Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5946 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 01:25
ktos sie orientuje do kiedy Zwolinski ma kontrakt?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7523 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 01:47
Dobry pozytyw, że klub chce prowadzić dalej drużynę Pogoni II Szczecin w III lidze plus oczywiście do tego zespół Młodej Ekstraklasy.

Fajnie, żeby jednak większy kładli nacisk na wyniki Pogoni II Szczecin, młodą można olać ze statystyk wynika, że nie wiele piłkarzy którzy tam grają potem wchodzą do pierwszego składu, zresztą poziom tam jest tragiczny, dzięki Pogoni II lepsi będą mogli się ogrywać na III ligowych boiskach gdzie wymagania rosną. ;)


Z daleka nie będzie widać.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 02:02
gazeta pl:

Pogoń Tarasiewicza w ekstraklasie, to szansa dla niektórych zawodników Śląska, na zatrudnienie w szczecińskim klubie. Wiadomo, że trener Tarasiewicz lubi współpracować ze znanymi sobie zawodnikami. Gdy ze Śląskiem awansował do ekstraklasy sprowadził Vuka Sotirovicia oraz Remigiusza Sobocińskiego, których wcześniej trenował w Jagiellonii Białystok. Kiedy znalazł w się w ŁKS-ie ściągnął tam na wypożyczenie Marka Ganacarczyka.

Niektórzy piłkarze czekali na rozstrzygnięcia w I lidze, licząc że w drużynach beniaminków mogą znaleźć zatrudnienie. W Śląsku szefowie klubu nie zamierzają przedłużać kontraktów z pięcioma graczami i niewykluczone, że będą oni chcieli pracować z Tarasiewiczem. Piłkarze zawsze podkreślali, że mieli z nim dobry kontakt i chwalili sobie atmosferę w jego zespole.

Jest prawdopodobne, że grą w Pogoni mogą być zainteresowania dwaj pomocnicy Śląska: Sebastian Dudek oraz Marek Gancarczyk. Oni u Tarasiewicza grali często i przeszli z nim w Śląsku długą drogę. Trudno analizować sytuację dwóch innych zawodników Śląska, którzy z trenerem Tarasiewiczem długo współpracowali - Dariusza Sztylki i Krzysztofa Wołczka. Obydwu kończą się kontrakty, ale Sztylka już rok temu chciał zakończyć karierę, a czy Wołczek może być wzmocnieniem dla szczecińskiego beniaminka?

Wychowankiem Pogoni, zawodnikiem mieszkającym w Szczecinie jest Piotr Celeban. Jednak to nierealne, aby w tym momencie swojej kariery Celeban wrócił do Pogoni.

Przegląd Sportowy:

Odważne plany związane z grą w ekstraklasie ma drugi z beniaminków. – Najpierw chcemy wywalczyć awans do europejskich pucharów, a następnie włączyć się do walki o mistrzowski tytuł. Nie interesuje nas status ligowego średniaka – deklaruje Jarosław Mroczek, prezes Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 29 maja 2012, 02:08 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 03:45

  neno01 napisał:  
Dla mnie jako kibica Pogoni najważniejsze jest to, żeby Tarasiewicz zrobił dobre transfery, żeby w pierwszym sezonie utrzymać się w Ekstraklasie a w kolejnym walczyć o puchary. Jeśli chodzi o grę i skład Pogoni wiosną to widać, że trzeba zrobić dużo transferów, ponieważ obecnym składem ciężko byłoby się utrzymać w Ekstraklasie.



Moim zdaniem za dużo transferów nie ma co robić. Fakt, że wiosna była ogólnie kiepska, ale prawdopodobnie duża to "zasługa" słabego przygotowania do sezonu przez Sasala. Duża liczba transferów też pewnie miała negatywny wpływ na poziom gry drużyny.
Skoro piłkarze Pogoni "jakimś cudem" wywalczyli awans do ekstraklasy, to w większości powinni dostać szanse gry w niej. W końcu tworzą już jakiś w miarę zgrany, znający się zespół.
Też uważam, że na najbliższy sezon celem powinno być utrzymanie w lidze, żeby za dużej presji nie tworzyć i nie pompować balona na wyrost o walce o europejskie puchary, bo znowu może przynieść negatywne efekty.
A jakby udało ugrać się coś więcej niż walka o utrzymanie byłoby super.
Uważam, że Pogoni przydałby się szczególnie jakiś skuteczny napastnik, bo z taką skutecznością "napadziarów", szczególnie Vuka, to ciężko będzie o gole w ekstraklasie :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 maja 2012, 04:21 [1 raz(y)]


Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5469 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 06:41
Celeban w Pogoni?



