Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 00:05
Byś wziął ten paszport jak putin rozdaje i jedz do swoich zdziczałych braci na wschodzie,nikt tu za tobą i twoją schorowaną głową nie będzie tęsknił. Może dostaniesz jakąś fuchę podcieracza dupy zbrodniarzowi Janukowiczowi,który kazał strzelać do swoich obywateli.W wolnych chwilach polecam ci do przeczytania powieść Sergiusza Piaseckiego pt "Zapiski oficera Armii Czerwonej". Jesteś jeszcze bardziej tępy niż główny bohater tej książki.

Z tym "kibicowaniem" na forum internetowym to rzeczywiście mnie zawstydziłeś. Obiecuje poprawę :( Wezmę się za prawdziwą netultraskę i częsciej będe pisał w tematach dotyczących Pogoni,skoro na tym polega według ciebie "prawdziwe" kibicowanie.

Skończyłem już z tobą rozmowę,bo to naprawdę szkoda klawiatury...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 00:20

  eM napisał:  
Byś wziął ten paszport jak putin rozdaje i jedz do swoich zdziczałych braci na wschodzie,nikt tu za tobą i twoją schorowaną głową nie będzie tęsknił. Może dostaniesz jakąś fuchę podcieracza dupy zbrodniarzowi Janukowiczowi,który kazał strzelać do swoich obywkateli.W wolnych chwilach polecam ci do przeczytania powieść Sergiusza Piaseckiego pt "Zapiski oficera Armii Czerwonej". Jesteś jeszcze bardziej tępy niż główny bohater tej książki.

Z tym "kibicowaniem" na forum internetowym to rzeczywiście mnie zawstydziłeś. Obiecuje poprawę :( Wezmę się za prawdziwą netultraskę i częsciej będe pisał w tematach dotyczących Pogoni,skoro na tym polega według ciebie "prawdziwe" kibicowanie.

Skończyłem już z tobą rozmowę,bo to naprawdę szkoda klawiatury...Dołącz eM do banderowców z kaczyńskim bo to zawsze wasza wspólna misja antyrosyjska. Zdziczali to ci cali protestanci na ukrainie których pewnie popieraleś nie przewidując jakie żałosne będą tego efekty... Masz rację nie pisz więcej, bo szkoda klawiatury.
Argumenty protestujących na majdanie że do nich szturmujących tylko z pałkami i kamieniami użyto broni a nie np. gołych pięści są na prawdę wzruszające :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 4 marca 2014, 00:27 [1 raz(y)]


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2539 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 01:13
Po jednej stronie banderowskie kurwy ze Swobody i Prawego Sektora, z kolei po drugiej kolejne kurwy w postaci Janukowycza i zbrodniarzy mu podległych. Żal mi tylko tych normalnych Ukraińców, którzy chcą demokratycznego państwa. Sęk w tym że na Majdanie było istny miks. Neonaziści, anarchiści, banderowcy, euroentuzjaści i normalni zwykli ludzie chcący walczyć o godne życie. Mieli wspólnego wroga w postaci Janukowycza, teraz mają wspólnego wroga w postaci ruskich, którzy przy aprobacie świata wleźli na teren suwerennego państwa, do czego jeszcze zachęcał ich Janukowycz. Zakładając, że kryzys krymski zostanie zażegnany, ciekawi mnie kto faktycznie przejmie władzę na Ukrainie i jakie będą tego skutki dla Polski. Bo jeśli banderowskie ścierwo, to nieciekawie. Trzymam kciuki za tych normalnych i za tych mądrych Ukraińców. A banderowską ekstremę i psy Janukowycza to niech piekło pochłonie.

Kaczor krzyczący "Herojom sława" to już jest poza skalą. Tak jak kiedyś szanowałem tego człowieka, tak się teraz w moim mniemaniu skurwił niemiłosiernie. Strzelił sobie w stopę tym.

W ogóle mnie wkurwia ta nagła szopka u nas w kraju. Leki na Ukrainę, szpitale przyjmują Ukraińców, bezpłatne studia w Polsce dla Ukraińców, pikiety poparcia dla Ukrainy i "herojom sława" w połowie Polskich miast... co jest do chuja, gdzie te społeczeństwo ma mózg? Jak zawsze kurwa nasi przed szereg a nam ni chuja nikt żadnej pomocy nigdy w historii oprócz Węgrów. Nasz naród ma swoje problemy, mamy kurwa kolejki w szpitalach, głodne dzieci w szkołach i drogie lekarstwa a oni wielce hojni rozsyłają na Ukrainę. Nic się nie zmieniło na przestrzeni lat, zawsze wszystkim nadskakujemy a każdy ma na nas głęboko wyjebane. To nas gubi non stop, a żaden rządzący zjeb jeszcze nie przejrzał na oczy i nie dostrzegł że każdy nas wiecznie doi jak krowę a potem zarzyna na mięso przy okazji konfliktu.


