Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 03/07/2012 17:11

  Święty napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  pit26 napisał:  

  Cytat:  

Z pierwszym zespołem trenował też zawodnik rezerw i juniorów starszych Kajetan Pogorzelczyk. - Uważam, że ma inklinacje do gry ofensywnej, fajnie porusza się po boisku bez piłki i mimo młodego wieku bardzo dobrze czyta grę - komplementował wychowanka Artur Skowronek.
Z Łuszkiewiczem i Rogalskim mamy uczciwą umowę - zapewniał szkoleniowiec Pogoni. - Walczą o kontrakty do soboty i doskonale o tym wiedzą. Adriana znam z I ligi i moim zdaniem to solidny defensywny pomocnik.
Skowronek zdradził, że na pewno nie planuje zakontraktowania napastnika. - Chcę mieć trzech atakujących i pozwolić im między sobą rywalizować - stwierdził najmłodszy trener w ekstraklasie. - Zwoliński jest na dzisiaj pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu. Wierzę, że w zderzeniu z seniorami pokaże jakość i będzie miał te 33,3 proc. szans na grę. Marzy mi się, żeby wychowanek klubu miał miejsce w podstawowym składzie.




Jak zrezygnują z Rogalskiego i Łuszkiewicza, to będzie już 11 zawodników którzy opuszczą Pogoń. Przy tych dwóch "transferkach" do klubu , nazwać to można czystką. Jak będzie wyglądać kadra sam nie wiem?



Jak Ty to liczysz?
1 - Vuk, za niego Traore, nie wnikając w ich jakość
2 - Wólkiewicz, nie grał w ogóle w 1 zespole od dłuższego czasu
3 - Klatt, j.w
4 - Łuszkiewicz j.w
5 - Rydzak, to już w ogóle nie ma o czym mówić
6 - Rogalski, on trochę pograł, swoją drogą myślę, że zostanie
7 - Mandrysz, też nie pamiętam już kiedy grał
8 - Kucharski - grał mało, za niego ew. ten z Grudziądza.
9 - Matuszczyk, fakt, tu póki co jest dziura, choć przypomnę, że również w całej rundzie jesiennej nie rozegrał anie jednego meczu.

Plus doszedł Bonin. Także naprawdę nie wiem jak Ty to wyliczyłeś.

P.S Skład z meczu z Arką Janukiewicz - Frączczak, Noll , Hernani, Hricko - Golla - Akahoshi , Ława, Edi Andradina (75. Budka), Kolendowicz - Sotirović
Jak widać odszedł tylko Vuk.



Fakt nie wiem jak ja to policzyłem. Chyba widziałem podwójnie :) . Pomyliłem się o dwóch. Ale to też spora gromadka. Na tej liście powinni być tylko Klatt , Rydzak , Mandrysz i Kucharski. Szkoda Wóla, Matuszczyka i Vuka. Rogal i Łuszkiewicz powinni dostać szansę na ten zbliżający się sezon.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 03/07/2012 22:46

  M.K 74 napisał:  

  Święty napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  pit26 napisał:  

  Cytat:  

Z pierwszym zespołem trenował też zawodnik rezerw i juniorów starszych Kajetan Pogorzelczyk. - Uważam, że ma inklinacje do gry ofensywnej, fajnie porusza się po boisku bez piłki i mimo młodego wieku bardzo dobrze czyta grę - komplementował wychowanka Artur Skowronek.
Z Łuszkiewiczem i Rogalskim mamy uczciwą umowę - zapewniał szkoleniowiec Pogoni. - Walczą o kontrakty do soboty i doskonale o tym wiedzą. Adriana znam z I ligi i moim zdaniem to solidny defensywny pomocnik.
Skowronek zdradził, że na pewno nie planuje zakontraktowania napastnika. - Chcę mieć trzech atakujących i pozwolić im między sobą rywalizować - stwierdził najmłodszy trener w ekstraklasie. - Zwoliński jest na dzisiaj pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu. Wierzę, że w zderzeniu z seniorami pokaże jakość i będzie miał te 33,3 proc. szans na grę. Marzy mi się, żeby wychowanek klubu miał miejsce w podstawowym składzie.




Jak zrezygnują z Rogalskiego i Łuszkiewicza, to będzie już 11 zawodników którzy opuszczą Pogoń. Przy tych dwóch "transferkach" do klubu , nazwać to można czystką. Jak będzie wyglądać kadra sam nie wiem?



