Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/07/2008 18:10
Dzisiaj nie da sie chyba obiektywnie ocenic kogo na co stac. Trzeba poczekac kilka kolejek .Nikt nie potrafi powiedziec o ile wyzszy bedzie poziom niz rok temu w 3 lidze . A pojawila sie spora grupa bardzo dobrych pilkarzy w roznych zespolach.


fist
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5745 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/07/2008 19:18
energ masz chyba uraz, ze Pogoni nie ma w ekstraklasie, to teraz przepowiadasz jej smutny koniec. A właśnie nie, według mnie możemy spokojnie awans wywalczyć pod warunkiem że gra będzie podobna lub taka sama jak w pierwszej połowie sparingu z Flotą.


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/07/2008 22:10

  fist napisał:  
energ masz chyba uraz, ze Pogoni nie ma w ekstraklasie, to teraz przepowiadasz jej smutny koniec. A właśnie nie, według mnie możemy spokojnie awans wywalczyć pod warunkiem że gra będzie podobna lub taka sama jak w pierwszej połowie sparingu z Flotą.



Żaden uraz - po prostu chłodno oceniam to co obserwuję.
Idealnym przykładem jest to co dzieje się w formacji ataku - jest wielu zawodników a nie ma wśród nich typowego killera, tak jak kiedyś (przykładając odpowiednią miarę) Leśniak, Dymkowski, Mielcarski czy Edi. Znowu problemem okazać się może wykorzystywanie wypracowanych okazji. W meczach wyjazdowych gdzie zespół ma często góra 2-3 doskonałe okazje ich wykorzystanie jest sprawą kluczową. Do awansu zaś potrzebne są wyjazdowe zwycięstwa.

Poczynania Pogoni na rynku transferowym są dla mnie bardzo przypadkowe - bierze się zawodników którzy są akurat pod ręką (przykład tych których dłużej nie chciało KSZO). Tutaj powinien byc 1-2 transfery które byłyby hitem na tym poziomie rozgrywek - gracze którzy potrafią rozstrzygnąć mecze.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/07/2008 22:52
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5758 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 00:54

  Diablo napisał:  
Czterej juniorzy, tegoroczni brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, rozpoczęli dziś treningi z pierwszym zespołem Pogoni Szczecin. Obok nich „nowością” było pojawienie się napastnika Wisły Płock Pawła Posmyka oraz brak Mariusza Soski i Piotra Grabarczyka.



A co to Posmyka,to podobno dał o sobie znać tym że:
Jak grał w Wiśle to wyróżnił się:
-beznadziejną grą (gorszy nawet od Bani)
-czerwoną kartką za wyzywanie sędziego (!)
-nazwaniem mieszkańców Bielska-Białej wieśniakami (!!)


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 02:46

  szpadel napisał:  

  Diablo napisał:  
Czterej juniorzy, tegoroczni brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, rozpoczęli dziś treningi z pierwszym zespołem Pogoni Szczecin. Obok nich „nowością” było pojawienie się napastnika Wisły Płock Pawła Posmyka oraz brak Mariusza Soski i Piotra Grabarczyka.



A co to Posmyka,to podobno dał o sobie znać tym że:
Jak grał w Wiśle to wyróżnił się:
-beznadziejną grą (gorszy nawet od Bani)
-czerwoną kartką za wyzywanie sędziego (!)
-nazwaniem mieszkańców Bielska-Białej wieśniakami (!!)



Pożyjemy, zobaczymy. Gdyby Kuras nie widział by w Nim potencjału to by do nas nie przyjechał na testy. Czas pokaże co potrafi.


PS !
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 07:34

  jankos napisał:  
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.



Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 11:09

  energ napisał:  
Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.



Jak nie, jak tak? :)


  energ napisał:  
Tutaj powinien byc 1-2 transfery które byłyby hitem na tym poziomie rozgrywek - gracze którzy potrafią rozstrzygnąć mecze.




  energ napisał:  
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.



To po co pisać w nieskończoność o tym samym?


Dal..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5753 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 14:04
Paweł Posmyk nowym napastnikiem Pogoni Szczecin

27-letni napastnik Wisły Płock Paweł Posmyk został nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. Jest więc już ósmym graczem, który dołączył do kadry Mariusza Kurasa w przerwie letniej. Ma wspomóc „siłę rażenia” i zwiększyć konkurencję na tej pozycji.

