowiedź trenera na temat pogłosek o jego zwolnieniu. Widać że się zagotował strasznie. Przecież to jest strzał w kolano, jak można zwolnić najlepszego trenera w sztabie..nie ogarniam..


No One Like Us....We don't Care...
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5327 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 18:34

  Junior napisał:  
z gs24

Wywiad z Ławą

- Pojawiła się tego lata oferta z Pogoni?
- Tak, jestem po dwóch spotkaniach z władzami klubu. Przedstawiłem swoje warunki, Pogoń swoje. Prezesi chcieliby, bym jak najszybciej podjął decyzję odnośnie transferu. Trudno im się dziwić. Ale na razie muszą jeszcze poczekać, choć wiem, że w tym wypadku czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Jeżeli pojawi się zadowalająca mnie oferta z wyższej ligi, być może się na nią zdecyduje. Choć z drugiej strony, jeżeli miałbym wybierać między grą z Pogonią o awans, a kolejną walką o utrzymanie się w ekstraklasie, to wybieram powrót do Szczecina. Na tę chwilę szanse na przyjście do Pogoni oceniam na 50 procent.



Już, ofert nie ma, to porzucamy swoje wielkie ambicje i jednak idziemy do Pogoni? Wcześniej była gadka, że interesuje go przecież tylko gra w ekstraklasie!

Co do zwalniania Długosza to jest kurwa paranoja!


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 18:36

  mjnz48 napisał:  
Już, ofert nie ma, to porzucamy swoje wielkie ambicje i jednak idziemy do Pogoni? Wcześniej była gadka, że interesuje go przecież tylko gra w ekstraklasie!



O chuj sie go czepiasz, Ława już długo w piłke nie pogra, więc proste że chciałby grac na najwyższym szczeblu.

A co do ewentualnego wylotu Długosza chuj strzela... najwyraźniej obecność Długosza w klubie jest dla kogoś niewygodna, tak jak swego czasu barańska za wszelką cenę chciała się pozbyć Wosika. BARAŃSKA WYPIERDALAJ!


Bukowe
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 18:48

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Baran drogi w utrzymaniu, za drogi.

Jezeli Matuszczyk nic nie pokazal w ostatnim czasie, to ja wymiekam :D
Z tego co wyczytalem, to pol roku temu Ruch chcial podpisac z nim kontrakt, ale KSZO wolalo za niego zbyt wiele kasy mimo, ze za pol roku byl wolnym zawdonikiem. Te 2 transfery potwierdzaja jednak tylko forme pozyskiwania zawodnikow. Obaj przyszli za friko. Fajnie ,ze chociaz tych udaje sie wylapac.



No i tu widzę ten problem- koleś zagra przyzwoicie pół rundy, ba, nawet sezon i już widzi sie w nim niezłego grajka. Nieważne że ma juz 3 dychy na swoim karku i jakoś do tej pory prześlizgał sie przez swoją "karierę" Casus Zawadzkiego czy paru innych powinno nas czegoś nauczyć, przede wszystkim dystansu i chłodnej, a raczej bardziej realnego postrzegania kwestii transferowych. Fajnie że przyszli gracze wybijający sie, ograni, ale pamiętamy sie że ktoś to wszystko musi sensownie poukładać. Powiem szczerze-brak stabilizacji i zbyt częste rotacje personalne w składzie źle świadczą o warsztacie trenerskim Mandrysza. Bo innej opcji nie widze. oles ciągle szuka-eksperymentuje a to tylko dobitnie obrazuje brak spojnej wizji i konsekwencji w tym co robi. My nie jesteśmy Bizonem Cerkwica tylko Pogonia Szczecin. Mandrysz jako były gracz powinien sobie wziąć kilka rzeczy do serca. Bo inaczej po rundzie jesiennej będziemy w głębokiej dupie , bez awansu, szukając nowego szkoleniowca.

Dlaczego tak stawiam sprawę? Ano dlatego bo od jakiegoś czasu przestałem ufać w warsztat trenerski baszego coucha. A zaufaniee to klucz do sukcesu.



Daj kase na transfery, to penwie bedzie mial takich zawdonikow jacy mu odpowiadaja i bedzie wiedzial co z nimi zrobic na boisku. W tej chwili lapiemy kogo mozna za free. Sa to najlepsi zawodnicy do wyciagniecia i pozyskujac ta metoda lepszych nie znajdziemy. Jest to zgubne, zwlaszcza w chwili awansu do ekstraklasy gdzie nie wyobrazam sobie takeij druzyny na dluzsza mete. Jesli chodzi o Matuszczyka, to polecam przyjrzec sie jego grze tak powiedzmy do 3 sezonow wstecz. :)



Jak ja lubie takie jałowe argumenty "daj kase" a moze najlepiej abys sam wyszedł i zagrał? Na możliwosci potencjał posiada i dobrze o tym wiemy. Tu rozbija sie o to jak on to poukłada. Najgorsze że idzie mu to miernie. Nie wnikam juz w analize taktyczną , motoryke i kondycja bo to truizm.



