Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 23:49
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:59 [2 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:04

  Cytat:  
A tematu Swiatyni Opatrznosci Bozej nie znam, ale wg badan ponad 90% Polakow to katolicy, a katolik powinien cos czasem usuplac. Patrz podatek religijny w RFN.


i dlateko katolik powinien sam rozporzadac swoim dochodem i przeznaczac go na to co chce, np wspomozenie budowy kosciola, a nie tak jak teraz jest, ze panstwo podlizuje sie pewnym grupom katolickim i przeznacza kase na cos nie koniecznie najwazniejszego!

  Cytat:  
Lepperowi jeszcze rok temu tez bym nie ufal


no tak, ale teraz to jest oczywiscie przemieniony czlowiek? jak nie bedzie tanczyl w rytm kaczynskich i giertycha to juz znowu bedzie tym złym?

  Cytat:  
Trudno przeforsowac wazne ustawy gospodarcze kiedy jeszcze nie ma koalicji


dla mnie plusem jest to, ze doradca jest Zuber, a koles o ekonomii ma pojecie.

  Cytat:  
PO - liberalowie buhehehe, PiS to juz wogole nie wiem, LPR - narodowcy hehehe, a Samoobrona prospolecznu socjalisci hehehehe


dokladnie, caly czas sie zastanawiam w czym to PO jest liberalne ( w polsce nie ma zadnej takowej partii a tym bardziej libertaniankiej)
a pis i lpr to klerykalni socjalisci z megalomania narodowa. samoobrona z poczatku byla niby lewicowa partia, a teraz zachodnie media przyrownoja ich do parti le pena.
-----
a klotnie o historie sa najbardziej jalowymi, przeciez wiadomo, ze kazdy bedzie przyjmowal do wiadomosci tylko te aspekty ktore mu odpoawiadaja, a reszte negowal albo bagatelizowal


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:09
no z Toba Wasyl mozna pogadac na innym poziomie. szanuje Twe zdania co do "spogladania wstecz". Ja mysle jednak, ze zawsze i z kazdym trzeba szukac dialog nawet mimo zaszlosci hisorycznych, np. tak jak polscy biskupi na 1000 lecie panstwa. Juz nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje historyczno - polityczne, bo to do niczego nie prowadzi. Apropos kosciola i jego roli w spoleczenstwie to polecam wszelkiego rodzaju publikacje na ten temat A. Michnika. ja Michnika nie popieram we wszystkim, ale akurat w temacie koscila zgadzam sie z nim w 100%. przyznam szczerze, ze w dyskusji kozystalem z pomocy mojego brata mundka, ktory kuje na sesje i pozdrawia wszystkich! ( jestem jeszce mlody i wiele musze jeszce poczytac:)) zanim utwierdze sie w moich przekonaniach ("tylko krowa nie zmienia pogladow"). on tez za mlodu (podstawowka i czesc liceum) byl wyznawca ideii narodowej, ale jak mowi: czym bardziej sie starzeje tym wiekszy z niego liberal:).
a jak sie kiedys wezme za narodowca to siade i wypisze wszystkie jego wpadki od poczatku pobytu w tym temacie. juz pare jego wizji politycznych sie ewidentnie niesprwawdzilo. a co bedzie pozniej, az strach sie bac... pozdrawiam i nie klucmy sie tylko dyskutujmy:)!


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:09
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:59 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:13
A tematu Swiatyni Opatrznosci Bozej nie znam, ale wg badan ponad 90% Polakow to katolicy, a katolik powinien cos czasem usuplac. Patrz podatek religijny w RFN.[/cytat]

