Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/02/2006 11:20

  narodowiec napisał:  
Ciekawe czy ktoś oglądał orędzie prezydenta - pewnie większość.To co zrobił dziś prezydent Kaczyński to jedna wielka zabawa z Polakami. Niepoważny spektakl który najpierw przez pierwsze pół dnia trzymał większość ugrupowań w niepewności, tak samo Polakow a na końcu dowiedzieliśmy się że żadnych wyborów przedterminowych niebędzie - to już jest element charakterystyczny dla PiSu który nieliczy się z Polakami i gra na emocjach wszystkich obywateli, ośmieszając jednocześnie Polską scene polityczną na arenie Europy - bo tak należy nazwać dzisiejsze zamieszanie. Ciekawe ile jeszcze PiS się będzie tak zachowywal, bo sondaże już wskazują spadek poparcia dla tej partii.



oj ,oj nie opieaj się na sondażach bo wszyscy wiemy jakie one były wiarygodne hehe.Jakoś każdy liczył , że KAczyński odowoła rząd , a jak tego nie oglosil to jakoś Olejniczak się schowałi te inne Tuski. Wogóle ta cała sytuacja tej śmiesznej opozycji mnie wprost śmieszy.DObrze , żę KAczyński nie odwołał rządu to jest moje zdanie.I utarł nosa temu Rokicie i innym.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/02/2006 11:47

  pchela napisał:  

  narodowiec napisał:  
Ciekawe czy ktoś oglądał orędzie prezydenta - pewnie większość.To co zrobił dziś prezydent Kaczyński to jedna wielka zabawa z Polakami. Niepoważny spektakl który najpierw przez pierwsze pół dnia trzymał większość ugrupowań w niepewności, tak samo Polakow a na końcu dowiedzieliśmy się że żadnych wyborów przedterminowych niebędzie - to już jest element charakterystyczny dla PiSu który nieliczy się z Polakami i gra na emocjach wszystkich obywateli, ośmieszając jednocześnie Polską scene polityczną na arenie Europy - bo tak należy nazwać dzisiejsze zamieszanie. Ciekawe ile jeszcze PiS się będzie tak zachowywal, bo sondaże już wskazują spadek poparcia dla tej partii.



oj ,oj nie opieaj się na sondażach bo wszyscy wiemy jakie one były wiarygodne hehe.Jakoś każdy liczył , że KAczyński odowoła rząd , a jak tego nie oglosil to jakoś Olejniczak się schowałi te inne Tuski. Wogóle ta cała sytuacja tej śmiesznej opozycji mnie wprost śmieszy.DObrze , żę KAczyński nie odwołał rządu to jest moje zdanie.I utarł nosa temu Rokicie i innym.



Hehe, a Ty naprawde myslisz ze PO i SLD chcialo odwolania tego rzadu? W takim razie mam pytanie do Ciebie: po co Rokita i Tusk zapowiadali wypowiedzenie posluszenstwa w razie odwolania rzadu?

A oredzie jak ktos dobrze napisal niegodne prezydenta. Nigdy nie lubilem Kaczynskich ale dalem im pewien kredyt zaufania, chcialem by mnie przekonali ze sie mylilem a ich rzady wniosa cos dobrego. 100 dni rzadu wystarczajaco mnie przekonalo by byc przeciw rzadom PiSu. Teraz Kaczynski, ktory dotad nie mial okazji sie wykazac zrobil cyrk czy jak kto woli teatr, tylko po to by objechac Platforme. Zalosne...


Obrazek gif wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/02/2006 19:05

  Jay-J napisał:  

  pchela napisał:  

  narodowiec napisał:  
Ciekawe czy ktoś oglądał orędzie prezydenta - pewnie większość.To co zrobił dziś prezydent Kaczyński to jedna wielka zabawa z Polakami. Niepoważny spektakl który najpierw przez pierwsze pół dnia trzymał większość ugrupowań w niepewności, tak samo Polakow a na końcu dowiedzieliśmy się że żadnych wyborów przedterminowych niebędzie - to już jest element charakterystyczny dla PiSu który nieliczy się z Polakami i gra na emocjach wszystkich obywateli, ośmieszając jednocześnie Polską scene polityczną na arenie Europy - bo tak należy nazwać dzisiejsze zamieszanie. Ciekawe ile jeszcze PiS się będzie tak zachowywal, bo sondaże już wskazują spadek poparcia dla tej partii.



oj ,oj nie opieaj się na sondażach bo wszyscy wiemy jakie one były wiarygodne hehe.Jakoś każdy liczył , że KAczyński odowoła rząd , a jak tego nie oglosil to jakoś Olejniczak się schowałi te inne Tuski. Wogóle ta cała sytuacja tej śmiesznej opozycji mnie wprost śmieszy.DObrze , żę KAczyński nie odwołał rządu to jest moje zdanie.I utarł nosa temu Rokicie i innym.



