Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:24
Zgadzam się z tym co napisał Epson o Frączczaku, też wolę oglądać Donalda w ataku zamiast Adama. Dla mnie piłkarz który nie trafia do pustej bramki stojąc przed nią 3 metry (Legia) lub podaje piłkę bramkarzowi w sytuacji sam na sam (Jagiellonia) to nie piłkarz na miarę ekstraklasy. Ktoś powie że umie on się znaleźć w dogodnej sytuacji tylko co z tego jak nie potrafi jej wykorzystać. Jak by obliczyć jego skuteczność to będzie to pewnie coś koło 5% jak nie mniej. A Donald potrafi z niczego zrobić groźną sytuację... przykład w Warszawie gdy popędził lewą stroną kiwając kilku legionistów i wykładając jak na tacy piłkę właśnie Frączczakowi na którego ja osobiście nie mogę już patrzeć kiedy marnuje kolejne 200% sytuacje


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:31
Nie wiem czy sledzisz na biezaco inne zespoly . Nie tacy zawodnicy jak Fraczczak nie trafiaja do bramki nawet z jednego metra. W tak nedznej lidze liderem walki o krola strzelcow jest zawodnik majacy po 27 kolejkach az 13 bramek. Podstawowym napastnikiem zespolu walczacego o mistrzostwo(w zasadzie juz przegrali mistrza w ostatniej kolejce ) jest zawodnik zaliczajacy jeszcze bardziej spektakularne pudla. Ponad 10 bramek strzelilo 5 zawodnikow .


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:32

  Ambasador napisał:  
Epson wytłumacz mi - Ty masz jakieś osobiste urazy co do Frączczaka??? Wszędzie gdzie się da to ciśniesz go jak nie wiem co, a w proponowanym składzie wystawiasz jeszcze mniej skutecznego zawodnika niż Adam.
Nie wiem czy nie umiesz korzystać ze statystyk, czy nie, ale Twój typ - Donald ostatnią bramkę strzelił 23 września zeszłego roku. Od tego momentu rozegrał 9 spotkań, spędził 605 minut na boisku(czyli dziesięć godzin) i co??? Do tego murzyn gra cały czas na swojej, jednej pozycji, a Frączczak co chwila gdzieś indziej gra, i co ??? Efekt jest taki, że uważany przez Ciebie "piłkarski czwartoligowiec" ma mimo to więcej bramek w sezonie niż Twój wybór napastnika, który w przyszłym sezonie ma nam zapewnić, no właśnie sam nie wiem co.



Nie to nie jest osobisty uraz.Może poniekąd masz racje ze trochę za często jego nazwisko pada jeśli chodzi o krytykę bo nie tylko on gra w tej rundzie beznadziejnie.Możliwe też że sporo lat grałem w piłkę jako napastnik oraz śr. pomocnik i wyróżniałem się techniką i widząc ludzi którzy mają problem z podaniem na odległość 3-4 metrów dostaje gęsiej skórki.Nie zmienia jednak to faktu ze nie jestem jedyny który o Adamie ma takie zdanie.Ja nie patrze na kolor skóry,uśmiech,chłop z regionu czy nie tylko oceniam to co widzę.Donald nie jest wirtuozem.Zachowuje się na boisku jak typowy Afrykańczyk ze swą olewką taktyki ,dziwnymi pomysłami na rozwiązanie akcji etc. ale statystki jako napastnik ma lepsze (biorąc pod uwagę też I lige),technikę o niebo lepszą i perspektywę rozwoju też.Takich zawodników jak Frączczak jest od I ligi do powiedzmy III ligi masa!!On nie rokuje niczego dobrego bo jak ktoś nie ma umiejętności piłkarskich to w dorosłej piłce tego nie nadrobi niestety.Nie upieram się przy Donaldzie jako nr.1 napastniku na przyszły sezon tylko mam wątpliwości czy pojawi się w klubie lepszy patrząc na to ile u nas napastnicy mają patelni by wykazać się że są słabi.Tu nawet Chalas jest trudny do oceny bo nie mając sytuacji i poz.trudno zdobyć bramkę jeśli nie jest się Messim.Donalda broni tez to ze skoro IIlinia nic nie gra to sam wraca(nawet do obrony) by walczyć i rozgrywać i samemu coś stworzyć.Przykład Ślusarskiego w Lechu to obraz wg.mnie gorszego napastnika od Djousse tylko tamten ma 3-5 syt. w każdym meczu a on zdobył "już" w sezonie 11 goli (mógł 20-25).
Jesli będziemy konserwować takich zawodników jak Frączczak to jak nie spadniemy teraz to za rok na pewno.Nawet Bełchatów znalazł na wiosnę kilku graczy z niższych lig którzy o klasę przewyższają Adama w każdym elemencie rzemiosła.To ze gra na kilku pozycjach w jego wypadku jest wypadkowa tego że na żadnej nie jest nie zastąpiony.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 22 maja 2013, 11:42 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:41