Paweł Posmyk urodził się 9 kwietnia 1981 roku. Jest wychowankiem Lubuszanina Drezdenko, z którego trafił do Pogoni Świebodzin, a następnie do Warty Poznań i Wisły Płock. Grając w barwach „biało-zielonych” w rozgrywkach III ligi zdobył w jednym sezonie 19 bramek, a w rozgrywkach II ligi w jednej rundzie 6 goli. Jest żonaty. Na co dzień mieszka w Gorzowie Wielkopolskim.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 15:11

  energ napisał:  

  jankos napisał:  
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.



Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.



Jak masz takie rozeznanie to podaj nam nazwiska z obecnej II ligi, ktore widzialbys w Pogoni. Oczywiscie nie mowie o takich zawodnikach jak Sobczysnki z doswiadczeniem czy Ksiezyc z Tych. Czekam ma wspomniane hity, w koncu w II lidze tyle gwiazd.


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 15:45

  Przema napisał:  

  energ napisał:  

  jankos napisał:  
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.



Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.



Jak masz takie rozeznanie to podaj nam nazwiska z obecnej II ligi, ktore widzialbys w Pogoni. Oczywiscie nie mowie o takich zawodnikach jak Sobczysnki z doswiadczeniem czy Ksiezyc z Tych. Czekam ma wspomniane hity, w koncu w II lidze tyle gwiazd.



Pisałem o starej II lidze - czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?
Sobczyński to po prostu gracz, którego pozbyto się z KSZO (nowa II liga) - kiedyś był solidnym ligowcem (jak Bili)
Pogoń aby realnie myśleć o awansie powinna dysponować zespołem co najmniej takim jaki teraz ma Flota. Zamiast Sobczyńskiego powinien do Pogoni przyjść np. taki Skwara.
Pisząc o zawodnikach ze starej II ligi miałem na mysli np. Marka Kubisza, Kuzerę, Pawlaka (Polonia), Jarosza (Podbeskidzie), Peszko itd. - tacy zawodnicy z chęcią pograliby w Szczecinie i z łatwością zapewnili by awans do I ligi.
W I lidze skład należałoby juz oprzeć o graczy z OE (zobacz w jakim składzie awansowały Arka czy Lechia)


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 16:14

  energ napisał:  

  Przema napisał:  

  energ napisał:  

  jankos napisał:  
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.



Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.



Jak masz takie rozeznanie to podaj nam nazwiska z obecnej II ligi, ktore widzialbys w Pogoni. Oczywiscie nie mowie o takich zawodnikach jak Sobczysnki z doswiadczeniem czy Ksiezyc z Tych. Czekam ma wspomniane hity, w koncu w II lidze tyle gwiazd.



Pisałem o starej II lidze - czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?
Sobczyński to po prostu gracz, którego pozbyto się z KSZO (nowa II liga) - kiedyś był solidnym ligowcem (jak Bili)
Pogoń aby realnie myśleć o awansie powinna dysponować zespołem co najmniej takim jaki teraz ma Flota. Zamiast Sobczyńskiego powinien do Pogoni przyjść np. taki Skwara.
Pisząc o zawodnikach ze starej II ligi miałem na mysli np. Marka Kubisza, Kuzerę, Pawlaka (Polonia), Jarosza (Podbeskidzie), Peszko itd. - tacy zawodnicy z chęcią pograliby w Szczecinie i z łatwością zapewnili by awans do I ligi.
W I lidze skład należałoby juz oprzeć o graczy z OE (zobacz w jakim składzie awansowały Arka czy Lechia)



powiedz mi - byłeś na sparingu z Flotą?


Against modern wszystko!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 16:43

  Lrd napisał:  

  energ napisał:  

  Przema napisał:  

  energ napisał:  

  jankos napisał:  
Pomijając fakt, że o hitowe nazwiska w drugiej lidze trudno, to powiedz energ, skąd takowe mają się u nas znaleźć? Potrzebna jest kasa, a jej nie ma, więc nie oczekuj niczego specjalnego.



Mi nie chodzi o hitowe nazwiska - chodzi o solidnych II ligowców, co do których jest dużo większa szansa, że poradzą sobie w III lidze niż w przypadku np. króla strzelców IV ligi lubuskiej.
Co do kasy - to sam pisałem że jest żle - obecni właściciele wyżej nowej II ligi nie podskoczą.



Jak masz takie rozeznanie to podaj nam nazwiska z obecnej II ligi, ktore widzialbys w Pogoni. Oczywiscie nie mowie o takich zawodnikach jak Sobczysnki z doswiadczeniem czy Ksiezyc z Tych. Czekam ma wspomniane hity, w koncu w II lidze tyle gwiazd.



