Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2014 20:14

  Olaf napisał:  

Drogi eMie o ile sobie przypominam rozmawiamy o sytuacji na Ukrainie, poszerzając rozmowe o temat Jaruzelskiego et consortes tracimy z oczu sedno problemu o którym rozmawiamy. Jeszcze raz zapytam co jest takiego niezwykłego w wypowiedzi JKM na temat Ukrainy z którym się nie zgadzasz?



Choćby ten że "terrorysci z Majdanu byli szkoleni w Polsce". I że on wie który polityk ich szkolił,tylko zostawia to na kampanie wyborczą :D


  Olaf napisał:  

Uważasz, że wszystko co powie Putin jest żłe i jesteś przeciwko tylko dlatego, że powiedział to Włodek z Moskwy? Retoryką Putina było także nieuznanie niepodległości Kosowa z tym też się nie zgadzasz?



Nie. To Ty uważasz wszystko za prawdę,tylko dlatego że powiedział to ten wielki "prawicowiec" w muszce. W kwestii Kosowa i Putina już sie wypowiadałem. Zerknij kilka stron wcześniej.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2014 09:16

  eM napisał:  
Choćby ten że "terrorysci z Majdanu byli szkoleni w Polsce". I że on wie który polityk ich szkolił,tylko zostawia to na kampanie wyborczą :D



Pożyjemy zobaczymy. Więzienia CIA w Polsce też miały być wierutną bzdurą. Wybuch niezadowolenia na Majdanie był odgórnie sterowany przecież nie po to do Kijowa jeżdził podżegacz McCain, by nic z tego nie wyszło. Dziwnym trafem Jaceniuk i spółka nie rozpoczęli śledztwa w sprawie tych snajperów, co w zestawieniu z rozmową estońskiego min. spraw zagranicznych Paet z szefową dyplomacji unijnej Catherine Ashton, gdzie jasno padło stwierdzenie, że mocodawców snaperów należy szukać wśród nowych władz w Kijowie, pokazuje, że takie śledztwo byłoby Jaceniukowi nie na rękę.



  Cytat:  
Nie. To Ty uważasz wszystko za prawdę,tylko dlatego że powiedział to ten wielki "prawicowiec" w muszce. W kwestii Kosowa i Putina już sie wypowiadałem. Zerknij kilka stron wcześniej.



Akurat poglądy JKM są logiczne i stałe wynikające z głoszonej ideologii konserwatywno-liberalnej i doprawdy nie jest trudno przewidzieć co powie na dany temat. Jeżeli JKM jest tylko "prawicowcem" to kto w Polsce wg Ciebie jest prawicą? Nie chce mi się przewalać się przez Twoją rozmowę z Jankiem i szukać co tam powiedziałeś na temat KosMetu. Na zakończenie przeczytaj wpis JKMa z 20 lutego i łatwo można sprawdzić jak życie zweryfikowało to co napisał:

  Cytat:  


