Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2932 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 10:26

  Icar napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Azoty zamiast sypnąć na jakiegoś kolejnego grajka mogłyby sypnąć na konkretnego trenera.A było gdzieś info, że przedłużają współpracę ? Bo chyba wraz z tym sezonem kończy się sponsorska umowa.Jak wspomniano powyżej współpraca będzie kontynuowana ale wysokość wkładu miała zależeć od miejsca zajętego na koniec (czyt. puchary). Póki co Mroczek zapowiedział że budżet klubu będzie większy niż już w prawie minionym sezonie.


kaly11
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4065 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 13:10
Też jestem za tym żeby Czesiek został, jeśli nie to fajnie jak by przeprosili się z Płatkiem i dali mu prawdziwą szansę (niewiem czy jest wolny). Z drugiej strony brakuje mi trenera mocno związanego z regionem który miałby Pogoń w sercu i za brak zaangażowania konkretnie kopnoł by grajków w dupe!.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 13:15
Ciekawe ile Podbeskidzie za niego by chciało?

Jak myślicie ten piłkarz jest w zasięgu finansowym Pogoni Szczecin?

A co do Michniewicza to on sam chyba nie wie czy chciałby dalej pracować w Pogoni Szczecin , odnoszę takie dziwne wrażenie jakby miał na to wszystko już wyjebane.


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2584 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 13:32
Akurat to nie dziwi. Michniewicz oczekuje lizania go po jajach. Zwłaszcza gdy uważa, że wykonuje świetną robotę. A już wiele razy się skarżył na klimat panujący w Szczecinie, a Stanowski to jego przedłużenie, gdzie wali teksty typu "Szczeciński dom Wariatów", więc ładne rzeczy musi mu Michniewicz opowiadać.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2391 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 14:07

  Icar napisał:  
Akurat to nie dziwi. Michniewicz oczekuje lizania go po jajach. Zwłaszcza gdy uważa, że wykonuje świetną robotę. A już wiele razy się skarżył na klimat panujący w Szczecinie, a Stanowski to jego przedłużenie, gdzie wali teksty typu "Szczeciński dom Wariatów", więc ładne rzeczy musi mu Michniewicz opowiadać.Michniewicza maja wszyscy dość, począwszy do Prezesa, skończywszy na własnym sztabie szkoleniowym. Gwizdorzy na każdym kroku a do tego oszukuje. Zawodnicy stracili do niego szacunek. Nie ma opcji dalszej kontynuacji współpracy z tym człowiekiem.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2382 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 14:50

  kaly11 napisał:  
Też jestem za tym żeby Czesiek został, jeśli nie to fajnie jak by przeprosili się z Płatkiem i dali mu prawdziwą szansę (niewiem czy jest wolny). Z drugiej strony brakuje mi trenera mocno związanego z regionem który miałby Pogoń w sercu i za brak zaangażowania konkretnie kopnoł by grajków w dupe!.To mówisz Mandrysz nowym szkoleniowcem? Dziś w PS wywiad z nim o niepewnej jego przyszłości w Termalice.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3559 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 14:57
Obrazek jpg wstawiony na forum


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 15:00

  M.K 74 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forumPobożne życzenie czy jakieś sprawdzone info M.K 74 ?


PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3559 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 15:05

  zach-pom napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forumPobożne życzenie czy jakieś sprawdzone info M.K 74 ?Coś tam podobno jest na rzeczy , bo zbyt dużo ludzi o tym mówi.. A może to by nie było głupie rozwiązanie?


  Cytat:  
Skorża to szkoleniowiec, który cieszy się dobrą opinią w polskim środowisku piłkarskim. Dwukrotnie zdobył mistrzowski tytuł, prowadząc Wisłę, z Legią triumfował w Pucharze Polski, a w poprzednim sezonie doprowadził Lecha do upragnionego „majstra”.


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 13 maja 2016, 15:12 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2504 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 15:19
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2942 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 15:26

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.KAFARSKI DOBRY SZKOLENIOWIEC? Uchowaj Boże!


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2504 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 15:33
Lepszy niż spora część asów pracujących ligę wyżej, zresztą - Kafarski zasługuje na ponowną szansę w ekstraklasie. We Flocie rzeźbił z niczego, a obecnie zajmuje 5. miejsce w I lidze z Bytovią Bytów. Z Bytovią Bytów, która nie jest Termaliką i ma skład, delikatnie rzecz biorąc, chujowy, a pierwsze skrzypce do momentu kontuzji grał Robert Mandrysz. Oczywiście nie twierdzę, że jest to nie wiadomo jaki facet, ale zna się na trenerce, a przy okazji jest w miarę normalnym człowiekiem, nie jak co po niektórzy obecnie w Szczecinie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:12