Pisałem o starej II lidze - czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?
Sobczyński to po prostu gracz, którego pozbyto się z KSZO (nowa II liga) - kiedyś był solidnym ligowcem (jak Bili)
Pogoń aby realnie myśleć o awansie powinna dysponować zespołem co najmniej takim jaki teraz ma Flota. Zamiast Sobczyńskiego powinien do Pogoni przyjść np. taki Skwara.
Pisząc o zawodnikach ze starej II ligi miałem na mysli np. Marka Kubisza, Kuzerę, Pawlaka (Polonia), Jarosza (Podbeskidzie), Peszko itd. - tacy zawodnicy z chęcią pograliby w Szczecinie i z łatwością zapewnili by awans do I ligi.
W I lidze skład należałoby juz oprzeć o graczy z OE (zobacz w jakim składzie awansowały Arka czy Lechia)



powiedz mi - byłeś na sparingu z Flotą?




Byłem i na sparingu i na meczu PP.
Nie chcesz chyba powiedzieć, że remis w grze kontrolnej świadczy o czymkolwiek - trenerzy mieszali w składach, testowali graczy.
Mi bardziej niz sparing w pamięci zapadła gra Floty po zdobyciu gola w PP - Pogoń miała w tym okresie gry problemy z zawiązaniem składnej akcji. Wysocy obrońcy Floty + Pietruszka z przodu oraz dobra organizacja gry w środku pola, dyscyplina taktyczna - aby to osiągnąć trzeba mieć po prostu odpowiednich graczy.

Podsumowując - transfery w tej przerwie to po prostu uzupełnienie składu graczami, którzy reprezentują identyczny poziom jak ci, którzy juz sa w Pogoni. Sobczyński to taki drugi Biliński, Jankowski to drugi Ropiejko, Posmyka można porównac do Kowala. Nie widać tutaj transferów, które wniosły by nową jakość i zdecydowanie podniosły poziom drużyny.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 16:58

  energ napisał:  

Pisząc o zawodnikach ze starej II ligi miałem na mysli np. Marka Kubisza, Kuzerę, Pawlaka (Polonia), Jarosza (Podbeskidzie), Peszko itd. - tacy zawodnicy z chęcią pograliby w Szczecinie i z łatwością zapewnili by awans do I ligi.



:O

Człowieku co Ty wymyslasz?!
Ty naprawde uwazasz, ze tacy zawodnicy przyszli by do II ligowej Pogoni? I, że byłoby nas na nich stać?
Nie wydaje mi się. :| Przecież taki Peszko będzie teraz grał w pierwszym składzie Lecha, Kuzera - to samo teraz w Ekstraklasie będzie grał.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 18:30
Peszko, Kuzera :)) ciekawe, ciekawe :)
Kubisz? Chcemy grac kolonia 30 letnich dziadkow? Oni na pewno nie zagwarantuja awansu a juz na pewno nie pilkarze pokroju Kubisza... litosci. Dales sie poniesc wodzy fantazji i wymieniles pilkarzy, ktorzy z trudem zaaakceptowaliby I lige, a co dopiero obecna nowa II lige. Narzekac kazdy glupi moze, ale jesli obiektywnie spojrzy sie na sklad i porowna z innymi druzynami to wcale tak zle to nie wyglada, a na pewno nie gorzej niz sklad takiego Zawiszy, ktorego wszyscy nie wiedziec czemu tak sie boja, GKS czy Rakowa. Jedyna druzyna, ktora ma naprawde niebezpieczny sklad to Zaglebie S. przynajmniej na razie.
A jak juz podajesz przyklad Floty, to patrzac na ostatni mecz sparingowy wcale nie mozna bylo odniesc wrazenia, ze jest to druzyna grajaca w I lidze, a Pogon w II lidze. W meczu PP bylo podobnie. Wtedy przewyzszyli nas kultura gry i doswiadczeniem, ale na pewno nie umiejetnosciami. Na tym poziomie wreszcie powinna zaczac dzialac ambicja u takich pilkarzy jak Parzy czy Przewozniak, co z pewnoscia pozytywnie zaprocentuje. Na dzien dzisiejszy naprawde mamy szeroka kadre z pilkarzami, ktorzy maja doswiadczenie z ekstraklasy czy II ligi (Parzy, Chi-Fon, Bilinski, Skrzypek, Przewozniak, Kowal, Binkowski, Posmyk, Sobczynski, Tychowski), do tego dochodzi sporo mlodych zawodnikow, ktorzy maja osiagniecia na szczeblu ogolnopolskim. Spojrz na sklady innych druzyn i zobacz czy wyglada to podobnie albo i lepiej niz u nas, raczej watpie:) Prawda jest taka, ze klubu II ligowego nie stac na gwiazdy, fakt, ze doswiadczeni pilkarze moze i jeszcze by przyjechali do Szczecina pograc ale ilu ich potrzeba? Zachowajmy odpowiednie proporcje.


