Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 17:36
Na początku internetowe przekomarzanie się może i było śmiesznie, ale od kilku tygodni robi się tu naprawdę niezły syf. Do tego ta słowna agresja... Nie zdziwię się jak ktoś kiedyś da mu po buźce. Tak profilaktycznie i na wszelki wypadek.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 19:59

  Janek44 napisał:  


Kurwo doigrasz się na prawdę i trafisz pod ziemię :) A mój ojciec pracował z rok czy dwa w komitecie centralnym, ale zrezygnował, bo towarzystwo polityków mu nie odpowiadało. Wiadomo sami ściemniacze, opierdalacze zajmujący się chlaniem, podobnie jak dziś.



Internet fajna sprawa można pozostać anonimowym, lecząc swoje kompleksy względem innych - z takiego założenia pewnie wychodzisz prawda. Gdybyś choć rokował jakiekolwiek nadzieje, iż nosisz sobie choćby pierwiastek intelektu byłoby mnie ciebie żal - ale tak niestety nie jest bo jedyne co umiesz to beznadziejne wpisy na forum które rażą oczy i godność wszystkich którzy chcąc nie chcąc czytają potok głupoty płynący z każdym wyklikanym słowem na twojej klawiaturze.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 21:19
a wy wszyscy naiwni jesteście i dajecie brać sie pod włos i podpuszczać. janek miedziak 44 rocznik,orientacje komunistyczne,nie wpadliscie na to? duch janka nadal czuwa nad Pogonia! :D


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 21:36

  venom napisał:  
a wy wszyscy naiwni jesteście i dajecie brać sie pod włos i podpuszczać. janek miedziak 44 rocznik,orientacje komunistyczne,nie wpadliscie na to? duch janka nadal czuwa nad Pogonia! :D



temat się zrobił wyjątkowo polityczny i tak się ostatnio zastanawiam jaka jest polityka naszych adminów i modów - jak to jest, że byle gówniarz debiutem (jednym wpisem) zasługuje na bana, a taki ziomuś który regularnie męczy ludzi od tygodni ma wyjątkowe luzy


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 23:57

  Dyzio napisał:  

  Janek44 napisał:  


Kurwo doigrasz się na prawdę i trafisz pod ziemię :) A mój ojciec pracował z rok czy dwa w komitecie centralnym, ale zrezygnował, bo towarzystwo polityków mu nie odpowiadało. Wiadomo sami ściemniacze, opierdalacze zajmujący się chlaniem, podobnie jak dziś.



Internet fajna sprawa można pozostać anonimowym, lecząc swoje kompleksy względem innych - z takiego założenia pewnie wychodzisz prawda. Gdybyś choć rokował jakiekolwiek nadzieje, iż nosisz sobie choćby pierwiastek intelektu byłoby mnie ciebie żal - ale tak niestety nie jest bo jedyne co umiesz to beznadziejne wpisy na forum które rażą oczy i godność wszystkich którzy chcąc nie chcąc czytają potok głupoty płynący z każdym wyklikanym słowem na twojej klawiaturze.



dyzio nie traktuj tych słów tak na poważnie, to jest taka ironia z ciebie guwniarzu, co świadczy o mojej inteligencji. A ponosi mnie troszkę jak taki młodziak jak ty zaczyna mnie wyzywać, w realnym świecie dostałbyś za to po twarzy, albo uciekł do mamy internetowy gamoniu. Coś mówisz o urażaniu godności, to zastanów się zanim pierwszy to robisz. Nie wiem na co liczysz wyzywając mnie. Chyba na litość, a czasem mi jej brakuje dla ciebie bo sam się o to prosisz. Nie wiesz nawet kto to Rudi Voeler, a wydaje ci się że najmądrzejszy jesteś. Myślisz, że ja tak lubie rzucać mięsem, wcale tak nie jest, ale żeby powymieniać poglądy z tobą, emem, jankosiem czy innym chamem musze się niestety zniżać do waszego poziomu :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 00:03