Teraz pomówmy o Ukrainie poważnie..
Ukraina (podobnie zresztą jak Litwa!) jest tradycyjnym klientem Niemiec. Jest klientem Niemiec – a przyczyną tego są Polacy. Niestety: za czasów Chmielnickiego zaprzepaszczono szansę utworzenia Cesarstwa Trojga Narodów (z Królestwem Polski, Wielkim Księstwem Litewskim i Wielkim Księstwem Kijowskim). Następnie za czasów Królestwa Galicji i Lodomerii Polacy traktowali Ukraińców z waszecia, usiłując zdominować ich i zepchnąć do roli parobasów – czego efektem były krwawe walki o Lwów. Następnie śp.Józef Piłsudski (agent niemiecki przecież, ale doskonale czujący stosunki wschodnie) starał się przy pomocy śp.Szymona Petlury utworzyć niepodległe państwo ukraińskie – co storpedowali eNDecy, wywodzący się w Poznania i Łodzi, kompletnie nie rozumiejący sytuacji na Kresach i pragnący Białych, Żółtych i Czerwonych Rusinów koniecznie spolonizować. Już za sanacji dochodziło do może i bezkrwawych, ale niezmiernie dokuczliwych, pacyfikacyj wsi ukraińskich – czego efektem był zamach na min.Pierackiego i późniejsze krwawy i ślepy odwet na Bogu ducha winnych Polakach z Kresów. Niemcy ustawiali się wtedy w roli dobrotliwych, bezstronnych rozjemców...
Trudno się dziwić, że Ukraińcy zagrożeni z jednej strony przez Polaków, z drugiej przez Rosjan, a na południu mający ongiś Turków – o pomoc zwracali się do Niemiec. I Niemcy im tej pomocy udzielali – niezależnie od tego, czy było to Cesarstwo, czy Republika Weimarska, czy III Rzesza, czy obecnie RFN.
Bo geopolityka ma swoje niezmienne prawa. Bardzo proste zresztą. „Mój sąsiad – jeśli nie jestem z nim w ścisłym sojuszu – staje się moim wrogiem. Sąsiad mojego sąsiada staje się moim przyjacielem”.
Dlatego właśnie polityka sanacji czy braci Kaczyńskich - „Teoria Dwóch Wrogów” była i jest błędna z samego założenia. Jest to – powtarzam – ELEMENTARZ – Teorii Gier. Niestety – głupota kolejnych polskich rządów jest bezgraniczna. W 1939 roku doprowadziła do katastrofy wrześniowej, gdy obydwa te państwa sprzymierzyły się przeciwko Polsce (oczywiście należało albo pójść z Niemcami na Moskwę – ale zdecydować się na anty-niemiecki sojusz z Sowietami). Zdumienie b-ci Kaczyńskich, że uporczywie i namiętnie przez Nich zwalczani Niemcy i Rosjanie zaczęli dogadywać się ponad naszymi głowami – może jedynie budzić politowanie.
Obecnie sytuacja trochę się skomplikowała – ale tylko trochę. Mamy niepodległą Litwę – nastawiona anty-polsko z powodu idiotycznego wtrącania się III RP w wewnętrzne sprawy Litwy – i tradycyjnie pro-niemiecką. Mamy niepodległą Białoruś – coraz bardziej anty-polską z powodu bezczelnego wtrącania się w jej sprawy wewnętrzne i przerabiania przez naszą agenturę Związku Polaków na opozycję anty-łukaszenkowską. I niepodległą Ukrainę, gdzie niemal wszyscy polscy politycy najpierw wspierali p.Wiktora Jùszczenkę (faworyta banderowców!!!) - a obecnie zajmują się wspieraniem pp.Witalisa Kłyczki i p.Arseniusza Jaceniuka – jawnych klientów Niemiec, biorących od nich pienądze i otrzymujących wsparcie polityczne i agenturalne!!
Sytuacja geopolityczna Polski jest w tej chwili gorsza, niż w 1939 roku. Na Zachodzie Niemcy, które starannie unikają podpisania traktatu pokojowego (technicznie jesteśmy z RFN w stanie wojny!!), Na Północy skrawek Rosji, która w niczym nam nie pomoże, i pro-niemiecka Litwa. Na Południu Czesi, też wolący Niemców od Polaków – i Słowacy, którzy pamiętają, że niepodległa Słowacja zaistniała dzięki Niemcom...
(Słowacy zresztą doskonale zdają sobie sprawę, że gdyby działała normalna geopolityka, to Dwa Bratanki czym prędzej dokonałyby rozbioru Słowacji: Węgrzy zajęliby zasiedlone przez Węgrów południe, Polacy Spisz, całą Orawę i dolinę Popradu, Wschód najprawdopodobniej, ku radości Dobrych Wujów z Brukseli oddałoby się na Państwo Cygańskie, wysiedlając tam, ku zachwytowi Słowaków, Cyganów z reszty kraju – i pozostawiając być może pośrodku marionetkowe państwo słowackie – bo aby zachować nadal dobre stosunki między Bratankami nie należy sąsiadować bezpośrednio!)
Na Wschodzie jest zrażona do Polski Białoruś (a pewien jestem, że niemieccy dyplomaci dają po cichu wsparcie JE Aleksandrowi Łukaszence!) - jest to jednak dyktatura, i JE Aleksandra Łukaszenkę bardzo łatwo można by przekonać do Polski... gdyby miał w tym interes. A teraz może powstać pro-niemiecka Ukraina. I polscy politycy to popierają – a WCzc.Jarosław Kaczyński wzywa nawet, by „od słów przejść do działań” - czyli wojskowo wesprzeć powstanie jawnie anty-polskiego państwa!!!!
Kto nie przeczytał śp.Aleksandra Bocheńskiego „Z dziejów głupoty w Polsce” ten nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak można tak głupio działać. Polacy, niestety, kierują się uczuciami i re-sentymentami – oraz działają zrywami – zamiast prowadzenia konsekwentnej, zimnej, cynicznej Realpolitik.
Co III RP powinna zrobić w sprawie Ukrainy?
Najlepsze, co można było zrobić, to utworzyć blok białorusko-polsko-ukraiński – i zawrzeć wojskowy pakt z ChRL. Wszystkie te trzy państwa utrzymują dobre stosunki z Pekinem – a taki blok byłby bardzo cennym sojusznikiem ChRL. Oczywiście blok taki można zawrzeć z pp.Janukowyczem i Łukaszenką – nie da się go zawrzeć p.Kłyczko czy z jakąś „demokratyczną Białorusią”. Przypominam, że Pakt NATO nie zabrania zawierania innych sojuszów. Oczywiście JE Radosław Sikorski musiałby działać w tej sprawie szybko – i bez żadnych konsultacyj z Brukselą czy Waszyngtonem. Pytanie tylko: czy już nie jest za późno.
Jeśli by to było nierealne, należy przeorientować polską politykę na pro-rosyjską. Jest to trudne, z uwagi na historyczno-histeryczne nastawienie większości społeczeństwa – ale jest to jedyna realna alternatywa.
Oczywiście można też pogodzić się z rolą wasala Niemiec...
Jednego nie można robić na pewno: popierać na Ukrainie sił anty-rządowych...
Na zakończenie pewna uwaga: jeśli nie nastąpi (szkodliwy dla nas) rozbiór Ukrainy na pro-niemiecki Zachód i pro-rosyjski Wschód – to w zamian za to, że Ukraina zostanie satelitą Niemiec Moskwa niewątpliwie zażąda swojej ceny.
Co najmniej: Krymu.



Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2014 17:56
Pewnie,pożyjemy zobaczymy. Sam jestem ciekaw co znowu jebnie Korwin. Przed wyborami to u niego standard. Jak tylko sondaże idą do góry to wyskoczy z jakimiś niepełnosprawnymi, a teraz z terrorystami z majdanu szkolonymi w Polsce.

Co do tych snajperów to ja też coś znalazłem:



  Cytat:  
Minister spraw zagranicznych Estonii i unijna komisarz ds. zagranicznych przedstawili teorię, że snajperzy byli tak naprawdę opozycjonistami nastawionymi na prowokacje. Jako dowód przedstawia się argumenty, że te same pociski znaleziono w ciałach poległych demonstrantów i zabitych policjantów. Jednak testy batalistyczne nie zostały przeprowadzone. Co ciekawe, nie ma informacji o tym, jakoby ukraińscy snajperzy opuszczali w tym czasie swoje jednostki. A rodziny na pewno by zauważyły gdyby wybierali się oni do Kijowa. W jednym ze swoich wywiadów Władimir Putin stwierdził, że snajperzy byli agentami i prowokatorami. O dziwo, może mieć rację! Jeden z członków wywiadu wojskowego kraju z sojuszu NATO przeprowadził analizę snajperów przez oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Stwierdził, on, że należeli oni do FSB – rosyjskiej służby bezpieczeństwa

http://wpolityce.pl/wydarzenia/76912-snajperzy-z-majdanu-to-czlonkowie-rosyjskiej-sluzby-bezpieczenstwa-szokujaca-analiza-polskiego-profesora-z-uniwersytetu-w-waszyngtonie



Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2014 18:33

  eM napisał:  
Pewnie,pożyjemy zobaczymy. Sam jestem ciekaw co znowu jebnie Korwin. Przed wyborami to u niego standard. Jak tylko sondaże idą do góry to wyskoczy z jakimiś niepełnosprawnymi, a teraz z terrorystami z majdanu szkolonymi w Polsce.