a co do swiatyni opatrznosci bozej
Teraz ja cofne sie do historii
Uchwale o budowie swiatyni opatrznosci bozej podjal sejm w 1791r jako wotum dziekczynne za uchwalenie konstytucji 3 maja. Jak wiadomo z powodow rozbiorow nie doszlo wtedy do zbudowania tegoz kosciola. za rzadow AWS przypomniano sobie o tym i postanowiono zbudowac ja do 2000r. na jubileusz chrzescijanstwa. ogloszono miedzynarodowy konkurs na projekt, kosciolowi sprezentowano kawal ziemi w Wilanowie (warty bardzo duzo). Nastepnie olano projekt ktory wygral, bo Episkopatowi sie nie spodobal, i wybrano inny. Inny czyli prostopadloscian przykryty rachityczna kopula, elegancja nie dorownyjacy nawet niektome dokonanianiom stalinoarchitektury. rozpoczeto budowe, po czym szybko skonczyly sie pieniadze. Nie zaplacono głownemu wykonawcy - firmie Marciniak SA powodujac jej duze klopoty (m.in. postepowanie z wierzycielami, ktore uniemozliwilo starty w przetargach publicznych, a to jest bardzo wymierna strata). Przerwano prace, bo nie bylo ofiarodawcow. az do teraz, gdy poslowie prawicowi postanowili zabrac pieniadze na ratownictwo medyczne a przeznaczy je na swiatynie, i na kancelarie Rady mininstrow i prezydenta (czyli obiecywane odchudzenie adminiostracji). PRZECIEZ OFIARY WYPADKOW DROGOWYCH MOGA POCZEKAC! co za roznica, czy pomoc bedzie za 10 minut czy za pol godziny, przeciez mamy ich gdzie chowac. Taki jest tok myslenia prawicy. I dlatego ja sie brzydze nia. a Kosciol sam powinien swiatynie wybudowac, jest bardzo bogaty. Dzis kosciol ma wiecej ziemi niz przed II wojna swiatowa, a przeciez Polska ma dzis kilkadziesiat tysiecy kilometrow kwadratowych mniej powierzchni!

a co do podatku koscielnego, serdecznie popieram wprowadzenie go. Oczywiscie isc za tym powinno likwidacja wszelkich dotacji na kosciol a jest ich mnostwo. Wtedy sie okaze ile jest prawdziwych katolikow - nie stereotypowo 95 % bo tak podaja dane statystyczne (czyli lista zarejestrowanych w parafiach). Jak trzeba bedzie placic dodatkowy podatek to okaze sie ze katolikow mamy max. 60% ,bo dzisiaj w tych 95% jestem tez ja, bo to mnie nic nie kosztuje. a jak bedzie kosztowac, pierwszy pobiegne sie wypisac z kosciola.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:14

  Tony Montana napisał:  
och Narodowiec. Ty mnie jak zawsze rozsmieszasz. Jak Plus przydusil cie racjonalnymi argumentami na temat rzadu w II RP to ty juz wyskoczyles z 19 wiekiem. hehe. a pozniej zaczynasz pisac, ze jego posty to belkot, bo nie wiesz co odpisac. typowe zachowanie dla chlopcow mlodowsiechpolskich. Znajdz sobie jakies berecikowe forum, to tam bedziesz idolem dla wszystkich pan po menopauzie.

Ps. bez odbioru

ps.2 Ty juz na samym poczatku mnie rozwaliles, jak w jakims sporze (chyba z shee) napisales cytuję: "Seks słuzy celom prokreacyjnym, a nie dla przyjemnosci". to zdanie stanowi cale podsumowanie twojego "dorobku". Wiec pozostaje mi zyczyc gromadki dzieci, ktore beda z wypiekami na policzkach sluchac opowiesci o dwoch wielkich Romanach: Dmowskim i Giertychu

zycze milego dnia. dobranoc



czasami zastanawiam sie po takich wypowiedziach..czy to jest faktycznie próba przeforsowania swoich poglądów czy tylko chęć robienia wstrzyków komuś kto naprawdę dobrze argumentuje swoje racje.W takich dyskusjach historia jest podstawa rozwaań a nie dodatkiem do niej!Jeeli bronisz Plusa to śmieszysz swoimi wypowiedziami tak samo jak i on,bo nie jest to jego stanowisko tylko stanowisko zasłyszane od brata z Politologii.więc skoro nie ma swoich argumentów to nie ma jak kogoś przyduszac a juz tym bardziej nie powinien brac udzialu w tego typu konwersacjach!no i czasami tez spojrzyj co piszesz bo narazasz sie na blaszki(milego dnia.dobranoc).....pozdro Vasylos i Narodowiec


