Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4512 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 17:11

  eJay napisał:  

  Szymi napisał:  
Wiadomo co z Szałkiem?



Jedzie na obóz. Przeciez na oficjalce jest.

Skowronek fajnie zaczął pracę, widać, że chce dać szansę młodszym zawodnikom, być może doczekamy się 1-2 juniorów na ławce w Ekstraklasie. Drugi oddech mogą złapać też Mosnikow i Golla. Na dobre powinny wyjść też czystyki w rezerwach na ME - pobierające horrendalne kwoty gwiazdeczki zostały sprowadzone na ziemię.



Chyba zaczynam ślepnąć. Dzięki nie zauważyłem


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 17:21

  pit26 napisał:  
troche z innej beczki:

pamietam,ze za Sasala w sparingach wystepowal mlodziezowiec - boczny obronca - nazywal sei bodajze Mateusz Sobolczyk, byl chwalony za gre, na oboz do Turcji nie polecial tylko dlatego,ze nie mial waznego paszportu.
Pozniej jakos o nim nie bylo juz slychac, teraz przegladam kadre na oboz sporo w niej mlodych, ale tego Sobolczyka wsrod nich nie ma - wie moze ktos co sie z nim dzieje? chlopak tak obnizyl loty,ze juz sie nie nadaje do kadry pierwszego zespolu?



Podzielam twoją opinię Mateusz Sobolczyk ciekawie się zaprezentował w przedsezonowych gierkach za kadencji Sasala a teraz coś słuch o nim zaginął pod kątem gry w szerokiej kadrze 1 zespołu. Na Mistrzostwa Polski Juniorów nie mógł pojechać z racji tego że urodził się w 1992 roku a na zawodach mogli występować piłkarze do 1993 rocznika włącznie.

Fajnie że do wcześniej awizowanych zawodników dołączył wyróżniający się ostatnio Rafał Gutowski.


PS 1948
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 17:25

  Ka. napisał:  
Przyznam szczerze, nie spodziewałem się, że Williams wyleci. Zrobił miejsce dla Dąbrowskiego, co wg mnie jest bardzo dobrą decyzją.



Dość niespodziewanie Williams zniknął z kadry. W sparingu z Omonią grał dużo... Moim zdaniem taki słaby to on nie był, do tego młody, reprezentant Trynidadu i Tobago. Szybciej już bym się spodziewał, że odejdzie Hernani :)


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 17:39

  kiko napisał:  

  legia.net napisał:  
zaś Wojciech Lisowski z Piasta Gliwice i Pogoni Szczecin.



Ciekawy zawodnik. Bardzo dobra ostatnia runda w Piaście. W Młodej Legii grał zawsze na lewej obronie, zaś w Piaście na prawej (jest prawonożny). Mógłby się przydać, jednak pewnie jakby mógł wybrać to pójdzie do Piasta.



On jest ze Stargardu, pewnie chciałby grac dla Pogoni.


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7293 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 17:48
lubimy narzekać jak kto ktoś napisał, bo cieszy, że Skowronek ma zamiar stawiać na młodych, ale nie oszukujmy się
Rudnicki, Gutowski, Rudol, Pogorzelczyk, Wiśniewski nie wskoczą do I składu, największe szanse bedzie miał Zwoliński, ale czy efekty beda takie jak wszyscy oczekujemy....


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 09/07/2012 18:27
Po odejściu Willamsa i wystawieniu na listę transferową Kucharskiego priorytetem jest zakontraktowanie stopera 1 lub dwóch.

Dalej jest lipa na lewej stronie obrony nawet jeszcze gorsza chyba niż na stoperze bo odszedł Matuszczyk a na zgrupowanie do Gniewina nie pojechał przymierzany na lewą stronę Wójcik. Tak jak napisałem najbardziej trzeba wzmocnić obronę bo odeszli gracze którzy byli w kadrze 1 zespołu.

Jeśli chodzi o defensywnych pomocników to odeszli gracze którzy byli przesunięci do rezerw czyli Mandrysz i Łuszkiewicz. Tutaj pewnie zastępcą ich będzie Rudol ale uważam że przydałby się na tą pozycję też ktoś starszy i bardziej doświadczony typu Injac z Lecha Poznań. Ale wygląda na to że na tą pozycję jest też przymierzany Maksymilian Rogalski więc tu nie ma tragedii na szczęście.

