Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 02:43
Gdyby ktoś był zainteresowany...

"Mgła" w sieci


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 10:39
Piosenka świetna w tym zwiastunie .


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 18:32

  eM napisał:  
Gdyby ktoś był zainteresowany...

"Mgła" w sieci



Ciekawy materiał. Nie rozumie tylko czemu według bohaterów tego materiału przeciwnicy polityczni zmarłego tragicznie prezydenta miliby czuć się odpowiedzialni za jego śmierć. Pewnie po tym wypadku w ich odczuciu, powinni paść na kolana przed obozem Pisowskim.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 20:08
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:19 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 21:23

  Jeran napisał:  

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  
Gdyby ktoś był zainteresowany...

"Mgła" w sieci



Ciekawy materiał. Nie rozumie tylko czemu według bohaterów tego materiału przeciwnicy polityczni zmarłego tragicznie prezydenta miliby czuć się odpowiedzialni za jego śmierć. Pewnie po tym wypadku w ich odczuciu, powinni paść na kolana przed obozem Pisowskim.



A niby na podstawie jakiej wypowiedzi lub fragmentu filmu odkryłeś taką prawdę? Odpowiedz mi na pytanie.

Bo ja mam wrażenie, graniczące z poczuciem pewności, że nie chodzi o padanie na kolana przeciwników politycznego kierunku idei i myśli ŚP Prezydenta, a o wycofanie się z życia politycznego vel odejście do lamusa (w normalnym kraju by nastąpiło to automatycznie) tych którzy jak to nazwał redaktor Piotr Zaremba, uprawiali "przemysł pogardy", dożynali watachy i zwyczajnie gnoili głowę państwa jako człowieka, obniżając polityczną pozycję i pokazując urząd sprawowany przez Niego jako nieważny.

Nikt, kto w racjonalny sposób potrafi prowadzić dyskusję (często zażartą) na temat kierunków uprawiania polityki, a kto robi to w sposób merytoryczny, popierając swoje tezy przemyślanymi argumentami nie musi padać na kolana przed jakimkolwiek obozem. Problem leży w formie uprawiania polityki, albo bardziej czegoś co dzieje się wokół polityki. To czy któryś kierunek politycznego działania jest słuszny stanowi zupełnie osobny temat na dywagację. Ale powtarzam - spór jest istotą demokracji, natomiast to w jaki sposób prowadzono ten spór, oraz to jak uprawia się przemysł pogardy obecnie wobec obozu, skupiającego zwolenników kontynuacji polityki Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wskazuje, że Ci którzy mieliby paść na kolana - nie przed ludźmi Prawa i Sprawiedliwości (obozem PiSowskim, jak go nazywasz), a przed narodem za fałsz i obłudę, nie mają ochoty na wykazanie chociaż odrobiny skruchy.



W przenośni to pisałem, bo jako padnięcie na kolana można określić jak sam piszesz "o wycofanie się z życia politycznego vel odejście do lamusa (w normalnym kraju by nastąpiło to automatycznie)". Naród chyba jednak nie oczekiwał od nich, aby się wycofali skoro zdobywają w wyborach więcej głosów.
Problem jest w tym, że Ty jako naród polski pojmujesz miej więcej jako tych co popierają PiS, tyle że tak nie jest w rzeczywistości, bo to jest tylko część narodu i to ta mniejsza.
Ja na przykład wolałbym znając prezydenta Kaczyńskiego, żeby w ten felerny dzień nie lecieł do Rosji na uroczystości, ale Ty mi pewnie powiesz, że on tam z woli narodu leciał, chociaż podejrzewam, że większość Polaków by wolała żeby go tam nie było.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 21:48
Nie kłóć się, tylko lemingi mają inne zdanie od em i jerana lol

Wszystkie opcje polityczne w Polsce są odpowiedzialne za degradację życia politycznego i sposobu uprawiania polityki, więc niby czemu tylko jedna grupa miałaby się wycofywać? Zwłaszcza, że to PiS słynie z najbardziej agresywnego stylu?

I skoro uważasz, ze ludzie, którzy za życia Kaczyńskiego często go krytykowali a czasem i obrażali(działało to w dwie strony) powinni "paść przed narodem na kolana" to rozumiem, że gdy kiedyś umrze np. Wałęsa czy Bartoszewski to sam padniesz na kolana?


P. S.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 22:12

  Sz. napisał:  
Nie kłóć się, tylko lemingi mają inne zdanie od em i jerana lol

Wszystkie opcje polityczne w Polsce są odpowiedzialne za degradację życia politycznego i sposobu uprawiania polityki, więc niby czemu tylko jedna grupa miałaby się wycofywać? Zwłaszcza, że to PiS słynie z najbardziej agresywnego stylu?