Co do tych snajperów to ja też coś znalazłem:



  Cytat:  
Minister spraw zagranicznych Estonii i unijna komisarz ds. zagranicznych przedstawili teorię, że snajperzy byli tak naprawdę opozycjonistami nastawionymi na prowokacje. Jako dowód przedstawia się argumenty, że te same pociski znaleziono w ciałach poległych demonstrantów i zabitych policjantów. Jednak testy batalistyczne nie zostały przeprowadzone. Co ciekawe, nie ma informacji o tym, jakoby ukraińscy snajperzy opuszczali w tym czasie swoje jednostki. A rodziny na pewno by zauważyły gdyby wybierali się oni do Kijowa. W jednym ze swoich wywiadów Władimir Putin stwierdził, że snajperzy byli agentami i prowokatorami. O dziwo, może mieć rację! Jeden z członków wywiadu wojskowego kraju z sojuszu NATO przeprowadził analizę snajperów przez oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Stwierdził, on, że należeli oni do FSB – rosyjskiej służby bezpieczeństwa

http://wpolityce.pl/wydarzenia/76912-snajperzy-z-majdanu-to-czlonkowie-rosyjskiej-sluzby-bezpieczenstwa-szokujaca-analiza-polskiego-profesora-z-uniwersytetu-w-waszyngtonie




Wiem co to są testy balistyczne, ale o batalistycznych nigdy nie słyszałem:). Chcesz powiedzieć przez ten cytat, że istnieje specjalny fenotyp człowieka i tylko ludzie o takich specjalnych cechach wstępują tylko i wyłącznie do FSB?

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 22 marca 2014, 18:42 [1 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2014 19:18
Chcę powiedzieć przez ten cytat że snajperzy niekoniecznie musieli być wynajęci przez opozycje, tak jak to przedstawiałeś. Balistyczne czy batalistyczne,artykuł czy artykół, nie ma co się czepiać, wiadomo o co chodzi :) Wybacz ale nie jestem wojskowym,nie mam pojęcia jakim sprzętem dysponują w NATO :) A jeszcze w temacie snajperów i braku śledztwa:


  Cytat:  
Ustalono personalia snajperów z Majdanu

Według informacji kanału ТСН, ukraińska Prokuratura Generalna ustaliła personalia osób, które strzelały do ludzi na kijowskim Majdanie w lutym br. Organy śledcze posiadają także aktualne adresy snajperów.

Prokuratura sprawdza, czy w masowe zabójstwa na ul. Hruszewskiego byli zaangażowani obywatele państw obcych. Na razie nie potwierdziła się hipoteza o wynajęciu snajperów przez ukraińską opozycję.


Wcześniej ukazała się informacja, że wśród figurantów postępowania karnego o masowych zabójstwach na Majdanie widnieje nazwisko dowódcy jednostki specjalnej Krymskiego wydziału spraw wewnętrznych.

http://belsat.eu/pl/wiadomosci/a,18617,ustalono-personalia-snajperow-z-majdanu.html



Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 23/03/2014 22:01
http://www.narodowcy.net/europa-i-swiat/9331-duma-rosyjska-sklada-polsce-oficjalna-propozycje-podzialu-ukrainy

Co o tym myślicie?

Polski Lwów! Tak blisko a tak daleko...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/03/2014 23:58

  Tasior napisał:  



W zamian ze niemiecki Stettin. Merkel czeka.

zle sie kurwa dzieje, oj zle.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 00:56
Czysto hipotetycznie, ale przejecie urkainskich obwodow, to gospodarcze samobojstwo.

Zle sie dzieje, ale w tym wszystkim najbardziej wkurwia mnie hipokryzja zachodu, w tym naszych politykow, ale do tego juz chyba mozna sie bylo przyzwyczaic. Polska jedynie czego moze sie obawiac to kolejnych rachunkow za gaz...