Hehe, a Ty naprawde myslisz ze PO i SLD chcialo odwolania tego rzadu? W takim razie mam pytanie do Ciebie: po co Rokita i Tusk zapowiadali wypowiedzenie posluszenstwa w razie odwolania rzadu?

A oredzie jak ktos dobrze napisal niegodne prezydenta. Nigdy nie lubilem Kaczynskich ale dalem im pewien kredyt zaufania, chcialem by mnie przekonali ze sie mylilem a ich rzady wniosa cos dobrego. 100 dni rzadu wystarczajaco mnie przekonalo by byc przeciw rzadom PiSu. Teraz Kaczynski, ktory dotad nie mial okazji sie wykazac zrobil cyrk czy jak kto woli teatr, tylko po to by objechac Platforme. Zalosne...



Kolego jak narazie widać to od początku , nawet przed wyborami to PO jest tak zwanym agresorem i to oni atakuja szyderstwami i innym PiS. PO nie może sie pogodzić , że w to oni mieli wygrać te wybory a teraz cały czas szcszuja na działaczy PiSu. Dajmy na to postawa pana Jana Rokity który notorycznie w każdym wywyiadzie dosłownie ,,jedzie'' sobie po PiSie a jak ktoś z polityków PiS-u odpowie na te szyderstwa to nagle PO krzyczy ,że są wyśmiewani.Albo inny ,,senator'' Niesiołowski - no dla mnie to jest człowiek komedia.Ja wiem , że i w PO są ludzie mądrzy i dobrzy i także wiem o tym , że PiS też ma swoje wady ale moim zdaniem to Platforma cały czas atakuje i neguje PiS.PO jest cały czas przez media wywyższane a PiS nie.Prawie w każdym felietonie , programie każdy neguje KAczyńskich i PiS.Na przykład dwa dni temu pani Monika Olejnik w programie ,,Prosto w Oczy'' , cały czas faworyzowała PO.A przecież dziennikarz musi być OBIEKTYWNY.
ps:Aha JAy -J , jeżeli oceniasz rząd po 100 dniach to wybacz ale nie rozumiem ciebie.Denerwuje mnie to ,że ludzie cały czas słuchają te media które oceniły rząd po 100 dniach , a jakoś wcześniej przez 10 lat nikt nie oceniał rządu po tylu dniach hmmm.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/02/2006 01:16

  Cytat:  
.A przecież dziennikarz musi być OBIEKTYWNY.


a gdzie to jest zapisane? czlowiek wyraza sie zawsze subiektywnie, a dziennikarz to nie jest apolityczny urzednik (lol:D) i nikt mu nie bedzie kazal (a przynajmniej nie powinien) co ma myslec i jak wyrazac swoje sady. zreszta olejnik dlugo juz nie posiedzi w tvp, bo jak wiemy uczicwi ludzie przejmuja stery w mediach i zwolennicy PO, albo ci co poprostu nie zgadzaja sie z rzadem beda wylatywac.. o i ejszcze jakas komisja etyki dziennikarskiej niby ma byc. oni juz beda wiedziec kto co i w jakich ilosciach moze mowic.

  Cytat:  
Dajmy na to postawa pana Jana Rokity który notorycznie w każdym wywyiadzie dosłownie ,,jedzie'' sobie po PiSie a jak ktoś z polityków PiS-u odpowie na te szyderstwa to nagle PO krzyczy ,że są wyśmiewani.


oni wszyscy sie ze soba kloca i licytacja kto pierwszy i wiecej nie ma sensu....

  Cytat:  
.PO jest cały czas przez media wywyższane a PiS nie


czemu sobie sa w pewnym sensie winni. imperium rydzyka tez wywyzsza PO? :D:D

  Cytat:  
Aha JAy -J , jeżeli oceniasz rząd po 100 dniach to wybacz ale nie rozumiem ciebie.Denerwuje mnie to ,że ludzie cały czas słuchają te media które oceniły rząd po 100 dniach , a jakoś wcześniej przez 10 lat nikt nie oceniał rządu po tylu dniach hmmm.


kazdy rzad sie ocenia po takiej liczbie dni, ktora jest jakby "magiczna" :P i niby zwiastuje calosc przyszlego sprawowania wladzy...moze zaprzeczysz ze rzady buzka, millera, belko nie byly oceniane?:> :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/02/2006 14:32

  pchela napisał:  
Kolego jak narazie widać to od początku , nawet przed wyborami to PO jest tak zwanym agresorem i to oni atakuja szyderstwami i innym PiS..



Szczegolnie to widac na reklamie PiSu w ktorej znikalo jedzenie z lodowki, a to ona zaczela cala ta burze. Ja moge podac Ci przyklady atakow PiSu na PO przed wyborami, ale Ty najpierw podaj mi kilka przykladow atakow PO na PiS przed wyborami parlamentarnymi i udowodnij ze to Platforma zaczela (jesli chodzi o mnie to popieram zdanie avelyna, ze taka licytacja nie ma sensu ale skoro nazywasz PO agresorem przed wyborami to chcialbym zebys to czyms podparl).


