Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 22:17

  Steryd napisał:  
P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka ( ... )



Winny się tłumaczy! Przyznaj się że jarają Cię puszyste i masz chrapke na małzonkę drogiego Bronisława lol !


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 22:50

  Steryd napisał:  
PiS mialo szanse wybic sie ponad przecietnosc. Niestety pokazali kim sa, bratajac sie z Lepperem i Giertychem. Gdyby nie to, dzis byli by realna alternatywa dla PO, ktore raczej jest nie zagrozone, a PiS sam do tego doprowadzil. Za bledy sie placi, wczesniej czy pozniej. PO za swoje tez zaplaci, ale dopiero w kolejnych wyborach do Sejmu. Nie zasluguja na zaufanie i poparcie, ktore maja, ale to wlasnie slabosc PiSu doprowadzila do tego, ze jeszcze przez jakis czas moga spac spokojnie.


Łączenia się z Samoobroną jest rzeczywiście silnym argumentem przeciwko PiSowi. Patrząc na tamtą sytuację: jeżeli założymy, że Platforma nie dopuszczała opcji współrządu z PiSem ( a takie miałem wtedy odczucia ) to PiSowi został do wyboru sojusz z Samoobroną i LPR lub ponowne wybory. Opcja numer dwa jest patowa, bo wiadomo że nie zdobyli by samodzielnej władzy. Wybrali opcję numer jeden która doprowadziła do takiego odbioru o jakim piszesz ( sam głosując na PiS nie wyobrażałem sobie takiej koalicji ). To dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie tej koalicji. Co do jej działania.. teraz sympatyczni cwaniacy w gajerach robią to samo co wtedy proste złodziejaszki w gumofilcach. A że robią to z klasą i poparciem mediów, wszystko jest w porządku. Mogę się podpisać pod twoim ostatnim zdaniem..


będę pamiętał.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:11
Abstrahując od tematu wyborów ;)
  Cytat:  
Polska skazana w Strasburgu za naruszenie europejskich konwencji. Ofiary dostaną 72 tys. zł

Skarb państwa będzie musiał zapłacić ponad 72 tysiące złotych trzem Polakom, którzy skarżyli Polskę w Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu. W trzech wyrokach Polska została skazana za naruszenie europejskich konwencji; chroniącej przed nieludzkim traktowaniem, gwarantującej prawo do życia i gwarantującej ochronę tajemnicy korespondencji.

Trybunał uznał, że trzem skarżącym, skarb państwa wypłacić ma w sumie ponad 18 tysięcy euro. Wyrok jest ostateczny.

W pierwszym wyroku Trybunał przyznał rację mieszkańcowi Rzeszowa, który skarżył się na postępowanie policji. Podczas alkoholowej libacji uderzył żonę po czym na jej prośbę, miał być zabrany do izby wytrzeźwień. Policjanci nie pozwolili mu się ubrać, mimo dwudziestostopniowego mrozu. Podczas transportu ciężko go pobili.

Pomimo zaświadczeń lekarskich potwierdzających obrażenia, został skazany za agresję wobec policjantów. Trybunał jednogłośnie stwierdził, że obowiązkiem władz było przeprowadzenie dochodzenia, jak doszło do obrażeń. Trybunał skazał Polskę za naruszenie artykułu chroniącego przed nieludzkim traktowaniem przyznając skarżącemu siedem tysięcy euro zadośćuczynienia.

Dziesięć tysięcy euro otrzyma też rodzina z Nowego Sącza, która bezskutecznie żądała od władz, wyjaśnienia śmierci syna. Lekarz nie potrafił określić przyczyn zgonu. Prośby o przeprowadzenie sekcji oraz śledztwa nie przyniosły rezultatu. Trybunał stwierdził, że obowiązkiem władz było ustalenie przyczyn zgonu, a Polska naruszyła artykuł konwencji gwarantujący prawo do życia.

Trzeci wyrok dotyczył cenzurowania korespondencji osoby odbywającej karę więzienia. Trybunał stwierdził, że pozbawienie wolności, nie pozbawia skazanego prawa do tajemnicy korespondencji. Otrzyma on tysiąc euro zadośćuczynienia.



P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:12
hornetq szkoda czasu na tłumaczenia .Jeran również w szczegółowy sposób opisał "kulisy" nawiązania "koalicji" z LPR-em i Somoobroną.Jak widac do niektórych nic nie dociera . Łatwiej jest powtarzac ogólniki typu " bratali się z Lepperem i Giertychem" niż obiektywnie ocenić sytuację w jakiej wtedy znalazło się Prawo i Sprawiedliwośc. Niestety , jedni podpierają swoje wpisy konkretnymi argumentami a inni wysilają się jedynie do wymyślania tanich podpisów pod postem Kręci oczyma

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 kwietnia 2010, 23:20 [2 raz(y)]


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:14

  eM napisał:  
PS. Jeran - 100% poparcia! ;)


Takie słowa z Twojej strony to dla mnie prawdziwy zaszczyt ;). To bardziej Ty masz moje 100% poparcia, bo na forum jesteś dużo dłużej i o prawdzie pisałeś dużo wcześniej. Wiedz, że dużo osób na tym forum podziela Twoje poglądy, liczę więc na to, że długo będzie można jeszcze prowadzić przynajmniej w tym miejscu z Tobą dyskusje, bo przyjemnie się czyta rzeczy, które świadczą, że ludzi po prawej stronie, jest wiele. Pozdrówki więc dla tych, co zawsze po prawej stronie, po stronie prawdy ;).


