Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 19:14

  eM napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
A co ma do tego, że to alkoholiczka która nierzadko dzień w dzień najebana przychodzi do Sejmu decydować o Twojej przyszłości.



Właśnie nie wiem co ma do tego. To Ty nagle wyskoczyłeś z panią Elą Kruk. Czyżbyś sugerował że również kandydatka KNP bywała pod wpływem alkoholu? Spoko , mi to nie przeszkadza , przyznaje się bez bicia , ja też nie raz sobie przymelanżowałem :D Ludzka rzecz. Jednakże o swojej przyszłości decyduje sam a jeśli już mialbym wybierać to niech lepiej będzie to wspomnianiana najebana Pani Ela Kruk aniżeli niejaka Nielle "Owca" Diarra królowa hip-hopu..

Ja się nikim nie podpieram , chciałem tylko pokazać że niektórzy mają prawicowe poglądy i głosują na PiS. Proste.

Nie mam zamiaru się powtarzać, wszystko w temacie Korwina i jego partyjki napisałem na poprzednich stronach.Tegoroczne wybory dla niego znów będą w plecy. Liczę jednak że ten pajac w końcu da sobie spokój z polityką i ustąpi miejsca poważnym ludziom . Wtedy chętnie zagłosuję na jakieś konserwatywno liberalne ugrupowanie. Na dzień dzisiejszy pozostaje mi Prawo i Sprawiedliwość. Tyle.



1. I co, przeszkadza Ci, że jest czarna i związana z hip hopem?
2. Nie. oni nie mają prawicowych poglądów. Niektórym się wydaje, że mają prawicowe poglądy i głosują na PiS, który oczywiście też nie jest prawicowy. Taka tutejsza fatamorgana.
3. Ta partyjka ociera się o prób wyborczy. http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/358575,nowy-sondaz-korwin-mikke-wejdzie-do-sejmu.html

I jak wyżej, Milton miał rację ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 19:19
poważnym ludziom haha :D tutaj dla pewnych grup społecznych poważny jest jeden a dla innych drugi :D i jest tylko jedna słuszna droga, prawda i poglądy :D punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia :) wychodzi na to ze wszyscy sa poważni odpowiedni i w ogole, a w kraju jak było tak jest i będzie bieda, kryzys, długi, strajki i zacofanie. Przykre ale prawdziwe. a na sam widok haseł typu "Polska w budowie" "Polacy zasługują na wiecej" i wiele innych ktorych nawet nie pamietam bo jak zwykle jest to robienie z Polakow debili parskam smiechem bo tak wyglada cały ten cyrk na kółkach. A nazwa ulicy przy ktorej stoi Sejm jest adekwatna do smrodu jaki stamtąd idzie.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 19:32
tak się tylko wtrącę....forum kiboli faszystów, degeneratów żuli i co tam jeszcze o nas nie mówią, ale kurwa merytoryka dyskusji 10 razy przewyższa tą, w której udział biorą "elYty" to co te elity prezentują to dno dna, potrzebny jest kurwa mać odpał, kiedy w koncu wyjdziemy WSZYSCY na ulice???


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 19:44

  Dostojny kocur napisał:  
Pisze, bo ciągle rzucasz argumentami, że chodzi do City Hall i uczy dzieciaki tańczyć.



Niech sobie chodzi do City Hall , tam typowy "prawicowy" klimat , sam elektorat KNP - miziający się chłopcy , pakole z PAM-u , lewacy w koszulkach z Che czy szukający atrakcji czarnoskórzy pobratyńcy Pani Nielle. Pokaż mi tylko gdzie ja pisałem o tym że ona uczy dzieciaki tańczyć bo akurat tego sobie nie przypominam eek? Jeśli tak jest to spoko , na pewno ma wiele do zaoferowania , myśle że jej obecność w sejmie zupełnie odmieni Naszą szarą , ponurą Polskę .Cieszę się że tak odpowiedzialna i mądra kobieta jak ona będzie decydować o mojej przyszłości!



  szczepan napisał:  
Ta partyjka ociera się o prób wyborczy. http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/358575,nowy-sondaz-korwin-mikke-wejdzie-do-sejmu.html



Z ciebie to jest niezły cymbał . Raz rzekomo mają 1% , pózniej ocierają się o próg wyborczy , jeśli wierzysz w sondaże to naprawdę żal mi ciebie. Reszty nawet nie chce mi się komentować...