Jak Ty to liczysz?
1 - Vuk, za niego Traore, nie wnikając w ich jakość
2 - Wólkiewicz, nie grał w ogóle w 1 zespole od dłuższego czasu
3 - Klatt, j.w
4 - Łuszkiewicz j.w
5 - Rydzak, to już w ogóle nie ma o czym mówić
6 - Rogalski, on trochę pograł, swoją drogą myślę, że zostanie
7 - Mandrysz, też nie pamiętam już kiedy grał
8 - Kucharski - grał mało, za niego ew. ten z Grudziądza.
9 - Matuszczyk, fakt, tu póki co jest dziura, choć przypomnę, że również w całej rundzie jesiennej nie rozegrał anie jednego meczu.

Plus doszedł Bonin. Także naprawdę nie wiem jak Ty to wyliczyłeś.

P.S Skład z meczu z Arką Janukiewicz - Frączczak, Noll , Hernani, Hricko - Golla - Akahoshi , Ława, Edi Andradina (75. Budka), Kolendowicz - Sotirović
Jak widać odszedł tylko Vuk.



Fakt nie wiem jak ja to policzyłem. Chyba widziałem podwójnie :) . Pomyliłem się o dwóch. Ale to też spora gromadka. Na tej liście powinni być tylko Klatt , Rydzak , Mandrysz i Kucharski. Szkoda Wóla, Matuszczyka i Vuka. Rogal i Łuszkiewicz powinni dostać szansę na ten zbliżający się sezon.



Vuka szkoda. Mi jakoś niespecjalnie. 1 gol w rundzie wiosennej pomimo, iż był podstawowym zawodnikiem, nie robi chyba na nikim dobrego wrażenia. Niezliczona ilość zmarnowanych sytuacji, często w żenującym stylu. Ja już 100 razy wolałem jak Donald grał.
Fajnie, że tak ważnego gola strzelił Vuk w Łęcznej, ale żeby go żałować, to po tym co pokazywał. Szczególnie niemal całkowity brak skuteczności. Moim zdaniem nie ma co żałować...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 00:41
Taka refleksja mnie naszła,że żal dupe ściska jak Smolny buduje tą drużynę,ściąganie jakiś szrotów,którym kilka meczów dawno temu wyszło.Teraz Lechia testuje Wojciechowskiego,Korona wzięła Janotę,chłopaki które będą chciały coś jeszcze udowodnić,pokazać się,jeśli miał być doświadczony napastnik to mogli wziąć Rasiaka.U nas od paru lat widać,że ściąganie medialnych graczy, z nazwiskiem w ogóle się nie sprawdza a oni dalej swoje.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 15:15
Wygląda na to że karuzela transferowa w Pogoni już się zakończyła.


  Cytat:  
Zarząd Dumy Pomorza w pierwszych dniach po otwarciu okienka transferowego był niezwykle aktywny. Jeszcze pod koniec czerwca w Szczecinie gruchnęła wiadomość, że do zespołu beniaminka ekstraklasy dołączy Mouhamadou Traore. Senegalski napastnik miał wzmocnić siłę ognia portowej jedenastki, która wiosną prezentowała się fatalnie i raziła nieskutecznością.

- Traore to bardzo dobry piłkarz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że zgodził się grać dla Pogoni. Warunki finansowe, które przedstawił, były do zaakceptowania, dlatego nie wahaliśmy się w kwestii podpisania kontraktu - mówił wiceprezes klubu, Grzegorz Smolny.

Były napastnik Zagłębia Lubin nie był jednak największą gwiazdą, pierwszego po wakacyjnej przerwie, treningu Pogoni Szczecin. Dość niespodziewanie w zajęciach wziął udział również Grzegorz Bonin, który kilka minut wcześniej złożył podpis pod nowym kontraktem.

- Temat mojego przyjścia do Pogoni pojawił się tydzień temu. Wszelkie formalności i rozmowy trwały naprawdę bardzo krótko. Porozmawiałem z prezesem Smolnym, trenerem Skowronkiem i podjąłem decyzję, że chcę przyjechać do Szczecina - tłumaczył były piłkarz m.in. Korony Kielce, Górnika Zabrze i Polonii Warszawa.

Do tej dwójki może już niedługo dołączyć Maciej Dąbrowski. Stoper Olimpii Grudziądz, który trzy miesiące temu skończył 25 lat, w szerszym gronie kibiców jest postacią anonimową. Grzegorz Smolny widzi jednak w tym zawodniku spory potencjał.

- W ostatnim sezonie, na tle innych pierwszoligowców, był wyróżniającym się stoperem. Ma bardzo dobre warunki fizyczne i odpowiedni wiek, by zrobić krok naprzód w swojej karierze. Zaprosiliśmy go na tygodniowe testy, podczas których będzie mógł przekonać nas o swojej przydatności. Po sparingu z Omonią Nikozja podejmiemy ostateczną decyzję odnośnie jego przyszłości w Pogoni.