  Ambasador napisał:  
Epson wytłumacz mi - Ty masz jakieś osobiste urazy co do Frączczaka??? Wszędzie gdzie się da to ciśniesz go jak nie wiem co, a w proponowanym składzie wystawiasz jeszcze mniej skutecznego zawodnika niż Adam.
Nie wiem czy nie umiesz korzystać ze statystyk, czy nie, ale Twój typ - Donald ostatnią bramkę strzelił 23 września zeszłego roku. Od tego momentu rozegrał 9 spotkań, spędził 605 minut na boisku(czyli dziesięć godzin) i co??? Do tego murzyn gra cały czas na swojej, jednej pozycji, a Frączczak co chwila gdzieś indziej gra, i co ??? Efekt jest taki, że uważany przez Ciebie "piłkarski czwartoligowiec" ma mimo to więcej bramek w sezonie niż Twój wybór napastnika, który w przyszłym sezonie ma nam zapewnić, no właśnie sam nie wiem co.



Wielu użytkowników ocenia Frączczak tylko i wyłącznie poprzez zmarnowane sytuacje. W ogóle nie dostrzegając, że obok Rogala jest to najlepszy fizycznie wyglądający zawodnik. Nikt nie dostrzega, że na jakiej pozycji by nie grał to i tak piłka w polu karnym zawsze go znajdzie. Nikt nie pamięta, że to jest dopiero jego pierwszy sezon na tym poziomie. Oceniając Frączczaka radze zwrócić uwagę na pozostałych bumelantów i szczerze ocenić czy dali zespołowi coś więcej. Na palcach jednej ręki można takowych wymienić.
Mam nadzieję, że Adam zostanie na kolejny sezon i nikt więcej mu krzywdy nie zrobi stawiając go na boku obrony w ustawieniu z 4 obrońcami.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:45

  kiko napisał:  

  Ambasador napisał:  
Epson wytłumacz mi - Ty masz jakieś osobiste urazy co do Frączczaka??? Wszędzie gdzie się da to ciśniesz go jak nie wiem co, a w proponowanym składzie wystawiasz jeszcze mniej skutecznego zawodnika niż Adam.
Nie wiem czy nie umiesz korzystać ze statystyk, czy nie, ale Twój typ - Donald ostatnią bramkę strzelił 23 września zeszłego roku. Od tego momentu rozegrał 9 spotkań, spędził 605 minut na boisku(czyli dziesięć godzin) i co??? Do tego murzyn gra cały czas na swojej, jednej pozycji, a Frączczak co chwila gdzieś indziej gra, i co ??? Efekt jest taki, że uważany przez Ciebie "piłkarski czwartoligowiec" ma mimo to więcej bramek w sezonie niż Twój wybór napastnika, który w przyszłym sezonie ma nam zapewnić, no właśnie sam nie wiem co.



Wielu użytkowników ocenia Frączczak tylko i wyłącznie poprzez zmarnowane sytuacje. W ogóle nie dostrzegając, że obok Rogala jest to najlepszy fizycznie wyglądający zawodnik. Nikt nie dostrzega, że na jakiej pozycji by nie grał to i tak piłka w polu karnym zawsze go znajdzie. Nikt nie pamięta, że to jest dopiero jego pierwszy sezon na tym poziomie. Oceniając Frączczaka radze zwrócić uwagę na pozostałych bumelantów i szczerze ocenić czy dali zespołowi coś więcej. Na palcach jednej ręki można takowych wymienić.
Mam nadzieję, że Adam zostanie na kolejny sezon i nikt więcej mu krzywdy nie zrobi stawiając go na boku obrony w ustawieniu z 4 obrońcami.



