Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:59

  Animal. napisał:  

ale ja swoim postem wcale nie chciałem wyjaśniać jak sie czułem czy co sie teraz polepszyło. Chodzi mi o WIZERUNEK a nie o sposób działania. I nie nie ogladam tvn nawet gdy leci taniec z gwiazdami czy ula brzydula.. Sposoby jakich się łapał to właśnie RM i ta cała cyrkowa koalicja mi takie cos nie odpowiada. Popsulo to własnie obraz tej partii w moich oczach, bo nie ukrywam że gdyby nie układ pis-lpr-samoobrona i sztama z rydzykiem miałbym o Jarku o wiele lepsze zdanie. Gdy z tego układu w rzadzie wynikło to że lepper został wicepremierem pewnie i zwolennicy Pis-u nie byli za bardzo z tego zadowoleni. A co mieli powiedziec inni obywatele sympatyzujący innym ugrupowaniom? Nie odpowiada mi takie epatowanie katolicyzmem, bo moim zdaniem Polska jest dla wszystkich Polaków i to nie tylko tych wierzących. Kampanie wyborcze prowadzone bez mała z ambony na mszy to lekkie przegięcie..A jeśli dana partia sie utorzsamia z tym lub z czym innym (ma do tego prawo) to po prostu mnie drażni. Gdyby jakaś partia była popierana przez nie wiem.... mniejszości niemieckie, żydowskie czy bog wie jesczze kogo i te grupy komus by nie odpowiadały wtedy cały wizerunek partii traci w oczach takiego obywatela. I tutaj z RM jest podobnie. Nie jestem zdyt wierzący i to moja wola i wybór. Tak jak napisałeś, każdy obywatel ma przyzwolenie do swoich poglądów.



Łukasz, widze, że nic do Ciebie w żaden sposób nie dociera. PiS nie chciał wchodzić w koalicje z Samoobroną i LPR'em. Najpierw były rozmowy z Platformą, w której PiS zaproponował platfORMOwcom na prawde korzystne warunki, mimo że Bronki, Donki, Hanie i różne Rokity wybory przegrały. Odrzucono wyciągniętą rękę wielokrotnie. Utworzono rząd mniejszościowy, ale tak rządzić się NIE DA!! Kaczyński zaproponował przyśpieszone wybory, PO odrzuciło ten pomysł, bo wiedziało że te wybory przegra. A w mediach larum że po co wybory. No to co PiS mógł zrobić. Wszedł w koalicje z karierowiczami, ale trzymał ich z daleka od faktycznej władzy.
Co do RM to krótko się odniose. Rudy z Torunia jest biznesmenem a nie księdzem, ale mam od jakiegoś czasu taką zasadę, że im bardziej na kogoś plują w mediach pokroju wsi24 czy GazWybu to tym bardziej ta osoba może być w porządku. Jeśli rozgłośnia z Torunia wyciągneła rękę w stronę PiSu i Kaczyńskich to dlaczego należało tę rękę odrzucić.
Piszesz o mniejszościach żydowskich, niemieckich, ale chuj ma to do tematu. Kościół Katolicki, religia Chrześcijańska, jest nierozerwalnym elementem naszego narodu. W PRL księża wzywali z ambony, wygłaszali patriotyczne kazania, walczyli o wolność. Dziś znowu mamy do czynienia z wylewem łajdactwa gnid, które za nic mają wartości takie jak Polskość, więc jestem jak najbardziej za tym, aby to właśnie z ambony płynęły słowa, które mogą zmienić oblicze tego narodu i odnowić oblicze tej ziemi. Znowu odnowić.