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5758 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 19:54

  Przema napisał:  
Peszko, Kuzera :)) ciekawe, ciekawe :)
Kubisz? Chcemy grac kolonia 30 letnich dziadkow? Oni na pewno nie zagwarantuja awansu a juz na pewno nie pilkarze pokroju Kubisza... litosci. Dales sie poniesc wodzy fantazji i wymieniles pilkarzy, ktorzy z trudem zaaakceptowaliby I lige, a co dopiero obecna nowa II lige. Narzekac kazdy glupi moze, ale jesli obiektywnie spojrzy sie na sklad i porowna z innymi druzynami to wcale tak zle to nie wyglada, a na pewno nie gorzej niz sklad takiego Zawiszy, ktorego wszyscy nie wiedziec czemu tak sie boja, GKS czy Rakowa. Jedyna druzyna, ktora ma naprawde niebezpieczny sklad to Zaglebie S. przynajmniej na razie.
A jak juz podajesz przyklad Floty, to patrzac na ostatni mecz sparingowy wcale nie mozna bylo odniesc wrazenia, ze jest to druzyna grajaca w I lidze, a Pogon w II lidze. W meczu PP bylo podobnie. Wtedy przewyzszyli nas kultura gry i doswiadczeniem, ale na pewno nie umiejetnosciami. Na tym poziomie wreszcie powinna zaczac dzialac ambicja u takich pilkarzy jak Parzy czy Przewozniak, co z pewnoscia pozytywnie zaprocentuje. Na dzien dzisiejszy naprawde mamy szeroka kadre z pilkarzami, ktorzy maja doswiadczenie z ekstraklasy czy II ligi (Parzy, Chi-Fon, Bilinski, Skrzypek, Przewozniak, Kowal, Binkowski, Posmyk, Sobczynski, Tychowski), do tego dochodzi sporo mlodych zawodnikow, ktorzy maja osiagniecia na szczeblu ogolnopolskim. Spojrz na sklady innych druzyn i zobacz czy wyglada to podobnie albo i lepiej niz u nas, raczej watpie:) Prawda jest taka, ze klubu II ligowego nie stac na gwiazdy, fakt, ze doswiadczeni pilkarze moze i jeszcze by przyjechali do Szczecina pograc ale ilu ich potrzeba? Zachowajmy odpowiednie proporcje.



A z Pogonią trenuje gościnnie Grzegorz Fonfara...szkoda,że tylko gościnnie ehh


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 20:18

  szpadel napisał:  

  Przema napisał:  
Peszko, Kuzera :)) ciekawe, ciekawe :)
Kubisz? Chcemy grac kolonia 30 letnich dziadkow? Oni na pewno nie zagwarantuja awansu a juz na pewno nie pilkarze pokroju Kubisza... litosci. Dales sie poniesc wodzy fantazji i wymieniles pilkarzy, ktorzy z trudem zaaakceptowaliby I lige, a co dopiero obecna nowa II lige. Narzekac kazdy glupi moze, ale jesli obiektywnie spojrzy sie na sklad i porowna z innymi druzynami to wcale tak zle to nie wyglada, a na pewno nie gorzej niz sklad takiego Zawiszy, ktorego wszyscy nie wiedziec czemu tak sie boja, GKS czy Rakowa. Jedyna druzyna, ktora ma naprawde niebezpieczny sklad to Zaglebie S. przynajmniej na razie.
A jak juz podajesz przyklad Floty, to patrzac na ostatni mecz sparingowy wcale nie mozna bylo odniesc wrazenia, ze jest to druzyna grajaca w I lidze, a Pogon w II lidze. W meczu PP bylo podobnie. Wtedy przewyzszyli nas kultura gry i doswiadczeniem, ale na pewno nie umiejetnosciami. Na tym poziomie wreszcie powinna zaczac dzialac ambicja u takich pilkarzy jak Parzy czy Przewozniak, co z pewnoscia pozytywnie zaprocentuje. Na dzien dzisiejszy naprawde mamy szeroka kadre z pilkarzami, ktorzy maja doswiadczenie z ekstraklasy czy II ligi (Parzy, Chi-Fon, Bilinski, Skrzypek, Przewozniak, Kowal, Binkowski, Posmyk, Sobczynski, Tychowski), do tego dochodzi sporo mlodych zawodnikow, ktorzy maja osiagniecia na szczeblu ogolnopolskim. Spojrz na sklady innych druzyn i zobacz czy wyglada to podobnie albo i lepiej niz u nas, raczej watpie:) Prawda jest taka, ze klubu II ligowego nie stac na gwiazdy, fakt, ze doswiadczeni pilkarze moze i jeszcze by przyjechali do Szczecina pograc ale ilu ich potrzeba? Zachowajmy odpowiednie proporcje.