  Bebzon napisał:  
skoro nawet nie che ci się pofatygować i sprawdzić co cytują inni użytkownicy tego działo do których odnosisz się w wypowiedziach to nie ma naprawdę o czym rozmawiać.Świadczy to bowiem o szacunku dla dyskutanta,niestety próżno jej tutaj szukać jak zawsze przytyki o alkoholu,schizofrenii itp.brak jakichkolwiek konkretów i odpowiedzi na zadane zagadnienie. taka jak Wola boska- z twoich ust nie powinny paść takie słowa w socjalizmie nie ma takiego pojęcia... bez odbioru.



Co ty myślisz, że "komuniści" to w boga nie wierzyli wszyscy? Wielu z nich chodziło do kościoła, a życie jest życiem. To, że chciałbym żeby panowała jakaś w miarę równość społeczna wcale nie znaczy, że jestem osobą nie wierzącą, a wręcz odwrotnie, przemyśl to troche...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 00:13

  nowa od nowa napisał:  

  eM napisał:  
"Moze bede moze nie bede".
a dzisiaj taki zajęty jesteś Janku? czy moze urwiesz sie na chwile od kompa? po co czekac kolejny tydzień.



a jak to będzie dłuższa chwila?:D jakoś jestem spokojny że nie dojdzie do tej konfrontacji,nie wnikam już kto zawiedzie. janek przyznając dziś że poglądy to rodzinna tradycja,wystawił sobie świadectwo,choć skąd ma takie poglądy,od zawsze byłą to tajemnica poliszynela. a nad łózkiem portrety marksa,engelsa,lenina i stalina. bliska ciału koszula,skoro dziadek pobiera emeryture ala Kiszczak.



Jesteś w błedzie, bo nowa od nowa, bo u mnie w mieszkaniu mógłbyś zobaczyć tylko krzyże itp. a nie portrety komunistów, o żadnych takich emeryturach też nie ma mowy. A co do spotkania z emem to w Zielonej Górze chyba będę, ale może na razie sobie je darujmy, bo nic dobrego raczej by nie przyniosło, bo wydaje mi się, że on nie jest na nie gotowy. Miałbym taki apel żebyśmy skończyli te prymitywne wyzywanie i obrażanie się.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 00:14
Janek,jak tam po grillu? Nie strułeś sie czymś? Szkoda tylko że takie świetne zdanie masz tylko i wyłącznie Ty na swój temat. No ale cóż,typowe dla egocentyrka i megalomana. Wypowiadasz sie,prowokując (już wiem że celem jest co innego),ktoś ma inne zdanie to jest głąbem i tępakiem. Ciężki masz kolego charakter,nie widze Cie jako pracującego w kolektywie. A swoją drogą wrzucając jednemu czy drugiemu,tu na niwie,by móc pokazać jaki jesteś kozak,jakich to niewybredbych epitetów nie znasz to nie takie leczenie kompleksów? Wiem,wiem Ty nie masz kompleksów,w takim razie co tu jeszcze robisz na tym forum,skoro tu same palanty,nic a nic nie rozumieja Twojej filozofi zyciowej i wogóle jakoś mało ogarnięci. Pomyliłeś fora,zdecydowanie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 00:26

  nowa od nowa napisał:  
Janek,jak tam po grillu? Nie strułeś sie czymś? Szkoda tylko że takie świetne zdanie masz tylko i wyłącznie Ty na swój temat. No ale cóż,typowe dla egocentyrka i megalomana. Wypowiadasz sie,prowokując (już wiem że celem jest co innego),ktoś ma inne zdanie to jest głąbem i tępakiem. Ciężki masz kolego charakter,nie widze Cie jako pracującego w kolektywie. A swoją drogą wrzucając jednemu czy drugiemu,tu na niwie,by móc pokazać jaki jesteś kozak,jakich to niewybredbych epitetów nie znasz to nie takie leczenie kompleksów? Wiem,wiem Ty nie masz kompleksów,w takim razie co tu jeszcze robisz na tym forum,skoro tu same palanty,nic a nic nie rozumieja Twojej filozofi zyciowej i wogóle jakoś mało ogarnięci. Pomyliłeś fora,zdecydowanie.



