Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 19:08
A jakich argumentów potrzebujesz ?
Nowy stadion - więcej kibiców, więcej kiełbasy wyjedzonej, więcej sponsorów,więcej wpływów do budżetu - mocniejsza drużyna.
PZPN też się w końcu przypierdoli do tego reliktu, skoro w każdym mieście stoi nowy stadion.

Gamonia można zjebać za wyzwiska.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 19:23

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.



Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.



A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.



Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.



Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.



To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.



Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.



To ze ty jesteś jakimś rumunem to nie znaczy ze ja musze być plebsem,a ze trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie to wyrazy współczucia dla nauczycieli ze się męczyć muszą z taką osobą.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3464 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 20:35
Wtrące tu swoje trzy grosze-niema co się czarować i oszukiwać na dzień dzisiejszy mamy w Szczecinie co najwyżej ligowego przeciętniaka .Ludzi .którzy mają na co dzień dostęp do najlepszych lig świata trudno przyciągnąć na trybuny polskich stadionów-nawet tych najnowocześniejszych(patrz Gdańsk,Wrocław a nawet Warszawa). Jeżeli będziemy grać na poziomie drużyn europejskich to znajdą się sponsorzy.Niestety w piłkę grają ludzie a nie stadiony.Byłem na słynnym meczu z Widzewem i tym 40 tys. prawdziwym kibicom nie przeszkadzały spartańskie warunki na stadionie.Bo stadion to nie opera tu się przychodzi kibicować swojej drużynie a nie zasiadać na wygodnym foteliku i wsuwać kiełbachę i słonecznik.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 21:40

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.



Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.



A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.



Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.



Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.



To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.



Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.



To ze ty jesteś jakimś rumunem to nie znaczy ze ja musze być plebsem,a ze trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie to wyrazy współczucia dla nauczycieli ze się męczyć muszą z taką osobą.



Taki ze mnie Rumun, że jak bym chciał to bym cie kupił z całą twoja rodziną, a szkołę w przeciwieństwie do ciebie dawno skończyłem. Na prawdę jesteś aż tak ograniczony, że myślisz iż ja nie chcę nowego stadionu? Wiadomo, że chcę, bo to daje w dłuższej perspektywie konkretne korzyści finansowe klubowi, poza tym jest niezbędny aby grać w pucharach, a w przyszłości również w ekstraklasie, lecz budowa stadionu nie jest zależna bezpośrednio ani od moich, ani od twoich decyzji. Więc wkurwia mnie gadanie, że stadion jest wymagany abyśmy mogli grać na poziomie miejsc 3-6, bo to tak jakbyśmy pogodzili się, że przez następne x lat gramy tak naprawdę o nic. Bo chyba nie myślisz, że ten złodziej co jest przy korycie nam wybuduje nowy obiekt. A i następnym razem jak się z kimś kłócisz to pomyśl sobie, że są inne sposoby na wyjaśnienie czegoś niż tylko wyzywając, bo ja z kolei twoim nauczycielom nie zazdroszczę.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 21:45
Ponoć jest temat powrotu Aki w okienku zimowym :)


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 21:58

  strzyga napisał:  
Ponoć jest temat powrotu Aki w okienku zimowym :)



Już kilku zawodników co przegapili okres przygotowawczy bądź nie grali/trenowali regularnie tutaj mieliśmy. Z szacunkiem do umiejętności Aki, ale za darmo by tu nie grał, a jego forma to znak zapytania.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 21:59

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.



Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.



A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.



Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.



Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.



To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.



Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.



To ze ty jesteś jakimś rumunem to nie znaczy ze ja musze być plebsem,a ze trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie to wyrazy współczucia dla nauczycieli ze się męczyć muszą z taką osobą.