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:23
ludzie spokojnie bo dojdzie do jakiejs wojny narodowo - liberalnej z powodu dyskusji. to nie jest tak ze ja nie mam argumentow i ze sam nie mysle. nie moze byc tak, ze po prostu zgadzam sie z braciszkiem?? i on mi troche podpowiada jak z Wami dyskutowac, jakich uzywac argumetow. zapewniam, ze zdecydowana wiekrzosc to jest moja inwencja i poglady. ja szanuje wszystkich na rowni na tym forum i jeszce nigdy nie zdarzylo mi sie tu kogos obrazic. poglady pogladami, a szacunek szacunkiem i to trzeba zrozumiec:). dobranoc!


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:25

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Tony Montana napisał:  
och Narodowiec. Ty mnie jak zawsze rozsmieszasz. Jak Plus przydusil cie racjonalnymi argumentami na temat rzadu w II RP to ty juz wyskoczyles z 19 wiekiem. hehe. a pozniej zaczynasz pisac, ze jego posty to belkot, bo nie wiesz co odpisac. typowe zachowanie dla chlopcow mlodowsiechpolskich. Znajdz sobie jakies berecikowe forum, to tam bedziesz idolem dla wszystkich pan po menopauzie.

Ps. bez odbioru

ps.2 Ty juz na samym poczatku mnie rozwaliles, jak w jakims sporze (chyba z shee) napisales cytuję: "Seks słuzy celom prokreacyjnym, a nie dla przyjemnosci". to zdanie stanowi cale podsumowanie twojego "dorobku". Wiec pozostaje mi zyczyc gromadki dzieci, ktore beda z wypiekami na policzkach sluchac opowiesci o dwoch wielkich Romanach: Dmowskim i Giertychu

zycze milego dnia. dobranoc



Sorry, ze zaczne od tylu. Zyczysz milego dnia i piszesz dobranoc? lol Zobacz w slowniku pozycje "racjonalne argumenty". Pomoge Ci, argumenty Plusa mialy inny charakter. Piszesz, ze nie lubisz belkotu a sam pierdolisz bzdury i napinasz sie jak baranie jaja "bo nie wiesz co odpisac. typowe zachowanie dla chlopcow mlodowsiechpolskich. Znajdz sobie jakies berecikowe forum, to tam bedziesz idolem dla wszystkich pan po menopauzie. " Tragikomedia, ze wskazaniem na to pierwsze. Komentowac tego szkoda.

Dla jednych seks sluzy dla robienia dzieci, dla niektorych dla przyjemnosci. A dla niektorych jedno i drugie. W imieniu narodowca i swoim dziekuje za zyczenia. Oby sie spelnily, bo marze o duzej rodzinie, on zapewne takze.

Milej nocy. Dobranoc.




Postanowilem sie po napinac bo mi rece opadaja po przeczytaniu niektorych wypowiedzi narodowca. a co do seksu wybralem ten wyjatek bo mnie serdecznie wtedy powalil swym nonsensem. Tobie zycze takze spelnienia marzen, bo w koncu swiat bylby piekny gdyby kazdemu marzenia sie spelnialy. a co do racjonalnosci argumentow. Nie tylko ja nie uzywam racjonalnych argumentow, zreszta Tobie Vasyl przypominac nie trzeba, wystarczy ze przejrzysz swoje niektorw posty (m.in te na temat zydow). Moj post nie mial sluzyc przytoczeniu argumentow w dyskusji tylko wyrazeniu dezaprobaty wobec Narodowca, ktory kazdemu niemal zarzuca nieracjonalnosc argumentow.
a na koniec przytocze cytacik biblijny (lub okolo biblijny): Niech ten kto jest bez winy pierwszy rzuci kamieniem.
pozdrawiam

