Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 19:24

  NR napisał:  
Pamietajcie ze na tej smiesznej manifie bedzie masa lewactwa, anarchistow itd. wiec idac tam jednoczycie sie z nimi. Moim zdaniem takie akcje robia przestraszone lewaczki, ze im naszywki z morderca che zakaza nosic, czy cos podobnego i taki wydzwiek bedzie miala ta manifa. Wielu z was co tu pisze pewnie mysli o tej akcji troche inazej i inaczej ja rozumie, a idac na nia wspera lewactwo.



Dokładnie , nic dodać nic ująć. Popieram ale co zrobić ludzie i tak pójdą . . .


Obrazek jpg wstawiony na forum
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 20:04

  Cytat:  
Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych poinformował, że "Ministerstwo Edukacji Narodowej nie będzie utrzymywać młodzieżówek partyjnych" oraz, że cofnął dotację przyznaną przez resort Związkowi Socjalistycznej Młodzieży Polskiej (ZSMP).

Spośród organizacji, które otrzymały najwięcej pieniędzy na różnego rodzaju akcje znalazłem ZSMP - powiedział Giertych. Poinformował, że ZSMP w 2002 r. otrzymał z resortu edukacji 441 tys. zł, w 2003 r. - 371 tys. zł, w 2004 r. - 368 tys. zł, w 2005 r. - 477 tys. zł.



Można powiedzieć, że MEN przez ostatnie lata utrzymuje ZSMP (...) To się w dniu wczorajszym skończyło - podkreślił wicepremier.



To już wiemy przeciwko czemu odbywa się ta manifa .... koniec kasy dla czerwonego ścierwa :)


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 20:16

  NR napisał:  
Pamietajcie ze na tej smiesznej manifie bedzie masa lewactwa, anarchistow itd. wiec idac tam jednoczycie sie z nimi. Moim zdaniem takie akcje robia przestraszone lewaczki, ze im naszywki z morderca che zakaza nosic, czy cos podobnego i taki wydzwiek bedzie miala ta manifa. Wielu z was co tu pisze pewnie mysli o tej akcji troche inazej i inaczej ja rozumie, a idac na nia wspera lewactwo.



Wszystko wyjaśnione :). taka jest prawda, poprostu lewa strona zaczyna się bać i w ten sposób próbuje jakoś się wyrazić.


Babilon Team
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 21:03
Ta manifestacja wcale nie jest apolityczna, organizują ją matoły z pd demokraci.pl, kilku cweli z tej śmiesznej organizacji chce zbić kapitał polityczny.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 21:57
no to teraz przynajmniej napisaliście konkretne arfumenty przeciw, i po takich faktach moge powiedzieć że idea jest jak najbardziej służna, (do Krzysiek_89 )bo nie można napisać wyłacznie 'pierdolinij się w łeb' i twierdzić że trzeba dać im szanse bo może w bliskiej przyszłości nie polegna i beda oceniani pozytywnie przez ogół społeczeństwa, nie podajac żadnych konkretnych argumentów ani faktów..


Obrazek jpg wstawiony na forum
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 22:08

  Mick napisał:  
no to teraz przynajmniej napisaliście konkretne arfumenty przeciw, i po takich faktach moge powiedzieć że idea jest jak najbardziej służna, (do Krzysiek_89 )bo nie można napisać wyłacznie 'pierdolinij się w łeb' i twierdzić że trzeba dać im szanse bo może w bliskiej przyszłości nie polegna i beda oceniani pozytywnie przez ogół społeczeństwa, nie podajac żadnych konkretnych argumentów ani faktów..



Po 1 napisałem "puknij" a nie " pier*****j"
Po 2 tak samo jak Narodowiec napisał osoba stojąca za ta manifa to zwykły karierowicz . . .

