Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3877 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 31/12/2010 12:31
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:18 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 31/12/2010 13:28

  Jeran napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
To bardzo dobry ruch PO przed najbliższymi latami, raczej nie przekroczymy 55% deficytu więc i utrzymają swoją pozycje. Bo wątpię, aby naród otrzeźwiał nagle. ;)
Niekoniecznie. Jeśli minister finansów rządu, który uprawia politykę miłości i nieinformowania rodaków o sprawach niedobrych (czyt. ogłupiania narodu) otwarcie mówi w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej", czyli środowiska teoretycznie krytycznie nastawionego do obecnej rady ministrów z jej premierem i stronnictw ją formujących, że "(...)przecież ciągle jest wokół ogromne ryzyko przekroczenia progu 55 proc. długu publicznego w relacji do PKB. Niektórzy sądzą nawet, że być może przekroczymy konstytucyjne 60 proc. I wtedy czeka nas katastrofa." to mamy do czynienia z oswajaniem elektoratu wobec myśli o prawdopodobnym kryzysie, który niezwykle poważnie dotknie jego portfele. Poza tym do tego dochodzi propozycja Kluzikowców dotycząca przyśpieszonych wyborów (na wiosnę - zgodnie z narracją o konieczności stabilności władzy w okresie polskiej prezydencji w UE), którą poważnie rozważa Platforma, a co może wskazywać na to, że panująca nam partia zwyczajnie obawia się jesieni ;).

Jedyne pocieszenie być może z tego takie, że kampania nie będzie toczyć się na modłę tematów takich jak równouprawnienie tfuuu mniejszości seksualnych, in vitro i innych pierdół z których cieszyć mogłyby się jedynie lewackie środowiska. Bardziej prawdopodobny jest nacisk na sprawy gospodarcze (co Prawo i Sprawiedliwość już zapowiedziało, a wobec czego inne partie też będą musiały się do tego ustosunkować).Akurat do słów Rostowskiego nie przywiązywałbym takiej wagi, on potrafi w każdym kolejnym wywiadzie zmieni swoje prognozy i przypuszczenia :] oczywiście jest ryzyko przekroczenia 55%, ale nie w 2011 roku, gdyż rząd decyzjami w sprawie OFE, a także wyproszeniem w UE troszkę zmodyfikowanego sposobu liczenia długu publicznego, zdołał "odroczyc egzekucję". Gorzej może by w 2012 (cho tutaj wielu liczy na pieniądze zostawione przez kibiców na EURO) i 2013, kiedy naprawdę zaczniemy zbiera pokłosie podwyższonego VAT-u (mniejsza konsumpcja). Ciekawe jest też co wymyśli Belka i Rada Polityki Pieniężnej . Mimo wszystko ciężko cokolwiek prognozowac, a Rostowski co innego gada do gazet, a co innego swoim współpracownikom w Ministerstwie Finansów, gdzie wspominał nawet (gdyby UE zgodziła się wlicza pieniądze w OFE do finansów publicznych) o obniżeniu progów ostrożnościowych...

Natomiast jeżeli Rostowski mówi to, przygotowując społeczeństwo na trudności związane z planowanymi redukcjami wydatków, to brawo. Bo to byłby naprawdę odważny, dobry i chyba pierwszy krok rządu w stronę uzdrowienia finansów publicznych.

