Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/11/2010 21:04
Lewaków to najlepiej miażdży JKM . "homosie" i tyle :)


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/11/2010 21:25

  śmielaq89 napisał:  
FM PiS to jak zwykle po swojemu. Jak ich starszy koledzy z Warszawy którzy składali po wszystkich. Jak się wstydzą to niech nie składają w ogóle.

Nie muszę ale chcę. Zwłaszcza jeśli Ty próbujesz osądzać i decydować kto ma do czego prawo. Skup się na tym do czego Ty masz prawo. Ja mam prawo odwoływać się do tradycji niepodległościowych, świętować ten dzień i czuć się pełnoprawnym Polakiem a jednocześnie popierać młodzieżówkę czy też samo SLD.

No to oglądaj sobie w kółko ten film i zacieszaj twarz :] MW zawsze wszystko uogólni i wyrwie z kontekstu. Choć z Biedroniem akurat mają rację :]



nic nie wyrwano z kontekstu, fakt jest faktem, wg twojego SLD te parę tysięcy co maszerowało wśród biało-czerwonych flag w Warszawie jest faszystami, natomiast anarchokomuchy i inne brudasy którzy wzięli ze sobą czerwone barwy są ok. Jeszcze jedno, oczywiście "silnie prawicowe" media niczego nie uogólniają, wyrywają z kontekstu itd.? Szczególnie w przypadku naszym czyli kibiców, nikt nic nie wie, nikt nie słyszał, ale jak jest awantura to trzeba rozdmuchać... I masz rację można to oglądać i się cieszyć bo wielki działacz nowoczesnej lewicy(ahh jak to pięknie brzmi) został zjechany, dobrze widać, że nie wiedząc co ma powiedzieć, posiłkował się pobiciem biedronia i śmiania się z tego jakże ohydnego czynu...
A my dalej swoje! Raz sierpem raz młotem!


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 11:22

  Bulin napisał:  
Lewaków to najlepiej miażdży JKM . "homosie" i tyle :)



Jeżeli chodzi o debaty polityczne to w konfrontacji z JKM nie znam polityka w Polsce, który wyszedłby zwycięsko.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 13:47

  Jeran napisał:  


Co do młodzieżowego lewactwa składającego wieniec pod pomnikiem Marszałka - taka lewica w moich oczach nie ma dziś moralnego prawa do odwoływania się do pięknych tradycji niepodległościowych (zwłaszcza w związku z tym, że jej działacze biorą udział w dziwnych zbiorowiskach mających przeszkodzić w manifestowaniu patriotyzmu). A Ty dalej zacieszaj twarz, bo FMS składało wieniec.




hahaha, lewica nie ma prawa.... Przypominam, że Piłsudski był z PPS - Polskiej Partii Socjalistycznej (choć pamiętam, że w pewnym momencie rozdzielonej na PPS- Frakcję Rewolucyjną, w której był Piłsudski i tą drugą, nieskorą do walki zbrojnej). I to PPS można w dużej mierze zawdzięczać odzyskanie niepodległości, a nie np. endecji z Dmowskim na czele, który chciał w oparciu o Rosją autonomii dla Polski.
Więc kto ma bardziej moralne prawo?
---------------------------------------
a co do demotywatora mocne, pomysłowe, lecz nieprawdziwe. 80 % "ciąż" kończy się naturalnym poronieniem w pierwszych tygodniach, czyli wtedy kiedy robi się aborcję w cywilzowanych krajach. A embrion nie wygląda jak szczurek, tylko mała fasolka. A w Polsce robi się nie 1200 tylko pomiedzy 30 000 a 100 000 rocznie zabiegów, plus wyjazdy do innych krajów (Czechy, Anglia itd).
Mimo wszystko po pierwsze edukować, po drugie dotować antykoncepcję! A nie się sprzeciwiać, bo kościół nie pozwala.

Ostatnio edytowany przez: Tony Montana, 16 listopada 2010, 13:58 [1 raz(y)]


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 14:42

  Tony Montana napisał:  

  Jeran napisał:  


Co do młodzieżowego lewactwa składającego wieniec pod pomnikiem Marszałka - taka lewica w moich oczach nie ma dziś moralnego prawa do odwoływania się do pięknych tradycji niepodległościowych (zwłaszcza w związku z tym, że jej działacze biorą udział w dziwnych zbiorowiskach mających przeszkodzić w manifestowaniu patriotyzmu). A Ty dalej zacieszaj twarz, bo FMS składało wieniec.




Więc kto ma a co do demotywatora mocne, pomysłowe, lecz nieprawdziwe. 80 % "ciąż" kończy się naturalnym poronieniem w pierwszych tygodniach, czyli wtedy kiedy robi się aborcję w cywilzowanych krajach. A embrion nie wygląda jak szczurek, tylko mała fasolka. A w Polsce robi się nie 1200 tylko pomiedzy 30 000 a 100 000 rocznie zabiegów, plus wyjazdy do innych krajów (Czechy, Anglia itd).
Mimo wszystko po pierwsze edukować, po drugie dotować antykoncepcję! A nie się sprzeciwiać, bo kościół nie pozwala.