  Cytat:  
Dajmy na to postawa pana Jana Rokity który notorycznie w każdym wywyiadzie dosłownie ,,jedzie'' sobie po PiSie a jak ktoś z polityków PiS-u odpowie na te szyderstwa to nagle PO krzyczy ,że są wyśmiewani.[/cytaty]

Jak wyzej - przyklady prosze. Ale nie tego jak Rokita jedzie po PiSie, bo to wiem i moim zdaniem ma za co, tylko tego jak po odpowiedzi PiSu PO sie zali ze sie z nich nabijaja.

[cytat]Albo inny ,,senator'' Niesiołowski - no dla mnie to jest człowiek komedia..



Co jest takiego komediowego w Niesiolowskim? Dla mnie czlowiek komedia polskiej sceny politycznej to pan Wassermann ktory oskarza ludzi montujacych wanne w domu o zamach na zycie, albo wzywa policje ze mu brame od garazu skradziono kiedy ta jest po prostu otwarta...


  Cytat:  
PO jest cały czas przez media wywyższane a PiS nie.Prawie w każdym felietonie , programie każdy neguje KAczyńskich i PiS.Na przykład dwa dni temu pani Monika Olejnik w programie ,,Prosto w Oczy'' , cały czas faworyzowała PO.



To prawda, ale dziennikarze siedza w tym i znaja sie na tym jak malo kto (nie wszyscy oczywiscie) i nie sa zlosliwi bez powodu... taka jest po prostu ich reakcja na obecna sytuacje.


  Cytat:  
ps:Aha JAy -J , jeżeli oceniasz rząd po 100 dniach to wybacz ale nie rozumiem ciebie.Denerwuje mnie to ,że ludzie cały czas słuchają te media które oceniły rząd po 100 dniach , a jakoś wcześniej przez 10 lat nikt nie oceniał rządu po tylu dniach hmmm



Avelyn juz napisal ze wczesniejsze rzady tez byly oceniane... jak dotad wszsytkie media trabily ze najwiekszym sukcesem jest "becikowe". I niech to pozostanie najlepszym komentarzem poczynan obecnego rzadu.


Obrazek gif wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/02/2006 19:56
Okej wy macie swoje zdanie na temat obecej polskiej polityki i ja (piszę do Jay - J i Avalona)I nie będę tutaj tłumaczył moich poglądów i opinii na temat tego całego PO.Tylko smuci mnie zdanie Avalona o dziennikarzach , bo owszem dziennikarz też człowiek ale w telewizji nie może być stronniczy , faworyzować inną partie , okej niech ten dziennikarz po programie wyglasza swoje poglądy ale nie na wizji.Więc raczej Avalon nie masz racji , tak mi się wydaje jeśli chodzi o dziennikarzy jak się mają zachowywac w swoich programach.Pozdro dla was , za wasze fajne i dobre posty na ten temat.Każdy ma swoje zdanie na różne tematy , wy macie swoje i ja mam swoje.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/02/2006 20:46

  pchela napisał:  
Okej wy macie swoje zdanie na temat obecej polskiej polityki i ja (piszę do Jay - J i Avalona)I nie będę tutaj tłumaczył moich poglądów i opinii na temat tego całego PO.Tylko smuci mnie zdanie Avalona o dziennikarzach , bo owszem dziennikarz też człowiek ale w telewizji nie może być stronniczy , faworyzować inną partie , okej niech ten dziennikarz po programie wyglasza swoje poglądy ale nie na wizji.Więc raczej Avalon nie masz racji , tak mi się wydaje jeśli chodzi o dziennikarzy jak się mają zachowywac w swoich programach.Pozdro dla was , za wasze fajne i dobre posty na ten temat.Każdy ma swoje zdanie na różne tematy , wy macie swoje i ja mam swoje.



Widzisz pchela prosilem Cie o komentarze bo Twoje wypowiedzi byly strasznie chaotyczne i nie podparte zadnymi komentarzami ani argumentami. Narzekasz na dziennikarzy, a Twoj poglad zostal rowniez wytworzony na jakiejs podstawie (podejrzewam ze jest to najblizsze srodowisko, jesli media odpadaja), bo sam nie masz dostatecznej wiedzy by miec poki co swoje zdanie. Dlatego oszczedz dziennikarzom krytyki. Prawda ze np. Lis przesadzil przed tygodniem, ale nagonka na media ze strony PiSu jest gruba przesadzona, bo nie radza sobie a chcieliby zeby dziennikarze ani nikt nie dostrzegali tego i trabilili wiecznie o ich sukcesach, ktory jednak na razie nie ma. Niech cos najpierw osiagna i wtedy mozemy podyskutowac znow. Rowniez pozdrawiam.