  Animal. napisał:  
a ciekawe czemu sie nie odniesiesz np do tych kampanii wyborczych wykrzykiwanych z ambony, które były i każdy to wie. Mieszanie koscioła z polityką jest bardzo nie na miejscu.

edit: jak wyciągasz zdanie to rób to dokładniej a nie z kontekstu. Napisałem że PRZEDE WSZYSTKIM tam szuka poparcia. A moim zdaniem każda szanująca sie partia powinna myslec perspektywicznie i nie opierać swojej siły i liczby głósów na ludziach starszych, którzy niedlugo odejdą z tego swiata i w dupie maja jak ten kraj bedzie sie rozwijał za np 10 lat. Każdy głos jest ważny jesli chodzi o pozniejsze mandaty w Sejmie jednak jesli partia przyciaga ludzi młodych swiadczy to że ma im do zaoferowania plan nie na rok czy dwa ale na wiele dalszych.



Czyli ludzie starci wg. Ciebie nie powinni mieć prawa głosu, bo są bliżej końca niż Ty? To jest ta Twoja wolność poglądów i równość obywateli? Głosy ludzi starszych, mających często za sobą trudy wojny, czy walki o wolną Polskę, mają wg Ciebie mniejszą wagę od głosów młodych, bo młodzi to przyszłość a starsi to przeszłość?

PO przycięgneła ludzi młodych i zawiodła na całej linii. Przyciągnięcie ludzi młodych nie świadczy więc o tym "że partia ma do zaoferowania plan na rok czy dwa ale na wiele dalszych", bo platfusy nie miały. Młodych łatwiej oszukać niż starszych. Łatwiej ich poglądami manipulować.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 17:07
Po pierwsze eM i Dostojny kocur skąd wiecie na kogo będę głosował w pierwszej turze? Bo w drugiej już chyba nie będę miał wyboru... Dobrze decydujcie kogo chcecie prosić o pomoc, tylko się nie zdziwcie jak się też nagle wypną bo zostaliby odbierani jako osoby popierając dilerów, złodziei i degeneratów którzy sieją popłoch na stadionach.
Z roku na rok w tej kwestii jest coraz gorzej nie zależnie kto jest u władzy.

Co do Pospieszalskiego skoro jest on taki rzetelny i doskonały, przywiązany do wartości to w drugim dniu żałoby nie mógł się wstrzymać z puszczaniem wypowiedzi typu: ...szkoda ze nie zginęli Ci co powinni, nie Polacy a ograniczyć się do pozytywnych wypowiedzi o zmarłych, w tym prezydenta? I wcale tego nie przeczytałem z GW tylko obejrzałem sobie w TVP1. Dla mnie jako katolika jak słyszę takie wypowiedzi to mnie skręca i to od osób, które uważają że są prawdziwymi katolikami i to nawet od księży. Gdzie tutaj są wartości katolickie? Jak już pisałem wcześniej to robię całościowy przegląd prasy i wyciągam swoje wnioski, jak widać na tematy polityczne mamy inne. I niech tak będzie.
Cieszmy się, ze w ogóle możemy się w tym temacie spierać, nawet z osobami, które tęsknią do czasów Gierka wrr.. (to poza forum) bo przez wiele lat nie moglibyśmy.

PS. Może jeszcze każecie mi zdjąć Polską flagę, która wisi na moim balkonie od godzin rannych tamtej soboty. Skoro już nie jestem nawet kibicem bo przestałem się aktywnie udzielać to może także nie jestem Polakiem bo nie popieram PiS? Bo taką retorykę też da się usłyszeć i to na tym forum. Jeran program Pis w 2005 miał tylko co z niego zrealizował, m. in. gdzie było te tanie Państwo, gdzie mieszkania... Oprócz Gilowskiej, która miała plan i co z niego zrobiła? Wykorzystanie funduszy Unijnych to przede wszystkim programy samorządów, które starają się o dofinansowanie. Doskonale pamiętam np. szybkie uchwalanie i jeszcze tej samej nocy podpisywanie ustaw przejmujących media publiczne, nominacje w spółkach skarbu Państwa, afery z przystawkami, konferencje medialne, na których wydawano już wyroki, raporty likwidacyjne WSI za które zgodnie z wyrokami sądowymi Klich musi teraz przepraszać, przecieki do mediów itp.