Ja na pewno nie zaczynałem od wyzywania kogokolwiek z forumowiczów, a że jestem kibicem Pogoni to to jest forum też dla mnie. A że niegłupio pisze to zobacz jakie drużyny wskazałem, że zajmą 3 ostatnie miejsca w ekstrklasie i że Lechia na luzie się utrzyma na przykład. Czy przewidziałem, że Kubica będzie baty dostawał w BMW, jak chcesz to mów sobie że lecze kompleksy, tak jak osoby które mnie wyzywają, Ty równiaż. Pozdro :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 01:19
ja juz nim skończyłem polemike, szkoda czasu
Wam tez to polecam lol

EDIT: z kazdym swoim postem coraz bardziej sie kompromitujesz , nie ma sensu juz nawet komentować twoich wypocin spruchniały ubeku. Jak bedziesz mial cos KONKRETNEGO(nie farmazony o grillu,braku gotowosci,pokerze,strachu,litosci itd) do napisania to daj znać...
Tymczasem BEZ ODBIORU wirtualny przestępco lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 31 maja 2009, 02:58 [9 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 01:53

  eM napisał:  
ja juz nim skończyłem polemike, szkoda czasu
Wam tez to polecam lol



Przyznaj, że strach cie obleciał i już się cały trzęsiesz :) Do zobaczynia smyku. Może nie mam się czym chwalić, ale zaufaj mi, że już było sporo ofiar mojej przemocy :)
em taki z ciebie fałszywy kolega. Najpierw pytasz co robie, a jak ci odpisuję poczciwie to ganisz mnie za to, ty to pewnie jesteś politykiem :)
Buszku śmierdziuszku pewnie jesteś kserobojem, co bryluje na politycznych salonach konfidencie :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 31 maja 2009, 08:05 [2 raz(y)]


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 12:01
Drogi Janku. Czytam Twoje posty w tym temacie i zastanawiam sie co Ty chcesz osiągnąć. Jaki jest Twój cel ??
Jedziesz po ludziach " szmato , pizdo itd" Wylewasz na ludzi wszystkie swoje frustracje.
Kilka postów niżej piszesz


  Janek44 napisał:  

dyzio nie traktuj tych słów tak na poważnie, to jest taka ironia z ciebie guwniarzu, co świadczy o mojej inteligencji



A na koniec walisz takiego kwiatka:


  Janek44 napisał:  

Ja na pewno nie zaczynałem od wyzywania kogokolwiek z forumowiczów, a że jestem kibicem Pogoni to to jest forum też dla mnie. A że niegłupio pisze to zobacz jakie drużyny wskazałem, że zajmą 3 ostatnie miejsca w ekstrklasie i że Lechia na luzie się utrzyma na przykład. Czy przewidziałem, że Kubica będzie baty dostawał w BMW, jak chcesz to mów sobie że lecze kompleksy, tak jak osoby które mnie wyzywają, Ty równiaż. Pozdro :)



Myślę człowieku, że potrzebujesz pomocy. Ktoś Cie kiedyś skrzywdził i dzis widzimy tego efekty.
Nie dziw sie, że na forum wszyscy jadą po Tobie. To nie jest miejsce do dowartościowywania się w taki sposób.
Idz do jakiegoś psychologa, może On pomoże Ci zaakceptować rzeczywistość.


Bo(L)eK_27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 23:03
Dziś zaciekawił mnie pewien news na wp o grabarzu Pogoni Ptaku (link - artykuł na wp) ,a dokładniej komentarz pod artykułem.

