Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5663 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/10/2010 22:53

  Lemon napisał:  

  brs napisał:  
Długosza ponoć nie ma tylko i wyłącznie z jego winy więc wątpię aby powrócono w przyszłości do jego osoby a szkoda...Możesz rozwinąć tą myśl?"ponoć" to sobie możesz w buty wsadzić :) Jest temat, ale nie warto go poruszać. I nie chodziło tu o aspekty stricte personalne.

Powinni zostać:
- Janukieiwcz
- Kupczanko
- Nowak
- Mysiak
- Hrymowicz
- Rogalski
- Ława
- Mandrysz
- Bojarski
- Lebedyński

Olo i Pyskaty albo odejdą albo pokończą kariery. Gwaze powinien dostać więcej czasu i szans na grę. Reszta mnie nie obchodzi, mogą strzelić focha i wylecieć na zbity ryj.

Ostatnio edytowany przez: eJay, 24 października 2010, 22:58 [1 raz(y)]


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5257 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 24/10/2010 23:05
Uważam, że Olo powinien móc zostać do końca sezonu i godnie zakończyć karierę w Pogoni, a nie dogrywać końcówkę w jakiejś IV lidze.


P. S.
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5070 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/10/2010 00:56
Nie będę przepisywał tych samych nazwisk. Ale napisze to co wydaje mi sie sporne. Bojarski, Kolendowicz, Ława i Gwaze powinni zostać. Pierwszych trzech prezentuje odpowiednio wysoki poziom tylko musza sie zgrywac i nie wymiekac przy presji, a z Gwazego bedziemy mieli sporo pożytku i pociechy jeszcze moim zdaniem.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3727 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/10/2010 18:59
Ja nie wiem co Wy widzicie w tym Ławie, za taką kasę co bierze powinien zapierdalać za całą jedenastkę, a nie wiem czy może ze trzy mecze poprawnie zagrał. Gra piach! On powinien błyszczeć nie tylko u nas w zespole, ale w całej lidze! Dla mnie na odstrzał, są lepsi, młodsi i bardziej tani od niego. Trzeba tylko ruszyć dupy w region i się zainteresować, podpisać jakieś umowy partnerskie z zespołami z województwa itp


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4356 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/10/2010 21:27

  Lemon napisał:  
Ja nie wiem co Wy widzicie w tym Ławie, za taką kasę co bierze powinien zapierdalać za całą jedenastkę, a nie wiem czy może ze trzy mecze poprawnie zagrał. Gra piach! On powinien błyszczeć nie tylko u nas w zespole, ale w całej lidze! Dla mnie na odstrzał, są lepsi, młodsi i bardziej tani od niego. Trzeba tylko ruszyć dupy w region i się zainteresować, podpisać jakieś umowy partnerskie z zespołami z województwa itpHoho. Mialem na temat tego co sie dzieje nie pisac, ale wobec takiej glupoty ciezko przejsc obojetnie. Ciekaw jestem kogo masz na mysli mowiac tanszy, lepszy, mlodszy i bedzie blyszczal w calej lidze, zakladajac ze bedzie typowym playmakerem jakim jest u nas.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6128 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/10/2010 22:57
A co myślicie o powrocie Walby? Przydałby się solidny defensor. :)


Babilon Team
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5003 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 25/10/2010 23:13

  Przema napisał:  

  Lemon napisał:  
Ja nie wiem co Wy widzicie w tym Ławie, za taką kasę co bierze powinien zapierdalać za całą jedenastkę, a nie wiem czy może ze trzy mecze poprawnie zagrał. Gra piach! On powinien błyszczeć nie tylko u nas w zespole, ale w całej lidze! Dla mnie na odstrzał, są lepsi, młodsi i bardziej tani od niego. Trzeba tylko ruszyć dupy w region i się zainteresować, podpisać jakieś umowy partnerskie z zespołami z województwa itpHoho. Mialem na temat tego co sie dzieje nie pisac, ale wobec takiej glupoty ciezko przejsc obojetnie. Ciekaw jestem kogo masz na mysli mowiac tanszy, lepszy, mlodszy i bedzie blyszczal w calej lidze, zakladajac ze bedzie typowym playmakerem jakim jest u nas.Mam ambiwalentne odczucia wobec osoby Ławy, dlatego nie nazwałbym słów kolegi wyżej że ława nie spełnia oczekiwań totalna głupotą. Niestety Bartek wejście w sezon miał tragiczne później ze dwa-trzy mecze dobre, teraz znów gra słabo. Niestety prawda jest taka, że Ława tych słabszych meczów ma więcej niż tych lepszych. Miał być tym co będzie ciągnął ten wózek, bo cechy wolicjonalne wykazywał już w Gdyni. Inna sprawa ciężko ciągnąć coś , co pozbawione jest kół... To tylko obrazuje że naszą bolączką nie jest kadra sama w sobie, tylko fatalne przygotowanie drużyny pod każdym względem-taktycznym, fizycznym i przede wszystkim mentalnym. Podziękować Mandryszowi, temu samemu którego przez jakiś czas zaciekle broniłeś. Bo to on spierdolił tą sprawę tak totalnie, tak rozbestwił zawodników (oczywiście przy apatii całego zarządu i nas kibiców),że tą stajnie Augiasza wyczyścić sie ot tak nie da, a przynajmniej nie wiadomo od czego zacząć. Pogonienie pół kadry niewiele da, jeśli nie zatrudnimy gościa z charakterem na posadę trenera. Kogoś z jajami, suwerennego w swoich decyzjach, nie podatnego na wpływy niektórych ze środowiska. A do tego z autorytetem-pana trenera , anie Piotrka, Maćka czy innego pseudo-szkoleniowca którego ustawiają sami zawodnicy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:16
W niedzielę na testy do Pogoni Szczecin uda się ukraiński bramkarz Elany - Nazar Penkowec.