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.Pytanie czemu zawsze tak szybko uciekal z tych klubow i wszyscy narzekali na jego przygotowanie fizyczne. Ciagnie za soba ten sam beznadziejny sztab (Wloch z tego co pamietam m.in.). Uchowaj nas Panie od takich trenerow, naprawde nie trzeba cudotwrorcy zeby w tamtym okresie zrobic majstra z taka Legia czy Lechem. Mam nadzieje, ze utrzemy nosa Legii i Czesiek dostanie szanse dokonczenia swojego projektu. Teraz zmiana bylaby bezsensowna, troche zainwestowano juz w ta druzyne i efekty sa na pewno lepsze niz oczekiwano na poczatku sezonu. Kazda zmiana jest bez sensu wedlug mnie, chyba ze ktos sypnie groszem, sciagnie 2 klasowych grajkow + zatrudni ogarnietego zagranicznego trenera, ale to jest scenariusz science fiction.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2665 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:26

  Przema napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.Pytanie czemu zawsze tak szybko uciekal z tych klubow i wszyscy narzekali na jego przygotowanie fizyczne. Ciagnie za soba ten sam beznadziejny sztab (Wloch z tego co pamietam m.in.). Uchowaj nas Panie od takich trenerow, naprawde nie trzeba cudotwrorcy zeby w tamtym okresie zrobic majstra z taka Legia czy Lechem. Mam nadzieje, ze utrzemy nosa Legii i Czesiek dostanie szanse dokonczenia swojego projektu. Teraz zmiana bylaby bezsensowna, troche zainwestowano juz w ta druzyne i efekty sa na pewno lepsze niz oczekiwano na poczatku sezonu. Kazda zmiana jest bez sensu wedlug mnie, chyba ze ktos sypnie groszem, sciagnie 2 klasowych grajkow + zatrudni ogarnietego zagranicznego trenera, ale to jest scenariusz science fiction.Problem jest taki, że to co pisał szymonek007 to prawda. Atmosfera w samym klubie jest tak gęsta i nieznośna jakiej dawno nie było. Zwykli pracownicy zastanawiają się nad odejściem, bo podobno nie da się wytrzymać. Przyczyną tego ma być Czesław, który dawno już stracił zaufanie szatni. Nie chcę go osądzać, bo wiadomo jak to bywa kiedy słyszy się relację tylko jednej ze stron, ale chyba jego pozostanie w takiej sytuacji jest bezzasadne.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1697 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:38

  Niepokonany napisał:  

  Przema napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.Pytanie czemu zawsze tak szybko uciekal z tych klubow i wszyscy narzekali na jego przygotowanie fizyczne. Ciagnie za soba ten sam beznadziejny sztab (Wloch z tego co pamietam m.in.). Uchowaj nas Panie od takich trenerow, naprawde nie trzeba cudotwrorcy zeby w tamtym okresie zrobic majstra z taka Legia czy Lechem. Mam nadzieje, ze utrzemy nosa Legii i Czesiek dostanie szanse dokonczenia swojego projektu. Teraz zmiana bylaby bezsensowna, troche zainwestowano juz w ta druzyne i efekty sa na pewno lepsze niz oczekiwano na poczatku sezonu. Kazda zmiana jest bez sensu wedlug mnie, chyba ze ktos sypnie groszem, sciagnie 2 klasowych grajkow + zatrudni ogarnietego zagranicznego trenera, ale to jest scenariusz science fiction.Problem jest taki, że to co pisał szymonek007 to prawda. Atmosfera w samym klubie jest tak gęsta i nieznośna jakiej dawno nie było. Zwykli pracownicy zastanawiają się nad odejściem, bo podobno nie da się wytrzymać. Przyczyną tego ma być Czesław, który dawno już stracił zaufanie szatni. Nie chcę go osądzać, bo wiadomo jak to bywa kiedy słyszy się relację tylko jednej ze stron, ale chyba jego pozostanie w takiej sytuacji jest bezzasadne.


Od kogo info? Sensie piłkarz, pracownik, czy usłyszane po pijaku na mieście?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2665 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:41