  Wilk napisał:  
poważnym ludziom haha



Nie wiem co cię tak bawi ,polecam jednak wygoglować co "poważny" Korwin myśli na temat osoby którą cytujesz w podpisie...


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 19:50

  eM napisał:  

  Wilk napisał:  
poważnym ludziom haha



Nie wiem co cię tak bawi ,polecam jednak wygoglować co "poważny" Korwin myśli na temat osoby którą cytujesz w podpisie...



a po co? on tez dla mnie powazny nie jest :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 20:59

  eM napisał:  

Niech sobie chodzi do City Hall , tam typowy "prawicowy" klimat , sam elektorat KNP - miziający się chłopcy , pakole z PAM-u , lewacy w koszulkach z Che czy szukający atrakcji czarnoskórzy pobratyńcy Pani Nielle. Pokaż mi tylko gdzie ja pisałem o tym że ona uczy dzieciaki tańczyć bo akurat tego sobie nie przypominam eek? Jeśli tak jest to spoko , na pewno ma wiele do zaoferowania , myśle że jej obecność w sejmie zupełnie odmieni Naszą szarą , ponurą Polskę .Cieszę się że tak odpowiedzialna i mądra kobieta jak ona będzie decydować o mojej przyszłości!



Ale co Ty masz do city hall?! Ludzie którzy są czarni albo mają dready albo działają w środowisku hip hop albo chodzą do city hall są skreśleni przez Ciebie? Niedługo kogoś skreślisz bo pije zieloną herbatę, a jedyna prawdziwa jest czarna?



  eM napisał:  
Z ciebie to jest niezły cymbał . Raz rzekomo mają 1% , pózniej ocierają się o próg wyborczy , jeśli wierzysz w sondaże to naprawdę żal mi ciebie. Reszty nawet nie chce mi się komentować...



Bez spiny, chociaż mam ochotę się utopić w umywalce jak Ciebie czytam ;)

Sęk w tym, że historia pokazuje, że wyniki korwinistów były w sondażach zaniżone, więc jest to jakiś punkt odniesienia. Aczkolwiek nadal jestem przeciwny sondażom, ale skoro już są to dlaczego mam nie wyciągać z nich wniosków?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 21:22

  szczepiii napisał:  
Ludzie którzy są czarni albo mają dready albo działają w środowisku hip hop albo chodzą do city hall są skreśleni przez Ciebie?



Bez kitu cymbał... idiota


  szczepiii napisał:  
mam ochotę się utopić w umywalce



Jak chcesz to potrafisz szczepan.Bardzo dobry pomysł!

Na przyszłość jednak zapamiętaj aby nie wtrącać się gdy dorośli "rozmawiają".Pisałem do kolegi o "nicku" Dostojny kocur a ty wyskakujesz ze zdaniami wyrwanymi z kontekstu. Chodzi jedynie o to iż twoja mega ultra"prawicowa" kandydatka poza tym że często można ją spotkać w City Hallu i poza tym że prowadzi zajęcia dla dzieci to niewiele ma do zaoferowania potencjalnemu wyborcy- przynajmniej dla mnie. Tylko tyle. Widać jednak zbyt dużo by dotarło do twojego małego móżdżku bo zaraz szukasz afery jakbyś pracował w Agorze. Nie pękaj , nie spinam się na takiego głąba jak ty. PS. w czwartki w City fajne świnki Cool

Ostatnio edytowany przez: eM, 29 września 2011, 21:52 [15 raz(y)]


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/09/2011 23:48
A co ma mieć do zaoferowania w tym wieku wg Ciebie?

Chodzi o to, że jako argument co do słabości tej kandydatki wymieniasz absurdalne rzeczy, nic sensownego ;) Nie znasz jej, nie masz przeciwko niej żadnych argumentów, więc nie filozofuj. Ciekaw jestem czy którakolwiek struktura partyjna wybrała by Ciebie jako kandydata, hehe ; )

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie oceniam ludzi na podstawie swoich własnych widzimisię. Nie znam jej, nie oceniam, ale też nie mam żadnych podstaw żeby nie ufać osobom decyzyjnym w szczecińskiej Nowej Prawicy.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 00:12
eek?

