Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:31
Ostatnio chyba nawet był w jakimś TVNie czy gdzieś, farmazonił jak zawsze.


P. S.
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:39
A.D up,
twierdząc ze UPR nic nie zrobił przez tyle lat się chyba jednak mylisz.Szkoda tylko ze nie pamięta już nikt jak Korwin złożył projekt ustawy lustracyjnej w pierwszym "demokratycznym" sejmie i jak została ona potraktowana... poza tym UPR-owcy swoja działalnością
mieli/maja na celu nie tyle przejąc władze co uświadomić ludziom pewne sprawy,co czynił przez wiele lat np. Korwin.I jako chyba jedyny polityk z naszej "sceny" nigdy nie zmienił zdania i poglądów...
Nie rozumiem czemu UPR jest postrzegany głownie przez Krowina był tam również Stanisław Michalkiewicz-mniej kontrowersyjny,bardzo inteligentny człowiek,który porusza baaardzo ważne problemy w sposób czasem zabawny,ironizujący.Przez wielu skreślony za działalność w Radiu M,głownie przez ludzi którzy tego radia nigdy nie słuchali albo widza w tym tylko element gierki ks.Rydzyka a szkoda ze nie przyjdzie im do głowy ze takim samym
źródłem propagandy jest np. Gazeta żydowska dla Polaków...


Obrazek png wstawiony na forum
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:44

  Z. o Marną napisał:  
Ostatnio chyba nawet był w jakimś TVNie czy gdzieś, farmazonił jak zawsze.



Nie chodzi o farmazonienie-bo który polityk gada nie od rzeczy? Tu chodzi o sposób prowadzenie dialogu,a on po prostu atakuje, wręcz nachalnie. To tego ta retoryka,agresja. Nie dziw że ma taką opinie. Jak napisałem powyżej-nie mówie o programie. Bo taki dziwoląg niby liberalny jak PO też szedł z innym programem do wyborów.PiS wcześniej nie lepiej-koalicja z populistami jak Samoobrona czy uzurpatorami z LPR chwały nigdy jej nie przyniesie. I do tego ten Rydzyk. Lewica tak zszargana wewnetrznymi problemami które sobie kiedyś zgotowała że jeszcze przez 10 lat sie nie pozbiera. W tym parlamencie mamy tylko jedną skuteczną partie która od tal prowadzi swoją polityke jak chce-jest nią PSL. Bycie w opozycji bądź koalicjanta wystarczy jej by ugrywać coś dla siebie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:48

  Bebzon napisał:  
A.D up,
twierdząc ze UPR nic nie zrobił przez tyle lat się chyba jednak mylisz.Szkoda tylko ze nie pamięta już nikt jak Korwin złożył projekt ustawy lustracyjnej w pierwszym "demokratycznym" sejmie i jak została ona potraktowana... poza tym UPR-owcy swoja działalnością
mieli/maja na celu nie tyle przejąc władze co uświadomić ludziom pewne sprawy,co czynił przez wiele lat np. Korwin.I jako chyba jedyny polityk z naszej "sceny" nigdy nie zmienił zdania i poglądów...
Nie rozumiem czemu UPR jest postrzegany głownie przez Krowina był tam również Stanisław Michalkiewicz-mniej kontrowersyjny,bardzo inteligentny człowiek,który porusza baaardzo ważne problemy w sposób czasem zabawny,ironizujący.Przez wielu skreślony za działalność w Radiu M,głownie przez ludzi którzy tego radia nigdy nie słuchali albo widza w tym tylko element gierki ks.Rydzyka a szkoda ze nie przyjdzie im do głowy ze takim samym
źródłem propagandy jest np. Gazeta żydowska dla Polaków...