  Pszczółek napisał:  
Co do Pospieszalskiego skoro jest on taki rzetelny i doskonały, przywiązany do wartości to w drugim dniu żałoby nie mógł się wstrzymać z puszczaniem wypowiedzi typu: ...szkoda ze nie zginęli Ci co powinni, nie Polacy a ograniczyć się do pozytywnych wypowiedzi o zmarłych, w tym prezydenta? I wcale tego nie przeczytałem z GW tylko obejrzałem sobie w TVP1. Dla mnie jako katolika jak słyszę takie wypowiedzi to mnie skręca i to od osób, które uważają że są prawdziwymi katolikami i to nawet od księży. Gdzie tutaj są wartości katolickie? Jak już pisałem wcześniej to robię całościowy przegląd prasy i wyciągam swoje wnioski, jak widać na tematy polityczne mamy inne. I niech tak będzie.



Hmmmm.... Zgoda. Zginęli ludzie, każda śmierć jest tragedią. Ale dla osób, które krew zalewa, widząc to w jaki sposób przestawia się w mediach ich poglądy ("Wyszydzany za niemodny patriotyzm...") jest jasny podział źli i tacy którzy są po jasnej, tej dobrej stronie mocy. Tak jak uważam, że słuszny był okrzyk "Jeszcze jeden" w wiadomym momencie, po którym media rzuciły się na Starucha i "bandytów z Łazienkowskiej", tak uważam i jestem w stanie się podpisać obiema rękami, że szkoda wielka, iż nie zginęli Ci co powinni. Los zabrał nam ludzi, którzy swoimi działaniami dbali o dobro ojczyzny. I bezapelacyjnie wolałbym, aby w locie do Moskwy, czy Berlina kipnęły czerwone mordy, od wielu lat wyniszczających najjaśniejszą Rzeczpospolitą. Doskonale rozumiem ludzi wypowiadających te słowa, bo Kiszczaki, Jaruzelskie i inne kurwy, którym z całego serca życzę wszystkiego najgorszego żyją, a bohaterowie pokroju Janusza Kurtyki, Lecha Kaczyńskiego, Andrzeja Przewoźnika, Krzysztofa Putry, Zbigniewa Wassermana, Przemysława Gosiewskiego i wielu ludzi z tego tragicznego lotu, pod Smoleńskiem oddali swoje życie na ołtarzu ojczyzny. I jako katolik jestem świadom WIELKIEGO grzechu jaki popełniam życząc wszystkiego najgorszego wszelkiej maści skurwysyństwu hańbiącemu polskie godło. Opatrzność jest sprawiedliwa. Wybaczy ;). Kiszczaki i Jaruzele nigdy braćmi mi nie będą.
Dlatego uważam, że przedstawiając wypowiedzi ludzi obecnych w tamtych smutnych chwilach po 10 kwietnia, Pospieszalski jak zwykle zaprezentował styl dziennikarski, którego brakuje wszystkim zakłamanym dziennikarzolom z (nie)polskich mediów.


  Pszczółek napisał:  
W rządzie była np Lubińska, dla której dziura budżetowa była tylko wirtualnymi pieniędzmi, które można dowolnie było zwiększać... ciekaw jestem co by było, gdyby zrealizowała swoje pomysły to dzisiaj gdzie byśmy byli - chyba gorzej niż Grecja.


Pani Lubińska jako pierwszy Minister Finansów w Rządzie RP wprowadziła coś takiego jak budżet zadaniowy. Proponuje Ci o tym poczytać, bo widzę, że mocno nieprawdziwie oceniasz panią Minister. Ja do dziś żałuje, że prezydentem naszego miasta nie została pani profesor Teresa Lubińska. Jestem pewien, że mielibyśmy dziś inną sytuację, niż z zakłamanym platfusem Krzystkiem. No ale cóż. Mieszkańcy wybrali.


  nowa od nowa napisał:  
Ja w życiu nie będę tolerował Radia maryja-zionącej nienawiścią i siejącą ferment stacji która opluwała tez jak i jej guru śp Prezydenta. A kościoł jako instytucja już dość złego zrobił (mam na myśli klerykałów) I jak chce mieć coś tu do gadania w kwestii polityki, niech w końcu zacznie płacić podatki. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym i ta cała liczba ponad 90% katolików to fikcja-ilu z nich ma sakramenty a traktuje je tylko dogmatycznie?



Super, nie toleruj sobie, tylko powiedz mi które masowe media w Polsce nie sieją nienawiści? Po prostu Rudy z Torunia wyszedł z założenia, że skoro jedni są po ciemnej stronie, a raczej czerwonej, on po części będzie wspierał stronę jasną. I od wielu lat punktuje na łamach swoich katolickich mediów, które mają na prawdę ogromne rzesze odbiorców szkodliwe działania wcześniej postkomunistów i sprzedawczyków a dziś platfusów, wcześniej wspierając PiSowców. Obecność w radiu takich ludzi jak prof. Krasnodębski, prof. Wolniewicz czy Stanisław Michalkiewicz skłania mnie do przekonania, że to medium wcale nie ciemnogrodu. Możemy się spierać o działania RM, możemy psioczyć na Rydza, ale trzeba przyznać, że sposób przedstawiania toruńskiej rozgłośni wziął się rodem z gazety żydowyborczej i wsi24 itp. Rydzyk ma w dupie te zarzuty, bo ma radio nadające na całym świecie, prasę (w tym dziennik), telewizję, fundacje, teraz bawi się z tymi wodami geotermalnymi czy jak to tam zwał, i rozkręca telefonie komórkową. Jest po prostu konkurencją, dlatego jest tak strasznie sekowany. Przy wszystkich wadach Rudego, oceniajmy go sprawiedliwie.