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 10:44
Ok , Lwów do Polski a Szczecin , Poznań i Wrocław do Niemiec. Skoro wracamy do starego ładu to na całego :)
Branie "fragmentów Ukrainy" w jakiejkolwiek formie na nasze barki to jak kolega wyżej wspomniał - gospodoarcze samobójstwo.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 11:10

  eM napisał:  
Chcę powiedzieć przez ten cytat że snajperzy niekoniecznie musieli być wynajęci przez opozycje, tak jak to przedstawiałeś. Balistyczne czy batalistyczne,artykuł czy artykół, nie ma co się czepiać, wiadomo o co chodzi :) Wybacz ale nie jestem wojskowym,nie mam pojęcia jakim sprzętem dysponują w NATO :) A jeszcze w temacie snajperów i braku śledztwa:


  Cytat:  
Ustalono personalia snajperów z Majdanu

Według informacji kanału ТСН, ukraińska Prokuratura Generalna ustaliła personalia osób, które strzelały do ludzi na kijowskim Majdanie w lutym br. Organy śledcze posiadają także aktualne adresy snajperów.

Prokuratura sprawdza, czy w masowe zabójstwa na ul. Hruszewskiego byli zaangażowani obywatele państw obcych. Na razie nie potwierdziła się hipoteza o wynajęciu snajperów przez ukraińską opozycję.

Wcześniej ukazała się informacja, że wśród figurantów postępowania karnego o masowych zabójstwach na Majdanie widnieje nazwisko dowódcy jednostki specjalnej Krymskiego wydziału spraw wewnętrznych.

http://belsat.eu/pl/wiadomosci/a,18617,ustalono-personalia-snajperow-z-majdanu.html




Z tego co wcześniej cytowałeś specjalny program ustalił, że snajperzy należeli do FSB? To teraz już nie należą?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 11:22
A gdzie w tym drugim linku widzisz,aby było napisane że snajperzy na pewno nie należeli do FSB? Inna sprawa,że wkleiłem ten link bo coś wspominałeś,że Ukraińcy nie chcieli śledztwa.

Ten rzekomy program to był podobno od jednego z państw NATO , tu masz informacje od Prokuratury ukraińskiej. Teraz rozumiesz czy coś jeszcze wytłumaczyć?


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 12:11

  eM napisał:  
A gdzie w tym drugim linku widzisz,aby było napisane że snajperzy na pewno nie należeli do FSB? Inna sprawa,że wkleiłem ten link bo coś wspominałeś,że Ukraińcy nie chcieli śledztwa.

Ten rzekomy program to był podobno od jednego z państw NATO , tu masz informacje od Prokuratury ukraińskiej. Teraz rozumiesz czy coś jeszcze wytłumaczyć?



Chcesz powiedzieć, że Rosjanie utrzymywali w ramach FSB batalion snajperów złożony z Ukraińców mieszkających u na Ukrainie? Inaczej rzekomo prokuratura tak szybko nie ustaliła by ich aktualnych adresów.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 12:22
Pozostaje więc czekać aż najlepiej poinformowany Korwin,wyjawi najpierw kto z Polskich polityków szkolił terrorystów z Majdanu i kto wynajmował snajperów.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 12:27

  eM napisał:  
Pozostaje więc czekać aż najlepiej poinformowany Korwin,wyjawi najpierw kto z Polskich polityków szkolił terrorystów z Majdanu i kto wynajmował snajperów.


Skoro za 15 mln USD w gotówce można wynająć w Polsce więzienia, to pewnie można szkolić snajperów pozostaje tylko kwestia ceny. Tak jak mówiłem pożyjemy zobaczymy.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2014 12:33

  Przema napisał:  
Czysto hipotetycznie, ale przejecie urkainskich obwodow, to gospodarcze samobojstwo.

Zle sie dzieje, ale w tym wszystkim najbardziej wkurwia mnie hipokryzja zachodu, w tym naszych politykow, ale do tego juz chyba mozna sie bylo przyzwyczaic. Polska jedynie czego moze sie obawiac to kolejnych rachunkow za gaz...