Fanatycznie
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 09:27
Pisałem już tutaj kilkukrotnie że dla mnie banderowcy i ruscy to takie same gówno,zawsze krytykowałem waflowanie Lecha K. z Juszczenką i przemilczenie PiS-u ludobójstwa na Wołyniu ale wypominanie Kaczyńskiemu "kontaktów" z banderowcami,przez Janine dla której zbrodniarz i komuch jaruzel to bohater a ruscy to cudowny,bratni naród jest jakimś mega nieporozumieniem. Tej idiotce to już raczej nic nie pomoże.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 09:39

  eM napisał:  
Pisałem już tutaj kilkukrotnie że dla mnie banderowcy i ruscy to takie same gówno,zawsze krytykowałem waflowanie Lecha K. z Juszczenką i przemilczenie PiS-u zbrodni ukraińskich na Wołyniu ale wypominanie Kaczyńskiemu "kontaktów" z banderowcami,przez Janine dla której zbrodniarz i komuch jaruzel to bohater a ruscy to cudowny,bratni naród jest jakimś mega nieporozumieniem. Tej idiotce to już raczej nic nie pomoże.Jak zwykle potrafisz tylko prowokować, wyzywać, nie szanować innych ze względu np. na narodowość itp. Niestety ciągle schodzisz do tego niskiego poziomu... więc dyskusja z tobą mija się z celem.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2014 17:10

  nieugięty napisał:  

W ogóle mnie wkurwia ta nagła szopka u nas w kraju. Leki na Ukrainę, szpitale przyjmują Ukraińców, bezpłatne studia w Polsce dla Ukraińców, pikiety poparcia dla Ukrainy i "herojom sława" w połowie Polskich miast... co jest do chuja, gdzie te społeczeństwo ma mózg? Jak zawsze kurwa nasi przed szereg a nam ni chuja nikt żadnej pomocy nigdy w historii oprócz Węgrów. Nasz naród ma swoje problemy, mamy kurwa kolejki w szpitalach, głodne dzieci w szkołach i drogie lekarstwa a oni wielce hojni rozsyłają na Ukrainę. Nic się nie zmieniło na przestrzeni lat, zawsze wszystkim nadskakujemy a każdy ma na nas głęboko wyjebane. To nas gubi non stop, a żaden rządzący zjeb jeszcze nie przejrzał na oczy i nie dostrzegł że każdy nas wiecznie doi jak krowę a potem zarzyna na mięso przy okazji konfliktu.Doleje oliwy do ognia  Cytat:  
Kolonie dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, których rodzice zostali poszkodowani podczas ostatnich protestów społecznych w tym kraju, zostaną zorganizowane latem tego roku pod patronatem samorządu województwa pomorskiego. To efekt dzisiejszego spotkania w Gdańsku władz samorządu pomorskiego z konsulem Ukrainy w Gdańsku Mironem Jankiwem oraz dyrektorem gdańskiego Caritasu ks. Januszem Steciem.Bo u nas to mało dzieciaków, którym takie kolonie by się przydały...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:06
Ciekawe co stwierdzą komisje i inne odnośnie uzbrojonych oddziałów na Krymie rozbrajających stacjonujące tam jednostki ukraińskie?
Nie mają ci ludzie w mundurach i uzbrojeni oznakowań państwowych, więc z punktu widzenia prawa są tak jakby bandytami. Ponoć przedstawiają się jako samoobrona Krymu...


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:15
janek to Twoi przyjaciele moskale. Jako obrońców Krymu to nazywa ich I sekretarz Władimir Putin.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:24

  Ostry napisał:  
janek to Twoi przyjaciele moskale. Jako obrońców Krymu to nazywa ich I sekretarz Władimir Putin.Oni sami się tak nazwali. Być może to są Ukraińcy zamieszkujący Krym a nie uznający obecnych władz w Kijowie? Putin stwierdził, że to nie jest wojsko rosyjskie...


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:32
Proszę Cię, Ty wierzysz w propagandę roysjską rodem ze związku radzieckiego? Może to "turyści" z Rosji? Albo te oddziały szkolone w Polsce i na Litwie lol


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:46

  Ostry napisał:  
Proszę Cię, Ty wierzysz w propagandę roysjską rodem ze związku radzieckiego? Może to "turyści" z Rosji? Albo te oddziały szkolone w Polsce i na Litwie lolSkąd możesz wiedzieć kto to jest? Może są to mieszkańcy Krymu, a więc nie Rosjanie tylko Ukraińcy? Nie wiem tego. Ja pisałem, że ciekawy jestem co ustalą wysłane na Krym komisje, media itp.
Nie wiem gdzie byli szkoleni bojówkarze z majdanu, ale wiem że Polacy niestety też tam byli i to nawet z rządu polskiego i podsycali nastroje bojowe...