  Cytat:  
Jest wielce prawdopodobne, że gdy nie wypali kierunek zagraniczny w przypadku Piotra Celebana, trafi on do Pogoni Szczecin. - Priorytetem dla Piotrka jest, by spróbować sił w lidze zagranicznej, ale gdyby ten wariant nie wypalił chciałby on wrócić do Pogoni – mówi Marcin Kwiecień, menedżer Celebana.



Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5286 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 08:41

  Janek80 napisał:  

  neno01 napisał:  
Dla mnie jako kibica Pogoni najważniejsze jest to, żeby Tarasiewicz zrobił dobre transfery, żeby w pierwszym sezonie utrzymać się w Ekstraklasie a w kolejnym walczyć o puchary. Jeśli chodzi o grę i skład Pogoni wiosną to widać, że trzeba zrobić dużo transferów, ponieważ obecnym składem ciężko byłoby się utrzymać w Ekstraklasie.



Moim zdaniem za dużo transferów nie ma co robić. Fakt, że wiosna była ogólnie kiepska, ale prawdopodobnie duża to "zasługa" słabego przygotowania do sezonu przez Sasala. Duża liczba transferów też pewnie miała negatywny wpływ na poziom gry drużyny.
Skoro piłkarze Pogoni "jakimś cudem" wywalczyli awans do ekstraklasy, to w większości powinni dostać szanse gry w niej. W końcu tworzą już jakiś w miarę zgrany, znający się zespół.
Też uważam, że na najbliższy sezon celem powinno być utrzymanie w lidze, żeby za dużej presji nie tworzyć i nie pompować balona na wyrost o walce o europejskie puchary, bo znowu może przynieść negatywne efekty.
A jakby udało ugrać się coś więcej niż walka o utrzymanie byłoby super.
Uważam, że Pogoni przydałby się szczególnie jakiś skuteczny napastnik, bo z taką skutecznością "napadziarów", szczególnie Vuka, to ciężko będzie o gole w ekstraklasie :)



Warto zauważyć że być może nie którzy z nas patrzą na realia boisk I ligii, gdzie Ekstraklasa i I liga różnią się od siebie. Sądzę, ze przy zostawieniu większej ilości graczy, którzy brali udział w meczach i porządnym przygotowaniu ich do sezonu powinniśmy trzymać środek tabeli i wtedy myśleć o poważniejszych wymianach. Może Ci, którzy brylowali w Ekstraklasie, a nie szło im w I lidze znów pokażą na co ich stać, a Ci, którzy dobrze prezentowali się w I lidze i zapierdalali oraz nadrabiali wszystko swoją siłą będą postrachem dla nie których nie przyzwyczajonych do realiów takiej ostrej walki jaka miała miejsce w I lidze.


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Międzyzdroje
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 09:35

  GBvW napisał:  
Warto zauważyć że być może nie którzy z nas patrzą na realia boisk I ligii, gdzie Ekstraklasa i I liga różnią się od siebie. Sądzę, ze przy zostawieniu większej ilości graczy, którzy brali udział w meczach i porządnym przygotowaniu ich do sezonu powinniśmy trzymać środek tabeli i wtedy myśleć o poważniejszych wymianach. Może Ci, którzy brylowali w Ekstraklasie, a nie szło im w I lidze znów pokażą na co ich stać, a Ci, którzy dobrze prezentowali się w I lidze i zapierdalali oraz nadrabiali wszystko swoją siłą będą postrachem dla nie których nie przyzwyczajonych do realiów takiej ostrej walki jaka miała miejsce w I lidze.



Ja uważam podobnie i jestem zdania, że aż tylu wzmocnień nam nie potrzeba, maksymalnie 3 grajków, po 1 do każdej formacji. Jest jeszcze sprawa bramkarza i zastanawiam się czy tu jeszcze kogoś nie potrzeba bo Fabiniak jakiś taki niepewny.