UWAGA. Rozkradaja polske kazdego dnia. Rodacy nie dajmy sie oszukiwac.

Drodzy rodacy. Nasza legenda glosnikow TONSIL upada! Dlaczego? Ponieważ to nie chodzi o dofinansowanie z budzetu, tutaj maja ingerencje duze korporacje, ktore tylko zyskuja na stracie tak dobrej firmy jak TONSIL. Firma eksportowala wiekszosc swoich wyrobow za granice, produkowala bardzo wysokiej jakosci sprzet, ktory byl NASZA MARKA, wiele razy chwalona w calej europie. Prawdziwa perelka! Wystarczy sie zastanowic? Dlaczeog nigdy nikt z nas nie widzial reklamy glonikow tonsil? Dlaczego spolka ktora produkowala jedne z najlepszych glosnikow w europie bankrutuje? Dlaczego rzad nie robi nic w tym kierunku? Wedlug mnie plan byl prosty: spowodowac upadlosc firmy, skorumpowac wladze, zaciagnac milionowe kredyty, odprawic ludzi. Jestem przekonany, ze za niedlugo tonsila przejmie jakis zachodni koncern, otworzy wlasna produkcje, a pozniej pieniadze bede plynac do zagranicznych firm i tak powoli, powoli az wkoncu bedzie tak dochodzilo z reszta firm. Przyklady? Przejecie Stomil Olsztyn przez firme Michelin. Dębice S.A przez Goodyear'a. Nawet takie bardzo polskie sieci jak Biedronka jest zarzadzana przez Jeronimo Martins, czy nawet Żabka pochodzi od inwestora Penta Investments. Nawet wpojana woda mineralna prosto z gór "krynica zdroj" pochodzi z koncernu Coca-Coli. Ludzie, rozejrzycie sie wokol siebie! Okradaja nas! Rzad tylko tworzy pozory walki. Opoznanie prywatyzacji przedsiebiorstw - Tonsil żywym przykladem, opoznianie reform finansowych (opcje walutowe). Bo, ojciec rozdzieli, syn sprzeda, rodzina rozkradnie. A co z reszta...? A no ***ujjj z resztą ;(

I dlatego z dwojga złego,jeżeli mam wybierać wolę PiS niż PO.Kaczory jacy by źli nie byli to chociaż bronią tego co nasze,co polskie.Fakt grzebią w IPN,wyglądają mało reprezentacyjnie i mówią jakby mieli muchy w nosie,rozkręcali afery,walczyli z korupcją (to akurat dobrze) ale jedno mi się podoba to co nasze i polskie tego bronią i o to walczą w Europie.Kiedyś oglądałem wiadomości na TVP i widziałem,jak Tusk zatwierdził razem z ministrem skarbu państwa prywatyzacje resztek państwowych spółek podajże tj. PKO BP, PKP, ENERGA... i jakiś tam jeszcze - no ludzie,przecież to masakra jakaś ;/ żeby spółkę energetyczną przejął jakiś Niemiec czy rusek np. i żeby niedość,że nas zakręceniem gazu straszą to jeszcze by mieli np. windować ceny prądu albo w ogóle odcięli by nas od energii ;/ to samo tyczy się stoczni... Szczecin 3 stocznia w Europie...ale temat stoczni to akurat wielka porażka wszystkich poprzednich rządów.I przyznam się szczerze,że teraz w wyborach do PE zagłosuje na PiS,żeby walczyli o to co jest polskie i nasze,pamietam,jak jeden z Kaczorów był preziem Wawy a E. Stainbach sapała o odszkodowania dla wypędzonych,wtedy Kaczyński powiedział tak: chcecie odszkodowania??OK , powołał komisje,która podliczyła straty materialne i zniszczenia Warszawy w czasie okupacji,wycenili to na ileś miliardów...i Stainbach bardzo szybko przestałą mówić o odszkodowaniach...tak samo jak była walka o system głosów w PE sys. Nicejski albo pierwiastek pamiętacie?? Kaczy groził wetem,a jak Francja i Niemcy zaczeli argumentować,że Polaków jest tylko niecałe 40 mln to Kaczyński powiedział,że gdyby nie II wojna,której to my nie wywołaliśmy też by nas dziś było w Europie około 60 mln,czym wywołał wielkie oburzenie....I to mi się podoba walka o Polske,a nie kłanianie się wszystkim w pas,moe wiedzą,że nie tylko Żydzi ucierpieli przez holocaust,ale i Polacy zaraz po Żydach są największymi ofiarami II wojny światowej.Czy to jest osmieszanie Polski i Polaków???przez Kaczyńskich? No ok w Gruzji powiedział o pare słów za dużo ale to osobny temat.Ale niestety nasi co niektórzy mniej rozgarnięci rodacy wolą mówic o tym,że jeden z Kaczych jest niski i ma brzydką żonę ,wolą pamiętać Borubara i Rogera Pereiro,niż naprawdę spojrzeć na to co tak naprawdę zrobili.Ale co tam...nie wiem,jak wy,ale ja czekam na cud i drugą Irlandię,bo już kiedyś miała być Japonia i nie wyszło ;/

