Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 11:45

  Gracjan napisał:  

  eJay napisał:  
a UPR był jeszcze ok miesiąc temu poki nie skumplowali się z tymi oszołomami z LPR.

No i na kogo głosować??Własnie na UPR . Przypominam , że jest koalicja wyborcza , zawarcie jej ma na celu danie miejsca w sejmie politykom UPR . A poza tym już widać , że UPRowi udaje się cywilizować Giertycha . Widzę , że kolega eJay dał się omamić mediom . Ciekawe jak uważa kol. Avelyn , który z tego co pamiętam był za UPRem .

PS. UPR !
Tylko ciekawe, ze polaczyli się z formacją, ktora poparcie ma mizerne, na granicy 1-2 %. Powinni zakneblowac Korwina i pojsc do PO.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4929 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 12:16
Zagłosuję na UPR . Koalicja Ligi Prawicy Rzeczpospolitej ( Jurek - Giertych - Mikke ) jest jedynie tymczasowa , po wyborach automatycznie przestaje mieć rację bytu. Nie skazywałbym ich od razu na nie powodzenia a z resztą , ostatnie wybory pokazały że nie należy ufać sondażom ;]Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 14:48
Mimo, że głosuje na LiD (czyli w sumie popieram Sld..) to uważam decyzje Millera za kompromitację.. gościu nie może się z tym pogodzić, że nikt go nie chce..

Boje się, że jednak wygra PiS bo mają dobrą propagandę.. ale jak wejdą jeszcze tylko PO i LiD to będzie znów to samo..

P.S: Zostaje jeszcze Parta Kobiet :D ciekawe jakby same panie poradziły sobie z rządzeniem :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5004 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 15:22

  śmielaq89 napisał:  
Mimo, że głosuje na LiD (czyli w sumie popieram Sld..) to uważam decyzje Millera za kompromitację.. gościu nie może się z tym pogodzić, że nikt go nie chce..

Boje się, że jednak wygra PiS bo mają dobrą propagandę.. ale jak wejdą jeszcze tylko PO i LiD to będzie znów to samo..

P.S: Zostaje jeszcze Parta Kobiet :D ciekawe jakby same panie poradziły sobie z rządzeniem :PSurrealistyczne koalicje które tworzą marginalne stronnictwa polityczne uswiadamiają że na polskiej scenie politycznej są dziś tylko trzy poważne formacje. Wybór kogokolwiek innego to zmarnowany głos...Charakterystyczne że ruchy polityczne wśród małych skrajnych organizacji są kompletnie pozbawione logiki pod każdym względem czy to ideologicznym czy programowym.Przykładowo ultraliberał Mikke połączył sie z narodowościowcem Giertychem,który dopiero co współtworzył LiS z samoobroną.Deklarujący sie jako zwolennik liberalizmu Miller znajdzie sie na listach tworzonych przez roszczeniowo-socjalną partie Leppera...Te wszystkie decyzje mają tylko jeden cel-mianowicie-przetrwać,dostać sie do sejmu...Reasumując-poważna o ile tak mozna ją nazywać polska scena polityczna to dzis trzy formacje-konserwatywny PiS,liberalna PO i postkomunistyczno-lewicowy LiD i tylko głosowanie na jedna z nich może mieć jakikolwiek sens i jakąś wizje Polski...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4929 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 15:43
Czy Mikke jest takim " ultra liberałem " to bym polemizował , prędzej liberalnym konserwatystą . Jego tymczasowa koalicja z LPR raczej nie dziwi . Startując z jednego bloku mają większe szanse , zarówno UPR jak i LPR na dostanie się do sejmu. Ostatnie sondaże są dosyć optymistyczne dla powyzszych ugrupowań ( 7% ) . A jak będzie to czas pokaże , według mnie będą niespodzianki , jak co wybory z resztą ;)


PS: śmielaq89, Miller sam dobrowolnie nie odszedł z SLD tylko po części jest to zasługa Olejniczaka oraz Kwasa . Olejniczak po prostu chciał ciepłe pierwsze miejsce w okręgu łódzkim na co oczywiście Miller , baron SLD , majacy wciąż szacunek u zwolenników , zgodzic się nie mógł. Dlatego jego start z listy Samoobrony jest swego rodzaju zemstą Millera na LiD. Wojtuś się zapewne pieni bo jak na moje oko Miller będzie miał większe poparcie od niego.