Odważne ruchy transferowe odbiłby się szerokim echem w lokalnych mediach i rozbudziły apetyty kibiców, którzy zaczęli snuć marzenia o kolejnych wzmocnieniach. Tymczasem niewiele wskazuje na to, aby w kadrze szczecińskiego zespołu miały pojawić się jeszcze jakieś nowe nazwiska. Czyżby działacze Pogoni zamierzali tak szybko wysiąść z transferowej karuzeli?

- Dokonaliśmy już dwóch wzmocnień. W tej chwili testujemy Macieja Dąbrowskiego i poszukujemy piłkarza na lewą stronę obrony. W Polsce nie ma jednak dobrych zawodników na tę pozycję. Niewykluczone więc, że więcej transferów nie będzie - stwierdza Grzegorz Smolny.

Nowych nazwisk w kadrze nie oczekuje także Artur Skowronek. Były szkoleniowiec Ruchu Radzionków przyszedł do Szczecina w miejsce Ryszarda Tarasiewicza, który sensacyjnie pożegnał się z posadą po wywalczeniu z drużyną awansu do ekstraklasy. Nieoficjalnie mówi się, że przeszkodą w podpisaniu nowego kontraktu stała się wizja przyszłości szczecińskiego zespołu. Tarasiewicz nie ukrywał bowiem swoich mocarstwowych planów, a w wywiadzie dla „;Przeglądu Sportowego" zapowiedział nawet, że wzmocnień będzie szukał pośród spadkowiczów z francuskiej Ligue 1. Zupełnie inną strategię, mniej obciążającą dla klubowego budżetu, obrał natomiast trener Skowronek.

- W swojej pracy chciałbym skupić się na piłkarzach, którzy w ubiegłym sezonie solidnie pracowali, by wprowadzić Pogoń do Ekstraklasy. Może będę nudny, ale jeszcze raz powtórzę, że w tym zespole jest ogromny potencjał. Nie ma potrzeby, żeby ściągać do Szczecina kilkunastu zawodników - kończy szkoleniowiec.



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 16:07
Patrząc na transfer Bonina i Traore to może i lepiej, że już nikt nie przyjdzie ;)

Przeglądając skład nie widać, aż takiej luki na jakiejś pozycji aby koniecznie kogoś ściągać:
GK - Janukiewicz, Fabiniak, Rudnicki
DC - Hernani, Radler, Williams, Noll, Dąbrowski*
DL - Pietruszka, Hricko, Noll, Williams
DR - Hricko, Frączczak, Szałek, Budka
DMC - Golla, Rogalski, Łuszkiewicz, Szałek, Rudol
ML - Kolendowicz, Pietruszka, Lewandowski, Frączczak
MR - Budka, Bonin, Lewandowski, Frączczak
AMC - Ława, Akahoshi, Edi, Mosnikov
SC - Traore, Zwoliński, Djousse

28 ludzi - zdecydowanie wystarczy. Do tego trenują jeszcze z pierwszym zespołem Wójcik, Pogorzelczyk, Wiśniewski.
Jedynie ta lewa obrona nie przekonuje oraz brak typowego wymiatacza na defensywnym pomocniku.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 17:21

  M.K 74 napisał:  

Fakt nie wiem jak ja to policzyłem. Chyba widziałem podwójnie :) . Pomyliłem się o dwóch. Ale to też spora gromadka. Na tej liście powinni być tylko Klatt , Rydzak , Mandrysz i Kucharski. Szkoda Wóla, Matuszczyka i Vuka. Rogal i Łuszkiewicz powinni dostać szansę na ten zbliżający się sezon.



Po co Rogal i Łuszkiewicz jak na defensywnego jest już Szałek i Golla plus ewentualnie Rudol? Jeden z nich zdecydowanie wystarczy i tutaj lepiej postawić na Rogala bo dysponuje lepszą techniką niż Łuszkiewicz.

Kiko na DL to z tych nadających się w miarę to tylko Pietrucha i Hricko, bo Noll - wiadomo, a Williams na boku obrony to kurwa Taraś musiał ładnie pochlać żeby na to wpaść... A z tym, że nie ma dziur obecnie na pozycjach to można się zgodzić, tylko obecnie jakość środkowych i lewych obrońców budzi wątpliwości.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 20:06
No właśnie przydałyby się jeszcze te 2 transfery na pozycję stopera i lewego obrońcy aby ta obrona w miarę wyglądała. Skoro prezesi podziękowali Sotirovicowi to tym bardziej powinni po pozyskaniu jakiegoś środkowego obrońcy pożegnać starego i drewnianego kalekę Nolla.