Taki ze mnie Rumun, że jak bym chciał to bym cie kupił z całą twoja rodziną, a szkołę w przeciwieństwie do ciebie dawno skończyłem. Na prawdę jesteś aż tak ograniczony, że myślisz iż ja nie chcę nowego stadionu? Wiadomo, że chcę, bo to daje w dłuższej perspektywie konkretne korzyści finansowe klubowi, poza tym jest niezbędny aby grać w pucharach, a w przyszłości również w ekstraklasie, lecz budowa stadionu nie jest zależna bezpośrednio ani od moich, ani od twoich decyzji. Więc wkurwia mnie gadanie, że stadion jest wymagany abyśmy mogli grać na poziomie miejsc 3-6, bo to tak jakbyśmy pogodzili się, że przez następne x lat gramy tak naprawdę o nic. Bo chyba nie myślisz, że ten złodziej co jest przy korycie nam wybuduje nowy obiekt. A i następnym razem jak się z kimś kłócisz to pomyśl sobie, że są inne sposoby na wyjaśnienie czegoś niż tylko wyzywając, bo ja z kolei twoim nauczycielom nie zazdroszczę.



W chuju mam twoje możliwości finansowe ale możesz mi centralnie naskoczyć i się pobujać i 3 chuje w bok od mojej rodzinki. 2. Widzę że w końcu zakumałeś o co chodzi w tym temacie. 3 nie pierdol o mojej edukacji bo w dupie byłeś i gówno widziałeś(ps szkoła skończona 7 miesięcy temu,jeszcze w dodatku taka o której ty możesz sobie jedynie pomarzyć ;) . 4. Wypowiadam się tutaj raz na jakiś czas ale jak mam się spierać z takim przygłupem który po paru postach przyznaje mi rację to szkoda mi czasu i stukania w klawiaturę. A co do Aki to raczej byłby balastem niż wzmocnieniem bo takim rozbracie z piłką,no ale kto wie co Grzesiu wymyśli.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 22:09

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.



Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.



A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.



Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.



Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.



To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.



Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.



To ze ty jesteś jakimś rumunem to nie znaczy ze ja musze być plebsem,a ze trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie to wyrazy współczucia dla nauczycieli ze się męczyć muszą z taką osobą.



Taki ze mnie Rumun, że jak bym chciał to bym cie kupił z całą twoja rodziną, a szkołę w przeciwieństwie do ciebie dawno skończyłem. Na prawdę jesteś aż tak ograniczony, że myślisz iż ja nie chcę nowego stadionu? Wiadomo, że chcę, bo to daje w dłuższej perspektywie konkretne korzyści finansowe klubowi, poza tym jest niezbędny aby grać w pucharach, a w przyszłości również w ekstraklasie, lecz budowa stadionu nie jest zależna bezpośrednio ani od moich, ani od twoich decyzji. Więc wkurwia mnie gadanie, że stadion jest wymagany abyśmy mogli grać na poziomie miejsc 3-6, bo to tak jakbyśmy pogodzili się, że przez następne x lat gramy tak naprawdę o nic. Bo chyba nie myślisz, że ten złodziej co jest przy korycie nam wybuduje nowy obiekt. A i następnym razem jak się z kimś kłócisz to pomyśl sobie, że są inne sposoby na wyjaśnienie czegoś niż tylko wyzywając, bo ja z kolei twoim nauczycielom nie zazdroszczę.



(ps szkoła skończona 7 miesięcy temu,jeszcze w dodatku taka o której ty możesz sobie jedynie pomarzyć ;)



Ale, że co - Oxford, Sorbona, czy Cambridge? Bo sądząc bo bogactwie argumentów, polemicznej zaciętości jak i kwiecistości języka to musi być coś z tych.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 22:12
Spotkajcie się przed meczem, dajcie sobie po mordzie, potem wypijcie wspólnie browar i dopingujcie naszą Pogoń, a nie jak dzieciaki kłócicie się na forum, na którym poziom spada z dnia na dzień


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 22:13
Przestańcie się wyzywać i kłócić jeden z drugim, tego się czytać nie da delikatnie mówiąc! Wymieńcie sie numerami telefonu i popiszcie sobie smsy albo popiszcie na gg.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 25 listopada 2014, 22:43 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 22:52

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.



Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.



A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.



Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.



Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.



To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.



Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.



To ze ty jesteś jakimś rumunem to nie znaczy ze ja musze być plebsem,a ze trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie to wyrazy współczucia dla nauczycieli ze się męczyć muszą z taką osobą.



Taki ze mnie Rumun, że jak bym chciał to bym cie kupił z całą twoja rodziną, a szkołę w przeciwieństwie do ciebie dawno skończyłem. Na prawdę jesteś aż tak ograniczony, że myślisz iż ja nie chcę nowego stadionu? Wiadomo, że chcę, bo to daje w dłuższej perspektywie konkretne korzyści finansowe klubowi, poza tym jest niezbędny aby grać w pucharach, a w przyszłości również w ekstraklasie, lecz budowa stadionu nie jest zależna bezpośrednio ani od moich, ani od twoich decyzji. Więc wkurwia mnie gadanie, że stadion jest wymagany abyśmy mogli grać na poziomie miejsc 3-6, bo to tak jakbyśmy pogodzili się, że przez następne x lat gramy tak naprawdę o nic. Bo chyba nie myślisz, że ten złodziej co jest przy korycie nam wybuduje nowy obiekt. A i następnym razem jak się z kimś kłócisz to pomyśl sobie, że są inne sposoby na wyjaśnienie czegoś niż tylko wyzywając, bo ja z kolei twoim nauczycielom nie zazdroszczę.



W chuju mam twoje możliwości finansowe ale możesz mi centralnie naskoczyć i się pobujać i 3 chuje w bok od mojej rodzinki. 2. Widzę że w końcu zakumałeś o co chodzi w tym temacie. 3 nie pierdol o mojej edukacji bo w dupie byłeś i gówno widziałeś(ps szkoła skończona 7 miesięcy temu,jeszcze w dodatku taka o której ty możesz sobie jedynie pomarzyć ;) . 4. Wypowiadam się tutaj raz na jakiś czas ale jak mam się spierać z takim przygłupem który po paru postach przyznaje mi rację to szkoda mi czasu i stukania w klawiaturę. A co do Aki to raczej byłby balastem niż wzmocnieniem bo takim rozbracie z piłką,no ale kto wie co Grzesiu wymyśli.



Hahaha coraz głupsi teraz te szkoły kończą. Jak ty wyczytałeś, z mojej wypowiedzi tyle, że przyznaję ci rację to gratuluję, bo dostrzegasz coś czego nie ma. To ma jakiś odpowiedni termin w psychologi. Jak każdy na tym forum chcę nowego stadionu i nigdy nie pisałem, że jest inaczej, ale idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy zrzec się miejsca w ekstraklasie na korzyść Arki bądź Zagłębia, bo nie mamy szans z nimi konkurować jeśli chodzi o stadiony, a według twojej logiki? to nic innego nie ma prawa przełożyć się na sukces. Rzeczywiście nie powinienem z tobą dyskutować, bo jakakolwiek polemika, rozumienie czytanego tekstu oraz argumentacja są ci obce. Cóż potrafisz tylko ubliżać wątpliwej jakości obelgami, zapewne wyłącznie sprzed monitora.

Co do ewentualnego transferu Aki to uważam, że nie ma co się podniecać plotkami.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4096 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 23:00
Nie dość że to się wszystko chujowo czyta bo nie umiecie normalnie dyskutować, to jeszcze napierdalacie miliony cytatów ;)


Fanatycznie
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 23:10

  j27 napisał:  
Wtrące tu swoje trzy grosze-niema co się czarować i oszukiwać na dzień dzisiejszy mamy w Szczecinie co najwyżej ligowego przeciętniaka .Ludzi .którzy mają na co dzień dostęp do najlepszych lig świata trudno przyciągnąć na trybuny polskich stadionów-nawet tych najnowocześniejszych(patrz Gdańsk,Wrocław a nawet Warszawa). Jeżeli będziemy grać na poziomie drużyn europejskich to znajdą się sponsorzy.Niestety w piłkę grają ludzie a nie stadiony.Byłem na słynnym meczu z Widzewem i tym 40 tys. prawdziwym kibicom nie przeszkadzały spartańskie warunki na stadionie.Bo stadion to nie opera tu się przychodzi kibicować swojej drużynie a nie zasiadać na wygodnym foteliku i wsuwać kiełbachę i słonecznik.