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5701 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 16:23

  eJay napisał:  
Lepper niedosc, ze ma niedokrwistosc to jeszcze skleroze. Najpierw wołał "Balcer musi odejść" a teraz przyjmuje w swoje szeregi wyrachowanego komucha :D

Ja wiem na kogo zagłosuje - na nikogo. Pojde na wybory bo to moim zdaniem obowiazek obywatelski, ale nikt nie uzyska mojego glosu bo zadna z tych politycznych szmat na to nie zasługuje. Niech tylko opublikują gdzieś czyste dokonania naszych Sejmowych włodarzy z wojewodztwa i ludzie powinni ich z tego rozliczyć. Poza tym nie ma na scenie politycznej tak naprawde partii, ktora gwarantuje rozwoj. PiS to kłamcy, kolesie Rydzyka i pozorna walka z korupcją, LiD rozkradnie znowu kraj, Samoobrona to banda nieuków i zboków, PO to partia idiotów Tuska i Schetyny, a UPR był jeszcze ok miesiąc temu poki nie skumplowali się z tymi oszołomami z LPR.

No i na kogo głosować??z tego co wywnioskowalem popierasz-popierales UPR -hm.. ja ich start traktuje poodbnie jak wyglup z Kononowiczem-poniewaz mimo iz czesc ich programu jest Ok to Druga czesc jest calkowicie nie do przyjecia..
Korwin Mikke swego czasu jak kandydowaL NA preznydenta Warszawy w jednym z programu przedstawil [pokrotce swoj plan i m in. chcial rozladowac korki w Warszawie likwidujac tramwaje, a zlodzieji karac kara chlosty;]
jak wiadomo to jest absolutnie nie do przyjecia i poprostu jak widze tego czlowieka to traktuje go jako poprostu czesc humorystycznym a nie jakis powazny plan...


Pogon & Legia
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 16:59

  eJay napisał:  
Tylko ciekawe, ze polaczyli się z formacją, ktora poparcie ma mizerne, na granicy 1-2 %. Powinni zakneblowac Korwina i pojsc do PO.Po co do PO ?! Przecież w UPRze nie ma złodzieji . Poza tym w ostatnich wyborach UPR został oszukany przez PO( PO nie dotrzymało umów w sprawie miejsc na listach) . Tak jak pisałem ja i pisze omar koalicja LPR jest TYMCZASOWA na czas wyborów . Połączyli się, bo czas aby Prawica się łączyła , a cel uświęca środki.

PS. Co do Millera , którego szczerze nienawidzę ,to mu współczuję mu potraktowania przez towarzyszy.Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 18:15