No jak wspomniałęm może "problemem" UPR był własnie Korwin. I nie przez poglądy,skądinąd słuszne tylko za sposób prowadzenia polityki. Dyplomacji u niego za grosz. I tu tkwił problem. Inna sprawa dostać sie do parlamentu i ważne rzeczy ustanowić. A ta ustawa lustracyjna do dziś niestety czkawką sie odbija. szczególnie poprzez naduzycia.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:50

  nowa od nowa napisał:  

Słuchaj,ciężko by stosował podobną,dosadną retoryke na początku XX w. Pewnie,śledziłem program tej partii i zauważyłęm tam wiele słusznych rzeczy. Ale doskonale wiesz że daleka droga jest od postanowień do ich realizjacji. PO też szło do wyborów z podatkiem liniowym czy mandatami jendoosobowymi,etc. Doskonale wiemy że wejść do parlamentu a rządzić-tworzyć koalicje i typ podobne rzeczy trzeba mieć odpowiedni dystans do swojego programy, sposób perswazji,kompromisu. To że często wygłaszał tyrady,podejscie ortodoksyjnie narodowościowo (a to wcale nie musi miec wspólnego z patriotyzmem) do sprawy gdzie często ociera sie do o dyktature . Pozatym jak pokazują ostatnie lata był to polityk mało skuteczny bez siły przebicia. I pisanie że nie miał tyle kasy,słaba reklama jest zwykłym truizmem. Hitler też szedł do władzy z innymi sloganami,ale już pokazywał swoją niechęć do mniejszości w szczególnosci do zydów. I wykorzystał tragiczną sytuacje gospodarczą i słabość wewnętrzną która tyko pomogła mu w rewolcie.



abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 14:54

  Cinek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

Słuchaj,ciężko by stosował podobną,dosadną retoryke na początku XX w. Pewnie,śledziłem program tej partii i zauważyłęm tam wiele słusznych rzeczy. Ale doskonale wiesz że daleka droga jest od postanowień do ich realizjacji. PO też szło do wyborów z podatkiem liniowym czy mandatami jendoosobowymi,etc. Doskonale wiemy że wejść do parlamentu a rządzić-tworzyć koalicje i typ podobne rzeczy trzeba mieć odpowiedni dystans do swojego programy, sposób perswazji,kompromisu. To że często wygłaszał tyrady,podejscie ortodoksyjnie narodowościowo (a to wcale nie musi miec wspólnego z patriotyzmem) do sprawy gdzie często ociera sie do o dyktature . Pozatym jak pokazują ostatnie lata był to polityk mało skuteczny bez siły przebicia. I pisanie że nie miał tyle kasy,słaba reklama jest zwykłym truizmem. Hitler też szedł do władzy z innymi sloganami,ale już pokazywał swoją niechęć do mniejszości w szczególnosci do zydów. I wykorzystał tragiczną sytuacje gospodarczą i słabość wewnętrzną która tyko pomogła mu w rewolcie.



abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



problem w tym że przeciwnikiem nie jestem. ogólnie na polityke patrze z dystansem jakbyś nie zauważył to jade po wszystkich frakcjach politycznych od lewa do prawa, a najmniej własnie po UPR. A to dlatego że nie dostali swojej szansy.

No ale najprościej komuś wmówić posiłkowanie sie bezrefleksyjnie jakimis wyborczymi czy innymi. a swoja drogą nawet zaglądanie do takim pism nie zwalnia od myslenia. Ja z polityki nic nie mam,che tylko aby w tym kraju w koncu było normalnie. A nie jest.

ps. i wiem co to truizm i uzyłem go całkiem świadomie.
dlatego wspomniałem o skuteczności. kasa i reklamy typu bilbordy mogła by i z UPR stworzyć kolejna partie populistyczną. Tak-bo wiemy że takiej kary śmierci czy by sie waliło czy paliło nie dało by sie tu i teraz wprowadzić. zgadzamy sie?