Kiko,to ze jego pierwszy sezon to nic tu nie zmienia.Pierwszy sezon ma też Djousse.Chodzi o to że on nie ma piłkarskich umiejętności na ta lige i nawet jak okrzepnie to piłka mu bedzie dalej odstkakiwac na 3-metry,kontry będzie marnował bo jego podania będą za mocne a w obronie będzie ogrywany tak jak z Ruchem bo nie potrafi się ustawić zarówno do systemu 4-obrońców jak i do kazdego innego.Jego ew. szansa mogla by być na "defensywnym" ale tam mamy Rogala i perspektywicznego Golle więc gdzie Ty widzisz miejsce dla niego w przyszłym sezonie?

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 22 maja 2013, 11:50 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:52

  EPSON napisał:  
Kiko,to ze jego pierwszy sezon to nic tu nie zmienia.Pierwszy sezon ma też Djousse.Chodzi o to że on nie ma piłkarskich umiejętności na ta lige i nawet jak okrzepnie to piłka mu bedzie dalej odstkakiwac na 3-metry,kontry będzie marnował bo jego podania będą za mocne a w obronie będzie ogrywany tak jak z Ruchem bo nie potrafi się ustawić zarówno do systemu 4-obrońców jak i do kazdego innego.Jego ew. szansa mogla by być na "defensywnym" ale tam mamy Rogala i perspektywicznego Golle więc gdzie Ty widzisz miejsce dla niego w przyszłym sezonie?



Bok pomocy. Tam gdzie ustawiał go Płatek.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:52
Argument mówiący o szukaniu piłki czy ilości sytuacji wytwarzanych przez Adama nie przemawia do mnie z tego względu że po prostu nic z tego nie wynika. Frączczak technicznie jest zawodnikiem na dość niskim poziomie, marnuje idealne sytuacje do zdobycia bramek (Jagiellonia czy Legia) a gdy pełni zadania defensywne jego błędy nie wynikają z braku przygotowania taktycznego lecz właśnie z techniki, fatalnych kiksów i niecelnych podań. Wystarczy spojrzeć na mecz z Ruchem, Adam obok Ediego miał najwięcej niecelnych podań. Widzę go jako dobry materiał na rezerwowego, umie się przepchać i narobić przysłowiowego dymu co na zmęczonych obrońców rywala w końcówce meczu może być skuteczne,dlatego mimo wszystko powinien w Pogoni zostać.


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 11:55

  goral1982 napisał:  
Nie wiem czy sledzisz na biezaco inne zespoly . Nie tacy zawodnicy jak Fraczczak nie trafiaja do bramki nawet z jednego metra. W tak nedznej lidze liderem walki o krola strzelcow jest zawodnik majacy po 27 kolejkach az 13 bramek. Podstawowym napastnikiem zespolu walczacego o mistrzostwo(w zasadzie juz przegrali mistrza w ostatniej kolejce ) jest zawodnik zaliczajacy jeszcze bardziej spektakularne pudla. Ponad 10 bramek strzelilo 5 zawodnikow .



i to ma usprawiedliwiać fatalną skuteczność Frączczaka ?? z takim podejściem to ta liga nigdy nie będzie miała godnego poziomu. Chyba jako kibic mogę wymagać żeby takie sytuacje które by wykorzystał trampkarz Iskierki Śmierdnice, wykorzysta również piłkarz ekstraklasowy ? a skoro po raz 3,4,5 marnuje 100% sytuacje, popełnia błędy przy straconych bramkach to chyba z nim coś jest nie tak... ekstraklasa za wysokie progi


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:09

  kiko napisał:  

  EPSON napisał:  
Kiko,to ze jego pierwszy sezon to nic tu nie zmienia.Pierwszy sezon ma też Djousse.Chodzi o to że on nie ma piłkarskich umiejętności na ta lige i nawet jak okrzepnie to piłka mu bedzie dalej odstkakiwac na 3-metry,kontry będzie marnował bo jego podania będą za mocne a w obronie będzie ogrywany tak jak z Ruchem bo nie potrafi się ustawić zarówno do systemu 4-obrońców jak i do kazdego innego.Jego ew. szansa mogla by być na "defensywnym" ale tam mamy Rogala i perspektywicznego Golle więc gdzie Ty widzisz miejsce dla niego w przyszłym sezonie?