Obrazek gif wstawiony na forum
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/02/2006 08:59

  Cytat:  
"Gazeta Wyborcza": Dzisiaj prezes TVP Jan Dworak ma rozstrzygnąć spór, kto może zdjąć materiał w "Wiadomościach" - dyrektor TVP 1 czy szef "Wiadomości".
W środę zdjęto z "Wiadomości" materiał o nowym ministrze skarbu Wojciechu Jasińskim i jego związkach z Jarosławem Kaczyńskim. Nowo mianowanego ministra reporter Mikołaj Kunica zapytał, czy razem z Jarosławem Kaczyńskim, z którym znają się od lat, chodził na piwo.

Jasiński: - Tak, bywało. - Koleżanki? - To akurat z Jarosławem Kaczyńskim nie. Szefem "Wiadomości" jest Robert Kozak, ale o zdjęciu tego materiału zadecydował szef TVP 1 Maciej Grzywaczewski, który podkreśla, że jest redaktorem naczelnym i dlatego może ingerować w treść programu, a materiał zdjął dlatego, że w pytaniu Kunicy była dwuznaczność.

Tymczasem Kozak twierdzi, że z Grzywaczewskim podpisał umowę gwarantującą mu niezależność w przygotowywaniu "Wiadomości".

Dziś spór ma rozstrzygnąć prezes TVP Jan Dworak.



No to mamy w kraju cenzure prewencyjną. Kolejny objaw choroby zwanej autorytaryzmem. Dzis knebluja usta, jutro beda zamykac, pojutrze wieszac.
Polakom współczujemy za PiS - tyle można powiedzieć.

a tak na boku, to Polacy maja prawo dowiedzieć się co nieco o Prezesiku i jego upodobaniach :D. Niech babcie sie w koncu dowiedza o jego hipokryzji


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/02/2006 11:23
ojj mogles usunac te fragmenty w ktorych jest napisane Gazeta Wyborcza bo zaraz ktos napisze ze to zydowskio-michnikowo-masonski spisek...

pis ma ciekawa metode stosowania hucznie zapowiadanego "taniego panstwa"- kancelarai premiera jest dwa razy wieksza od tej co mial belka i miller :D:d

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 17 lutego 2006, 15:17 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/02/2006 15:30

  Jay-J napisał:  

  pchela napisał:  
Okej wy macie swoje zdanie na temat obecej polskiej polityki i ja (piszę do Jay - J i Avalona)I nie będę tutaj tłumaczył moich poglądów i opinii na temat tego całego PO.Tylko smuci mnie zdanie Avalona o dziennikarzach , bo owszem dziennikarz też człowiek ale w telewizji nie może być stronniczy , faworyzować inną partie , okej niech ten dziennikarz po programie wyglasza swoje poglądy ale nie na wizji.Więc raczej Avalon nie masz racji , tak mi się wydaje jeśli chodzi o dziennikarzy jak się mają zachowywac w swoich programach.Pozdro dla was , za wasze fajne i dobre posty na ten temat.Każdy ma swoje zdanie na różne tematy , wy macie swoje i ja mam swoje.



Widzisz pchela prosilem Cie o komentarze bo Twoje wypowiedzi byly strasznie chaotyczne i nie podparte zadnymi komentarzami ani argumentami. Narzekasz na dziennikarzy, a Twoj poglad zostal rowniez wytworzony na jakiejs podstawie (podejrzewam ze jest to najblizsze srodowisko, jesli media odpadaja), bo sam nie masz dostatecznej wiedzy by miec poki co swoje zdanie. Dlatego oszczedz dziennikarzom krytyki. Prawda ze np. Lis przesadzil przed tygodniem, ale nagonka na media ze strony PiSu jest gruba przesadzona, bo nie radza sobie a chcieliby zeby dziennikarze ani nikt nie dostrzegali tego i trabilili wiecznie o ich sukcesach, ktory jednak na razie nie ma. Niech cos najpierw osiagna i wtedy mozemy podyskutowac znow. Rowniez pozdrawiam.