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 14 listopada 2009, 15:00 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:06

  nowa od nowa napisał:  
problem w tym, że przeciwnikiem nie jestem.



wytlumacz dlaczego jest to problemem to po pierwsze, po drugie nie napisalem, ze jestes przeciwnikiem Korwina i UPR, tylko, ze pierdolisz tak samo jak oni... jest roznica




  nowa od nowa napisał:  
No ale najprościej komuś wmówić posiłkowanie sie bezrefleksyjnie jakimis wyborczymi czy innymi.



nie za bardzo rozumiem to zdanie, raz, ze jest niepoprawnie gramatyczne, dwa, ze niczym sie nie posilkuje, a juz na pewno nie bezrefleksyjnie...


  nowa od nowa napisał:  
a swoja drogą nawet zaglądanie do takim pism nie zwalnia od myslenia.



nie wiem jakich pism i o co Ci w ogole chodzi


  nowa od nowa napisał:  
Ja z polityki nic nie mam,che tylko aby w tym kraju w koncu było normalnie. A nie jest.



no to akurat nie jestes jedyny...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:17

  nowa od nowa napisał:  

  Bebzon napisał:  
A.D up,
twierdząc ze UPR nic nie zrobił przez tyle lat się chyba jednak mylisz.Szkoda tylko ze nie pamięta już nikt jak Korwin złożył projekt ustawy lustracyjnej w pierwszym "demokratycznym" sejmie i jak została ona potraktowana... poza tym UPR-owcy swoja działalnością
mieli/maja na celu nie tyle przejąc władze co uświadomić ludziom pewne sprawy,co czynił przez wiele lat np. Korwin.I jako chyba jedyny polityk z naszej "sceny" nigdy nie zmienił zdania i poglądów...
Nie rozumiem czemu UPR jest postrzegany głownie przez Krowina był tam również Stanisław Michalkiewicz-mniej kontrowersyjny,bardzo inteligentny człowiek,który porusza baaardzo ważne problemy w sposób czasem zabawny,ironizujący.Przez wielu skreślony za działalność w Radiu M,głownie przez ludzi którzy tego radia nigdy nie słuchali albo widza w tym tylko element gierki ks.Rydzyka a szkoda ze nie przyjdzie im do głowy ze takim samym
źródłem propagandy jest np. Gazeta żydowska dla Polaków...



No jak wspomniałęm może "problemem" UPR był własnie Korwin. I nie przez poglądy,skądinąd słuszne tylko za sposób prowadzenia polityki. Dyplomacji u niego za grosz. I tu tkwił problem. Inna sprawa dostać sie do parlamentu i ważne rzeczy ustanowić. A ta ustawa lustracyjna do dziś niestety czkawką sie odbija. szczególnie poprzez naduzycia.




o jakich nadużyciach mówisz? Jeśliby ustawa ta weszłaby w życie nikt nie miałby żadnej czkawki,a ze zrobiono teraz z tej czkawki dość łatwej do wyleczenia ropiejąca gnidę ale to już zasługa wszystkich piewców "demokracji","wolność","solidarności" vide Pawlak,Tusk,Wałesa,Niesiołowski i reszta sejmowej hałastry. Czesi,Niemcy,Słowacy,Węgrzy uporali się z tym puki można było i maja święty spokój tylko u nas grzebanie się w gównie jest zawsze w modzie...
Dyplomacje rozumiesz przez mydlenie ludziom oczu i pierd... oklepanych frazesów aż do znudzenia? Pytam się
ile jeszcze mamy to znosić? Skoro po 20 latach nadal słyszę stwierdzenia ze jesteśmy "młodą demokracją",zamiast działać rozwijać ten kraj,karmi się ludzi w mediach jakimiś telenowelami w stylu komisja śledcza ds... jak Korwin wspomniał kiedyś i popieram to w 200% już teraz można być pewnym ze w stycznie 2013 roku jakiś przesympatyczny,elokwentny,inteligentny,autorytet zasiądzie w komisji d.s afery EURO 2012!!
Ludzie o czym ta dyskusja?? Wszyscy ci ludzie są tak ujeb... ze to się w głowie nie mieści,ręka rękę myje,kto się siedział przy okrągłym stole,kto był w "nocnej zmianie",kto grał jedne z głównych skrzypiec w aferze FOZ-u,prześledzicie te twarze potem wynieście wnioski.
Osobiście lubiłem dyskusje w tym temacie ale tak naprawdę to nie ma o czym mówić,ile można?
Nie ważne kto ważne ze Kaczyński nie jest,ze Palikot to mądry facet,ze Blida została zamordowana przez CBA,
ze Lepper zgwałcił dziwkę-pytam się dla kogo te wszystkie farmazony? Ze na wybory trzeba chodzić-trzeba to chodzić do kibla.A wybory to Nasze prawo nie obowiązek. Wiecej już mi się nie chce pisać mam dość ;)