W ataku odszedł Sotirović i zastąpił go Traore i skończyło się wypożyczenie Klattowi , ale klub go nie widzi w składzie i słusznie. Z napastników na chwilę obecną jet Djousse , Traore , Zwoliński i o dziwo jak dla mnie Wiśniewski który strzelił dla 4-ligowych rezerw 7 bramek przy Zwolińskim wygląda to marnie bo Łukasz strzelił aż 37 bramek w lidze. Dziwi mnie dlaczego zamiast Traore nie postarali się o chłopaka z regionu czyli Flisa. Niby w składzie jest tych 4 napastników i w dodatku nominalnym napastnikiem jest też przecież Adam Frączczak , ale uważam , że jeśli napastnicy podczas sparingów w Gniewinie nie będą strzelać bramek to należałoby się rozejrzeć jeszcze za jakimś atakującym biorąc pod uwagę ich nieskuteczność a zarazem zabezpieczając się przed ewentualnymi problemami spowodowanymi wykluczeniem czy to w wyniku nadmiaru kartek czy kontuzji.


PS 1948
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 13:08
http://www.pogon.v.pl/news-20367,Grzegorz_Smolny_Do_osiagniecia_sukcesu_potrzebna_jest_wiara.html


  Cytat:  
Myślę, że na poziomie Pogoni pozwolenie komukolwiek na jego transfery mogłoby skończyć się wielkimi problemami.


No właśnie panie Grzesiu...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 17:07
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...


Pogoń Szczecin MKS!
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 17:55

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 19:08

  reclaimenn napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?



dyrektorowi sportowemu, a nie restauratorowi.

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 10 lipca 2012, 19:47 [1 raz(y)]


Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 20:08

  kijevo napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?



dyrektorowi sportowemu, a nie restauratorowi.



Wezcie sie wszyscy od niego odpierdolcie. siedzicie na tym forum i marudzicie! juz tego czytac nie idzie. Wam kurwa dogodzic jest strasznie trudno co by nie bylo to wiecznie zle!! Sami kurwa eksperci sie znalezli!! masakraaa


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 20:20

  Mike Tyson napisał:  

  kijevo napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?



dyrektorowi sportowemu, a nie restauratorowi.



Wezcie sie wszyscy od niego odpierdolcie. siedzicie na tym forum i marudzicie! juz tego czytac nie idzie. Wam kurwa dogodzic jest strasznie trudno co by nie bylo to wiecznie zle!! Sami kurwa eksperci sie znalezli!! masakraaa



No tak bo skoro" nie potrafisz grać jak Błaszczykowski to nie masz prawa go krytykować" ?
Szczerze mówiąc to pełno bzdur w tym wywiadzie czytałem go na raty bo mnie aż odrzucało.

Grzesiu ma syndrom dziecka emo. Myśli, że wszyscy się na niego uwzięli, a on jest zajebisty fachura. Gdyby wyciągnął czystą kartkę spisał nazwiska swoich nabytków i dokonał bilansu to sam by się zawstydził na jak duże straty finansowe naraził Pogoń swoją niekompletencją..ale niech dalej mówi o tym majątku, który władował w Pogoń haha..

a tu"kwiatek" wywiad z Mroczkiem

A co się dzieje z Edim? Ostatnio niewiele dociera do nas informacji na temat jego przyszłości w kontekście nowego sezonu. W poprzednim spekulowano, że może chcieć zakończyć swoją piłkarską karierę?

- Oczywiście Edi jest w kadrze i już trenuje. Co więcej, osiągnął bardzo dobre wyniki w testach, także myślę, że będziemy mieli z niego jeszcze bardzo wiele pociechy. Na pewno nie zanosi się na żadne kończenie kariery i tak jak powiedziałem, nie raz będziemy zachwycać się jego zagraniami w nadchodzącym sezonie.

a teraz przypomnijcie sobie filmik z testów przedsezonowych gdzie Edi na dystansie 20 m zostawał koledze z pary.


EeeeeMKaeeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 20:41
Dokladnie, ledwo co biegał, cięzko mu sie poruszać juz, ale na pare minut bedzie wchodzil mam nadzieje:)


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7293 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 20:51

  kijevo napisał:  

  Mike Tyson napisał:  

  kijevo napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?



dyrektorowi sportowemu, a nie restauratorowi.