Jay ja jestem szczerym człowiekiem i powiem ci , że nie jestem zbytnio zainteresowany w politykę i masz (jak mi się wydaje) większą wiedzę jesli chodzi o politykę ode mnie. , ale nie zaprzeczysz chyba , żę dziennikarz powinien być obiektywny.Ja tylko widzę złość i wścibskość zarówno dziennikarzy jak i polityków PO w stosunku do PiS-u.A co do argumentów to na przykład , co powtarzam juz kilkakrotnie , postawa Rokity , Niesiołowskiego i Tuska , którzy cały czas negują i w niczym się nie zgadzają z PiS-em , tak jakby to byli debile i przesiąknięci złem ludzie.A Tusk jak Tusk ale Rokita i Niesiołowski to sam przyznasz Jay , że w każdym wywiadzie , nawet jak jet zupełnie na inny temat to zawsze chca upokorzyc i wyśmiac PiS. Albo jak były debaty prezydenckie w tvn to Tusk nawet jak mu dziennikarz powiedział , żęby wydał swoje orędzie , żeby przekonąc ludzi aby to oni na niego głosowali to on zamiast o tym mówić to zaczął jak zwykle jechać po Kaczyńskim i PiSie.A KAczyński wykształcony człowiek spokojnie wydał swoje orędzie do narodu , w którym wogóle nie krytykował Tuska tylko skupił sie na Polsce i swoich planach w stosunku do Niej.To jest moje zdanie , takie troche ogólnikowe ale myslę , że dobre.Aha i Tusk zawsze podkreślał ,że pracował rok cięzko , a górnicy zapier... po 40 lat i o tym nic nie gada , już by się wstydził takie rzeczy mówić , że on AŻ rok pracował na budowie czy na wysokosciach heheh.Aha i Tusk , żeby zjednać sobie Polaków przed wyborami wziął ślub , bo jakoś o tym fakcie wcześniej zapomniał.Owszem KAczyński też ma wady ale ja wolę jego niż Tuska , bo wydaje mi się , że Kaczyński jest o wiele bardziej wykształcony i mądrzejszy od Donalda.Pozdro dla Jaya i sory Avelyn ,że przekręciłem twoje pseudo.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/02/2006 16:08

  Cytat:  
Eurodeputowany Platformy Obywatelskiej Stanisław Jałowiecki skłamał w oświadczeniu lustracyjnym - orzekł Sąd Lustracyjny I instancji. Obrona zapowiada apelację.

Według sądu, Jałowiecki zataił, iż w 1973 roku był tzw. konsultantem Służby Bezpieczeństwa w Katowicach. Jest to podlegająca lustracji - na równi z byciem agentem - forma współpracy ze służbami specjalnymi, polegająca na wykonywaniu analiz naukowych potrzebnych w pracy SB.
WP


Ciekawe...a jeszcze bardziej ciekawe to jak dzisiaj media na to zareagują...Następny powód który sprawił że PiS nie mógł zaufać PO.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/02/2006 16:51

  pchela napisał:  

Jay ja jestem szczerym człowiekiem i powiem ci , że nie jestem zbytnio zainteresowany w politykę i masz (jak mi się wydaje) większą wiedzę jesli chodzi o politykę ode mnie. , ale nie zaprzeczysz chyba , żę dziennikarz powinien być obiektywny.Ja tylko widzę złość i wścibskość zarówno dziennikarzy jak i polityków PO w stosunku do PiS-u.]



Znow o dziennikarzach... moim zdaniem byliby nieobiektywni dopiero wtedy kiedy by zaczeli piac nad rzadami PiSu, bo wtedy cos byloby nie tak. Poki co krytykuja glownie bo jest za co.


  Cytat:  
A co do argumentów to na przykład , co powtarzam juz kilkakrotnie , postawa Rokity , Niesiołowskiego i Tuska , którzy cały czas negują i w niczym się nie zgadzają z PiS-em , tak jakby to byli debile i przesiąknięci złem ludzie.A Tusk jak Tusk ale Rokita i Niesiołowski to sam przyznasz Jay , że w każdym wywiadzie , nawet jak jet zupełnie na inny temat to zawsze chca upokorzyc i wyśmiac PiS.



Nie przyznam. Caly czas neguja i nie zgadzaja sie z PiSem? Gdyby bylo odwrotnie to tworzyliby koalicje, a przeciez sa w opozycji. Nie neguja wszystkiego tylko to co im sie nie podoba. Zreszta ostatnie pomysly pani premier Gilowskiej bardziej przypadly do gustu PO niz samemu PiSowi co ja wybral na ten urzad. No ale jak sie nie ma specjialistow u siebie to sie potem na szybko szuka i pewnie Gilowska wybrali by utrzec nosa Platformie, a tu prosze jeszcze na tym sie przejada :)


  Cytat:  
Owszem KAczyński też ma wady ale ja wolę jego niż Tuska , bo wydaje mi się , że Kaczyński jest o wiele bardziej wykształcony i mądrzejszy od Donalda.[b



Jesli wyksztalcenie jest dla Ciebie tak wazne to wiedz ze w Platformie jest duzo wiecej osob po bardzo dobrych uczelniach niz w PiSie.


Obrazek gif wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 19:23
Jay powiem Ci jedno , wykształcenie nie zawsze chodzi z parą z rozumem i mądrosćią a wogóle to ja pisałem o Kaczyńskiego wykształceniu a nie o wykształceniu PO czy PiS-u.Aha i pisze o politykach , bo moim zdaniem są stronniczy i nieuczciwi(powtarzam to do znudzenia).No ale świat nie jest uczciwy.Zobaczycym co powiecie (zwolenicy PO, oczywiście nie mam nic do nich), za rok albo za pół roku hmmmm.Tyle.KAżdy popiera kogo chce i jak chce i to jest każdego indywidualna sprawa.
ps: a skąd wiesz , że politycy PiS-u są mniej wykształceni od polityków PO.?