Bok pomocy. Tam gdzie ustawiał go Płatek.


Uważasz że na dzisiaj jest lepszy od Murayamy albo od Pietruszki (tu go widzę w przyszłym sezonie)?.
Po co nam trzech drewniaków na bokach skoro z dwoma trudno będzie się pożegnać bo maja długie umowy (Budka,Kolendowicz)?
Na boku może tez grać Wisniewski który przy systemie jednego napastnika się nie nadaje na ta pozycje.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:14

  EPSON napisał:  

Uważasz że na dzisiaj jest lepszy od Murayamy albo od Pietruszki (tu go widzę w przyszłym sezonie)?.
Po co nam trzech drewniaków na bokach skoro z dwoma trudno będzie się pożegnać bo maja długie umowy (Budka,Kolendowicz)?
Na boku może tez grać Wisniewski który przy systemie jednego napastnika się nie nadaje na ta pozycje.



Budka i Kolendowicz są do odstrzału. Pierwszy z nich już został odstawiony przez Wdowczyka, drugiego czeka to samo. Powinni przystać na rozwiązanie kontraktów.
Pietruszka będzie grał dalej na obronie tylko z jednego powodu - innych na tę pozycje nie mamy. A ściągnąć kogoś na lewą obrone chce cała liga, ale po prostu nie ma kogo. Wiśniewski prezentuje się co raz lepiej i oby walczył o pierwszy skład. Murayama to nie jest typowy skrzydłowy jak dla mnie. Bardziej nadaje się do środka pola, gdzie bardzo często schodzi (celowo zostawiając miejsce dla Frączczaka).

Chcąc pożegnać Frączczaka zostajesz tylko z Wiśniewskim i Murayamą na skrzydałch.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:24

  kiko napisał:  

  EPSON napisał:  

Uważasz że na dzisiaj jest lepszy od Murayamy albo od Pietruszki (tu go widzę w przyszłym sezonie)?.
Po co nam trzech drewniaków na bokach skoro z dwoma trudno będzie się pożegnać bo maja długie umowy (Budka,Kolendowicz)?
Na boku może tez grać Wisniewski który przy systemie jednego napastnika się nie nadaje na ta pozycje.



Budka i Kolendowicz są do odstrzału. Pierwszy z nich już został odstawiony przez Wdowczyka, drugiego czeka to samo. Powinni przystać na rozwiązanie kontraktów.
Pietruszka będzie grał dalej na obronie tylko z jednego powodu - innych na tę pozycje nie mamy. A ściągnąć kogoś na lewą obrone chce cała liga, ale po prostu nie ma kogo. Wiśniewski prezentuje się co raz lepiej i oby walczył o pierwszy skład. Murayama to nie jest typowy skrzydłowy jak dla mnie. Bardziej nadaje się do środka pola, gdzie bardzo często schodzi (celowo zostawiając miejsce dla Frączczaka).

Chcąc pożegnać Frączczaka zostajesz tylko z Wiśniewskim i Murayamą na skrzydałch.



Budka i Kolendowicz są do odstrzału wg. nas.Wg. umów i tego co będzie trzeba zapłacić by odeszli na pewno nie.W ich wieku jak nie dostana (a nie dostaną) intratnych propozycji to nie odejdą.Zobaczysz ich w rezerwach,juniorach,trampkarzach,prelekcjach,sprzątających stadion,sprzedających popcorn przed meczem etc. ale podobnie jak Klatt biorących pensje z kasy klubu( tu ukłony dla P.Smolnego).Odstawieni są przez Wdowca bo Murayama gra coraz lepiej a pamietaj że na boku moze grac jeszcze Aka jesli Edi dalej będzie grał.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:29

  Goalkeeper napisał:  

  zach-pom napisał:  
Gdyby była kasa... widziałbym Zubasa :)



Żartujesz mam nadzieje :D



A czemu uważasz że żartuję gość ma umiejętności , szczęście i jest młody czyli wszystko to co powinien mieć dobrze zapowiadający się bramkarz.


PS 1948
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:35

  zach-pom napisał:  

  Goalkeeper napisał:  

  zach-pom napisał:  
Gdyby była kasa... widziałbym Zubasa :)



Żartujesz mam nadzieje :D



A czemu uważasz że żartuję gość ma umiejętności , szczęście i jest młody czyli wszystko to co powinien mieć dobrze zapowiadający się bramkarz.