  tribu napisał:  

kosciol z natury ma do czego innego sluzyc i niech sie od polityki odpierdoli. przez teksty z ambony w stylu "jak ktos na Walese nie zaglosuje to bedzie mial grzech" (x lat temu osobiscie to slyszalem) sytuacja wyglada jak wyglada i tak jak piszesz mamy ogrom "wierzacych niepraktykujacych":) w ostatnich czasach im sie w dupach od dobrobytu poprzestawialo i pozniej masz kwiatki w stylu papy rydzyka majacego wladze nad ciemna masa, molestowania i inne... Pogońić holote



Nie zgadzam się. To z ambony przez lata zniewolenia serc i umysłów naszych rodaków przez upadki niepodległości naszej ojczyzny, płyneły słowa które podtrzymywały ducha narodu. Czy prymas tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński nie mieszał się do polityki i do spraw społecznych, czy nie zabieraj z ambony w tej sprawie głosu? Czy w polskim parlamencie, podczas połączonego zgromadzenia obu izb, do przedstawicieli narodu polskiego, wybranych w demokratycznych wyborach nie mówił Papież Jan Paweł II, który dla tak wielu był moralnym autorytetem i który tak bardzo wmieszał się w sprawy polityki i społeczne, że współdoprowadził do "odnowienia oblicza tej ziemi" i upadku zbrodniczych systemów w tej części Europy? Czy ks. Popiełuszko, który oddał życie na ołtarzu ojczyzny, nie zabierał głosu w sprawach społecznych i politycznych? Czy to nie księża kościoła katolickiego, podczas trudnych okresów naszej ojczyzny nie podtrzymywali ducha narodu i nie włączali się do odbudowy Rzeczypospolitej?
Nie oszukujmy się. Bez tego jak działał Kościół Katolicki, nie byłoby wolnej Polski, nie byłoby zachowanych wartości takich jak Patriotyzm, Polskość, Solidarność.

W ostatnich dniach, chciałem uczestniczyć chociaż przez media w pożegnaniach tych którzy oddali życie pod Smoleńskiem. Słuchałem przez ten czas wielu kazań, wielu słów księży które poruszyły moje serce. Wiele zdań wypowiedzianych przez nich, dało mi poczucie świadomości, wzmocniło to poczucie, że duch w narodzie nie ginie. Przeczytaj kilka kazań, albo chociaż ich fragmenty z najważniejszych uroczystości. Warto.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:16

  Jeran napisał:  

  eM napisał:  
PS. Jeran - 100% poparcia! ;)


Takie słowa z Twojej strony to dla mnie prawdziwy zaszczyt ;). To bardziej Ty masz moje 100% poparcia, bo na forum jesteś dużo dłużej i o prawdzie pisałeś dużo wcześniej. Wiedz, że dużo osób na tym forum podziela Twoje poglądy, liczę więc na to, że długo będzie można jeszcze prowadzić przynajmniej w tym miejscu z Tobą dyskusje, bo przyjemnie się czyta rzeczy, które świadczą, że ludzi po prawej stronie, jest wiele. Pozdrówki więc dla tych, co zawsze po prawej stronie, po stronie prawdy ;)

Oj, aż się łezka zaraz zakręci w oku Depresja


P. S.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:25

  Sz. napisał:  

  Jeran napisał:  

  eM napisał:  
PS. Jeran - 100% poparcia! ;)


Takie słowa z Twojej strony to dla mnie prawdziwy zaszczyt ;). To bardziej Ty masz moje 100% poparcia, bo na forum jesteś dużo dłużej i o prawdzie pisałeś dużo wcześniej. Wiedz, że dużo osób na tym forum podziela Twoje poglądy, liczę więc na to, że długo będzie można jeszcze prowadzić przynajmniej w tym miejscu z Tobą dyskusje, bo przyjemnie się czyta rzeczy, które świadczą, że ludzi po prawej stronie, jest wiele. Pozdrówki więc dla tych, co zawsze po prawej stronie, po stronie prawdy ;)

Oj, aż się łezka zaraz zakręci w oku Depresja



Twój komentarz uznaję za całkowicie zbędny, no ale cóż, nie stać Cię na więcej, jeśli jesteś trollem internetowym. Idź pogadaj z kotem na temat swojego idola Bronka Komorowskiego. I załatw kotu w końcu tą karmę, bo jeszcze biedak z głodu padnie. Nie odzywaj się więcej, jeśli nie masz nic do powiedzenia, bo to nie miejsce do rozmów o dupie marynie tylko topic na poważne dyskusje.


  hornetq napisał:  

Łączenia się z Samoobroną jest rzeczywiście silnym argumentem przeciwko PiSowi. Patrząc na tamtą sytuację: jeżeli założymy, że Platforma nie dopuszczała opcji współrządu z PiSem ( a takie miałem wtedy odczucia ) to PiSowi został do wyboru sojusz z Samoobroną i LPR lub ponowne wybory. Opcja numer dwa jest patowa, bo wiadomo że nie zdobyli by samodzielnej władzy. Wybrali opcję numer jeden



Nie wybrali opcje numer jeden. Zostali do niej zmuszeni. Rządem mniejszościowym brać odpowiedzialności za funkcjonowanie państwa się nie da. PiS chciał rozwiązać parlament, ale platfusy wtedy odmówiły tak jak pozostałe ugrupowania. Koalicja z Samoobroną i LPR'em była ostatecznością. I na szczęście Jarek zabezpieczył się i trzymał partie Leppera i partie Giertycha za daleka od faktycznej władzy.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:25
Maryna , bierz przykład z chłopaka , może i do twojego pustego łba kiedyś coś dotrze , jak ci się łezka zakręciła to przytul się do swoego pluszaka którego mam nadzieje wygrałeś w promocji whiskas - od razu będzie ci lepiej lol