I skoro uważasz, ze ludzie, którzy za życia Kaczyńskiego często go krytykowali a czasem i obrażali(działało to w dwie strony) powinni "paść przed narodem na kolana" to rozumiem, że gdy kiedyś umrze np. Wałęsa czy Bartoszewski to sam padniesz na kolana?



Pewnie tak będzie :) Bóg jeden to wie :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 22:52
Obrazek gif wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2011 22:56

  eJay napisał:  
Obrazek gif wstawiony na forum



jakże trafne :D troszkę nie ten moment sobie wybrali na zabawę w euro...a Niemcom się nie dziwie, że chcą powrotu do DM bo to oni i ich deutche bondy finansują i zapewniają trwanie tego burdelu.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 00:10
Szczecin w rankingu miast o jakości życia w ciągu ostatnich 5 lat.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 02:06




ciekawa lektura.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 08:25

  Janek80 napisał:  
Ja na przykład wolałbym znając prezydenta Kaczyńskiego, żeby w ten felerny dzień nie lecieł do Rosji na uroczystości, ale Ty mi pewnie powiesz, że on tam z woli narodu leciał, chociaż podejrzewam, że większość Polaków by wolała żeby go tam nie było.



Wytłumacz mi "miszczu" dlaczego prezydent Polski miałby nie lecieć na rocznicę mordu Katyńskiego? eek? Przecież to jego świety obowiązek aby być tam obecnym i uczcić pamięć pomordowanych Polaków.

W kwestii "padania na kolana" , tu akurat specjalistą jest Donald i jego służalczy wobec Rosji "rząd".

PS Maryna widac wreszcze znalazleś ziombla na forum , gratuluje , i ty i kretyn janek reprezentujecie podobny poziom lol pozdro lemingi!


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 17:18
Oooo już mi brakowało twojego lemingowania lol

Pokaż mnie przykład służalczej postawy, oczywiście najlepiej nie z zależnej.pl. I jak w takim razie nazwiesz poddawanie wątpliwościom fakt, że na Wawelu leży Lech?


P. S.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 17:35

  eM napisał:  

  Janek80 napisał:  
Ja na przykład wolałbym znając prezydenta Kaczyńskiego, żeby w ten felerny dzień nie lecieł do Rosji na uroczystości, ale Ty mi pewnie powiesz, że on tam z woli narodu leciał, chociaż podejrzewam, że większość Polaków by wolała żeby go tam nie było.



Wytłumacz mi "miszczu" dlaczego prezydent Polski miałby nie lecieć na rocznicę mordu Katyńskiego? eek? Przecież to jego świety obowiązek aby być tam obecnym i uczcić pamięć pomordowanych Polaków.

W kwestii "padania na kolana" , tu akurat specjalistą jest Donald i jego służalczy wobec Rosji "rząd".

PS Maryna widac wreszcze znalazleś ziombla na forum , gratuluje , i ty i kretyn janek reprezentujecie podobny poziom lol pozdro lemingi!



Przyznam ci emie, że raczej skutecznie zniechęcasz, do prowadzenia z tobą dyskusje, bo od razu schodzisz na najniższe poziomy wyzwisk, widocznie takie ci odpowiadają :)
Chociażby dlatego, że jego rusofobia była na tyle duża, że raczej nic dobrego z jego wizyty w stosunkach polsko-rosyjskich wyjść nie mogło.
Zapewne nadal przyjaciół sojuszników szukałby wśród antyrosyjsko nastawionych Gruzinów czy Czeczenów.
To tak jakby jeran z logo przekreśloną flagą rosyjską miał się zwracać do swoich przyjaciół Rosjan (patrz jarosław) :)
O ile dobrze pamiętam prezydent miał lecieć na uroczystości do Katynia, aby uczcić pamięć w póżniejszym terminie niż spotkanie premierów Tuska z Putinem, ale on koniecznie musiał się pojawić w Katyniu wtedy, kiedy gospodarze raczej nie szczególnie go zapraszali.
Przewrażliwiony em jesteś. Wszędzie gdzie nie ma maksimum nienawiści widzisz tylko padanie na kolana przed Rosją.


syrob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 18:02

  eM napisał:  


W kwestii "padania na kolana" , tu akurat specjalistą jest Donald i jego służalczy wobec Rosji "rząd".

!