Wezcie sie wszyscy od niego odpierdolcie. siedzicie na tym forum i marudzicie! juz tego czytac nie idzie. Wam kurwa dogodzic jest strasznie trudno co by nie bylo to wiecznie zle!! Sami kurwa eksperci sie znalezli!! masakraaa



No tak bo skoro" nie potrafisz grać jak Błaszczykowski to nie masz prawa go krytykować" ?
Szczerze mówiąc to pełno bzdur w tym wywiadzie czytałem go na raty bo mnie aż odrzucało.

Grzesiu ma syndrom dziecka emo. Myśli, że wszyscy się na niego uwzięli, a on jest zajebisty fachura. Gdyby wyciągnął czystą kartkę spisał nazwiska swoich nabytków i dokonał bilansu to sam by się zawstydził na jak duże straty finansowe naraził Pogoń swoją niekompletencją..ale niech dalej mówi o tym majątku, który władował w Pogoń haha..



bo nasz Grześ juest jak ten Ronaldo, jedni go chwalą i nosiliby go na rękach a drudzy na niego gwizdza i wyzywaja
cos w tym musi byc.... zbyt pewnosc siebie? w przypadku Ronaldo piłkarsko wiadomo, w przypadku Grzesia menadzera to już inna bajka

a co do majatku, który rzekomo wladowal w Pogoń, no cóż kiedyś słyszałem, że najpierw się coś wkłada żeby potem wyciągnąć (nie o seksie mowa), mnie ciekawi czy dyrektor sportowy, wicperezes pracujac ciezko na swoj i Pogoni sukces zarabia na tym pieniadze w postaci miesiecznej pensji? jesli tak to jakiej/


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 21:53
Marcin Zomerski który został wypożyczony z Pogoni Szczecin do estońskiego Nomme Kalju jest aż tak słaby że jeszcze nie zadebiutował w bramce?

Łukasz Wójcik po nie wywalczeniu miejsca na obóz z Pogonią Szczecin wyjeżdża na obóz z Radomiakiem Radom.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 10 lipca 2012, 22:05 [1 raz(y)]


PS 1948
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 10/07/2012 23:05

  Król Lew napisał:  

  kijevo napisał:  

  Mike Tyson napisał:  

  kijevo napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że powinny być też jakieś rozliczenia po nieudanych transferach. Jak ten Traore nie strzeli więcej niż 5 bramek w lidze to niech Grzesiu już się więcej nie bierze za sprowadzanie zawodników i decydowanie o składzie, a pozostawi to fachowcom...



fachowcom czyli komu?



dyrektorowi sportowemu, a nie restauratorowi.



Wezcie sie wszyscy od niego odpierdolcie. siedzicie na tym forum i marudzicie! juz tego czytac nie idzie. Wam kurwa dogodzic jest strasznie trudno co by nie bylo to wiecznie zle!! Sami kurwa eksperci sie znalezli!! masakraaa



No tak bo skoro" nie potrafisz grać jak Błaszczykowski to nie masz prawa go krytykować" ?
Szczerze mówiąc to pełno bzdur w tym wywiadzie czytałem go na raty bo mnie aż odrzucało.

Grzesiu ma syndrom dziecka emo. Myśli, że wszyscy się na niego uwzięli, a on jest zajebisty fachura. Gdyby wyciągnął czystą kartkę spisał nazwiska swoich nabytków i dokonał bilansu to sam by się zawstydził na jak duże straty finansowe naraził Pogoń swoją niekompletencją..ale niech dalej mówi o tym majątku, który władował w Pogoń haha..



bo nasz Grześ juest jak ten Ronaldo, jedni go chwalą i nosiliby go na rękach a drudzy na niego gwizdza i wyzywaja
cos w tym musi byc.... zbyt pewnosc siebie? w przypadku Ronaldo piłkarsko wiadomo, w przypadku Grzesia menadzera to już inna bajka

a co do majatku, który rzekomo wladowal w Pogoń, no cóż kiedyś słyszałem, że najpierw się coś wkłada żeby potem wyciągnąć (nie o seksie mowa), mnie ciekawi czy dyrektor sportowy, wicperezes pracujac ciezko na swoj i Pogoni sukces zarabia na tym pieniadze w postaci miesiecznej pensji? jesli tak to jakiej/



Prawdy się pewnie nie dowiemy... Jedyna oficjalna wersja z klubu będzie pewnie mówiła o milionach euro jakie Smolny filantrop włożył bezinteresownie dla dobra Pogoni :)


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 11/07/2012 09:24
nowe transfery??