  Taktyk napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Przema napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.Pytanie czemu zawsze tak szybko uciekal z tych klubow i wszyscy narzekali na jego przygotowanie fizyczne. Ciagnie za soba ten sam beznadziejny sztab (Wloch z tego co pamietam m.in.). Uchowaj nas Panie od takich trenerow, naprawde nie trzeba cudotwrorcy zeby w tamtym okresie zrobic majstra z taka Legia czy Lechem. Mam nadzieje, ze utrzemy nosa Legii i Czesiek dostanie szanse dokonczenia swojego projektu. Teraz zmiana bylaby bezsensowna, troche zainwestowano juz w ta druzyne i efekty sa na pewno lepsze niz oczekiwano na poczatku sezonu. Kazda zmiana jest bez sensu wedlug mnie, chyba ze ktos sypnie groszem, sciagnie 2 klasowych grajkow + zatrudni ogarnietego zagranicznego trenera, ale to jest scenariusz science fiction.Problem jest taki, że to co pisał szymonek007 to prawda. Atmosfera w samym klubie jest tak gęsta i nieznośna jakiej dawno nie było. Zwykli pracownicy zastanawiają się nad odejściem, bo podobno nie da się wytrzymać. Przyczyną tego ma być Czesław, który dawno już stracił zaufanie szatni. Nie chcę go osądzać, bo wiadomo jak to bywa kiedy słyszy się relację tylko jednej ze stron, ale chyba jego pozostanie w takiej sytuacji jest bezzasadne.


Od kogo info? Sensie piłkarz, pracownik, czy usłyszane po pijaku na mieście?Od pana z ekipy remontowej.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2927 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:42
Wzmocnienia to sa potrzebne przede wszystkim na boisku.Jeśli mamy zrobić krok do przodu to:
-Aka,Przybecki,Lewandowski,Walski-dzięki
-Zwolinski,Fraczczak,Dwalishwilli,Kort-zmiennicy

Skład:
Słowik (Kudła)
-Rudol,Czerwiński,Fojut(Sylwestrzak),nowy prawy ob.-
-Drygas ,Murawski,Matras,Nunes(ew. nowy zawodnik-Traore?)
nowy napastnik.

Jesli Czesiu majac np. takich graczy dalej bedzie gral antypiłke....to.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2391 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 16:45

  Niepokonany napisał:  

  Taktyk napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Przema napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To według mnie najlepsze rozwiązanie. Kafarski czy Mandrysz to również dobrzy szkoleniowcy jak na nasze warunki, dlatego na pewno nie będzie tragedii, jak padnie na któregoś z nich - solidni i potrafiący wykonać powierzone im zadanie, ale to nie ta sama para kaloszy co Skorża. Jest jaki jest, ale zawsze potrafił wykręcić dobry wynik, nawet jeśli ostatnie miesiące w Lechu były tragedią. Szkoda tylko, że również najbardziej kosztowne - bez Azotów na pewno nie uda się go sprowadzić.Pytanie czemu zawsze tak szybko uciekal z tych klubow i wszyscy narzekali na jego przygotowanie fizyczne. Ciagnie za soba ten sam beznadziejny sztab (Wloch z tego co pamietam m.in.). Uchowaj nas Panie od takich trenerow, naprawde nie trzeba cudotwrorcy zeby w tamtym okresie zrobic majstra z taka Legia czy Lechem. Mam nadzieje, ze utrzemy nosa Legii i Czesiek dostanie szanse dokonczenia swojego projektu. Teraz zmiana bylaby bezsensowna, troche zainwestowano juz w ta druzyne i efekty sa na pewno lepsze niz oczekiwano na poczatku sezonu. Kazda zmiana jest bez sensu wedlug mnie, chyba ze ktos sypnie groszem, sciagnie 2 klasowych grajkow + zatrudni ogarnietego zagranicznego trenera, ale to jest scenariusz science fiction.Problem jest taki, że to co pisał szymonek007 to prawda. Atmosfera w samym klubie jest tak gęsta i nieznośna jakiej dawno nie było. Zwykli pracownicy zastanawiają się nad odejściem, bo podobno nie da się wytrzymać. Przyczyną tego ma być Czesław, który dawno już stracił zaufanie szatni. Nie chcę go osądzać, bo wiadomo jak to bywa kiedy słyszy się relację tylko jednej ze stron, ale chyba jego pozostanie w takiej sytuacji jest bezzasadne.


Od kogo info? Sensie piłkarz, pracownik, czy usłyszane po pijaku na mieście?Od pana z ekipy remontowej.Dokładnie. Żeby zakończyć temat. Czesława w Pogoni już nie ma po meczu w Warszawie. Z oficjalnych kandydatur na trenera wiem o 2: Skorża oraz Brosz. Z tą dwójką były już wstępne rozmowy, szczegółów nie znam. Niewykluczone, że są jeszcze inne kandydatury.


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5103 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 17:21
A ja bym zatrudnił Piotrka Mandrysza.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2382 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 13/05/2016 17:49
Prezes ma przede wszystkim do Czesia żal za wygonienie kibiców ze stadionu (w momencie kiedy o ten nowy stadion walczymy) i za medialno-twitterowe pierdolenie.

Faktem jest też, że od dłuższego czasu CM jest obok zespołu a nie z drużyną.

Skorża to bardziej selekcjoner niż trener, o ile będzie u nas może być jeszcze weselej niż jest teraz.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005