Pisz sobie dalej pizdeuszu , prawdziwy z ciebie hardcorowiec zza monitora , 10 pkt w lidze hóls należy ci się jak nic lol

Jeran - dziękówa za dobre słowo ;)

PRECZ Z KOMUNĄ! ;)


  Jeran napisał:  
W ostatnich dniach, chciałem uczestniczyć chociaż przez media w pożegnaniach tych którzy oddali życie pod Smoleńskiem. Słuchałem przez ten czas wielu kazań, wielu słów księży które poruszyły moje serce. Wiele zdań wypowiedzianych przez nich, dało mi poczucie świadomości, wzmocniło to poczucie, że duch w narodzie nie ginie. Przeczytaj kilka kazań, albo chociaż ich fragmenty z najważniejszych uroczystości. Warto.



Nie pamiętam nazwiska , ale na pewno chodzi mi o księdza który odprawiał uroczystosci pogrzebowe marszałka Putry. Gdyby gdzieś była możliwość jeszcze raz wysłuchać tych słów to polecam każdemu , naprawde warto.

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 kwietnia 2010, 23:38 [5 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 23:48

  Cytat:  
MKS 78 napisal: "z tego wszystkiego wolalbym z PO Sikorskiego."



Jesli kierujesz sie PR a na to wyglada to czy nie uwazasz ze juz lepiej wystawic Radzia zone niejaka pania Jablonke. To dopiero byl by WIZERUNEK... Same pochwaly w GW i TVN. Caly zachod z takim jednym panstwem pial by z zachwytu. Poszkodowani, wypedzeni, ocalali mogli by odzyskac swoje rzekomo utracone mienie...a Radzio robil by to co teraz czyli NIC. Aj waj waj waj...tak blisko juz do raju...on pije wino dzieci mu spiewaja o Synaju.

Akcja 'widelec' vs demonstracja zorganizowana przez pajacow z PO pod Wawelem - refleksja i porownanie.

1. Kibice CWKS-u przemieszczaja sie chodnikiem i zbytnio nie krzycza VS Pajace z PO bez zezwolenia organizuja zbiegowisko, krzycza, blokuja ruch.
2. Kibice CWKS-u nie zaklocaja zadnego swieta ani uroczystosci panstwowej VS Pajace z PO zaklocaja zalobe narodowa i obrazaja swoimi okrzykami uczucia innych.
3. Kibice CWKS-u zostaja brutalnie zwinieci przez POlicje i do dzis musza bujac sie po sadach VS Pajace z PO nie tylko sa nietykalni ale dodatkowo zapewniono im ochrone policyjna mimo ze jak juz pisalem to zezwolenia na demonstracje nie posiadali.
4. Kibice CWKS-u zostaja opluci przez tzw.'postepowe media' typu TVN i GW VS Pajace z PO przez te same media sa reklamowani, nikt nie mowi o ich chamstwie a jedynie przedstawia ich za przeciwnikow czy tez nielegalne zbiegowisko sprowadza do miana inicjatywy obywatelskiej

Takze czy ta ustawa jest tak naprawde przeciwko tym rzekomym chuliganom czy tez wylacznie na uzytek wladz PO oraz ich przychylnym mediom aby zwalczac nie tylko polityczna opozycje ale i rowniez ruch kibicowski ktory jest nie na reke ich medialnym tubom. Jak widac chociazby na tym malym przykladzie to dla 'salonu' stosujacego podwojne standarty sa rowni i rowniejsi nie tylko wobec prawa. Strach sie bac jak Bronek zostanie prezydentem...

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 28 kwietnia 2010, 00:31 [2 raz(y)]


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 00:31

  Jeran napisał:  

Hmmmm.... Zgoda. Zginęli ludzie, każda śmierć jest tragedią. Ale dla osób, które krew zalewa, widząc to w jaki sposób przestawia się w mediach ich poglądy ("Wyszydzany za niemodny patriotyzm...") jest jasny podział źli i tacy którzy są po jasnej, tej dobrej stronie mocy. Tak jak uważam, że słuszny był okrzyk "Jeszcze jeden" w wiadomym momencie, po którym media rzuciły się na Starucha i "bandytów z Łazienkowskiej", tak uważam i jestem w stanie się podpisać obiema rękami, że szkoda wielka, iż nie zginęli Ci co powinni. Los zabrał nam ludzi, którzy swoimi działaniami dbali o dobro ojczyzny. I bezapelacyjnie wolałbym, aby w locie do Moskwy, czy Berlina kipnęły czerwone mordy, od wielu lat wyniszczających najjaśniejszą Rzeczpospolitą. Doskonale rozumiem ludzi wypowiadających te słowa, bo Kiszczaki, Jaruzelskie i inne kurwy, którym z całego serca życzę wszystkiego najgorszego żyją, a bohaterowie pokroju Janusza Kurtyki, Lecha Kaczyńskiego, Andrzeja Przewoźnika, Krzysztofa Putry, Zbigniewa Wassermana, Przemysława Gosiewskiego i wielu ludzi z tego tragicznego lotu, pod Smoleńskiem oddali swoje życie na ołtarzu ojczyzny. I jako katolik jestem świadom WIELKIEGO grzechu jaki popełniam życząc wszystkiego najgorszego wszelkiej maści skurwysyństwu hańbiącemu polskie godło. Opatrzność jest sprawiedliwa. Wybaczy ;). Kiszczaki i Jaruzele nigdy braćmi mi nie będą.
Dlatego uważam, że przedstawiając wypowiedzi ludzi obecnych w tamtych smutnych chwilach po 10 kwietnia, Pospieszalski jak zwykle zaprezentował styl dziennikarski, którego brakuje wszystkim zakłamanym dziennikarzolom z (nie)polskich mediów.