Im bardziej zriberalizowany kraj tym okres kiedy mozna przeporwadzac aborcje jest dluzszy, do tego jak piszesz "pierwsze pare tygodni" to ciezko cokolwiek usuwac skoro kobiecie dopiero po 2-3 tygodniach wystepuja pierwsze objawy ciazy... takze twoje stwierdzenie jak najbardziej nie prawdziwe.

ps. tutaj masz swoje embriony Niemy krzyk


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 14:47

  Cytat:  
Mimo wszystko po pierwsze edukować, po drugie dotować antykoncepcję! A nie się sprzeciwiać, bo kościół nie pozwala.



Przeciwko aborcji jest chyba kazdy duchowny jakiejkolwiek religii badz tez grupy wyznaniowej, a nie tylko kosciol KK. Jak myslisz dlaczego te zatroskane panstwo nie dotuje srodkow pomocnych w np. na rzucenie palenia?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 15:57
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da, nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 16:16
A jakiej ty jesteś religii gościu że mieszasz się do naszej wiary ?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 16:37

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da, nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Najmniej odpowiedzialności na te niechciane dzieci mają Siostry Nazaretanki organizujące Okna Życia gdzie można oddać niechciane dziecko, a jeżeli edukacja seksualna ma wyglądać tak jak w Niemczech(a ten liberalizm powoli do nas przechodzi) to wole by moje dziecko było ciemne jak tabaka, niż żeby od młodości miało mącone w głowie pedalską propagandą.

Co to w ogóle za rozkminki i czemu kościół ma brać odpowiedzialność za głupotę innych ludzi? Ciebie nikt nie obarcza tym, że pani Basia spod 6 została zapłodniona w kiblu na jakiejś imprezie, to czemu akurat kościół? A wiem czemu! Przecież niszczenie wiary i kościoła to jeden z głównych nurtów lewej strony...


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 16:37

  Bulin napisał:  
A jakiej ty jesteś religii gościu że mieszasz się do naszej wiary ?



On tylko tak politykuje :) Co Ciebie śmielaq89 obchodzi tak ten kościół. Dla kościoła to sprawa fundamentalna, że nie mogą pozwolić na aborcje i tyle. Przestań mówić też o jakichś dzieciach na śmietnikach, a zastanów się ilu wartościowych ludzi straciło życie przez aborcję.

PS Lepiej, żeby za wychowanie seksualne brało się państwo? Refundacji antykoncepcji chciałbyś jeszcze. Najpierw sprawdź na ile śmiertelnych chorób nie ma refundacji i ile pieniędzy brakuje szpitalom, ale rozumiem lepiej, że poglądy państwo zaopiekuje się Tobą lepiej niż ty sam jest dla Ciebie priorytetem.

PS2 Jestem nie wierzący i mi kościół nie przeszkadza, nie zauważyłem, aby wtykał nos w moje sprawy. A może to tylko taki lewacki bełkot z Twojej strony?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 17:08

  Radziu napisał:  
( ... ). A może to tylko taki lewacki bełkot z Twojej strony?



Raczej tak lol

Gdyby nie ten "straszny" kościół , on i inne lewary nie mieliby o czym pisać...

Pierdolą jak potluczeni w kółko to samo , a gdy ktoś przedstawi im konkretne argumenty ( tak jak w przypadku Napieralskiego kiedy to chłopak z MW zmasakrował go w rozmowie na temat Polskich narodowców ) to zamykają gębę i w żałosny sposób się tłumaczą lol

PS. Jakby ktoś nie widział to polecam na youtube fragmenty ostatniego programu "Młodzież kontra" ;)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 18:22
śmielaq89 - bezkrytycznie powtarzasz lewackie slogany ktore to nie maja ani logiki ani sensu. Nie wyobrazam sobie aby ktos sluchal duchownych w sprawie nie uzywania antykoncepcji a olewal ich nauki zakazujace aborcje oraz wstrzemiezliwosci seksualnej przed slubem. To jest tak jakbys bal sie wejsc do brodzika z woda po kostki a za chwile skakal z mola do Baltyku podczas szturmu - chyba widzisz ze jedno wyklucza drugie. Ci co sie skrobia i wyrzucaja dzieci na smietnik to wcale nie sluchaja sie kosciola ani zadnej innej religi.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 20:02

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 20:08
Co do aborcji to nie powiodła się ona rodzicom Bruca Dickinsona . Gdyby się powiodła to nie byłoby świetnego wokalisty zespołu Iron Maiden .


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 20:55

  Ostry napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.



W każdym przypadku jesteś za STOP aborcji? A jaki kościół jest to każdy widzi,zresztą liczba wiernych praktykujących zmniejsza się z roku na rok,więc o czymś to świadczy.Jak dla mnie to najpierw niech sobą spasione dupy się zajmą a nie trują obywatelom co jest dobre a co złe,bo sami wiele mają za uszami.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:09

  szpadel_85 napisał:  

  Ostry napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.