W rządzie była np Lubińska, dla której dziura budżetowa była tylko wirtualnymi pieniędzmi, które można dowolnie było zwiększać... ciekaw jestem co by było, gdyby zrealizowała swoje pomysły to dzisiaj gdzie byśmy byli - chyba gorzej niż Grecja.

A co do Ś.P. Grażyny Gęsickiej i ŚP Natali-Świat to PiS stracił najsensowniejsze osoby w Partii

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 27 kwietnia 2010, 17:15 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5982 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 17:24

  Pszczółek napisał:  
Co do Pospieszalskiego skoro jest on taki rzetelny i doskonały, przywiązany do wartości to w drugim dniu żałoby nie mógł się wstrzymać z puszczaniem wypowiedzi typu: ...szkoda ze nie zginęli Ci co powinni, nie Polacy a ograniczyć się do pozytywnych wypowiedzi o zmarłych, w tym prezydenta? I wcale tego nie przeczytałem z GW tylko obejrzałem sobie w TVP1.



No tak, bo tvn nie dopuszcza do tego typu wymiany zdań w dodatku na żywo, tam wszystko jest zmanipulowane i kierowane przez "wożda" waltera.


PS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 17:40

  Pszczółek napisał:  
Dobrze decydujcie kogo chcecie prosić o pomoc, tylko się nie zdziwcie jak się też nagle wypną bo zostaliby odbierani jako osoby popierając dilerów, złodziei i degeneratów którzy sieją popłoch na stadionach.
Z roku na rok w tej kwestii jest coraz gorzej nie zależnie kto jest u władzy.



Nie ma co „gdybać”. Tutaj liczą się suche fakty ,a fakty są takie że to Platforma na zlecenie Waltera prowadzi krucjatę „antykibolską. PiS nie bierze w tym udziału i jak do tej pory nie wypiął się na Nas . Tak samo jak nikt z ich obozu nie wstydzi się brać udziału we wspólnych konferencje po akcji widelec z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Legii.


  Pszczółek napisał:  
Co do Pospieszalskiego skoro jest on taki rzetelny i doskonały, przywiązany do wartości to w drugim dniu żałoby nie mógł się wstrzymać z puszczaniem wypowiedzi typu: ...szkoda ze nie zginęli Ci co powinni, nie Polacy a ograniczyć się do pozytywnych wypowiedzi o zmarłych, w tym prezydenta?



Rzetelność dziennikarska właśnie na tym polega , aby pokazywać prawdę nawet w obliczu tak wielkiej tragedii i nawet jeśli nie podoba się to zakłamanym "pseudoelitom". Pospieszalski miał dość kłamstw TVN-u dlatego odważył się zaprezentowac widzom rzeczywiste zdanie ogromnej większości naszego społeczeństwa - bez cenzury. Chwała mu za to.Dzięki takim programom człowiek odzyskuję wiarę w media. Oczywiście GW jest „przywiązana do wartości” , szkoda tylko że widząc atmosfere żalu , smutku i jedności wśród narodu , nie mogła się z tym pogodzić i wrzuciła w eter „smoka Wawelskiego”.

Olejnik to jest dopiero "rzetelna" i szczera dziennikarka. Najpierw płacze jak bóbr a za chwile w rozmowie z Kowalem naciska wręcz na niego aby potwierdził że to Jarek chicał pogrzebu na Wawelu. Ta ściera Moniczka nawet do pięt nie dorasta Pospieszalskiemu więc poraz kolejny apeluje o obiektywizm w Twoim zachowaniu.

On na nikogo nie wywierał wpływu. Poprostu pozwolił ludziom wypowiedzieć swoje zdanie , a że w ich słowach było mnóstwo żalu do Platformy , Tuska czy GW to przecież nie jego wina!


  Pszczółek napisał:  
I wcale tego nie przeczytałem z GW tylko obejrzałem sobie w TVP1.