Obrazek png wstawiony na forum
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:18
już odpowiadam

ad1 problem-a to dlatego,że tu i nie tylko jak masz troche inny swiatopoglad to już mamy problem. no ale po to one są by jes rozwiązywać:) już samo napisanie "że pierdole jak inni" mi uwłaszcza. bo ja mam w dupie co myślą inni na ten temat. nie kalkuje,nie papuguje. a że Ty to tak widzisz,nic na to nie poradze.

ad 2 i 3 Dwie osoby,podobnie podchodzące do tematu jak Ty nie dając podstaw,bez argumentów zarzucili mi posiłkowanie sie "wyborczą" Przypiąłem to akurat niefortunnie do Twojej wypowiedzi,dlatego być może nie zrozumiałeś kontekstu tej wypowiedzi. A to takie typowe, nie mając podstaw,nie znając mnie, iść na skróty i wyjeżdżać z czymś takim.

co do ad 4 to chyba całe forum mogłoby sie zgodzić ;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:23

  Bebzon napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Bebzon napisał:  
A.D up,
twierdząc ze UPR nic nie zrobił przez tyle lat się chyba jednak mylisz.Szkoda tylko ze nie pamięta już nikt jak Korwin złożył projekt ustawy lustracyjnej w pierwszym "demokratycznym" sejmie i jak została ona potraktowana... poza tym UPR-owcy swoja działalnością
mieli/maja na celu nie tyle przejąc władze co uświadomić ludziom pewne sprawy,co czynił przez wiele lat np. Korwin.I jako chyba jedyny polityk z naszej "sceny" nigdy nie zmienił zdania i poglądów...
Nie rozumiem czemu UPR jest postrzegany głownie przez Krowina był tam również Stanisław Michalkiewicz-mniej kontrowersyjny,bardzo inteligentny człowiek,który porusza baaardzo ważne problemy w sposób czasem zabawny,ironizujący.Przez wielu skreślony za działalność w Radiu M,głownie przez ludzi którzy tego radia nigdy nie słuchali albo widza w tym tylko element gierki ks.Rydzyka a szkoda ze nie przyjdzie im do głowy ze takim samym
źródłem propagandy jest np. Gazeta żydowska dla Polaków...



No jak wspomniałęm może "problemem" UPR był własnie Korwin. I nie przez poglądy,skądinąd słuszne tylko za sposób prowadzenia polityki. Dyplomacji u niego za grosz. I tu tkwił problem. Inna sprawa dostać sie do parlamentu i ważne rzeczy ustanowić. A ta ustawa lustracyjna do dziś niestety czkawką sie odbija. szczególnie poprzez naduzycia.