PS 1948
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 20:51
Sęk w tym, że drewNoll z pewnością jest pupilkiem najlepszego managera w Polsce bo inaczej się nie da wytłumaczyć notorycznego wystawiania go w pierwszym składzie, a skoro tak jest to na pewno go tak szybko nie pożegna :/


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
EeeeeMKaeeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 21:16
JAk Noll bedzie grał tak jak na wiosne, to ja dziękuje.. grad bramek nam będą wsypywać, bo to nie I liga gdzie nie wykorzystuje sie sytuacji, aczkolwiek Zawisza zrobilą swoje, dwa najslabsze punkty Fabiniak i Noll i 2 bramki glupie stracilismy...

Mam nadzieje, że bedzie tak jak pisaliscie, stoper i srodkowy obronca by sie przydal jeszcze, nawet dwóch stoperów, tez jestem ciekaw co do Hernaniego, bo transfer jego to czyste pudło


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 22:47
ja bym sciagnal Hrymowicza.dlaczego? ... bo jako jeden z nielicznych zawsze zostawial duzo zdrowia na boisku ,naszych srodkowych obroncow przewyzsza o klase,ma dobre warunki fizyczne i tylko brakuje mu trenera,ktory potrafilby wykorzystac jego wszystkie atuty.wiem na 100% ze chcial nieduza podwyzke,a Smolny sie nie zgodzil i dlatego odszedl,a zarabial kilkakrotnie mniej niz ,,gwiady" naszej Pogonii,ktore swieca jasnym blaskiem glownie sprawdzajac czy kasa wplynela na konto.nie oszukujmy sie,ze Edi,Lawa czy Hernani nie robia tzw.roznicy,a sa przeplacani.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 22:58

  kibicMKS napisał:  
ja bym sciagnal Hrymowicza.dlaczego? ... bo jako jeden z nielicznych zawsze zostawial duzo zdrowia na boisku ,naszych srodkowych obroncow przewyzsza o klase,ma dobre warunki fizyczne i tylko brakuje mu trenera,ktory potrafilby wykorzystac jego wszystkie atuty.wiem na 100% ze chcial nieduza podwyzke,a Smolny sie nie zgodzil i dlatego odszedl,a zarabial kilkakrotnie mniej niz ,,gwiady" naszej Pogonii,ktore swieca jasnym blaskiem glownie sprawdzajac czy kasa wplynela na konto.nie oszukujmy sie,ze Edi,Lawa czy Hernani nie robia tzw.roznicy,a sa przeplacani.



Problem z Hrymo jest inny nasz spec od transferów się go pozbył a do błędu czytaj ponownego zatrudnienia się nie przyzna.


Tylko Pogoń !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/07/2012 22:59

  kibicMKS napisał:  
ja bym sciagnal Hrymowicza.dlaczego? ... bo jako jeden z nielicznych zawsze zostawial duzo zdrowia na boisku ,naszych srodkowych obroncow przewyzsza o klase,ma dobre warunki fizyczne i tylko brakuje mu trenera,ktory potrafilby wykorzystac jego wszystkie atuty.wiem na 100% ze chcial nieduza podwyzke,a Smolny sie nie zgodzil i dlatego odszedl,a zarabial kilkakrotnie mniej niz ,,gwiady" naszej Pogonii,ktore swieca jasnym blaskiem glownie sprawdzajac czy kasa wplynela na konto.nie oszukujmy sie,ze Edi,Lawa czy Hernani nie robia tzw.roznicy,a sa przeplacani.



Nie ma najmniejszych szans na przyjście Hrymowicza do Pogoni Szczecin. Po pierwsze Krzysiek przedłużył kontrakt z Zawiszą Bydgoszcz po drugie prezesi nie ściągają zawodników którzy już byli w Pogoni za ich kadencji przykładem może być Maciej Mysiak który chciał wrócić do Pogoni ale Smolny nie był podobno zainteresowany jego powrotem.


PS 1948
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/07/2012 10:43
Zawisza podał, ze ich piłkarzem w nadchodzącym sezonie nie będzie Paweł Oleksy i wraca on do Zagłębia.
A to wypowiedź Hapala:
Co z kolejnym zawodnikiem, który wyróżniał się w pierwszoligowym Zawiszy Bydgoszcz - Pawłem Oleksym?
- Oleksy z nami trenował i zagrał w sparingu z Banikiem Ostrawa. Cały sztab szkoleniowy jest zdania, że dobrze mu zrobi kolejne wypożyczenie, do zespołu minimalnie z pierwszej ligi. Jeszcze nie jest wzmocnieniem dla Zagłębia.