  Cytat:  
PS: śmielaq89, Miller sam dobrowolnie nie odszedł z SLD tylko po części jest to zasługa Olejniczaka oraz Kwasa . Olejniczak po prostu chciał ciepłe pierwsze miejsce w okręgu łódzkim na co oczywiście Miller , baron SLD , majacy wciąż szacunek u zwolenników , zgodzic się nie mógł. Dlatego jego start z listy Samoobrony jest swego rodzaju zemstą Millera na LiD. Wojtuś się zapewne pieni bo jak na moje oko Miller będzie miał większe poparcie od niego.po części prawda.. ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że Miller mimo niektórych zasług pod koniec swojego premierowania się skompromitował (o czym świadczyły sondaże..) i go po prostu nie chcieli..chociaż jak ktoś gdzieś powiedział.. mogli go dać na dalszym miejscu i wszystko by wyszło..
zemsta, prawda.. ale to chyba część jego zwolenników jednak odstraszyło..
moim zdaniem Olejniczak będzie jednak lepszy :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4654 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 21:43
Kilka zdań na temat partii która jest pomijana ma jest kluczowa od lat w cieniu pozostałych-NIC WAM NIE POMOZE PANOWIE Z PSL!!!Nawet ten polski Bill Gates!!!! Polacy maja dobra pamiec ! Ostatnio wyczytalem na jakims bilbordzie haslo wyborcze PSL - polska lepszych szans . Moze przypone mlodym polakom troszke faktow na temat tej partyjki . PSL panow Pawlaka , Piechocinskiego , Stefaniuka , Zycha , Kalinowskiego wywodzi sie ze Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego , ktore bylo satelita Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w PRL i dzieki temu , ze w Polsce w 89 roku nie bylo dekomunizacji dzialacze ZSL momentalnie w 89 roku w sadzie przemianowali sie na Polskie Stronnictwo Ludowe nawiazujac do niepodleglosciowego ruchu ludowego sprzed wojny ( co przeciez jest szczytem hipokryzji i totalna kpina ). Irytuje mnie kiedy dzialacze "niby PSLu" powoluja sie na ponad 100 letna tradycje z ktora nie maja nic wspolnego. Ich tradyja to ZSL i bratnia zdradziecka dzialalnosc z PZPR w niszczeniu oporu przeciw komunie na Polskiej wsi.Jest to obelga dla starych dzialaczy chlopskich od Stanislawa Mikolajczyka poczynajac.Oni maja tyle wspolnego z przedwojennym niepodleglociowym ruchem ludowym co SLD z prawdziwa Socjaldemokracja , obydwa twory to postpezetpeerowskie mostra postkomunistyczne uczestniczace pelna geba w 17 latach zlodziejstwa III RP ! Nie mowiac juz o tym , ze PSL tak jak SLD po 89 roku przejeli caly majatek zawlaszczony w PRL ! Przeciez panowie z PSL rzadzili gdy podczas " Nocnej zmiany " podstepnie odwolywano rzad Jana Olszewskiego chcacy przeprowadzic dekomunizacje , Pawlak byl wtedy premierem choragiewka prezydenta Walesy ( przypomne tutaj wypowiedz Walesy z nocnej narady: "a czy Waldek sie zgodzi?" i odpowiedz komuchow: "tak zgodzi sie,to swoj chlop", i pozniejsze slowa pana Waldka: " czy to nie jest troche taki gangsterski chwyt?" - ZENADA )! A potem byly juz rzady sitwy zlozonej z postkomuchow, chlopskichpostkomuchow, solidaruchow grubej krechy i liberalow- wielbiciele gejow , parad rownosci , grubej krechy , darowizn , afer , przekretow , zlodziejstwa , skandalicznych prywatyzacji , ulaskawiania sobotkow , ukladow i korporacji zawodowych , zawlaszczania panstwa , robienia z agentow i wolskiego bohaterow narodowych i wzrostu gospodarczego na poziomie 3 procent! Panowie z PSL czuli sie tam swietnie: rzadzili w koalicji z SLD w 93 roku gdy pawlak byl przez jakis czas premierem po raz drugi i rzadzili tez w 2001 roku z SLD w koalicji ( tez przez jakis czas ) - ubabrani po uszy w patologiach III RP !! Calkowicie odpowiedzialni za 17 lat III RP , przez te 17 lat sie juz poustawiali wiec teraz sa troszke bardziej wstrzemiezliwi, przeciez to sa ciagle te same twarze, wieczni poslowie: Pawlak , Piechocinski , Stefaniuk , Zych i Sawicki. Przypomne tylko sprawe przyznania przez rzad Marka Belki gigantycznych rekompensat finansowych 300 mln za zniesienie oplat dla ciezarowek spolce " Autostrada Wielkopolska " kontrolowanej przez najbogatszego Polaka dzieki glosom poslow SLD i PSL ( Pawlak twierdzi , ze sie pomylil przy glosowaniu ) ! Marszałek Urzędu Marszałkowskiego, pan Adam Struzik, od lat członek Polskiego Stronnictwa Ludowego Waldemara Pawlaka, przydzielił sobie i swoim podwładnym, osiem kart kredytowych Każda o wartości 10 000zł!!!... miesięcznie do wydania! Otrzymali je: on - marszałek województwa, czterech jego zastępców, skarbnik Mazowsza, przewodniczący sejmiku oraz dyrektor urzędu. To na drobne wydatki ` - przekonuje Waldemar Kuliński, szef urzędu marszałkowskiego na Mazowszu . W tej sprawie wypowiedział się również jeden ze szczęśliwców, którzy otrzymali taką czarodziejska kartę, pan Robert Soszyński z Platformy Obywatelskiej przewodniczący sejmiku mazowieckiego, która zawsze była za oszczędnością- jak mówi Jan Maria Rokita z emfazą- `publicznych pieniędzy'. Muszę przyznać, że karta przydaje się bardzo. Jeśli idę do restauracji z delegacją, to nie denerwuję się tym, czy starczy mi na obiad' `Poza tym powiem szczerze karta w portfelu dodaje mi powagi i mnie uspokaja' - dodaje przewodniczący sejmiku mazowieckiego z Platformy Obywatelskiej!


