Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
batistuta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6117 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2007 20:50
ze nie wiedzieli kto to jest to chyba zle swiadczy o Amerykanach...


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2007 21:04
w tych wyborach mozna posłuchać głosu rozsądku zwłaszcza w kwestii odnoszącej się do konkretnej sytuacji np.sprawy zagraniczne!!!!
Jakiś czas temu myślałem i byłem skłonny głosować na PO,lecz potem przypomniałem sobie o wizytach i spotkaniach Tuska z Angelą Merkel.Cóż mówiła i mówi Angela Merkel???Aby głosowac na Niego(Tuska)-PO
Otóz mój zdrowy rozsądek i polska dusza nakazuje mi w tym momencie robić coś przeciwnego!!
Jesli w Berlinie czy Moskwie nie podoba się polityka premiera polskiego rządu,to ja śmiem twierdzić,że mi ta polityka premiera się podoba....rozumiecie o co chodzi.....niemiecka polityka jest ukierunkowana na lat wiele,jest stała w założeniach np. dotyczących ich byłych ziem wschodnich.....czy chodzi o to aby oni kiedyś formalnie ponownie je zajęli....hmmm.......pytanie za 100 punktów...faktem jest,że my z nimi nie wiem czy wiecie nie mamy podpisanego paktu pokojowego!!!!!Podobnie mają jedynie jeszcze Rosja-Japonia,ale tam wiadomo,że chodzi o wyspy Kurylskie przynajmniej.
Jeszcze inna kwestia to ich żądania zwrotu poszczególnych majątków ziemskich,dóbr kultury(co wydaję się zupełnie bezczelne).Dlatego podoba mi się wymachywanie sprawozdaniem ze zniszczeń chociazby Warszawy w formie straszaka,choc tak naprawdę chciałbym aby któryś z rządów uzyskał w końcu od Niemiec prawo do rescytucji choćby 10% tego co gnoje wywieżli z naszych muzeów,archiwów,bibliotek,zbiorów prywatnych w ramach reparacji wojennych!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2007 22:46

  batistuta napisał:  
ze nie wiedzieli kto to jest to chyba zle swiadczy o Amerykanach...



ta.. ale świadczy też coś fakt, iż brali go za Kwaśniewskiego albo Wałęsę.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2007 23:58

  śmielaq89 napisał:  

  batistuta napisał:  
ze nie wiedzieli kto to jest to chyba zle swiadczy o Amerykanach...



ta.. ale świadczy też coś fakt, iż brali go za Kwaśniewskiego albo Wałęsę.. :P



Tak. o Tym, że nie mają o niczym pojęcia.

Kwaśniewski umie mówić - tylko. Umie manipulować ludźmi.. ta świnia jeszcze wiele namiesza niestety. I nie chce nawet slyszeć pierdolenia, że to co zrobił np. nad grobami polskich żołnierzy, bylo incydentem. Za to powinien zostać zlinczowany. Typowa szmata, która zawsze ustawia się z wiatrem. Udaje, że ma do każdego szacunek a jest zwykłym aparatczykiem. Wchodził w dupe Putinowi na wszelkie możliwe sposoby.
Kaczyński tego nie robi. Nie chwalę go, ale bycie reprezentatywnym to nie wszystko. Liczą się konkretne działania a nie słodkie pierdzenie.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 09:36
taa.. Kaczyński akurat dużo robi.. wykonuje zadania brata.. i nic więcej.. a nie myli się tylko ten co nic nie robi...

wiem, że każdy może mieć inne zdanie o Kwaśniewskim i to rozumiem.. ja mam pozytywne zdanie i tyle...

nie będę pisał argumentów za nim.. bo raz dostanę tyle samo przeciw.. i tak można w kółko.. i tak siebie nie przekonamy.. :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 10:10

  śmielaq89 napisał:  
taa.. Kaczyński akurat dużo robi.. wykonuje zadania brata.. i nic więcej.. a nie myli się tylko ten co nic nie robi...

wiem, że każdy może mieć inne zdanie o Kwaśniewskim i to rozumiem.. ja mam pozytywne zdanie i tyle...

nie będę pisał argumentów za nim.. bo raz dostanę tyle samo przeciw.. i tak można w kółko.. i tak siebie nie przekonamy.. :]

"
Wiesz kim był Izaak Stoltzman vel Kwasniewski? Poucz sie historii zanim zagłosujesz chyba że chcesz "wybrać" zdrajce narodu na premiera. to syn funkcjonariusza NKWD(pseudonim kat) premier w rządzie PZPR i zwykły żydek który zmienił za komuny imie i nazwisko jak wielu innych.
Ty jak i ja czasów komuny nie pamiętasz i pewnie na tym polega Twój błąd.