Ręce opadają , co za ulung! Dziecko drogie a skąd ty wiesz że jej nie znam ?! idiota noo... może rzeczywiście - "znam" to chyba zbyt poważne określenie lol ale spoko , nie mój interes , ufaj dalej osobom decyzyjnym swojej partii . Na pewno daleko zajedziecie z taką polityką kadrową lol Kolejny strzał w stopę , czasem mam wrażenie że Korwin robi to specjalnie. Niemniej jednak jak będę chciał czyjegoś poparcia to przypucuję się jenerałowi , pochwalę dzielnych zomowców z Wujka oraz wyzwę Piłsudskiego od agentów i faszystów. Wtedy na pewno KNP się do mnie zgłosi i wrzuci na swoje listy!

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 00:34 [7 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 00:37
Niektórzy forumowicze mogli by się obrazić za to, że tak nazywasz klientele City Hall. :D

Człowieku kurwa mać. Kto o czym decyduje? W Sejmie? Równie dobrze mógłby Tusk z Kaczyńskim siąść i decydować o losach Polski.
"Ja mam 3 mln głosów ja mam 4 mln."

Tak wygląda Sejm. Wyjebane kto tam będzie 90% z nich to tylko wciska przycisk o ile raczy się pojawić na obradach.


Ty bardziej zniechęcasz do PiSu niż próbujesz zachęcić. :) A jako osoba mu oddana :D powinieneś raczej zachęcać ludzi do głosowania na nich a póki co to bijesz piane, że Ci be bo to, a tamci be bo to... Kogoś Ci to przypomina?

Ej tak btw. ja z "bandy czworga" :D tylko PiS toleruje zresztą tak samo twierdzi Korwin który o tym otwarcie mówił. :)


Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 00:53
"Człowieku ,kurwa mać"? Nie unoś się tak lol

Wiadomo że do City przychodzi sporo normalnych osób ale jeśli według Ciebie nie zdarza się tam spotkać pakoli ,turasów , miziających się chłopców czy murzynów to ja chyba w innym City byłem Drapie się

Po co mam kogoś zachęcać do głosowania na PiS. Korwin i "decyzyjni" ze Szczecina odwalają za mnie czarną (sic!) robotę. Dzięki osobom na waszych listach można być pewnym że nie dostaniecie się do sejmu lol dlatego tez chcąc nie chcąc pozycja złowrogiej "bandy czworga" jest niezagrożona. Niestety , większe szanse ma wasz niezłomny sojusznik Palikmiot z ktorym to bark w bark szliście na marszu legalizacji.Aby umocnić zgodę następnym razem wraz z Biedroniem i panią/panem Anną Grodzką polecam udać się na Paradę Równości lol

Czekam jeszcze tylko jak przed wyborami JKM pierdolnie jakaś głupotę .Wierzę jednak żę staniesz na wysokości zadania ,również okażesz oddanie dla swojego autorytetu , po czym dzielnie "wytłumaczysz" jego postępowanie , nawet gdy znów ogłosi wszem i wobec że wprowadzenie stanu wojennego było słuszne!

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 01:24 [11 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 01:56
Wszędzie pełno takich wynalazków ja nie chodze po City więc nie wiem co za element się tam kręci.

Zapędziłeś się z Biedroniem ;) ale no nic łatwo wrzucić same "złe" informacje o JKM ale o tym, że pedałów nie lubi już ciężej. :)

No tak dla większości z PiS to szczyt marzeń dostać się do Sejmu potem hapać kilka tysięcy miesięcznie za leżenie chujem do góry.

Przypominam, że KNP dąży do zlikwidowania Sejmu lub redukcji posłów. :)

Tylko, że tak na prawdę przy tak mocnym nacisku EU i USA to raczej byłoby ciężkie bez braku 2/3 w Sejmie, bo może niektórzy by chcieli ale nie mają jaja.

Vide Traktat lizboński i prześmieszne tłumaczenie. Nie chcę w polityce ludzi bez jaj, którzy jadą na opini albo oni albo my. :)


Z daleka nie będzie widać.
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 07:44
eM Ty mi tu JKM nie stawiaj w jednej lini z biedroniem.

http://www.youtube.com/watch?v=uHGHcE-cxzs

[120x: http://www.youtube.com/watch?v=qy_YPy4bLbE&feature=grec_index]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 09:21

  Cytat:  
Przypominam, że KNP dąży do zlikwidowania Sejmu lub redukcji posłów.