Czy " padaniem na kolana przed Rosją " nazywasz działania na rzecz poprawy stosunków z Rosją , które przez okres swego urzędowania śp.prezydent Kaczyński za przeproszeniem poprostu spieprzył ?
W dzisiejszej polityce zagranicznej nie ma miejsca na sentymenty , szukanie rzekomych przyjaciół czy wyciąganie i nieustanne wałkowanie pewnych odległych już zaszłości historycznych . Trzeba żyć teraźniejszością , obecna polityka zagraniczna polega przede wszystkim na budowaniu relacji dających odpowiednie obopólne korzyści danym podmiotom . Korzyści te maja się opierać się głównie na polu gospodarczym , ekonomicznym , naukowym itd.
Czasy machania szabelką z pianą w ustach dawno odeszły w zapomnienie , dzisiaj trzeba myśleć racjonalnie , nie wchodzić nikomu w dupe ale też i nie podkulać ogona . Nie musimy się lubić z Rosją ale poprostu chcemy tego czy nie , jesteśmy skazani na robienie z nią interesów na wielu płaszczyznach bez względu na okoliczności .
Szukać także trzeba partnerów z którymi dobre stosunki dadzą określone efekty . Fakt , poparcie Gruzji przez Kaczyńskiego było szlachetne ale co my z tego mamy ? Mimo mej sympatii do Gruzji , nie znaczy ona praktycznie nic na mapie geopolitycznej Europy .

Nie całujmy Miedwiediewa czy Putina po rączkach ale w zamian proponujmy rozmowę , zasiądźmy do stołu i dyskutujmy o obu stronnej współpracy . Tusk stara się to realizować w porównaniu do śp.Kaczyńskiego ale z jakim skutkiem ? Czas pokaże . Jednak nazywanie podobnego modelu " służalstwem " jest niedorzeczne , chyba że ktoś jest zaślepiony fanatyczną rusofobią .


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 18:39

  brs napisał:  

  eM napisał:  


W kwestii "padania na kolana" , tu akurat specjalistą jest Donald i jego służalczy wobec Rosji "rząd".

!



Czy " padaniem na kolana przed Rosją " nazywasz działania na rzecz poprawy stosunków z Rosją , które przez okres swego urzędowania śp.prezydent Kaczyński za przeproszeniem poprostu spieprzył ?
W dzisiejszej polityce zagranicznej nie ma miejsca na sentymenty , szukanie rzekomych przyjaciół czy wyciąganie i nieustanne wałkowanie pewnych odległych już zaszłości historycznych . Trzeba żyć teraźniejszością , obecna polityka zagraniczna polega przede wszystkim na budowaniu relacji dających odpowiednie obopólne korzyści danym podmiotom . Korzyści te maja się opierać się głównie na polu gospodarczym , ekonomicznym , naukowym itd.
Czasy machania szabelką z pianą w ustach dawno odeszły w zapomnienie , dzisiaj trzeba myśleć racjonalnie , nie wchodzić nikomu w dupe ale też i nie podkulać ogona . Nie musimy się lubić z Rosją ale poprostu chcemy tego czy nie , jesteśmy skazani na robienie z nią interesów na wielu płaszczyznach bez względu na okoliczności .
Szukać także trzeba partnerów z którymi dobre stosunki dadzą określone efekty . Fakt , poparcie Gruzji przez Kaczyńskiego było szlachetne ale co my z tego mamy ? Mimo mej sympatii do Gruzji , nie znaczy ona praktycznie nic na mapie geopolitycznej Europy .

Nie całujmy Miedwiediewa czy Putina po rączkach ale w zamian proponujmy rozmowę , zasiądźmy do stołu i dyskutujmy o obu stronnej współpracy . Tusk stara się to realizować w porównaniu do śp.Kaczyńskiego ale z jakim skutkiem ? Czas pokaże . Jednak nazywanie podobnego modelu " służalstwem " jest niedorzeczne , chyba że ktoś jest zaślepiony fanatyczną rusofobią .



Z całym szacunkiem, ale troche przeczysz sobie. Najpierw podajesz Tuska jako przykład poprawy stosunków z Rosją, potem mówisz o nie włażeniu w dupe Rosji. Otoż przypomnij co się działo jak Miedwiediew był w Polsce. Tyle cukru dawno nie widziałem, miedwiediew to, miedwiediew tamto.