o jakich nadużyciach mówisz? Jeśliby ustawa ta weszłaby w życie nikt nie miałby żadnej czkawki,a ze zrobiono teraz z tej czkawki dość łatwej do wyleczenia ropiejąca gnidę ale to już zasługa wszystkich piewców "demokracji","wolność","solidarności" vide Pawlak,Tusk,Wałesa,Niesiołowski i reszta sejmowej hałastry. Czesi,Niemcy,Słowacy,Węgrzy uporali się z tym puki można było i maja święty spokój tylko u nas grzebanie się w gównie jest zawsze w modzie...
Dyplomacje rozumiesz przez mydlenie ludziom oczu i pierd... oklepanych frazesów aż do znudzenia? Pytam się
ile jeszcze mamy to znosić? Skoro po 20 latach nadal słyszę stwierdzenia ze jesteśmy "młodą demokracją",zamiast działać rozwijać ten kraj,karmi się ludzi w mediach jakimiś telenowelami w stylu komisja śledcza ds... jak Korwin wspomniał kiedyś i popieram to w 200% już teraz można być pewnym ze w stycznie 2013 roku jakiś przesympatyczny,elokwentny,inteligentny,autorytet zasiądzie w komisji d.s afery EURO 2012!!
Ludzie o czym ta dyskusja?? Wszyscy ci ludzie są tak ujeb... ze to się w głowie nie mieści,ręka rękę myje,kto się siedział przy okrągłym stole,kto był w "nocnej zmianie",kto grał jedne z głównych skrzypiec w aferze FOZ-u,prześledzicie te twarze potem wynieście wnioski.
Osobiście lubiłem dyskusje w tym temacie ale tak naprawdę to nie ma o czym mówić,ile można?
Nie ważne kto ważne ze Kaczyński nie jest,ze Palikot to mądry facet,ze Blida została zamordowana przez CBA,
ze Lepper zgwałcił dziwkę-pytam się dla kogo te wszystkie farmazony? Ze na wybory trzeba chodzić-trzeba to chodzić do kibla.A wybory to Nasze prawo nie obowiązek. Wiecej już mi się nie chce pisać mam dość ;)



Ale ja sie zgadzam,polityka ostatnich 20 lat była prowadzona w ten sposób że dziś jesteśmy w czarnej dupie. Dlatego mamy pseudoliberałów u władzy. Ci sami ludzie któzy niegdyś walczyli ramie w ramie z rpl-owskim rezimem i czerwonym pająkiem dziś są w masakrycznej opozycji do siebie. nie chce już wracać do lat 90-tych,bo gdyby nie masa zaniedbań w tamtym okresie dziś polityke mogło by sie prowadzić jaśniej i przejrzyściej a na pewno na normalniejszych zasadach.

Właśnie przez tamte lata,przez te niejasności brak jakiś struktur i jednolitej myśli politycznej,no i oczywiście niespełnione ambicje poszczególnych ludzi nie mozemy dojść do konsensusu. Do tego gro ludzi którzy również walczyli w solidarności a transformacja świadomie lub nie ich ominęła. Dzis sobie to odgrywają. Tylko po co to wszystko?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:24

  nowa od nowa napisał:  
już odpowiadam

ad1 problem-a to dlatego,że tu i nie tylko jak masz troche inny swiatopoglad to już mamy problem. no ale po to one są by jes rozwiązywać:) już samo napisanie "że pierdole jak inni" mi uwłaszcza. bo ja mam w dupie co myślą inni na ten temat. nie kalkuje,nie papuguje. a że Ty to tak widzisz,nic na to nie poradze.

ad 2 i 3 Dwie osoby,podobnie podchodzące do tematu jak Ty nie dając podstaw,bez argumentów zarzucili mi posiłkowanie sie "wyborczą" Przypiąłem to akurat niefortunnie do Twojej wypowiedzi,dlatego być może nie zrozumiałeś kontekstu tej wypowiedzi. A to takie typowe, nie mając podstaw,nie znając mnie, iść na skróty i wyjeżdżać z czymś takim.

co do ad 4 to chyba całe forum mogłoby sie zgodzić ;)



krotko, bo zaraz uciekam do teatru...

przypinanie łatek, jazda na skroty i inne tego typu zabiegi erystyczne sa domena kazdej ze stron sporu, jak ktos nie jest za PO to automatycznie dostaje łatke Kaczysty i pisowca...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 15:28

  Cinek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
już odpowiadam

ad1 problem-a to dlatego,że tu i nie tylko jak masz troche inny swiatopoglad to już mamy problem. no ale po to one są by jes rozwiązywać:) już samo napisanie "że pierdole jak inni" mi uwłaszcza. bo ja mam w dupie co myślą inni na ten temat. nie kalkuje,nie papuguje. a że Ty to tak widzisz,nic na to nie poradze.