Jako katolik to nikomu nie powinienes zyczyc zle zarowno walterowi komuchom(mimo ze niszczyli Polske i kosciol) i innym szujom bo rozliczy ich Bóg (kazdy z nich ma rodzine jak mozna zyczyc komus smierci do kurwy nedzy? masz ojca masz matke jak tak to sie ciesz chlopaka bo te wszystkie kurwy to jednak ludzie ktorzy maja rodziny i to rodziny zawsze czuja najwiekszy bol po stracie bliskich...) zreszta wypowiedzi calkowicie sie zgadzam bo nawet madrze mowisz


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 01:11

  Gryfsz napisał:  

Akcja 'widelec' vs demonstracja zorganizowana przez pajacow z PO pod Wawelem - refleksja i porownanie.

1. Kibice CWKS-u przemieszczaja sie chodnikiem i zbytnio nie krzycza VS Pajace z PO bez zezwolenia organizuja zbiegowisko, krzycza, blokuja ruch.
2. Kibice CWKS-u nie zaklocaja zadnego swieta ani uroczystosci panstwowej VS Pajace z PO zaklocaja zalobe narodowa i obrazaja swoimi okrzykami uczucia innych.
3. Kibice CWKS-u zostaja brutalnie zwinieci przez POlicje i do dzis musza bujac sie po sadach VS Pajace z PO nie tylko sa nietykalni ale dodatkowo zapewniono im ochrone policyjna mimo ze jak juz pisalem to zezwolenia na demonstracje nie posiadali.
4. Kibice CWKS-u zostaja opluci przez tzw.'postepowe media' typu TVN i GW VS Pajace z PO przez te same media sa reklamowani, nikt nie mowi o ich chamstwie a jedynie przedstawia ich za przeciwnikow czy tez nielegalne zbiegowisko sprowadza do miana inicjatywy obywatelskiej

Takze czy ta ustawa jest tak naprawde przeciwko tym rzekomym chuliganom czy tez wylacznie na uzytek wladz PO oraz ich przychylnym mediom aby zwalczac nie tylko polityczna opozycje ale i rowniez ruch kibicowski ktory jest nie na reke ich medialnym tubom. Jak widac chociazby na tym malym przykladzie to dla 'salonu' stosujacego podwojne standarty sa rowni i rowniejsi nie tylko wobec prawa. Strach sie bac jak Bronek zostanie prezydentem...



A tam , Gryfsz , "czepiasz się" ;) co to chłopaków interesuje , dla nich największym skandalem jest że PiS związał koalicję z LPR-em i Samoobroną ( choć nie miał innego wyjścia ) ,a także że PiS ma szacunek do "emerytów" i nie szydzi z "Moherowych Beretów". Zaraż jeszcze któryś wyskoczy z jakims "błyskotliwym" żartem i na koniec żeby było jeszcze "śmiejszej" zaznaczy że "nie jest zmanipulowany i nie czyta GW" lol

Żenada.

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 kwietnia 2010, 01:20 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 02:01
Coś czuję, że w najbliższym czasie mało kto przyzna się w tym temacie, że głosuje na PO i bronka ;] ;]

a z takich innych tematów...:

  Cytat:  
Po krytyce „Wyborczej” felietony Króla znikają z „Wprost”

Felietony Marka Króla nie będą już publikowane na łamach „Wprost”. Taką decyzję podjęła Platforma Mediowa Point Group, nowy właściciel pisma, w związku z kontrowersjami wokół ostatniego tekstu Króla, w którym skrytykował „Gazetę Wyborczą”.
W felietonie opublikowanym we „Wprost” (AWR „Wprost”;) 19 kwietnia br. pod tytułem „Nie polezie orzeł w Gwna” Marek Król, były właściciel i redaktor naczelny tygodnika, skrytykował m.in. „Gazetę Wyborczą” za protest wobec pochowania prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. W tekście zawarł m.in. fragment parodiujący Adama Michnika, redaktora naczelnego „Wyborczej”. Król napisał: „ Redaktor Adam chwycił zdenerwowany za telefon i zadzwonił do Andrzeja do Krakowa. „A… a… Aaandrzej naa... na… napisz list. Zde… zde… zdewaweluj Kaczora. Ty ma… ma… masz sukces z ty… tym »Katyniem«, to… tobie wolno. A my w… w… w »Gazecie« cię po… po… poprzemy”. W felietonie Król przytoczył również sformułowanie „wajdalizm”, które w odniesieniu do działalności Andrzeja Wajdy sformułował kiedyś Antoni Słonimski.
W niedzielę, 25 kwietnia na blogu Marka Króla w serwisie Wprost.pl pojawiło się oświadczenie Platformy Mediowej Point Group, w którym napisano: „Wydawca pragnie przeprosić wszystkich Szanownych Czytelników oraz Szanownych Autorów, którzy poczuli się dotknięci treścią ostatnich felietonów Pana Marka Króla, a w szczególności formą ostatniego utworu tegoż felietonisty, opublikowanego 19 kwietnia br., a więc dzień po zakończeniu żałoby narodowej. Wszystkie głosy i uwagi, które dotarły do wydawcy, zostały wnikliwie przeanalizowane”.