Niestety Nasz obecny rzad zamiast walczyć o interesy Polski, jest zajęty PR-em. Rosja ma Nas za frajerów, za kraj któremu coś się powie to temu to pasuje. Dzisiejszy raport to już kompletna zenada, policzek i pokaz jak głęboko mają Nasze zdanie w dupie.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 20:21

  brs napisał:  

Czy " padaniem na kolana przed Rosją " nazywasz działania na rzecz poprawy stosunków z Rosją , które przez okres swego urzędowania śp.prezydent Kaczyński za przeproszeniem poprostu spieprzył ?
W dzisiejszej polityce zagranicznej nie ma miejsca na sentymenty , szukanie rzekomych przyjaciół czy wyciąganie i nieustanne wałkowanie pewnych odległych już zaszłości historycznych . Trzeba żyć teraźniejszością , obecna polityka zagraniczna polega przede wszystkim na budowaniu relacji dających odpowiednie obopólne korzyści danym podmiotom . Korzyści te maja się opierać się głównie na polu gospodarczym , ekonomicznym , naukowym itd.
Czasy machania szabelką z pianą w ustach dawno odeszły w zapomnienie , dzisiaj trzeba myśleć racjonalnie , nie wchodzić nikomu w dupe ale też i nie podkulać ogona . Nie musimy się lubić z Rosją ale poprostu chcemy tego czy nie , jesteśmy skazani na robienie z nią interesów na wielu płaszczyznach bez względu na okoliczności .
Szukać także trzeba partnerów z którymi dobre stosunki dadzą określone efekty . Fakt , poparcie Gruzji przez Kaczyńskiego było szlachetne ale co my z tego mamy ? Mimo mej sympatii do Gruzji , nie znaczy ona praktycznie nic na mapie geopolitycznej Europy .

Nie całujmy Miedwiediewa czy Putina po rączkach ale w zamian proponujmy rozmowę , zasiądźmy do stołu i dyskutujmy o obu stronnej współpracy . Tusk stara się to realizować w porównaniu do śp.Kaczyńskiego ale z jakim skutkiem ? Czas pokaże . Jednak nazywanie podobnego modelu " służalstwem " jest niedorzeczne , chyba że ktoś jest zaślepiony fanatyczną rusofobią .



Tutaj trzeba dodać, że właśnie kraje takie jak Rosja czy Niemcy na całym świecie znane są z prowadzenia bezwzględnej, opartej na racjonalności i racji stanu polityki, "realpolitik". Nie ma w niej miejsca na sentymenty, a każdy gest i słowo jest wyważone i ma swój cel. Dla Putina i większości establishmentu rosyjskiego sprawy takie jak zbrodnie Stalina, Katyń, itp. to tylko preteksty do zrobienia interesu w krajach byłego bloku wschodniego. Spójrzcie ile kłótni, sporów dochodzi u nas o Katyń, Smoleńsk itp. Jak często musieliśmy ustępować Rosji w różnych kwestiach gospodarczych, politycznych itp. by oni łaskawie rzucili nam jakieś teczki z prokuratury. Tak samo robią z każdym państwem. Abchazja? Idealny casus beli! Osłabimy prozachodniego Sakaszwilego. Wojna w Iraku? Poprzyjmy USA w ONZ, powiedzmy kilka dobrych słów, w zamian nikt nie będzie marudził o Czeczenii, bo przecież prowadzimy tam wojnę z terroryzmem.
Tak się dziś robi politykę zagraniczną, i tak my musimy ją prowadzić. Liczy się nie historia, powierzchnia, nawet liczba ludności już nie ma takiej wagi. Teraz musisz mieć mocne PKB, innowacyjną gospodarkę, przewagę konkurencyjną i być w dobrym sojuszu by coś w świecie ugrać.
Co do Rosji, faktycznie jest w naszym regionie najpotężniejsza, ale już niedługo panowie na Kremlu będą musieli troszkę zbastować co do, jak to się mówi "imperialnej" polityki. Bo za plecami, od strony Syberii wyrasta im konkurent jakiego w swej historii jeszcze nie mieli. Tak tak, w roku 2050 Chińska gospodarka będzie 1 na świecie, obecnie jest na miejscu 3, i będzie światowym liderem, a na dwa fronty to jeszcze nikt nigdy nie wyrobił. To może być szansa dla UE i nas , by wywalczyć jak najlepsze warunki współpracy ekonomicznej i politycznej z Rosją.
Co do samych Rosjan, to mogę polecić książkę R. Kapuścińskiego "Imperium", gdzie całkiem fajnie wyjaśnia dlaczego naród rosyjski zgadza się na życie pod autorytarnym butem.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 20:41
Janku , stary sowiecki dupowłazie , wiem że jesteś nierofermowalny i tak zindoktrynowany przez radziecką propagandę że do twojego zrytego mózgu nic nie dotrze.Nawet nie mam zamiaru z tobą dyskutować , tylko nie mów mi tu o schodzeniu na najniższe poziomy wyzwisk bo wychodzisz na hipokrytę , przewiń kilkadziesiąt stron tego tematu i przypomnij sobie jaki ty dałeś popis , najpierw ublizałeś mi , potem nie miałeś odwagi powtórzyć tego prosto w oczy wymigując się od spotkania w dziecinny sposób , zapomniałeś już cepie? Nie pisz więcej do mnie bo nie ma zamiaru tracić czas na jakiegoś przygłupawego potomka komunistycznych dygnitarzy.