Stadion to nie opera - nie da sie tego negowac. Kazdy kto przezyl kilka lat wiecej na stadionie ten doskonale to rozumie, czasami pewnie nie jednego wkurwiaja nowe standardy, ale nie ma co sie czarowac, mamy 2014 a nie kolorowe lata 90-te. Ilosc konkurencyjnych zajec jest ogronmna do tego nawet dla milosnikow pilki chocby przekaz z kazdej dobrej ligi jest bezproblemowy. Oczywiscie nie ma to porownania dla fanatyka, ktory nie ma problemu z wyborem spedzania czasu podczas meczow swojej druzyny, bez wzgledu na pogode itd. Tylko,ze frekwencje robia pikniki, niedzielni kibice, kibice sukcesu itp. Oni naprawde bardzo czesto zwracaja uwage na warunki w jakich maja ten mecz obejrzec. Pewnie ze gdyby Pogon walczyla w lidze mistrzow to wiele osob przymknelo by oko na warunki, przynajmniej przez jakis czas, ale to nie mozliwe bo stadion juz sie nie kwalifikuje do takich rozgrywek. Kwestia stadionu na dzien dzisiejszy jest najwazniejsza dla Pogoni, zakladajac ze poziom sportowy zostanie utrzymany. Moim skromnym zdaniem nie ma szans na zbudowanie tu potegi nawet jak na polskie warunki bez budowy/ znaczacej modernizacji stadionu. Jest 2014 rok, 14 lat temu mielismy pelny stadion w miare regularnie i 2 miejsce w lidze. Ale 14 lat to sporo czasu, wiele sie zmienilo w tym czasie i w samym klubie ,i w miescie i przede wszystkim w wymaganiach ludzi ktorzy potencjalnie mogliby stworzyc frekwencje.
Wspomniany Gdansk, Wroclaw moze wyglada slabo ilosciowo, ale nie trzeba byc jasnowidzem ze predzej tam powstanie mocna druzyna walczaca w europejskich pucharach niz w Szczecinie , gdzie chcial, nie chcial i tak grac w Europie sie nie da.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 00:42
Prosty przykład. Na topowych meczach Gaz systemu jest około 3.000 - 4.000 tysiące ludzi. Na Chemiku w lidze mistrzów ostatnio było ponad 4.500 ludzi. Na piłce ręcznej kobiet na europejskich pucharach było bodajże 2.500 - 3.000.

Gdyby nie nowa hala, to taką frekwencje te kluby mogły by sobie na 4-5 meczy rozpisać.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 01:47
Temat o wzmocnieniach i osłabieniach Pogoni, a Wy od dwóch stron ciągniecie temat stadionu. Nie ma się co dziwić, że jest później syf na forum i nie można normalnie podyskutować. Od tego są odpowiednie tematy.


MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 02:56
stadion oczywiście ma znaczenie ale nie jest miarą drużyny, jej charakteru i ambicji.
Wiele osób przywołało przykład Ruchu czy tam Piasta a ja polecam np Eibar które rywalizuje w tym sezonie z Barceloną i Realem w tej samej lidze i gra o tyle dobrze że bardzo możliwe że w przyszłym sezonie dadzą także swoim fanom przyjemność oglądania meczów z drużynami którzy mają budżet 500 razy większy a przede wszystkim stadiony 100 razy nowocześniejsze... Stadion Eibar jest na ledwo 5 tys osób ;) Idąc tokiem rozumowania niektórych tutaj to z takim stadionem najdalej powinni grać w 3 lidze hiszpańskiej :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 04:02