Ostatnio edytowany przez: Bo(L)eK_27, 31 maja 2009, 23:14 [3 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 31/05/2009 23:35
no tonsil, jako jedna z pierwszych pięciu polskich spółek na gpw, tak jak i reszta z tego "elitarnego" grona upada, a w zasadzie to juz w 2004 tego dokonal, a teraz trup powstaly na tamtej bazie znowu leci.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 00:18

  TomY napisał:  
Drogi Janku. Czytam Twoje posty w tym temacie i zastanawiam sie co Ty chcesz osiągnąć. Jaki jest Twój cel ??
Jedziesz po ludziach " szmato , pizdo itd" Wylewasz na ludzi wszystkie swoje frustracje.
Kilka postów niżej piszesz


  Janek44 napisał:  

dyzio nie traktuj tych słów tak na poważnie, to jest taka ironia z ciebie guwniarzu, co świadczy o mojej inteligencji



A na koniec walisz takiego kwiatka:


  Janek44 napisał:  

Ja na pewno nie zaczynałem od wyzywania kogokolwiek z forumowiczów, a że jestem kibicem Pogoni to to jest forum też dla mnie. A że niegłupio pisze to zobacz jakie drużyny wskazałem, że zajmą 3 ostatnie miejsca w ekstrklasie i że Lechia na luzie się utrzyma na przykład. Czy przewidziałem, że Kubica będzie baty dostawał w BMW, jak chcesz to mów sobie że lecze kompleksy, tak jak osoby które mnie wyzywają, Ty równiaż. Pozdro :)



Myślę człowieku, że potrzebujesz pomocy. Ktoś Cie kiedyś skrzywdził i dzis widzimy tego efekty.
Nie dziw sie, że na forum wszyscy jadą po Tobie. To nie jest miejsce do dowartościowywania się w taki sposób.
Idz do jakiegoś psychologa, może On pomoże Ci zaakceptować rzeczywistość.



Tak są zakompleksieni, że stać ich tylko na wyzywanie mnie. Sie ma.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 00:56

  Bo(L)eK_27 napisał:  
Dziś zaciekawił mnie pewien news na wp o grabarzu Pogoni Ptaku (link - artykuł na wp) ,a dokładniej komentarz pod artykułem.

UWAGA. Rozkradaja polske kazdego dnia. Rodacy nie dajmy sie oszukiwac.