Zaczęło się 28 sierpnia 1993 i tak jest do dzisiaj!
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5021 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 10:39
Jak podaje Przegląd Sportowy, zatrudnieniem Ryszarda Tarasiewcza, obecnego trenera Pogoni Szczecin zainteresowany jest zespół Lechii Gdańsk.

Gdańszczanie w niedawno zakończonym sezonie zajęli 13. miejsce w Ekstraklasie co jak na silny kadrowo zespół z pięknym stadionem jest wynikiem rozczarowującym. Przed kilkoma dniami z funkcją pierwszego trenera zespołu pożegnał się Paweł Janas.

Tarasiewicz ma podpisany kontrakt z Pogonią do konca obecnego sezonu, a nie ma w nim klauzuli o przedłużeniu kontraktu w przypadku ewentualnego awansu do T-Mobile Ekstraklasy. Co na to sam zainteresowany? - Pierwszeństwo w rozmowach ma Pogoń. Jeśli miałoby być coś budowane przez 2-3 lata, chciałbym w tym uczestniczyć - wyjaśnia na łamach Przeglądu Sportowego Tarasiewicz.

Też czytałem że Lechia chciała by tego z Korony


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 11:57
Taraś wydaje się być ślepym, ale jednak dobrym trenerem i chyba dobrze byłoby gdyby został. Może w ciągu 2-3 sezonów zbudowałby coś fajnego :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 12:15

  xxjarek05xx napisał:  
Taraś wydaje się być ślepym, ale jednak dobrym trenerem i chyba dobrze byłoby gdyby został. Może w ciągu 2-3 sezonów zbudowałby coś fajnego :)



Dlaczego ślepym?
- zobaczył, że Zwoliński w dobrej formie w rezerwach i powołał go do 18-stki (fakt faktem, że na ostatni mecz, ale to już coś),
- zobaczył, że Ława / Edi są w słabszej formie/zmęczeni i nie miał skrupułów, żeby posadzić ich na ławce,
- zobaczył, że Donald stracił formę z jesieni, a Vuk przeciwnie powoli się coraz lepiej aklimatyzuje to posadził 1 na ławce, a drugiego zaczął wstawiać w składzie,
- Janukiewicz zrobił parę głupich gaf wszedł do składu Fabiniak za niego - decyzja była na wyrost, ale gdy zobaczył, że Fabiniak jest strasznie niepewny to wrócił do Radka.

Według mnie Tarasiewicz wygląda sporo lepiej od Sasala bo nie boi się podejmować trudnych decyzji, czasem to nie wychodziło no ale to niezbędne ryzyko. Pozbycie się go teraz byłoby głupotą bo w przerwie między rozgrywkami może się jeszcze 'dotrzeć' z zawodnikami i może to wyglądać jeszcze lepiej. Czego by nie mówić o stylu czy samej grze to w 5 ostatnich meczach 4 wygraliśmy.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 12:33
Dlatego napisałem, że dobrze byłoby gdyby został... :)
Fajny wywiad z prezesem - jest temat finansów, filozofii transferów i dalszego prowadzenia klubu. Warto obejrzeć .
KLIK


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 12:40

  eF^ napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Taraś wydaje się być ślepym, ale jednak dobrym trenerem i chyba dobrze byłoby gdyby został. Może w ciągu 2-3 sezonów zbudowałby coś fajnego :)



Dlaczego ślepym?
- zobaczył, że Zwoliński w dobrej formie w rezerwach i powołał go do 18-stki (fakt faktem, że na ostatni mecz, ale to już coś),
- zobaczył, że Ława / Edi są w słabszej formie/zmęczeni i nie miał skrupułów, żeby posadzić ich na ławce,
- zobaczył, że Donald stracił formę z jesieni, a Vuk przeciwnie powoli się coraz lepiej aklimatyzuje to posadził 1 na ławce, a drugiego zaczął wstawiać w składzie,
- Janukiewicz zrobił parę głupich gaf wszedł do składu Fabiniak za niego - decyzja była na wyrost, ale gdy zobaczył, że Fabiniak jest strasznie niepewny to wrócił do Radka.