A do Ekipanta: istotnie napisalem milego dnia, dobranoc. co w tym zlego. dla mnie teraz noc jest dniem, dzien noca. Dzien mozna pojmowac w znaczeniu doba, bylo to takze zyczenie na przyszlosc. a jak mi ktos wytknie wypowiedz ktora istotnie moze byc odczytana purnonsensownie, nie jest to dla mnie blaszka, tylko informacja, by sie poprawic. Przyznaje wiec Tobie racje i zycze tym razem milej nocy i dobranoc

Ostatnio edytowany przez: Tony Montana, 6 lutego 2006, 00:30 [1 raz(y)]


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:25

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Kiedys przestudiowalem "kariere" Michnika, jego prace, osiagniecia. Zydowski, sprzedajny karierowicz. Takich jak on powinno sie na latarniach wieszac.

Racja, tylko krowa nie zmienia pogladow. Idea narodowa takze sie zmienia. Obecnie nazywamy to nowoczesnym nacjonalizmem, ktory troche rozni sie od tego w okresie miedzywojennym, a jednak fundamenty, idealy, zalozenia sa te same.

Jak juz pisalem nie wiem, co sie dzieje z ta Swiatynia, dlatego nie zabieram stanowczego glosu.

Oj jakbym ja pozbieral wszystkie "ciekawe" wypowiedzi pseudoliberalow, to uzbieralby sie niezle hity :].


  Cytat:  
i dlateko katolik powinien sam rozporzadac swoim dochodem i przeznaczac go na to co chce, np wspomozenie budowy kosciola, a nie tak jak teraz jest, ze panstwo podlizuje sie pewnym grupom katolickim i przeznacza kase na cos nie koniecznie najwazniejszego!



Obecnie panstwem rzadzi opcja prokatolicka i czy to sie Tobie podoba, czy nie takie inicjatywy beda popierane. Wole to niz komunistyczny ateizm.



a na drzewach zamiast lisci beda wisiec judeo-komunisci :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:30
a dla manie Michnik to wieli humanista i tyle. Gdyby ktokolwiek z forumowiczow zrobil tyle dla powstania III RP i tak sie narazal to wtedy moglby go oceniac i sie z nim rownac. Ostatnia w ksiaznicy bylo spotkanie z Michnikiem. Trzeba bylo isc i z nim podyskutowac, ciekawe jak wtedy byliby madrzy niektorzy. Blagam was nie czytajcie takich ksiazek jak np. "Poznaj zyda"..., albo inaczej czytajcie ale nie bierzcie se tego do serca... teraz juz ide spac dobranoc! pozdrawiam!


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:35
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:57 [1 raz(y)]


Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:39
jak ty sie na takie rzeczy obrazasz to pogratulowac wrazliwosci. sam parae razy obraziles mnie wczesniej i mam nadzieje ze ludzie tu piszacy nie dadza se wmowic z kim maja dyskutowac, a z kim nie. KONIEC, THE END, FINE.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:41
do ksiaznicy nie trzeba bylo nikogo zapraszac, kazdy czlowiek z zamiarami dyskusji mogl wejsc.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:44
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:58 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:49
Vasyl, posty na zydow moga miec inny charakter a te nie? czemu tak ma byc, dlatego ze na zydkow TY pisales, a te pisalem JA? To maja byc te twoje racjonalne argumenty? Wylawiasz jedno zdanie z kontekstu i rzucasz mi w twarz ze jestem sprzedawczyk. Znasz mnie zebys mogl to powiedzec? Czy k.. ja kiedykolwiek sformulowalem inwektywe pod twoim adresem? dyskusja ma to do siebie, ze polega na wymienianiu argumentow, niekoniecznie racjonalnych, natomiast nie polega na obrazaniu kogos, kto ma inne poglady.
A co do Plusa, to chyba nie zauwazyliscie ze jest mlodszy od was, dlatego trudno jest czasem mu dobrac argumenty. A co do tego ze czepiacie sie ze jednym z autoryterow jest jego brat - to zle? tak stoicie jako narodowcy na strazy swietosci rodziny?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:50
po raz kolejny udowodniles swoja wyzszosc, kazdy ma prawo do obrony. dyskutowales ze mna, nie z moim bratem. on z zasady na tym forum nie dyskutuje o czym innym jak Pogon, ja mam inne zdanie i to co dzis zobaczylem bardzo mnie przerazilo. Koncze juz i obiecuje, ze nigdy wiecej sie w tym temacie nie odezwe, jesli bedzie inaczej prosz o bana.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 00:52
Plus masz moje poparcie, uwazam ze co jak co potrafisz ubierac w argumenty swoje wypowiedzi. Niestety oni sa inni i czasem racje rozumu nie docieraja do nich. mowis ie trudno.