A z Pogonią trenuje gościnnie Grzegorz Fonfara...szkoda,że tylko gościnnie ehh


Fonfara pewnie leczy kontuzje w Szcecinie, jak wielu innych pilkarzy. Fonfara to spokojnie znalazl by klub w ekstraklasie;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 21:06
Jak Wy takimi jasnowidzami jesteście to czemu w lotka nie wygraliście?:P

LIGA wszystko zweryfikuje;]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 21:44

  Przema napisał:  

  szpadel napisał:  

  Przema napisał:  
Peszko, Kuzera :)) ciekawe, ciekawe :)
Kubisz? Chcemy grac kolonia 30 letnich dziadkow? Oni na pewno nie zagwarantuja awansu a juz na pewno nie pilkarze pokroju Kubisza... litosci. Dales sie poniesc wodzy fantazji i wymieniles pilkarzy, ktorzy z trudem zaaakceptowaliby I lige, a co dopiero obecna nowa II lige. Narzekac kazdy glupi moze, ale jesli obiektywnie spojrzy sie na sklad i porowna z innymi druzynami to wcale tak zle to nie wyglada, a na pewno nie gorzej niz sklad takiego Zawiszy, ktorego wszyscy nie wiedziec czemu tak sie boja, GKS czy Rakowa. Jedyna druzyna, ktora ma naprawde niebezpieczny sklad to Zaglebie S. przynajmniej na razie.
A jak juz podajesz przyklad Floty, to patrzac na ostatni mecz sparingowy wcale nie mozna bylo odniesc wrazenia, ze jest to druzyna grajaca w I lidze, a Pogon w II lidze. W meczu PP bylo podobnie. Wtedy przewyzszyli nas kultura gry i doswiadczeniem, ale na pewno nie umiejetnosciami. Na tym poziomie wreszcie powinna zaczac dzialac ambicja u takich pilkarzy jak Parzy czy Przewozniak, co z pewnoscia pozytywnie zaprocentuje. Na dzien dzisiejszy naprawde mamy szeroka kadre z pilkarzami, ktorzy maja doswiadczenie z ekstraklasy czy II ligi (Parzy, Chi-Fon, Bilinski, Skrzypek, Przewozniak, Kowal, Binkowski, Posmyk, Sobczynski, Tychowski), do tego dochodzi sporo mlodych zawodnikow, ktorzy maja osiagniecia na szczeblu ogolnopolskim. Spojrz na sklady innych druzyn i zobacz czy wyglada to podobnie albo i lepiej niz u nas, raczej watpie:) Prawda jest taka, ze klubu II ligowego nie stac na gwiazdy, fakt, ze doswiadczeni pilkarze moze i jeszcze by przyjechali do Szczecina pograc ale ilu ich potrzeba? Zachowajmy odpowiednie proporcje.



A z Pogonią trenuje gościnnie Grzegorz Fonfara...szkoda,że tylko gościnnie ehh


Fonfara pewnie leczy kontuzje w Szcecinie, jak wielu innych pilkarzy. Fonfara to spokojnie znalazl by klub w ekstraklasie;)



Fonfara trenuje z zespołem juz 2 tygodnie. Są to jednak treningi tylko i wyłącznie gościnne.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/07/2008 21:53

  PogońFaN napisał:  
Jak Wy takimi jasnowidzami jesteście to czemu w lotka nie wygraliście?:P

LIGA wszystko zweryfikuje;]



Racja. Oczywiście dziś można wskazać juz faworytów jak Pogoń, Zawisza czy też Zagłebie, strzelać, że czarnym koniem rozgrywek będzie Gawin Królewska Wola, ale nic więcej. Dopiero po kilku kolejkach będzie można ocenić naszą drużynę.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005