Ja głosuje na Prawo i Sprawiedliwość możecie z nich drwić ja i tak wiem co dla mojej Ojczyzny jest najlepsze ;)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 6 października 2007, 10:17 [1 raz(y)]



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 10:38
jakoś mnie to nie obchodzi.. i tak to nie jest potwierdzone.. wiem, że wtedy nie żyłem dlatego właśnie przeszłość mnie nie obchodzi..

poza tym LiD i tak nie wygra...

ja też nie chce żeby był premierem..są odpowiedniejsze osoby na to stanowisko (także bardziej niż "zbawca" Kaczyński) ale akurat w wypadku tych wyborów głosuje na osobę.. dla czystego sumienia.. jest z LiDu ale to akurat nie ma znaczenia.. :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 10:57

  śmielaq89 napisał:  
jakoś mnie to nie obchodzi.. i tak to nie jest potwierdzone.. wiem, że wtedy nie żyłem dlatego właśnie przeszłość mnie nie obchodzi..

poza tym LiD i tak nie wygra...

ja też nie chce żeby był premierem..są odpowiedniejsze osoby na to stanowisko (także bardziej niż "zbawca" Kaczyński) ale akurat w wypadku tych wyborów głosuje na osobę.. dla czystego sumienia.. jest z LiDu ale to akurat nie ma znaczenia.. :]


On nie kandyduje na posła on jest kandydatem na premiera wiec glosujac na LiD popierasz jego kandydature tak czy siak. Pytany o swoje żydowskie korzenie zawsze odmawiał odpowiedzi więc gdyby to bylo nieprawda to by zdementował.

Skoro nie obchodzi Cie kim był to znaczy ,ze glosujesz na morde i nazwisko a nie na człowieka - coz demokracja.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 12:07
jakbym nie wiedział.. i przecież napisałem że mi też się nie podoba, że chcą go na premiera.. a popieram LiD bo mi najbardziej odpowiadają lewicowe poglądy (choć oczywiście nie wszystkie..), poza tym jak już napisałem.. głosuje na osobę.. a że popieram partię.. cóż.. demokracja..

a znasz polityka który do czegoś wprost się przyznał.. wszyscy są tacy sami.. taka prawda.. no ale głosować trzeba :]

nie obchodzi mnie bo oceniam tylko te czasy kiedy mogę coś świadomie ocenić.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 13:39

  śmielaq89 napisał:  
jakoś mnie to nie obchodzi.. i tak to nie jest potwierdzone.. wiem, że wtedy nie żyłem dlatego właśnie przeszłość mnie nie obchodzi..

poza tym LiD i tak nie wygra...

ja też nie chce żeby był premierem..są odpowiedniejsze osoby na to stanowisko (także bardziej niż "zbawca" Kaczyński) ale akurat w wypadku tych wyborów głosuje na osobę.. dla czystego sumienia.. jest z LiDu ale to akurat nie ma znaczenia.. :]



Jeśli głosując w wyborach parlamentarnych mówisz, że głosujesz na osobę - to gratulacje.
Przeszłość Cię nie obchodzi?
Baaaardzo, baaardzo wygodne. Typowy tekst tych, którzy kiedyś czcili komunę, a jak przyszła demokracja, to się pięknie przerzucili.
A ja twierdzę, że nie wolno zapominać i przeszłość jest cholernie ważna. Z tego powodu kwaśniewski jest spalony.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 14:59
Przeczytał byś wcześniejsze odpowiedzi, to być wiedział o co chodziło z tym głosowaniem na osobę.. przecież każda każda średnio inteligentna wie jak w Polsce wygląda głosowanie..

To Twoje zdanie. Ja uważam inaczej i tyle..

Ogólnie (choć to popularny slogan..) jest mi wszystko jedno kto będzie rządził czy komuchy, czy katolicy, czy nacjonaliści, czy prawica czy lewica.. byle w końcu było normalnie.. i nie trzeba było się wstydzić.. ale tego się chyba nie da zmienić.. taki naród.. poza tym każda władza.. z czasem demoralizuje..