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 20:10
DZięki Vasyl za ten post bo nikt jak narazie nie mówi głośno o zachowaniu PO , ich szyderstwie i złości.
Każdy kieruje się tylko mediami a nie własnym rozumem , oczywiscie ja nie mam nic do zwolleników PO , niech se ich popieraja ich wybór w ,końcu jest demokracja.Pozdro dla Vasyla :D:D .
ps: I właśnie pisałem o tym ,że żadna opozycja nie ocenia rządu po zaledwie 100 dniach , ale jak zwykle według niektórych nie miałem racji ehhh.Ale każdy ma wybór co che pisać i co popierać.
Ja nie umiem tak twardo i stanowczo mówić i wyrażać swoich poglądów jak ty.Szacun Vasyl.

Ostatnio edytowany przez: pchela, 18 lutego 2006, 20:15 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 20:41

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  




Podsumowujac, lejesz wode, rzucasz goloslowie. Ja tu prosze o konkrety. K O N K R E T Y.



Konkrety ?? hmm to moze to :
- 20 mln na Swiatynie Opatrznosci Bozej - czy to jakas najwazniejsza sprawa w tym momentcie w naszym kraju ?? (zabrano pieniadze z rekultywacji jakiegos jeziora i z dotacji dla Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego)
PS choc przyznam ze i to zalezy od punktu widzenia, ale jesli buduje sie swiatynie od ponad 300 lat (zaplanowano ja dla ucczenia uchwalenia konstytucji 3-majowej) to mozna i poczekac jeszcze pare, Rydzyk moglby dolozyc :]

- mozliwosci jakie bedzie mialo CBA (• pochodzenia rasowego i etnicznego; • poglądów politycznych; • przekonań religijnych lub filozoficznych; • wyznania; • przynależności partyjnej lub związkowej; • stanu zdrowia; • nałogów; • życia seksualnego) moga to wszystko sprawdzac bez wiedzy podejrzanego a wystarczy do tego zgoda naczelnika CBA, jak by nie patrzec wystarcza zle intencje i jest mega bat na opozycje, wogole za duza inwigilacja spoleczenstwa sie szykuje
PS Swoja droga jesli te srodki znajda sie w rekach dobrych ludzi to moze uda im sie cos zdzialac, tyle ze nadmiar wladzy zwykle prowadzi do pewnych odchylen i naduzyc ...

- Sejm poparl poprawki senatorow, oto jakie :]
zwiekszajac srodkii:
* Kancelarii Prezydenta o 10 mln zl
* Kancelarii premiera - o 18 mln zl
* Senatu - o 12 mln zl
* Ministerstwa Skarbu - o 8 mln zl
+ uwaga gratis :D * 5 mln zl dostanie Fundusz Kościelny
PS tu juz nawet nie ma co komentowac, model "taniego" panstwa az milo

- cala "afera" z ministrem rolnictwa, niejaki pan Jurgiel jest ministrem rolnictwa, bardzo waznego resortu jesli patrzec ze nasze rolnictwo jest strasznie pompowane z UE a ten pan nie zna angielskiego i boi sie ?? (nie wiem nie znam go to nie powiem :]) sie jezdzic do Brukseli a wszystkie sprawy zalatwia poprzez wysylanie papierow, hmm jak chca wywalczyc cos w UE gdzie trzeba byc dobrym negocjatorem skoro szef rolnictwa wychodzi z debat z innymi ministrami panstw UE bo nie zna angielskiego, hmm nie da sie ??

- no i wystapienie Kaczynskiego w sejmie, piekna mowa, jednak zamiast skupic sie nad podsumowaniem tych calych 100 dni to zbluzgal caly system polityczny od 89' (poza PC i rzadem Olszewskiego) i zapowiedzial ze nie bedzie zadnej dykatury czy rzdow autorytarnych a tylko PiS wprowadzi porzdek, notabene nie przypominam sobie by ktorys z dyktatorow jawnie mowil ze nim bedzie, zwykle chodzilo o jakis Ordnung czy cos ...