  MN napisał:  
stadion oczywiście ma znaczenie ale nie jest miarą drużyny, jej charakteru i ambicji.
)



A co nim jest? grajki ktorzy maja zazwyczaj wyjebane gzie graja? Kibice ktorzy przypominają sobie zwykle o druzynnie jak jej idzie? Politycy aby cos dla siebie ugrać kosztem reputacji klubu? Czy nawet ci wierni fani ktorzy jenak stanowią marginalna wartość i raczej uważani są za zakałe bądź ewentualnie zło konieczne?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 15:42

  anathema napisał:  

  MN napisał:  
stadion oczywiście ma znaczenie ale nie jest miarą drużyny, jej charakteru i ambicji.
)



A co nim jest? grajki ktorzy maja zazwyczaj wyjebane gzie graja? Kibice ktorzy przypominają sobie zwykle o druzynnie jak jej idzie? Politycy aby cos dla siebie ugrać kosztem reputacji klubu? Czy nawet ci wierni fani ktorzy jenak stanowią marginalna wartość i raczej uważani są za zakałe bądź ewentualnie zło konieczne?



Chyba troche zbyt pesymistyczne podejście. Warto zwrócić uwagę że teraz wielu młodych piłkarzy na przykładzie Lewandowskiego zobaczyło że ciężką pracą można osiągnąć naprawde wiele. A co się składa na siłe drużyny ? Stadion oczywiście też ale na pewno nie w większym stopniu od oczywiście pensje zawodników, sztab szkoleniowy, bazy treningowej, scoutingu itp
Najlepszy przykład- Lechia gra na najlepszym stadionie w europie i jej gra od dłuższego czasu nikogo nie powala i prędko nie będzie. Pewnie dlatego że są źle zarządzani a to potwierdza tylko moją opinie że stadion nie ma aż tak dużego wpływu na wartość zespołu.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 16:49

  MN napisał:  

  anathema napisał:  

  MN napisał:  
stadion oczywiście ma znaczenie ale nie jest miarą drużyny, jej charakteru i ambicji.
)



A co nim jest? grajki ktorzy maja zazwyczaj wyjebane gzie graja? Kibice ktorzy przypominają sobie zwykle o druzynnie jak jej idzie? Politycy aby cos dla siebie ugrać kosztem reputacji klubu? Czy nawet ci wierni fani ktorzy jenak stanowią marginalna wartość i raczej uważani są za zakałe bądź ewentualnie zło konieczne?



Chyba troche zbyt pesymistyczne podejście. Warto zwrócić uwagę że teraz wielu młodych piłkarzy na przykładzie Lewandowskiego zobaczyło że ciężką pracą można osiągnąć naprawde wiele. A co się składa na siłe drużyny ? Stadion oczywiście też ale na pewno nie w większym stopniu od oczywiście pensje zawodników, sztab szkoleniowy, bazy treningowej, scoutingu itp
Najlepszy przykład- Lechia gra na najlepszym stadionie w europie i jej gra od dłuższego czasu nikogo nie powala i prędko nie będzie. Pewnie dlatego że są źle zarządzani a to potwierdza tylko moją opinie że stadion nie ma aż tak dużego wpływu na wartość zespołu.

Stadion to co najwyzej wartosc marketingowa. Zobaczcie gdzie ze swoim stadionem jest Arka, Zaglebie. Co wyprawia Cracovia. Nie ma reguly.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 26/11/2014 16:53

  Przema napisał:  
Stadion to co najwyzej wartosc marketingowa. Zobaczcie gdzie ze swoim stadionem jest Arka, Zaglebie. Co wyprawia Cracovia. Nie ma reguly.



Oczywiście do tego trzeba mieć ogarnięty zarząd(który poza Grzesiem posiadamy) i dobrego sponsora w zanadrzu którym jest Grupa Azoty.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005