Co do PJN, im szybsze wybory na rękę, chcą coś ugra póki są na medialnej "pierwszej linii" :] Natomiast jeżeli PiS zdołałby przekona do siebie przedsiębiorców ( jeżeli mówisz Jeran prawdę z tym skupieniem się na gospodarce, a nie na krzyżach , Smoleńskach, wewnątrzpartyjnych gierkach, to jest możliwośc zdobycia poparcia poważnego biznesu, bardzo zawiedzionego postawą PO), wybory nie muszą by takie jednostronne na jakie się teraz zanoszą.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5955 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 31/12/2010 14:24
Żadne przekładanie składek z OFE do ZUS i na odwrót nie pomogą dopóki w tym kraju ludzie będą przechodzić na emeryturę w wieku 35-40 lat. Ewentualne argumenty o szkodliwości jakiegoś tam zawodu są w tym momencie nie na miejscu. Nikt nikomu nie kazał pracować w policji, górnictwie czy wojsku. Takie kwestie powinna rozwiązywać albo odpowiednio wyższa płaca, albo po zakończeniu kariery zawodowej wyższe świadczenie. No ale jak się idzie na krawężnika bo "będzie można wcześniej dostać emeryturę" to potem nie dziwota, że się będzie orędownikiem tego zjebanego systemu.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3877 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 31/12/2010 14:36
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:18 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 16:48
Wieści całkiem dobre
okręgi jednomandatowe

i trochę gorsze :]

rating Polski zagrożony

Gorszy rating = gorsze oprocentowanie kredytów zaciąganych przez państwo i obligacji = większy koszty obsługi długu = większe problemy finansowe. Można zapętlić :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5635 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:04

  Hasor napisał:  

Gorszy rating = gorsze oprocentowanie kredytów zaciąganych przez państwo i obligacji = większy koszty obsługi długu = większe problemy finansowe. Można zapętlić :De tam kolego, podniosą składkę rentową czy coś innego i się zbilansujeokularki Właśnie słuchałem jak Boni dyskutuje nt zmian w OFE z jakąś Panią redaktor. Ciekawe od kiedy ich tak dług publiczny obchodzi:D szkoda, że idą na łatwiznę(nie dość, że ot tak można to zrobić, to jeszcze jest to mało przyszłościowe - ale kogo to obchodzi - słupki ważniejsze), przecież można by chociaż zreformować(czytaj zlikwidować) KRUS... :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5032 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:09
...i tak wszyscy spotkamy się w piekle niezależnie ile da ZUS KRUS FUS OFE... :D


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:12

  Ambasador napisał:  

  Hasor napisał:  

Gorszy rating = gorsze oprocentowanie kredytów zaciąganych przez państwo i obligacji = większy koszty obsługi długu = większe problemy finansowe. Można zapętlić :De tam kolego, podniosą składkę rentową czy coś innego i się zbilansujeokularki Właśnie słuchałem jak Boni dyskutuje nt zmian w OFE z jakąś Panią redaktor. Ciekawe od kiedy ich tak dług publiczny obchodzi:D szkoda, że idą na łatwiznę(nie dość, że ot tak można to zrobić, to jeszcze jest to mało przyszłościowe - ale kogo to obchodzi - słupki ważniejsze), przecież można by chociaż zreformować(czytaj zlikwidować) KRUS... :Dniestety żeby zreformować KRUS potrzebna jest chęć i większość w sejmie, a PSL rolnikom krzywdy nie da zrobić ;) kurwa, przecież jakby to przeszło to Pawlak zostałby utopiony w gnojówce, a reszta PSL-owców w terenie podziurawiona widłami :D


  Cytat:  
...i tak wszyscy spotkamy się w piekle niezależnie ile da ZUS KRUS FUS OFE... :D


wypadałoby mieć za co na emeryturze też nagrzeszyć by się tam dostać:D koks koks, dziwki dziwki peace


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4896 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:13

  Ambasador napisał:  

  Hasor napisał:  

Gorszy rating = gorsze oprocentowanie kredytów zaciąganych przez państwo i obligacji = większy koszty obsługi długu = większe problemy finansowe. Można zapętlić :De tam kolego, podniosą składkę rentową czy coś innego i się zbilansujeokularki Właśnie słuchałem jak Boni dyskutuje nt zmian w OFE z jakąś Panią redaktor. Ciekawe od kiedy ich tak dług publiczny obchodzi:D szkoda, że idą na łatwiznę(nie dość, że ot tak można to zrobić, to jeszcze jest to mało przyszłościowe - ale kogo to obchodzi - słupki ważniejsze), przecież można by chociaż zreformować(czytaj zlikwidować) KRUS... :DOni i tak nic nie zrobią. Nie opyla im się. Ewentualnie dowalą jakiś nowy podatek.