to tylko przykaldy z kilku ostatnich dni, oslawionego "becikowego" czy wpychania ludzi do KRRiT nie bede wspominal, to wszystko sklania mnie do tego ze z tego to juz nic nie bedzie, a obietnice mieli takie fajne

aha maly PS byl ostatnio u mnie na uczelni Balcerowicz z wykladem, Kaczynski w swoim wystapieniu powiedzial ze niektorych ludzi ktorym nic nie wyszlo trzeba bedzie usunac wiec juz nawet Balcerowicza krytukuja (pewnie Lepper naopowiadal :] ) a co by nie mowic to jest to chyba najwiekszy gospodarczy autorytet jaki mamy w naszym kraju i za to co zrobil z Polska powinno sie go szanowac a nie szykanowac, do tego trzyma w ryzach RPP i blokuja wiele bardzo glupich pomyslow rzadu i poki co nie ulegaja naciskom (dla tych co moze nie wiedza RPP nie jest odpowiedzialna za cala gospodarke raju :] glownie w jej zakresie dzialan jest utrzymywanie niskiej stopy inflacji, kontrola bankow i plynnosci finansowej kraju) i padlo pytanie z sali "Co Pan sadzi o obecnej polityce gospodarczej naszego rzadu ??", spojrzal na sale, wyjal chusteczke wysmarkal sie i powiedzial ze to starczy za caly komentarz ...

Ostatnio edytowany przez: seeedzik, 18 lutego 2006, 20:49 [1 raz(y)]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 20:53

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Jay-J napisał:  

Znow o dziennikarzach... moim zdaniem byliby nieobiektywni dopiero wtedy kiedy by zaczeli piac nad rzadami PiSu, bo wtedy cos byloby nie tak. Poki co krytykuja glownie bo jest za co.



Za co jest krytykowac? Konkrety prosze. Jak mozna oceniac rzad po 100 lat? Na swiecie nie ma opozycji, ktora ocenialaby rzad po zaledwie 100 dniach. Twoi idole z SLD rzadzili 50 lat, mam ich ocenic?



1) Jacy idole z SLD? Nigdy nie popieralem tej partii, tylko Cimoszewicza.

2) Za co? A np. za ukladanie sie z Samoobrona i LPRem przez co budzet wygladal tak ze nawet premier Gilowska byla niezadowolona (zreszta nie tylko ona) i wszystko musial prostowac senat i ten stabilizacyjny pakt w ktorym Samoobrona i LPR popieraja PiS ale nie... rzad PiSu (tego to nawet w Kambodzy nie maja - hit!). Za to ze nie potrafili sie dogadac z PO, bo nie mozna krytykowac za to tylko Platformy. Wszystko zaczelo sie od PiSu, ktory nie chcial Komorowskiego jako marszalka... Niech kolejnym argumentem bedzie ukladanie sie z ludzmi pokroju Giertycha i Leppera i tu znow musimy wrocic do zwiazkow z Ojcem Rydzykiem, ktory ostatnio zyczyl PO rozsypania sie, ale na tamto juz nie odpowiedziales wiec nie ma sensu chyba tego ciagnac. Moze dodam jeszcze sytuacje z Pania Lubinska jako ministrem finansow... co za partia idzie do wygrania wyborow nie majac specjalistow do obsadzenia w Radzie Ministrow? Na szybko trzeba bylo kogos wziac, to ja wzieli (skutki kazdy zna) i zaraz potem obsadzili... Pania Gilowska scisle zwiazana z PO majaca poglady liberalne (brakuje mi tu konsekwencji i profesjonalizmu). Funkcja marszalka zostala obsadzona czlowiekiem kompletnie anonimowym, o ktorym nie mozna znalezc zadnej informacji nt jego wyksztalcenia, a przeciez marszalek to osoba #2 w panstwie. O sytuacji z KRRiT tez juz dyskutowalismy, ale jest jeszcze sprawa komisarza Warszawy i tego ze Kaczynski nie chce oddac wladzy choc sam nie rzadzi i rzad poki co pomaga mu w tym bardzo... to jest kolesiostwo znane z rzadow SLD (zreszta obie partie nie roznia sie zbyt - lapczywosc i dojscie do pelni wladzy). No i musze tez wspomniec o najwiekszym po becikowym (LOL) sukcesie p. Marcinkiewicza czyli budzecie UE. Wynegocjowal niezle warunki, choc mozna bylo sie smialo o lepsze jeszcze pokusic. Za to przypomina mi sie sytuacja kiedy rzad Belki negocjowal warunki i byly one duzo lepsze niz Marcinkiewiczowskie, a PiS, ktory w tym czasie prowadzil wyjatkowo agresywna polityke przeciw SLD (zreszta do teraz im to zostalo) uznal je jako "niekorzystne dla Polski". Chyba ze PiS uwaza ze im mniej pieniedzy dla nas z budzetu tym korzystniej dla kraju. Troche tego wyszlo jak na 100 dni ale to tylko to co mi przyszlo na szybko do glowy, bo za duzo czasu nie mam.


  Cytat:  
Sa w opozycji, czyli musza WSZYSTKO negowac tak? Wiesz synek co to jest opozycja?
W glosowaniach w szeregach PO ZAWSZE panuje dyscyplina. MAm juz odczucie, ze poslowie PO nie wiedza o czym glosuja, ale juz wiedza, ze sa przeciw. To juz powoli daje taki wydzwiek, ze poslowie PO przechodza do PiSu.