Dziwne że GW o tym ciągle trąbi i to im najbardziej przeszkadzał ten „nierzetelny” materiał. Wczoraj tuz po zakończeniu emisji programu „Solidarni 2010” już całkowicie wybuchli i żalili się na tym swoim śmiesznym portaliku. Prawda boli.

PS. Jeran - 100% poparcia! ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 kwietnia 2010, 17:53 [4 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 17:57
Ja tu widze jeden podstawowy problem odnośnie PO- dobrali sie kibicom , wiadomo którym do tyłka i w tym rzecz-polityka kłamliwa pełna hipokryzji jest tylko dodatkiem. Abstrahuje juz co do całej dysputy jaka sie tu toczy-na argumenty, poglądy etc. Ja w życiu nie będę tolerował Radia maryja-zionącej nienawiścią i siejącą ferment stacji która opluwała tez jak i jej guru śp Prezydenta. A kościoł jako instytucja już dość złego zrobił (mam na myśli klerykałów) I jak chce mieć coś tu do gadania w kwestii polityki, niech w końcu zacznie płacić podatki. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym i ta cała liczba ponad 90% katolików to fikcja-ilu z nich ma sakramenty a traktuje je tylko dogmatycznie?

I odnośnie lustracji-szkoda że nie wzięli sie za towarzysza Rydzyka. On za czasów komuny przecież tak gorliwie walczył za suwerenność i za wolna Polskę,prawie jak Popiełuszko. dzwne tylko że tą całą koncesje i mógł sie tak rozbrykać kiedy postkomuniści byli u władzy... Nie podoba mi sie tutaj w tym wątku strasznie że kazdy ciągnie pod swoją prawde. A jak to zazwyczaj bywa, leży ona po srodku.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 18:50

  eM napisał:  


  Pszczółek napisał:  
Co do Pospieszalskiego skoro jest on taki rzetelny i doskonały, przywiązany do wartości to w drugim dniu żałoby nie mógł się wstrzymać z puszczaniem wypowiedzi typu: ...szkoda ze nie zginęli Ci co powinni, nie Polacy a ograniczyć się do pozytywnych wypowiedzi o zmarłych, w tym prezydenta?



Rzetelność dziennikarska właśnie na tym polega , aby pokazywać prawdę nawet w obliczu tak wielkiej tragedii i nawet jeśli nie podoba się to zakłamanym "pseudoelitom". Pospieszalski miał dość kłamstw TVN-u dlatego odważył się zaprezentowac widzom rzeczywiste zdanie ogromnej większości naszego społeczeństwa - bez cenzury. Chwała mu za to.Dzięki takim programom człowiek odzyskuję wiarę w media. Oczywiście GW jest „przywiązana do wartości” , szkoda tylko że widząc atmosfere żalu , smutku i jedności wśród narodu , nie mogła się z tym pogodzić i wrzuciła w eter „smoka Wawelskiego”.

Olejnik to jest dopiero "rzetelna" i szczera dziennikarka. Najpierw płacze jak bóbr a za chwile w rozmowie z Kowalem naciska wręcz na niego aby potwierdził że to Jarek chicał pogrzebu na Wawelu. Ta ściera Moniczka nawet do pięt nie dorasta Pospieszalskiemu więc poraz kolejny apeluje o obiektywizm w Twoim zachowaniu.

On na nikogo nie wywierał wpływu. Poprostu pozwolił ludziom wypowiedzieć swoje zdanie , a że w ich słowach było mnóstwo żalu do Platformy , Tuska czy GW to przecież nie jego wina!


  Pszczółek napisał:  
I wcale tego nie przeczytałem z GW tylko obejrzałem sobie w TVP1.



Dziwne że GW o tym ciągle trąbi i to im najbardziej przeszkadzał ten „nierzetelny” materiał. Wczoraj tuz po zakończeniu emisji programu „Solidarni 2010” już całkowicie wybuchli i żalili się na tym swoim śmiesznym portaliku. Prawda boli.