Według mnie Tarasiewicz wygląda sporo lepiej od Sasala bo nie boi się podejmować trudnych decyzji, czasem to nie wychodziło no ale to niezbędne ryzyko. Pozbycie się go teraz byłoby głupotą bo w przerwie między rozgrywkami może się jeszcze 'dotrzeć' z zawodnikami i może to wyglądać jeszcze lepiej. Czego by nie mówić o stylu czy samej grze to w 5 ostatnich meczach 4 wygraliśmy.


Noll na lewej obronie. Tego nie wyjaśni mi nikt.

Gwoli ścisłości uważam, że Taraś powinien zostać, żeby nie było wątpliwości.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 13:20

  eF^ napisał:  

- zobaczył, że Zwoliński w dobrej formie w rezerwach i powołał go do 18-stki (fakt faktem, że na ostatni mecz, ale to już coś),

Powolal bo musial. Szalek i Lewandowski kontuzje i dlatego Zwolinski siedzial na lawce jako rezerwowy młodzieżowiec . Chociaz majac do wyboru Lewandowskiego i Lukasza sam jestem ciekawy kogo by wzial na lawke.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 29 maja 2012, 13:27 [1 raz(y)]


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 14:04

  Cywil napisał:  

  eF^ napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Taraś wydaje się być ślepym, ale jednak dobrym trenerem i chyba dobrze byłoby gdyby został. Może w ciągu 2-3 sezonów zbudowałby coś fajnego :)



Dlaczego ślepym?
- zobaczył, że Zwoliński w dobrej formie w rezerwach i powołał go do 18-stki (fakt faktem, że na ostatni mecz, ale to już coś),
- zobaczył, że Ława / Edi są w słabszej formie/zmęczeni i nie miał skrupułów, żeby posadzić ich na ławce,
- zobaczył, że Donald stracił formę z jesieni, a Vuk przeciwnie powoli się coraz lepiej aklimatyzuje to posadził 1 na ławce, a drugiego zaczął wstawiać w składzie,
- Janukiewicz zrobił parę głupich gaf wszedł do składu Fabiniak za niego - decyzja była na wyrost, ale gdy zobaczył, że Fabiniak jest strasznie niepewny to wrócił do Radka.

Według mnie Tarasiewicz wygląda sporo lepiej od Sasala bo nie boi się podejmować trudnych decyzji, czasem to nie wychodziło no ale to niezbędne ryzyko. Pozbycie się go teraz byłoby głupotą bo w przerwie między rozgrywkami może się jeszcze 'dotrzeć' z zawodnikami i może to wyglądać jeszcze lepiej. Czego by nie mówić o stylu czy samej grze to w 5 ostatnich meczach 4 wygraliśmy.


Noll na lewej obronie. Tego nie wyjaśni mi nikt.

Gwoli ścisłości uważam, że Taraś powinien zostać, żeby nie było wątpliwości.



Fakt, dość długo trzymał tego Nolla na lewej, ale w końcu przesunął go na środek, gdzie grał sporo lepiej. Do tego Hricko na lewej w miare sobie poradził. Również uważam, że Tarasiewicz powinien zostać :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 14:07

  goral1982 napisał:  

  eF^ napisał:  

- zobaczył, że Zwoliński w dobrej formie w rezerwach i powołał go do 18-stki (fakt faktem, że na ostatni mecz, ale to już coś),

Powolal bo musial. Szalek i Lewandowski kontuzje i dlatego Zwolinski siedzial na lawce jako rezerwowy młodzieżowiec . Chociaz majac do wyboru Lewandowskiego i Lukasza sam jestem ciekawy kogo by wzial na lawke.