P.S Szkoda ze ludzie slyszący słowo nacjonalizm od razu maja jakieś zastrzezenia i spostrzeżenia . . . Wkońcu to dzieki takim Patriotą żyjemy w Niepodległej Polsce


Obrazek jpg wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 22:29

  Krzysiek_89 napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  Krzysiek_89 napisał:  

  malcoolm napisał:  

  GraC napisał:  

  JamroH MKS napisał:  
No widzisz Mick, zawsze się znajdą jacyś malkontenci.Łatwiej jest marudzić niż ruszyć swoje cztery litery i coś zrobić.



No właśnie ja nie wiem kto tu marudzi i co Wam da ten cały Wasz śmieszny marsz ...




jasne, ale od siedzenia na dupie na pewno sie nie poprawi !!



Pożyjemy , zobaczymy . Dajcie nowemu rządowi czas , i dopiero wtedyi gdy zacznie sie źle dziać to wtedy można dzialać. Ja osobiscie myśle że jednak Leppera nie powinno być w rządzie . . .



A co jeszcze się wg Ciebie nie zaczęło???



Oceniacie ludzi kierując sie ich wyczynami w przeszłośći . . . Dajcie czasu zobaczycie wyniki iwtedy bedziemy mogli dyskutować



Ciezko nie kierowac sie ich przeszloscia jezel;i jeden vice-premier ma kilka wyrokow,drugi jest przeciwnikiem Unie Europejskiej co jako mieszkaniec przygranicznych regionow powiniennes wiedziec jest wielka szansa dla Polski.Wyobrazasz sobie ich rozmowy w Brukseli w sprawie doplat,limitow itd.?jJa nie bardzo.Skonczy sie jak z rzadem Haidera w Austrii i nikt nie bedzie chcial rozmawiac z naszym rzadem.Chcesz zeby twoje dzieci byly w szkole wychowywane wg. ideologii Giertycha i MW?


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 22:51

  Cytat:  
Ciezko nie kierowac sie ich przeszloscia jezel;i jeden vice-premier ma kilka wyrokow,drugi jest przeciwnikiem Unie Europejskiej co jako mieszkaniec przygranicznych regionow powiniennes wiedziec jest wielka szansa dla Polski.Wyobrazasz sobie ich rozmowy w Brukseli w sprawie doplat,limitow itd.?jJa nie bardzo.Skonczy sie jak z rzadem Haidera w Austrii i nikt nie bedzie chcial rozmawiac z naszym rzadem.Chcesz zeby twoje dzieci byly w szkole wychowywane wg. ideologii Giertycha i MW?



Tak owszem , ja sam chciałbym wkrótce zasilić szeregi MW i co ? Widzisz coś przeciwko? Chcę aby moje dzieci wychowywały sie w bezpiecznej szkole, chce widziec je całe gdy wróce po pracy . . . Co do Leppera musze sie zgodzic , ja osobiscie nie chce takiego ministra Rolnictwa który ma wyrok oraz posiada wiele niespłaconych kredytów tak samo jak jego ludzie z partii .
Pozdrawiam

P.S-Może jest przeciwnikiem Unii ale teraz widząc że nic zlego drastycznie sie nie stało będzie starał sie dostosować do tego


Obrazek jpg wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 23:01

  Krzysiek_89 napisał:  

  Cytat:  
Ciezko nie kierowac sie ich przeszloscia jezel;i jeden vice-premier ma kilka wyrokow,drugi jest przeciwnikiem Unie Europejskiej co jako mieszkaniec przygranicznych regionow powiniennes wiedziec jest wielka szansa dla Polski.Wyobrazasz sobie ich rozmowy w Brukseli w sprawie doplat,limitow itd.?jJa nie bardzo.Skonczy sie jak z rzadem Haidera w Austrii i nikt nie bedzie chcial rozmawiac z naszym rzadem.Chcesz zeby twoje dzieci byly w szkole wychowywane wg. ideologii Giertycha i MW?