edit: Widły to byłby najnizszy wymiar kary :D


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:37
Uwagaa Lisek Chytrusek na posterunku! Zaraz w swoim szoł razem z bajkopisarzem , autorem wielu antyPolskich paszkwili ickiem grossem będa opowiadać o "grabiezy" zydowskiego mienia przez zlych Polaków , morderstwach , przesladowaniach a także o wywózkach i antysemityzmie ktoryśmy podobno wyssali z mlekiem matki!

Ratuj się kto może! Armagiedon panie!


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 21:53
Stary dziad Gross czy jak mu tam chce sobie dorobić na starość. Normalnie nie przejmowałbym się czymś takim, ale koleś siedzi na zachodzie i tam podobno całkiem spora grupa ludzi czytuje te jego wypociny, gotowa uwierzyć, że pojedyncze przypadki patologii są dowodem na antysemityzm i rasizm całego narodu. Krótko mówiąc stereotypy. Gdyby trzymać się takiej argumentacji, to każdy Niemiec jest nazistą, nazizm ten wyssał z grubego Wursta, każdy Francuz to tchórz, Kacap pijak, Obama w ogródku białego domu hoduje sobie rekreacyjnie bawełnę, a Cyganie rodzą się z żelem i złotym łańcuchem.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 22:30
"Temat nazizmu się wyczerpał. Czas zainteresowac się szczegółami. " Badz teraz madry dzieciaku w szkole. Jedni Ci powiedzieli ,ze Polska przed wojną to był jeden z najbardziej tolerancyjnych krajow w Europie. Grosssz... stara sie udowodnic ,ze Polak to zwykly dzikus. Nawet statystyki z czasem się zmieniają ... Otoz okazuje się ,ze wcale nie tak wielu Polakow ratowało Zydow, mnustwo zas mordowało ich za granicami getta. Wlasciwie Polak to taki maly nazista?
Ładnie się składa. Karzeł reakcji w narodzie morderców dreczonych amerykańska stonką, tym samym narodzie który wydał na swiat bohatera Generała broniącego piersią przed inwazją sowiecką.
Szanujcie swoich przodkow, pradziadkow, dziadkow. Tylko oni są prawdziwym swiadectwem historii. Tylko od nich mozemy się dowiedziec jak było w tamtych strasznych czasach. Cieszę się również ,ze mam rodzicow ktorzy uwaznie sluchali moich dziadkow i dzis sa w stanie przekazac slowo w slowo, kazdy obraz, zdarzenie, odczucia i inne.
Juz okazuje sie ,ze wedlug ruskich jestesmy wspolwinni wojny bo ukladalismy sie z Niemcami. Zyd wmawia ,ze nic nie zawdziecza Polakom zbrodniarzom. Za kilka lat nie bedzie sladu po swiadkach tamtych zdarzen a my w imie tolerancji bedziemy tolerowac klamstwa ktore sa coraz czesciej powtarzane juz dzis.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5004 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/01/2011 23:39
ten gross to cwaniaczek który spierdolił z rodzicami po zrobieniu sobie studiów do usa? no tak... kolejny urodzony po wojnie z zarzutami wobec Polaków. mamy kolejna steinbach


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3877 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 00:04
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:19 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5004 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 12:59
"Agitujesz to raczej Ty , przeciwko kosciołowi , gdy tylko ten temat ktoś poruszy oczywiscie nie omieszkasz przedstawić swojego zdania , nie bądz więc hipokrytą , idąc Twoim tokiem myśłenia - chcesz narzekać na kler , idz na forum GW , tam znajdziesz mnóstwo pobratynców. Ja przedstawiam jedynie swoje poglądy a że bliżej mi do partii X a nie do partii Y to już inna bajka.