W każdym przypadku jesteś za STOP aborcji? A jaki kościół jest to każdy widzi,zresztą liczba wiernych praktykujących zmniejsza się z roku na rok,więc o czymś to świadczy.Jak dla mnie to najpierw niech sobą spasione dupy się zajmą a nie trują obywatelom co jest dobre a co złe,bo sami wiele mają za uszami.



Ciężko, aby liczba wierzących się nie zmniejszała skoro kościół jest ciągle atakowany w mediach. Katolicyzm nie jest trendy po prostu.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:12

  szpadel_85 napisał:  

  Ostry napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.



W każdym przypadku jesteś za STOP aborcji? A jaki kościół jest to każdy widzi,zresztą liczba wiernych praktykujących zmniejsza się z roku na rok,więc o czymś to świadczy.Jak dla mnie to najpierw niech sobą spasione dupy się zajmą a nie trują obywatelom co jest dobre a co złe,bo sami wiele mają za uszami.



Taka moda. Teraz żeby być trendy,cool i inne to trzeba iść do klubu jakiegoś i to w nowych ciuchach itp. itd. Powiedz mi, co kościół ma za uszami ? Daj jakiś przykład ze swojego życia - tylko nie mów mi o doniesieniach mediów. Nikt nie każe zostawiać ci pięniędzy w kościele i uwierz, że kiedyś ksiądz z mojej parafii oddał pieniądze z kilku mieszkań biednej rodzinie. Ale o tym nie mowią w mediach... bo trafiają się księża, którzy są skur...... i wtedy jest bardzo głośno, a przecież w każdej grupie zawodowej - jeśli można to tak nazwać - spotkamy czarne owce.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:21

  Ostry napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Ostry napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.



W każdym przypadku jesteś za STOP aborcji? A jaki kościół jest to każdy widzi,zresztą liczba wiernych praktykujących zmniejsza się z roku na rok,więc o czymś to świadczy.Jak dla mnie to najpierw niech sobą spasione dupy się zajmą a nie trują obywatelom co jest dobre a co złe,bo sami wiele mają za uszami.



Taka moda. Teraz żeby być trendy,cool i inne to trzeba iść do klubu jakiegoś i to w nowych ciuchach itp. itd. Powiedz mi, co kościół ma za uszami ? Daj jakiś przykład ze swojego życia - tylko nie mów mi o doniesieniach mediów. Nikt nie każe zostawiać ci pięniędzy w kościele i uwierz, że kiedyś ksiądz z mojej parafii oddał pieniądze z kilku mieszkań biednej rodzinie. Ale o tym nie mowią w mediach... bo trafiają się księża, którzy są skur...... i wtedy jest bardzo głośno, a przecież w każdej grupie zawodowej - jeśli można to tak nazwać - spotkamy czarne owce.



Przykładowo jeśli chcę załatwić msze za kogoś to akurat ja muszę zostawiać kasę,która idzie na kolejne nowe kościoły,domy zakonne.Kiedyś ksiądz jeździł na rowerze,teraz rozbija się limuzynami.Akurat w tej"grupie zawodowej"jest trochę dużo tych czarnych owiec.Nie ma świętych co po ziemi chodzą i na temat co mi się nie podoba mógłbym długo pisać od krzyży w urzędach państwowych po wyświęcenia papieża.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:22

  Szymen napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da, nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Najmniej odpowiedzialności na te niechciane dzieci mają Siostry Nazaretanki organizujące Okna Życia gdzie można oddać niechciane dziecko, a jeżeli edukacja seksualna ma wyglądać tak jak w Niemczech(a ten liberalizm powoli do nas przechodzi) to wole by moje dziecko było ciemne jak tabaka, niż żeby od młodości miało mącone w głowie pedalską propagandą.

Co to w ogóle za rozkminki i czemu kościół ma brać odpowiedzialność za głupotę innych ludzi? Ciebie nikt nie obarcza tym, że pani Basia spod 6 została zapłodniona w kiblu na jakiejś imprezie, to czemu akurat kościół? A wiem czemu! Przecież niszczenie wiary i kościoła to jeden z głównych nurtów lewej strony...



A tu się nie zgodzę z tezami o oknach życia, o rzekomej odpowiedzialności. To bardziej dzialanie pod publiczkę. Lepiej propagować możliwość oddania dziecka w szpitalu - tam nawet chore otrzyma natychmiastową pomoc. Dziecko można oddać w każdym szpitalu, Kobieta się zrzeka praw i dziecko od razu może iść do adopcji. A jak wyląduję w oknie, to przynajmnie jpół roku trwa postępowanie sądowe - nieraz jeden rok, a dziecko już zamiast być u nowych rodziców, spędza ten czas w jakiejs ochronce.
a o błedach i winach kościoła - jest ich mnostwo. wyliczyc wszystkiego nie sposob. Dla mnie kto w krajach, gdzie duża część populacji jest chora na aids, zniechęca do uzywania prezerwatyw jest zbrodniarzem.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:24
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:13 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005