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 22:41

  śmielaq89 napisał:  
po części prawda.. ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że Miller mimo niektórych zasług pod koniec swojego premierowania się skompromitował (o czym świadczyły sondaże..) i go po prostu nie chcieli..chociaż jak ktoś gdzieś powiedział.. mogli go dać na dalszym miejscu i wszystko by wyszło..
zemsta, prawda.. ale to chyba część jego zwolenników jednak odstraszyło..
moim zdaniem Olejniczak będzie jednak lepszy :]Nie lubie go jak psa (Millera) - ale takich rzeczy się nie robi , jaka mu wyrzadzono . Olejniczaka nie powinno interesować co zrobił dla Polski ale co dla SLD, które stworzył i pod jego rządami osiągnęło szczyt . Nie maja szacunku do siebie nawzajem , a co dopiero dla ludzi. Olejniczak to marionetka Kwacha.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4929 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 23:00

  Gracjan napisał:  
Nie lubie go jak psa (Millera) - ale takich rzeczy się nie robi , jaka mu wyrzadzono . Olejniczaka nie powinno interesować co zrobił dla Polski ale co dla SLD, które stworzył i pod jego rządami osiągnęło szczyt . Nie maja szacunku do siebie nawzajem , a co dopiero dla ludzi. Olejniczak to marionetka Kwacha.Dokładnie ! Nie mają szacunku do swoich ludzi , jak że zasłużonych a co dopiero do innych...

Niegdyś baroni SLD stwierdzili że ich twarze zbrzydły ludziom toteż postanowili od młodzic kadry o skuteczne marionetki . Stąd Wojtuś czy Napieralski .

Co do PSL.... jest dokładnie tak jak napisał frajer . Tak na marginesie , twórca gg Foltyn jedynie startuje z listy PSL gdyż na samo członkostwo w owej partii się nie zdecydował wiec Pawlak nie ma co cieszyć gęby...

Tak w ogóle to współczuje wszystkim paniom , Nelly Rokity ;]


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 23:10
Jeszcze może trochę o tych transferach politycznych ; ) . PO jak się chwaliło , że Mężydło , że Sikorski , że Borusewicz od nich ida do wyborow . A tu proszę jeden ruch Jarka Kaczyńskiego - czyli zatrudnienie p. Rokitowej i PO straciło 3 razy tyle co zyskało po przejściu w/w 3 panów. Prawda jest tak , że J.Kaczyński jest świetnym politykiem ( chodzi mi o zdolności taktyczne,umiejętności etc.) tym ruchem dał nieźle popalić Tuskowi. A Gowin nie ma najmniejszych szans na zdobycie tylu głosów co Rokita ( 80 tys. ) nie mówiąc o zwycięstwie nad Ziobrą .

PS. listy wyborcze Ligi Prawicy Rzeczpospolitej !


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5527 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/09/2007 23:39

  Gracjan napisał:  
Jeszcze może trochę o tych transferach politycznych ; ) . PO jak się chwaliło , że Mężydło , że Sikorski , że Borusewicz od nich ida do wyborow . A tu proszę jeden ruch Jarka Kaczyńskiego - czyli zatrudnienie p. Rokitowej i PO straciło 3 razy tyle co zyskało po przejściu w/w 3 panów. Prawda jest tak , że J.Kaczyński jest świetnym politykiem ( chodzi mi o zdolności taktyczne,umiejętności etc.) tym ruchem dał nieźle popalić Tuskowi. A Gowin nie ma najmniejszych szans na zdobycie tylu głosów co Rokita ( 80 tys. ) nie mówiąc o zwycięstwie nad Ziobrą .

PS. listy wyborcze Ligi Prawicy Rzeczpospolitej !Czy PO stracilo na tym? Raczej nie . Dzieki Sikorskiemu i Mezydle w Bydgoszczy i Toruniu zdobeda wiecej mandatow niz Rokita w Warszawie . A i Borusewicz zniweluje strate mandatow PO w trojmiescie po przeprowadzce Tuska do Warszawy . A co do Krakowa masz zupelna racje. Nawet z Rokita PO by tam przegrala , ale roznica by byla mniejsza .