Moim zdaniem Żyrinowski kpi sobie z Polski. Pewnie dobrze wie, że Polska pewnie tylko by zbiedniała na dołączeniu tych rejonów, jeżeli w ogóle mieszkający tam ludzie chcieliby dołączyć się do Polski.
Z tego co wiem to gaz woli Polska brać drożej byleby nie od Rosji i niedługo do tego ma dojść.
Ciekawa to polityka. Cały zachód będzie korzystał z wymiany gospodarczej z Rosją, a Polska moim zdaniem zgodnie z polityką zachodu będzie robiła za takie państwo - antyrosyjski bufor, oddzielający zachód od Rosji . Podobnie jak zachód chciałby, aby Ukraina spełniała taką rolę kozła ofiarnego :) Moim zdaniem takie centralne położenie Polska mogłaby dużo lepiej wykorzystać, niż przyjmując rolę bufora ;)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/03/2014 13:12

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  
Czysto hipotetycznie, ale przejecie urkainskich obwodow, to gospodarcze samobojstwo.

Zle sie dzieje, ale w tym wszystkim najbardziej wkurwia mnie hipokryzja zachodu, w tym naszych politykow, ale do tego juz chyba mozna sie bylo przyzwyczaic. Polska jedynie czego moze sie obawiac to kolejnych rachunkow za gaz...



Moim zdaniem Żyrinowski kpi sobie z Polski. Pewnie dobrze wie, że Polska pewnie tylko by zbiedniała na dołączeniu tych rejonów, jeżeli w ogóle mieszkający tam ludzie chcieliby dołączyć się do Polski.
Z tego co wiem to gaz woli Polska brać drożej byleby nie od Rosji i niedługo do tego ma dojść.
Ciekawa to polityka. Cały zachód będzie korzystał z wymiany gospodarczej z Rosją, a Polska moim zdaniem zgodnie z polityką zachodu będzie robiła za takie państwo - antyrosyjski bufor, oddzielający zachód od Rosji . Podobnie jak zachód chciałby, aby Ukraina spełniała taką rolę kozła ofiarnego :) Moim zdaniem takie centralne położenie Polska mogłaby dużo lepiej wykorzystać, niż przyjmując rolę bufora ;)



Co jak co, ale gaz kupujemy od Rosji drożej niż inne państwa, takie jak Niemcy, Czechy i Ukraina. Wiec chyba lepiej szukać innych dróg zakupów, choc nie konieczne w Katarze, który ten gaz LNG sprzedaje drogo.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/03/2014 18:41
Można powiedzieć że nowy żydowski rząd Ukrainy wypowiedział wojnę Prawemu Sektorowi http://autonom.pl/?p=8640


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 25/03/2014 19:04
Taaa i lider "nieżydowskiego" Prawego Sektora spotyka się z ambasadorem Izraela zapewniając,że będzie walczył przeciwko antysemityzmowi na Ukrainie:

http://narodowcy.net/europa-i-swiat/9168-lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela

Innym razem wzywał do pomocy czeczeńskiego bojownika Doku Umarowa:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,ITAR-TASS-lider-Prawego-Sektora-wzywa-na-pomoc-czeczenskiego-terroryste-Doku-Umarowa,wid,16442077,wiadomosc.html?ticaid=1126ec&_ticrsn=5


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/03/2014 19:07
"18" też przed wojną współpracował z syjonistami żeby ich później załatwić. To tylko propaganda która miała im zapewnić spokojne umacnianie : )


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6508 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/03/2014 19:19

  Psychros napisał:  
"18" też przed wojną współpracował z syjonistami żeby ich później załatwić. To tylko propaganda która miała im zapewnić spokojne umacnianie : )



  Psychros napisał:  
Można powiedzieć że nowy żydowski rząd Ukrainy wypowiedział wojnę Prawemu Sektorowi http://autonom.pl/?p=8640


Nie ćpaj synu nie ćpaj. Ile masz lat?

Ostatnio za wszystkie winy świata odpowiadają żydzi i masoni. Takie czasy. Spiski wszędzie.
W sumie się nie dziwie bo największą popularność na internecie oraz poparcie maja Korwiny i inne tego typu wynalazki a jak przychodzi do wyborów to nawet 2% nie ma. Standard.
Analogicznie do "podziemnych" kanałów ala Kolonko lub PodziemnaTV. Dlatego w życiu rzeczywistym takie przypadki nie mają za dużo do powiedzenia i zostają internety.

Polityka ciężki temat. Każdy ma swoje zdanie ale ogólnie odnoszę wrażenie że forum z roku na rok spada na coraz bardziej dramatyczny poziom. A szkoda.


Amat victoria curam
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005