Tak, ten potencjal szczegolnie byl widoczny w meczach z Ruchem czy Jagiellonia. Oprocz Lebedynskiego i podstarzalego bez formy Moskaleiwcza brak napastnika, brak rozgrywajacego, brak lewego pomocnika. Obrone jakos udalo sie ustawic.



Ten potencjał był bezpośrednio tworzony przez trenera i egzekwowany chyba także. Zmiana sztabu a Mandrysz święty? To jedno. Dwa- Lebedynski? Ile on goli strzelił w rundzie wiosennej ten rzekomo wielki napadzior? Przestańmy go w końcu gloryfikować bo skończy jak jakis Kowal czy Przewoźniak czyli odejdzie jako wielka niespełniona nadzieja gdzieś i zasiądzie na ławie. Swoją drogą istotna rzecz-gdzie ta świetna praca u podstaw i wprowadzania wychowanków do zespołu? Taki był ponoć priorytet, jak widać umarł w butach. A my sie cieszymy że ściągamy wypalonych trzydziestolatków (moze ja sie jeszcze załapie) i ten stan hołubimy.

Co do Ławy nomen omen-on nam jakoś łache robi? Jeśli tak to nara.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 19:10
Co do narzekania na transfery to puki w klub zdecydowanie nie zaangażuje się EPA to musimy się cieszyć z tego co mamy.Nie ma kasy na transfery to nie ma co liczyć na takich piłkarzy jak Sobota,Jonczyk czy Gikiewicz.Może na najbliższe lata jeszcze starczy to co mamy,ale gdy pootwierają stadiony w Polsce,gdy co raz więcej będzie słychać o mocnych inwestorach w klubach ( Górnik,Lech,co raz głośniej mówi się o nowych w Śląsku,Lechii ) to znajdziemy się na końcu stawki ekstraklasy.Zresztą patrząc na ekipy jakie występują w ekstraklasie to widać gołym okiem,że coś zaczyna się dziać i piłka znów znika z mniejszych ośrodków gdzie nie ma większych perspektyw,gdzie bez stadionu,sponsora i co najważniejsze publiki nic się nie zbuduje.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 19:45
Lebedynski bramek nie strzelal, ale jak na takiego napastnika wykonal kawal dobrej roboty. Gral 2 razy mniej a zrobil 2 razy wiecej asyst niz Moskalewicz. Niby napastnikow rozlicza sie z bramek, ale na wiosne Olo byl jednym ze slabszych naszych pilkarzy, strzelal bramki, ale one i tak w ostatecznym rozrachunku nic nie dawaly, za duzo chaosu bylo w jego grze. Poza ta dwojka innych napastnikow w kadrze nie mielismy wlasciwie, stad taka wypowiedz. Od tego sezonu faktycznie czas aby Lebedynski zaczal strzelac bramki. Mam nadzieje, ze Lawa bedzie mu w tym pomagac :) Poza tym nie ma co porownywac Mikiego do Przewozniaka czy Kowala, jak widziales ich gre to wiesz o czym mowa. Miki ma papiery na bardzo dobrego napastnika, na pewno takiego jakiego nie bylo dawno w Szczecinie, oby wykorzystal swoj ogromny potencjal.

Co do Mandrysza. Fakt, niepotrzebnie eksperymentowal na poczatku rundy, ale lepiej, ze zrobil to teraz niz mialby to zrobic za pol roku, kiedy to beda wazyc sie losy naszego ostatecznego celu jakim jest awans. Dostal zawodnikow jakich chcial? Raczej takich jakich mial do wyboru, bo wszyscy przyszli za friko. Widzielismy jak gral Zawadzki, to bylo nie do przewidzenia, ze tutaj sie nie odnajdzie. Moze po lecie bedzie inaczej wygladac. Na razie nie ma co tutaj zmieniac, natomiast nie pokoja mnie glosy nt. Dlugosza, mam nadzieje, ze to kolejna glupia plotka chodzaca po internecie, tak jak ta z Drumlakiem wracajaca co pol roku.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 20:24
no kurwa nie oszukujmy się Szypowski nie może się pochwalić wyrobieniem takich bramkarzy jak Długosz toż to jakaś kpina będzie jak go zwolnią


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5588 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 20:28

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Jedno słowo przychodzi mi na myśl... Kurwa !

Również nie mam nic do Szypowskiego ale co Dlugosz robił nie tak ? Wychował nam tylu bramkarzy a teraz zatrudniamy nowego trenera ? Chyba ze istnieje opcja bytu 2 trenerów bramkarzy ?


JLB !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.48 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005