Polityka na stadionach była , jest i będzie , czy to się Tobie podoba czy nie.Zawsze możesz zmienić stadion na hale i pasjonować się siatkarskimi rozgrywkami w rodzinnej atmosferze , bez "kiboli" , "faszystów" czy innych ciemnogrodzian.

Moje "szerokie grono adwersarzy" akurat najmniej mnie interesuje lol

eM"

No to sie odniosę skoro wywołałeś mnie do tablicy, zaprzestając OT-a w dziale nie przeznaczonym to tego przeniosłem go na właściwy dział-więc-Ja agituje przeciwko? W przeciwieństwie nie imputuje na siłę swoich poglądów, poza tym juz dawno nie wyrażałem swojego zdania z prozaicznego powodu- napisałem je raz czy dwa i uważam że starczy. A jakbyś dokładnie czytał moje poglądy czy to w sferze polityki, gdzie pisałem że wszystkich polityków zarówno tych z lewej strony czy to z prawej wrzuciłbym do kotła ze smołą bez mrugnięcia okiem solidarnie. Dlaczego? Ano dlatego że w polskiej polityce mamy hipokrytów, bezideowców, ludzi bez honoru których jedynym priorytetem jest dzierżenie władzy samej w sobie i kwestia pieniędzy. Nic ponadto. Wiem że to truizm, ale takie są fakty.

A to kleru mam identyczny stosunek jak do gejów czy innych dziwolągów (wszak czy takowych nie posiadają w swoich kręgach;)), ogólnie instytucja kościoła to relatywnie delikatna kwestia którą oceniam bynajmniej pejoratywnie, ale budzi dość ambiwalentne odczucia. Niestety, na pewne kwestie rzutują rózne sprawy, a ludzie którzy reprezentują kościół dość często rzutuje na takie a nie inne postrzeganie kościoła jako takowego. Żeby nie było- mieszane samej wiary- każdej z osobna, z establishmentem który trzyma nad nią piecze zamazują bądź zniekształcają postrzeganie tego jako całości.

Na moj światopogląd nic i nikt nie ma wpływu, żadne media czy tez ludzie. Tak samo, może to radykalne stwierdzenia ale tak to odczuwam, nie ma dla mnie w dzisiejszym świecie autorytetów moralnych. A na pewno nie są nimi politycy, kościelni czy inni reprezentujący publiczne stanowiska. Zeby nie było- nie są nimi tez żadni celebryci kreujący dzisiejszą rzeczywistość w mediach które piorą mózgi i rzutują na świadomość wileu ludzi.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 13:04
Ja na siłe nic nie imputuję , jedynie często zabieram głos w tematach politycznych.Może robię to w specyficzny sposób ale cóz poradzić , taka moja natura lol Muszę Cię jednak zmartwić - nie mam zamiaru zaprzestać swych działań , nawet ze względu na szerokie grono "moich adwersarzy " - gamoni . To tyle lol


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5004 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 13:07
Niech Ci bedzie ;p Ale zbyt czesto przejmujesz sie swoim "powołaniem/rolą", inna sprawa przedstawianie swoich poglądów, a inne ich narzucanie-choc cienka jak widać miedzy jednym a drugim jest granica. No ale skoro lubisz sie przekomarzać czy tez droczyć i traktujesz to jako frajdę, to czyn swoją powinność ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 13:38
"Przejmuje się" bo dobro Polski jest dla mnie bardzo ważne , cóż poradzić , tak mnie wychowano ;)

Cytując klasyka od W.Łysiaka:

"Gdybym przestał być „oszołomem”, wówczas ojciec wstałby z grobu i dałby mi po pysku."

Tyle! :)


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3877 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 23:01
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:19 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/01/2011 23:24
tymczasem SLD siądzie do rozmów z Palikotem w sprawie wspólnych list w wyborach...ehh a już myślałem że pajac sam się wykopał z polityki :(


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Jack007

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005