Przeciez napisalem ze nie neguje wszystkiego i podalem nawet swiezy przyklad. Nie rozumiesz tekstu pisanego?

Co do konkretow to nie zaglebialem sie w nie, bo to byla moja rozmowa z pchela a on nie podal zadnych.


  Cytat:  
Każdy kieruje się tylko mediami a nie własnym rozumem



Czy uwazasz, ze to co ludzie mowia to wszystko jest wykreowane przez media? Nie wiem czy gdziekolwiek media maja taka sile zeby zrobic z niewinnego czlowieka winnego, to nie jest film. Jasne ze mozna cos wyolbrzymic ale nie do tego stopnia by wszystkich oglupic.


Obrazek gif wstawiony na forum
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 20:54
Z konkretnych rzeczy to na razie tylko to :
- dopuszczenie do rządzenia Leppera i Giertycha
- gadanie o oszczędnym państwie, a później zwiększanie pieniędzy na wszystkie kancelarie
- wycofanie sie z obietnic przedwyborczych zaraz po wyborach
- początki cenzury w mediach
- faworyzowanie mediów Rydzyka
- 20 milionów na świątynię co uważam za największy skandal, wiedząc, że nie mogą dać na kościól to obeszli przepisy i powiedzieli, że to na muzeum się tam znajdujące....

To jest panujące w naszym kraju nowe prawo i nowa sprawiedliwość i moim zdaniem to jest kurwa skandal !!!

Pewnie o czymś zapomniałem więc dopiszę następnym razem


Dziękuję :)
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 23:01

  Cytat:  
Twoi idole z SLD rzadzili 50 lat, mam ich ocenic?


i kto tu jest plytki. to, ze nie popiera sei dzialan pisu czyni z kazdego zwolennika sld czy po :) napieralski i olejniczak to rzeczywiscie sa ludzie z pzpr'u. ludzie dorosnijcie w koncu. komuny juz nie ma, a ludzie ktorzy sie wtedy wybili powoli beda ustepowac mlodszym.

  Cytat:  
Sa w opozycji, czyli musza WSZYSTKO negowac tak? Wiesz synek co to jest opozycja?
W glosowaniach w szeregach PO ZAWSZE panuje dyscyplina. MAm juz odczucie, ze poslowie PO nie wiedza o czym glosuja, ale juz wiedza, ze sa przeciw. To juz powoli daje taki wydzwiek, ze poslowie PO przechodza do PiSu.


ha ha ha! dobre. w wiekszosci klubach jest ustalony model glosowania, nie mowie ze we wszsytkich przybadkach ale jest takie domniemanie. a co powiesz na to, ze pisowcy musza sie najpierw konsultowac zeby udzieli wypowiedzi mediom, albo zwolnienie wiceminister rolnictwa, za to, ze powiedziala mediom iz jednego dnia ustalaja cos, a kolejnego dostaje papiery do podpisu z innymi postanowieniami?:> :D

  Cytat:  
ps: I właśnie pisałem o tym ,że żadna opozycja nie ocenia rządu po zaledwie 100 dniach , ale jak zwykle według niektórych nie miałem racji ehhh.Ale każdy ma wybór co che pisać i co popierać.


kazda polska opozycja ocenia rzad po 100 dniach, nawet rzad sam siebie ocenia....


  Cytat:  

- no i wystapienie Kaczynskiego w sejmie, piekna mowa, jednak zamiast skupic sie nad podsumowaniem tych calych 100 dni to zbluzgal caly system polityczny od 89' (poza PC i rzadem Olszewskiego) i zapowiedzial ze nie bedzie zadnej dykatury czy rzdow autorytarnych a tylko PiS wprowadzi porzdek, notabene nie przypominam sobie by ktorys z dyktatorow jawnie mowil ze nim bedzie, zwykle chodzilo o jakis Ordnung czy cos ...


kolejna porazka, najpierw jeden z blizniakow nie umie oredzia wyglosic, a drugi wychodzi na mownice i znowu sieje propgande. najbardziej podobal mi sie motyw jak mowil: pnb wzroslo od 89 o 50%, co daje nam WYRAŹNIE mniej niz 3% wzrost rocznie"- doktor prawa a nie umie policzyc 17x3???


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 23:04
Tak jeszcze a propos rzadow pana Marcinkiewicza....

Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek gif wstawiony na forum
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/02/2006 23:25
Powyzszy obrazek idealnie trafia w plan gry Kaczynskiego, cala wina leci na Marcinkiewcza ... jego bym nie osadzal, premier jest praktycznie nikim, ma ladnie wygladac, byc gdzie ma byc i przyjmowac do wiadomosci co zakomunikuje mu PiS, juz raz bylo cos podobnego, rzad Buzka, tyle ze samego Buzka ocenilbym ze 3 razy lepiej od Marcinkiewicza


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005