Maryna, lemingu "pokazuje cie" przykład slużalczej postawy wobec Federacji Rosyjskiej , np:

- długoterminowa umowa gazowa uzależniająca nas od Rosji

- brak prawidłowej polityki surowcowej rządzących ,co niewątpliwie jest na rękę włodarzom Gazpromu ( według niektórych źródeł w Polsce znajdują się pokłady gazu warte kilkaset miliardów dolarów) . Za gaz z Rosji płacimy 3 mld dolarów więcej, niż zapłacilibyśmy za wydobycie naszego gazu. Tutaj tez należy wspomnieć niedawną wypowiedz Komorowskiego podważającą sens wydobywania gazu łupkowego.

- likwidacja zespołu ds.bezpieczeństwa energetycznego

Tu specjalnie dla ciebie , link z jedynej , prawidzwej gazietki żydowskiej dla Polaków:

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8123475,Premier_zlikwidowal_zespol_ds__polityki_bezpieczenstwa.html

- aresztowanie na rozkaz Moskwy Zakajewa

- Oddanie w ręce Rosji śledztwa w sprawie katastrofy Smoleńskiej i postawienie nas w roli petenta . Jakie są tego wyniki – widac było dzis podczas odczytania pseudoraportu MAK.

Ostatnio edytowany przez: eM, 12 stycznia 2011, 20:48 [2 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 21:54

  eM napisał:  
Janku , stary sowiecki dupowłazie , wiem że jesteś nierofermowalny i tak zindoktrynowany przez radziecką propagandę że do twojego zrytego mózgu nic nie dotrze.Nawet nie mam zamiaru z tobą dyskutować , tylko nie mów mi tu o schodzeniu na najniższe poziomy wyzwisk bo wychodzisz na hipokrytę , przewiń kilkadziesiąt stron tego tematu i przypomnij sobie jaki ty dałeś popis , najpierw ublizałeś mi , potem nie miałeś odwagi powtórzyć tego prosto w oczy wymigując się od spotkania w dziecinny sposób , zapomniałeś już cepie? Nie pisz więcej do mnie bo nie ma zamiaru tracić czas na jakiegoś przygłupawego potomka komunistycznych dygnitarzy.

Maryna, lemingu "pokazuje cie" przykład slużalczej postawy wobec Federacji Rosyjskiej , np:

- długoterminowa umowa gazowa uzależniająca nas od Rosji

- brak prawidłowej polityki surowcowej rządzących ,co niewątpliwie jest na rękę włodarzom Gazpromu ( według niektórych źródeł w Polsce znajdują się pokłady gazu warte kilkaset miliardów dolarów) . Za gaz z Rosji płacimy 3 mld dolarów więcej, niż zapłacilibyśmy za wydobycie naszego gazu. Tutaj tez należy wspomnieć niedawną wypowiedz Komorowskiego podważającą sens wydobywania gazu łupkowego.

- likwidacja zespołu ds.bezpieczeństwa energetycznego

Tu specjalnie dla ciebie , link z jedynej , prawidzwej gazietki żydowskiej dla Polaków:

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8123475,Premier_zlikwidowal_zespol_ds__polityki_bezpieczenstwa.html

- aresztowanie na rozkaz Moskwy Zakajewa

- Oddanie w ręce Rosji śledztwa w sprawie katastrofy Smoleńskiej i postawienie nas w roli petenta . Jakie są tego wyniki – widac było dzis podczas odczytania pseudoraportu MAK.



Dobra dobra raz ci się udało mnie sprowokować (temu chyba nie zaprzeczysz, że to ty zacząłeś wyzwiska) więcej nie zamierzam zniżać się do twojego ulubionego poziomu :) A pisać sobie mogę kiedy mi się podoba i nic ci do tego.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2011 22:43
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:19 [2 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005