To żart raczej..:) bo inni możni go chcą a i on pewnie by chciał grać co dla Janukiewcza było by już 200% powodem by stąd odejść.
Jak Flota nie wejdzie można by brać Kasprzika


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 12:48

  EPSON napisał:  


Jak Flota nie wejdzie można by brać Kasprzika


Taa. Ma dobre podejscie do mlodych zawodnikow


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 13:17
Tylko jeszcze trzeba wziąć pod lupę zachowanie młodych zawodników, ich stosunek do barw, sportowy tryb życia, ambicje etc..


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 14:16
Nowy zawodnik na treningu Pogoni

Jego statystyki

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 22 maja 2013, 14:24 [1 raz(y)]


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 18:53
Grzesiu cos dla Ciebie:
http://www.weszlo.com/news/15002-Jaroslaw_Kolodziejczyk_prezes_Piasta_Gliwice_-_Trener_Brosz_pracuje_u_nas_o_wiele_lat_za_krotko_

Zwlaszcza ten fragment:

  Cytat:  
Czy w pana opinii Ruben Jurado – patrząc z perspektywy czasu – się taką okazał?
- Myślę, że dobrze zapisał się w historii klubu. Wystarczająco dobrze, a sztab szkoleniowy cały czas nie powiedział ostatniego zdania na temat jego przyszłości. Ja nie będę się wtrącał, bo kiedy prezes zajmuje się wybieraniem i ocenianiem zawodników, to jest automatyczny koniec klubu. To tak jakby przyszedł do mnie trener i powiedział: „słuchaj, masz sobie zmienić sekretarkę”. Odpowiedziałbym mu: „spadaj”. Nie mogę narzucić trenerowi własnego zdania, bo później on mi z ludzkiej złośliwości powie, że tego piłkarza nie chce. Ja będę mu płacił pensje, a on będzie grzał ławę. Co z tego, że ja sobie wymyślę jakiegoś zawodnika, kiedy nie wiem czy on pasuje trenerowi do koncepcji. Dlatego staram się być pasywny i wypowiadać swoje zdanie na zasadzie: „tak, stać nas” albo „nie, nie stać”.



Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 19:24

  Przema napisał:  
Grzesiu cos dla Ciebie:
http://www.weszlo.com/news/15002-Jaroslaw_Kolodziejczyk_prezes_Piasta_Gliwice_-_Trener_Brosz_pracuje_u_nas_o_wiele_lat_za_krotko_

Zwlaszcza ten fragment:

  Cytat:  
Czy w pana opinii Ruben Jurado – patrząc z perspektywy czasu – się taką okazał?
- Myślę, że dobrze zapisał się w historii klubu. Wystarczająco dobrze, a sztab szkoleniowy cały czas nie powiedział ostatniego zdania na temat jego przyszłości. Ja nie będę się wtrącał, bo kiedy prezes zajmuje się wybieraniem i ocenianiem zawodników, to jest automatyczny koniec klubu. To tak jakby przyszedł do mnie trener i powiedział: „słuchaj, masz sobie zmienić sekretarkę”. Odpowiedziałbym mu: „spadaj”. Nie mogę narzucić trenerowi własnego zdania, bo później on mi z ludzkiej złośliwości powie, że tego piłkarza nie chce. Ja będę mu płacił pensje, a on będzie grzał ławę. Co z tego, że ja sobie wymyślę jakiegoś zawodnika, kiedy nie wiem czy on pasuje trenerowi do koncepcji. Dlatego staram się być pasywny i wypowiadać swoje zdanie na zasadzie: „tak, stać nas” albo „nie, nie stać”.




Święte słowa , święte słowa.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 19:35
Na pasku w Orange Sport jest info że Adam Pazio i Miłosz Przybecki chcą jak najszybciej rozwiązać kontrakty z Polonią.
Czym prędzej zaczniemy działać tym lepiej. Szczególnie o tego drugiego bym powalczył na miejscu Pogoni.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 19:39
Marzenia. Lepsze kluby będą chciały tych zawodników. Przybecki mówi, że ma oferty z Ekstraklasy i zagranicy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005