PS. Jeran - 100% poparcia! ;)



Wiążesz mnie z GW jakbym tam co najmniej pracował. Przeglądam portale z różnych stron a tv oglądam bardzo rzadko bo nie mam na to czasu. Okurat miałem wątpliwą przyjemność obejrzenia jej we wtorek 13.04 i stąd zaczerpnęłam swoją wiedzę. Od razu rzucił mi sposób przedstawiania faktów i doboru rozmówców. Z resztą tego dnia, gdyby mnie ktoś chciał poprosić do wywiadu to nie wspomniałby nic o polityce (gdyby nalegał powiedziałbym mu żeby dał mi spokój) tylko o współczuciu dla ofiar tragedii, widać rozmawiać z nim więcej chcieli tylko Ci którzy już mieli swoje teorie...

Wczorajszego programu nie oglądałem tak samo nie czytałem o nim nigdzie bo to strata czasu, bo próbkę już miałem 13. Kto to jest
„smok Wawelski” bo nie oglądam widocznie tak TVN jak Ty i nie wiem nawet o kogo Ci chodzi. A co do Olejnik to tylko jej programy znam z radia... i mam przeciwne zdanie do jej obiektywizmu, bo pamiętam także programy, którym nie dawała za wygraną także tym z PO.

Czy oglądając czegoś i nie czytając nie mogę sam wyciągnąć jakiś wniosków. Jak już jakieś wyciągam to zaraz muszą być one hasłami GW i TVNu? O Poszpieszalskim wspomnialem bo zobaczyłem zapowiedz jego programu na portalu prawie niezalezna.pl

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 27 kwietnia 2010, 19:13 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 18:58

  nowa od nowa napisał:  
JA kościoł jako instytucja już dość złego zrobił (mam na myśli klerykałów) I jak chce mieć coś tu do gadania w kwestii polityki, niech w końcu zacznie płacić podatki. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym i ta cała liczba ponad 90% katolików to fikcja-ilu z nich ma sakramenty a traktuje je tylko dogmatycznie?


kosciol z natury ma do czego innego sluzyc i niech sie od polityki odpierdoli. przez teksty z ambony w stylu "jak ktos na Walese nie zaglosuje to bedzie mial grzech" (x lat temu osobiscie to slyszalem) sytuacja wyglada jak wyglada i tak jak piszesz mamy ogrom "wierzacych niepraktykujacych":) w ostatnich czasach im sie w dupach od dobrobytu poprzestawialo i pozniej masz kwiatki w stylu papy rydzyka majacego wladze nad ciemna masa, molestowania i inne... Pogońić holote

btw. duzo ludzi dzisiaj mowilo o wczorajszym "dokumencie" o katastrofie na tvp1 o 20:20. niestety/na szczescie nie mialem przyjemnosci go ogladac. ktos widzial i sie wypowie? bo bulwers ludzie mieli niezly po tym


100% PD
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:03
PiS mialo szanse wybic sie ponad przecietnosc. Niestety pokazali kim sa, bratajac sie z Lepperem i Giertychem. Gdyby nie to, dzis byli by realna alternatywa dla PO, ktore raczej jest nie zagrozone, a PiS sam do tego doprowadzil. Za bledy sie placi, wczesniej czy pozniej. PO za swoje tez zaplaci, ale dopiero w kolejnych wyborach do Sejmu. Nie zasluguja na zaufanie i poparcie, ktore maja, ale to wlasnie slabosc PiSu doprowadzila do tego, ze jeszcze przez jakis czas moga spac spokojnie.

P.S. Nie jestem sympatykiem GW i TVN 24 - mysle samodzielnie i chyba zaczne uzywac tego podpisu pod kazdym postem w tym temacie.

P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka i nie jestem fanem Donka.


1948
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:15

  Steryd napisał:  

P.S. Nie jestem sympatykiem GW i TVN 24 - mysle samodzielnie i chyba zaczne uzywac tego podpisu pod kazdym postem w tym temacie.

P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka i nie jestem fanem Donka.