a może nie chcieli żeby jacyś skauci go wyczaili na tym finale nike the chance ;)
Noll notorycznie w pierwszym składzie, wystawienie Williamsa na lewą obronę a potem zostawienie go na boisku pomimo żółtej kartki, posadzenie Kolendowicza na ławkę przez większą część rundy... Jednak trochę tych feralnych decyzji Tarasiewicza było, ale w ostatnich meczach już skład dobierany był rozsądniej więc chyba wyciągnął wnioski. Mam nadzieję, że będzie potrafił dobrze motorycznie przygotować piłkarzy na jesień jeżeli zostanie bo tego brakowało na wiosnę wyraźnie, dzięki Sasalowi.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 14:10
Ja uważam, że tak naprawdę nie potrzebujemy wielu tych wzmocnień. Skład tak naprawdę bardziej mieliśmy na ekstraklasę niż na I ligę. W I lidze jest więcej kopania po nogach, a nasi zawodnicy tacy jak Edi tego nie lubią. Jak dla mnie nie ma miejsca dla Nolla, który jest po prostu słaby i 1 mecz tego nie może zmienić. W meczu z Wisłą Płock, to właśnie po jego błędzie był słupek. 2 do odstrzału na teraz moim zdaniem jest Kucharski, który niestety nic nie pokazał jako defensywny pomocnik. A kto powinien przyjść
- Ktoś na środek obrony. Ktoś naprawdę pewny i opanowany.
- Ktoś na bok obrony, choć pod koniec Hricko sprawdzał się dobrze na lewej.
- Ktoś za Ediego. Choć moim zdaniem Mosnikov dobrze szarpie w rezerwach i można by go spróbować.
- Prawy pomocnik, ale rezerwowy
- Lewy pomocnik, chyba że Lewandowski szarpałby zdrowy.
- Bramkostrzelny napastnik, choć nasz Zwoliński czy Donald mogą odpalić nagle.

Ogólnie jeśli transfery to raczej na ławkę niż do I składu. Ogólnie moim zdaniem I powinien wyglądać tak. Ustawienie to co teraz, czyli 1-4-5-1
-Janukiewicz-
-Frączczak/Hricko -Hernani(nowy) -Nowy/Radler -Pietruszka/Hricko-
-Budka/nowy -Aka -Rogalski/Golla -Ława -Edi/Mosnikov -Kolendowicz/Lewandowski-
-Vuk/Djousse-
W (...) ewentualny następca, natomiast /... to I rezerwowy.

Taraś powinien zostać, no i informacja o pozostawieniu zespołu rezerw jak najbardziej pozytywna.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 14:16

  ManeS napisał:  
posadzenie Kolendowicza na ławkę przez większą część rundy....


Tez mnie to na poczatku dziwilo. Az okazalo sie , ze Kolendowicz nie ma sil na rozegranie calego meczu.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 14:24
Trybuna Śląska "Celeban w Pogoni? To jak Gortat i siatkówka."


  Cytat:  
Propozycja ze Szczecina, owszem, byłaby rozpatrzona. Równie dobrze można rozpatrzyć ofertę z Kosmatych Borków, czy z Kłopotów Stanisławy (jest taka miejscowość na Podlasiu). Bo co takiego może zapewnić Celebanowi Pogoń? Najwyższą gażą w całej I lidze dysponował Hernani, na którego konto miesięcznie wpływało 40 tysięcy złotych. Z tego, co nam wiadomo Śląsk zaproponował “Celikowi” jeszcze wyższe warunki, ale mimo perspektywy gry o Ligę Mistrzów, on nie przyjął propozycji.

Piotr Celeban jest dogadany z Fortuną Dusseldorf. Niemiecka federacja odrzuciła wniosek Herthy Berlin o powtórzenie meczu barażowego, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by pięciokrotny reprezentant Polski przeniósł się do Dusseldorfu.



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 15:18

  goral1982 napisał:  

  ManeS napisał:  
posadzenie Kolendowicza na ławkę przez większą część rundy....


Tez mnie to na poczatku dziwilo. Az okazalo sie , ze Kolendowicz nie ma sil na rozegranie calego meczu.



To lepiej go wpuszczać na 20 minut na końcówkę gdzie już nikt nie ma siły nadążyć za jego akcją czy jak przez pierwsze 60 minut stworzy sytuacji tyle co np z Wisłą Płock?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 29/05/2012 15:43
Ricardinho i Biliński z Wisły Płock to moje propozycje na transfery i Pietrasiak .
Kolejny aspekt to Mosnikov nawet go na ławce nie widziałem wiec będzie coś z niego czy niewypał?
Next to Lebedyński wraca czy robi kariera w Holand?

A na koniec to licze na młodych chłopaków jak Zwoliński , Rudol , Lewandowski , Golla , Szałek... oni mają szanse na rozwój i dobrą gre w pierwszym składzie . A Zwoliński to będzie odkrycie nowego sezonu tak czuje .

Ostatnio edytowany przez: chicago, 29 maja 2012, 15:53 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005