Latwo likwidowac cos czego sie nie ma. To sa gadki typu milera ktory obiecywal gruszki na wierzbie...chyba kazdy wie jak zaczynal a jak skonczyl ten caly miler. :) JKM wykazuje sie fantazja oraz brakiem wiedzy na temat wspolczesnego swiata.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 10:50
bardzo trafny artykuł z onetu, polecam zwolennikom daleko idącej pomocy społecznej i płacy minimalnej :)
artykuł


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 11:01
Bartas - ja stawiam Korwina w jednej linii z Palikotem , w końcu razem organizują konferencje prasowe , ogłaszają wszem i wobec że będą ramie w ramię walczyć z "bandą czworga" . Niedawno wspólnie uczestniczyli w marszu wyzwolenia konopi , widać ich współpraca się rozwija, być może na tyle aby następnym razem uczestniczyć w innym "marszu".Nie ma to tamto , bardzo ciekawe towarzystwo , tym bardziej że z list Ruchu Palikota startuje wspomniany już pan Biedroń a także coś co nazywa się Anna Grodzka tj.osoba, która w zeszłym roku zakończyła proces zmiany płci i dziś prowadzi fundację pomagającą osobom transseksualnym. Ot , taki paradoks...

Fajnie że JKM ciśnie po pedrylach ,obawiam się jednak że jego pamięć jest bardzo krótka. Zapomniał już jak jego ziomuś Palikmiot latał z wibratorem i w koszulce z napisem - "jestem gejem". To już mu nie przeszkadzało?

Oby nie było tak jak z "murzynami..."

7 marca 2007 rok:


  Cytat:  
"Lewica wynalazła sobie rychło następnych Żołnierzy Rewolucji - czyli "pokrzywdzonych Czarnych:". Niestety: Murzyn jest głupi (no: nie aż tak głupi, jak te baby, co sypiały z p.Szymonem Moleke N'Jie...) - jednak dość szybko przekonał się, że znacznie lepiej żyje im się w krajach, którymi NIE rządzą Czarnuchy - np. lepiej żyło im się w RPA w czasach apartheidu niż żyje się w RPA gdy rządzą Negry, lepiej żyje się w USA, niż RPA, lepiej w każdym RPA niż np. w Zimbabwe... Więc przestało to działać."

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID183726120,index.html



A dziś?

Obrazek jpg wstawiony na forum

hmm...według JKM lepiej żyje się w krajach gdzie "nie rządzą czarnuchy". To jak nam będzie się żyć gdy Pani Nielle dostanie się do sejmu?

Ciekawe czy za parę lat Korwin dalej będzie uważał gejów za bande chamów.Kto wie , może niedługo zmieni zdanie i sam wrzuci do siebie na listy jakiegoś cieplaka lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 11:08 [2 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 11:13
JKM od 20 lat nie zmienia programu. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 11:23

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Przypominam, że KNP dąży do zlikwidowania Sejmu lub redukcji posłów.



Latwo likwidowac cos czego sie nie ma. To sa gadki typu milera ktory obiecywal gruszki na wierzbie...chyba kazdy wie jak zaczynal a jak skonczyl ten caly miler. :) JKM wykazuje sie fantazja oraz brakiem wiedzy na temat wspolczesnego swiata.



Szczerze to nie rozumiem o co Ci chodzi, ale mając 2/3 w Sejmie i bezwzględną większość w Senacie możesz wszystko. Nawet prezydent wtedy gówno może, bo każdą ustawę można klepnąć.

I wiedza na temat współczesnego świata też o co chodzi?

z profilu JKM na Facebooku, jak by ktoś wciskał mu miłość do socjalistów:


  Cytat:  
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI pod namiotem Solidarni 2010. Jutro w Warszawie o godz. 18.00 na Krakowskim Przedmieściu, pod Pałacem Prezydenckim gościem namiotu Solidarni 2010 będzie prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki, który będzie mówił o Marszu Niepodległości. Przy tej okazji zachęcamy - na złość wszelkiej maści lewactwu - do polubienia profilu Marszu Niepodległości:




A i jeszcze coś mój ulubieniec stefan niesiołowski (on to już nieźle odpłynął)


  Cytat:  
PKW ma rację, odmawiając rejestracji Nowej Prawicy, ponieważ PKW w ogóle nie powinna rejestrować małych i niepoważnych partii.



Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 11:35

  Dostojny kocur napisał:  
JKM od 20 lat nie zmienia programu. ;)



Ojtam ojtam , zmienił swój stosunek do murzynów których uważał za głupich to może i zmieni ciutkę swój program.

Pierwszy krok już uczynił! Uścisnął tą samą dłoń w której Palikmiot trzymał wibrator lol Może niedługo też pogodzi się z koleżką Palikmiota z partii tj. z niejakim Robciem lol

No ale ok , wróćmy do poważnych spraw!