- Wydawca podziela pogląd Czytelników i także uważa, że tygodnik opinii nie jest właściwym miejscem na rozpowszechnianie i propagowanie tego typu treści. Platforma Mediowa Point Group zapewnia jednocześnie Czytelników, że dołoży wszelkich starań, by „Wprost” jako medium kształtujące opinie dbało o wysoki standard debaty publicznej – zarówno w sferze światopoglądowej, jak i etyczno-moralnej – głosi dalej komunikat PMPG.

Wydawnictwo poinformowało również, iż miejsce, które do tej pory zajmowały felietony Marka Króla na łamach „Wprost”, począwszy od następnego wydania tygodnika oddane zostanie redakcji i współpracującym z nią autorom.

Marek Król sprzedał 80 proc. udziałów w AWR „Wprost”, które kontrolował wraz z rodziną, Platformie Mediowej Point Group pod koniec ub.r. Obecnie zasiada nadal w radzie nadzorczej AWR „Wprost”.


cóż, wprost już od dobrego czasu jest co raz co raz gorsze, a teraz jeszczle liżą dupę adasiowi.

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 28 kwietnia 2010, 02:34 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 07:36

  eM napisał:  
Maryna , bierz przykład z chłopaka , może i do twojego pustego łba kiedyś coś dotrze , jak ci się łezka zakręciła to przytul się do swoego pluszaka którego mam nadzieje wygrałeś w promocji whiskas - od razu będzie ci lepiej lol

Pisz sobie dalej pizdeuszu , prawdziwy z ciebie hardcorowiec zza monitora , 10 pkt w lidze hóls należy ci się jak nic lol




Nie ma jak rzeczowa dyskusja na temat... Abstrahując do Twoich słów to raz podpierasz swoje wpisy konkretnymi argumentami a raz wysilasz się jedynie do wymyślania tanich podpisów pod postem


  Gryfsz napisał:  


Akcja 'widelec' vs demonstracja zorganizowana przez pajacow z PO pod Wawelem - refleksja i porownanie.

1. Kibice CWKS-u przemieszczaja sie chodnikiem i zbytnio nie krzycza VS Pajace z PO bez zezwolenia organizuja zbiegowisko, krzycza, blokuja ruch.
2. Kibice CWKS-u nie zaklocaja zadnego swieta ani uroczystosci panstwowej VS Pajace z PO zaklocaja zalobe narodowa i obrazaja swoimi okrzykami uczucia innych.
3. Kibice CWKS-u zostaja brutalnie zwinieci przez POlicje i do dzis musza bujac sie po sadach VS Pajace z PO nie tylko sa nietykalni ale dodatkowo zapewniono im ochrone policyjna mimo ze jak juz pisalem to zezwolenia na demonstracje nie posiadali.
4. Kibice CWKS-u zostaja opluci przez tzw.'postepowe media' typu TVN i GW VS Pajace z PO przez te same media sa reklamowani, nikt nie mowi o ich chamstwie a jedynie przedstawia ich za przeciwnikow czy tez nielegalne zbiegowisko sprowadza do miana inicjatywy obywatelskiej

Takze czy ta ustawa jest tak naprawde przeciwko tym rzekomym chuliganom czy tez wylacznie na uzytek wladz PO oraz ich przychylnym mediom aby zwalczac nie tylko polityczna opozycje ale i rowniez ruch kibicowski ktory jest nie na reke ich medialnym tubom. Jak widac chociazby na tym malym



Gdyby nie przypisanie tych protestów jak się wyrażasz pajcom z PO to nawet poprał bym Cie w tej kwestii, ale przypomnij sobie co o tych protestach powiedział Jarosław Gowin, który jest znaczącą osobą w tej partii i jako jedyny zabrał głos w tej sprawie. Przypomnę także tobie, że w tym samym czasie była także manifestacja zwolenników pochówku i ich także psiarnia nie robiła problemów dlatego nie do końca zgodzę się z Twoją końcową tezą (pierwszą częścią) i żeby nie było, że popierałem te protesty jak wspomniałem wcześniej byłem przeciwny publicznej dyskusji na ten temat a tym bardziej protestom.

Jeran - mi jako katolikowi jest Ciebie, żal i autentycznie w niedzielę pomodlę się za Ciebie, żebyś wyszedł ze szponów Szatana, który namawia Cię do złego i każe życzyć komuś śmierci. Jeśli chodzi o bohaterów narodowych to było ich 96 z wszystkich opcji politycznych parlamentu. A czemu byli bohaterami choć za życia byli urzędnikami, parlamentarzystami, członkami załogi, rodzinami ofiar z Katynia, duchownymi... Bo mimowolnie oddali najwyższą cenę ojczyźnie żeby świat a nawet Rosja zaczęły otwarcie mówić o zbrodni Katyńskiej.


  avelyn napisał:  
Coś czuję, że w najbliższym czasie mało kto przyzna się w tym temacie, że głosuje na PO i bronka ;] ;]




Czemu? Bo pójdziesz dalej niż Jeran i mi będziesz życzył śmierci? Bo z częścią da się jedynie polemizować na argumenty a z częścią nie da się bo jak stado baranów beczą tylko j.... PO... i przez tych drugich zostaniesz zasypany w dyskusji?