Drodzy rodacy. Nasza legenda glosnikow TONSIL upada! Dlaczego? Ponieważ to nie chodzi o dofinansowanie z budzetu, tutaj maja ingerencje duze korporacje, ktore tylko zyskuja na stracie tak dobrej firmy jak TONSIL. Firma eksportowala wiekszosc swoich wyrobow za granice, produkowala bardzo wysokiej jakosci sprzet, ktory byl NASZA MARKA, wiele razy chwalona w calej europie. Prawdziwa perelka! Wystarczy sie zastanowic? Dlaczeog nigdy nikt z nas nie widzial reklamy glonikow tonsil? Dlaczego spolka ktora produkowala jedne z najlepszych glosnikow w europie bankrutuje? Dlaczego rzad nie robi nic w tym kierunku? Wedlug mnie plan byl prosty: spowodowac upadlosc firmy, skorumpowac wladze, zaciagnac milionowe kredyty, odprawic ludzi. Jestem przekonany, ze za niedlugo tonsila przejmie jakis zachodni koncern, otworzy wlasna produkcje, a pozniej pieniadze bede plynac do zagranicznych firm i tak powoli, powoli az wkoncu bedzie tak dochodzilo z reszta firm. Przyklady? Przejecie Stomil Olsztyn przez firme Michelin. Dębice S.A przez Goodyear'a. Nawet takie bardzo polskie sieci jak Biedronka jest zarzadzana przez Jeronimo Martins, czy nawet Żabka pochodzi od inwestora Penta Investments. Nawet wpojana woda mineralna prosto z gór "krynica zdroj" pochodzi z koncernu Coca-Coli. Ludzie, rozejrzycie sie wokol siebie! Okradaja nas! Rzad tylko tworzy pozory walki. Opoznanie prywatyzacji przedsiebiorstw - Tonsil żywym przykladem, opoznianie reform finansowych (opcje walutowe). Bo, ojciec rozdzieli, syn sprzeda, rodzina rozkradnie. A co z reszta...? A no ***ujjj z resztą ;(

I dlatego z dwojga złego,jeżeli mam wybierać wolę PiS niż PO.Kaczory jacy by źli nie byli to chociaż bronią tego co nasze,co polskie.Fakt grzebią w IPN,wyglądają mało reprezentacyjnie i mówią jakby mieli muchy w nosie,rozkręcali afery,walczyli z korupcją (to akurat dobrze) ale jedno mi się podoba to co nasze i polskie tego bronią i o to walczą w Europie.Kiedyś oglądałem wiadomości na TVP i widziałem,jak Tusk zatwierdził razem z ministrem skarbu państwa prywatyzacje resztek państwowych spółek podajże tj. PKO BP, PKP, ENERGA... i jakiś tam jeszcze - no ludzie,przecież to masakra jakaś ;/ żeby spółkę energetyczną przejął jakiś Niemiec czy rusek np. i żeby niedość,że nas zakręceniem gazu straszą to jeszcze by mieli np. windować ceny prądu albo w ogóle odcięli by nas od energii ;/ to samo tyczy się stoczni... Szczecin 3 stocznia w Europie...ale temat stoczni to akurat wielka porażka wszystkich poprzednich rządów.I przyznam się szczerze,że teraz w wyborach do PE zagłosuje na PiS,żeby walczyli o to co jest polskie i nasze,pamietam,jak jeden z Kaczorów był preziem Wawy a E. Stainbach sapała o odszkodowania dla wypędzonych,wtedy Kaczyński powiedział tak: chcecie odszkodowania??OK , powołał komisje,która podliczyła straty materialne i zniszczenia Warszawy w czasie okupacji,wycenili to na ileś miliardów...i Stainbach bardzo szybko przestałą mówić o odszkodowaniach...tak samo jak była walka o system głosów w PE sys. Nicejski albo pierwiastek pamiętacie?? Kaczy groził wetem,a jak Francja i Niemcy zaczeli argumentować,że Polaków jest tylko niecałe 40 mln to Kaczyński powiedział,że gdyby nie II wojna,której to my nie wywołaliśmy też by nas dziś było w Europie około 60 mln,czym wywołał wielkie oburzenie....I to mi się podoba walka o Polske,a nie kłanianie się wszystkim w pas,moe wiedzą,że nie tylko Żydzi ucierpieli przez holocaust,ale i Polacy zaraz po Żydach są największymi ofiarami II wojny światowej.Czy to jest osmieszanie Polski i Polaków???przez Kaczyńskich? No ok w Gruzji powiedział o pare słów za dużo ale to osobny temat.Ale niestety nasi co niektórzy mniej rozgarnięci rodacy wolą mówic o tym,że jeden z Kaczych jest niski i ma brzydką żonę ,wolą pamiętać Borubara i Rogera Pereiro,niż naprawdę spojrzeć na to co tak naprawdę zrobili.Ale co tam...nie wiem,jak wy,ale ja czekam na cud i drugą Irlandię,bo już kiedyś miała być Japonia i nie wyszło ;/