Chyba też muszę dodać sobie ten opis.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:17
nie jesteście sami ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:26

  Pszczółek napisał:  
Wiążesz mnie z GW jakbym tam co najmniej pracował.



Nie wiem co Cie łączy z GW ale rozmawiając z Tobą mam wrażenie jakbym rozmawiał z Adasiem Michnikiem…


  Pszczółek napisał:  
Od razu rzucił mi sposób przedstawiania faktów i doboru rozmówców.



Skąd wiesz że on sobie dobierał rozmówców? Człowieku , ocknij się! Domyślam się że w Twoich kręgach wszyscy znajomi potulnie słuchają się pseudoautorytetów z TVN-u , ale zrozum , jest „demokracja” , każdy ma prawo do własnego zdania a po katastrofie w Smoleńsku ludzie reagują właśnie tak jak przedstawiono to w materiale filmowym . Przecież to nie wina Pospieszalskiego iż społeczeństwo ma dosyć zakłamanych mediów i zaczynają głośno o tym mówić. Jestem pewien że większość wypowiedzi redaktor i tak musiał usunąć , bo ze względu na bluzgi pod adresem wszelkiej maści Palikotów nie wypadałoby zaprezentować tego w Telewizji.


  Pszczólek napisał:  
Z resztą tego dnia, gdyby mnie ktoś chciał poprosić do wywiadu to nie wspomniałby nic o polityce ( … )



Na szczęście w przeciwieństwie do Ciebie , są jeszcze na tym świecie ludzie „z jajami” , mają swoje zdanie i nie boją się wyrażać go przed kamerami. To nie jest kwestia kultury osobistej. Ci ludzie po prostu czują się oszukani . Od zawsze byli szkalowani za swoje poglądy więc teraz w ferworze złości „wykrzykują” to co od lat leży im na sercu!


  Pszczółek napisał:  
widać rozmawiać z nim więcej chcieli tylko Ci którzy już mieli swoje teorie...



Proszę! Znowu nasze medium przemówiło! Byłeś tam? Widziałeś? Nie? To daruj sobie…


  Pszczółek napisał:  
Kto to jest „smok Wawelski”.( … )



Miałem na myśli aferę jaka rozpętała się po ogłoszeniu miejsca pochówku prezydenta…


  Pszczółek napisał:  
Czy oglądając czegoś i nie czytając nie mogę sam wyciągnąć jakiś wniosków. Jak już jakieś wyciągam to zaraz muszą być one hasłami GW i TVNu?



Spoko , sorry , rozumiem że to tylko przypadek iż Twoje wnioski w 100% pokrywają się z mądrościami GóWna i WSI24….


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:36

  Pszczółek napisał:  

  Steryd napisał:  

P.S. Nie jestem sympatykiem GW i TVN 24 - mysle samodzielnie i chyba zaczne uzywac tego podpisu pod kazdym postem w tym temacie.

P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka i nie jestem fanem Donka.



Chyba też muszę dodać sobie ten opis.



niestety prawda jest taka ze wiekszoac glosujaych na Po pojdzie glosowac nie za, a PRZECIW.
W chwili obecnej nie ma zadnej rozsadnej kandydatury. Dla mnie Komorowski malo wyrazny bez charyzmy,Kaczka wiadomo nastepne 5 lat sporow awantur na gruncie ideologicznym i historycznym. Olechowski bylby dobry ale chlop sie pogubil pare lat temu. reszta to plankton
PS.

z tego wszystkiego wolalbym z PO Sikorskiego.


Fanatycy ze stolicy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:36

  tribu napisał:  

btw. duzo ludzi dzisiaj mowilo o wczorajszym "dokumencie" o katastrofie na tvp1 o 20:20. niestety/na szczescie nie mialem przyjemnosci go ogladac. ktos widzial i sie wypowie? bo bulwers ludzie mieli niezly po tym



Tu masz najlepszą "wypowiedz":

Anatomia propagandy: reakcja GW na "Solidarni 2010"


  MKS 78 napisał:  
Olechowski bylby dobry ale chlop sie pogubil pare lat temu.