Marzy mi się żeby rządzili tym krajem fachowcy, profesorowie (obojętnie jakiej opcji..) itd. którzy naprawdę chcą coś zmienić.. ale to utopia..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 15:36
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:44 [2 raz(y)]


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6213 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/10/2007 16:18
Faktycznie - jeśli chodzi o rządy Kaczyńskiego najbardziej wkurwia mnie propaganda mówiąca że wzrost gospodarczy jaki mamy teraz to zasługa jego rządów. Wielu ekonomistów gdy to słyszy z jego ust zaciska pięści. Bo prawda jest taka że wzrost gospodarczy jaki mamy teraz to w 95 % efekt rzadów poprzedników, tak z prawej jak i lewej strony. To jest to na co III RP pracowała wiele lat a PiS próbuje to sobie teraz zawłaszczyć i to jest nie do przyjęcia.
Okres rządu Kaczyńskich odbije sie na gospodarce za jakieś dwa lata. I obawiam sie ze wtedy nie będzie juz tak kolorowo.

A fakty o rzadach Jarosława kaczyńskiego są takie że zamiast zajmować sie przygotowaniami do Euro 2012 ani dalej grzebią w kolejnych teczkach. Dziwnym trafem można za rząów PiS rozliczać wszystko i wszystkich ale nie Kaczyńskich i np. ich Porozumienia Centrum.

Jeśli chodzi o polityke zagraniczną nasuwa mi sie tylko jedno stwierdzenie - TRAGEDIA.
Jak można było dopuścić taką Fotyge do reprezentowania kraju na zewnątrz. Na jej temat nawet nie chce mi sie gadać bo mam dziś dobry nastrój i wole aby tak pozostało do końca dnia.
Kaczyński mówi że prowadzi twardą polityke zagraniczną co jest poprostu kłamstwem bo polityka zagraniczna owszem, nie może być prowadzona "na kolanach". Ale my z dość stabilnego partnera stajemy sie na arenie międzynarodowej dziwolągiem, który nie wie czego tak naprawde chce i który sam nie wie o co walczy.

Państwo przez dwa lata rządów braci Kaczyńskich zaczeło przeistaczać sie w model policyjno-prokuratorski. Rozumiem walke z przestępczością zorganizowaną itp ale w obecnej sytuacji państwo zaczyna sobie pozwalać na zbyt wiele. Przykład - CBA ma dostęp dostęp do danych osobistych 25 mln obywateli poprzez ZUS. Co to ma kurwa być ? To nie jest już walka z korupcją tylko zwyczajna inwigilacja.
Kaczyńscy przez 2 lata szukali tzw "układu". Nie znaleźli go więc tworzą go teraz sami. Obsesja braci Kaczyńskich spowoduje kiedyś sytuacje że jeden aresztuje drugiego.
Jeśli sytuacja wygląda jak wygląda po 2 latach rządów PiSu to jak będzie wyglądała po kolejnych 4 latach gdyby PiS przypadkiem wygrał wybory ? Aż strach sie bać ...
Dlatego też idźmy do tych wyborów. Naszym największym błędem jest to że nie chodzimy na wybory a narzekamy na otaczającą nas rzeczywistość.

Ja naprawde nie chce wiele. Chce aby faktyczna stolica mojego kraju była w Warszawie i aby tam zapadały kluczowe decyzje - a nie w TORUNIU, na terenie pewnej rozgłośni radiowej o najlepszym zasięgu w Polsce.
Chce aby obywatela szanowano - a nie inwigilowano.
Aby dorobek 15 lat demokracji i wolności był szanowany - a nie opluwany i rujnowany.
Żeby bezrobocie spadało dzięki inwestycją - a nie dzięki ucieczce ludzi za chlebem.
I żeby czas jaki pozostał do Euro 2012 wykorzystać na budowanie - a nie na rujnowanie, grzebanie w teczkach, poszukiwaniu w szafie Lesiaka jego "złotych gaci" i zaglądanie ludziom do sypialni.