ad 2 i 3 Dwie osoby,podobnie podchodzące do tematu jak Ty nie dając podstaw,bez argumentów zarzucili mi posiłkowanie sie "wyborczą" Przypiąłem to akurat niefortunnie do Twojej wypowiedzi,dlatego być może nie zrozumiałeś kontekstu tej wypowiedzi. A to takie typowe, nie mając podstaw,nie znając mnie, iść na skróty i wyjeżdżać z czymś takim.

co do ad 4 to chyba całe forum mogłoby sie zgodzić ;)



krotko, bo zaraz uciekam do teatru...

przypinanie łatek, jazda na skroty i inne tego typu zabiegi erystyczne sa domena kazdej ze stron sporu, jak ktos nie jest za PO to automatycznie dostaje łatke Kaczysty i pisowca...



no i własnie takie myslenie jest szkodliwe a na pewno niesprawiedliwe.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 16:21

  Cinek napisał:  
Abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



Ale o jakich Ty pieniądzach mówisz? Choćby miał ich 10 razy tyle, poparcia nie zdobędzie, bo jego poglądy są delikatnie mówiąc 'egzotyczne', tak jak w ogóle jego cała osoba. Poza jego stanowiskiem dot. kary śmierci (część Polaków to popiera) niczym nie jest w stanie przekonać wyborców. Zauważ, że w różnych stacjach tv pojawia się właściwie tylko przy okazji debat na temat kary śmierci właśnie...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 16:49

  sb napisał:  

  Cinek napisał:  
Abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



Ale o jakich Ty pieniądzach mówisz? Choćby miał ich 10 razy tyle, poparcia nie zdobędzie, bo jego poglądy są delikatnie mówiąc 'egzotyczne', tak jak w ogóle jego cała osoba. Poza jego stanowiskiem dot. kary śmierci (część Polaków to popiera) niczym nie jest w stanie przekonać wyborców. Zauważ, że w różnych stacjach tv pojawia się właściwie tylko przy okazji debat na temat kary śmierci właśnie...



Oj,uogólniasz mocno. Media są pod butem partii które są w parlamencie-i to one decydują kto i kiedy bezie zapraszany i na jaki temat. Prywatne faworyzują rządzących,opozycja trzyma media publiczne. Może o to chodzi by tylko z tym był utożsamiany. Mamy ciemnogród-przecież prominentny polityk PiS już to kiedyś powiedział i ludzie wszystko kupią. A demagogia i populizm w cenie. Nie wiem co w programie UPR jest takiego "oryginalnego".

Sam Mikke,owszem jest specyficznym człowiekiem,ale nie można mu odmówić charyzmy. I pamiętaj że w UPR juz go nie ma-a poszło ,rzecz jasna-o kase.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 17:17

  anathema napisał:  

  sb napisał:  

  Cinek napisał:  
Abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



Ale o jakich Ty pieniądzach mówisz? Choćby miał ich 10 razy tyle, poparcia nie zdobędzie, bo jego poglądy są delikatnie mówiąc 'egzotyczne', tak jak w ogóle jego cała osoba. Poza jego stanowiskiem dot. kary śmierci (część Polaków to popiera) niczym nie jest w stanie przekonać wyborców. Zauważ, że w różnych stacjach tv pojawia się właściwie tylko przy okazji debat na temat kary śmierci właśnie...



Oj,uogólniasz mocno. Media są pod butem partii które są w parlamencie-i to one decydują kto i kiedy bezie zapraszany i na jaki temat. Prywatne faworyzują rządzących,opozycja trzyma media publiczne. Może o to chodzi by tylko z tym był utożsamiany. Mamy ciemnogród-przecież prominentny polityk PiS już to kiedyś powiedział i ludzie wszystko kupią. A demagogia i populizm w cenie. Nie wiem co w programie UPR jest takiego "oryginalnego".

Sam Mikke,owszem jest specyficznym człowiekiem,ale nie można mu odmówić charyzmy. I pamiętaj że w UPR juz go nie ma-a poszło ,rzecz jasna-o kase.