PS 1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5003 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:26

  M.S. napisał:  
W niedzielę na testy do Pogoni Szczecin uda się ukraiński bramkarz Elany - Nazar Penkowec.testy? po co nam bramkarz? kurwa wszystko iod dupy strony. teraz trzeba wypierdolić poł składu i myslec z głową nad uzupełnieniami. i ja osobiście nie chce żadnych ludzi z ekstra-klasowa przeszłością ani żadnych "wybijających " sie z tej ligi, tylko młodych utalentowanych którym sie chce. nawet kosztem spadku, bo wynik sportowy zasadniczo już mi wisi.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3583 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:27
Po co bramkarz .. Mamy Radka do 2014 i tego z Arkonii, Kupczanko. Typowy napastnik by się przydał


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6007 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:53

  M.S. napisał:  
W niedzielę na testy do Pogoni Szczecin uda się ukraiński bramkarz Elany - Nazar Penkowec.Pewnie z polecenia Szypowskiego ; ]


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4636 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:55

  Grc. napisał:  

  M.S. napisał:  
W niedzielę na testy do Pogoni Szczecin uda się ukraiński bramkarz Elany - Nazar Penkowec.Pewnie z polecenia Szypowskiego ; ]Jebane kolesiostwo! niedługo to będzie klub wzajemnej adoracji...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4540 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 19:57

  RS4 napisał:  

  Grc. napisał:  

  M.S. napisał:  
W niedzielę na testy do Pogoni Szczecin uda się ukraiński bramkarz Elany - Nazar Penkowec.Pewnie z polecenia Szypowskiego ; ]Jebane kolesiostwo! niedługo to będzie klub wzajemnej adoracji...No jakaś mała szansa jest,że Szypowski wyleci jeśli Płatkowi nie pasuje;p


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 20:05
Niech wylatuje Siergiej Szypowski a wraca fachman Zbyszek Długosz bo kiedy trenerem bramkarzy był Długosz to Radek Janukiewicz spisywał się lepiej a zresztą wystarczy spojrzeć jak sobie Długosz radził w pracy z innymi bramkarzami Pilarzem,Peskoviciem itd. Pogoń zawsze słynęła z dobrze wyszkolonych bramkarzy. Zbyszek wracaj.


PS 1948
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4031 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 20:15
wypierdolić wszystkich ! łącznie z piłkami i siatkami na bramki


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 20:25
wypierdolić wszystkich ! łącznie z piłkami i siatkami na bramki 1 miejsce

Ze strony Elany cała wiadomość brzmi tak:


Bramkarz toruńskiej Elany, Nazar Penkovets otrzymał zaproszenie na testy do pierwszoligowej Pogoni Szczecin. Ukraiński golkiper w Szczecinie pojawi już się w najbliższą niedzielę, gdzie przez tydzień będzie testowany przez trenera Artura Płatka. Nazar przejdzie testy sportowe i medyczne. Należy dodać, że oprócz Nazara w Pogoni będą sprawdzani inni bramkarze.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 18 listopada 2010, 20:34 [1 raz(y)]


PS 1948
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3812 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 22:23

  M.S. napisał:  
Nazar przejdzie testy sportowe i medyczne. Należy dodać, że oprócz Nazara w Pogoni będą sprawdzani inni bramkarze.Po co bramkarze? Akurat bramkę mamy dobrze obstawioną, tu trzeba poszukać napastników i wypełniać luki, po tym jak wypierdoli się połowę składu.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5633 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 22:29

  mjnz48 napisał:  

  M.S. napisał:  
Nazar przejdzie testy sportowe i medyczne. Należy dodać, że oprócz Nazara w Pogoni będą sprawdzani inni bramkarze.Po co bramkarze? Akurat bramkę mamy dobrze obstawioną, tu trzeba poszukać napastników i wypełniać luki, po tym jak wypierdoli się połowę składu.Spokojnie. To są dopiero pierwsze testy. Przyjedzie masa zawodników. Czy któryś z nich zostanie zadecyduje trener. Może trafi się jakaś perełka.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5954 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 22:36
Zapewne niedługo będą się chcieli żegnać z Pyskatym. Poza tym Kupczanko nie jest jeszcze ukształtowanym bramkarzem i na zastępcę Radka Janukiewicza się na razie nie nadaje. Mnie bardziej ciekawią nasze młodzieżowe zakupy. W końcu w Zabrzu trener Płatek odpowiadał za szeroko rozumiany skauting, więc może uda się tu ściągnąć jakaś niezepsutą perełkę.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4356 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 18/11/2010 23:13
Drugi bramkarz jest potrzebny. W grudniu odchodzi Pyskaty, a Kupczanko to junior, w dodatku mocno niepewny. Pytanie tylko czy ten bramkarz z Elany to odpowiednia kandydatura. Nie jestem przekonany do zdolnosci trenerskich Szypowskiego, ale predko innego trenera bramkarzy nie bedzie. Dlugosza pewnie dlugo w Pogoni nie bedzie, jesli w ogole po ostatnim cyrku. Wbrew opinii, wszystko to nie odbylo sie z woli dzialaczy klubu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005