Na zakończenie chcem dodać że nie chciałem obrazić zwolenników Prawa i Sprawiedliwości i wszystko co wyżej napisałem to tylko i wyłącznie moje odczucia, każdy ma prawo myśleć zupełnie inaczej.
I chciałbym aby sympatycy PiSu tez stawiali sprawe w taki sposób- że każdy ma prawo sądzić inaczej niż oni,co jak do tej pory jest u nich bardzo żadko spotykane.

Ostatnio edytowany przez: Metyl, 6 października 2007, 20:47 [1 raz(y)]


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 21:16

  wp.pl napisał:  
Sondaż: 50% poparcia dla PO

50% poparcia dla Platformy Obywatelskiej, po 13% dla PiS i LiD, 5,5% dla Partii Kobiet - takie są wyniki badań przeprowadzonych w Londynie i okolicach oraz w Belfaście, Edynburgu i Southampton. Inne ugrupowania uzyskały niższe poparcie.


Badania przeprowadziło dwoje polskich socjologów z Londynu: Dorota Osipowicz i Michał Garapich, na zamówienie firmy PR Cross Media. Pełne wyniki zostaną ogłoszone w środę w Warszawie.

37% badanych zadeklarowało gotowość wzięcia udziału w wyborach 21 października. 16% stanowią niezdecydowani, a reszta nie jest zainteresowana głosowaniem. Socjologowie przebadali 1.093 polskich imigrantów w W. Brytanii. (...)

PAP


Liczyłem na to, iż nasi rodacy z W. Brytanii będą za PO, ale nie sądziłem że będzie to taka miażdżąca przewaga... Ciekawe jak bardzo ten sondaż przełoży się na faktyczne wyniki?


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 22:35

  PoGo napisał:  

  wp.pl napisał:  
Sondaż: 50% poparcia dla PO

50% poparcia dla Platformy Obywatelskiej, po 13% dla PiS i LiD, 5,5% dla Partii Kobiet - takie są wyniki badań przeprowadzonych w Londynie i okolicach oraz w Belfaście, Edynburgu i Southampton. Inne ugrupowania uzyskały niższe poparcie.


Badania przeprowadziło dwoje polskich socjologów z Londynu: Dorota Osipowicz i Michał Garapich, na zamówienie firmy PR Cross Media. Pełne wyniki zostaną ogłoszone w środę w Warszawie.

37% badanych zadeklarowało gotowość wzięcia udziału w wyborach 21 października. 16% stanowią niezdecydowani, a reszta nie jest zainteresowana głosowaniem. Socjologowie przebadali 1.093 polskich imigrantów w W. Brytanii. (...)

PAP


Liczyłem na to, iż nasi rodacy z W. Brytanii będą za PO, ale nie sądziłem że będzie to taka miażdżąca przewaga... Ciekawe jak bardzo ten sondaż przełoży się na faktyczne wyniki?




przelozy sie tak ze wygra pis bo na pis glosuja same stare baby i ludzie ze wsi.a ci z wysp i tak nie pojda na wybory
ps. jak mozna glosowac na komuchow?


Pogon & Legia
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 22:56

  Irriducibili napisał:  


przelozy sie tak ze wygra pis bo na pis glosuja same stare baby i ludzie ze wsi.a ci z wysp i tak nie pojda na wybory
ps. jak mozna glosowac na komuchow?



Można niestety. Gówno zmienią te wybory, a ja znów będę musiał oglądać kwaśniewskiego morde w tv.
Swoją drogą.. jaką on ma czelność psioczyć na PiS.
Mówi, że wejście do NATO i UE, jest w dużej mierze zasługą jego i jego kochanej partii (jeśli chodzi o UE), a podwyżki do lekarzy i wszystie pozytywne aspekty(niewiele ich było) rządów PiS, tłumaczy wzrostem gospodarczym i tym, że kraj się po prostu rozwija.
Marzy mi się, aby LiD nie uzyskał tych 5 %.


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 22:58
Swoja droga ciekawy program ma LPR nigdy nie przepadalem za ta partie,tym bardziej ze R.Giertychem ale zlikwidowanie podatku dla malych i srednich przedsiebiorstw to dobry krok do rozwoju,ale osobiscie nie wierze aby nawet wygyrwajac wybory to zrobia.


Pogon & Legia
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 23:10

  Irriducibili napisał:  

[..] ps. jak mozna glosowac na komuchow?



Z tym to nie ma co dyskutować, bo nie przekonasz ludzi o odmiennych poglądach.