Zawisza chciał go zatrzymać, więc pewnie pojawiła się ciekawsza oferta. Mało jest naturalnych lewych obrońców w naszym kraju, do tego dobry cały sezon w I lidze i braki u nas na tej pozycji :]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/07/2012 14:58

  Cytat:  
Piotr Brożek może już swobodnie szukać nowego klubu, bo za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z Trabzonsporem. Coraz więcej wskazuje na jego powrót do Polski.


Niedawno informowaliśmy, że interesuje się nim Pogoń Szczecin, szukająca wzmocnień na boku obrony. Fakt odejścia z Trabzonsporu rok przed pierwotnym terminem na pewno zwiększy jego akcje, bo teraz nie trzeba już płacić kwoty odstępnego. Zapewne sprawi to, że pojawią się kolejni chętni na usługi byłego zawodnika Wisły Kraków.

Powrót do Polski wydaje się nieunikniony. Trudno spodziewać się, żeby ktoś, kto w minionym sezonie nie zagrał ani jednego meczu, dostał atrakcyjną ofertę z innego zagranicznego klubu. Dodatkowo w samej Turcji Brożek nie ma najlepszej opinii po ostrej krytyce klubowych lekarzy. Piłkarz twierdził nawet, że przez moment zagrożone było jego życie i gdyby nie czujność krakowskich medyków, mogłoby być nieciekawie.

Jak wiadomo, lewego obrońcy wciąż szuka Wisła, ale powrotu Brożka na Reymonta trudno się spodziewać. Dla klubów o mniejszych ambicjach jego pozyskanie byłoby jednak sporym wydarzeniem.

Przesądzone jest również odejście Pawła Brożka. Trabzonspor zaprezentował listę numerów na nowy sezon i próżno szukać na niej reprezentanta biało-czerwonych,



Jest do wzięcia za darmo. Nasz menago zaciera już ręce.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 10:40

  arkowcy.pl napisał:  
Beniaminek ekstraklasy - Pogoń Szczecin jest zainteresowana pozyskaniem napastnika Arki Charlesa Nwaogu. Oznaczałoby to, że Arka na miesiąc przed inauguracją rozgrywek zostanie z jednym napastnikiem, Januszem Surdykowskim.



eek?


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 11:01
mówili że trzech napadziorów basta. nie jestem zwolennikiem 3 napastników bo kontuzja albo coś i kicha. ale znowu bambo...i w dodatku wybitny też nie jest...z nim też coś z wiekiem było


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 15:21

  kiko napisał:  

  arkowcy.pl napisał:  
Beniaminek ekstraklasy - Pogoń Szczecin jest zainteresowana pozyskaniem napastnika Arki Charlesa Nwaogu. Oznaczałoby to, że Arka na miesiąc przed inauguracją rozgrywek zostanie z jednym napastnikiem, Januszem Surdykowskim.



eek?



Czarno to widzę...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 15:35
sądzę, że to tylko plotki chociaż z naszym menago nigdy nic nie wiadomo


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 16:15

  Arathorn napisał:  

  kiko napisał:  

  arkowcy.pl napisał:  
Beniaminek ekstraklasy - Pogoń Szczecin jest zainteresowana pozyskaniem napastnika Arki Charlesa Nwaogu. Oznaczałoby to, że Arka na miesiąc przed inauguracją rozgrywek zostanie z jednym napastnikiem, Januszem Surdykowskim.



eek?



Czarno to widzę...



No co ty Pogoń będzie czarnym koniem :P


PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 06/07/2012 16:43
Nwaogu wydaje mi się że jest lepszym napadziorem niż Traore. Co nie zmienia faktu że robimy się "afrykańską" drużyną. Jak potwierdzi się te info, i podpiszą z Nim kontrakt to Zwolak będzie znowu czuję skazany na rezerwy.

Z kolei Fakt donosi że byłe gwiazdy AC Milan szukały zatrudnienia w Polsce. Gdzie był Nasz menago? :) Jakby zakontraktowali takich piłkarzy karnety wykupione by były w ciągu doby: To mógł być jeden z hitów letniego okienka transferowego! Zatrudnienia w naszej ekstraklasie szukała dwójka byłych świetnych reprezentantów Włoch i AC Milan - Filippo Inzaghi (39 l.) oraz Gennaro Gattuso (34 l.). Ze strony naszych czołowych klubów nie było jednak żadnego zainteresowania.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 6 lipca 2012, 16:56 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005