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 28 kwietnia 2010, 07:44 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 07:41

  eM napisał:  
Maryna , bierz przykład z chłopaka , może i do twojego pustego łba kiedyś coś dotrze , jak ci się łezka zakręciła to przytul się do swoego pluszaka którego mam nadzieje wygrałeś w promocji whiskas - od razu będzie ci lepiej lol

Pisz sobie dalej pizdeuszu , prawdziwy z ciebie hardcorowiec zza monitora , 10 pkt w lidze hóls należy ci się jak nic lol

Jeran - dziękówa za dobre słowo ;)

PRECZ Z KOMUNĄ! ;)


  Jeran napisał:  
W ostatnich dniach, chciałem uczestniczyć chociaż przez media w pożegnaniach tych którzy oddali życie pod Smoleńskiem. Słuchałem przez ten czas wielu kazań, wielu słów księży które poruszyły moje serce. Wiele zdań wypowiedzianych przez nich, dało mi poczucie świadomości, wzmocniło to poczucie, że duch w narodzie nie ginie. Przeczytaj kilka kazań, albo chociaż ich fragmenty z najważniejszych uroczystości. Warto.



Nie pamiętam nazwiska , ale na pewno chodzi mi o księdza który odprawiał uroczystosci pogrzebowe marszałka Putry. Gdyby gdzieś była możliwość jeszcze raz wysłuchać tych słów to polecam każdemu , naprawde warto.




  Cytat:  
To są męczennicy, którzy szli wezwaniem historii, by tę historię dopełnić - tak ofiary katastrofy pod Smoleńskiem określił podczas mszy w białostockiej archikatedrze biskup łomżyński Stanisław Stefanek. - Pan prezydent i przedstawiciele narodu poszli, by tę historię dopisać. Tak starannie dobrał Bóg reprezentantów ze wszystkich środowisk. I wszystkich zaprosił do siebie - mówił biskup O Krzysztofie Putrze powiedział m.in., że "miał rzadką umiejętność przekonywania ludzi, żeby wspólnie działać". Przypominał jeden z jego motywów życiowych, by - jeśli się nie wie, jak się zachować - zachować się przyzwoicie.


za Newsweek.pl: "Białystok żegna Krzysztofa Putrę"

To jeśli jeszcze ja mogę polecić jakieś słowa, to ks. inf. Józefa Wójcika - tego, który wykradł z Jasnej Góry obraz Matki Boskiej, zakazany przez władze ;). Nie było to kazanie, lecz przemówienie kończące uroczystości pogrzebowe posła Przemysława Gosiewskiego. Bardzo mocne słowa.
Przemówienie wygłoszone podczas uroczystości pogrzebowych pos. Przemysława Gosiewskiego w kościele p.w. Wszystkich Św. w Warszawie


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 07:46

  Pszczółek napisał:  
Jeran - mi jako katolikowi jest Ciebie, żal i autentycznie w niedzielę pomodlę się za Ciebie, żebyś wyszedł ze szponów Szatana, który namawia Cię do złego i każe życzyć komuś śmierci. Jeśli chodzi o bohaterów narodowych to było ich 96 z wszystkich opcji politycznych parlamentu. A czemu byli bohaterami choć za życia byli urzędnikami, parlamentarzystami, członkami załogi, rodzinami ofiar z Katynia, duchownymi... Bo mimowolnie oddali najwyższą cenę ojczyźnie żeby świat a nawet Rosja zaczęły otwarcie mówić o zbrodni Katyńskiej.



Dla gnid pokroju Waltera, Jaruzela, Kiszczaka i innych mend, które powinny "wymrzeć jak dinozaury" nie mam ani krzty szacunku. Dziękuje za Twoją modlitwę, fajnie że ktoś się o mnie troszczy lol. Mimo wszystko zostanę przy swoim i krzyknę "JESZCZE JEDEN"

PS> Tak, tak jestem w szponach szatana. Już z nim pracujemy nad tym jak zabrać do siebie tow. Waltera. Ale póki co nic nikomu nie mów. To miała być tajemnica. Kręci oczyma


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 08:39

  Woro napisał:  
Jako katolik to nikomu nie powinienes zyczyc zle zarowno walterowi komuchom(mimo ze niszczyli Polske i kosciol) i innym szujom bo rozliczy ich Bóg (kazdy z nich ma rodzine jak mozna zyczyc komus smierci do kurwy nedzy? masz ojca masz matke jak tak to sie ciesz chlopaka bo te wszystkie kurwy to jednak ludzie ktorzy maja rodziny i to rodziny zawsze czuja najwiekszy bol po stracie bliskich...) zreszta wypowiedzi calkowicie sie zgadzam bo nawet madrze mowisz




  Pszczółek napisał:  
Jeran - mi jako katolikowi jest Ciebie, żal i autentycznie w niedzielę pomodlę się za Ciebie, żebyś wyszedł ze szponów Szatana, który namawia Cię do złego i każe życzyć komuś śmierci. Jeśli chodzi o bohaterów narodowych to było ich 96 z wszystkich opcji politycznych parlamentu. A czemu byli bohaterami choć za życia byli urzędnikami, parlamentarzystami, członkami załogi, rodzinami ofiar z Katynia, duchownymi... Bo mimowolnie oddali najwyższą cenę ojczyźnie żeby świat a nawet Rosja zaczęły otwarcie mówić o zbrodni Katyńskiej.

.