Ja byłym zadał pytanie jak można głować na partie, która pokazała jak bardzo jest nie skuteczna, co to jest kiełbasa wyborcza na pełnej lini, jak można manipulować ludźmi, kłamać i ośmieszać nas na forum międzynarodowym pod przykrywką prawych rządów, mało tego robić państwo policyjne.. mowa oczywiście o PiS

Śmieszą mnie teksty Kaczyńskiego w strone PO typu "Obiecajcie, że nie za zawżecie koalicji z LiD, a porozmawiamy o koalicji PO-PiS, JEŻELI PiS wygra wybory".

Po pierwsze PiS zaprzysięgał sie iż koalicji z Lepperem nie zawiąże, a jednak!
Po drugie jeżeli PiS wygra wybory nie wierze nawet w chęć nawiązywania koalicji z PO, chyba że od strony medialnej..

Tak więc pytanie do ludzi którzy głosują na PiS:

Dlaczego, m.in. chcecie żeby bezrobocie spadło poprzez emigracje młodzierzy do Londynu (itp.) ?


Edit:

  Irriducibili napisał:  

Swoja droga ciekawy program ma LPR nigdy nie przepadalem za ta partie,tym bardziej ze R.Giertychem ale zlikwidowanie podatku dla malych i srednich przedsiebiorstw to dobry krok do rozwoju,ale osobiscie nie wierze aby nawet wygyrwajac wybory to zrobia. ?



W programie mają też likwidacje WSZELKICH podatków dla emerytów i rencistów.. Wierzysz w to?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6213 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/10/2007 23:23

  PoGo napisał:  

  wp.pl napisał:  
Sondaż: 50% poparcia dla PO

50% poparcia dla Platformy Obywatelskiej, po 13% dla PiS i LiD, 5,5% dla Partii Kobiet - takie są wyniki badań przeprowadzonych w Londynie i okolicach oraz w Belfaście, Edynburgu i Southampton. Inne ugrupowania uzyskały niższe poparcie.


Badania przeprowadziło dwoje polskich socjologów z Londynu: Dorota Osipowicz i Michał Garapich, na zamówienie firmy PR Cross Media. Pełne wyniki zostaną ogłoszone w środę w Warszawie.

37% badanych zadeklarowało gotowość wzięcia udziału w wyborach 21 października. 16% stanowią niezdecydowani, a reszta nie jest zainteresowana głosowaniem. Socjologowie przebadali 1.093 polskich imigrantów w W. Brytanii. (...)

PAP


Liczyłem na to, iż nasi rodacy z W. Brytanii będą za PO, ale nie sądziłem że będzie to taka miażdżąca przewaga... Ciekawe jak bardzo ten sondaż przełoży się na faktyczne wyniki?



Polacy którzy sami zaznali życia za granicą rozumieją że im mniej państwa i polityki w gospodarce tym lepiej, stąd ten wynik.

TymoN nie lubisz LiDu więc pewnie Cie to ucieszy - LiD musi mieć więcej niż 8% aby dostać sie do Sejmu ze względu na to, że jest to komitet koalicyjny.
LPRowi udało sie to obejść i mimo że tworzą teraz koalicje z UPR i czymś tam jeszcze, potrzebują tylko 5%.

Ostatnio edytowany przez: Metyl, 8 października 2007, 23:32 [3 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/10/2007 13:32

  kijevo napisał:  

Wiesz kim był Izaak Stoltzman vel Kwasniewski? Poucz sie historii zanim zagłosujesz chyba że chcesz "wybrać" zdrajce narodu na premiera. to syn funkcjonariusza NKWD(pseudonim kat) premier w rządzie PZPR i zwykły żydek który zmienił za komuny imie i nazwisko jak wielu innych.
Ty jak i ja czasów komuny nie pamiętasz i pewnie na tym polega Twój błąd.

Ja głosuje na Prawo i Sprawiedliwość możecie z nich drwić ja i tak wiem co dla mojej Ojczyzny jest najlepsze ;)



Chyba historii według Radia Maryja, Tadeusza Rydzyka i innych podobnych "pseudo myślicieli".
Głosuje na PO, bo mam dość pisobolszewickiej propagandy sukcesu i zagarnianiu państwa przez zwolenników jedynie słusznych poglądów.
21 X- trzeba skończyć z tym cyrkiem i wybrać wreszcie normalność


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005