Tak owszem , ja sam chciałbym wkrótce zasilić szeregi MW i co ? Widzisz coś przeciwko? Chcę aby moje dzieci wychowywały sie w bezpiecznej szkole, chce widziec je całe gdy wróce po pracy . . . Co do Leppera musze sie zgodzic , ja osobiscie nie chce takiego ministra Rolnictwa który ma wyrok oraz posiada wiele niespłaconych kredytów tak samo jak jego ludzie z partii .
Pozdrawiam

P.S-Może jest przeciwnikiem Unii ale teraz widząc że nic zlego drastycznie sie nie stało będzie starał sie dostosować do tego



Zapoznaj sie z aktualnym programem LPR i zobacz jaki jest najwazniejszy punkt.Renegocajacja traktatu akcesyjnego co oznacza wyjscie z UE.Wiec przekonan nie zmienil.A co do twojego wstapienia do MW?Nie widze problemu podoba ci sie ideoloia tej mlodziezowki tp zapisz sie do nich.Mi nic do tego


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 11/05/2006 23:40

  dany1982 napisał:  

  Krzysiek_89 napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  Krzysiek_89 napisał:  

  malcoolm napisał:  

  GraC napisał:  

  JamroH MKS napisał:  
No widzisz Mick, zawsze się znajdą jacyś malkontenci.Łatwiej jest marudzić niż ruszyć swoje cztery litery i coś zrobić.



No właśnie ja nie wiem kto tu marudzi i co Wam da ten cały Wasz śmieszny marsz ...




jasne, ale od siedzenia na dupie na pewno sie nie poprawi !!



Pożyjemy , zobaczymy . Dajcie nowemu rządowi czas , i dopiero wtedyi gdy zacznie sie źle dziać to wtedy można dzialać. Ja osobiscie myśle że jednak Leppera nie powinno być w rządzie . . .



A co jeszcze się wg Ciebie nie zaczęło???



Oceniacie ludzi kierując sie ich wyczynami w przeszłośći . . . Dajcie czasu zobaczycie wyniki iwtedy bedziemy mogli dyskutować



Ciezko nie kierowac sie ich przeszloscia jezel;i jeden vice-premier ma kilka wyrokow,drugi jest przeciwnikiem Unie Europejskiej co jako mieszkaniec przygranicznych regionow powiniennes wiedziec jest wielka szansa dla Polski.Wyobrazasz sobie ich rozmowy w Brukseli w sprawie doplat,limitow itd.?jJa nie bardzo.Skonczy sie jak z rzadem Haidera w Austrii i nikt nie bedzie chcial rozmawiac z naszym rzadem.Chcesz zeby twoje dzieci byly w szkole wychowywane wg. ideologii Giertycha i MW?



Gdyby kierować się przeszłością to takie kurwy jak kwaśniewski czy miller nie mieliby prawa do piastowania najwyższych urzędów w Polsce, więc argumentem przeciwko lepperowi nie są akurat te wyroki (skądinąd niektóre w bardzo słusznej sprawie, np. wysypywanie zboża) argumentem przeciwko lepperowi jest jego awanturnictwo i chamstwo.
Co zaś się tyczy giertych to ale z całym szacunkiem ale zarzut, że jest eurosceptykiem wydaje się być śmieszny, moim zdaniem np w gimnazjach przydałoby się tropchę rygoru bo gdy patrzę na gnojków w tym wieku to naprawdę nóż w kieszeni się otwiera, może Giertych coś zaradzi na to. A co do Austrii o której wspomniałeś, to rzeczywiście odkąd Haider tam jest stał się to niezwykle ubogi i zacofany świat od kilku lat setki tysięcy Austriaków próbuje nielegalnie przekroczyć granicę z NiemcamiHrhr


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 12/05/2006 16:59

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
[cytat=dany1982]

Zapoznaj sie z aktualnym programem LPR i zobacz jaki jest najwazniejszy punkt.Renegocajacja traktatu akcesyjnego co oznacza wyjscie z UE.Wiec przekonan nie zmienil.A co do twojego wstapienia do MW?Nie widze problemu podoba ci sie ideoloia tej mlodziezowki tp zapisz sie do nich.Mi nic do tego