Nie o kasę ale o zasady...


Obrazek png wstawiony na forum
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 19:16

  Bebzon napisał:  

  anathema napisał:  

  sb napisał:  

  Cinek napisał:  
Abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



Ale o jakich Ty pieniądzach mówisz? Choćby miał ich 10 razy tyle, poparcia nie zdobędzie, bo jego poglądy są delikatnie mówiąc 'egzotyczne', tak jak w ogóle jego cała osoba. Poza jego stanowiskiem dot. kary śmierci (część Polaków to popiera) niczym nie jest w stanie przekonać wyborców. Zauważ, że w różnych stacjach tv pojawia się właściwie tylko przy okazji debat na temat kary śmierci właśnie...



Oj,uogólniasz mocno. Media są pod butem partii które są w parlamencie-i to one decydują kto i kiedy bezie zapraszany i na jaki temat. Prywatne faworyzują rządzących,opozycja trzyma media publiczne. Może o to chodzi by tylko z tym był utożsamiany. Mamy ciemnogród-przecież prominentny polityk PiS już to kiedyś powiedział i ludzie wszystko kupią. A demagogia i populizm w cenie. Nie wiem co w programie UPR jest takiego "oryginalnego".

Sam Mikke,owszem jest specyficznym człowiekiem,ale nie można mu odmówić charyzmy. I pamiętaj że w UPR juz go nie ma-a poszło ,rzecz jasna-o kase.



Nie o kasę ale o zasady...



może oficjalnie. bądźmy dorośli ;)


Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 19:58

  sb napisał:  

  Cinek napisał:  
Abstrachujac od tego, ze generalnie pierdolisz glupoty powtarzane przez wszystkich przeciwnikow Korwina i UPRu, to dodatkow nie za bardzo wiesz co oznacza pojecie truizmu,bo albo ze wzgledu na swoja niewiedze uzyles go w niewłasciwy sposob w swojej wypowiedzi (i to jest najbardziej prawdopodobne), albo potwierdzasz, ze Korwin nie mial tyle kasy i mial slaba reklame, ale wtedy Twoja wypowiedzi sie nie trzyma kupy, zreszta nie tylko ta...

no i daj nam Panie Boze taka dyktature, z tymi wszystkimi reformami gospodarczymi, jaka mialo Chile za Pinocheta...



Ale o jakich Ty pieniądzach mówisz? Choćby miał ich 10 razy tyle, poparcia nie zdobędzie, bo jego poglądy są delikatnie mówiąc 'egzotyczne', tak jak w ogóle jego cała osoba. Poza jego stanowiskiem dot. kary śmierci (część Polaków to popiera) niczym nie jest w stanie przekonać wyborców. Zauważ, że w różnych stacjach tv pojawia się właściwie tylko przy okazji debat na temat kary śmierci właśnie...



sb, zaczne od tego, ze wolalbym, zeby konserwatywny liberalizm w Polsce byl reprezentowany przez kogos innego niz Korwina, nie, ze go nie lubie czy cos, ale niestety jest zle kojarzony przez opinie publiczna, pokazywany i postrzegany jako taki wesoly niegrozny dziwak, generalnie malo powazny, na ktorego szkoda oddac glos,jaka w tym zasluga jego samego a jaka nieprzychylnych mu mediow to juz inna para kaloszy, nie wiem jakie jego poglady, z ktorych wiekszoscia sie zgadzam uwazasz za egzotyczne? a jego samego widywalem rowniez w debatach na temat globalnego ocieplenia, legalizacji narkotykow, podatkow, Unii Europejskiej, wychowaniu dzieci, feminizmie, posiadaniu broni, wiec jest tego troche, a nie, ze tyko kara smierci.
w kwesti popularyzacji konserwatywnego liberalizmu dobra robote robi Wojtek Cejrowski, przydalby sie znowu w mediach jakis mlot na lewice typu "WC Kwadrans"