na koniec pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Panow. Zycze powodzenie w budowaniu waszej IV Rzeczpospolitej


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 01:43

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

P.S
Chcemy zbudowac IV Rzesze a nie RP! :D



co Ty pierdolisz? ochłoń


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 11:07

  Cytat:  
Oj jakbym ja pozbieral wszystkie "ciekawe" wypowiedzi pseudoliberalow, to uzbieralby sie niezle hity


bo narodowcy, prawicowcy to zawsze maja racje i nie opowiadaja glupot

  Cytat:  
Obecnie panstwem rzadzi opcja prokatolicka i czy to sie Tobie podoba, czy nie takie inicjatywy beda popierane. Wole to niz komunistyczny ateizm.


teraz to sorry, ale juz wymieklem, czyli popierasz ta inicjatywe jedynie daltego, ze rzadz taka opcja, jestem ciekaw twojej reakcji gdyby lsd przeznaczyla ta sama kase na wspomozenie budowy kosciola. od razu bys sie doszukiwal jakich przekretow i ich bluzgal....
i dlatgo wole liberalow (ktorych jak na lekarstwo na poslkiej scenie polityczne, jedynie pojedyncze jednostki jak Zbigniew Rau w PiSie) bo nie mowia mi co jest sluszne, a co nie i nie traca kasy na projekty bez przetargu, konkursu :P

ktos tam pisal, ze liberalizm jest populistyczny, no to gratuluje temu czlowiekowi madrosci :| zanim zacznie pisac farmazony to niech przeczyta jakas ksiazke LIBERAŁA, a nie tylko osoby szkalujaca ta opcje.
ps. anarchokapitalizm r0x :)

a tu kawalek o uczciwosci i braku nepotyzmu: Awans brata premiera Marcinkiewicza
"Nowy Dzień": Starszy brat premiera Kazimierza Marcinkiewicza - Mirosław Marcinkiewicz został dyrektorem I Oddziału Banku PKO BP w Gorzowie, największej placówki tego banku w mieście.
Najstarszy z trójki braci Marcinkiewiczów przed laty działał w ZChN, w latach 1990-99 był dyrektorem w Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie. Zwolnił go ówczesny wojewoda lubuski Jan Majchrowski (AWS).

Podejrzewano - pisze gazeta - że Mirosław był zaangażowany w niezgodną z prawem próbę przekazania w prywatne ręce wartej 2 mln zł stacji ornitologicznej.
REKLAMA Czytaj dalej

Kazimierz Marcinkiewicz, wtedy już szef doradców Jerzego Buzka, ostro zaatakował Majchrowskiego. Miejscowy ZChN zarzucił wojewodzie arogancję i zwalczanie ludzi ze środowisk narodowo-katolickich.

W 2004 r. Mirosław Marcinkiewicz wygrał konkurs na dyrektora placówki PKO BP w Sulęcinie, a rok później został szefem PKO w Skwierzynie.

Teraz przenosi się na bardziej prestiżowe stanowisko w stolicy województwa - komentuje "Nowy Dzień.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
NR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6631 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/02/2006 14:26

  avelyn napisał:  
[cytat] Oj jakbym ja pozbieral wszystkie "ciekawe" wypowiedzi pseudoliberalow, to uzbieralby sie niezle hity


bo narodowcy, prawicowcy to zawsze maja racje i nie opowiadaja glupot
cytat]

No pewnie ze narodowcy maja racje i nie opowiadaja glupot!


Życie i śmierć dla Narodu!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005