Do naszych forumowych teologów. To proszę wyjaśnijcie mi słowa Chrystusa "Przyszedłem na Ziemię czynić miecz nie pokój", albo taką sentencje "Pokój ludziom dobrej woli", a jak ktoś nie ma dobrej woli?
Woro Twoja wypowiedź na kilometr pachnie lewactwem. Na tej zasadzie nikogo nie można by bylo ukarać.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 08:47
Co do akcji Widelec: Prokuratura ma przeanalizować sens zawalenia sądu kopiami półtora miliona dokumentów w procesach kilkuset oskarżonych kibiców zatrzymanych przed meczem Polonia-Legia we wrześniu 2008 roku. Zostali oskarżeni o udział w zbiegowisku. W ok. 60 procesach odpowiadać ma kilkaset osób, a w każdym z nich prokurator chce przesłuchać ponad 1,3 tys. świadków. I do każdej sprawy skopiował całe akta 115 tomów. Łącznie do sądu prokuratura wysłała 1,5 mln kartek papieru.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 08:56

  Olaf napisał:  


Do naszych forumowych teologów. To proszę wyjaśnijcie mi słowa Chrystusa "Przyszedłem na Ziemię czynić miecz nie pokój", albo taką sentencje "Pokój ludziom dobrej woli", a jak ktoś nie ma dobrej woli?



Moją interpretacje oddaje ten cytat. Co ciekawe jego słowa można odnieść także do tego forum i tego tematu.

  Cytat:  

Jezus daje nam w tych mocnych słowach do zrozumienia, że tam, gdzie On się pojawia musi zaistnieć konflikt. Na czym on polega? Można by go określić tak: jest to konflikt między tym, co podoba się ludziom, a tym, co podoba się Bogu. Wiele bowiem z tego, co nam się podoba obraża świętego Boga. Musimy zatem być świadomi, że dziecko, które powierzy swoje życie Chrystusowi (w trakcie katechezy, spotkania ewangelizacyjnego itp.) wejdzie w konflikt z otoczeniem, a może nawet z rodzicami, jeżeli nie są oni chrześcijanami w biblijnym rozumieniu. Nie dziwmy się, bo co ma wspólnego światłość z ciemnością?! Przykłady tego konfliktu niesie codzienne życie. Czego może się spodziewać po kolegach chłopak, który w imię posłuszeństwa Bogu odmówi pójścia na wagary? Albo jak zostanie potraktowana przez koleżanki wierząca dziewczynka, która nie chce zajmować się wróżbami?



A co do pokoju ludziom dobrej woli... Jak ktoś jej nie ma to po prostu nie dozna zbawienia. Nie jest to namawianie do nienawiści i do wojen, ale oczywiście niektórzy mogą to tak zinterpretować.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 09:13

  Pszczółek napisał:  

  Olaf napisał:  


Do naszych forumowych teologów. To proszę wyjaśnijcie mi słowa Chrystusa "Przyszedłem na Ziemię czynić miecz nie pokój", albo taką sentencje "Pokój ludziom dobrej woli", a jak ktoś nie ma dobrej woli?



Moją interpretacje oddaje ten cytat. Co ciekawe jego słowa można odnieść także do tego forum i tego tematu.

  Cytat:  

Jezus daje nam w tych mocnych słowach do zrozumienia, że tam, gdzie On się pojawia musi zaistnieć konflikt. Na czym on polega? Można by go określić tak: jest to konflikt między tym, co podoba się ludziom, a tym, co podoba się Bogu. Wiele bowiem z tego, co nam się podoba obraża świętego Boga. Musimy zatem być świadomi, że dziecko, które powierzy swoje życie Chrystusowi (w trakcie katechezy, spotkania ewangelizacyjnego itp.) wejdzie w konflikt z otoczeniem, a może nawet z rodzicami, jeżeli nie są oni chrześcijanami w biblijnym rozumieniu. Nie dziwmy się, bo co ma wspólnego światłość z ciemnością?! Przykłady tego konfliktu niesie codzienne życie. Czego może się spodziewać po kolegach chłopak, który w imię posłuszeństwa Bogu odmówi pójścia na wagary? Albo jak zostanie potraktowana przez koleżanki wierząca dziewczynka, która nie chce zajmować się wróżbami?



A co do pokoju ludziom dobrej woli... Jak ktoś jej nie ma to po prostu nie dozna zbawienia. Nie jest to namawianie do nienawiści i do wojen, ale oczywiście niektórzy mogą to tak zinterpretować.


Brakuje mi tu jeszcze zdania o nadstawianiu drugiego policzka.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 09:51
Pszczolek - to ze za organizacja tych protestow stala mlodziezowka PO zostalo juz udowodnione i potwierdzone nawet przez samych dzialaczy PO. Tylko pajace potrafia sie tak zachowywac w czasie trwania zaloby narodowej. To pajace jako pierwsze wylazly na ulice i tym samym sprowokowaly mala kontrmanifestacje. Gdyby psiarnia interweniwala wobec pajacow to by do tej anty wogole nie doszlo.Policja nie robila problemow...tylko i wylacznie dlatego ze swiat patrzyl i nie wypadalo gonic jednych a zostawic drugich. A co mial powiedziec Gowin? Wykrecil sie niby dolna/samodzielna inicjatywa mlodych z PO... Tylko czlowiek malo rozgarniety da sie nabrac na taka mowke. Od kiedy w partii Donka dzieje sie cos bez przyzwolenia wierchuszki? Czy Gowin wyciagnal jakies konsekwencje wobec organizatorow? Dlaczego nie potraktowal ich jak potraktowano Starucha - jak by nie bylo Staruch uzyl tylko 2 slow, nie stal na ulicy i nie blokowal ruchu itd. Jak widzisz to jednak kibice Legii ze Staruchem praktycznie za nic oberwali...zas ci debile z Krakowa mieli jeszcze ochrone oraz reklame. Nie badz smieszny badz nie wciskaj kitu.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 28 kwietnia 2010, 10:07 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005