Mi się nie podoba u takiego Lecha Kaczyńskiego, że w ciemno wesprze USA bez względu na względy, czy Polski interes, dlatego PiSu nie poprę. Za dużo wazeliny dla USA jak dla mnie.


Bo(L)eK_27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 13:40
Janek ale zrozum,że z kimś trzeba trzymać,przez ponad pół wieku trzymalismy z ruskimi,to teraz wole ,żebyśmy trzymali z USA i nikt tak zupełnie w ciemno amerykanów nie popiera,w końcu za tarczę mamy dostać patrioty.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 15:25

  Bo(L)eK_27 napisał:  
Janek ale zrozum,że z kimś trzeba trzymać,przez ponad pół wieku trzymalismy z ruskimi,to teraz wole ,żebyśmy trzymali z USA i nikt tak zupełnie w ciemno amerykanów nie popiera,w końcu za tarczę mamy dostać patrioty.



Jak nie popiera w ciemno. Kesdyś tam Buszu poprosił Kaczyńskiego o wsparcie w misję 1000 żołnierzy z Polski, to nadgorliwy Lechu obiecał, że da 2000 tysiące, cóż za wspaniały gest przyjazni :) Zauważ, że Polska leży w Europie. Chciałbyś żeby teraz Amerykanie "zaopiekowali się" Polską jak kiedyś ZSRR? A jak można liczyć na USA przekonała się Gruzja. Też wazelinowała USA na misjach tysiącami żołnierzy i taka mocna się czuła, a jak przyszło do konfliktu to prowokatora z USA nie było wcale. A te patrioty to bez tarczy nawet dostaniemy a nie za tarcze, bo to nie będzie polskie, natowskie tylko amerykańskie.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 1 czerwca 2009, 16:05 [1 raz(y)]


Bo(L)eK_27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 16:09
Człowieku Gruzja ani nie jest w Unii,ani w NATO to i gówno dostali,wole,żeby opiekowali sie nami amerykanie niż ruscy...przykład Niemcy przegrali wojne i zaopiekowali sie nimi Amerykanie miliony $$ z planu Marshala,kolejne $$ wpompowane do ożywienia szkopskiej gospodarki,bazy wojskowe na terenie RFN .... i jak teraz stoji ten kraj który przegrał wojne,a jak m??Ok Kaczy wysłał 2000,ale to nie jego rząd podpisywał zobowiązania co do uczestnictwa Polski w misjach stabilizacyjnych.Równie dobrze się można czepić faktu,że za rządów SLD,kiedy polscy piloci patrolowali niebo krajów bałtyckich NATO kazało nam wystawić 8 Migów 29 Polacy wystawili 16 też wg. Ciebie źle postąpili??


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/06/2009 17:48
Zaraz pewnie Janek zarzuci argument wiz, ze Slowacy i Estonczycy dostali, a my nie.
To zelazny "argument" panow spod znaku sierpa i mlota.

Wystarczy pomyslec ile taka Estonia, czy Slowacja ma mieszkancow a ile Polska (Polska razem z polonia). Wnioski nachodza same


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005