Renegocajacja oznacza wyjscie? Ah ta neostrada za zlotowke. Jak poszly testy gimnazjalne? Bo czytanie ze zrozumieniem chyba nienajlepiej

Niestety nie mialem okazji uczeszczac do gimnazjum.W tym przypadku renegocjacja oznacza wyjscie z UE poniewaz nie ma mozliwosci zmiany postanowien zawartych w traktacie na podstawie ktorych zaostalismy przyjeci do UE.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 12 maja 2006, 17:11 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 12/05/2006 19:46

  dany1982 napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
[cytat=dany1982]

Zapoznaj sie z aktualnym programem LPR i zobacz jaki jest najwazniejszy punkt.Renegocajacja traktatu akcesyjnego co oznacza wyjscie z UE.Wiec przekonan nie zmienil.A co do twojego wstapienia do MW?Nie widze problemu podoba ci sie ideoloia tej mlodziezowki tp zapisz sie do nich.Mi nic do tego



Renegocajacja oznacza wyjscie? Ah ta neostrada za zlotowke. Jak poszly testy gimnazjalne? Bo czytanie ze zrozumieniem chyba nienajlepiej

Niestety nie mialem okazji uczeszczac do gimnazjum.W tym przypadku renegocjacja oznacza wyjscie z UE poniewaz nie ma mozliwosci zmiany postanowien zawartych w traktacie na podstawie ktorych zaostalismy przyjeci do UE.



Akurat sa mozliwosci zmiany. traktat akcesyjny jako umowa miedzynarodowa podpisana przez 25 krajow czlonkowskich moze byc zmieniony, wystarczy ze zmiana ta zostanie zaakceptowana przez wszystkie kraje. tyle pro forma. Inna sprawa ze renegocjacja jest li tylko wpisikiem w programie LPR i jako taką trzeba ja traktowac. Wyzej od renegocjacji oceniam szanse Pogoni Na triumf w lidze mistrzow :D
Kazdy obywatel ma prawo manifestowac. Nie wazne czy nie lubi Leppera, Tuska Kwasniewskiego, czy tez przeciwnie lubi np. jesc marchewki. W takim razie nie ma co sie oburzac, ze ktos robi manifestacje. Chcą? Niech robią. Nikt nie kaze ci na nią isc.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 09:07

  Krzysiek_89 napisał:  
Tak owszem , ja sam chciałbym wkrótce zasilić szeregi MW i co ? Widzisz coś przeciwko?



Kazdy robi to co chce a innym nic do tego. Za to nie wiadomo czemu Ty widzisz cos przeciwko tym co wybieraja sie na ten marsz. W czym MW jest lepsza od wspomnianego 'lewactwa'? Jedno upolitycznione scierwo. Z tym ze wszechpolacy chca miec wiekszy rozglos przez te ich niesmaczne manifestacje.

Warto zauwazyc ze przy takich petycjach podpisują się głównie ludzie nauki i studenci.


Obrazek gif wstawiony na forum
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 09:23

  Jay-J napisał:  

  Krzysiek_89 napisał:  
Tak owszem , ja sam chciałbym wkrótce zasilić szeregi MW i co ? Widzisz coś przeciwko?



Kazdy robi to co chce a innym nic do tego. Za to nie wiadomo czemu Ty widzisz cos przeciwko tym co wybieraja sie na ten marsz. W czym MW jest lepsza od wspomnianego 'lewactwa'? Jedno upolitycznione scierwo. Z tym ze wszechpolacy chca miec wiekszy rozglos przez te ich niesmaczne manifestacje.

Warto zauwazyc ze przy takich petycjach podpisują się głównie ludzie nauki i studenci.



Po pierwsze Primo - jeśli jestes studentem czepiaj sie i obawiaj się Michała Seweryńskiego

Po drugie Primo - myślisz że kto jest w Młodzieży Wszechpolskiej? Studenci prawa i innych zacnych kierunków, więć nie wiem po co mówisz ze pod petycją podpisują się studenci i naukowcy. Mogą sobie jedynie pokrzyczeć i tak im to nić nie da. . .