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 20:14

  Cinek napisał:  


sb, zaczne od tego, ze wolalbym, zeby konserwatywny liberalizm w Polsce byl reprezentowany przez kogos innego niz Korwina, nie, ze go nie lubie czy cos, ale niestety jest zle kojarzony przez opinie publiczna, pokazywany i postrzegany jako taki wesoly niegrozny dziwak, generalnie malo powazny, na ktorego szkoda oddac glos,jaka w tym zasluga jego samego a jaka nieprzychylnych mu mediow to juz inna para kaloszy, nie wiem jakie jego poglady, z ktorych wiekszoscia sie zgadzam uwazasz za egzotyczne? a jego samego widywalem rowniez w debatach na temat globalnego ocieplenia, legalizacji narkotykow, podatkow, Unii Europejskiej, wychowaniu dzieci, feminizmie, posiadaniu broni, wiec jest tego troche, a nie, ze tyko kara smierci.
w kwesti popularyzacji konserwatywnego liberalizmu dobra robote robi Wojtek Cejrowski, przydalby sie znowu w mediach jakis mlot na lewice typu "WC Kwadrans"



Ja uwazam za egzotyczny jego pomysl w sprawie kodeksu drogowego mianowicie ze powinno zlikwidować ograniczenia na drodze;) argumentacja wg JKM byla ze jak tir jedzie 50 km/h to gospodarka wolniej sie rozwija, bo gdyby jechal 100 km/h to rozwiajal by sie dwa razy szybciej... taki najprostszy przyklad. Szkoda ze nie dodal co by było gdyby taki tir jechal sobie nawet 150 km/h i zaczal by chamowac albo miałby jaka kolwiek przeszkode na drodze...


Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 14/11/2009 20:31

  PL napisał:  

  Cinek napisał:  


sb, zaczne od tego, ze wolalbym, zeby konserwatywny liberalizm w Polsce byl reprezentowany przez kogos innego niz Korwina, nie, ze go nie lubie czy cos, ale niestety jest zle kojarzony przez opinie publiczna, pokazywany i postrzegany jako taki wesoly niegrozny dziwak, generalnie malo powazny, na ktorego szkoda oddac glos,jaka w tym zasluga jego samego a jaka nieprzychylnych mu mediow to juz inna para kaloszy, nie wiem jakie jego poglady, z ktorych wiekszoscia sie zgadzam uwazasz za egzotyczne? a jego samego widywalem rowniez w debatach na temat globalnego ocieplenia, legalizacji narkotykow, podatkow, Unii Europejskiej, wychowaniu dzieci, feminizmie, posiadaniu broni, wiec jest tego troche, a nie, ze tyko kara smierci.
w kwesti popularyzacji konserwatywnego liberalizmu dobra robote robi Wojtek Cejrowski, przydalby sie znowu w mediach jakis mlot na lewice typu "WC Kwadrans"



Ja uwazam za egzotyczny jego pomysl w sprawie kodeksu drogowego mianowicie ze powinno zlikwidować ograniczenia na drodze;) argumentacja wg JKM byla ze jak tir jedzie 50 km/h to gospodarka wolniej sie rozwija, bo gdyby jechal 100 km/h to rozwiajal by sie dwa razy szybciej... taki najprostszy przyklad. Szkoda ze nie dodal co by było gdyby taki tir jechal sobie nawet 150 km/h i zaczal by chamowac albo miałby jaka kolwiek przeszkode na drodze...



o ile dobrze pamietam, mowil to na wykladzie u Ciebie na uczelni ;)
a na logike, jak jedno auto jedzie 50km/h a drugie 100km/h to to drugie bedzie dwa razy szybciej w punkcie B, a do rozwoju gosp. sie nie odnosze, bo nie znam calosci i kontekstu wypowiedzi :P


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/11/2009 17:48
Posłanka do Parlamentu Europejskiego prof. Joanna Senyszyn (SLD) zapowiedziała wystąpienie do rządu o wydanie rozporządzenia nakazującego usunięcie krzyży z polskich szkół.

A moze by tak wystapic o usuniecie tej "pani" z parlamentu.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005