Spojrzalem teraz na liste LPR i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to wsadzenie na mine Popieli z UPR w Warszawie. Giertych uciekl z Warszawy bo prawdopodobnie nie dostal by sie do sejmu (chociaz i tak nie ma pewnosci czy sie LPR dostanie do sejmu , ale to temat na inna bajke ) . A czy Popiela dostanie tyle glosow zeby dostac sie do sejmu smiem watpic. I tak oslabiaja swojego wspolkoalicjanta , ktory straci jednego ze swych liderow.


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/09/2007 10:09
Co do tej 3 to politycy drugo- czy trzecioplanowi w PiSie. Zaś J.Rokita to przywódca tej konserwatywnej części PO , wtedy sposób PO nie tylko straciło wybitną postać jaką jest J.Rokita , ale i też szanse na zdobycie większej ilości głosów od konserwatywnego elektoratu . To o to chodzi .

Co do prezesa Popieli to uważam , że to dobry ruch mimo wszystko . To młody , zdolny polityk . Poza tym UPR lepiej stoi niż LPR w stolicy . Więcej tam wyborców koliberalnych niż narodowo-konserwatywnych.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4686 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 18:37
- Gdybym miał się ustosunkowywać poważnie do wszystkiego, co się w Polsce dzieje, to pozostaje tylko seppuku, a jako chrześcijanin samobójstwo wykluczam - powiedział prof. Władysław Bartoszewski.
Były minister spraw zagranicznych prof. Władysław Bartoszewski powiedział, że w nadchodzących wyborach parlamentarnych nie zagłosuje ani na lewicę, ani na PiS.
Pytanie za 100 punktów-na kogo zagłosuje nasz wspaniały moralista i autorytet? bo chyba nie na samoobrone czy lpr...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 18:59
i ma racje.. jeden z ludzi, których lubię najbardziej słuchać, niech wrzuci pustą kartę.. będzie miał czyste sumienie.. :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 20:12
Nelly Rokita atutem PiSu? Toż to koń trojański, a Jarkacz się jeszcze cieszy. Ludzie jej nie lubią. To zadufana w sobie baba, moherowy beret (z antenką:)) i "elyta". Janek wiedział co robi, podrzucił im po prostu bombe :D

Bardzo cieszy mnie decyzja o postawieniu na 1 Gowina w Krakowie. Zioberko już moze pakowac swoje zabawki i wypieprzać.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4929 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 22:01

  eJay napisał:  
Bardzo cieszy mnie decyzja o postawieniu na 1 Gowina w Krakowie. Zioberko już moze pakowac swoje zabawki i wypieprzać.Według mnie Gowin nie ma szans z Ziobro gdyż przeciętny szary wyborca zagłosuje na Ziobro którego zna niż na Gowina którego większość nie zna , takie są realia polityki.


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5724 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 22:03

  śmielaq89 napisał:  
i ma racje.. jeden z ludzi, których lubię najbardziej słuchać, niech wrzuci pustą kartę.. będzie miał czyste sumienie.. :]co racja to racja
tylko jeśli się nie zagłosuje to tak jakby głosować na Kaczki z Starej Paczki więc co robić CO


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6287 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/09/2007 22:45

  omar napisał:  


Według mnie Gowin nie ma szans z Ziobro gdyż przeciętny szary wyborca zagłosuje na Ziobro którego zna niż na Gowina którego większość nie zna , takie są realia polityki.


jak na razie sondaze wskazuja na co innego, no ale wiadomo jak to jest z badaniami opinii publicznej ;d


  Cytat:  
Gdybym miał się ustosunkowywać poważnie do wszystkiego, co się w Polsce dzieje, to pozostaje tylko seppuku, a jako chrześcijanin samobójstwo wykluczam - powiedział prof. Władysław Bartoszewski.
Były minister spraw zagranicznych prof. Władysław Bartoszewski powiedział, że w nadchodzących wyborach parlamentarnych nie zagłosuje ani na lewicę, ani na PiS.


ojjj a mi sie przypominaja wybory samorzadowe i obóz któemu udzielił wizerunku...."autorytet"


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005