Gratuluje poglądów!

"Andrzej Olechowski - KO „Must” został zarejestrowany 4 listopada 1972 roku w Wydziale V – pion naukowo-techniczny - przemysł ciężki Departamentu I. Wywiad załatwił mu w 1973 roku pracę w sekretariacie Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju - UNCTAD w Genewie, gdzie był zatrudniony do 1978 roku. 1982 roku Olechowski znów wyjechał pracować do UNCTAD (1982-1984). Jego oficerem prowadzącym był Gromosław Czempiński, oficjalnie sekretarzem ambasady PRL (etat jawny) w Szwajcarii, później szef UOP (1993-1996). Olechowski był wtedy kontaktem operacyjnym Wydziału V - RFN Departamentu I. W czasie spełniania swoich zadań zagranicznych TW „MUST” został wypożyczony II Departamentowi czyli kontrwywiadowi. Następnie przeniósł się do Banku Światowego w Waszyngtonie (1985-1987). "


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:50

  eM napisał:  


Spoko , sorry , rozumiem że to tylko przypadek iż Twoje wnioski w 100% pokrywają się z mądrościami GóWna i WSI24….



Jasne 100%. artykuły o antykibolskiej krucjacie też, o nie płakaniu o papieżu, krzyżach w szkołach, paradach gejów i tolerancji itd, widzę, że szufladkujesz ludzi po poglądzie na jeden polityczny temat. Jest przeciwny do Twojego to od razu muszę w 100% podlegać pod mądrości Michnika i Waltera.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 27 kwietnia 2010, 19:58 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 19:56

  Pszczółek napisał:  

Jasne 100%. artykuły o antykibolskiej krucjacie też, o nie płakaniu o papieżu, paradach gejów i tolerancji itp, widzę, że szufladkujesz ludzi po poglądzie na jeden polityczny temat. Jest przeciwny do Twojego to od razu muszę w 100% podlegać pod mądrości Michnika i Waltera.



Na w/w tematy akurat nie wymieniliśmy poglądów ;) Mam nadzieje że chociaż w tych sprawach zachowujesz rozsądek bo powoli zaczynałem w Ciebie wątpić ;)

Jednakże w kwestii ostatnich wydarzeń politycznych jak i tych z czasów rządów PiS Twoje zdanie w 100% pokrywa się z mądrościami GóWna i TVN-u . Przykro mi ale takie odnoszę wrażenie ;)


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 20:07

  eM napisał:  


Na w/w tematy akurat nie wymieniliśmy poglądów ;) Mam nadzieje że chociaż w tych sprawach zachowujesz rozsądek bo powoli zaczynałem w Ciebie wątpić ;)

Jednakże w kwestii ostatnich wydarzeń politycznych jak i tych z czasów rządów PiS Twoje zdanie w 100% pokrywa się z mądrościami GóWna i TVN-u . Przykro mi ale takie odnoszę wrażenie ;)



Bo się na to nie wypowiadałem na forum, ale osoby, które mnie znają wiedzą jakie są. Nie wszystkie jak piszesz mądrości bo nie podobała mi się np publiczna dyskusja o miejscu pochówku. Bo nie był to czas i miejsce, można było się z nią nie zgadzać, ale nie publicznie komentować wtedy i dywagować kto był jej autorem i czy jest ona polityczna czy nie.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 20:15
No dobra , to jeszcze oddasz głos na Jarka i jesteśmy kwita Cool


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 20:24

  eM napisał:  
No dobra , to jeszcze oddasz głos na Jarka i jesteśmy kwita Cool



Nie przekonałeś mnie ;)


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 20:25
Do drugiej tury jeszcze jakieś 2,5 miesiąca. Mam czas ;)


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 21:54
30 sekund przed katastrofa rozlegl sie alarm?

P.S. Nie jestem sympatykiem GW i TVN 24 - mysle samodzielnie.
P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka i nie jestem fanem Donka.


1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005