Po trzecie Primo - Nie wiem po kiego jawięcej głosu zabierają studenci jak nie są obejmowani patronatem Romana Giertycha?

Po czwarte Primo - spójrz sobie kto poszedł na marsz no brak słów . . .http://mw.org.pl/galeria/005/

P.S Zapomniał bym dodać ze MW to nie partia tylko organizacja
To by było na tyle dziekuje za uwage =]


Obrazek jpg wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 10:02
po primo: primo jest tylko jedno:]
po secundo: akurat w tym przypadku smieszny jest dla mnie ten marsz. takie mam jakies odczucie mimo tego ze jestem przeciwnikiem romka i andrzeja.
dla mnie najlepszym paradoksem z tego wszystkiego jest to ze jakis czas temu PiS (of shit) zapowiadal ze nigdy nie bedzie sie ukladal z czlowiekiem ktory ma pare wyrokow i powinien siedziec w kryminale. a niedawno jakos ich to nagle przestalo obchodzic. kazdy polityk to dwulicowa dziwka. a lepperowi: "trzeba dac druga szanse". smieszne jest to wszystko. naszym krajem rzadza idioci i zlodzieje. nawet spojrzcie na Szczecin. jurczyk na lawie oskarzonych, jakis wiceprezydent oskarzony o korupcje, innego sciga komornik a czesnego (bylego wiceprezydenta no tego od ptaka - wiecie ktorego;) ) oskarzyli o platna protekcje.


100% PD
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 10:11
Poprostu lewaczki płaczą bo wkońcu ktoś im się dobierze do dupy. Zajebisty marsz był w Warszawie , szli anarchisci , pedały i komunisci. A jesli chodzi o ten list do Marcinkiewicza to jakoś nie przemawiają do mnie te pejsate autorytety na początku listu...
Wolę Giertycha niż czerwoną Łybacką...


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 10:14

  net chóls napisał:  
Poprostu lewaczki płaczą bo wkońcu ktoś im się dobierze do dupy. Zajebisty marsz był w Warszawie , szli anarchisci , pedały i komunisci. A jesli chodzi o ten list do Marcinkiewicza to jakoś nie przemawiają do mnie te pejsate autorytety na początku listu...
Wolę Giertycha niż czerwoną Łybacką...



A to prawda ze za rok , rok szkolny ma się kończyć 13 ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 13/05/2006 10:26

  net chóls napisał:  
Poprostu lewaczki płaczą bo wkońcu ktoś im się dobierze do dupy. Zajebisty marsz był w Warszawie , szli anarchisci , pedały i komunisci. A jesli chodzi o ten list do Marcinkiewicza to jakoś nie przemawiają do mnie te pejsate autorytety na początku listu...
Wolę Giertycha niż czerwoną Łybacką...



Pedały, anarchiści, komuniści....byłeś więc wiesz i widziałeś kto tam był.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/05/2006 13:36

  Cytat:  
Po drugie Primo - myślisz że kto jest w Młodzieży Wszechpolskiej? Studenci prawa i innych zacnych kierunków, więć nie wiem po co mówisz ze pod petycją podpisują się studenci i naukowcy. Mogą sobie jedynie pokrzyczeć i tak im to nić nie da. . .



Tacy jak panowie Wierzejski i Wiechecki? To ja wole lewactwo i pana Federowicza.


  Cytat:  
spójrz sobie kto poszedł na marsz no brak słów . . .http://mw.org.pl/galeria/005/



Widze i na pewno, choc robiono zdjecia tak zeby pokazac w jak najgorszym swietle manifestujacych to i tak lepiej to wyglada niz galeria z manifestacji wszechpolakow.

Aha... ja tez zapomnialbym dodac: pominales pytanie ktore Ci zadalem.


Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/05/2006 22:32
oj kryzsiek..rocznik 89...wiec wybaczam ci slepa wiare i podatnosc na manipulacje zdjeciami...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005