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 11/07/2012 10:45

  Cytat:  

Wiceprezes szczecińskiego klubu odpowiedział na pytanie, którą pozycję w drużynie uważa za newralgiczną. - Przede wszystkim to lewa obrona - nie kryje Smolny. - Mamy tu tylko Przemka Pietruszkę, bo Emil Noll ma grać na środku defensywy. Jest jeszcze 18-letni Rafał Gutowski, ale to melodia przyszłości. Moim zdaniem najlepsi piłkarze w ekstraklasie na tej pozycji to Tomasz Lisowski z Korony Kielce i Costa Nhamoinesu z Zagłębia Lubin. Kogoś tej klasy szukamy.
Zdaniem dyrektora sportowego odpowiedzialnego za transfery pozostałe pozycje są u portowców dobrze obsadzone. - Oczywiście, jeśli nagle na rynku pojawiłby się znakomity stoper, albo super defensywny pomocnik, to byśmy się zastanowili - twierdzi wiceprezes. - We wtorek myśleliśmy jeszcze nad jednym napastnikiem, ale temat upadł już u nas. Po konsultacji z trenerem Skowronkiem uznaliśmy, że przy grze jednym atakującym, obecny materiał ludzki wystarczy. Wszyscy oczekujemy, że Łukasz Zwoliński będzie znacząco pomagał drużynie w ekstraklasie.
To właśnie głos Artura Skowronka ma być decydujący w kwestii każdego transferu. - Zastanawiamy się jeszcze ja, Adam Gołubowski, Dariusz Adamczuk i Maciej Stolarczyk, ale ostatnie słowo zawsze należy do trenera - przekonuje Smolny.
Smolny odniósł się też do ewentualnych ofert za czołowych zawodników Pogoni. - Zainteresowanie jest spore, zwłaszcza grupą 5-6 piłkarzy - twierdzi wiceprezes. - Nie ukrywam, że Takafumi Akahoshi i Adam Frączczak to nasz towar eksportowy. Wiele klubów zachwyca się szczególnie Japończykiem, który na 99 procent zostanie jednak w Szczecinie. Jesteśmy z nim dogadani, a "Aka" czuje się u nas bardzo dobrze.



calosc tutaj


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 11/07/2012 10:50

  POGOŃ 1948 napisał:  



Injac by nam się przydał...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
EeeeeMKaeeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 11/07/2012 11:19
Pogoń Szczecin jest zainteresowana sprowadzeniem Dimitrije Injaca i Ugochukwu Ukacha.

Beniaminek T-ME chce wzmocnić zespół przed zbliżającym się wielkimi krokami startem nowego sezonu. Do Szczecina trafili już Mouhamadou Traore oraz Grzegorz Bonin. Działacze nie ustają jednak w poszukiwaniu kolejnych zawodników, którzy mogą pomóc w walce o utrzymanie.

Na ich celowniku według "Przeglądu Sportowego" znaleźli się Dimitrije Injac i Ugochukwu Ukach. Pierwszy z nich w poprzednim sezonie reprezentował barwy poznańskiego Lecha, a drugi łódzkiego Widzewa. Obaj są obecnie wolnymi zawodnikami, po tym jak nie przedłużyli lub rozwiązali umowy z poprzednimi klubami.

Dużo bardziej prawdopodobne wydaje się sprowadzenie do drużyny "Portowców" Injaca. Ukach ma bowiem wygórowane wymagania finansowe, a na dodatek interesują się nim również Lech Poznań, Wisła Kraków i Legia Warszawa.

żródło: duma pomorza/wp.pl

Mam nadzieję, że Injać zasili nasze progi, przydałby się taki zawodnik ! Ale ile byśmy już mieli tych pomocników na defensywna pozycje..Golla, Szałek, Bonin, INJAC, ROGALSKI czasami Aka, bo grywał przeciez w I lidze tez na tej pozycji, co do Ukachy, to kolejny murzynek w naszych szeregach? eheh


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005