Jako ciekawostka , Jerzy Urban w swojej książce na temat biednego Korwina:


  Cytat:  
Przywódca Ruchu Polityki Realnej. Barwna postać zawsze w muszce. Łączy nas stara znajomość i niechęć do "Solidarności". Korwin-Mikke stworzył własną, kieszonkową partię - Ruch Polityki Realnej. Jest to ugrupowanie konserwatywno-liberalne, sprzymierzone z monarchistami, których mamy razem trzech. Ruch jest za całkowitym liberalizmem ekonomicznym, (...).

Wielki oryginał, co podkreśla wiążąc sobie zawsze muszkę. Facet postrzelony w najsympatyczniejszym sensie tego słowa. Dogmat pluralizmu i karzełkowatość wszystkich partii sprawiają, że obecnie przeżywa swoje wielkie dni, gdyż z całą powagą jest traktowany jako szef jednego ze stronnictw. (...)

Przychodził w latach 70. do "Polityki", gdzie przynosił felietony na różne tematy, zawsze oryginalne, gdy idzie o poglądy, żywo napisane, tylko pod koniec przeważnie rozłażące się. Drukowałem go od czasu do czasu. Stale tego robić nie było można, gdyż był zbyt płodny. Strach było zamieścić jakiś tekst, ponieważ to znaczyło, że nazajutrz, zachęcony, przyniesie dziesięć nowych. Ja zaś jako redaktor byłem leniwy i zawsze wolałem mieć do czytania mało tekstów, a nie dużo. Z tej banalnej przyczyny limitowalem publikacje Korwin-Mikkego, ale również i z powodów politycznych. Chodziło o to, że on przecież był opozycją, więc co innego występ gościnny w "Polityce", a co innego, kiedy utrwali się jako stały autor pisma. Poza tym bałem się, że za tego wroga socjalizmu dostaniemy po uszach. Zrobiłem więc coś, czego nigdy nie czyniliśmy i za co Rakowski zdarłby ze mnie skórę. Zadzwoniłem do MSW i poprosiłem ich o opinię na temat roli Korwin-Mikkego. Nasze władze bowiem - mówiłem - leją nas za drukowanie ludzi z opozycyjnego podziemia, a skąd my niby mamy znać grzechy różnych autorów, wiedzieć, gdzie są zapisani i w jaki sposób ryją pod naszym ustrojem?

Odpowiednia komórka MSW odparła, że możemy spokojnie go drukować. Pisze różne manifesty, ale rozkleja je tylko na swojej klatce schodowej, a resort nie jest drobiazgowy ani małostkowy.

Kiedy zostałem szefem telewizji, Korwin-Mikke skarżył mi się, że go nie pokazują na ekranie.Poleciłem dawać go na ekran, ile tylko wlezie, bo to polityk prawdziwie niezależny. Ile razy zmieścił się w programie, tego nie wiem, mniej w każdym razie, niż on by chciał, a więcej, niż pragnęłaby tego "Solidarność", która podobnie jak PZPR nie znosi ludzi nie zapisanych u siebie.



Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 11:39
Niesioła to już można bez wątpliwości zaliczyć do ludzi chorych z nienawiści i typowej żulii sejmowej.

taka ciekawostka znaleziona na legioniści.com, niegdysiejsza wypowiedź naszego ulubionego posła dla GW



  Cytat:  
Ciągle trudno określić, komu poza Unią Wolności odbiera głosy Platforma Obywatelska. Ugrupowanie nowe, programowo nieokreślone, udające, że nie jest partią polityczną i celowo unikające zabierania głosu we wszystkich ważnych kwestiach społecznych, ekonomicznych i politycznych – lecz za to dające popisy hipokryzji i cynizmu, dość skutecznie żerujące na znanych fobiach, ignorancji i naiwnej wierze ludzi zniechęconych do polityki. Liderzy PO już zaczynają napotykać trudności z przekonaniem wyborców do szczerości intencji swych polityków – dobrze przecież znanych, i to nie zawsze z najlepszej strony. Teraz owi politycy nagle zapewniają, że stali się inni, uczciwsi, bardziej autentyczni i bardziej prawdomówni niż wszyscy pozostali. Przy okazji nasuwa się pytanie, jak to możliwe, by ktoś z takim życiorysem jak Andrzej Olechowski – płytki intelektualnie i pod wieloma względami po prostu niewiarygodny – mógł zdobyć kilka milionów głosów w wyborach prezydenckich. PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po.



Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005