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5138 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 12:51
Oni sami się tak nazwali. Być może to są Ukraińcy zamieszkujący Krym a nie uznający obecnych władz w Kijowie? Putin stwierdził, że to nie jest wojsko rosyjskie...[/cytat]

Czy ty jesteś ociężały umysłowo czy przywieziono ciebie w teczce z Moskwy ???


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:17

  WNB napisał:  
Oni sami się tak nazwali. Być może to są Ukraińcy zamieszkujący Krym a nie uznający obecnych władz w Kijowie? Putin stwierdził, że to nie jest wojsko rosyjskie...Czy ty jesteś ociężały umysłowo czy przywieziono ciebie w teczce z Moskwy ???[/cytat]

Ty pewnie jesteś omnibusem i wiesz co to są za ludzie nie oznakowani narodowo? Jak dla mnie to nie jest jasne ;)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:20
Nie trzeba być omnibusem - wystarczy logicznie pomyśleć, ale jak widać u Ciebie nawet to kuleje. Najważniejsze co powie Najukochańszy Towarzysz Wódz Władimir Putin.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3462 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:20
Panowie czytając od jakiegoś czasu posty tutaj czuje się tylko trochę zażenowany
Sorki ale chyba nie tylko ja :(
Każda z frakcji ma duuużo za kołnierzem .........


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:25

  mefisto1969 napisał:  
Panowie czytając od jakiegoś czasu posty tutaj czuje się tylko trochę zażenowany
Sorki ale chyba nie tylko ja :(
Każda z frakcji ma duuużo za kołnierzem .........


Pewnie, że każda ma i tutaj nie ma kogo wspierać. Ale nie należy naginać faktów, a faktem jest rosyjska interwencja na terenie suwerennego państwa.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:32

  Ostry napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Panowie czytając od jakiegoś czasu posty tutaj czuje się tylko trochę zażenowany
Sorki ale chyba nie tylko ja :(
Każda z frakcji ma duuużo za kołnierzem .........


Pewnie, że każda ma i tutaj nie ma kogo wspierać. Ale nie należy naginać faktów, a faktem jest rosyjska interwencja na terenie suwerennego państwa.Ja tego nie wykluczam, ale nie można z góry założyć, że jest to interwencja rosyjska na Krymie. Żołnierze tak nie interweniują bez oznakowań narodowych, więc to nie jest interwencja państwa rosyjskiego na Ukrainie.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:35

  Janek80 napisał:  

  Ostry napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Panowie czytając od jakiegoś czasu posty tutaj czuje się tylko trochę zażenowany
Sorki ale chyba nie tylko ja :(
Każda z frakcji ma duuużo za kołnierzem .........


Pewnie, że każda ma i tutaj nie ma kogo wspierać. Ale nie należy naginać faktów, a faktem jest rosyjska interwencja na terenie suwerennego państwa.Ja tego nie wykluczam, ale nie można z góry założyć, że jest to interwencja rosyjska na Krymie. Żołnierze tak nie interweniują bez oznakowań narodowych, więc to nie jest interwencja państwa rosyjskiego na Ukrainie.Brak słów... Jednak ta logika u Ciebie kuleje Janek


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5138 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:44

  Janek80 napisał:  

  WNB napisał:  
Oni sami się tak nazwali. Być może to są Ukraińcy zamieszkujący Krym a nie uznający obecnych władz w Kijowie? Putin stwierdził, że to nie jest wojsko rosyjskie...

Czy ty jesteś ociężały umysłowo czy przywieziono ciebie w teczce z Moskwy ???

Ty pewnie jesteś omnibusem i wiesz co to są za ludzie nie oznakowani narodowo? Jak dla mnie to nie jest jasne ;)[/cytat]

Tak wiem.Wszyscy wiedzą.Ale nie ty.Wszyscy też wiedzą,że ruskie kłamią i wykorzystują słabość zachodu,który mydli sobie oczy takimi wypocinami jak twoje.Bez odbioru ruska matrioszko.


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2014 13:47

  Ostry napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Ostry napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Panowie czytając od jakiegoś czasu posty tutaj czuje się tylko trochę zażenowany
Sorki ale chyba nie tylko ja :(
Każda z frakcji ma duuużo za kołnierzem .........


Pewnie, że każda ma i tutaj nie ma kogo wspierać. Ale nie należy naginać faktów, a faktem jest rosyjska interwencja na terenie suwerennego państwa.Ja tego nie wykluczam, ale nie można z góry założyć, że jest to interwencja rosyjska na Krymie. Żołnierze tak nie interweniują bez oznakowań narodowych, więc to nie jest interwencja państwa rosyjskiego na Ukrainie.Brak słów... Jednak ta logika u Ciebie kuleje Janek


Ja mówię z punktu widzenia prawnego, bo to jest decydujące. Jeżeli te bandy na Krymie są cywilami, a tak na tą chwile to wygląda, to sytuacja jest na prawdę mocno skomplikowana. Jest opcja, że są to żołnierze przebrani za cywilów... Zobaczymy jak to się wyjaśni :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005